Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

nagyi 2004. november 5. 4567 hozzászólás 27.
Válasz balu üzenetére (#3610): lol különösen a 3. :D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
balu 2004. november 5. 4397 hozzászólás 31.
Egy férfi költözködik, de a kanapéja sehogy sem fér ki az ajtón. Erõlködik, de a végén a kanapé beszorul az ajtóba. Ekkor áthívja a szomszédot, aki az ajtó másik oldalán erõlködik. Így megy vagy 10 percet, majd a tulaj lihegve megszólal: - Ej szomszéd, azt hiszem, ezt sose fogjuk kivinni! Mire a szomszéd: - Micsoda? Kivinni? A pszichiáterhez beállít egy férfi, aki arról panaszkodik, nincs sikere a nõknél. A pszichiáter elkezdi faggatni: - Ön mit szeret egy nõben? - Ha jó nagyok a mellei - mondja a férfi. - Nem így értem, arra gondoltam, hogy mire vágyik egy komoly kapcsolatban? - Ó, komoly méretû melleket! - mondja a páciens. - Nem, nem, nem! Azt szeretném tudni, milyen lenne az a nõ, akivel le tudná élni egész hátralevõ életét! A férfi erre elkezd röhögni: - Leélni az életemet egy nõvel? Nincs olyan nõ, akinek akkora lenne a melle! STAR WARS: Luke: Te vagy az apám. Vader: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Delux 2004. november 5. 2106 hozzászólás 135.
Válasz wilo üzenetére (#3606): Van ahol a htmlben escape-pe kódolnak, van ahol pedig az egyezményes jelölés szerinte (otilde õ, utilde û, aacute á stb.)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
balu 2004. november 5. 4397 hozzászólás 31.
- Te, Lajos, hát te meg mitõl sántítassz? - A rövidlátástól. - Na ne már! Attól, hogy valaki rosszul lát, nem sántíthat! - Dehogynem! Ha olyan rosszul lát a kocsmában, hogy beleköt egy nála erõsebbe. :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu 2004. november 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz wilo üzenetére (#3606): Nem, csak copypasteltem oket, es masik forumon mashogy vannak beallitva az ekezetek gondolom :|
Válasz balu üzenetére (#3603): Hé balu átmentél cabalába? Õ szokott ilyeneket írni hogy & meg otilde mert valami rosszul van nála beállítva.
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Megy egy nagyon gazdag ember a limuzinján, amikor azt látja, hogy két férfi hasal az út mellett, és a füvet rágja. Szól a sofõrnek, megállnak. Megkérdezi az egyik fûevõt: - Emberek, maguk miért eszik a füvet? - Nagyon szegények vagyunk, nincs pénzünk normális ételre - válaszolja egyikük. - Na, jöjjenek, szálljanak be - invitálja a gazdag ember. - Uram, nekem van egy feleségem és két gyerekem is - szabadkozik egyikük. - Nem baj, hozza csak õket is nyugodtan. - Nekem is van feleségem, meg hat gyerekem - mondja a másik szegény ember. - Nem baj, õk is jöhetnek. Beülnek, elindulnak. Az egyik férfi hálálkodik: - Uram, maga nagyon jószívû. - Nem tesz semmit, a kertemben úgyis egy méteres a fû... Aranyköpések gépjármûoktatóktól: 1. Indulás elõtt legközelebb gyõzõdjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban. 2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban. 3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre. 4. A bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlõvel jelezze! 5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie. 6. Az elõzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön elõtt haladó autót,aztán a szembejövõk õszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak. 7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12000-es fordulatszámon mûködjön, mint az elmúlt húsz percben. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni. 8. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
