Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Cedric 2004. december 23. 8720 hozzászólás 5.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#4116): :E ez jó
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
DaveExecutor 2004. december 23. 634 hozzászólás 600.
Megállítja a rendõr a szõke nõ sportmercijét. - Jó napot kívánok, a jogosítványát kérem! A szõke turkálni kezd a táskájában: - Hogyan néz ki, segítsen már! - Kicsi, négyzet alakú és fénykép van rajta. A no tovább turkál, majd elõkapja a tükrét: - Ez az, biztos úr? Mire a rendõr belenéz, és így szól: - Hm. Miért nem mondta, hogy kolléga?
Imrood 2004. december 23. 284 hozzászólás 1325.
Zoli egész nap bûnösnek érezte magát, nem tudta magát túltenni a történteken, nem tudott másra gondolni, a buntudat és a szégyen elviselhetetlen volt számára, és 2 hang viaskodott benne. Az egyik: - Zoli, ne aggódj emiatt, nem te vagy az elso orvos, aki lefeküdt a betegével és nem te leszel az utolsó. Különben is egyedülálló fiatalember vagy, ne problémázz ezen. Mire a másik:- Zoli, Te állatorvos vagy, vazzeg!
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Dr_ama 2004. december 22. 183 hozzászólás 1848.
én már elkezdtem végig olvasni a 700 -adiknál elakadtam kicsit unalmas volt....
e a én vélemlnyem....^^^^^^
SosMogyi 2004. december 22. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Cedric üzenetére (#4112): ezzel azt akarod mondani hogy a természet nem engedi hogy végignézze az ember? :hey
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Cedric 2004. december 22. 8720 hozzászólás 5.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#4111): én multkor megprobáltam megnézni de kifagyott a gépem :E
sk0rp10 2004. december 22. 1294 hozzászólás 266.
Válasz armithis üzenetére (#4110): Jó én se tudhatok minden+Te már régebbota itt vagy mint én és nem fogom végignézni mind a 4000 commentet mielött kirakok egy viccet :kocc :scatter
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
armithis 2004. december 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#4108): paplanra :) még anno én sütöttem el itt asszem valahol
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
LtShadow 2004. december 22. 945 hozzászólás 389.
szerintem 1 óra 15 percre gondolt a taktikája alapján :)
HF ALL
sk0rp10 2004. december 22. 1294 hozzászólás 266.
Válasz armithis üzenetére (#4099): :hehe 2 viccet irtam :hehe Melyikre gondoltál :P
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
TrAkToR_ 2004. december 22. 204 hozzászólás 1706.
Válasz Acelkukac üzenetére (#4100): Ja igen ezeket régen olvastam. Nem semmi, ahogy adják a tippeket. Legjobb ez "ha ügyes vagy akkor 1:15 alatt szép és totális gyõzelmet arathatsz" <--- LOL :noo
"Ha nem vigyázol és rossz leszel akkor megheggesztelek csudálatos gyémántborítású fúziós hegesztõvágópisztolyommal!" -egy magányos SCV naplójából-
Naib 2004. december 21. 5216 hozzászólás 19.
Egyébként meg pont a viccek topicba illik:D
Every man lives - not every man truly dies!
Naib 2004. december 21. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Dylan üzenetére (#4104): 1.08 óta ezek az árak vannak, akkor változtattak utoljára, elõtte volt más:)
Every man lives - not every man truly dies!
Dylan 2004. december 21. 2494 hozzászólás 101.
Jujj. Sztem ez még az 1.08 idejében volt, amikor az árak mások voltak, meg a sebzések is.
DaveExecutor 2004. december 21. 634 hozzászólás 600.
Szerintem sose játszott nem totál noob playerrel. De mikor írhatta már ezt? Ha jól tudom a huncraft oldalát már nem igazán frissítik, vagy ha mégis a stratégiákat biztos nem.
miso90 2004. december 21. 4106 hozzászólás 36.
Válasz Acelkukac üzenetére (#4100): :sir 3 pylont? ez se lesz sose gosu :noo
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
Radon 2004. december 21. 2385 hozzászólás 110.
a nõnek van 2 füle, tehát szállitható :)
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
Acelkukac 2004. december 21. 41 hozzászólás 4663.
[url]http://www.huncraft.hu/Main/Articles/Strategy/Frodo_Quick.htm[/url] [Linkeles - balu]
armithis 2004. december 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#4092): ez régiszarvicc Brrööf :noo
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
mOrtaL_mAriO 2004. december 21. 6 hozzászólás 10641.
