Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Aradebil 2004. november 19. 860 hozzászólás 429.
Válasz Walkman_ üzenetére (#3757): reménykedtem hogy az etót hosszú óval irja:)
Wulfi 2004. november 19. 102 hozzászólás 2806.
Válasz nOia üzenetére (#3758): deszép avatar :aha
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
2004. november 19. hozzászólás .
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#3756): ez gecinagy!
Walkman_ 2004. november 19. 1289 hozzászólás 266.
HA ezt valaki überelni tudja, le a kalappal: [url=http://kiss-gy.web.elte.hu/viccek/oneletrajz/]Önéletrajz[/url] Csak azt sajnálom, h nem tudom honnan származik ...
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
DJWindsurfer 2004. november 19. 914 hozzászólás 403.
+15°C. Spanyolországban az emberek téli kabátot és kesztyut húznak. A finnek kifekszenek napozni. +10°C. A franciák hiábavalóan próbálják bekapcsolni a központi futést. A finnek virágokat ültetnek a kertben. +5°C . Az olasz kocsik nem indulnak. A finnek még kabriókat használnak. 0°C. Megfagy a desztillált víz. A Vantaa folyó vize kicsit surubbé válik. -5°C. A kaliforniaiak a fagyhalál küszöbén állnak. A finnek még egy utolsó rostonsütést rendeznek a szabadban az osz beállta elott. -10°C. A britek futeni kezdenek. A finnek hosszú ujjú pólót vesznek. -20°C. Az ausztrálok elmenekülnek Mallorcáról. A finnek Szent Iván éjét ünneplik. Beköszönt az õsz. -30°C. A görögök halálra fagynak és eltunnek a Földrol. A finnek elkezdenek házon belül mosni. -40°C. Párizs összeroppan a hideg súlya alatt. A finnek sorban állnak a hotdogos standok elott. -50°C. A jegesmedvéket kimenekítik az Északi Sarkról. A Finn Hadsereg elhalasztja a téli túlélõ gyakorlatát a gyenge idõjárásra hivatkozva. -60°C. Korvatunturi (A Télapó otthona) befagy. A finnek kivesznek egy filmet és otthon maradnak. -70°C. A pót-Télapó délre költözik. A Finnek kicsit idegesek lesznek, mert a Koskenkorva vodkájukat már nem tárolhatják a szabadban. A Finn Hadsereg megkezdi a túlélo gyakorlatot. -183°C. Az ételben található mikrobák elpusztulnak. A finn tehenek a gazdájuk hideg kezeire panaszkodnak. -273°C Minden atomalapú molekula mozgása leáll. A finnek csak ennyit mondanak ''Ba**** meg, hideg van ma odakint'' -300°C Befagy a Pokol. A finnek megnyerik az Eurovíziós táncdalfesztivált
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
DJWindsurfer 2004. november 19. 914 hozzászólás 403.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3729): szia én egy oszt társ npõje vagyok a név tulajdonosának!(CooLCiCuS) Jelek, amik arra utalnak, hogy túl sokszor láttad a mátrixot 1. Számtek vizsgán hét monitort igényelsz. 2. Már a bootolásnál kiírt szövegekbõl is csak "szõkéket, barnákat, feketéket" látsz. 3. Vizsga alatt elõkapod a mobilodat, és beleüvöltesz: "Tank, I need an exit, fast!" 4. A tanárok a tételsort nyújtják feléd, de te csak kék, és piros piruláknak látod õket. 5. Az egyetemi mosdókban, már az összes tükröt megbökdösted. 6. Az aula fala a te lábnyomaiddal van tele. 7. Minden tanárodnak, aki a neveden szólít, kikéred magadnak, mert a te neved Neo. 8. Nem vagy hajlandó levenni a napszemüvegedet. 9. A hosszú kabátod alatt sok "puskát" tartasz. 10. A menzán odaszólsz a konyhásnak: "Nincs kanál!" 11. Nyitsz egy "Túl sokat láttam a Mátrixot! A jelek:" c. topikot 12. Amikor a vizsgán kérdeznek tõled, egy kis türelmet kérsz, lehunyod a szemed, és gyors szemmozgásokat (REM) produkálsz. 13. Már csak a piros ruhás nõk után fordulsz meg az utcán. 14. Azt képzeled, hogy jó hecc lesz, ha egy chat-en a 'NEO' nevet választod nick-nek. Persze végül a 'spanyol inkvizíció' mellett döntesz. 15. Bemész az iskolába, de az ajtó elõtt várakozó sötét öltönyös alakok láttán azonnal elrohansz, ahogy csak a lábad bírja. 16. A Dékánt konzekvensen Orákulumnak szólítod. 17. Kiviszed a házvezetõnõd szemetét. 17. Amikor az utcán hazafelé bandukolva megszólal a telefonfülke, ami mellett elhaladsz , izgatottan körbenézel. 17+1: Mikor harmadszor mész egy tárgyból újra vizsgázni, csak annyit mondasz: "Á, Deja Vue" 18. Fizeted az adót. 19. Leülsz tanulni, és rögtön megfájdul a fejed. De már tudod, hogy mitõl. (You've never used it before... ha felébredsz, rögtön megtapogatod a szádat, össze van e nõve, vagy csak egy rossz álom volt ? 19. Az M&M cukrokból kiválogatod a pirosakat, és másoknak adod. ***Agent_Smith sets mode: -v NEO 20. Megbux biológiából, mert a dolgozatban az embert a vírusokhoz sorolod be.
