Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Imrood 2004. november 9. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Cedric üzenetére (#3654): :worship
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
armithis 2004. november 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Cedric üzenetére (#3658): taps :) :hello :kira :vigyor
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Cedric 2004. november 8. 8720 hozzászólás 5.
néha szolok de akkor nagyot :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
balu 2004. november 8. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Cedric üzenetére (#3654): :aha, ezt megadjuk :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Wulfi 2004. november 8. 102 hozzászólás 2806.
Válasz Cedric üzenetére (#3654): Ez jó :hello
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Imrood 2004. november 8. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Wulfi üzenetére (#3653): vajon kitol :))
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Cedric 2004. november 8. 8720 hozzászólás 5.
Az idõ pénz! - gondolta a pincér és hozzáadta a dátumot a számlához :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Wulfi 2004. november 8. 102 hozzászólás 2806.
Énis hallottam már valahol :vigyor
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Válasz Imrood üzenetére (#3651): Ezt mondjuk ismertem :P
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz balu üzenetére (#3650): 2 bácsika sétálgat 1 parkban s megálnak fiatalok népes csoportja elott!! megszolal az 1ik bácsika: nézd szegény srácokat mien nagy aszegénység 1 száll cigit szivnak 4en s mégis mien boldogok tole!!! :nyes
Imrood-nak ajanlom ezt a viccet :nyes - Milyen zár kell arra a szekrényre, amiben a füvet tartják? - Tépõzár :D
Válasz armithis üzenetére (#3647): Esz nelkul ne masolj mar be komplett vicc-hirlevelet... :ehh
756Zogya 2004. november 8. 573 hozzászólás 690.
:kira :kira jujj old :nyes
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2004. november 8. 5151 hozzászólás 21.
Furcsa autósok A torontói rendõrség összefutott néhány furcsa autóssal: - Egy férfi autója a rendõri leírás szerint úgy bûzlött, mint egy szemetes konténer. A kocsi tele volt ételmaradékokkal és mindenféle szeméttel. A vezetõ éppen ebédet fõzött egy cserépedényben és salátát készített hozzá. - Egy másik autós hátradöntötte az ülését vezetés közben, hogy a skót juhászkutyája elférjen az ölében. - Egy férfit lemeszeltek, mert 182 km/órával hajtott. Azzal magyarázta a gyorshajtást, hogy az az autó hibája. Az autó túl gyors, és egyszerûen elszabadult. Amikor a járõr ellenõrízte a vezetõ elõéletét, kiderült, hogy összes eddigi autójának ugyanez volt a baja. - Egy férfi egy útkeresztezõdés kellõs közepén leállította a kocsiját, óriási dugót okozva. Azt mondta, hogy túl ideges volt ahhoz, hogy tovább vezessen az esõben. Újság Egy részeg üzletember kivesz egy szobát egy kisvárosi hotelben szombat éjszaka. Reggel felébred, irtózatosan fáj a feje. Leszól a portára: - Hozzanak nekem egy üveg whiskey-t és egy vasárnapi újságot! A szóbapincér egy óra múlva hozza a kért dolgokat. Az üzletember gúnyosan megjegyzi: - Gondolom, nehéz dolog volt ebben a porfészekben egy üveg whiskey-t találni! Mire a pincér: - Az itallal nem volt probléma, de próbált már vasárnapi újságot szerezni kedd reggel? Barát Egy jó barát olyan, mint egy melltartó: bár észre sem veszed, mindig támogat és közel áll a szívedhez! Pszichológia Mi is az alkalmazott pszichológia? Egy példa. Hatalmas tömeg van a buszon, de mégis, az összes utas az ajtók közelében szorong, a busz belseje szinte üres. Ekkor megszólal a sofõr: - Megkérném az összes csinos, okos nõi és jóképû férfi utasunkat, hogy húzódjanak a busz besejébe, hogy legyen helye az összes buta, rusnya utasnak az ajtók mellett. Iskola Két munkás beszélget az ebédszünetben: - Te, - mondja az egyik - beiratkoztam a dolgozók esti iskolájába, és egy csomó érdekességet tanultam már. Tudod te például, hogy ki az az Albert Einstein? - Nem én! - Egy nagy fizikus, õ alkotta meg a relativitáselméletet. És azt tudod, hogy ki az a Neumann János? - Honnan tudnám? - Az