Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Egy felmérés szerint a nõk 56%-a inkább lenne karcsúbb, mint okosabb. A maradék 44% modell, akik nem értik a kérdést. :$
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
SosMogyi 2008. június 17. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#12866): :kira
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
756Zogya 2008. június 17. 573 hozzászólás 690.
Ez a sok bunkó részeg összetöri az üvegeket a járdán, én meg amikor jövök hazafelé, összevissza vagdosom a tenyeremet...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
DEATHGUN 2008. június 16. 422 hozzászólás 949.
Válasz rambo6 üzenetére (#12866): ez qrwajó :D ahogy elképzelem jáá xD
Szeretet és Béékee!!
rambo6 2008. június 15. 203 hozzászólás 1713.
Egy golfklubban volt olvasható a következõ szöveg: 1. A hát egyenes, lábak enyhén hajlítva, mindkét talp a földön. 2. Két kézzel, laza csuklóval tart. 3. A fej lefelé néz. 4. Gyorsan hátracsapni tilos. 5. Vigyázzon a vízre! 6. Igyekezzen nem eltalálni senkit. 7. Ha túl hosszúra sikerülne, figyelmeztesse az elöl állókat. 8. Ne álljon közvetlenül senki elé. 9. Maradjon csendben, ne zavarjon másokat a koncentrálásban. 10. Ne lóbálja feleslegesen mások orra elõtt. És most öblítse le a piszoárt, és menjen ki a WC-bõl.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
DEATHGUN 2008. június 15. 422 hozzászólás 949.
Válasz JohnRambo88 üzenetére (#12862): OMG X_X :D
Szeretet és Béékee!!
rambo6 2008. június 14. 203 hozzászólás 1713.
ájj mifolyik itt :D ^^
Válasz JohnRambo88 üzenetére (#12862): kész :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
szar a jó vicc. Róka meg a nyuszika megy az erdõben.A nyuszika a tóhoz ért, a róka meg a villanyszereléshez. De nem nagyon..
Saturas 2008. június 14. 717 hozzászólás 531.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12858): második: A:S:DF.+14s.:Dd-. :kira Iszonyat nagy Válasz Reno üzenetére (#12860): amúgy én is xD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Zack 2008. június 14. 0 hozzászólás 58863.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12858): ilyeneket még! imádom mikor úgyállnak hozzá valamihez hogy na ez nagyon szar én olyankor mindig eszeveszettül röhögök rajta már az elejétõl fogva
006556C4
DaVkOv 2008. június 14. 2174 hozzászólás 125.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12858): én nem értem :dread
this is FleSs YES?
756Zogya 2008. június 13. 573 hozzászólás 690.
2 fajta vicc van: a nagyonnnagyon nagyon yo az yo, csak 100bol 99 ocska pl: apu,apu kurvara faj a fogam...:( nekemis kisfiam, de el nem mondd anyadnak v anyúúúú, bazsnak a kutyak hat akkor ne nezd kislanyom de faj... és vannak az annyirade annyira szarok h az mar faj, iylen volt ezis vagy pl: mi a hasonlosag a golyo es akocka kozott? mindketto gombolyu kiveve a kocka teccik erteni? remelem mindenki felfogta logikus, ám megcafolhatalan gondolatvilagom, amit a vilagbekenek szentelek
DEATHGUN 2008. június 13. 422 hozzászólás 949.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12855): komolyan? :D
Szeretet és Béékee!!
Vektor13 2008. június 13. 1178 hozzászólás 298.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12855): eddig aszittem poénbol irod hogy ocska de mostmár látom hogy neked az a vicces ami másnak nem ugyláccik :D fura srác vagy te :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
756Zogya 2008. június 13. 573 hozzászólás 690.
Válasz Zsotyi üzenetére (#12851): ez qrva yo:)
Shirak! A férfi súlyos beteg, otthon az ágyában fekszik. Mellette ott az orvosa, az ügyvédje, a felesége és a gyermekei. Mindannyian azt várják, hogy vajon mikor leheli ki a lelkét. Egyszercsak a beteg felül,ránéz a többiekre és mérgesen mondja: - Gyilkosok, tolvajok, kurvák és szégyentelenek! Aztán nyomban újból álmoba merül. A doktor szólal meg elõször: - Azt hiszem már jobban van, felismert mindannyiunkat. Egy nõ elmegy a pszichiáterhez. A doktor szó nélkül leteperi, letépi a ruhát róla és jól megdugja. Miután a doki kész, így szól: - Ez volt az én problémám. És mi az öné? Mi a közös a kutyában és a rövidlátó nõgyógyászban? - ??? - Mindkettõnek nedves az orra. Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12850): :] ez faja
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Zsotyi 2008. június 12. 0 hozzászólás 58925.
