Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

rambo6 2008. március 30. 203 hozzászólás 1713.
Az ügyfél szerelõhöz kénytelen vinni az autóját. Hogy tuti jó legyen a kocsi, megkérdezi az autószerelõt hogy milyen sört hozzon, mire a pasas: - Laci, milyen sört szeretünk? - Rekeszest! --------------------- - Anyu elmegyek diszkóba. - Diszkóba?! 13 évesen a diszkózáson jár az eszed, de megfeledkezel anyád 26. születésnapjáról??? ------------------- Rendõrök érettségiznek. Egyik odasúgja a másiknak: - Te, Józsi! Hány fokon forr a víz? - 120! - Hülye vagy? Nem a derékszöget kérdeztem! -------------------------- Kihallgatáson Bíró: Hol volt ön 1993. július 7.-én este 8 óra 35-kor? Tanú: Hol lettem volna? Otthon ültem, egyik szememmel a naptárt, másikkal az órát figyeltem. --------------------- - Elnézest! Itt lehet kártyával fizetni? - Persze! - Tök alsóból tud visszaadni...? ------------------------- Egy szép tavaszi napon Juliska kihajtja a bikát a rétre. Épp ott legelteti Jancsi is a tehenét. Jancsi leheveredik Juliska mellé a fûbe. Egyszer csak arra lesznek figyelmesek, hogy a bika elkezdi hágni a tehenet. Erre Jancsi: - Juliska! Mi lenne, ha én is azt csinálnám, amit a bika? - Hát, te tudod, Jancsi, a te tehened. ------------------------- Inkább térjünk vissza a viccekhez! János kimegy a lékre horgászni, és nekilát a lékvágásnak. Miután megnyílik a lyuk, bedobja a horgot. Ekkor hirtelen fény támad, és mennydörgõ szózat hallatszik: - Itt nincsenek halak! János kezébõl kihullik a bot: - Te szólsz hozzám, Uram? - Nem, én a jégpálya hangosbemondója vagyok!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SosMogyi 2008. március 29. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Antares üzenetére (#13205): Azért az év poénja, mert benne van gorky!
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
LycO 2008. március 29. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Reno üzenetére (#13206): Jah sztem is paralyc LTD.
Még jó hogy borabb!!
Zack 2008. március 28. 0 hozzászólás 58863.
szerintem jó poén, de cannon/sunken deffel viccesebb lett volna mint dotával :sleep
006556C4
Antares 2008. március 28. 4109 hozzászólás 35.
de most mi. ez az év poénja? :confused én se tudtam ki a dota készítõje. tegyetek bash.hura, ha ez ennyire alapmûveltség :$
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
toma 2008. március 28. 4782 hozzászólás 22.
[quote=Breach írta(#13202)]bash.hu :kira [18:54:56] valaki csinal dotát? [18:56:07] ice frog már csinált [18:56:29] gogo[/quote] az a nem mind1 :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Vektor13 2008. március 26. 1178 hozzászólás 298.
ejj gonosz ez teccett :))
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Breach 2008. március 26. 1798 hozzászólás 170.
bash.hu :kira [18:54:56] valaki csinal dotát? [18:56:07] ice frog már csinált [18:56:29] gogo
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
Shirak! A NAP IMÁJA : "Istenem, kérlek: adj nekem bölcsességet, hogy megérthessem a páromat, adj szeretetet, hogy megbocsáthassak neki, és adj türelmet, hogy elviseljem a hibáit!" "Mert ha erõt kérnék, akkor biztos agyonütném. Ámen." Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
GTK_HUN 2008. március 25. 2 hozzászólás 15711.
ez jó :D
a marina az nem kerül gázba
rambo6 2008. március 24. 203 hozzászólás 1713.
- Apa, idén karácsonykor mi lesz a fa alatt? - Parketta, baz*meg ----------------------------------- Mi az apácák kedvenc sorozata? Barátok közt. --------------------- Mi a hasonlóság egy nõ és egy tehénszar között? - Minél öregebb, annál könnyebb felszedni.
rambo6 2008. március 24. 203 hozzászólás 1713.
ezt anyadnal sütötted el, mi?! :)
JohnRambo88 2008. március 24. 229 hozzászólás 1569.