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
2004. november 19. hozzászólás .
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3746): :hehe
Walkman_ 2004. november 19. 1289 hozzászólás 266.
Válasz wilo üzenetére (#3751): Ha ez igaz, akkor nagyon LOL.
PsCyHoMaN 2004. november 18. 206 hozzászólás 1692.
En most hallottam elõször, de teccett :ravasz
[quote=PsCyHoMaN írta(#3746)]Huhú ez kifektetett : Niel Amstrong, aki miután megtette elsõ lépéseit a holdon és elmondta már az elhíresült mondatát, mely szerint "Kis lépés ez egy embernek, de nagy lépés az emberiségnek", hozzáfûzött még egy üzenetet, ami a következõ volt: "Sok szerencsét Mr. Glotszky!" Visszatérése után éveken át riporterek százai próbálták megtudni tõle sikertelenül ki is az a Mr. Glotszky, és mire vonatkozott az üzenet. Õ minden esetben csak sejtelmesen mosolygott. Több évtizeddel az eset után, amikor még egyszer megpróbálkoztak vele, megtört a jég és tekintettel arra, hogy az érintett addigra már nem volt az élõk sorában, elárulta üzenete történetét. Kisgyerekkorában a testvérével baseballoztak a kertjükben, amikor a labda egy véletlen és a nagy lendület folytán a szomszédban landolt, ahogy ez már lenni szokott a gyerekek körében. Ezúttal a kis Nielen volt a sor, hogy áthágjon a kerítésen és ahogy kereste a labdát, akarva akaratlanul a szomszéd nyitott hálószoba ablaka alatt haladt el. Épp lehajolt a labdáért és ment is volna tovább, amikor bentrõl párbeszéd ütötte meg a fülét. A szomszéd hölgy intézett felháborodott hangokat férjéhez: "Orális szex? Orális szexet akarsz? Majd ha a szomszéd gyerek a holdon jár!" :nyes :nyes :nyes[/quote] Ezt nekem a bridzs oktatóm mesélte de úgy pontos hogy egészségére Mr. Glotszky!
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
MaDEyE 2004. november 17. 1654 hozzászólás 193.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3746): Ez tetszik :kira
Aki hüJe hallyon meg oké?
PsCyHoMaN 2004. november 17. 206 hozzászólás 1692.
Újabb beteg vicc: Hatalmas méretû fütyköst fedez fel a kórboncnok egy holttesten. Levágja, és hazaviszi, hogy eltegye spirituszban a különleges testrészeket tartalmazó kis házimúzeumban. Felesége meglátja, és felkiált: - Uramisten! Hát meghalt szegény Cukkíni Lajos?! :worship :worship :worship
BirdDog 2004. november 17. 328 hozzászólás 1163.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3746): :kira Már ismertem, lévén érdekel az ûrkutatás. Nem sokan ismerik sztem ezt a viccet, vagy egyáltalán az elhangzott szöveget, csak az elsõ elhíresült mondatot... pedig ez is jó! :E :worship
No emg ettõl is: 4 apáca egyszerre hal meg, és most ott állnak Isten elõtt a nagykapunál: - Lányaim, ha meggyónjátok összes bûneiteket akkor bemehettek! - Isten, én egyszer láttam egy férfi nemiszervét. - Nem baj, kislányom, mosd meg a szemed és menj be! - Isten, én egyszer megfogtam egy férfi nemiszervét! - Jaj kislányom, jól van mosd meg a kezed és bemehetsz! Erre hirtelen megelõzi a 4. a 3.-at. - Kislányom, te miért tolakodsz ennyire? - Majd pont abba fogok beleinni amibe õ a seggét öblögeti?! :ravasz