Dadogó ismerõsömmel esett meg, bement a boltba, odaállt a kenyeres pulthoz: - J-j-j-jó napot! Sze-sze-szeretnék kérni ö-ö-öt darab ki-ki-kif-kif BASSZA MEG jó lesz a zsömle is!
Zsotyi 2008. június 12. 0 hozzászólás 58925.
- Mi a nagymama ellentéte? - ??? - Kistegnaptegnap!
Isten halott - Nietzsche. Nietzsche halott - Isten Lol ^^
DEATHGUN 2008. június 11. 422 hozzászólás 949.
[url=http://www.startadsl.hu/alteregostudio/mas%20projektek/dalszoveg/!Velemjoves%20(nyomtatasi).pdf]Puff Daddy - come vid mi avagy Lelõtték Aput - velemjövés[/url] :D ha nme tiszta valami akk nézd a baloldali szöveget :D
Szeretet és Béékee!!
rambo6 2008. június 9. 203 hozzászólás 1713.
Válasz SosMogyi üzenetére (#12846): ott kapják a seggbekukit alapból
Saturas 2008. június 9. 717 hozzászólás 531.
Válasz SosMogyi üzenetére (#12846): akkor pihennek.. :] -Szeretsz édesem? -Szeretlek. -Akkor is szeretni fogsz hanem lesz ennyi pénzem? -Akkor is, csak hiányozni fogsz egy kicsit..
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SosMogyi 2008. június 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#12844): szombat, vasárnap?
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
grubby 2008. június 9. 0 hozzászólás 58942.
Apám, megházasodom! - mondja a zsidó fiú otthon. - Na végre, édes fiam. Már épp ideje volt. És kit veszel el? - A Bélát! - Dehát az nem is zsidó! :D
rambo6 2008. június 8. 203 hozzászólás 1713.
Börtönnapló 1. hét Hétfõ Bevittek az elõzetesbe. Van itt néhány nagydarab, tetovált rab. Fõleg gyilkosok és rablógyilkosok. Elmondtam, hogy nálam találtak egy másolt Corel Draw-t. Elsápadtak, majd tisztelettel arrébb húzódtak. Az egyik felajánlotta, hogy szívesen kitisztítja majd a cipõmet, ha igényt tartok rá. Talán nem is lesz itt annyira rossz. Kedd Beszélgettem a cellatársaimmal. Az egyik gyilkos elmondta, hogy 5 évet is kaphat, de lehet hogy 3 év múlva szabadon engedik mert hirtelen felindulásból ölt. A másik ittasan elütött egy asszonyt, 3 évet kaphat, de lehet hogy 2 év múlva elengedik, mert a nõ szabálytalanul közlekedett. Mondtam, hogy a másolt Corel Draw miatt 8 évet is kaphatok, de lehet hogy leviszik 7 évre, mert a saját gyári példányomról készített biztonsági másolat volt. Szerda Ma kihallgattak a rendõrök. Azt mondták, bizonyítsam be az eredeti CD-vel hogy a Corel az enyém volt. Mondtam hogy a Corel 2, amit nálam találtak, csak diskeken jelent meg, ezért is másoltam CD-re. Azt mondták ne próbáljak trükközni, õk okos rendõrök, "Mink to-vább-kép- zé-sen is vó-tunk" (így mondták) és tudják, hogy minden program CD-n jelenik meg. Végem van. Csütörtök Kínozni kezdtek! Behoztak egy számítógépet, a hóhér a szemem láttára leszedte róla a Linuxot, és felrakta rá a Windowst! Péntek Tovább kínoznak! Arra kényszerítettek, hogy Windows 95-öt telepítsek! 3, 5"-es diskekrõl! 