Zöld erdõben jártam Szartam,fostam,hánytam. Kinõtt belõle egy virág, s hasonlított terád.
bW-kNigHt 2008. március 24. 140 hozzászólás 2275.
volt már nem is olyan régen
DesZkA, sC pOw^
politikamentes szándékkal: A magyarokra az évek során egyre több terhet róttak ki: papi tized, földesúri kilenced, kormányzati negyed
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Ez már volt itt de még mindig üt ß)
tapsifules 2008. március 22. 11 hozzászólás 8480.
A cigányasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, amelyik rögtön sípol, ha valaki hazudik. A gyerek hazaér az iskolából: - Ná, hányast káptá, fiám? - Ötöst, anyám! Biiip - Hármast! Biiip - Jó...egyest. Anya: - Bezzeg amikor én iskolába jártám, sose káptám egyest! Biiip Apa: - Bezzeg amikor én iskolába jártám.. Biiip - Ápám, nem jártá iskolába?! - Ne szemtelenkedj, mégiscsak az ápád vagyok! Biiiiiiiiiiip
korai magömlés
rambo6 2008. március 16. 203 hozzászólás 1713.
Válasz DaVkOv üzenetére (#13188): de naaagy bazz :kira
Saturas 2008. március 16. 717 hozzászólás 531.
Válasz DaVkOv üzenetére (#13188): A boncolás fogalmával bizony komoly gondok vannak :D :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Bludger 2008. március 16. 2524 hozzászólás 97.
Válasz DaVkOv üzenetére (#13188): uccsú kettõ az kurva nagy :D, de a többi sem rossz :kira
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
DonnieDarko 2008. március 16. 106 hozzászólás 2743.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13187):Ismertem, de nagyon ott van :kira Válasz DaVkOv üzenetére (#13188): heeh :) kömény :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
DaVkOv 2008. március 16. 2174 hozzászólás 125.
az alábbiak szó szerinti idézetek bírósági jegyzõkönyvekbõl: - Maga szexuálisan aktív? - Nem, én csak ott fekszem. - Mikor van a születésnapja? - Július tizenöt. - Melyik évben? - Minden évben. - Doktor úr, mielott elkezdte a boncolást, ellenorizte az egyén pulzusát? - Nem. - Ellenorizte a vérnyomását? - Nem. - Ellenorizte a légzését? - Nem. - Tehát lehetséges, hogy az egyén életben volt, amikor elkezdte a boncolást? - Nem. - Miért olyan biztos ebben, doktor úr? - Mert az egyén agya az asztalomon volt, egy üvegtartályban. - Mindennek ellenére, mégis, lehetséges az, hogy az egyén életben volt? - Igen, lehetséges, hogy az egyén életben volt, és ügyvédként praktizált valahol... - Ez a myasthenia gravis befolyásolja a memóriáját? - Igen. - És milyen módon befolyásolja a memóriáját? - Nem emlékszem. - Szóval elfelejtette. Mégis, tudna egy példát mondani valamirol, amit elfelejtett? - Hány éves a fia, aki magával lakik? - Harmincöt vagy harmincnyolc, nem tudom pontosan. - Hány éve lakik magával? - Negyvenöt. - Maga a helyszínen volt, amikor ezt a képet csinálták magáról? - Szóval a teherbe esése napja augusztus 8? - Igen. - És maga mit csinált ez alatt? - Szóval van három gyermeke, igaz? - Igaz. - Hány fiú? - Egy sem. - Hány lány? - Hogy végzodött az elso házassága? - Halállal. - Kinek a halálával? - Tudna egy személyleírást adni az alanyról? - Közepes magasságú, szakállas. - No vagy férfi? - Tehát azt mondja, hogy a lépcso lefelé vezetett a pincébe? - Igen. - Lehetséges, hogy ugyanez a lépcso felfelé is vezetett? - Doktor úr, hány boncolást végzett hullákon? - Minden boncolást hullákon végzek. - Kérem, hogy minden válasza legyen orális, rendben? Milyen iskolába járt? - Orális. - Emlékszik hogy mikor vizsgálta meg a holttestet? - A boncolás kb. este 8:30-kor kezdodött. - És Kovács úr halott volt ebben az idopontban? - Nem, ott ült az asztalon, és csodálkozott, hogy miért boncolom.
this is FleSs YES?