õ ötlete alapján építették az elsõ számítógépet! - És te tudod, ki az a Kovács János? - Nem én. Ki az? - Õ jár a feleségedhez esténként, amíg te az iskolában vagy! Barátok Két régi cimbora beszélget. Egyikük megkérdi a másiktól: - Te, ha én elmennék hozzátok és teherbe ejteném a feleséged, miközben te horgászni vagy, akkor utána ellenségek lennénk? A másik elgondolkozva vakarja a fejét: - Hát azt nem tudom, hogy ellenségek lennénk-e, de hogy kvittek igen, az biztos. Gyerekek A fiatal házaspár arról beszélget, hogy hány gyereket szeretnének. - Én hármat szeretnék - mondja a feleség ábrándozva. - Ugyan már, kettõ éppen elég - mondja a férj. Ezen elkezdenek vitatkozni, a vita pedig odáig fajul, hogy a férj kijelenti: - Márpedig és a második gyerek után sterilizáltatom magam! - Remélem, a harmadik gyereket is úgy fogod szeretni, mint a sajátodat! - vágja rá a feleség. Fodrásznál A szõke nõ elmegy a fodrászhoz. Amikor a fodrász végez, megkérdi: - Nos, hölgyem, hogy tetszik a frizura? A nõ nézegeti a tükörben, majd megszólal: - Tetszik, de hátul lehetne egy kicsit hosszabb? Ok Az iskola tanárt keres. A jelentkezõknek ki kell tölteniük egy kérdõívet, ami tartalmazza ezt a kérdést is: "Írjon két okot, miért szeretne tanár lenni!" Az egyik válasz: "Július, Augusztus." Gyász Kovács felesége meghal. Egy közeli barát így vigasztalja: - Tudom, hogy most nagyon nehéz, de hidd el, jön majd valaki, aki elfeledteti veled ezt a nagy szomorúságot! - Tudom, - feleli Kovács - de mit csináljak ma éjszaka? Kígyómarás Egy kígyószakértõ tart elõadást ápolónõknek a kígyómarásról. Az egyik ápolónõ feltesz egy kérdést: - Marta már meg kígyó? A szakértõ felhúzza az ingujját, és megmutatja a karját, amelyen néhány kígyóharapás látható. A kérdezõ felsikkant: - Úristen, és még él? A szakértõ furcsán néz rá, majd megszólal: - Ugye ön valódi szõke? Szemüveg Az optikushoz egy nõ visszavisz egy szemüveget: - Kérem, én tegnapelõtt vettem ezt a szemüveget a férjemnek, de szeretném visszavetetni. A férjem ezzel a szemüveggel sem úgy látja a dolgokat, ahogy én szeretném! Tánc A tánctanár egy "politikustánc" nevû új gyakorlatot mutat be az osztálynak: - Roppant egyszerû a koreográfia, könnyû megtanulni. Kezdem: hárorm lépést elõre, kettõt vissza, egyet jobbra, egyet balra, majd teljes fordulat... :E [EDIT - kiszedtem belole azokat, amik 1-2 nappal ezelott voltak. - balu]
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
2004. november 8. hozzászólás .
Nem tudom ezek kozul mi szerepelt mar, 3000+++ kommentet nehez fejben tartani. :) Egy jó bõr beül egy gondolába Velencében. A gondolásnak megtetszik a nõ, egy elhagyott hely felé veszi az irányt. - Ugye szereti a szexet? - Mit képzel maga szemtelen!!! - Rendben, de úszni biztosan szeret. - Hová járnak a fiatal hernyók? - Bábszínhába. -Helló! Kana Péter vagyok, de a haveroknak csak "kanapé". -Hogyan halt meg a buszvezetõ? - Elaludt a Volánnál. -Mi volt Pinokkió gyerekkorában? - Faragatlan tuskó. A feleséget a 3 szeretõje döngöli, haza jön a férj, elkiáltja magát: - Helló! Helló! Helló! Mire az asszony: - Nekem már nem is köszönsz? Gyönyörû augusztusi nap a tengerparton. A fürdõzõk között megjelenik egy láthatóan vak úr is, elhelyezkedik a strandon, levetközik, és egy pumpával elkezd felfújni egy gumidarabot. Némi pumpálás után a körben állók legnagyobb meglepetésére a gumidarab lassan láb-alakot ölt, aztán elõbukkan egy kar, majd egy nõi fej... Erre aztán egy nõ odarohan hozzá és felháborodottan mondja: - Elnézést, de attól még hogy vak, nem kell mindent nyilvánosan kiteregetnie!! - Mi van? - No, hát, nézze már, mi a fenét fújkál?! - Miért, mi van benne olyan furcsa? - Hát... ez egy guminõ!! - A francba, akkor már vagy négy napja a gumimatracot dugom?! Angol hajótöröttek unatkoznak egy lakatlan szigeten. - Golfozzunk! - mondja az egyik. - Nem kell hozzá más csak egy ütõ, egy labda és egy lyuk. Nekem van egy ütõm. - Nekem van egy labdám - így a másik, mire a harmadik: - Én inkább nem játszom. - Honnan tudod hogy a feleséged túl kövér? - Ketõt fordulsz, és még rajta vagy. Szõke nõ az orvosnál: - Vetkõzzön le! - Ne mááár! Most épp fáj a fejem.
