Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Radon 2005. január 25. 2385 hozzászólás 110.
Válasz balu üzenetére (#4561): :nyes :D
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
balu 2005. január 25. 4397 hozzászólás 31.
"Egyszer egy koncert után megismerkedtem egy kurva jo kis csajjal. Megtudtam, hogy 22 éves és nincs barátja. Nem értettem, hogy miért, mert tényleg rohadt jol nézett ki. Gyönyörü arc, formás mellek, kerek popsi, hosszu combok, szoval minden rendben volt. Egy fél ora mulva azt vettem észre, hogy bejövök neki. Nem szeretem elsietni a dolgokat, de annyira megbabonázott, hogy nem tudtam ellenállni neki. Azt vettem észre, hogy már a lakásomban vagyunk és lassan vetköztetem a lányt aki mindjárt felfal engem. Már a meztelen testétöl majdnem ejakuláltam. Lefeküdtünk az ágyra, becsuktam a szemem és lassan belehatoltam. Aztán kinyitottam a szemem és, és, és...ööö..és már nem ö feküdt alattam, hanem.. Hanem egy 9 éves kisfiu, de higgye el biro ur, hogy igy történt!!!!! Ne legyen a nevem Michael Jackson ha nem igaz!!!!!"
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Lord_G üzenetére (#4559): :E:E es milyen igaz :|
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Lord_G 2005. január 25. 599 hozzászólás 648.
"A nõ olyan, mint egy demo-program. Vagy korlátozva van a használati ideje, vagy a legjobb funkciói vannak letiltva, vagy állandóan baszogat, hogy regisztráltasd."
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
2005. január 25. hozzászólás .
Vicces fiú, flamelj máshol.
Válasz nOia üzenetére (#4556): A nekem cimzettet ismertem :) egyebkent a 2. kurvajo :D
A részeg ember araszolgat haza. Egyszer csak a Rákóczi téren megszólitja egy néger csaj: - Szia szépfiú nem kísérsz haza? Erre a részeg ember: - Mi a fa...mat csináljak én Afrikában? Módos gazda-Ádika- megy az ügyvedhez: - Ügyvéd úr! Szükségem van magára. El akarok válni. - De hát miért? - Háát, megcsalt a Csajom. - Na de, Ádi bátyám! Hát maga nem csalta meg az Muffját? - Hát, nem vagyok én utolsó legíny az Ingram faluban! - Na látja. Õ is megbocsátotta magának, miért nem tud maga is megbocsátani? - Nono! Nem úgy van ám az! Ez olyan, mint mikor én belelépek a csizmámmal a tehénlepénybe, akkor lemosom és kész. Na de, ha a tehén belecsinál a csizmámba, akkor a fene megette azt a csizmát! - Áh kezitcsókolom! Á Gázsít kéném. - Nem tudom adni, éppen fürdik. - Füdik ? Enézést téves... Ezt arminak: Két retek beszélget a zöldségüzlet pultján. - Retike, drága, nem értem, mi történt magával! Pár nappal ezelõtt még igazán ennivaló volt, most meg olyan fásult! Egy fiatalember elmegy a postára, hogy táviratot adjon fel a barátjának: "Nem mehetek a bulidra, mert feltörte a seggem a bicikli." A postáskisasszony kifogásolja a távirat síilusát, és közli, hogy így nem veheti fel. - Rendben van - mondja erre a fiatalember -, akkor törölje ki a seggemet, és úgy küldje el a táviratot. Ismet arminak: Professzor a hallgatókhoz: - Az idõutazásról szóló szemináriumot a múlt héten tartjuk... Ez meg mindig aarmithis-nek szol: Elcseszett mese: Hüvelyk Matyi. Kopogtatnak. Az öreg megy,ajtot nyit. Mivel senkit sem látott kilépett, de elcsuszott valamin. Ezt balunak: Két ember beszélget a kocsmában: - Hallottam hogy naponta három liter folyadékot kell inni. - De hát az csak hat sör. - Nem, a sör az vízhajtó, abból sokkal többet kell inni. Évike elújságolja a nagymamájának: - Ma volt az elsõ hittanóránk! - És mirõl tanultatok? - Ádámról meg rólam! Na ennyi eleg, sry ha voltak mar, vagynemtom.