Huhú ez kifektetett : Niel Amstrong, aki miután megtette elsõ lépéseit a holdon és elmondta már az elhíresült mondatát, mely szerint "Kis lépés ez egy embernek, de nagy lépés az emberiségnek", hozzáfûzött még egy üzenetet, ami a következõ volt: "Sok szerencsét Mr. Glotszky!" Visszatérése után éveken át riporterek százai próbálták megtudni tõle sikertelenül ki is az a Mr. Glotszky, és mire vonatkozott az üzenet. Õ minden esetben csak sejtelmesen mosolygott. Több évtizeddel az eset után, amikor még egyszer megpróbálkoztak vele, megtört a jég és tekintettel arra, hogy az érintett addigra már nem volt az élõk sorában, elárulta üzenete történetét. Kisgyerekkorában a testvérével baseballoztak a kertjükben, amikor a labda egy véletlen és a nagy lendület folytán a szomszédban landolt, ahogy ez már lenni szokott a gyerekek körében. Ezúttal a kis Nielen volt a sor, hogy áthágjon a kerítésen és ahogy kereste a labdát, akarva akaratlanul a szomszéd nyitott hálószoba ablaka alatt haladt el. Épp lehajolt a labdáért és ment is volna tovább, amikor bentrõl párbeszéd ütötte meg a fülét. A szomszéd hölgy intézett felháborodott hangokat férjéhez: "Orális szex? Orális szexet akarsz? Majd ha a szomszéd gyerek a holdon jár!" :nyes :nyes :nyes
zsiR 2004. november 16. 31 hozzászólás 5362.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3729): :worship :worship :D
PsCyHoMaN 2004. november 16. 206 hozzászólás 1692.
he-he :nyes
DJWindsurfer 2004. november 16. 914 hozzászólás 403.
[quote=PsCyHoMaN írta(#3729)]1. Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges mondanivalódat a reklámok alatt mondjad el! [/quote] Ez az amit Apám nem tud Anyámnak +tanítani! : :aha
:scatter. Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk, kivéve ha felkészülten tudsz beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lõfegyverek vagy versenyautók. :azzaz :yess
Hmmmm NeGaTiVe.
2004. november 16. hozzászólás .
[quote=PsCyHoMaN írta(#3729)] 1. Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk. [/quote] :aha :worship
PsCyHoMaN 2004. november 16. 206 hozzászólás 1692.
Válasz ReD_faCe üzeneteire (#3736 és #3737): Hát ezek tényleg értemlesek :)
Válasz ReD_faCe üzenetére (#3736): és ezt 1 haverom +is csinálta! :E
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3729): mekkora igazásgok! :) :kocc
ReD_faCe 2004. november 16. 311 hozzászólás 1216.
Még egy ilyent muszáj: Két macska beszélget a háztetõn. Megszolal az egyik: - Jó volna legurulni. Legurultak, és jó volt.
egy insomniásnak látomás a világ...
ReD_faCe 2004. november 16. 311 hozzászólás 1216.
Faszi bemegy az boltba, és igy szol az eladonak: - Nem ismer meg? -Nem - Nem ismer meg??? Én vagyok az! Én vagyok az, a VEVÕ.
egy insomniásnak látomás a világ...
armithis 2004. november 16. 5151 hozzászólás 21.
Válasz nagyi üzenetére (#3733): Hallyaly balyok vannak a lyé betükkel.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Dylan 2004. november 15. 2494 hozzászólás 101.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3729): kira :kira
nagyi 2004. november 15. 4567 hozzászólás 27.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3732): lully
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
PsCyHoMaN 2004. november 15. 206 hozzászólás 1692.
