Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Shirak! Válasz SouLbacsi üzenetére (#13259): Hát nektek semmi se jó:) Olvasd át csak 1szer :) Nah ez remélem jó lessz, tudom régi elsütötem már, de akkor si jó :) Mért sír a 4 éves kislány??? ? ? ? Több vazelinért :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
SzuL 2008. április 25. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13258): elsõre vicces volt valamennyire, átolvastam, és rájöttem, hogy mégse az :D:D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Shirak! Csak, hogy örüljetek :) Egy férfi egész nap napozik a tengerparton. Este nézi magát a tükörben és látja, hogy mindenhol szépen lebarnult, csak a farka maradt fehér. Másnap kimegy a tengerpartra és beássa magát a homokba, csak a farkát hagyja kinn a napon, hogy az is barna legyen. Arra sétál két idõs hölgy, megállnak a dákó elõtt és nézik hosszasan. Az egyikmegpiszkálja a napernyõjével, majd bánatosan mondja a barátnõjének: - látod drágám, ez a dolog engem 20évesen nagyon izgatott, 30 évesen megõrültem érte, 40 évesen könyörögtem érte, 50 évesen a lelkemet odaadtam volna érte, 60 évesen imádkoztam érte, itt vagyok 70 évesen, a kurva életbe vadon terem, és én nem tudok lehajolni érte!!! Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
rambo6 2008. április 25. 203 hozzászólás 1713.
elsö kettö elmegy :kira
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz Dominator üzenetére (#13255): jó az más kérdés :D
Dominator 2008. április 25. 1010 hozzászólás 356.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#13254): mellesleg gagyi is.
Ketrecet épits or ban!
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13253): 3. iszonyat old, és nem is így van :)
Shirak! Pszichológiai vizsgálat - Állva szokott vizelni ? - Igen, persze. - Általában vagy minden esetben? - Hát ha szarok, azért külön nem állok fel! ___________________________________ Békakisfiú a szülei elé áll, és megkérdi: - Apuuu, Anyuuu, hogy születik a kisbéka? Békaapuka: - Ö öö ööö..., ....hááát a gólya hozza. Békaanyuka: - Gratulálok! Jó, hogy nem egybõl a vérfarkas!!! --------------------------------------------------------------------------------- A férfi kimegy a feleségével az istállóba a kecskéhez és azt mondja: -Nézd, drágám, ez az a tehén, akivel dugni szoktam, amikor te menstruálsz. Megszólal a feleség: -Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy ez nem tehén, hanem kecske. Mire a férj: -Ha nem lennél ilyen hülye, tudnád, hogy nem hozzád beszélek. _____________________________________________________ Azt mondják, Magyarországon tíz emberbõl egy szenved az allergiától. Ez azt jelenti, hogy a többi élvezi? ------------------------------------------------------------------------------------ Idõsebb Fradi-szurkoló készülõdik az esti meccsre. A felsége nézi, amint férje csupa zöld-fehérbe öltözik. Egyszer csak megszólal: - Apukám, ahogy elnézlek, Te jobban szereted a Fradit, mint engem. - Anyukám, ahogy elnézlek, lassan már az Újpestet is! ______________________________________ Két gyerek látja a fiatal házaspárt, amint éppen jönnek ki a templomból. Megszólal az egyik: - Rájuk ijesszek? - Inkább majd én. Odafut a võlegényhez, és így szól hozzá: - Gratulálok papa, jól választottál... Dumak!
Bludger 2008. április 24. 2524 hozzászólás 97.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13250): jó vicc! :kira
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
SzuL 2008. április 24. 1411 hozzászólás 235.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13250): omg :D:D
[url=http://kepfeltoltes.hu/080417/0000061891_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ]Erõsödik a forint! [/url] ß)
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
nagyi 2008. április 24. 4567 hozzászólás 27.
