Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

nagyi 2004. november 26. 4567 hozzászólás 27.
Válasz balu üzenetére (#3816): lehet de attol még vicc:)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
balu 2004. november 26. 4397 hozzászólás 31.
Válasz nagyi üzenetére (#3814): Ezt viszont asszem Delux irta mar vmikor :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz nagyi üzenetére (#3813): Ismertem, de meg nem volt itt sztem, ugyhogy :gg Egyebkent kiraly :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Munkahelyi szleng Kulturált forma: Meggy"oz"odésem, hogy ez nem valósítható meg. Szleng: Lófaszt! Kulturált forma: Tényleg? Szleng: Megint baszogatsz? Kulturált forma: Én nem vettem részt a projektben. Szleng: Közöm, bazdmeg!?!? Kulturált forma: Ez érdekes! Szleng: Mi a fasz? Kulturált forma: Igyekszem beszorítani a munkarendembe. Szleng: A faszomé' csak most szólsz? Kulturált forma: Még nem sikerült teljesen megismerkednie az üggyel. Szleng: Baszik rá. Kulturált forma: Azt hiszem, nem érted a lényeget. Szleng: Anyáddal szórakozz! Kulturált forma: Szeretem a kihívásokat! Szleng: Szarok az egészre. Kulturált forma: Igen, ezt tényleg meg kellene beszélnünk. Szleng: Kurvára leszarom. Kulturált forma: Talán egy kicsit érzéketlen. Szleng: Egy hülye fasz. Kulturált forma: Talán nem ártana meg egy kis gyakorlás. Szleng: Bazdmeg, vállalat helyett háztartást vezessé köcsög
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz Dylan üzenetére (#3796): már volt de jo:kira Válasz Imrood üzenetére (#3804): :azzaz és tölem 1 gyöngyszem:) : Tégy a terrorizmus ellen! Az USA elnöke kérte tõlünk azt, hogy fogjunk össze a terrorizmus ellen. Köztudott, hogy a muzulmánok az alkoholfogyaszás ellen vannak, illetve az, hogy a feleségükön kívül más meztelen nõre nézni bûn. Ezért, kérünk minden nõt, hogy holnap, 16:00 órakor, vetkõzzön le, és az irodákban szaladgálva a férfiak kövessék õket egy sörrel a kezükben, ezáltal ki tudjuk szúrni a köztünk levõ terroristákat. Az USA hálás lesz nekünk ezért. Kérünk mindenkit, vegyen részt az akcióban, illetve ezt a felhívást küldjük tovább minél több ismerõsnek. (Végre egy értelmes "küldd tovább levél"!)
Válasz balu üzenetére (#3787): bazz de lol!
Válasz CucuX üzenetére (#3810): Ezt mar irtam vmikor asszem, de en anno behaltam rajta :D
CucuX 2004. november 26. 145 hozzászólás 2192.
- Name? - Abdul Karahi. - Sex? - Three times a week. - No, no! Male or female? - Male, female, sometimes camel.
Sok mindent visszautasítottam már életemben, de sportszeletet még soha! :)
Válasz nOia üzenetére (#3807): Np. :kocc
Válasz Imrood üzenetére (#3804): Hehe :D Fürdõkádba belefingós buborékon jót röhögõs --- ez a legjobb :E
2004. november 26. hozzászólás .
Válasz Imrood üzenetére (#3806): valami rozsaszin habos tortenet? :) Na ne offoljunk, mert balu moderal. sry balu
Imrood 2004. november 26. 284 hozzászólás 1325.
Válasz nOia üzenetére (#3805): :*** :) Megyünk moziba? :vigyor
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
2004. november 26. hozzászólás .
Válasz Imrood üzenetére (#3804): tudtuk, hogy buzi vagy, de hogy ennyire? :E
Imrood 2004. november 26. 284 hozzászólás 1325.
Hogy milyen pasikat szeretek? A jó pasikat szeretem ! Utcán a tökét vakargatós Kézen fogva sétálás közben minden nõ után sunyin megfordulós Ordenáré módon bebaszós utána nagyon fickósan dugniakarós Terepjáró tulajdonosos Sajnálom szívem, de ez most kanbuli lesz szöveges Kocsmából hazafelé dülöngélõs az utcán hugyozós Minidig otthonülõs könyvolvasós Hónaljszagot férfiasnak gondolós Fürdõkádat ki nem öblítõs fanszõrhullatós Vécéülõke felnemhajtós mindent lepisálós Fürdõkádba belefingós buborékon jót röhögõs Mire hazaérek vacsora legyen az asztalon elvárós Orgazmus után rõgtönelelvós Neked is jó volt kérdezõs Elõjáték átugrós rögtönbaszós Mindenféle pózokat kipróbálni akarós akrobatikus mutatványos Nem kell gumi, majd vigyázok, ne aggódj hajtogatós Büdõs zoknit és gatyát a lakásban mindenfelé elszóros Piros lámpánál az orrát turkálós Piros lámpánál két ujjal orrszõr kitépõs Piros lámpánál fogát piszkálós Anyádér nem húzódsz le a másik sávba hüjjekurva kiabálós Szõke viccet mesélõs Büdösszájjal nyakba lihegõsen csajózós Híradó közben lábkörmötvágós mindenfelé körömdarabokat röptetõs és ott is hagyós Érdekes, neked mindig fáj a fejed mondogatós Választhatsz, vagy az anyád vagy én ultimátumos Apóssal együtt bebaszós asszonyokat jól kibeszélõs, egymásnak panaszkodós és közben az após savanyú borát dicsérõs Haveroknak mindig ráérõs Randira elhívós utolsó pillanatban visszamondós Mindig elkésõs Sötét gatyához fehér zoknit hordós Nyáron lyukacsos trikót hordós Bokavillantós nadrágot hordós Fosrészegen mindig éneklõs, hú de szép hangom van hívõs Nekem tulajdonképpen semmi bajom az anyáddal hazudós Piperkõcködõs mindig tükör elõtt állós Bevásárláskor a legfontosabb dolgot mindig elfelejtõs Rövidnadrágot hónaljig felhúzós pólót betûrõs Fogmosáskor tükröt összefröcskölõs Zuhanyzáskor fürdõszobát eláztatós függönyt el nem húzós Romantikus helyet beígérõs mégis kocsmában kikötõs haverokkal meccset nézõsen randevúzós Gyereket lelkesen bepelenkázós mégis az egész házat szarral õsszekenõsen segítõs
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
TrAkToR_ 2004. november 26. 204 hozzászólás 1706.
20. Minden este meleg vacsora az asztalon, majd sör a TV elõtt végül egy nagy kúrás, majd a cigit a szádba adják :ravasz :nyes :vigyor Na ez lenne az élet :aha
"Ha nem vigyázol és rossz leszel akkor megheggesztelek csudálatos gyémántborítású fúziós hegesztõvágópisztolyommal!" -egy magányos SCV naplójából-
PsCyHoMaN 2004. november 25. 206 hozzászólás 1697.
Válasz balu üzenetére (#3787): Ez jó :ravasz Válasz Dylan üzenetére (#3796): Ez is :ravasz
balu 2004. november 25. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Dylan üzenetére (#3796): :worship :kocc
Cedric 2004. november 25. 8720 hozzászólás 5.
19. A fejfájás fogalmát is eltörölnék :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
sk0rp10 2004. november 25. 1294 hozzászólás 266.
Válasz Dylan üzenetére (#3796): Ugye itt lányok is regisztrálták magukat :dread
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
zsiR 2004. november 25. 31 hozzászólás 5372.
Válasz Dylan üzenetére (#3796): juj:D:D
sk0rp10 2004. november 25. 1294 hozzászólás 266.
[quote=Dylan írta(#3796)] 11. Aki a belsõ sávban hatvannal megy, azt a helyszínen lelõnék. [/quote] :kira igen-igen :worship
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Dylan 2004. november 25. 2494 hozzászólás 101.
Remélem még nemvolt. :) MI LENNE, HA A FÉRFIAK LENNÉNEK A VILÁG ABSZOLÚT URAI? 1. A nõnapot áttennék február 29-ére. 2. A nyakkendõt nem lenne muszáj megkötni. A sliccet meg felhúzni. 3. A mellnagyobbító mûtéteket besorolnák a TB-támogatottak közé. 4. Az egyszerûség kedvéért minden nõt ugyanúgy hívnának. 5. Minden nõ allergiás lenne az aranyra, drágakövekre és a bundára. 6. A nõi orrban lenne egy speciális filter, ami elnyeli a sör-, izzadság-, és hagymaszagot. 7. Macskát kizárólag a kínai éttermek hûtõjében lehetne tartani, és a céllövöldében, mint céltárgyat. 8. Minden telefonba be lenne építve egy szerkezet, amely 10 perc után automatikusan bontja a vonalat. 9. A szalvétát fel sem találták volna. 10. A nõi mell bámulása elsõ találkozáskor szerelmi vallomásnak minõsülne. 11. Aki a belsõ sávban hatvannal megy, azt a helyszínen lelõnék. 12. A lányuk férjhez adása után az anyák egyszerûen elfelejtenék azok létezését is. Így meg lenne oldva az anyósprobléma. 13. Sörhas helyett sörizmokat növesztenének. 14. Feltalálnák azt a zoknit, amely magától megtalálja a párját, bárhol is hagyták õket a lakásban. 15. Az üzletasszonyok mindennapi viselete a bikini lenne. 16. A vécéülõke azonnal felcsapódna, amint felkelnek róla. 17. A szemeteszsákok önállóan elhagynák a házat. 18. A nõk egy évben egyszer menstruálnának, a horgászidény kezdetekor. :E :E
zsiR 2004. november 25. 31 hozzászólás 5372.