Beter a kocsmaba Jozsi, szeme alatt nagy lila folt. - Mi tortent veled? Ki hagyott igy helyben? - Jajj, hagyjatok, az asszonytol kaptam - mondja elpirulva. - Aztan azt miert? Mit tettel? - Csak annyit mondtam, hogy TE NEM! - Csak ennyit? Es ezert? - Ja. Tegnap ejszaka hazamentem, erre nekem tamadott, hogy mar egy honapja nem dugtunk. Mondtam neki, hogy talan TE NEM! Öreg, ráncos töpörödött anyóka a temetõ kapujában a sirásóhoz: - Meg tudna mondani, merre van a 33O-as parcella 22-es sir? Mire ez: - Szeretem ezeket, kicsámpáznak itt azt nem találnak vissza...
Válasz Joy0 üzenetére (#4553): De a legjobb, hogy piros-zold szintevesztok is kaphatnak jogsit :)
Joy0 2005. január 25. 1666 hozzászólás 190.
Válasz Cedric üzenetére (#4551): szerintem ha színvak valaki akkor az azért van mert 2 színt nem tud megkülönböztetni... :teve
khong sao
Válasz Cedric üzenetére (#4551): miert, rshu nem rozsaszin? :O
Cedric 2005. január 25. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Kos üzenetére (#4548): nekem is eszembe jutott egy (aztán rájöttem hülye vagyok) szal: ha vki színvak a kéket keveri a zölddel az igazábol nem tudja hogy színvak, mert ugy tanulta meg hogy a zöld a kék a kék a zöld szal lehet hogy mindenki másképp látja a színeket? :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
balu 2005. január 24. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Kos üzenetére (#4548): :E:E:E kiraly. egy reszet ismertem, de voltak ujak is :gg
Kos 2005. január 24. 155 hozzászólás 2092.
:hehe :hehe Ilyen napokon, mit ez a mai; borult az ég, esik az esö, ülök az irodában, orromat piszkálva félig lehunyt szemmel álmodozva kinézek az ablakon és kizárólag kreativ agyféltekémet müködtetve a következö kérdéseket teszem fel magamnak: - Ha egy hupikék törpikét fojtogatok, milyen szine lesz? - Hogy kerülnek a  " füre lépni tilos "  táblák a gyep közepére? - Az analfabétáknak ugyanúgy izlik a betütésztával készült leves? - Mit csinált az ember épp akkor, mikor felfedezte, hogy a tehenek tejet adnak? - Ha a kinaiak az esküvö alatt rizst szórnak, akkor a mexikóiak kaktuszt dobálnak? - Miért olyan hosszú az a szó, hogy  " megrövidebbitendö " ? - Hogyan vesszük észre, hogy a láthatatlan tinta kifogyott a tollból? - Míért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot? - Ha a nyúlláb szerencsét hoz, akkor a nyúlnak is szerencséje volt? - A vajaskenyér mindig a megkent oldalára esik, a macska mindig a talpára esik. Mi történik, ha a macska hátára vajat kenünk? - A Lipton dolgozói is tarthatnak kávészünetet? - Míért nem mennek össze a juhok esöben? - Ha ma nulla fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok lesz holnap? - Miért kell a koporsó fedelét odaszögezni? - Mit számolnak a bárányok, ha nem tudnak elaludni? - Az olivaolaj olivabogyóból készül, a napraforgóolaj napraforgómagból készül. Miböl készül a babyolaj? - Ha egy jármü fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót? - Ha az ember a majom továbbfejlesztett változata, akkor miért vannak még mindig majmok? - Ha egy taxis hátramenetben visz haza, akkor neki kell fizetnie? - Kapnak a súlyos égési sérülésben elhunytak kedvezményt a hamvasztásnál?
Naib 2005. január 24. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#4535): Ezaztán a király vicc:E Mondjuk énis ismertem, de ezt mindig jó leírva látni...:) (de nincsenek elõítéleteim, á!:))
Every man lives - not every man truly dies!
Cudar 2005. január 24. 13 hozzászólás 8064.