Delux 2004. november 4. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#3603): 1. jellemzõ ~| 2. :ehh 3. ez jó... kb. hasonló a helyzet a kthban. levegõnek néznek és a szólsz valamit akkor az bûncselekmény. noiának meg annyit mondok hogy TOT :)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Na micsoda pangas van itt. Akkor megtorjuk :) Nõ: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett. Õ elgondolkozva néz fölfelé. Én aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jajj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal... Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a picsába nem esik le?! Egy ember áll az utcán és sír. Megkérdezi egy járókelõ, hogy mi a baja: - Találtam 25000 Ft-ot, és lehet, hogy egy szegény kisnyugdíjas vesztette el, aki most nem tud kaját venni, meg kifizetni a számláit, meg minden és tökre sajnálom. Na, erre a másik arc is elkezd sírni. Arra megy egy rendõr, õ is megkérdezi, hogy mi baj van. - Hát, találtunk 25 ezret, aztán lehet, hogy egy szegény kisnyugdíjas vesztette el, aki majd nem tud bevásárolni meg kifizetni a számláit meg izé, és nagyon sajnáljuk. A rendõr is elkezd sírni. Arra megy egy kisnyugdíjas, kopott ruhában, ócska cipõben és vidáman megkérdezi: - Hát maguk miért sírnak?! Erre odamegy hozzá a rendõr és elkezdi ütni a gumibottal: - Miattad sírunk, bazzmeg! A frankfurti repülõtér német légiforgalmi irányítói kissé kimértek; elvárják tõled nemcsak azt, hogy tudd hol van a gépállóhelyed, hanem azt is, hogy tudd, hogyan juthatsz el oda; de a világért sem segítenének. Így szórakoztató volt hallani a következõ beszélgetést a frankfurti földi irányítás és egy British Airways 747-es (Speedbird) között. Speedbird: "Jó reggelt, Frankfurt, Speedbird 206 készen áll." Föld: "Guten morgen, guruljon a kapujához." ... A BA 747-es kigurul a fõ gurulóútra, és megáll. Föld: "Speedbird, tudja, hogy merre megy?!" Speedbird: "Várjon, föld, most keresem a kaput." Föld (tipikus német türelemmel): "Speedbird, még sohasem volt Frankfurtban ezelõtt?!" Speedbird (hûvösen): "De igen, 1944-ben, de akkor nem szálltam le.." - miért van a nöknek kisebb lábfejük mint a férfiaknak? - hogy jöbban elérjék a mosogatot:)
armithis 2004. november 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#3601): :) :) ): :) :) :) :)::):) :) :): ):)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Quadra_slam 2004. november 1. 543 hozzászólás 724.
Hé paraszt melyik út megyen itt Budára? Te megyenezel itten, és még én vagyok a paraszt??
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
KaDkA 2004. november 1. 1553 hozzászólás 211.
[url=http://nirvana.ini.hu]Kurt[/url] <-:P
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
756Zogya 2004. november 1. 573 hozzászólás 690.
Válasz KaDkA üzenetére (#3598): ki az a kurt? :hey
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
KaDkA 2004. november 1. 1553 hozzászólás 211.
Múltkor biológiaórán szexfilmet néztünk. Elfeledkeztem magamról és elkezdtem maszturbálni, amit a többiek észre vettek. Azóta a legjobb Naibom is megvetõen néz rám. Ez így nem mehet tovább. Nem tudok kitõl segítséget kérni." by:zona
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
balu 2004. november 1. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Cedric üzenetére (#3595): :D:D:D Ezjo :)
2004. november 1. hozzászólás .
Válasz wilo üzenetére (#3594): huk? :hey
Cedric 2004. november 1. 8720 hozzászólás 5.
lehet már volt: -ki vagy mi a világ legnagyobb kurvája? - ??? - A lotto egész héten izgat utána meg baszhatod :nyes
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Elment az íze a rágónak.Hova?
armithis 2004. november 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Walkman_ üzenetére (#3592): ismertem :) két fotel megy a sivatagban egyszer csak erdõben mennek.... :vigyor
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Walkman_ 2004. november 1. 1289 hozzászólás 266.
Két szék megy a sivatagban, egyszer csak fotel.
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
armithis 2004. október 31. 5151 hozzászólás 21.
Válasz BirdDog üzenetére (#3583): lol
balu 2004. október 31. 4397 hozzászólás 31.
Válasz wilo üzenetére (#3580): Jo, de mehetett volna akar oda a magyarorszagi igazgato, vagy mittomen. Az etteremvezetonek is vannak fonokei. :)
Wulfi 2004. október 31. 102 hozzászólás 2806.
Válasz ther üzenetére (#3588): hm hm ;)
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
ther 2004. október 31. 3121 hozzászólás 65.
Az én farkam egyenesen arányos az APM-memmel. Ahogy az nõ, úgy nõ a farkam is, ahogy csökken, úgy csökken. :E Najó ez nem én vok, hanem Lilzs2&társai!
o_O
BirdDog 2004. október 31. 328 hozzászólás 1163.
Válasz nOia üzenetére (#3586): :aha :aha Hát ha valaki komolyan veszi... akkor ja. :ravasz :nyes
2004. október 31. hozzászólás .
Válasz BirdDog üzenetére (#3583): ezek szerint az en farkam eler a Holdra.
Válasz Wulfi üzenetére (#3584): A péniszméret egyenesen arányos... A hozzászólások számával. Wulfi powwa! :worship :worship
Wulfi 2004. október 31. 102 hozzászólás 2806.
Válasz BirdDog üzenetére (#3583): Csak szeretnéd :hehe
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
:kocka Na ha vannak szõkenõs meg faviccek, eljött az ideje a kocka vicceknek is. :ravasz (Egy jellemzõ változatra jöjjön pár variáció.) [b]A péniszméret egyenesen arányos...[/b] - Az adatátviteli sebességgel. - Az aláírás hosszával. - A Frag-ek számával. - A hozzászólások számával. (Statlámák elõnyben! :hehe) - A hardver-teljesítménnyel. (Jobb gép, nagyobb farok. :worship) - A gép elõtt töltött órák számával. - Az ismert hackek és/vagy csalások számával. :gg - Az APM-mel. (:aha) - Az FPS mértékével. :nyes
armithis 2004. október 31. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#3579): agresszív kismalac POWAaraáaaáéaáéa :) :kira :vigyor
"Én kíváncsi vagyok a nem regisztrált userekre is pls! Javaslom hogy lehessen megnézni õket is! :azzaz"<- Ezt majdnem beírtam a fejlesztések rovatba :teve
Ez utóbbit én is átéltem amikor is a McDonald's-ban dolgoztam. :E(<-ez zöldbe jobb volt) Azt mondta egyszer az étteremvezetõ-helyettes: Jönni fognak ide nagykutyák ellenõrizni úgyhogy minden legyen rendben! :P Namost azt tudni kell hogy a pozíciók így jönnek: dolgozó,oktató,menedzser,étteremvezetõ II. helyettes,éttremvezetõ I.helyettes(õ ez volt),étteremvezetõ :teve Há mondom magamban: Ki lehet még nálad is nagyobb kutya? MAx 1 :hello
balu 2004. október 31. 4397 hozzászólás 31.
Na, kedveskedek egy csokor viccel a hetvegere. :) VIGYAZAT!! nagyon farasztoak es fak is vannak :E A székely a megrakott szekerével nagyon nehezen caplat fel az emelkedõn. Felérvén így szól: - Hú, ennyire még sosem izzadtam meg! - Én sem - mondta a ló. - Még sosem hallottam lovat beszélni! - Én sem - mondta a szekér. Az agresszív kismalac megy az erdõben és meglátja a nyuszikát. Megfog egy palacsintát és hozzávágja. A nyuszika megfordul és megszólal: - Ez szándékos volt? - Nem, lekváros! Agresszív kismalac megy a vonatállomásra jegyet venni. Mikor odaér: - Egy retúrjegyet kérek! - Hova? - kérdi a pénztáros. - Oda-vissza !!! Agresszív kismalac az orvosnál: - Doktor úr, megrúgott egy teve! - És hol rúgta meg? - Hát a sivatagban, te hülye! Az agresszív kismalac eladókent dolgozik egy üzletben. Belép egy öregasszony és látja, hogy az agresszív kismalac nem figyel rá, ezért így szól: - Elnézést kérek! - AZT NEM ÁRULUNK! A pápa New Yorkba érkezik. Este a limuzinjához kísérik, ahol a helyi sofõr áll és cigizik. - Mondd, fiam - kérdezi a pápa -, vezethetnék egy kicsit? Otthon sohasem hagynak! A sofõr gondolkodik. Elvehetik a jogsim, ugrik az állásom, de hát ez itt a pápa, elég befolyásos pali, csak nem lesz gond! A sofõr beul hátra, tölt egy italt, indulnak. A pápa egyre gyorsabban vezet, a Fifth Avenue-n 105 mérföldes sebességgel száguld. - Lassabban, Szentséged! - szól a sofõr -, baj lesz!! Hátulról sziréna, rendõrautó. A sofõr izzad. Látja magát munkanélkuliként. A pápa megáll, a rendõr benéz a kocsiba, majd visszarohan a járõrautóhoz: - Központ, 311 kéri a rendõrfõnököt! - Fõnök vonalban. - Limó 105 mph Fifth Avenue! - Fogja el! - Nagy ember, fõnök, baj lesz! - Ki az, a polgármester? - Nem. - A kormányzó?? - Nem! - Az Elnök??? - Nem. Szerintem Isten az! - Füvezett, 311? - Nem, fõnök, de hátul iszik a pali és a pápa a sofõrje!
armithis 2004. október 30. 5151 hozzászólás 21.