Shirak! Azt akarom, hogy jol beszeljetek angolul vaze:) Angol gyorstalpaló, kifejezetten haladóknak. Ha kólát akarsz megrendelni, akkor mondd: GIMI E KÓK Ha kávét és süteményt akarsz, akkor: KOFÍ END DÓNAT Ha fáj valamid, akkor: FAK Ha az üzletben látsz valami nagyon drágát, akkor: FAK Ha valaki megtámad téged, akkor: FAK Ha látsz egy szép lányt az utcán, akkor: VATA FAK Ha valaki azt mondja neked, hogy: FAK, erre megfelelõ válasz: FAKJU TUU Ha elveszíted az irataid, akkor: ÁJ LOSZT MÁJ FAKING PÉJPERSZ Ha hálni akarsz valakivel, akkor: AJ UANA FAK WIT JÚ, avagy: HÁJ, KEN ÁJ FAK JÚ Ha keresel egy taxit, akkor: HAV TU GET A FAKING KAB Ha valami nem mûködik, akkor: FAK DET SIT Ha valaki idegesít téged, akkor: ÁRJÚ FAKIN WIT MI? Ha ez nem elég, akkor: VAT DA FAK JÚ WONT? [Zárójelben a magyar fordítás] Amikor egy öreg néni kér, hogy segítsd át az utca másik oldalára, akkor: - ÁR JÚ FAKIN SZTJUPID BICS? [Persze! Természetesen!] GIMI E KILÓ FAKIN EJPLSZ, MADAFAKA [Kérek egy kilót abból a szép almából] Mikor kérik a jegyet ellenõrzésre: - ÁR JÚ FAKING KRÉJZI ESZHÓL? [Természetesen, tessék, itt van!] Mikor egy dugóban állunk és vitatkozunk a közlekedésben résztvevõ másik személygépkocsivezetõvel: - VAN MÓR WÖRD END ÁJL GET JOR FAKIN ESZ AUT FROM DA KÁR END FAK AP HÍR JÚ NESZTI MADAFAKIN BICS! [Kérem, ne legyen ideges, mert ez nem segíthet a helyzeten!] Amikor valami rossz történik: - OU SIT, FAK FAK FAK FAK FAAAAAAAK! [Azt a mindenit!] Amikor egy hajléktalan pénzt kér tõled: - GET DA FAK AUT OF HÍR BIFÓR ÁJL KIK JÓ MADAFAKING SIT ASZ [Bocsánat, de nincs apróm] Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
JohnRambo88 2008. március 15. 229 hozzászólás 1569.
A férfi kimegy a feleségével az istállóba a kecskéhez és azt mondja: -Nézd, drágám, ez az a tehén, akivel dugni szoktam, amikor te menstruálsz. Megszólal a feleség: -Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy ez nem tehén, hanem kecske. Mire a férj: -Ha nem lennél ilyen hülye, tudnád, hogy nem hozzád beszélek.
JohnRambo88 2008. március 15. 229 hozzászólás 1569.
EMO köcsögökröl 2 cucc. (: - Hány emo tud becsavarni egy villanykörtét? - Egy sem, ülnek a sötétben és bõgnek. -Mirõl ismered fel az EMO-t? -Egyik szeme sír, a másik meg haj…
Mate 2008. március 15. 229 hozzászólás 1566.
Miért nem origamizik a Mongol? Mert nem hajt a Tatár... :] Kismama bemegy a korházba ultrahangoztatni magát. -Doktor ur. Látszik már a baba?? -Sajnos mág nem látszik a kis geci.
Goglhffl
DEATHGUN 2008. március 14. 422 hozzászólás 949.