Válasz rambo6 üzenetére (#13235): "Ha -20 fokban a fûtött forgalmi irodában várod az indulást, hagyd nyitva a busz összes ajtaját, hogy a gyülekezõ utasok jól szétfagyjanak! A fûtést csak akkor érdemes bekapcsolni, ha már te is fázol." ez talált:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Vektor13 2008. április 24. 1178 hozzászólás 298.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13246): kúrva nagy :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
DonnieDarko 2008. április 24. 106 hozzászólás 2743.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13246): :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Shirak! Figyelem tanulni lehet :):):) Az alkoholtartalmú italok címkéin, a cigaretták mintájára, a következõ feliratokat kellene elhelyezni: Figyelem! Az alkohol fogyasztásának hatására azt gondolhatja, hogy suttog, pedig ez nem biztos! Figyelem! Az alkohol fogyasztása a legfõbb oka annak, hogy úgy táncol, mint egy idióta! Figyelem! Az alkohol fogyasztása okozhatja, hogy a barátait állandóan biztosítani próbálja a ragaszkodásáról! Figyelem! Az alkohol hatasára azt gondolhatja: tud énekelni! Figyelem! Az alkohol fogyasztása elhiteti önnel, hogy az exbarátja/barátnõje majd meghal az ön telefonhívásáért hajnali háromkor! Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy értelmes társalgásba tud bocsátkozni az ellenkezõ nem bármelyik tagjával! Figyelem! Az alkohol hatására gondolhatja, hogy önnek misztikus kung-fu tudása van, minek következtében jól elláthatja mások baját! Figyelem! Az alkohol hatására reggel az ágyban a másik oldalára fordulva valami nagyon ijesztõt láthat! Figyelem! Az alkohol hatására az az illúziója lehet, hogy ön okosabb, ügyesebb és sokkal szebb is bármely más embernél! Figyelem! Az alkohol hatására az gondolhatja, hogy ön láthatatlan! Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy az emberek önnel együtt nevetnek! Figyelem! Az alkohol hatására törés keletkezhet a tér-idõ kontinuumban, minek hatására az idõ szó szerint eltûnik! Figyelem! Az alkohol terhességet okozhat! Dumak!
A pesszimista az algútban a sötétséget látja, az optimista a fényt,a realista a vonat lámpáit, a mozdonyvezetõ pedig három hülyét. :$
Bludger 2008. április 22. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Saturas üzenetére (#13240): nekem úgy jobban tetszik, hogy "majd beszálltunk a mellette álló kocsiba, és elmentünk", az nagyobb oltás :D
Saturas 2008. április 22. 717 hozzászólás 531.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#13242): hát bocs! :D :$
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SzuL 2008. április 21. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Saturas üzenetére (#13240): gondoltam, hogy ez lesz :)
SosMogyi 2008. április 21. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#13235): viccesek
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Saturas 2008. április 21. 717 hozzászólás 531.
"Szóval, egyszer a feleségemmel bementünk a városba, és bepillantottunk egy kis üzletbe. Öt percet sem voltunk benn, és kijövetkor láttuk ám, hogy egy közterületfenntartó írja vadul a büntetõcédulát. Már éppen rakta volna bele a kis piros zacskóba, amikor odaértünk, és megszólítottam: "Ne szívass már, köcsög, mi lenne, ha egyszer tekintettel lennél egy idõs állampolgárra is..." - de csak szerelte be az ablaktörlõ alá az üzenetét. Akkor lerohadtfasiztáztam, mire lila lett a feje, és írt még egy feljelentést, hogy a gumik is kopottak. Még le is fényképezte õket. Ezután szarjankónak neveztem. A feje még lilább lett, a másik üzenetet is beerõltette az ablaktörlõ alá, és elkezdett írni egy harmadikat, a fene tudja mirõl. Akkor lebuzispicliztem. És ez így ment vagy húsz percig. A közterületes feje egyre lilult, a piros borítékok egyre szaporodtak. Mindez egyátalán nem zavart engem és a feleségemet. Mi ugyanis busszal jöttünk be a városba. Minden napra kitalálunk valami izgi kis kalandot, hogy ne teljenek annyira unalmasan a napjaink. Nagyon fontos ez a mi korunkban."