Válasz Dylan üzenetére (#4097): :D:D:D:D:D:D:D
People=Shit
Dylan 2004. december 21. 2494 hozzászólás 101.
Az országúton hatalmas viharban megy egy kamionos. Lát egy piros esõkabátos embert az út szélén, megáll. Kinyitja az ajtót és megkérdezi: - Mit akarsz? - Én vagyok a piroskabátos értelmifogyatékos, és éhes vagyok. Gondol egyet a kamionos, kidobja neki az ebédjét, majd továbbhajt. Nem sokkal késõbb lát egy sárga esõkabátos embert az út szélén. Mellette is megáll. - Mi kéne? - Én vagyok a sárgakabátos értelmifogyatékos, és szomjas vagyok. A kamionos kidobja neki az innivalóját, majd továbbhajt. Kis idõ múltán újabb, kék esõkabátos embert lát az út szélén. Megáll. - Na neked mi kéne te kékkabátos értelmifogyatékos? - Jogosítvány, forgalmi engedély..
sk0rp10 2004. december 20. 1294 hozzászólás 266.
Válasz Cedric üzenetére (#4094): hááát... kb 150 karakter vs 2 smile sztem ez nem sok :hehe
BirdDog 2004. december 20. 328 hozzászólás 1165.
Válasz Cedric üzenetére (#4094): Szerintem már az avatarja is mass smile! Bann-t neki! :nyes
Cedric 2004. december 20. 8720 hozzászólás 5.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#4092): ez megérne 1 mass smile-s büntetést is de inkább jofilyu leszek!
Dr_ama 2004. december 20. 183 hozzászólás 1848.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#4092): jovan most 1 smileval akartam kifejezni hogy tetszik de mass smile miatt ezt idairtan amugy csak aszt akartam hogy :D
e a én vélemlnyem....^^^^^^
sk0rp10 2004. december 20. 1294 hozzászólás 266.
- Hogy hívják a templomok közti hálózatot? - PapLAN. :nyes Ha Bill Gates csak 1 centet kapna minden Windows rendszerösszeomláskor... Úristen! Ezek szerint tényleg kap! :nyes
armithis 2004. december 19. 5151 hozzászólás 21.
hehh ez én voltam
Sped 2004. december 19. 1 hozzászólás 18900.
Szerelem Lány: Szeretsz? Fiú: Imádlak. Lány: És meghalnál értem? Fiú: Nem, az enyém egy halhatatlan szerelem. Csoda Reumatológus orvos várószobájában ülnek a betegek. Egyszer csak szólítják a következõt. Nagy nehezen feláll egy idõsebb úr, és kétrét görnyedve betámolyog az orvoshoz. Tíz perc múlva egyenes derékkal jön ki. Az egyik beteg felkiált: - Csoda történt! Fel se tudott egyenesedni, most meg milyen peckesen jöttt ki! Erre az öreg pirulva: - Egy fenét csoda! Csak kiszedte a nyakkendõmet a nadrágom cippzárjából! Saját Gyerekek beszélgetnek az iskolában: - Nekem négy húgom van - mondja az egyik kislány. - És mindannyiunknak saját szobája van! - Nekem meg hat öcsém van - mondja az egyik kisfiú. - És mindannyiunknak saját biciklije van. - Az semmi - mondja egy másik kisfiú. - Nekem nyolc testvérem van, és mindannyiunknak saját apukája van! Adottságok Biztosítási ügynökök továbbképzésén így szól az oktató: - Ahhoz, hogy igazán sikeresek legyenek a szakmában, két adottságra van szükségük: õsz hajra és aranyérre. Az õsz haj megbízható külsõt, míg az aranyér együttérzõ tekintetet biztosít . . . Segély - Mi a nemzetközi segélyezés definiíciója? - ??? - Egy olyan folyamat, amelynek során a gazdag országok szegény állampolgárai pénzt juttatnak el szegény országok gazdag állampolgárainak. Beszólás Barátnõk beszélgetnek: - Képzeld, tegnap összeakadtam a parkban egy szatírral - meséli egyikük. - Megállt elõttem, szétrántotta a kabátját, ami alatt semmit sem viselt, és így szólt: "Helló bébi, kérsz belõle egy kicsit?" - Képzelem hogy megijedtél! - Á, dehogy. Azt mondtam neki: "Köszönöm, de ahogy látom, nincs belõle annyi hogy nekem is jusson". Félreértés A feleség fodrászhoz készül. A férje elviszi