2. hét Hétfõ Miután látták, hogy nem török meg, magánzárkába tettek. Nem én vagyok a zárka elsõ lakója. Van itt egy falhoz láncolt csontváz, a kezében néhány Polimer kazettával. Manic Miner, Jetpac, The Hobbit, ilyesmik vannak ceruzával ráírva. A falra valaki körömmel néhány Photoshop serial numbert kapart. Az utolsót már nem tudta befejezni... Ma éjszaka megjelent a csontváz szelleme. Dömötör Flatline a neve. ZX Spectrumos kazettákat másolt dupla kazettás magnón, ezért zárták el, aztán itt felejtették és éhen halt. Azóta itt kísért. Kedd Bejött az ügyvédem. Azt mondta, a szerzõi és a szomszédos jogok megsértésével vádolnak. Megkért, áruljam el neki, mit szereztem a szomszédomtól és mivel sértettem meg a jogait. Nem tudom, hogy az ügyvéd mennyire felkészült a témában, de rossz elõérzetem van. Szerda Elkészült a szakértõi jelentés. Egymillió forintos anyagi kárt okoztam a másolt programok szekrényben való tárolásával, további kétmillió forintos erkölcsi kárt pedig azzal, hogy ezeket a gondos munkával készített programokat csúnya, összefirkált CD-ken tartottam. A szakértõ szerint a lopott könyvelõprogrammal akár a maffiának is könyvelhettem. Ha nem tudom bebizonyítani hogy ezt nem tettem, leültetnek. Hogy lehet bebizonyítani, hogy valamit az ember nem tett meg? Csütörtök Olvasgatom tovább a szakértõi jelentést. Az Adobe Acrobat-ot 15.000 forintos kárként sorolta be. Ez egy ingyenes program, de a szakértõ odaírta mellé, hogy ha nem az lenne, szerinte én akkor is elloptam volna, ezért tüntette fel kárként. A szakértõ talált néhány bitet a winchesteremen, ami õt távolról a Windows Notepad utolsó néhány bájtjára emlékeztette. Azt írta, ez alapján biztos hogy loptam a Notepad-ot is, a Windows-t is, és ha magamnak loptam, akkor biztos másoknak is, ezért a kár mintegy 50 millió forint. Egy freeware játékot álcázott szövegszerkesztõnek minõsített, mert hosszas munka után rájött, hogy a toplistába be tudja gépelni a nevét. Péntek Kopogást hallottam a zárka falán. Rájöttem, hogy valaki a Linux kernel binaris kódját kopogja. Válaszoltam neki, és most hexaban kopogva beszélgetünk. Õ is CD-k miatt ül. Smiley-kat hogyan lehet hexadecimalisan kódolni? Egyre többen szállnak be a kopogós levelezésbe. Most már levelezési listaként kopogunk. Dömötör lett a mailer daemon.
rambo6 2008. június 8. 203 hozzászólás 1713.
- Jó az új hallókészüléked! Mennyiért vetted? - Háromnegyed 12!
Mate 2008. június 7. 229 hozzászólás 1566.
Hogy hívják a fekete fehér játékot?? Szürke gém
Goglhffl
rambo6 2008. június 7. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Saturas üzenetére (#12839): 5-ös :kira
Gumikacsa 2008. június 7. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Saturas üzenetére (#12839): aztakurva:D:D:D:D
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Saturas 2008. június 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz sneci üzenetére (#12837): 3. at másképp ismertem, de már meg nem mondom, hogy :D 2. meg old, de gold. - Hogyan lehet felismerni egy Internet kalózt? - Webhely van az arcán. A legújabb Windows verzió hivatalos neve: Windows Vista. A kék halál új felirata: Astala Vista!
rambo6 2008. június 6. 203 hozzászólás 1713.
Válasz sneci üzenetére (#12837): 2 eve elöször
sneci 2008. június 6. 0 hozzászólás 58840.
Válasz rambo6 üzenetére (#12836): De legalább az egyik. A harmadik vicc szerintem új, te mikor hallottad?
rambo6 2008. június 6. 203 hozzászólás 1713.
Válasz sneci üzenetére (#12835): sztem egyik se, csak hat mindeggyik old es szar ;)
Válasz BrianBishop üzenetére (#12834): Nincs humorérzéked, vagy szereted a cigányt? Vagy zsidó vagy? :)
Válasz sneci üzenetére (#12833): :noo
Válasz Gumikacsa üzenetére (#12831): Mi az, terhes cigány nõt hasba rúgni? Bûnmegelõzés. Bemegy a polgár az étterembe.. -Cigánypecsenye van? -Van, de akkor zene nem lesz... Egy híres és gazdag vadász hibernáltatja magát. 150 év múlva ébresztik fel. Ahogy felépül, már mondja is, hogy õ egy nagy és híres vadász volt. - Szeretnék vadászni szarvasra, mondja az illetékesnek. - Ó, a szarvas az már kihalt uram - mondja neki az illetékes. - Akkor vaddisznóra! - Az is kihalt, mondják neki. - Akkor fácánra, mondja a vadász. - Az is kihalt, mondják ismét neki. - Mire lehet akkor itt vadászni? - kérdi. - Hát cigányokra. - Cigányokra?? Ha nincs más, ám legyen - gondolja magában. Megy mendegél az utcán, egyszercsak meglát két párosodó cigányt szemetes konténernél. Elõkapja a fegyverét és leteríti õket. Az arra járó rendõr kérdõre vonja, hogy mit csinál. - Nekem azt mondták, hogy cigányokra lehet vadászni! - Na de párzási idõszakban? Etetõnél?!
rambo6 2008. június 5. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#12831): jáj neeeee :kira
Gumikacsa 2008. május 30. 5422 hozzászólás 15.
durva: miert korpas a ciganyasszony papucsa? mert nincs rajta bugyi
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Bludger 2008. május 30. 2524 hozzászólás 97.
[quote=cNd.Red_BennY írta(#13318)]egykét fárasztó: - Miért törölgeti a rendõr a sakktáblát? - Hogy ne legyen matt [/quote] ez kurva jó :kira
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
egykét fárasztó: - Miért hal meg a rendõr tejivás közben? - ??? - Rádõl a tehén. - Miért ásott a rendõr 3 gödröt? - ??? - Mert a másik kettõ túl kicsi lett. - Melyik 3 év a legrettenetesebb egy rendõrnek? - ??? - A hetedik általános. - Miért törölgeti a rendõr a sakktáblát? - Hogy ne legyen matt - Hova dugja a cigányasszony a férje elõl a pénzt? - A szappan alá.
756Zogya 2008. május 28. 573 hozzászólás 690.
yogos:) legalabb van vmi vedjegyem:)
rambo6 2008. május 28. 203 hozzászólás 1713.
zogya neked a 879 commentedböl mennyi volt ez amit most irtál?? :D
756Zogya 2008. május 28. 573 hozzászólás 690.
ocska
rambo6 2008. május 28. 203 hozzászólás 1713.
A riporter feladata interjút készíteni a dolgozó emberrel, a nép fiával... Úgy gondolja, az egyszerû emberbõl az utcán van sok, megállít egy kreol bõrû, középkorú ürgét a Bérkocsis utcában: - Jó napot kívánok, ez és ez a dolgom, tessék nyilatkozni hétköznapról, örömökrõl, stb... Nem nagyon jön a válasz, próbálkozik valami lazább témával: - Aztán tessék mondani, hol jártak tavaly szilveszterezni? - Há, Pásztón vótunk... - És milyen volt, hogy sikerült a buli? - Há engem a kocsma elõtt három csávó összevert, az asszont meg közbe ketten kúrták, egy meg szopatta... - Na, akkor ezt hagyjuk, mondja inkább hol voltak egy évvel azelõtt? - Há, Pásztón vótunk... - És hogy sikerült? - Há ketten hátulró rugdalták a fejem, közbe meg egy másik csávó egy karóvaa betörte a bordámat, aszt az asszont meg négyen kúrták, meg szopatták... - Na akkor ezt is hagyjuk, azt tessék elmesélni, az idén hová mennek szilveszterezni? - Há, az asszon Pásztóra akar, ...
SzuL 2008. május 26. 1411 hozzászólás 235.
Válasz RHCPgergo üzenetére (#13312): sztem topicot tévesztettél :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
RHCPgergo 2008. május 26. 809 hozzászólás 460.
Miért vigyorog a kertitörpe? Mert a fû csiklandozza a kukiját.
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
Naib 2008. május 26. 5216 hozzászólás 19.
Válasz SosMogyi üzenetére (#13305): Hátezkurvajó:D Végre valami vicc ebben a topicban amit még nem hallottam :P
Every man lives - not every man truly dies!
rambo6 2008. május 26. 203 hozzászólás 1713.
Válasz FireKnight_ üzenetére (#13292): kapsz egy ötöst csak ugy..... :D :)