Nosza Troll humor: Miért megy át a törpe az út másik oldalára? :hey :hey :hey Mert megmondtam neki hogy ha nem megy át, levágom a lábát és feldugom az orrába. :aha :aha :aha Hogy teszel fel 8 törpét 1 kis ökrös szekérre? :hey :hey :hey Elõször fogod a nagybaltát, apró darabokra vágod mindet, majd megeszed és magad ûlsz fel a szekérre. :aha :aha :aha Na mára ennyi. :sor
"Over!" she cries through rope ends and silk ties Beautiful life escaping her young blue eyes
Két gondolatolvasó bagoly ül a fán. Az egyik megszólal: - A te kurva anyád! :E
Cedric 2005. január 24. 8720 hozzászólás 5.
- Agyoncsaptam három legyet, két hímet és egy nõstényt - büszkélkedik a férj. - Honnan tudod a nemüket? - kérdi a feleség. - Kettõ a sörösüvegen ült, egy a telefonon. :) Mit csinál az unatkozó hadvezér? - Elfoglalja magát. (heti hetesbõl :) ) Mikor szidják a vekkerórát ugyanúgy, mint egy gyenge futballistát? - Ha rossz a rugótechnikája. :E Mi a különbség az orvos és a buzi közt? - Az orvos erek között szelektál, a buzi szelek közzöt erektál. :aha :azzaz
SosMogyi 2005. január 24. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#4540): az elsõ nagyon nagy :kira
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Dr_ama 2005. január 24. 183 hozzászólás 1851.
Válasz balu üzenetére (#4540): :))) Válasz Ewing üzenetére (#4541): ez igaz
e a én vélemlnyem....^^^^^^
Ewing 2005. január 24. 153 hozzászólás 2115.
Válasz balu üzenetére (#4540): Az elsõ vicc után a második erõs visszaesés ~( De az elsõ ott van a szeren:nyes :kira :vigyor xx
www.pokerroom.com - XX
Embernél nagyon sok az egér. Olvassa, hogy 100.000 Ft-ért van faegér, ami garantáltan kiírtja az egereket. Amennyiben mégsem, 200.000 Ft-ért visszavásárolja a cég a faegeret. Jó boltnak látszik így megrendeli. Este lerakja a faegeret és reggelre az összes egér holtan fekszik a szobában. Felhívja a hirdetöt: - Facigánya nincsen? Egy idos holgy a kozeledo busz lattan megszolit egy fiatalembert a Rakoczi uti (Bp.) megalloban: - Mondja, fiatalember, ez a piros hetes? - Nana, majd a tok also!
armithis 2005. január 23. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#4528): apad :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2005. január 23. 4397 hozzászólás 31.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#4537): ez legyen a legnagyobb bajod :)
Ez jó :aha Csak az a baj, hogy már ismertem. Sajnos, balu se tud már nekem mindig újat mutatni. :|
SosMogyi 2005. január 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#4535): ez nagyon durva :nyes
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Egy fickó elmegy AIDS szûrésre. 2 hét múlva jelentkezik az eredményért. - Uram, ön homoszexuális? - kérdi az orvos. - Igen, az vagyok... - Nos, ebben az esetben várható volt: sajnos pozitív lett a teszt. Az ürge nagyon berezel: - Doktor úr, meg fogok halni? Nincs semmi orvosság? A doki gondolkodik, majd így szól: - Hát, létezik egy új gyógymód, még nem hozták nyilvánosságra, de biztos a gyógyulás. A következõket kell tennie: tegyen ki 1 liter tejet 4 napra a napsütésre, azután igya meg, egyen hozzá 5 romlott nyers tojást és fél kiló rothadt savanyú káposztát. Ezt csinálja 20 napon keresztül, és meggyógyul. Miután a pasas hálálkodva elmegy, a nõvérke odafordul a dokihoz: - Na de doktor úr, miért csinálta ezt, miért nem mondta meg neki hogy negatív lett a tesztje? - Most legalább megtanulja a kis buzi, hogy mire való a segge...
Válasz Ewing üzenetére (#4532): Hat azon enis kikeszultem :E
Válasz DaveExecutor üzenetére (#4531): ennel nagyobb mar nem lesz, ugyhogy mindegy :vigyor
Ewing 2005. január 22. 153 hozzászólás 2115.
