Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

DJWindsurfer 2004. november 13. 914 hozzászólás 403.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#3706): ez jóóó! :aha
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
LtShadow 2004. november 13. 945 hozzászólás 388.
Kedves Biztosító! Ferrari F50 tipusu gépkocsimat 2004. 11. hó 8.-án ellopták. Lesz*rom amúgy, csak gondoltam szólok. . -Szemlédi András ötöslotto nyertes :) tényleg fasza de elmondva igy jobb szerintem.
HF ALL
PhArAo 2004. november 12. 2737 hozzászólás 85.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#3706): :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :kira :nyes :hello :kocc :sor :peace ß) :E
RIP Ödi
756Zogya 2004. november 12. 573 hozzászólás 690.
Válasz Imrood üzenetére (#3704): ez is zsír :vigyor
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
ReD_faCe 2004. november 12. 311 hozzászólás 1216.
Kedves Biztosító! Ferrari F50 tipusu gépkocsimat 2004. 11. hó 8.-án ellopták. Ezt csak úgy megirtam mert leszarom az egészet. . -Szemlédi András ötöslotto nyertes
egy insomniásnak látomás a világ...
Naib 2004. november 12. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#3697): Jaj de izomlol:D
Every man lives - not every man truly dies!
Imrood 2004. november 12. 284 hozzászólás 1325.
Két koma beszélget a kocsmában: - Te, hallottad, hogy a Józsi fia papnak ment? - Hogyan ? - Hogy-hogy hogyan? Hát a traktorral. :nyes :nyes :nyes :nyes
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Cedric 2004. november 12. 8720 hozzászólás 5.
Válasz TheBestFighter üzenetére (#3700): ez jo de nem igy van, borsó helyett bors
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Wulfi 2004. november 11. 102 hozzászólás 2806.
Válasz balu üzenetére (#3697): lol balu :kira :kira
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Dylan 2004. november 11. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#3697): Hátez kész. :D :E :hehe
Cigányt felveszik a Boltba dolgzni. masnap fõnök mondja a cigánynak. Cigány eltünt tegnap egy zsák búza 1 zsák rizs és 1 zsák borsó. Nem tudsz te róla vmit ? Hát Fõnök ur meg ettek az egerek a buzat. nagyon sok az eger itt Hát a fõnök nagy nehezen elhiszi de megkérdi Te cigány mi lett a 1 zsák rizsel azt nem szeretik az egerek Hát fõnök ur azt is megettek rengetek az eger nezzen csak szét most is ott rohangalnak. Na a fõnök ezt is elhiszi de cigány a egerek utaljak a borsót azzal mi a helyzet ? Hát fõnök ur nem fogja elhinni sírtak az egerek de ették :hehe :vigyor
Delux 2004. november 11. 2106 hozzászólás 135.
Válasz 756Zogya üzenetére (#3698): Nem, ez alap :ravasz
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
756Zogya 2004. november 11. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#3697): ez nagyon zsír :hehe
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
balu 2004. november 11. 4397 hozzászólás 31.
Egy egyetemista srác meghívja ebédre az anyját az albérletbe, ahol lakik. Az ebédnél ott van a fiú lakótársa is, egy gyönyörû lány. Az anya folyton ezt a lányt figyeli, és gyanítja, hogy valami viszonyuk is lehet. Amikor vége az ebédnek már egész biztos benne, hogy több van közöttük, mint egyszerû szobatársi kapcsolat. A srác szinte olvas anyja gondolataiban: - Hidd el anya, tudom mire gondolsz, de nincs közöttünk a világon semmi, mi csak lakótársak vagyunk! Kb. egy hétre rá a lány gyanakvóan megy a sráchoz: - Egy hete, mióta az anyád itt járt, nem találom a szép ezüst merõkanalat... - Nem tudom elhinni, hogy õ lett volna, de azért most írok neki egy levelet, csak hogy biztos legyek benne. Így a fiú leül az asztalhoz és írja a levelet: "Kedves Anya! Nem mondom, hogy te vitted volna el az ezüst merõkanalat a lakásunkból, és azt sem mondom hogy nem te voltál. De tény, hogy hiányzik azóta, hogy te itt jártál ebédelni." Néhány napra rá megérkezik az anyja válasza: "Kedves Fiam! Nem mondom, hogy te lefeküdnél azzal a lánnyal, de azt sem mondom hogy nem. De tény, hogy ha õ a saját ágyában aludna, akkor mostanra már régen megtalálta volna azt a merõkanalat. Anyád"
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3694): Akkor mar mikor ad ilyen hangot egy kutya: "NYAAAUUUUUUUUUU"? Ha lefagyasztod es kettevagod korfuresszel :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3694): lyuly
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
sk0rp10 2004. november 11. 1294 hozzászólás 265.
Hogy ugat a macska??? Leöntöm benzinnel és...wuff :hehe
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
PsCyHoMaN 2004. november 11. 206 hozzászólás 1692.