Válasz rambo6 üzenetére (#13182): ne büszkélkedj már ok? most mit vagy ugy oda :DXD :pussz
Szeretet és Béékee!!
rambo6 2008. március 14. 203 hozzászólás 1713.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#13181): én írtam :)
bW-kNigHt 2008. március 14. 140 hozzászólás 2275.
Válasz tapsifules üzenetére (#13180): én úgy emléxem ez már volt de nagyon odabsz:D :kira
DesZkA, sC pOw^
tapsifules 2008. március 14. 11 hozzászólás 8480.
VILÁGGAZDASÁG Hagyományos (Konzervatív) gazdaság: Van két tehened. Az egyiket eladod, és az árából veszel egy bikát. Az állatállományod gyarapodik, a jövedelmébõl nyugdíjba mész. Indiai gazdaság: Van két tehened. Szentként tiszteled õket. Éhenhalsz. Izraeli gazdaság: Egyetlen tehened sincs. Bejelented, hogy igényt tartasz az indiai tehenekre. Felszólítod a világot, hogy nyújtson segítséget: az USA pénzt adjon, Kína katonailag segítsen, Nagy-Britannia adjon harci gépeket, Olaszország ipari berendezéseket, Németország technológiát, Franciaország tengeralattjárókat, Svájc nyújtson kedvezményeket, Oroszország szállítson gyógyszert, Japán pedig gyártósorokat - mindezt ingyen. A kapott támogatásokból megveszed az indiai teheneket, majd deklarálod, hogy a világ kizsákmányol téged. Amerikai gazdaság: Van két tehened. Az egyiket eladod, a másikat pedig arra kényszeríted, hogy 4 tehén helyett tejeljen. Megdöbbensz, amikor a tehén váratlanul elpusztul. Az esetet ráfogod egy olyan országra, amelyiknek van tehene, és azokat természetes körülmények között tartja. Bejelented, hogy az ország veszélyt jelent az emberiségre. A világ megvédése érdekében megtámadod az illetõ országot és elkobzod a teheneit. Francia gazdaság: Van két tehened. Sztrájkolsz, mert három tehenet akarsz. Német gazdaság: Van két tehened. Továbbfejleszted õket, így 100 évig élnek, havonta csak egyszer esznek És megfejik önmagukat. Angol gazdaság: Van két tehened. Mindkettõ kerge. Olasz gazdaság: Van két tehened, csak nem tudod, hogy hol vannak. Elmész sziesztázni. Svájci gazdaság: Van 5000 tehened, de egyik sem a tied. Másokkal fizettetsz a megõrzésükért. Japán gazdaság: Van Két tehened. Átalakítod õket, így az eredeti méret 1/10-ére csökkennek és hússzor több tejet adnak, mint a normál méretû tehenek. Ezután cuki kis rajzfilmfigurákat készítesz róluk, és Cowkimon néven, az egész világon árusítod õket. Orosz gazdaság: Van két tehened. Megszámolod õket, és azt tapasztalod, hogy öten vannak. Újra megszámolod, ekkor 72 tehén az eredmény Megint megszámolod, most 17 tehenet találsz. Feladod és kinyitsz egy újabb üveg vodkát. Nigériai gazdaság: Van két tehened. Az egyiket megeszed, majd bejelented, hogy ellopták. A rendõrség megkezdi a nyomozást, és 100 km sugarú körön belül mindenkit letartóztat. Addig kínozza õket, amíg valaki be nem ismeri, hogy õ lopta el a tehenet. A rendõrség büntetésül minden letartóztatott személytõl elkoboz 1-1 tehenet. Így most te visszakaptad a tehenedet, a rendõrségnek pedig van egy új tehénfarmja. Magyar gazdaság: Van az államnak két tehene. A felelõs vezetõ a tejet hazaviszi, majd bebizonyítja, hogy a teheneket privatizálni kell, hiszen az üzletág ráfizetéses. Elhatározzák a tehenek jelképes összegért történõ eladását, majd meghirdetik a helyi újságban, amely egy példányos és csak a vezetõnek jár. A vezetõ megpályázza a marhatendert, és csodák csodája: meg is nyeri! Rögtön tart egy sajtótájékoztatót, hogy részérõl mekkora áldozat a vállára venni ezt a két gyengén mûködõ tehenet. Ezután politikai pályára lép, és ilyen módon az eredeti két tehénnel maga köré gyûjt még egy csomó marhát......
korai magömlés
BoNguZZZ 2008. március 13. 148 hozzászólás 2152.