Válasz balu üzenetére (#4526): az utsó odab*sz. Ahogy olvastam a viccet valami ilyen befejezést vátrtam :nyes
www.pokerroom.com - XX
Ne dicsérjétek, mert túl nagy lesz az egoja :)
balu 2005. január 22. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Smoke üzenetére (#4529): thx :)
Smoke 2005. január 22. 1085 hozzászólás 322.
Válasz balu üzenetére (#4526): Ezek most télleg ott vannak - bár a régebbiek is jók voltak - fölülmúltad önmagad :kira :nyes
Reality is a Lie...
Válasz armithis üzenetére (#4527): Aaaa, nem, tul nagy a konkurencia a piacon :)
armithis 2005. január 22. 5151 hozzászólás 21.
jajj balu a fene enne meg! a mocskos arcod hogy minden viccet ismersz! bammeg irjáj vicc könyvet
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
- A lámpa dzsinnje vagyok! Parancsoljon asszonyom. - Ó dzsinn, szeretnék ebben a pillanatban boldog lenni! - Akkor miért a lámpát dörgölöd, te kis csacsi? Medika vizsgázik: - Meg tudná nevezni azt az emberi testrészt, amely adott körülmények között normális méretének hatszorosára nõ, és megnevezné az ehhez szükséges körulményeket is! - De professzor úr, nem helyes ilyen kérdéseket feltennie, különben is, az altestrõl még nem tanultunk. A professzor a következõ vizsgázónak is felteszi a kérdést. A válasz: - A pupilla, gyenge fényben. - Helyes! - és visszafordult az elsõ vizsgázóhoz. - Elõször is, nem tanulta meg az anyagot. Másodszor, piszkos a fantáziája. Harmadszor pedig, egyszer majd nagyot fog csalódni. A ifjú feleség mondja a férjének: - Drágám, beszéljük meg a szexuális szokásainkat. Szóval ha haza jössz és azt látod, hogy a frizurám rendezett, akkor tudd, hogy nem akarom a sexet. Ha azt látod, hogy kicsit kócos vagyok, akkor lehet, hogy akarom, lehet, hogy nem. Ha pedig azt látod, hogy kócos vagyok, akkor biztosan akarom. - Jó drágám, akkor most én is elmondom, hogy én hogyan gondolom. Ha haza jövök és nem iszom semmit, akkor nem akarom a szexet. Ha iszom egy-két pohárral, akkor vagy akarom, vagy nem, ha pedig sokat iszom, akkor kurvára nem érdekel, hogy milyen a frizurád.
Válasz Darksoul üzenetére (#4521): Ilyen szarul leirni egy jo viccet... :noo ;( Amugy smileykkal ovatosabban, mer figyu lehet belole :)
Válasz armithis üzenetére (#4520): lofaszt, a tied nem volt vicces. :)
Válasz balu üzenetére (#4515): :aha :nyes
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Ewing 2005. január 22. 153 hozzászólás 2115.
Válasz Darksoul üzenetére (#4521): He??? :hey Ja és mass smile :nem
www.pokerroom.com - XX
Darki 2005. január 22. 107 hozzászólás 2718.
A Székely fia elmegy a kocsmába berúgni de az apja mondja neki hogy nemenjen mer ha iszik akkor mindig hülyeségeket csinál. A fiú makacskodik és elmegy... Másnap reggel felkel és érzi hogy iszonyúan fáj az álla. -Édesapám mi történt tegnap este? -Hát fiam én szóltam hogy ha iszol akkor hülye vagy és látod meg is lett a következménye. Mikor hazajöttél tök részegen nemszóltam 1 szót se... mikor lebuziztál akkorsem szóltam... mikor anyádat lekurváztad akkoris hallgattam... mikor a testvéredet lerúgtad az ágyáról akkorse szóltam semmit! Aztán odaszartál a nappaliba és én még mindig hallgattam... De amikor teleszúrkáltad fogpiszkálóval és kijelentetted hogy "MÁTÓL A SÜNIKE VELÜNK LAKIK!"... :nyes :aha :nyes :aha :nyes :aha
Everybody is lying.
armithis 2005. január 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#4514): na most ez tipikus olya, hogy kurvára mindegy, hogy hogy mondom. Enyém viccesebb, mert paréjosabb, mint az a hivatalos sar :) :nem
balu 2005. január 21. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Smoke üzenetére (#4518): Igen? :o en nem emlexek ra. :dread na mimdegy, akkor sry :)
Smoke 2005. január 21. 1085 hozzászólás 322.
