Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

PEC 2010. április 16. 0 hozzászólás 59203.
Egy nap az érettségire készülõ fiatal, hamvas, gyönyörû leányka a konzervatív gondolkodású, csekély jövedelembõl élõ szülei elé áll és azt mondja: -Kedves szüleim, meg kell osztanom veletek a titkomat. Szerelmes vagyok. Igen, beleszerettem egy idõsebb nõs férfiba, többször szeretkeztem is vele, és teherbe estem. A harmadik hónapban vagyok. Erre az apa: -Micsoda??!! Ki az a rohadék? Megfojtom õt is veled együtt! Hát kurvának neveltünk? -Ne aggódj édesapám, azonnal megismerhetitek, hiszen ma eljött, hogy bemutatkozzon nektek. Kint vár a nappaliban. -Megölöm!! -ordítja az apa, és kisiet a nappaliba. Ott egy hatvanas évei vége felé álló, rendkívül elegánsan, jó ízlésûen öltözött idõs úr áll egy bõrtáskával a kezében. Ahogy meglátja a pattanásig feszült apát, hihetetlen nyugalommal így szól: - Üdvözlöm uram! Nagyon örülök, hogy végre megismerhetem. Ezennel véget vethetünk a titkolózásnak, és az ön szemébe is megmondhatom, hogy szeretem a lányát. Tisztában vagyok a kettõnk közötti korkülönbséggel, de nem tudtam ellenállni neki. A rabja lettem. És gyermeket nemzettünk. Sajnálatos módon nekem már van családom és számomra lehetetlen az, hogy elváljak. Viszont felelõsséget érzek az önök lánya és születendõ gyermekem iránt is. Biztosítani kívánom a gyermek gondtalan felnõtté válását. Természetesen úgy, hogy az önök és lányuk anyagi helyzete is biztosítva legyen. Ezért ha a megszületendõ gyermek fiú lesz a születése pillanatában bankszámlát nyitok neki, ezen elhelyezek 500 millió dollárt. Valamint a nevére íratom az autógyár hálózatomat, mely cég bevételeibõl problémamentesen élheti le az életét. Ha a gyermek leány lesz szintén 500 millió dollárt kap, és az amerikai cipõgyár és áruházláncomat kapja meg. Nos, viszont elõfordulhat az a szerencsétlen eset is, hogy az önök lánya még a születés elõtt elvetél. Ebben a szerencsétlen esetben sajnos... Az apa ebben a pillanatban az úriember vállára teszi a kezét és a szavába vág. Széles, meleg mosollyal ezt mondja: -Szót se többet édes fiam, akkor megba*od mégegyszer!
rambo6 2010. április 16. 203 hozzászólás 1713.
Bemegy a paciens az orvoshoz és a doki kérdi: - Mi a panasza uram? - Minden reggel hétkor szarok. - No és mi ezzel a baj? - Az, hogy nyolckor kelek.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
királ vicc
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Moderator 2010. április 6. 0 hozzászólás 59223.
Két statisztikus elmegy krokodilra vadászni. Az egyik balra, a másik jobbra lõ mellé. Majd megszólal az egyik: eltaláltuk!
Protexinn 2010. március 7. 0 hozzászólás 58961.
[flame]
SkillOnLow 2010. március 7. 53 hozzászólás 4074.
Válasz Nadril üzenetére (#13665): pwned
nem az számít,hogy ki merrõl jön,hanem a szeretet és béke,mert ne kezdj el idiótákkal nyomatékot adni a lángszóró e-sportoknak,ami a jövõ,mert lesüllyedsz a szintükre,és 2b or not2b lesz a kérdés,és a
Nadril 2010. március 7. 1032 hozzászólás 344.
Válasz SkillOnLow üzenetére (#13662): de te hülye vagy.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
alburnus 2010. március 7. 0 hozzászólás 59081.
[oké, de itt cenzúra van;)]
Kairi 2010. március 6. 0 hozzászólás 58842.
Válasz SkillOnLow üzenetére (#13662): kurva szar vagy :(
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
SkillOnLow 2010. március 6. 53 hozzászólás 4074.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#13661): ebben a kommentben is van kivetni való.Az elsõ : ha nem aktuális,mi a faszér irod ide? ráadásul ezen ki nevet?és kit érdekel hogy 200ben mennyi pénze volt most úgy õszintén? -kötekedõ fogyi vagyok igen -de azért ha már vicces akarok lenni,AZ IS VAGYOK.(nem célozgatásból,de tényleg)
nem az számít,hogy ki merrõl jön,hanem a szeretet és béke,mert ne kezdj el idiótákkal nyomatékot adni a lángszóró e-sportoknak,ami a jövõ,mert lesüllyedsz a szintükre,és 2b or not2b lesz a kérdés,és a
GTK_HUN 2010. március 6. 2 hozzászólás 15711.