Miért van a zsidóknak nagy orruk?? Mert a levegõ ingyen van!!!!! ^^ ^^xDDD
^^~====°Kr3noS)MeNyeT====~^^" aka: BoNguZZZ
DEATHGUN 2008. március 11. 422 hozzászólás 949.
Válasz NaYaToss üzenetére (#13176): ez mi?
Szeretet és Béékee!!
ther 2008. március 11. 3121 hozzászólás 65.
Válasz Nadril üzenetére (#13174): az 5. a legjobb :)
o_O
NaYaToss 2008. március 11. 47 hozzászólás 4362.
meg fogunk halni? :D http://www.nouadreapta.org/sondaj.php?sel=b
GTK_HUN 2008. március 10. 2 hozzászólás 15711.
A cigányt bíróság elé állítják, mert közösült a kiskorú lányával. - Aztán tudod-e hogy mit tettél? Vérfertõzést követtél el. A cigány elszörnyûlködik: - Ha ezt tudtam volna, óvszert használtam volna! --- A cigány meglátogatja a barátját. Belép a lakásba és meglepettten látja, hogy az éppen leskelõdik a fürdõszoba kulcslyukán keresztül. - Mi van, Gázsi, nem láttad még meztelenül az asszonyt? - Meztelenül már láttam, de fürdeni... --- Megy a szõke nõ az új BMW-jével az úton 150-el. Megállítja a rendõr: -Hölgyem, ön most 20000Ft helszíni bírságot kell kifizetnie! Mire aszöszi: -Jaj, de jó! Tegnap ezért elvették a jogsimat!
a marina az nem kerül gázba
Nadril 2008. március 10. 1032 hozzászólás 344.
Válasz SosMogyi üzenetére (#13172): most talaltam a gepemen, 5 eves txt fajlban. :D Ez 6 evesben volt(ez is volt mar itt sztem:)): BUDAPEST JAVÍTÓINTÉZETÉNEK MATEMATIKA DOLGOZATFELADATAI 1. Dzsenifer barátnõivel (2 db) minden pénteken 36 üveg sört lop a közeli non-stopból. Hány üveggel lopnak összesen, mire nyolcadikosok lesznek? A lányok most elsosök. 2. Egy kis budapesti szórakozóhelyen három ukrán kurva dolgozik. Ha egy menet (egy óra) ára 10.000 Ft, amibol a tulajdonos 8.000 Ft-ot leakaszt, akkor mennyit kell a kurváknak dolgozniuk, hogy a tulajdonos befizethessen egy thaiföldi luxusüdülésre, ami 200.000 Ft-ba kerül? 3. Olegnek 19 gramm "uncut"-kokainja van, aminek az ára az utcán 13.000 Ft/g. Ebbol elad 3 g-ot Abdulnak, 4 g-ot pedig Szaszának. Mi a maradék cucc napi értéke, ha Oleg maga nem sokat tol belole, hanem tovább dílerkedik a koksszal a napi áron? Mennyit keres Oleg összvissz a kokszon, amit eredetileg a faterja seggében csempésztek be az országba? 4. Sanyi és Laca egy ukrán autógyujtotol a következo teljesítménybért kapják: - BMW: 40.000 Ft - Merci: 50.000 Ft - Toyota: 20.000 Ft - Opel: 15.000 Ft Ha a srácok négy BMW-t és hat Toyotát újítanak a gyujtonek, akkor hány Opelt kell szerválniuk ahhoz, hogy mindketten 300 ropit keressenek? 5. Janónak van egy lefurészelt csövu vadászpuskája négy tölténnyel. Egy töltényben 88 db, egyenként 0,5 g tömegu sörét található. Ha minden lövés során 44 sörét célt téveszt, akkor mi a találati százalék, és mennyivel no Janó osztálytársának a tömege a sörétektol? 6. A boripari kézmuves Ibrahim (32 éves) egy hónap alatt 8 db hetedikes kiscsajt szedett fel a Westendben. Hány hónapig kell a bevándorlási hivatalnak Ibrahim papírjait tologatnia, hogy a hetedik évfolyam összes (69 db) cicusát még külföldi állampolgárként intézhesse el? 7. Gyuszi faterja Vácon üli a hatéves büntetését, amit gyilkosságért kapott. A gyilkosságért 500.000 Ft-ot akasztott le. A vérdíjból minden héten eljátszanak a Lovin 15.000 Ft-ot. Atlagosan minden befektetés 8.000 Ft veszteséggel jár. Mennyi marad a vérdíjból, mire Gyuszi faterja egy év elteltével feltételesen szabadlábra kerül? 