Walkman_ 2004. november 8. 1289 hozzászólás 266.
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3641): Ez beteg . :aha
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3641): EZ kiraly :E
2004. november 8. hozzászólás .
Válasz PsCyHoMaN üzenetére (#3641): t3h b1g 0n3!!!4444
PsCyHoMaN 2004. november 8. 206 hozzászólás 1692.
Egy másik: Családi veszekedés közben a nõ annyira ideges lesz hogy levágja férje f@szát és kidobja a harmadik emeletrõl. Az pont egy kocsi szélvédõjére esett amiben apa és fia ült!! A kisfiú megkérdezi: - Apa mi az ott?? - Hát izé cserebogár....... - Ó és mekkora f@sz@ van......
PsCyHoMaN 2004. november 8. 206 hozzászólás 1692.
Egy eléggé beteg vicc: Egy nap meghal a farmer tehene. Meglátja ezt a farmer és öngyilkos lesz. Ezt meglátja a felesége az is öngyilkos lesz. Ezt meglátja a legnagyobbik fiú és elindul az erdõbe, hogy öngyilkos legyen. És útközben találkozik a jótündérrel. Azt mondja neki a jótündér: - Ha megdugsz 10-szer, felélesztem a családodat és a tehenet! Jó hozzá is kezdenek, de a 7.-nél nem bírja tovább és meghal! Aztán megy a középsõ fiú is az erdõbe hogy öngyilkos legyen. De útközben találkozik a jótündérrel. Azt mondja neki a jótündér: -Ha megdugsz 15-ször felélesztem a családodat és a tehenet! Jó hozzá is kezdenek, de a 13.-nál nem bírja tovább és meghal! Aztán megy a legkissebb fiú is az erdõbe hogy öngyilkos legyen. De útközben találkozik a jótündérrel. Azt mondja neki a jótündér: - Ha megdugsz 20-szor felélesztem a családodat és a tehenet! Azt mondja a fiú: - Nem lehetne inkább 25-ször? - De! - És bírod? - Igen! - A tehén is ezt mondta!
Válasz balu üzenetére (#3639): A szurkéje egész jo!!
Válasz Imrood üzenetére (#3638): ja, ott a pont. De sztem jo szar :E
Válasz Aradebil üzenetére (#3636): cigi márka L&M asszem egész olcso cigi oylan szofi lájt árban van !!
sk0rp10 2004. november 8. 1294 hozzászólás 265.
Válasz Aradebil üzenetére (#3636): LM: fél LM=félelem :nyes
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Aradebil 2004. november 7. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#3635): LM? :o :(
balu 2004. november 7. 4397 hozzászólás 31.
- Mit csinál a sakkozó, amikor hirtelen kicseréli a királyt és a bástyát látván, hogy egy félig elszívott cigarettát dobott valaki a táblára? - Berosál a fél LM-tõl! :E Új üzenetrögzítõt kapott a Magyar Atlétikai Szövetség: "Kérjük a sípszó után hagyjon vizeletet" :)
balu 2004. november 7. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Imrood üzenetére (#3633): Mer lumi vagy :D Egyebkent tenyleg regi, es sztem itt is volt mar. De amugy meg az emberi hulyesegnek nincs hatara (pedig meg a Szovjetunionak is volt) :)
Imrood 2004. november 7. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Delux üzenetére (#3632): én most olvastam....
Delux 2004. november 7. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Imrood üzenetére (#3630): Régi...
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Egy csomó helyen kérdõjel van az ékezetes betûk helyén! :[
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Imrood 2004. november 7. 284 hozzászólás 1325.