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Obnoxious 2008. április 21. 781 hozzászólás 481.
Válasz rambo6 üzenetére (#13235): van 1-2, ami jó. fõleg ha tapasztalod te is, akkor vicces ez:) :kira
DonnieDarko 2008. április 20. 106 hozzászólás 2743.
Válasz rambo6 üzenetére (#13235): ez jó régi lehet, csak onnan gondolom, hogy a "várbuszt" ezer éve hívták 16-os busznak, azóta várbusznak, nem régiben pedig 10-es busznak nevezték el. (gondolom ez mindenkit kurvára érdekelt)
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
rambo6 2008. április 19. 203 hozzászólás 1713.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#13236): LOL, sry nem en irtam de igy van :D
SzuL 2008. április 19. 1411 hozzászólás 235.
Válasz rambo6 üzenetére (#13235): végére már eléggé idegesítõ tud lenni a folytonos egybeírás :D
rambo6 2008. április 19. 203 hozzászólás 1713.
Ha mar ugyis aktualis: Buszsofõrök Bibliája (improved) 1) Ha elõl kopaszodsz, növeszd a hajad a derekadig! 2) Szürke cipõhöz kizárólag fehér zoknit vegyél, különben nem érvényesül a boka felett 10 centivel érõ kék/szürke nadrág! A fehér sportzokni a szandálhoz is kötelezõ. Nyáron a hosszúnadrágot hajtsd fel combközépig! 3) Soha ne mondd a mikrofonba a következõ megállót, vagy ha igen, hörögj bele! 4) A megálló elõtt 10 méterrel érd el a legnagyobb sebességet, hogy így be tudj mutatni egy hatásos fékezést! Ennek akkor van értelme, ha legalább 80 álló utas van a buszon, különben nem vagy elég vagány. 5) Ha menetközben kollégákkal beszélsz, egyáltalán ne lassíts a kanyarban! 6) Minél idõsebb ember fut a busz után, annál közelebb az orra elõtt csukd be az ajtót! Ha kerekes szatyorral fut, még a nyitott ajtóval való indulást is megkockáztathatod. 7) Miközben az utcán nézed a csajokat, lehetõleg rángasd a kormányt és cüccögtesd a sûrített levegõt! 8) A garázsjáratos táblát csak annyira feltünõen helyezd ki, hogy az utasok többsége csak a mosóban jöjjön rá, hogy rossz buszra szállt! 9) Éles kanyarokat padlógázzal kell bevenni, hogy az utas elgondolkozzon azon, vajon van-e különbség közte és a platós Ifán szállított krumpli között! (Nincs.) 10) Ajtózáródást jelzõ berregõ hatásfokát különösen a babakocsival felkapaszkodni próbáló kismamáknak szükséges demonstrálni! 11) Különben is a berregõ minimum 50 decibellel szóljon és legalább 2-3 percig, másképepen senki nem figyel oda, vagy inkább a csengetés és az ajtózárás között ne teljen el több egy ezredmásodpercnél, így tesztelheted a reflexeket. 12) Ha a buszon verekedés, lökdösõdés történik, fütyöréssz hangosan, de állampolgári jogaik gyakorlásában ne akadályozd õket! 13) Ha három 8 éves gyerek a megengedettnél hangosabban nevet, vagy fagylaltot nyalogat, állítsd meg a jármûvet, szállj le és a rendbontókat fülüknél fogva dobd az úttestre! 14) Dezodorra ne költs, hiszen: - nyáron: a lyukacsos atlétatrikó megfelelõ szellõzést biztosít, - télen: a középkék ing hónaljában mutatkozó tenyérnyi folt a közvélemény-kutatások szerint a szexepil-ranglistán a 3. helyen végzett. 15) Uzsonnát kizárólag fekete diplomatatáskában hozhatsz, amelyet kötelezõ a jármû ablakában elhelyezni! 16) Ha fütyörészni, énekelni, vagy a közlekedõket szidalmazni van kedved, ezt csakis bekapcsolt mikrofonnal tedd! 17) Ha távolsági buszt vezetsz, nyugodtan haladj 70-nel a belsõ sávban! Ha jobbról elõzni próbálnak, irányjelzés nélkül hirtelen válts sávot, majd térj vissza! 18) Ha külföldi viszonylatban közlekedsz, elég ha 1000 kilométerenként állsz meg pihenõre. A maguk alá pisilõ utasok szagát folyamatos dohányzással elnyomhatod. 