Válasz IQOnLow üzenetére (#13658): értelmetlen? legfeljebb nem aktuális. mondjuk ez amúgy is teljesen mindegy, (persze lehet, h az ilyen kis kötekedõ fogyiknak nem az :$) a vicc szempontjából lényegtelen. a másik meg az, h ha már itt okoskodsz, akkor legalább helyesen írnád le, h "értelmetlen" ... de azért "köszönjük Emese" Válasz Bludger üzenetére (#13659): aha. és ettõl eltekintve, a viccet ismerted már?
a marina az nem kerül gázba
FleSs__ 2010. március 6. 4 hozzászólás 13120.
elég gonosz hogy megtartja magának az összes pénzt , én világbékét teremtenék belõle õ a leggazdagabb a világoN?
Bludger 2010. március 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#13656): és ez vagy 15 éves, mert 600-as mercit kb azóta nem gyártanak :)
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
SkillOnLow 2010. március 6. 53 hozzászólás 4074.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#13656): tehát teljesen éretlmetlen amit leírtál,mert az adtatok másodpercenként változnak.Köszönjük Emese.
Kairi 2010. március 6. 0 hozzászólás 58842.
királ vicc
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
GTK_HUN 2010. március 6. 2 hozzászólás 15711.
Bill Gates vagyona 2001-ben 52.800.000.000 $ volt, ami 13.200.000.000.000 forint. Ha ezt a vagyont csak 8%-os éves kamattal betennénk egy bankba, akkor az éves kamat 1.056.000.000.000 forint lenne, ami 2.893.000.000 forint naponta, 120.548.000 forint óránként, és 33.500 forint másodpercenként! Ha Gates megnéz egy mozi filmet, kifizet 1000 forintot a jegyért, és még egy 1000-est popcornra meg Colara, viszont a kétórás film alatt a pénze 241.000.000 Forintal gyarapodik. Egy vadonatúj 600-as Mercedesre (40.000.000 Forint) kemény 20 percet kéne várakoznia, ha a kamatból szeretné megvenni. Magyarországon a legnagyobb pénz a 20.000-es. Az utcán meglátva Gates-nek nem szükséges megerõltetnie magát, hogy lehajoljon érte, mert ezalatt kamatozik a pénze majd 100.000 Forintot. Ha Gates a vagyonát szétosztaná minden magyar között, mindenki kapna 1.320.000 Forintot, tehát egy 4 fõs család 5.300.000 Forintal lenne gazdagabb. Míg ezt az üzenetet elolvastad, Gates pénze annyival gyarapodott, amit egy év alatt sem keresel meg!:)
a marina az nem kerül gázba
Válasz Nadril üzenetére (#13649): Hatalmas :D "Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök megvalósították a szerzõdésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, hanem egy fos. Egy FOS."
Bludger 2010. január 23. 2524 hozzászólás 97.
Sétálunk, sétálunk egy kocsmába becsücsülünk, fröccs. 5 dl (= 1 üveg) sör tartalmaz: 175 mg káliumot: ez a napi ajánlott bevitel 5%-a. 85 mg kalciumot: az ajánlott napi bevitel 5,6%-a. 6 mg szilíciumot: a napi ajánlott mennyiség egyötöde. 0,14 mg piridoxint (B6-vitamin): a napi ajánlott bevitel 6%-a. A fentiek ismeretében könnyen kiszámítható, hogy az egészséges táplálkozás érdekében miért 20 üveg/rekesz kivitelben árusítják a sört. Kérlek hogy Te is tégy meg mindent a szervezeted számára szükséges ásványi anyagok rendszeres bevitele érdekében! - Anyu, igaz, hogy a teve akár két hónapig is kibírja ivás nélkül? - Persze, kisfiam, nem mindenki olyan, mint apád. Alkoholisták értelmezõ szótára: - Méezsör. - Szeretnék még egy (utolsó) sört kérni. - N'düzed. - Kérem adjon tüzet, legyen szíves. - Gyogizsdzsaj. - Nagyon vonzónak találom önt, kisasszony. - Möfaszan. - Bocsánat, nem értettem amit mondott. - Huubaze. - Sajnos úgy érzem, hogy rövidesen rosszul leszek. - Jjjjjaaaa. - Meglehetõsen fáradtnak érzem magam, talán jobb lenne ha valaki segítene hazamennem. - Pisaba. - Megígérem, hogy többé nem fogok ennyi alkoholt fogyasztani. - Amásziki. - Legyen szíves engem is kínáljon meg a cigarettájából! - Fiszk. - Fõúr, kérem a számlámat, legyen szíves! Egy texasi, egy angol és egy francia férfi beszélgetnek egy bárban. Azt mondja a texasi: - Nálunk, Dallasban van egy kocsma, ahol ha rendelek egy italt, a következõt ajándékba kapom. - Az semmi! - vágja rá az angol. - Londonban ismerek egy olyan kocsmát, ahol ha rendelek egy italt, utána kettõt kapok ingyen. Mire a francia is megszólal: - Ez mind semmi! Párizsban van egy hely, ahol minden italt ingyen adnak, és utána a hátsó szobában még szex is van. - Hol van ez a hely? - kérdezik mindketten. - Én még nem voltam ott, de a húgom folyton odajár.
rambo6 2010. január 23. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Nadril üzenetére (#13649): ezen besirtam :D :kira
Bludger 2010. január 22. 2524 hozzászólás 97.
geci jó, sírtam :D "Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll." nekem ez
Nadril 2010. január 22. 1032 hozzászólás 344.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13650): nekem is ez a kedvenc részem. :D
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Válasz Nadril üzenetére (#13649): "A szerelõ bejön, köszön napszaknak megfelelõen, leveszi a cipõjét, [b]visszautasítja a felkínált frissítõt[/b] és kicseréli a modemet." :kira
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Nadril 2010. január 21. 1032 hozzászólás 344.
Most mutatta haverom, szerintem nem volt még itt... :) A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a problémát, mert Ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon." Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam, és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem. Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefonszámot, úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba, valamint nagytestû harci kutyák sem õrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a rosszul rögzített telefonszám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian Panthera - szintû telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9 -szer pofáztam el maguknak, hogy hibás a modem, amit Önök biztosítottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az Önök adatai szerint minden rendben. Ezek után persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerítik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyrõl, a szolgáltatásról és a cégükrõl egyetlen köpéssel kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy ügyintézõik nagyon kedvesek és segítõkészek, az meg egy másik dolog, hogy a "kapcsolja ki a tûzfalat és a vírusirtót" - színvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegû emelt díjas telefonszámot tárcsázok. Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, dinamikus csapat tagja. Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az elsõ három hónapban. Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára: 1. A problémán forrása a hibás modem. 2. Önök küldenek egy szerelõt, aki ért a számítógéphez, valamint egy mûködõ modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a szar ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem. 3. Küldenek a szerelõvel egy embert, aki tudja használni a telefont, a kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsõn is, így ez csupán ajánlott opció. 4. Kicserélik a modemet. A szerelõ bejön, köszön napszaknak megfelelõen, leveszi a cipõjét, visszautasítja a felkínált frissítõt és kicseréli a modemet. A közlekedõs ember kint marad. 5. Aláírom a munkalapot, a szerelõ elköszön és kimegy. 6. Mûködik a szolgáltatás és mindenki boldog. Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök megvalósították a szerzõdésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, hanem egy fos. Egy FOS. Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt, de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik : 1. Szintén megadják, 2. Kiérdemelték, 3. Félek tõlük. Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele. Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor Önök felhívnak az általam megadott telefonszámon, és egy Önök által kiválasztott idõpontban készséggel állok rendelkezésükre. Várom megkeresésüket! Nyomorékok. Tisztelet nélkül: xxx
Kairi 2010. január 12. 0 hozzászólás 58842.
de rólam nem tudtok semmit az én megértésemhez 6 lépéssel elõttem kell gondolkodni a legyõzésemhez pedig legalább 80al
Mate 2010. január 12. 229 hozzászólás 1566.
Megy a nyuszika az erdõbe oszt fotel...
Goglhffl
Nadril 2010. január 9. 1032 hozzászólás 344.
Elég lesz az offolásból. :P
Válasz Vertigo üzenetére (#13640): Most is jó, csak annyiszor látom hogy valaki ír egy mondatot (ami mégcsak nem is sértõ vagy ilyesmi), a felette lévõ mondat már egy szándékos belekötés. Mind1, akinek nem inge, ne vegye magára :kira
Lance 2010. január 8. 231 hozzászólás 1559.
Nekem egyetlen emlékem Vertigórol, hogy a fekete RSHU póló nem divatos ugyhogy NEMKÉR
Vertigo 2010. január 8. 1776 hozzászólás 173.
Most figyi, ezzekkel a marhaságaiddal fel akarsz bosszantani? Mert akkor rossz úton jársz :)
Kairi 2010. január 8. 0 hozzászólás 58842.
de hát én szeretem dekkint és nagyon tisztelem a játék tudásáért is csak piszkálódom :o vertigó téged viszont :noo gorky haverja :noo dota :noo hajós :noo
deekin 2010. január 7. 337 hozzászólás 1141.
én most is szeretek szerintem minden király ráadásul most nagyon izgalmas a scene, revitalizáció van!!!! HUNGARY HWAITING~~ (-_.)
life is balanced L2P @];-Ð
Vertigo 2010. január 7. 1776 hozzászólás 173.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13639): Jól megváltozott minden, igaz Benny? ^^ Régen hogy szerettem ide, meg b.netre járni :)
Miért kötekedik itt állandóan mindenki?!! De ha már ez a menõ, mi az a c rang pontosan?
Kairi 2010. január 6. 0 hozzászólás 58842.
neked sincs a c ranghoz :S
deekin 2010. január 6. 337 hozzászólás 1141.
de a harry potternek semmi köze a star warshoz :S
life is balanced L2P @];-Ð
Kairi 2010. január 6. 0 hozzászólás 58842.
ilyen volt star wars és harry potter között is
Válasz Nadril üzenetére (#13634): ez zsiraf! :kira
- new Future - Az e-sportoké a jövõ.
Nadril 2010. január 5. 1032 hozzászólás 344.
most linkelte haverom: [url=http://szanalmas.hu/postpix/65535_1.jpg]http://szanalmas.hu/postpix/65535_1.jpg[/url] nem sablon :D
Kasas 2009. december 18. 860 hozzászólás 428.
Válasz Kairi üzenetére (#13632): még ha barcikai lennék és hasonlíték vmelyikre :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Kairi 2009. december 18. 0 hozzászólás 58842.
Válasz mt üzenetére (#13631): én meg az azt követõ [url=http://www.youtube.com/watch?v=FfJI3kumhRM]durva3[/url] nevû videón szakadtam sztem kásás destrojer meg az egész krenosklán rajta van
mt 2009. december 17. 0 hozzászólás 59175.
a fönökösnél lévõ "durva temetés"-es link is odab*sz :D
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Bludger 2009. december 17. 2524 hozzászólás 97.
ha már youtube akkor: [url=http://www.youtube.com/watch?v=qpy03ddniMI]nõnap a Dobozi utcában[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=Odlo3PHtQo0&feature=related]hol a fa fõnõk?[/url] :kira
rambo6 2009. december 15. 203 hozzászólás 1713.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13628): nem volt poén
http://www.youtube.com/watch?v=5GpCZ6AXJGA ezt még tuti senki nem látta :kira ...
SkillOnLow 2009. december 14. 53 hozzászólás 4074.
az.!
Kairi 2009. december 14. 0 hozzászólás 58842.
lol milyen naprakész viccesvideo
SkillOnLow 2009. december 13. 53 hozzászólás 4074.
http://www.youtube.com/watch?v=jR9BPSqFQZE fless interju
-Mit csinálnak az öngyilkos merénylõk? -??? -Berobbannak a köztudatba (saját :pussz)
BakeriT 2009. december 11. 0 hozzászólás 59245.
Két szar megy az úton. Találkoznak a keresztezõdésben két fossal. A két fos megkérdezi a két szart hogy -Hová mentek? -A katonaságba. -Mi is mehetünk? -Nem, ide csak kemény fiúk jöhetnek.
ide világíccsá má bazmeg
SkillOnLow 2009. december 4. 53 hozzászólás 4074.
Sherlock Holmes meghal, és felkerül a mennyországba. Ott áll Szent Péter elõtt, aki megkérdi kilétét. - Sherlock Holmes vagyok. - Nem hiszem el... bizonyítsd be valahogy. Mondjuk... talál meg nekem Ádámot a tömegben! Sherlock fogja magát, és nem egészen 20 másodperc múlva ott áll Ádámmal Szent Péter elõtt. - Hogy csináltad ezt? Itt férfiak milliárdjai vannak! - Nos... egyszerû. Beálltam a fickók közé, mindenkit elküldtem az anyjába... ez meg csak ott téblábolt egyedül.