Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Lord_G 2005. január 17. 599 hozzászólás 648.
Sokan kérdezgetik, vajon a katasztrófa sújtotta területeken miért nem értesítették a lakosságot a veszélyrõl? Már mindenféle összeesküvés-elméletek is lábra kaptak, hogy valójában nem is szökõár volt ez, hanem újfajta atombombát próbáltak ki, meg efféle marhaságok. Pedig a válasz egyszerû: a helyi droidok miatt. Történt ugyanis, hogy az elsõ földmozgások után a tengerészeti figyelõállomások parancsnoksága felhívta a védelmi minisztériumot, és jelezte, hogy két órán belül cunami érkezik Indonéziából, sürgõsen tegyenek valamit. A titkárság megköszönte, majd felhívták a miniszter urat, és átadták neki az üzenetet. A miniszter szintén megköszönte, majd leszólt a protokoll-osztálynak, hogy küldjenek ki egy delegációt a repülõtérre, és fogadják megfelelõen T. Sunami urat Indonéziából, bárki legyen is az... Forrás: Tomcatpolo.hu
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Joy0 2005. január 16. 1666 hozzászólás 190.
Válasz Cedric üzenetére (#4409): lehet akkor csodálkozott volna hogy miért kap 2jeggyel jobbat :E
khong sao
Cedric 2005. január 16. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Joy0 üzenetére (#4408): az gáz lett volna ha véletlen egy 20-ast hagyott volna benne, mert azé az 500-as nem félreérthetõ :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Joy0 2005. január 15. 1666 hozzászólás 190.
Válasz Cedric üzenetére (#4404): hehe ez jó :)
khong sao
Cedric 2005. január 15. 8720 hozzászólás 5.
Válasz szabzero üzenetére (#4406): az is!
szabzero 2005. január 15. 1631 hozzászólás 198.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4400): plzen nem egy cseh város?
dehogyis már nem is játszok
Kit lehet le fizetni egy 500-sal? :aha
voltam vizsgázni azt 1 srác bennehagyott egy 500-ast az indexébe, azt a tanár mondta neki hogy ennél azért drágábbak vagyunk :) :aha
SosMogyi 2005. január 15. 3354 hozzászólás 54.
Válasz MaDEyE üzenetére (#4401): kedves kis vicc :kira
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Válasz MaDEyE üzenetére (#4401): :aha :nyes :kira
MaDEyE 2005. január 15. 1654 hozzászólás 193.
HOva viszik a nyuszikát ha megsérül? A nyulam-bulamciára! :]
Aki hüJe hallyon meg oké?
Mort_4ce 2005. január 15. 808 hozzászólás 463.
Válasz Smoke üzenetére (#4396): A pilseni nem azt jelenti, hogy cseh, hanem hogy pilseni eljárással fõzték...
"Morituri Nolumus Mori!"
Dr_ama 2005. január 15. 183 hozzászólás 1851.
Válasz Cedric üzenetére (#4397): :DDDDDDDDDDD azthiszem mindent kifejtett^^
e a én vélemlnyem....^^^^^^
Dr_ama 2005. január 15. 183 hozzászólás 1851.