19) Ha egy ismerõsöd utazik a buszon, nyugodtan beszélgess vele, és lehetõleg álljon úgy, hogy az elsõ ajtónál senki se tudjon felszállni. Ha egy ismeretlen áll az ajtó elõtt, zavard hátra a fenébe, hogy ne takarja a kilátást, vagy csak némán mutass az ezt tiltó táblára! 20) Ha -20 fokban a fûtött forgalmi irodában várod az indulást, hagyd nyitva a busz összes ajtaját, hogy a gyülekezõ utasok jól szétfagyjanak! A fûtést csak akkor érdemes bekapcsolni, ha már te is fázol. 21) Kánikulában, viszont ne engedd az utasoknak, hogy a tetõablakot piszkálják! A légkondit (ha van) ne kapcsold be, az ablakok viszont ne legyenek nyithatóak! 22) Ha a pesti 16-os buszt vezeted, folyamatosan üvöltözz a várbaigyekvõ turistákkal, hogy húzzanak már a busz belsejébe! 23) Nyugodtan töltögesd a menetlevelet menetközben a kormányon! 24.) Ha valaki a végállomáson kérdez valamit, lehetõleg úgy válaszolj,hogy érezze, mekkora hülyeséget mondott és tedd hozzá, hogy "különbenmeg ki van írva"! Sõt, még jobb, ha eleve csak ezt mondod. Miután elmegyhangosan morgolódj, nehogy valaki másnak is kedve támadjon kérdezni! 25.) Ha jó nõ áll a megállóban, próbálj úgy megállni, hogy az õ az elsõajtónál szálljon fel, és így jól megnézhesd. 26.) A végállomáson véletlenül se állj be a megállóba, mielõtt apihenõhelyre mész, az utasok majd ácsorognak. 27.) Ha útközben szembejön egy kollégád, akivel beszélgetni akarsz,álljatok meg nyugodtan és az ablakon kihajolva beszélgessetek. 28.) Az URH legyen elég hangos ahhoz, hogy minden utas hallja, amikor adiszpécser poénkodik, vagy az utasokat szidja. 29.) Csúcsforgalomban múlasd az idõt azzal, hogy az elõtted álló autórafolyamatos apró fékezésekkel egyre inkább ráállsz, míg egy ujjyi lesz atávolság. 30.) Ha nagyon betûz a nap a fülkédbe, ragassz a szélvédõre mindenféletapétamaradékot és egyéb öntapadós csomagolót. A maradékot a mûszerfalgombjaira ragaszd! 31.) A mûszerfal fölött lógjon egy wunderbaum illatosító, egy háromszögalakú magyarzászló, és valamilyen plüssfigura. A szélvédõ elõtt legyen a diplomatatáskád alatt egy hímzett terítõ,és/vagy egy kis matchbox autóbusz (odaragasztva)! 32.) A dohányozni tilos tábla rád nem vonatkozik. 33.) Ha külföldi turista kérdez valamit, válaszolj nyugodtan magyarul.Ha netán nem értené, ismételd meg amit mondtál, csak sokkal hangosabban,és tagoltabban. 34.) Az üésedet takard le valami ronggyal, terítõvel, vagy prémmel, aminyáron erõsen szagosodik. A lényeg, hogy ízléstelen legyen.. 35.) A szõrös kormánytól igazi menõ leszel. 36.) Esõs idõben úgy állj be a megállóba, hogy a keréknyomban állópocsolyából a várakozókra fröcsköld a vizet. Jó unalomûzõ játék, hogyhol tudsz több embert lefröcskölni. 37.) Ha Volán buszt vezetsz, akkor véletlenül se állj meg olyanmegállóban, ahol csak egy utas van, és az nem néz a szemedbe, hanemmondjuk épp a menetrendet nézi. 38.) Volánosoknál a saját zsebre eladott jegy nem csalás, csakkölcsönösen elõnyös megállapodás. 39.) Ha sokszor jársz körbe egy nap ugyanazona vonalon, tanuld megkiszámolni mikor váltanak a lámpák, így néhány másodperccel az elõttelindulhatsz, hogy zöldet kapnál. 40.) Senkinek ne engedd meg, hogy piros lámpánál leszálljon, ha megy avonata. Rosszat tenne az imidzsednek. 41.) Ha valaki epilepsziás rohamot kap a buszon, hangosan káromkodj,hogy már megint nem bírnak nyugodtan utazni a buszodon, és lassan, unotthangon kérj mentõt. 42.) Ha a kiesik egy csavar a legjelentéktelenebb helyrõl, ne csavardvissza, hanem szállítsd le az utasokat a semmi közepén, és vidd a buszta garázsba. Ezt hívják fizetett szabadnapnak.