Útálom az agresszív kismalacos vicceket, sztem szánalmasak, de ez szvsz...
Válasz Mort_4ce üzenetére (#3682): [_________________]
nagyi 2004. november 11. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Dylan üzenetére (#3689): jok nem mindet ismertem :) :vigyor
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz Dylan üzenetére (#3689): Mindet ismertem, ugyanezt a pakkot olvastam 1-2 hete, es ami nekem akkor uj volt belole, azt beirtam ide is. ;):P
Dylan 2004. november 11. 2494 hozzászólás 101.
Párat biztos ismertek, de nekem volt közte új is. :) 1. Az agresszív kismalac megy az erdoben és meglátja a nyuszikát. Megfog egy palacsintát és hozzávágja. A nyuszika megfordul és megszólal: - Ez szándékos volt? - Nem, lekváros! 2. Agresszív kismalac vizsgázik, de nagyon nem tud semmit. Végül a vizsgabiztos megsajnálja. - Na jól van, kismalac, kettessel átengedlek. - NEM MEGYEK! 3. Agresszív kismalac megy a vonatállomásra jegyet venni. Mikor odaér: - Egy retúrjegyet kérek! - Hova? - kérdi a pénztáros. - Oda-vissza!!! 4. Az agresszív kismalac egy fenyofaágon üldögél. Arra megy a medve és megkérdezi: - Mit csinálsz itt, kismalac? - Cseresznyét eszek. - De ez egy fenyofa! - Kuss! Hoztam magammal. 5. Az agresszív kismalac biciklizik. Éppen a nyuszika elott teker el, amikor egy hatalmasat zakózik. A nyuszika odamegy: - Kismalac, nem ütötted meg magad? Minden rendben? Mire a kismalac: - Kuss, én így szoktam leszállni!!! 6. Az agresszív kismalac autóbuszon utazik. Jön az ellenor: - Jegyeket, bérleteket! Mire a kismalac: - Nem kell! 7. Az agresszív kismalacot ébresztgeti az anyukája: - Kismalac... Ébredj fel! Mindjárt fél nyolc lesz! - Nem lesz! 8. Agresszív kismalac iszonyúan náthás, és folyamatosan szipog. Odamegy hozzá a nyuszika és kérdi: - Kismalac, nincsen zsebkendod? - Van, de nem adok! 9. Két agresszív kismalac találkozik. - Húzz anyádba! - morran az egyik. Erre a masik: - Nem húzlak! 10. Agresszív kismalac megy az erdoben, találkozik a jó tündérrel. A tündér megszólítja: - Szia kismalac, ma jó napom van, kívánhatsz egyet! - Dögölj meg! 11. Agresszív kismalac beleesik egy gödörbe. Sehogy nem tud kimászni, de szerencséjére éppen arra jön a róka: - Szia kismalac, látom nem tudsz kijönni. Várj, hozok segítséget! - NEM VÁROK!!! 12. Agresszív kismalac bemegy a fagyizóba: - FAGYLALTOT! - Milyet parancsol? - SOK A SZÖVEG! 13. Agresszív kismalac az orvosnál: - Doktor úr, megrúgott egy teve! - És hol rúgta meg? - Hát a sivatagban, te hülye!!! 14. Sakál részegen támolyog hazafelé az agresszív kismalac, egy lakótelepi háznál megáll, és elkezdi rugdosni a falat. Kiszól neki a farkas: - Malac, ne rugdosd a falat, mert lejön a vakolat! - Jöjjön, lerugdosom ot is! 15. Az agresszív kismalac pingál valamit a nyilvános WC falára. Megkérdi a farkas: - Mit csinálsz malac? - A falra festem az ördögöt. - Szarva van? - MONDOM FESTVE!!! 16. Agresszív kismalac áthajt a piroson. Megállítja a rendor: - Kismalac, ez a piros lámpa 5000 forintodba kerül. - NEM KELL! 17. Az agressziv kismalac eladókent dolgozik egy üzletben. Belép egy öregasszony és látja hogy az agresszív kismalac nem figyel rá, ezért így szól: - Elnézést kérek! - NEM ÁRULUNK!!!
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3687): Hat magyarazva mar minden vicc szar sajna :(
Ezeket értem, csak nem röhögtem rajta... sry :ravasz
Mort_4ce 2004. november 11. 808 hozzászólás 463.
Válasz balu üzenetére (#3685): De legalább nem nekem kellett megtennem. ;)
"Morituri Nolumus Mori!"
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3684): charge = toltes, ami ugyebar a neutronnak nincs ill. charge = dij, tehat no charge = ingyen van :hey De utalok viccet magyarazni...
Ezt nemértem :nem Pedig mostanság készülök a C tipusú nyelvvizsgára
Válasz Mort_4ce üzenetére (#3682): Deszar :aha
Mort_4ce 2004. november 11. 808 hozzászólás 463.