Jajjjj :nem
Többfajta tûzoltó berendezés is létezik de a legegyszerûbb az R1-es. Eredj és oltsd a tüzet. :scatter
balu 2004. november 15. 4397 hozzászólás 31.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3729): Ja ez kiraly, pont a napokban lattam vhol mashol is. :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Toom ,hogy old, de sztem istentelenûl jó: Állandóan halljuk "a szabályokat" a nõk részérõl. Na most itt a másik oldal. Ezek a MI szabályaink! Jegyezd meg... Mindegyik pont SZÁNDÉKOSAN az 1-es számot kapta, mert egyformán fontosak! 1. Tanuld meg használni a WC-ülõkét. Nagylány vagy. Ha fel van hajtva, hajtsd le. Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket arról panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok. 1. Vasárnap = sport Ez olyan mint a holdciklus vagy az apály-dagály váltakozása. Törõdj bele! 1. A bevásárlás NEM sport. És nem, soha nem fogunk rá akként gondolni. 1. A sírás zsarolás. 1. Azt kérd, amit akarsz. Tisztázzuk: a finom utalások nem mûködnek! A nyomatékosított utalások nem mûködnek! Az egyértelmû utalások sem mûködnek! Csak mondjad! 1. Az Igen és Nem tökéletesen megfelelõ válaszok szinte minden kérdésre. 1. Csak olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a segítségünket kéritek. Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnõitek. 1. Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az már betegség. Menj orvoshoz! 1. Bármi, amit 6 hónapnál régebben mondtunk nem felhasználható vita közben. Igazából minden megjegyzésünk érvényét veszti 7 nap után. 1. Ha nem úgy öltözködtök, mint egy sorozatszereplõ, akkor ne várjátok el, hogy úgy viselkedjünk, mint a szappanopera-szereplõk. 1. Ha azt gondolod, hogy kövér vagy, valószínûleg úgy is van. Ne kérdezz minket! 1. Ha az, amit mondunk kétféleképp érthetõ és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk. 1. Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit vagy megmondhatjátok, hogy milyen legyen. De azt ne hogyan. Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni, tedd meg magad! 1. Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges mondanivalódat a reklámok alatt mondjad el! 1. Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra. Nekünk sincs. 1. MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál. Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség. Fogalmunk sincs, mi az a mályva. 1. Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk. 1. Ha azt kérdezzük mi baj és azt mondjátok "semmi", akkor úgy viselkedünk, mintha semmi baj se lenne. Tudjuk, hogy hazudtatok, de nem éri meg a zûrt. 1. Ha felteszel egy kérdést, amire nem akarsz választ hallani, akkor olyan választ fogsz kapni, amit nem akarsz hallani. 1. Ha valahova el kell mennünk, bármit is viselsz az nagyszerû. De tényleg. 1. Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk, kivéve ha felkészülten tudsz beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lõfegyverek vagy versenyautók. 1. Elég ruhád van. 1. Túl sok cipõd van. 1. Formában vagyok. A kerek is egy forma. 1. Kösz, hogy elolvastad ezt. Igen, tudom, ma a kanapén kell aludnom. De tudod, ezt a férfiak egyáltalán nem bánják, olyan, mint a kempingezés. :kira :ravasz :worship :E
nagyi 2004. november 15. 4567 hozzászólás 27.
itt 1 régi=) A békagyerek megkérdezi az apukáját, hogy: - Kimehetek játszani az udvarra? - Igen kisfiam, csak vedd fel a gólyaálló mellényt. s még1=) -Mit ettél ,hogy olyan piros a szemed béla? -Heggesztettem! :vigyor
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
jaajj :nem :nem :nem
Válasz armithis üzenetére (#3725): Sajnalom :|
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. november 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#3721): pff ez most nem nagoyn ízlett balu :(
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz Walkman_ üzenetére (#3723): :E
Walkman_ 2004. november 15. 1289 hozzászólás 266.
Válasz balu üzenetére (#3721): Erre már nem tok mit mondani... akkora LOL
DJWindsurfer 2004. november 15. 914 hozzászólás 403.
Válasz balu üzenetére (#3721): :nem
Nyelvtanóra. A tanár magyarázza a tagadást. - A magyarban a kétszeresen negatív állítás negatív. Az angolban viszont a kétszeresen negatív állítás pozitív. Nincs azonban olyan nyelv, ahol a kétszeresen pozitív állítás negatív lenne. Mire hátulról egy hang: - Aha, persze. - Miért esett le Castro a lépcsõn??? - Mert nem Fidelt eléggé
Imrood 2004. november 15. 284 hozzászólás 1325.
Mi a jó az orális szexben?Az a pár perc csend.! :worship
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
szabzero 2004. november 14. 1631 hozzászólás 198.
Válasz armithis üzenetére (#3713): elsõre nem esett le de aztán húha:)
dehogyis már nem is játszok
balu 2004. november 14. 4397 hozzászólás 31.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#3711): Kossz :kocc :)
balu 2004. november 14. 4397 hozzászólás 31.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#3706): :E:E:E:E
armithis 2004. november 14. 5151 hozzászólás 21.
Válasz wilo üzenetére (#3715): :) ígyvan és vkinek nem sikerül tovbb tanulnija, az rendõr marad :)
Mindenki rendõrnek születik de van aki továbbtanul :teve
DJWindsurfer 2004. november 13. 914 hozzászólás 403.
Válasz armithis üzenetére (#3713): " :aha"
armithis 2004. november 13. 5151 hozzászólás 21.
na itt egy jovicc. már régen irtam viccek topicba.. hááá röhögjetek :gg
756Zogya 2004. november 13. 573 hozzászólás 690.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#3706): Válasz LtShadow üzenetére (#3709): ez IS zsír:D
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
DJWindsurfer 2004. november 13. 914 hozzászólás 403.
Válasz balu üzenetére (#3697): balu! benned nem lehet csalódni! :D:E