autóval és megbeszélik, hogy ha az asszony végzett, akkor telefonál, és a férje majd érte megy. Mikor vége a fodrászkodásnak, a nõ elõveszi a telefonját, és hív. Férfihang szól bele, így - azt gondolva, hogy a férjével beszél - azt mondja: - Szia édes, végeztem, gyere értem! Erre a másik oldalról: - Kedves hölgyem, biztos ebben? Ez az Everest Temetkezési Vállalat... Tanga Középkorú házaspár napozik a strandon, amikor egy kigyúrt, tangát viselõ fickó sétál el elõttük. - Akarod, hogy én is ilyet hordjak? - kérdi a férj. - Isten õrizz - mondja a felesége. - Miért? - kérdi sértetten a férj. - Nincs semmi takargatnivalóm! - Hát éppen ez az - mondja a felesége. Ima A falusi templomba betéved egy parasztbácsi. Leül, és elkezd nézelõdni. Amikor elérkezik a mise ideje, a pap megkérdi tõle: - Csak egyedül van itt, azért megtartsam a misét? Erre a bácsi: - Én nem vagyok nagyon okos, de ha kimegyek az ólba, és csak az egyik disznó jön a vályúhoz, azért megetetem azt az egyet is! A pap erre megtartja a misét, egészen belelkesedik, cifrázza kedvére. Két óra múlva megszólal az öreg paraszt: - Hát atyám, én nem vagyok egy okos ember, de azt tudom, hogy ha csak egy disznó jön a vályúhoz, azért nem adom neki az összes moslékot... Rendõr A rendõrségi kiképzésen az oktató feltesz egy kérdést az egyik hallgatónak: - Tegyük fel, hogy éjszaka járõrözik a parkban, amikor egy csinos fiatal nõ rohan magához és elkezd panaszkodni, hogy egy idegen férfi átölelte és megcsókolta. Mit tesz ebben az esetben? Mire a hallgató tétovázás nélkül: - Jelentem, megkérem, hogy rekonstruáljuk a bûntényt! Vámpírok - Hol tanulják meg a vámpírok a vérszívást? - A jogi egyetemen. Rasszizmus A hét éves amerikai kisgyerek rejtvényt fejt, és megkérdi az apját: - Apu, hogy írják helyesen: "negger" vagy "nigger"? - Egyik sem helyes, fiam! - mondja az apa. - Nem szabad így nevezni senkit. Azt mondjuk, hogy fekete. Erre a kissrác elkezdi beírni: - "Arnold Schwarzefekete". Csajozós dumák Csajozós dumák idõs szatírok számára: - Mit keres egy ilyen csinos lány egy ilyen helyen...öööö....hol is vagyunk tulajdonképpen? - Igen, 92 éves vagyok, de a testem, mint egy 78 évesé. - Helló, nem találkoztam már a nagyapáddal? - Csodaszép kék szemeid vannak. És a kék hajad is csodaszép. - Helló kislány, nem jönnél fel a lakásomba, és .... hrrrrr...... hrrrrrr.... Nem szabad Két feleség beszélget: - Tegnap rájöttem, mi az a két dolog, amit nem szabad csinálni a hálószobában - mondja egyikük. - Igen, és mik azok? - Mutogatni és kuncogni. Mindjárt Indulás elõtt a férj türelmetlenül felkiabál az emeletre a feleségének: - Drágám, készen vagy már végre? Mire a feleség dühösen: - Az Isten szerelmére, már fél órája mondom, hogy egy perc és kész vagyok! :gg :gg
Tot 2004. december 17. 973 hozzászólás 374.
Válasz Radon üzenetére (#4088): neeem, azt te csinalod
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Radon 2004. december 17. 2385 hozzászólás 110.
Válasz Tot üzenetére (#4087): ja bocs. már azt hittem a rohadt kruplikat válogatod a kecskeméti konzervgyár futószalagján.
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
Válasz Radon üzenetére (#4086): A szentesi csirkebonto uzemben vagyok szor porkolo a futoszalag mellett.
Radon 2004. december 17. 2385 hozzászólás 110.
Válasz Tot üzenetére (#4085): hol vagy adatbevivõ??? mert tui, hogy ilyet dolgozol..
Mondok egy viccet, kilaccik a slicced! Ejjbazmeg de faradt vagyok. Siman el tudnek aludni most itt ulo helyzetben is. Csak az a baj, hogy sok itt a kollega, sztem megszolnanak...
PsCyHoMaN 2004. december 16. 206 hozzászólás 1697.
Ötször jobb vicceket is hallottam már... Habár hangulatom sincs ilyen viccekhez... ~|
nagyi 2004. december 16. 4567 hozzászólás 27.
Válasz LtShadow üzenetére (#4079): jo vicc de nem a legjobb =]
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Cumi 2004. december 16. 3114 hozzászólás 66.
Válasz LtShadow üzenetére (#4079): Ez szerintem is jo.
balu 2004. december 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Radon üzenetére (#4075): :E Válasz Tot üzenetére (#4078): Ez regi, de kiraly :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz LtShadow üzenetére (#4079): Szerintem pedig a valaha kitalált leggyengébb vicc. :peace
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
LtShadow 2004. december 16. 945 hozzászólás 389.
"Józsi bácsi felmegy a városba és elmegy egy moziba megnézni a Star Wars 1-et. Beül, végig nézi, majd amikor vége feláll és kijelenti: Hát én ezt nem hiszem el!" ez volt a deskembe fél évig. (csak jobban leirva) de általában nem értékelik az emberek, pedig a legjobb vicc amit valaha hallottam.
HF ALL
Tot 2004. december 16. 973 hozzászólás 374.
Két vé székely beszélgetnek: -Te! Nem megy mán nekem az szeksz! -Az nyalást próbáltad? -Az segít? -Nem, az pináját!
Tot 2004. december 16. 973 hozzászólás 374.
Válasz Radon üzenetére (#4075): en is ismertem, de sztem STAR WARS EP V-el jobb. Gondolj csak bele!
Válasz Radon üzenetére (#4075): :confused :hey :teve
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Radon 2004. december 16. 2385 hozzászólás 110.
Józsi bácsi felmegy a városba és elmegy egy moziba megnézni a Star Wars 1-et. Beül, végig nézi, majd amikor vége feláll és kijelenti: [b]Hát én ezt nem hiszem el! [/b]
PsCyHoMaN 2004. december 15. 206 hozzászólás 1697.
Hajajjj :]
Yen-Lo-Wang 2004. december 15. 1255 hozzászólás 274.
Válasz Radon üzenetére (#4071): Talán az anyától örökölte?
YEN-LO-WANG: The God of Death and Ruler of the Fifth Court of FENG-DU, the Chinese Hell.
Tot 2004. december 15. 973 hozzászólás 374.
Válasz Radon üzenetére (#4071): jo a logikad!
Radon 2004. december 15. 2385 hozzászólás 110.
Válasz Tot üzenetére (#4070): én tudom én tudom a megoldást!!! a fiu megujjazta a lányt ugye??!! de az apa honnan tudja, hogy milyen szagu a lánya pinája, azonkivül meg az ujjától nem lesz terhes. ha hülyeséget irtam ugyis törlöm.
Tot 2004. december 15. 973 hozzászólás 374.
Na irok egy viccet, amit paran mar hallottak tolem RSHU sorozesen: Férj és feleség nézik este a TV-t, közben a férj mogyorót eszeget, mégpedig oly módón, hogy feldobja, majd a szájával elkapja. Azonban a feleség az egyik feldobásnál hirtelen kérdez tõle valamit, mire a férj odafordúl és a mogyoró beleesik a fülébe. Próbálják eszeveszettûl kiszedni, de sehogy sem, megy, sõt, inkább egyre csak mélyebbre kerûl. Mikor már minden remény veszni látszik, megérkezik a lányuk a barátjával. Elmagyarázzák nekik a szituációt, mire a lány barátja készségesen felajánlja segítségét. Beledugja két újját a férj orrába, majd mondja, hogy most csukja be a száját majd jó erõsen fújjon. A mogyoró hirtelen kirepûl a fülébõl, mindenki boldog, majd a fiatalok el is mennek. A feleség mosolyogva mondja, hogy ez a fiú milyen okos, milyen ügyes! Vajon mi lesz belõle? -kérdi a feleség. A férj válaszol: Hát a szag alapján a vejünk!
Radon 2004. december 15. 2385 hozzászólás 110.
Válasz balu üzenetére (#4068): most elkeseritettél ;(
balu 2004. december 14. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Radon üzenetére (#4061): El kell keseritselek, mar volt. Ezert most 1 honapig te leszel a lany :hehe
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.