Egy angol nyelvû gyöngyszem, Arminak ajánlanám: :hehe A neutron goes into a bar and asks the bartender, "How much for a beer?" The bartender answers, "For you, no charge."
"Morituri Nolumus Mori!"
Válasz nagyi üzenetére (#3679): Na es minek a roviditese a TESCO? :ravasz
Válasz nagyi üzenetére (#3679): Nekem is van pár belõle otthon valahol... Sõt van még Bobo (asszem ez a neve) meg Miki Egér is ß) :E
nagyi 2004. november 11. 4567 hozzászólás 27.
dyolan LOL az avatárod én ezt a képregény még olvastam is:) amugy: A nap kérdése... Minek a rövidítése a "MÁV"? Miért Állunk Vazze?????!!!!! :nem
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Cedric 2004. november 10. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Dylan üzenetére (#3677): jujj, de! :) vki javítsa
Dylan 2004. november 10. 2494 hozzászólás 101.
Válasz Cedric üzenetére (#3674): A vesszõ lemaradt az utolsó mondatból, nem? :)
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#3675): tudom, ezért irtam :)
DJWindsurfer 2004. november 10. 914 hozzászólás 403.
Válasz Cedric üzenetére (#3674): õõõõ :dread
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
2 szõke nõ kocsikázik a városban: -beértünk már a városba? -nem tudom de már elég sok gyalogost ütünk el mostanában -hát akkor lassíts! -mért, nem te vezetsz? [Szerk: vesszõ hiány]
balu 2004. november 10. 4397 hozzászólás 31.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#3672): Az :)
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3671): régi vicc!
PsCyHoMaN 2004. november 10. 206 hozzászólás 1692.
Válasz balu üzenetére (#3662): Sirály :D No de keresek énis egyet már csakazértis :P Kotyig haza megy és örömmel újságolja az édesapjának: - Képzeld apu, már nem vagyok szûz! Erre az apja: - Ez remek fiam! Gyere ülj le és meséld el hogy történt?! Mire Kotyig: - Hát ülni még nem tudok!!! :ravasz :worship :worship :worship
sk0rp10 2004. november 10. 1294 hozzászólás 265.
Válasz balu üzenetére (#3662): Teccccccik :scatter
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Wulfi 2004. november 10. 102 hozzászólás 2806.
Válasz balu üzenetére (#3662): hehe jóóóóhh :hehe
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
BirdDog 2004. november 10. 328 hozzászólás 1163.
Válasz balu üzenetére (#3662): :aha nagyon ott van! :kira
Én is tok egy viccet ma zh t irok 5 tõl most keztem el tanulni sztetek meg lesz :gg :hello
Válasz balu üzenetére (#3662): yááááááááááááyy!!! :E :aha :kira :gg
Dylan 2004. november 10. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#3662): LOOOOOOOL!! :hehe :nyes :E
nagyi 2004. november 10. 4567 hozzászólás 27.
Válasz balu üzenetére (#3662): lolllll
nagyi 2004. november 10. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Cedric üzenetére (#3654): csak old sry :| :)
balu 2004. november 10. 4397 hozzászólás 31.
Kicsit hosszu, de odabasz! :) A lány megkérte barátját, hogy péntek este menjen át és vacsorázzon vele és a szüleivel. A lány bejelentette a fiúnak, hogy ezután a nagy esemény után oda szeretné adni a szüzességét. Nos, a fiú el volt kápráztatva, de mivel még õ is szûz volt, ezért elment a patikába, hogy óvszert szerezzen. A patikus egy órán keresztül magyarázott a fiúnak, elmondott mindent, amit a kondomokról és a szexrõl tudnia kell. A patikus a végén megkérdezte, hogy mennyi "védõfelszerelést" kér: 3 db-osat, 10 db-osat vagy családi csomagot. A srác ragaszkodott a családi mennyiséghez, mert azt gondolta nagyon el lesz foglalva, hiszen ez lesz neki az elsõ, stb. Azon a bizonyos estén a fiú elment a lány szüleinek házába és a lány nyitott ajtót, aki így köszöntötte: - Oh, annyira izgatott vagyok, hogy a szüleimmel találkozol, na gyere már be! A fiú bement és leült az asztalhoz, ahol a lány szülei mar helyet foglaltak. A fiú gyorsan felajánlotta, hogy elmondja az áldást, és lehajtotta a fejét. Percek teltek el, a fiú meg mindig imádkozott a fejet lehajtva. 10 perc múlva a fiú meg mindig nem mozdult. Végül, 20 perc után a lány odahajolt hozzá, mivel a fiú meg mindig asztalra borított arccal ült, és a lány így szólt: - Nem is gondoltam volna, hogy ennyire vallásos vagy. Erre a fiú hozzáfordult és visszasúgta: - Én pedig nem is gondoltam volna, hogy az apád patikus!
LtShadow 2004. november 9. 945 hozzászólás 388.
Cedrik :teve (de miért teve? nem láma?)
HF ALL