Válasz SosMogyi üzenetére (#4393): háát [b]NEM[/b]
Pár kisebbségi vicc: Bemegy a skinhead a kocsmába: -Mondja, itt cigányokat is szolgálnak ki? -Igen. -Akkor adjon kettõt a kutyámnak! :) Cigány stoppol az út mentén, mire megáll egy kocsi. De látja a cigány a kocsit 1 skinhead vezeti, aki így szól: - Mit szólnál cigány ha elvinnélek? - De há' kend bõrfejû! - 1 apró szivességet kérek csupán. - Azst nem lehet, nem sopok! - Á dehogy csak 1 teniszlabdát vegyél a szádba! - A' röndbe van, hun a labda? - A vonóhorgon! :) -Egy cigány a Ladával belehajt a Dunába. Mi ebben a pazarlás? -???? -Az hogy a Lada öt személyes! :) A skinhead megy az aluljáróban. Odamegy egy hajléktalanhoz és megkérdezi tõle: - Hé öreg!! Éhes vagy? - Igen uram, az vagyok. - Akkor nesze itt egy BORDÁS! (És nekifutááásból jól oldalba rúgja...) :) Skinhead ül a kocsmában, a kabátja hátuljára fel van írva: "Utálom a cigányokat". Odalép hozzá egy kigyúrt cigány: -Mi van a kabátod hátuljára írva, te mocsok? -Ez az elsõ dolog amit utálok bennetek: nem tudtok olvasni!-feleli a bõrfejû -Mi van, mi van; gyere ki, rendezzük le! -Ez a második dolog amit utálok bennetek: süketek vagytok! Kimennek a kocsma elé, a cigány rögtön elõránt egy kést: -Na most legyen nagy a szád! -Ez a harmadik dolog amit utálok bennetek: mindig kést vesztek elõ, mikor lövöldözés lesz! :E Mi az a három szó amit soha nem akarsz hallani egy cigánytól? - ??? - Jó reggelt szomszéd!! :nyes A földtulajdonos behívja a cigányt az irodájába: - Kapáld meg és ásd fel a földemet! Erre a cigány: - Nem, mert az nõi munka! - Miért? - Mert csinálja a jó k**va anyád! :) :E :nyes Elkapják a cigányokat a Tescoban lopás miatt. Be is viszik õket a raktárba majd a biztonsági elkezdi faggatni az egyiket: -Neve? -Lakatos Gerzson. -Kora? -Azok nem mi voltunk! :E ez kurva jo :) Két cigány beszélget: - Té, hát hállottad, hogy meghát a Kárcsi?? - Ném,...hát hogy halt meg??? - Levágta az ujját a vonat. - ÁÁÁ, úgy ném lehet megháni!! - Na igen, de éppen fikázot :E :nyes Cigány rohan az utcán, ordít: - Kiraboltak, kiraboltak! Komája kijön a kapuba és odakiált: - Mekkora a károd? - Ne a f@szommal törõdj, hát nem érted, hogy kiraboltak? :E :nyes Rendõr: - Állj meg cigány!!! Cigány: - Én tyúkot??? :aha :hehe - Mikor szûz egy cigánylány? - ??? - Ha erõsebb az öccsénél, gyorsabb a báttyánál és az apja börtönben van! :) - Miért születik a cigánygyerek 10 hónapra? - Mert 1 hónap a füstölés. :)
Smoke 2005. január 15. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4395): Tudom, hogy cseh sör, és igen ismerem a guinness-t is nem véletlen említettem az íreket, csak tod náluk málnaszörppel isszák a guiness sört... ;)
Reality is a Lie...
Mort_4ce 2005. január 14. 808 hozzászólás 463.
Pilsner Urquell mint búzasör? :nyes A nevében is benne van, hogy pilseni. A Guinness pl. 10 fok körüli, de az meg barna sör.
"Morituri Nolumus Mori!"
Smoke 2005. január 14. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4388): Ittam már, de nem ízlett a Pilsner Urquell-e. Nem jönnek be annyira az ilyen búzasörök. A jó öreg világos az igazi. De tény, hogy vannak nagyon jó sörök olyan 10 fokos alkoholtartalommal vagy fölötte, de azok itthon nem elterjedtek, mint pl. íreknél vagy hollandoknál (Heineken is médi in Amsterdam :D).
Reality is a Lie...
SosMogyi 2005. január 14. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Dr.ama üzenetére (#4391): kedvesen nem lehetett volna elmondani neki? :hehe
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
heineken powaa! :kocc
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Dr_ama 2005. január 14. 183 hozzászólás 1851.
Válasz LtShadow üzenetére (#4387): ez [b]VICC[/b] topic
armithis 2005. január 14. 5151 hozzászólás 21.
Válasz LtShadow üzenetére (#4387): ehhe ez tényleg így? :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SosMogyi 2005. január 14. 3354 hozzászólás 54.