Bludger 2008. április 19. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Obnoxious üzenetére (#13230): mennyit hallottam ezt tegnapelõtt, de mondjuk ti még nem is szoptok vele, szal nektek még vicces is (nekem ma kellet ezért suliba mennem)
nagyi 2008. április 19. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Cedric üzenetére (#13232): tocika megelozott:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Cedric 2008. április 19. 8720 hozzászólás 5.
BKV dolgozóinak szeretném küldeni Rihannatol a shut up n' drive cimu számot
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Counter Strike, BKV Strike
Obnoxious 2008. április 17. 781 hozzászólás 481.
ez nem vicc, de ide írom, holnap betelefonálok 1 kívánságmûsorba: "A MÁV és a BKV öszes nem-dolgozójának szeretném küldeni Rihanna-tól a Shut Up And Drive cimû nótát, és jó munkát kívánok nekik" felveszem, majd kilingelem:D
SzuL 2008. április 17. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Pezsmapatkany üzenetére (#13228): üt :D
- Doktor Úr, igaz hogy haldoklom? - Igaz, miért kérdezi?
GTK_HUN 2008. április 16. 2 hozzászólás 15711.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13222): már ismertem a felét, de nagyon üt :D
a marina az nem kerül gázba
Vertigo 2008. április 16. 1776 hozzászólás 173.
[quote=NAggyonGonosz írta(#13222)]Aki a vonat alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.[/quote] Pontosan: Vonatsínre kötözött ember mosolya nem mindig õszinte ^^ (Palik Laci szokta mondani :D)
ez tényleg jó kis pack lett :kira
SosMogyi 2008. április 15. 3354 hozzászólás 54.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13222): aucs :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Szenya 2008. április 15. 539 hozzászólás 728.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13222): ezek nagyok voltak! :D
Death Note :kira
Shirak! > A szex olyan mint a hóember készítés: elõbb meggyúrjuk a golyókat, aztán jöhet a répa... > > * * * * * * * * * > > A férfi olyan, mint a hal. Feje is van, de a farka irányítja. > > * * * * * * * * * > > Amikor a nõi testet kitalálták, még nem volt építkezési felügyelet, mert a szennyvízcsatornákat nagyon közel rakták a játszótérhez > > * * * * * * * * * > > A nõk hamarabb esnek teherbe mint gondolkodóba. > > * * * * * * * * * > > Rögtön tudtam, hogy nemkívánatos gyerek vagyok, mikor kenyérpirítóval kellett játszanom a fürdõkádban. > > * * * * * * * * * * > > Mi a különbség a Szerelmes, az Igazán Szerelmes és a Hivalkodó között? > - A Szerelmes kiköpi, az Igazán Szerelmes lenyeli, a Hivalkodó gargalizál. > > * * * * * * * * * > > Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások? > > * * * * * * * * * > > Miben hasonlít a gumióvszer és a feleség? > Mindkettõ több idõt tölt a tárcádban, mint a farkadon. > > * * * * * * * * * > > Aki a vonat alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya. > > * * * * * * * * * > Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van. > > > * * * * * * * * > > Milyen a férfiak péniszmérete nõi szemmel? > 1 - Kicsi > 2 - Közepes > 3 - Nagy > 4 - Úristen! > 5 - Van fehérben is? > > * * * * * * * * * > > Lehet rád számítani, mint hintaló után a lógombócra. > > * * * * * * * * * > > Légy kedves gyermekeiddel, hiszen õk választják ki neked a szociális otthont. > Dumak!