Válasz TrAkToR. üzenetére (#3793): :worship :worship :worship :D
armithis 2004. november 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz TrAkToR. üzenetére (#3793): tese base :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
TrAkToR_ 2004. november 25. 204 hozzászólás 1706.
Köpet: Az emberek 64%-a nem tud számolni, gondoljatok bele ez majdnem a [b]fele[/b].
"Ha nem vigyázol és rossz leszel akkor megheggesztelek csudálatos gyémántborítású fúziós hegesztõvágópisztolyommal!" -egy magányos SCV naplójából-
TrAkToR_ 2004. november 25. 204 hozzászólás 1706.
Válasz balu üzenetére (#3787): :nyes lol :vigyor
Naib 2004. november 24. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#3787): Bár még nem vagyok 18 de azé odabasz:D
Every man lives - not every man truly dies!
balu 2004. november 24. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#3788): ahhh, max novella :E
Imrood 2004. november 24. 284 hozzászólás 1325.
Válasz balu üzenetére (#3787): :worship :worship :worship :worship
armithis 2004. november 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#3787): te mitképzelsz? ez nem vicc hanem regény :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. november 24. 4397 hozzászólás 31.
Na ez kicsit hosszu lesz, de nagyon jo. :) 18 even aluliak ne olvassak el ;) Kedves Susan: Tudom, hogy a bíró azt mondta, hogy ne találkozzunk a "lehülés" ideje alatt, de nem tudok tovább várni. Aznap amikor elmentél megesküdtem, hogy soha többé nem beszélek veled. De ez csak a sérült kisfiú mondatta velem. Mégis, nem én akartalak elõször megkeresni. Azt képzeltem, hogy majd te csúszol mászol elõttem, hogy fogadjalak vissza. A büszkeségem akarta ezt. Most már látom, hogy ez sokba került. Elegem van abból, hogy úgy teszek mintha nem hiányoznál és nem érdekelne milyen szarul vagyok. Nem számít ki teszi meg az elsõ lépést. Itt az idõ, hogy a szíveink beszéljenek helyettünk. Az én szívem ezt mondja... "Nincs mégegy olyan nõ mint te, Susan." Minden nõben akit meglátok téged kereslek, a szemeidet, a melleidet. De õk nem te. Mégcsak nem is közelitenek. Két héttel ezelõtt találkoztam ezzel a kiscsajjal az Ithaca Bar-ban. Hazavittem magamhoz. Nem azért mondom el, hogy megbántsalak, csak szeretném érzékeltetni, elszántságomat. Fiatal volt, úgy kb. 19 éves. Tökéletes teste volt, amit csak a fiatalság és a sok év jégkorcsolyázás adhat. Tényleg tökéletes. Feszes cicik, amiket még nem láttál, és olyan segg, hogy összeszaladt a nyál a számban. Minden férfi álma, nemigaz? De ahogy ott ültem a kanapén miközben a csaj rajtam furulyázott, azt gondoltam, milyen dolgok lettek a leggfontosabbak az életünkben. Olyan felszínes az egész. Mire jó egy abszolút tökéletes test? Jobban dugott tõle az ágyban? Hát ebben az esetben, igen. De amit ezzel mondani akarok, hogy jobb ember lett tõle? Jobb szive van mint az én kevésbé vonzó Susan-omnak? Kétlem. Erre még sohasem gondoltam ezelõtt. Tálan kezd benõni a fejem lágya. Késõbb, miután vagy 5x eleélveztem, az jutott eszembe "Miért érzem én magam olyan kiszáradtnak és üresnek?" Ez nem lehetett a hibátlan technikája vagy az eszméletlen nedves puncija, a szüntelen sexvágya vagy bármi más. Valami hiányzott. Mit a fene lehet az? Amikor hirtelen beugrott. Nem volt a regi, mert nem voltál ott Susan! Hogy nézd. Érted mit akarok ezzel mondani? Semmi sem a régi nélküled. Susan megõrülök nélküled. Minden amit teszek rád emlékeztet. Emlékszel Carol-ra, az Upper Side-i egy gyerekes anyára, akivel tavaly találkotunk? Múlt héten átugrott, és hozott egy nagy tepsi lazagne-t. Azt mondta, hogy nõ nélkül nem vagyok jól tartva mostanában. Nem igazán értettem, de nem is fontos ez most. Szóval, megittunk egy pár üveg bort, és hipp-hopp, ott dugtam a régi hálószobánkban. Igazi fasztarisznya