Az Eagle Rock középiskola diákja nyerte el az els? díjat az április 26-án megrendezett Idaho Falls középiskolai Tudományos Konferencián. A dolgozatával azt akarta bemutatni, mennyire rá vannak már hangolódva az emberek a tudománnyal való handabandázásra, és a környezet lerombolásától való félelemre. Elkészített egy felhívást a "dihydrogén monoxide" vegyület betiltására, és ezt követ?en megnézte, mennyire tudja meggy?zni az embereket, hogy aláírásukkal támogassák. A betiltás támogatására a következ? okokat hozta fel: 1. a vegyület er?teljes izzadást és hányást képes okozni 2. a savas es?k egyik f? komponense 3. gáznem? halmazállapotban égési sérüléseket okozhat 4. nagy mennyiség? belélegzése fulladást okoz 5. hozzájárul a természet eróziójához 6. er?sen csökkenti az autófékek hatékonyságát 7. kimutatták rákos daganatokban. A diák 50 embert kért fel a betiltást sürget? felhívás aláírására. Negyvenhárom (43) aláírta. Hat (6) azt mondta, még gondolkodik. Egy (1) tudta mindössze, hogy a vízr?l van szó. . . |
Aradebil 2004. november 7. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#3627): ha jó az idõ,a tömeg lemegy a térre :nyes
Delux 2004. november 6. 2106 hozzászólás 135.
A négydimenziós téridõ-szimmetriák centrális helyet foglalnak el a kvantummechanikában. pwned.
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
balu 2004. november 6. 4397 hozzászólás 31.
:sir Akkor mar miert hord a neger nadragtartot, es hasonlok... :noo De a legjobb ilyen, hogy mi az osszefugges a ter, az ido es a tomeg kozott? Mondjuk ez is volt mar de akkoris. :)
2004. november 6. hozzászólás .
Mer az anyja ul mellette, es o a nagy indian.
Aha.Két indián ül egy fatörzsön.A kis indián fia a nagy indiánnak de a nagy indián nem apja a kicsinek.Ez hogy lehet? :teve
756Zogya 2004. november 6. 573 hozzászólás 690.
Válasz wilo üzenetére (#3623): igen mert a másik az:)
Két magyar pénzérme összesen 6 Ft-ot ér és az egyik nem 5 Ft-os.Melyik ez a kettõ?
Aradebil 2004. november 6. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#3620): Tipikus zsernyák vicc :)
3. 4. :kira
balu 2004. november 6. 4397 hozzászólás 31.
Survivor tábor lakoi eltévednek a sivatagban. Egyikük elindul élelmet keresni. Mikor visszatér tájékoztatja a többieket: -Van egy jo meg egy rossz hirem. Mivel kezdjem? -A rosszal! -Sajnos nincs más táplálék csak teveszar! -Akkor mi a jo? -Kurva sok van belöle... - Gyerekek, melyik állat a gyorsabb? A ló, vagy a galamb? - Gyalog a ló... A rendõrségre bevisznek egy embert: - Hol lakik? - A József Attila utcában - válaszolja. - Ne szórakozzon itt! Most vagy a József vagy az Attila utcában lakik! - Mondom, hogy a József Attila utcában. - Na majd az õrmestert megkérdezzük. Õrmester úr! Ez az ember azt állítja, hogy a József Attila utcában lakik. - Maga barom. Lehet, hogy sarki házban. Az egyetemen a következõ van felírva a fogasokra: " Csak hallgató részére." Egy gondos hallgató felírta: " Meg kabátoknak is."
én nem értem :o :hey
Aradebil 2004. november 6. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#3610): SW übertáápos :gg :worship :hello
armithis 2004. november 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#3610): az elsõ nagy nagy :)
Delux 2004. november 5. 2106 hozzászólás 135.
Válasz nagyi üzenetére (#3615): Kimaradt egy "mir"
nagyi 2004. november 5. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#3601): ja es tut weh:)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz ther üzenetére (#3588): ez ez ... na jó nem mondok semmit :E :vigyor
Hmmmm NeGaTiVe.
Wulfi 2004. november 5. 102 hozzászólás 2806.
Válasz balu üzenetére (#3610): 1. vicc :kira
Naib 2004. november 5. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#3601): ááá de fájdalmas:D:D
Every man lives - not every man truly dies!
nagyi 2004. november 5. 4567 hozzászólás 27.
Válasz balu üzenetére (#3610): lol különösen a 3. :D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "