Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

szabzero 2004. október 10. 1631 hozzászólás 198.
hogyhogy vihar rögtön replay admin?:)
dehogyis már nem is játszok
Vihar 2004. október 9. 19 hozzászólás 6779.
Két Szerelmes pár beszéget: -Mondd, Szerelmem mindig igy fogsz szeretni? -Hát persze kincsem, csak nem mindig téged. :vigyor :vigyor :vigyor
balu 2004. október 9. 4397 hozzászólás 31.
Válasz GhostHunter_ üzenetére (#3363): Nemtom voltak-e mar, de ezek nagyon regi viccek. ;)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
PhArAo 2004. október 9. 2737 hozzászólás 85.
Válasz humanpowa üzenetére (#3360): :aha :aha :aha :aha kurva jóóó
RIP Ödi
Két Homokszem repül a sivatagban, megkérdezi az egyik a másiktól: hé nemszállunk le? feleli a másik homokszem: ekkora nagy tömegben?
Miaza betû, miazaz aláírás? Mivan!?
Nemtudom hogy írták-e már,vagy nem: -Miaz,feldobjuk semi, le esik semmi? -??? -Hát semmi! -Akkor minek dobálod?
Miaza betû, miazaz aláírás? Mivan!?
balu 2004. október 9. 4397 hozzászólás 31.
Válasz humanpowa üzenetére (#3360): Hehe, ez jo. :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
humanpowa 2004. október 9. 593 hozzászólás 663.
Hitler,Lenin meg Churchill lekerul a pokolba.Mongya nekik az ordog hogy amennyi gaztettet elkovettetek eletetekben annyira melyen fogtok elsulyedni a szarban..jo Hitler lesullyed nyakig... Churchill derekig .. Lenin meg bokaig..kerdik tole a tobbiek : Lenin elvtars,hogy-hogy te csak bokaig sullyettel el? Lenin: ez ecceru,Sztalin fejen allok. :nyes
Kzsooo
ManiacSoma 2004. október 9. 303 hozzászólás 1248.
mi az amikor a punkok aksival mennek kirándulni? ??? akuPunktúra :boxer
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
armithis 2004. október 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#3357): jajj :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. október 7. 4397 hozzászólás 31.
Középkorú Fradi-szurkoló készülõdik az esti meccsre. Felveszi a zöld-fehér csíkos gatyáját, a zöld-fehér csíkos zokniját, a zöld-fehér csíkos trikóját. Nézi ezt szomorúan a felesége és megszólal: - Hát apukám, ahogy én így téged elnézlek, te már jobban szereted nálam a Fradit. Mire a férj halkan: - Hát anyukám, ahogy én meg így téged elnézlek, lassan már az Újpestet is. :yes
Delux 2004. október 6. 2106 hozzászólás 135.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#3353): Ezt akkor szokás alkalmazni ha a boltos nem figyel, hanem idegesítõ módon mással piszmog... "Jó napot, szeretnék bemutatkozni. Én vagyok a kedves vevõ..."
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#3354): Hehe, így nincs benne poén :E Két [b]rozmár[/b] beszélget: -Te leetted magad -Hol? hrhrhöööööhh
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
ReD_faCe 2004. október 6. 311 hozzászólás 1217.
Két homár beszélget: -Te leetted magad -Hol? hrhrhöööööhh
egy insomniásnak látomás a világ...
ReD_faCe 2004. október 6. 311 hozzászólás 1217.
Faszi bemegy a boltba: -Jónapot! Nem ismer meg? -Nem, ki maga? -nem ismer meg? én vagyok az, a vevõ.
egy insomniásnak látomás a világ...
Cedric 2004. október 6. 8720 hozzászólás 5.
Válasz nOia üzenetére (#3337): ezt nem értem :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
balu 2004. október 6. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#3350): Mert? :o
armithis 2004. október 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#3349): sántít :nem
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. október 6. 4397 hozzászólás 31.
Búcsúbeszéd a villanyszerelo temetésérol: - Jó vezeto voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk. :E
armithis 2004. október 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz nOia üzenetére (#3337): ANYÁÁÁD GECIJO!!! :worship :yes
Válasz Cedric üzenetére (#3345): Ebben az a mókás, hogy elõtte nem sokkal kapott repadmin jogot :hehe :]
sk0rp10 2004. október 5. 1294 hozzászólás 266.
Válasz Cedric üzenetére (#3345):aha köszi :hello
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Cedric 2004. október 5. 8720 hozzászólás 5.
Válasz sk0rp10 üzenetére (#3344): hogy bannolt user :)
sk0rp10 2004. október 5. 1294 hozzászólás 266.
Válasz zOne üzenetére (#3223): hi mit jelent a "b" a neved mellett??? :hey
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
balu 2004. október 5. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Cedric üzenetére (#3342): Ennek eleg sok verzioja van, spec ezt nem ismertem. De ez is jo. :)
Cedric 2004. október 5. 8720 hozzászólás 5.
lehet hogy már volt, de azé jo: Ficko betelefon 1 rádiós vetélkedõbe: -3 kérdésem van ha 1-re jol válaszol megnyeri a fõdíjat. 1.kérdés: 2 kerekû jármû és pedállal kell hajtani mi az? -kerékpár -válaszolja a fickó -sajnálom uram mi a moutain bike-ra gondoltunk... 2. kérdés: 4 kerekû jármû amit motor hajt mi az? -auto -sajnálom, mi a mercedesre gondoltunk... itt az utolsó kérdés mosmár nagyon vigyázzon: légijármû és utasok szállítására használják miaz? - fickó gondolkodik majd igy szol: TU-157 -sajnálom uram mi a boeingre gondoltunk, igy sajnos nem nyert. viszonthallásra. - várjon 1 pillanatot nekem is lenne 1 kérdésem: sarkon áll és pénzért árulja a testét mi az? - háát kurva. -sajnálom én az anyádra gondoltam :E :aha
Walkman_ 2004. október 5. 1289 hozzászólás 267.
Eszembe jutott még1 tökjó. Ez olyan új favicc, hogy nemrég faragták. Szóval: Két kamera ül a fán. Az egyik leesik a földre. Mire a másik: - Felvegyelek ? :aha
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
Walkman_ 2004. október 5. 1289 hozzászólás 267.
Orvosi rendelõben orvos a beteghez: - Magának már csak 10 van hátra ! A beteg rémülten kérdezi: - DE hát mi 10 ? Év, hónap, hét ???? - 9, 8, 7, ... :) Egyik füleden bemegy, másikon kijön és mégis megmarad a fejedben. Mi az ? Csákány! :D:D:S::D:D:)
PhArAo 2004. október 5. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Walkman_ üzenetére (#3334): én ezt magyarokkal és sörrel ismertem, de tényleg jó
RIP Ödi
kicsit régi, de szerintem bestof: Fickó bemegy az orvoshoz - Doktor úr, negem senki nem vesz komolyan. - Na ne vicceljen!
"In heaven I am a wild ox. On earth I am a lion."
2004. október 5. hozzászólás .
52 U betû megy a sivatagban...szembe jön még egy U betû: -Sziasztok, mehetek veletek? -Persze, hogy hívnak? -Tas... -OK. Te leszel az 53. Utas!!! :E
armithis 2004. október 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Walkman_ üzenetére (#3334): hejj ezt nme ismertem és kiri :worship :yes
balu 2004. október 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Walkman_ üzenetére (#3334): Ez jo csak poppet regi :)
Walkman_ 2004. október 4. 1289 hozzászólás 267.
3 székely feleség elhatározza hogy a sarkára áll, és nem hagyja magát elnyomni a férje által :D. Egyszer találkoznak, mesélik mit értek el: - Én azt mondtam a férjemnek, nem mosok rá többet!Elsõ nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap a férjem elkezdett mosni magára! - Az semmi. Én azt mondtam a férjemnek, hogy soha többet nem fõzök rá !! Elsõ nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap fõzött magának !!!! - Az semmi! Én mondtam a férjemnek, nem mosok, nem fõzök rád soha többet! Elsõ nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap már a bal szememre egy nagyon kicsit. :) brutál
Válasz Imrood üzenetére (#3329): :kira :aha :aha :aha :aha
Válasz balu üzenetére (#3326): én mondtam tesomnak hogy akkor megyek irc-re ha irc.replays.hu helyreáll.
Válasz Imrood üzenetére (#3327): hááát ma hallotam néhány fát a suliban holnap termelek.
Válasz Imrood üzenetére (#3329): :E:E:E:E:E
Imrood 2004. október 4. 284 hozzászólás 1325.
ÁÁ GEc ez a vicc morbid lessz de elmondom :E Mit mond a férja vérzõ orrú feleségének? Semmit mert már 2* elmonta :noo :o :boxer :yes
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
PhArAo 2004. október 4. 2737 hozzászólás 85.
A rendõrnek a felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele. Bemegy a rendõr a felesége szobájába: - Tudom, hogy volt nálad három férfi. Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. -gondolja ez biztos csak egy kutya Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska. Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg mégegyet, megint semmi. Belerúg egy k@rva nagyot, a pasi kiugrik belõle, és megszólal: - Krumpli, nem érted b@zzeg, krumpli! :sor
RIP Ödi
Imrood 2004. október 4. 284 hozzászólás 1325.
Válasz armithis üzenetére (#3323):armi tõles ezt vártam ;( jobbak nincsennek? :)
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Válasz armithis üzenetére (#3324): Na, meg teged is latni teso? :)
Delux 2004. október 4. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#3321): Valahogy jobban is kiemelhetted volna a figyelmeztetést, de így már túl késõn eszméltem :ehh És így :sir :sir :sir
Válasz Naib üzenetére (#3318): nem
Nászút Egy amerikai férfi angol nõt vesz feleségül, és nászútra Londonba mennek. A reptéren aztán a feleség beáll az angolok számára fenntartott sorba, míg férje a külföldiek sorában álldogál. Amikor sorra kerül, a bevándorlási tisztviselõ megkérdi tõle: - Látogatásának célja? - Pihenés. Éppen nászúton vagyok. A tisztviselõ ránéz, majd a jobb oldalára, aztán a bal oldalára, és megszólal: - Ez nagyon érdekes. Mások általában a feleségüket is elhozzák.... Nõs? - Hogyan lehet megállapítani egy autóvezetõrõl, hogy nõs-e? - Ha mindkét kezét a kormányon tartja, biztosan nõs. Jó-rossz A munkából hazatérõ férjet így fogadja a felesége: - Képzeld, a fiunkról van egy jó és egy rossz hírem. - Mondd elõször a rosszat! - Rájöttem, hogy homoszexuális! - Úristen! És mi a jó? - Egy gazdag orvos a pasija. Zongora Kovácsék külföldre indulnak nyaralni. Már éppen a repülõtéren, a jegyellenõrzéshez közelednek, amikor Kovácsné felsóhajt: - Bárcsak itt lenne velünk a zongoránk is! - Elment az eszed?! - kérdi szörnyülködve a férje. - Minek kellene nekünk ide a zongora? - Mert rajta maradt a repülõjegyünk... Zenészek A férj arra gyanakszik, hogy megcsalja a felesége. Egyik nap elé áll és így szól: - Drágám, olyan érzésem van, hogy számodra csak másodhegedûs vagyok! Erre a feleség gúnyosan: - Nem jó a hasonlat. Inkább azt mondanám, ekkora furulyával, mint a tiéd, még szerencsésnek mondhatod magad, hogy beférsz a zenekarba... HF A tanárnõ így szól Pistikéhez: - A kutyádról írt házi feladatod szóról szóra megegyezik a testvéred házi feladatával! - Igen tanárnõ, hiszen ugyanarról a kutyáról írtuk!
szabzero 2004. október 4. 1631 hozzászólás 198.
Milyen a hidra szerelem? nyálas ezt most találtam ki:)
dehogyis már nem is játszok
Na visszatertem, szal vannak ujra viccek. ;) Mr.John és a felesége amator búvárkodást végeznek egy gyönyöru öbölben. Közben a no valahogy lemarad és nyoma vész. Mr.John hiába keresi,így hát szól a rendorségnek, hazamegy és vár, miközben azt sem tudja hova legyen az aggodalomtól. Másnap csengetnek az ajtaján mire õ rohan megnézni, hogy ki az. Két rendõr áll a küszöbön. -Mr.John, - kezdi az egyikük - Van 1 nagyon rossz, 1 kevésbé rossz és 1 nagyon jó hirünk az ön számára.Melyiket mondjam eloször ? -A legrosszabbat ! -Megtaláltuk a felesége holttestét kinn az öbölben. -Jaj Istenem ! Mi a kevésbé rossz hír ? -Mikor felhúztuk, rajta csüngött egy tucat tarisznyarák, két homár és egy hatalmas languszta. -És a nagyon jó hír? A rendõr vigyorogva mondja: -Holnap ismét felhúzzuk! Kovács kapatosan botorkál haza. Látja, hogy a lépcsõházban fekszik valaki. - Hol lakik, jóember? - kérdezi segítõkészen. - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli a sorstársát, kinyitja a baloldali ajtót, beteszi a férfit. Utána visszamegy a földszintre. Megint lát ott valakit. Megkérdezi: - Hát maga hol lakik? - Egy emelettel feljebb, balra. Felcipeli õt is, kinyitja az ajtót, belöki. Megint lemegy. Megint fekszik ott valaki. Kovács most már dühös: - Csak azt ne mondja, hogy maga is egy emelettel feljebb, balra lakik! A férfi nehézkesen feltápászkodik. - De igen, és ha még egyszer belök a liftaknába, pofán vágom. faszi elmegy az oroshoz, doki megvizsgálja majd így szól a beteghez: - uram önnek 3 perce van hátra! mire a férfi: - dehát doktorúr, ez nem lehet, csináljon valamit! mire a doki: - egy lágytojást esetleg? - Hogy van angolul hogy: Az anyós nem tud eljönni a nyaralásunkra a virágai miatt? - YEEEAAAH!!! -Sorold fel a magyar ábc-t Peti: -aaaaaa, áááááááá, béééééééé, céééééé, csééééééééé, dééééé, dzééééé, dzséééé, effffffff, ggéééééééééééééééé, GYÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ,-PÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Es remelem armi olvassa meg a forumot, mert a kovetkezo 2-t neki kuldom. :) Kártyáztunk Mádéval. Elõször azt hittük, hogy nagyon szerencsés, de aztán kiderült, hogy csalaMádé. Álltunk a haverommal a buszmegállóban, és észrevette, hogy eltûnt a pénztárcája. Elõször azt hittük, hogy a korlát nyúlta le, de aztán kiderült, hogy az oszlop.
Válasz Woodoo üzenetére (#3319): :o én ezt nem hiszem ám el :aha
Woodoo 2004. október 2. 2351 hozzászólás 111.
Az év vicce: Kurázsi korai állampolgár lett és indulni akar a következõ évi wcg selejtezõkön Koreában, mivel az európai mezõny kevés neki saját bevallása szerint. Úgy véli igen nagy gyõzelmi esélye van és tervezgeti a KPGA-ban való részvételt. u.i.: (kb 1 napig volt koreai állampolgár, mert néhány fórumon megjelent és saját repjeit töltötte fel, majd azonnali hatállyal kiutasították országból). :nyes :nyes
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
Naib 2004. október 2. 5216 hozzászólás 19.
Válasz armithis üzenetére (#3316): Hát jobbak mint a tieid:)
Every man lives - not every man truly dies!