volt. Minden megadott amire vágytam, tudod, mint egy igazi nõ, aki nem parázik a súlya vagy a karrierje miatt, vagy hogy hallanak-e a gyerekek valamit. Aztán hirtelen kiszúrta a dönthetõ tükrök a nagyid régi sminkes asztálan. Letette a földre, föléálltunk, és úgy néztük, ahogy döngetem. Nagyon izgató volt, de egyben elszomorított is, mert eszembe jutott, hogy "Susan miért nem tette soha le a tükröt a földre? Már vagy 14 éve megvan az a régi tükör, de mér egyszer sem használtuk erre." Szombaton, a kis hugod ugrott be a bírósági végzés másolatával. Vicky még olyan gyerek meg minden, de már most is jó fej, és igazi barátként viselkedett ebben a nehéz, fájdalmas idõben. Sok jó tanáccsal ellátott veled, és úgy általában a nõkkel kapcsolatban. Szeretne minket újra összehozni, Susan, tényleg. Ott iszogattunk a fürdõkádban, és jobb idõkrõl beszélgettünk. Itt van ez a tinédzser lány, akinek ugyanaz a DNS-e mint a tiéd, és csak arra tudtam gondolni, mennyire olyan, mint te voltál 18 évesen. Majdnem elsírtam magam. Aztán egyszercsak kiderül, hogy Vicky-t igazán szereti a análszex-et. Eszembe jutott mennyiszer próbáltalak rávenni, hogy próbáljuk ki, és hogy mennyi olaj volt ez a tûzre kettõn között. De látod még akkor is, amikor éppen a kishugod popsijába dugom a farkam, csakis rád gondolok! Igy igaz, Susan. A szívedben érzed, tudom. Nem gondolod, hogy úrja kezdhetnénk? Töröljünk el minden rosszat, és kezdjünk tiszta lappal. Szerintem menne. Ha ugyanígy érzel, kérlek, kérlek, kérlek tudatsd velem. Ha meg nem, akkor elmondanád hova tetted a TV távirányítót? John
Válasz Imrood üzenetére (#3784): hááháá :)
Dr_ama 2004. november 24. 183 hozzászólás 1848.
Válasz Imrood üzenetére (#3784): pff lol :teve
e a én vélemlnyem....^^^^^^
Imrood 2004. november 24. 284 hozzászólás 1325.
Válasz zsiR üzenetére (#3781): Mi vana rendõr orrában:? Ujlenyomat : )
Véletlenül balu helyett armit írtál!
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
nincs armi esi ka színvonal :)
zsiR 2004. november 24. 31 hozzászólás 5372.
lehet hogy mar volt es lehet old de jo: miert nagy a rendor orrlyuka?? mert vastag az ujja:D
PsCyHoMaN 2004. november 24. 206 hozzászólás 1697.
Jaj ez fájt :nem
Cedric 2004. november 24. 8720 hozzászólás 5.
nemrég hallottam a rádióba: ismerik a mondást Tina Turner-rõl nem? Öreg Tina, nem vén tina :nyes
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Naib 2004. november 23. 5216 hozzászólás 19.
Válasz ELiTe_MaRinE üzenetére (#3776): Nem most találtad ki, csak Sláger rádiót hallgatsz reggelente!:)
Every man lives - not every man truly dies!
DJWindsurfer 2004. november 23. 914 hozzászólás 405.
Válasz ELiTe_MaRinE üzenetére (#3776): tortával! :E:E:E
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Most találtam ki ;)Szõkenõk tüntetnek az egyenlõségért :hehe
Hmmmm NeGaTiVe.
sk0rp10 2004. november 23. 1294 hozzászólás 266.
Válasz Simple_CyBeR üzenetére (#3774): Elõfordul,de :kocc
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3773): me :kocka sry :D
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Válasz Simple_CyBeR üzenetére (#3772): Tudod ezt a topikot ugy hííííííívják: viccek :nyes :hehe
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#3756): ez hülyeség, mert a lehetõ legkisebb hõmérséklet a -273.15 °C :D amúgy kira :kira :)
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
PsCyHoMaN 2004. november 23. 206 hozzászólás 1697.
lol :vigyor
Válasz balu üzenetére (#3769): :kira
balu 2004. november 23. 4397 hozzászólás 31.
[url=http://img10.exs.cx/img10/931/szemben.jpg]Szemben allo felek[/url] [url=http://img116.exs.cx/img116/4483/marok.jpg]Maroktelefon[/url]
balu 2004. november 23. 4397 hozzászólás 31.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3767): Igaz Cumi? :nyes :nyes :nyes