Válasz wilo üzenetére (#3577): jo meglehet :) mirõl van szó wilo? :)
Nem,csak 500-at mert az a limit =]
armithis 2004. október 30. 5151 hozzászólás 21.
jajj most ha valaki egy viccet akar beírni a forumba akkor olvasson vissza 3567 kommentet és nézze mg hogy van-e már?
Walkman_ 2004. október 30. 1289 hozzászólás 266.
Válasz balu üzenetére (#3569): Jézusisten... :aha
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
DJWindsurfer 2004. október 29. 914 hozzászólás 403.
Válasz balu üzenetére (#3569): ez q*va nagy! :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
756Zogya 2004. október 29. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#3569): teccet:kira
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
PsCyHoMaN 2004. október 29. 206 hozzászólás 1692.
Ez jóó :nyes :nyes :nyes
Imrood 2004. október 29. 284 hozzászólás 1325.
Válasz balu üzenetére (#3569): balu ez oylan armi féle volt::) de azértt teccik :nyes
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
sk0rp10 2004. október 29. 1294 hozzászólás 265.
Válasz balu üzenetére (#3567): De igen :E Ez itt meg jo :kira
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
balu 2004. október 29. 4397 hozzászólás 31.
Szergej óriási monoklival a szeme alatt jelenik meg a munkahelyén. Kollégái kérdezgetik, mi történt vele. - Tegnap szakszervezeti gyûlés volt és Tamara, aki elõttem ült, felállt, hogy felszólaljon. Ekkor észrevettem, hogy a szoknyája becsípõdött a fenekébe és kihúztam. Erre akkora pofont adott, azt hittem az épület szakadt rám. Pár hét múlva Szergej, ha lehet, még nagyobb monoklival jelenik meg. Ismét kérdezgetik a kollégái, mi történt. - Tegnap szakszervezeti gyûlés volt és Tamara, aki elõttem ült, felállt, hogy felszólaljon. Ekkor Nyikolaj, aki mellettem ült észrevette, hogy a szoknyája becsípõdött a fenekébe és kihúzta. Én viszont tudtam, hogy nem szereti, ezért visszadugtam. :nyes
PsCyHoMaN 2004. október 29. 206 hozzászólás 1692.
:E
balu 2004. október 29. 4397 hozzászólás 31.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3566): De nem a forumban :hehe
Válasz szabzero üzenetére (#3565): [i]"Ismétlés a tudás anyja"[/i] :hehe
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
szabzero 2004. október 29. 1631 hozzászólás 198.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3564): ez most komoly????? semmi bajom a viccel neg veled se de 10000 szer nem volt itt akkor 1 szer se:) ja és legalább 10 éves:)
dehogyis már nem is játszok
Az oroszlán összehivja az állatokat hogy enni akar,de elötte mindenki modhat egy viccet és akién mindenki nevet azt nem eszi meg. :D Hát kezdi a nyuszika,óriási röhögés tör ki de a zsiráf nem nevet.Sajnálom nyuszika-mondja az oroszlán-és bekapja. :[ Következik a sün,megint óriási a röhögés de a zsiráf ismét nem nevet és a sünnek is vége. :[ Na jön a pocok.Elõáll egy óriási viccel és hogyhogy nem a zsiráf is elkezd röhögni. :hey Erre az oroszlán megkérdezi: Zsiráf te meg min röhögsz? =] Hár nyuszika viccén =] :P
Válasz Dylan üzenetére (#3562): :aha :nyes
Hmmmm NeGaTiVe.
Dylan 2004. október 29. 2494 hozzászólás 101.
A kisiskolás gyerekeket a tanító néni megkérdezi hogy kinek mit dolgozik az apukája. Évike: az én apukám tûzoltó. Janika: az én apukám orvos. Pistike: az én apukám sztritíztáncos egy melegbárban. A szünetben odamegy a tanító néni Pistikéhez és megkérdezi - Pistike, ténylet a te apukádnak ez a munkája ? Mire Pistike: nem, igazából programozó a microsoftnál csak ezt mindenki nagyon szégyenli a családban. :E