SzuL 2008. április 5. 1411 hozzászólás 235.
a 2. áááá :D:D:D
rambo6 2008. április 5. 203 hozzászólás 1713.
Gyermekkönyvek, amiket soha nem adtak ki 1. Te csak egy baleset vagy. 2. Idegeneknek vannak a legjobb cukorkái. 3. Amikor apu és anyu nem tudja a választ, akkor azt mondják: Isten csinálta így. 4. Garfield leukémiás lesz. 5. Mit csinál az egyik kutyus a másikkal? 6. Miért nem lehetnek Villa Úr és Konnektor Kisasszony sohasem barátok. 7. Apu azért iszik mert te sírsz. 8. Apu új felesége, Béla. 9. Pukk! A Hörcsög... és más remek játékok a mikróval. 10. A fiú aki meghalt, mert megette az összes zöldséget. 11. Dolgok amik a gazdag gyerekeknek vannak, de neked sohasem lesznek. 12. Hogyan váljunk a meghatározó katonai erõvé az általános iskolában. --------------------------- Egy nõ magyarázgatja a temetkezési vállakozónak, hogy sötétkék öltönyben szeretné eltemetni a férjét. - Nem lenne egyszerûbb abban a fekete öltönyben eltemetni, ami most is rajta van? - Nem, ez nekem nagyon fontos - és ezzel ad egy kitöltetlen csekket a pasinak, hogy vegyen egy sötétkék öltönyt. Amikor másnap visszamegy, látja ám, hogy a volt férjén egy remekbe szabott kék öltöny van. Érdeklõdik, hogy mégis mennyibe került. - Nos, ez teljesen ingyenes volt. Nagyon vicces a dolog: rögtön azután, hogy elment, hoztak egy másik hullát is, amelyen egy sötétkék öltöny volt. Amint láttam, hogy nagyjából azonos méretûek, megkérdeztem a feleségét, hogy nem bánná-e, ha fekete öltönyben temetnénk el az urát. Mivel neki nem volt kifogása, hát egyszerûen kicseréltem a fejüket.
Saturas 2008. április 5. 717 hozzászólás 531.
Válasz 756Zogya üzenetére (#13217): Tegnap melléültem a WC-n. Felment bennem a pumpa...
SzuL 2008. április 4. 1411 hozzászólás 235.
aucs :)
756Zogya 2008. április 4. 573 hozzászólás 690.
Kalapácsot vetettem az olimpián. Hiába, nem nõtt ki... (en talatam ki, yo nem?:))
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
zimp 2008. április 4. 160 hozzászólás 2054.
amióta kikapcsolom a mobilomat éjjelre, az ágyban utolérhetetlen vagyok.
zimpügynök
rambo6 2008. április 4. 203 hozzászólás 1713.
- Miben különbözik egymástól a teve és a kõmûves? - ??? - Abban, hogy a teve napokig képes dolgozni anélkül, hogy inna.
SzuL 2008. április 3. 1411 hozzászólás 235.
ezt már hallottam, de nagyon nagy :kira
A világ legegészségesebb dolga a születésnap. Minél több van belõle egy embernek, annál tovább él
SosMogyi 2008. március 31. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#13209): utolsó üt.
GTK_HUN 2008. március 31. 2 hozzászólás 15711.
Válasz rambo6 üzenetére (#13209): :)
a marina az nem kerül gázba