Válasz LtShadow üzenetére (#4387): kicsit gyengus poénnak :hehe
Mort_4ce 2005. január 14. 808 hozzászólás 463.
Válasz Smoke üzenetére (#4386): Igyál egyszer Pilsner Urquell-t vagy Becks-et, aztán gyere nekem Heineken ízzel... :ravasz
"Morituri Nolumus Mori!"
LtShadow 2005. január 14. 945 hozzászólás 388.
"Holnap országszerte 10 fok várható. Ebbõl 2 Budapesten, 1 Gyõrött, 2 Miskolcon ..."
HF ALL
Smoke 2005. január 13. 1085 hozzászólás 322.
A vicc jó, de ettõl függetlenül a Heineken íz da best :hehe szerintem...
Reality is a Lie...
Dr_ama 2005. január 13. 183 hozzászólás 1851.
Válasz balu üzenetére (#4379): :Dez jo :kira
SosMogyi 2005. január 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Frog üzenetére (#4383): miért te ilyen Heineken fan vagy ha éppen azt cinkelik már nem is tetszik a vicc vagy mi? :dread
Frog 2005. január 13. 1 hozzászólás 23771.
A vicc nem lenne rossz he nem a Heinekent cinkelné ~|
PsCyHoMaN 2005. január 13. 206 hozzászólás 1692.
Válasz balu üzenetére (#4379): :ravasz :ravasz :ravasz
SosMogyi 2005. január 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#4379): mind2 tök állat :hello
Mort_4ce 2005. január 13. 808 hozzászólás 463.
Válasz balu üzenetére (#4379): A sztori jó, de a vicc nagyon király. :nyes
"Morituri Nolumus Mori!"
balu 2005. január 13. 4397 hozzászólás 31.
Jo sztori, most olvastam: "Egy reggel 103-as busszal úgy uszkve századmagammal cammogok fel a lágymányosi hidra, az autóbuszöbölben azonban egy taxi álldogált, és nem akarta beengedni a buszt. Buszsoför nyomja a dudát, utasok idegesen pislogtak, végül kinyitotta az ajtót. Taxis barátunk közben anyázva kiszállt az autójából, majd fel a buszra, hogy most aztán jól megmondja... A buszsoför látva ezt becsukta a vezetöfülke ajtaját, majd miután a taxis nagy hévvel felszállt a buszra becsukta a busz ajtajait is, és elindult. A taxisoför húsz méter után már könyörgött neki (a taxi közben ott állt nyitott ajtóval a megállóban), hogy nyissa ki az ajtót, de a soför meg sem állt a következõ megállóig (budai alsó rakpart)... " Es egy vicc: A Heineken, a Budweiser és a Guiness sörgyár vezérigazgatói beülnek egy kocsmába. A Heineken vezér kér egy Heinekent, a Budweiser vezér egy Budweisert, a Guiness vezér pedig egy csésze teát. A Heinekenes megkérdi a Guiness-est: - De hát hogyhogy teát kértél? Mire a Guniess-es: - Ha ti sem isztok sört, akkor én sem kérek...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz balu üzenetére (#4373): lol :nyes te kis gonosz :ravasz :nyes
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
PhArAo 2005. január 13. 2737 hozzászólás 85.
Válasz balu üzenetére (#4373): :finom
RIP Ödi
balu 2005. január 12. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Tot üzenetére (#4375): De jol esik :hehe
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Tot 2005. január 12. 973 hozzászólás 373.
Válasz balu üzenetére (#4373): nem illik a masikat kigunyolni!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
SosMogyi 2005. január 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#4373): :O
balu 2005. január 12. 4397 hozzászólás 31.
Tot es Kacsa beszélget: - Te, voltál már úgy, hogy bennt maradt a gumi? - Persze! - És, mit csináltál? - Simán kiszartam...
2005. január 11. hozzászólás .
Válasz Radon üzenetére (#4370): mivan, szolt apad? :hehe
armithis 2005. január 11. 5151 hozzászólás 21.
felháboritovagy radonbazmeg :) en persze nemcsinalhatok ilyet :(
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Radon 2005. január 11. 2385 hozzászólás 110.
hogy szólitja a gyerekét a zsidó? - Dávid, csillagom! :vigyor
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
Válasz balu üzenetére (#4367): amugy ezzel semmilyen hátsó szándékom nem volt. csak ahogy olvastam a netrõl õket, ugy tettem föl ide is. nem tudtam, hogy az egyik után még lesz-e több. azért tettem egybõl, aztán meg lett.. :)
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
Ewing 2005. január 11. 153 hozzászólás 2115.
Válasz Lord_G üzenetére (#4361): Na ezt azért nem veszem be, hogy emiatt bukok környgazdból :nem. Nem jelentem meg, nagy dolog. Ettõl még lehet UV-zni Ha nem akkor elmehetnek a szájbab* * *tt k* * *a anyjuk tetves p* * * *ba. :sir Sry all, ez volt az utsó nem ide illõ commentem. :dread xx
www.pokerroom.com - XX
balu 2005. január 11. 4397 hozzászólás 31.
Ugy ertem igen, es legkozelebb jol kimoderallak spammolasert, ugyhogy leszel szives figyelembe venni a keresemet. :hello
hát nem.
1 kommentbe irjam?
hogy máskor az összeset
balu uyg érted,
Gumikacsa 2005. január 11. 5422 hozzászólás 15.
regen irtam ide erdemben ezrt most potolom: Temetési menet az úton. Az egyik járókelõ megkérdi a temetési menet végén kullogót: - Ki halt meg? - Nem tudom pontosan, de azt hiszem az, aki a koporsóban fekszik. Pista bácsi áll a vasúti hídon. Lábánál fogva fejjel lefele lógatja a feleségét. Elmegy alattuk egy tehervonat. Pista bácsi így szól: - Vigyázz asszony, mert teherbe ejtelek! Két halott éjfélkor kiszáll a sírból és elmennek a város felé. - Te miért hozod magaddal a sírkövedet? - kérdi az egyik a másiktól. - Nem akarok személyazonossági igazolvány nélkül járkálni. Két cigány tandem kerékpárral megy fel a domboldalra. Mikor felérnek, felsóhajt az egyik: - Istenem! Majdnem meghaltam az erõlködésben, hogy végre felérjünk. - Én pedig elfáradtam a sok kontrázásban, nehogy visszacsússzunk. A cigányok elmennek a videokölcsönzõbe, mivel szeretnének kikölcsönözni egy kazettát. Az eladó így szól hozzájuk: - Van itt kérem egy kazetta, amin cigányok énekelnek. - Ugyan kérem, azt mi is tudunk. - Rendben. Van egy másik, azon cigányok táncolnak. - Kérem alássan, azt mi is tudunk. - Jó, akkor van itt egy, amelyiken cigányok dolgoznak. - Jaj kérem, fantasztikusat mink nem nézünk. A cigányt életfogytiglanra ítélik. - Megnyugszik az ítéletben? - kérdezi a bíró. - Igen, bíró úr, de volna egy kérésem... - Ki vele! - Tessék leszámítani a vizsgálati fogságot. Cigány bámulja a juhászt amint az jóízûen szalonnát eszik a mezõn. Egy idõ után megkérdezi a juhász: - Na cigány kérsz egy harapást? Cigány: - IGEN! Juhász: - BODRI, CSIBÉSZ! es par 1soros es csajozos duma: Felesleges, mint Zalatnaynak az utazási katalógus. Itt van a kutya elesve! Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen. Aki korán kel... hamarabb iszik. Ha minden kötél szakad, akkor ne félj az akasztófától! A hülyeségnek nincs határa, életcélom azt mégis átlépni. Elnézést, dugunk, vagy inkább kérjek bocsánatot? A nevem G ! Csak azért mondom, hogy tudd mit kell majd sikítanod! Többet keresek, mint amennyit el tudsz költeni! - Kisasszony! Megmondaná a telefonszámát? - Benne van a telefonkönyvben. - Akkor legalább a nevét elárulná? - Az is benne van a telefonkönyvben.
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"