Válasz balu üzenetére (#4517): az uccsó mar volt :| azért :kira
Reality is a Lie...
Na meg 3 vicc :) Az amerikai, az orosz és a magyar versenyeznek, hogy hol vannak jobb discok. Amerikai: - Nálunk ha discoba mész, 2 dollár a belépö, kapsz egy whiskyt, és jobbnál jobb csajokkal ismekedhetsz. Orosz: - Nálunk 300 rubel a disco, kapsz hozzá 2dl vodkát, a csajokat megbaszhatod, ha van kedved... Magyar gondolkozik, felcsillan a szeme: - Nálunk 1000 Ft a disco, de kifizetik helyetted, söt, az összes fogyasztásod is ingyen van. Mikor haza akarsz menni, kiválasztasz valakit, az hazavisz és le is feküdhetsz vele, ha van kedved! Elkerekedik a másik kettö szeme: - Te erre a helyre elvihetnél minket! A magyar szemlesütve: - Elvinnélek titeket, de nem tudom hol van... A húgom jár oda! Rendör hazamegy az oktatásról: - Mit fözöl? Emeld már fel a kokit. - Mit?! - A lábas tetejéröl emeld fel a kokit. - Az fedõ! - De ma tanultuk, hogy a fedöneve koki... - Hogy kell halatfogni? - Beetetsz dinnyével és elkapod öket, mikor kijönnek hugyozni.
Válasz Ewing üzenetére (#4509): Lehet, hogy hulye vagyok, de nem vagom :)
De, hogy ne csak pofazzak, enis olvastam ma egy jot :) "14 éves voltam és abban reménykedtem, hogy egy napon nekem is lesz barátnõm... 16 éves koromban jártam egy lánnyal, de ebben a kapcsolatban nem volt semmi szenvedély. Úgy döntöttem, hogy életem hátralevõ részét egy szenvedélyes nõ mellett töltöm el... A fõiskolán rátaláltam egy szenvedéllyel teli lányra, de túl emocionálisnak bizonyult. Olyan volt, mint egy királynõ egy jól megírt drámában: mindig csak sírt és öngyilkossággal fenyegetõdzött. Elhatároztam, hogy egy olyan nõre van szükségem, aki stabilitást nyújt nekem... 25 éves koromra találtam is egy kiegyensúlyozott hölgyet, de eléggé unalmas volt. Abszolút megbízható jellemként semmi sem hozta õt lázba. Az életem egy nagy pangássá vált, úgy gondoltam, hogy izgalomra van szükségem... 28 évesen találkoztam egy izgalmas nõvel, de nem tudtam lépést tartani vele. Egyik dologból a másikba kapott, sohasem állapodott meg semmi mellett. Zabolátlanul mûvelt mindenfélét és mindenkivel flörtölt. Legalább annyiszor éreztem nyomorultnak magam, mint boldognak. Azt gondoltam, hogy egy ambiciózus hölgy jót fog nekem tenni... 31 éves koromban rátaláltam erre a nõre. Õ valóban a földön járt. Összeházasodtunk. Olyan ambiciózus volt, hogy elvált tõlem és mindenemet elvitte... Most 40 éves vagyok, és úgy érzem, lelkileg is érett férfivá váltam. Egészen egyszerûen egy olyan nõt keresek, akinek jó nagy mellei vannak..." :E
Válasz szabzero üzenetére (#4500): MAr volt :| Válasz Tot üzenetére (#4503): a polgarmesteres, a Central Parkos, meg a Rakosis kiraly :E a tobbit ismertem, 1-2 sztm mar volt is kozuluk :| bocs :D Válasz Tot üzenetére (#4511): ez is regi :| Válasz armithis üzenetére (#4513): Ez meg ugy van, hogy: "3 betus falusi bevasarlokozpont" :hello
armithis 2005. január 21. 5151 hozzászólás 21.
Mi az? 3 betû és faluban is van?! ??? Bót :kocc :worship :gg
Cedric 2005. január 21. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Tot üzenetére (#4511): :E :hehe