8. Egy szomáliai család 5 felnottbol és 13 gyerekbol áll. Az állam a következo támogatásokban részesíti a családot: -felnott: 15.000 Ft/hó -gyerek: 8.000 Ft/hó Ezenkívül kapnak havi 30.000 Ft lakhatási támogatást, valamint 20.000 Ft értéku étkezési utalványt. A család havonta 15.000 Ft-ot költ az autójuk fenntartására. Meddig kell a családnak Magyarországon rohadnia ahhoz, hogy hazalátogathassanak, ha az út összesen 2 millió forintba kerül?
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Max_Power 2008. március 9. 1055 hozzászólás 333.
Válasz Nadril üzenetére (#13170): Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elõl maga a király is csak álruhában tudott menekülni.nagyotüt :D Ady meghalt szifiliszben. "Télleg, ott már jártam!"
Welcome to Jamrock!
SosMogyi 2008. március 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Nadril üzenetére (#13170): ezek mibõl vannak?Vlm töridolgozatból?:)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DEATHGUN 2008. március 9. 422 hozzászólás 949.
Válasz Nadril üzenetére (#13170): már volt de azé jót röhögtem rajta megint :D kiemelném "Kolombusz háromszor indult útnak, bár a második útján meghalt." késsz :D
Szeretet és Béékee!!
Nadril 2008. március 9. 1032 hozzászólás 344.
A baktériumokról: Van mikroszkópikus, ami kicsit nagyobb, mint ami mikroszkóppal látható. A középkorú lovagok a lovagi tornákon mindig egy hölgyet tûztek ki maguk elé. A nemzetiségi iskolákban több ajkú diákok járnak. Nyáron nõ a kalapos gomba, télen a kucsmagomba. Villon fõ mûve az Ótestamentum. A görög ábécé kezdete: alfa, béte, céda... II. József a vaskalapos király Mária és Terézia fia volt. A fecske egy költözõ madár, olyan mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá. Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elõl maga a király is csak álruhában tudott menekülni. Ady Boncza Bertalant vette feleségül. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak. A Toldi olyan mû, amelyben a fõhõst feldolgozzák. A kõolajat kövekbõl sajtolják. Eötvös József többek között Budán született. A XVIII. századi fõurak palotakertjei tele voltak szépen nyírt szökõkutakkal. Anonymus III. Béla névtelen jegyese volt. A Bibliát Gutenberg találta fel. A kutatók az õshazában megtalálták az õsmagyarok hátrahagyott részeit. A Magna Charta Libertatum kimondta, hogy ugyanazért a bûnért senkit sem lehet kétszer megölni. Egyiptom õslakói a múmiák. Julius Caesart a márciusi Idusok ölték meg. És akkor a költõ megírta Szundi két apródja címû mûvét. Lincoln anyja már csecsemõ korában meghalt. Az éhenhalt sereg kitakarodott az országból. A harangvirág a bimbambuszok családjába tartozik. A végek vitézei többnyire nem éltek haláluk napjáig, mert már korábban elestek. Shakespeare víg nõkkel élt Windsorban és tévedésbõl vígjátékokat írt. Zrínyit a bécsi kamarilla által felbérelt ólmozott vadkan ölte meg. Az õserdõ olyan terület, ahová emberi kéz még nem tette be a lábát. Kolombusz háromszor indult útnak, bár a második útján meghalt. Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelõre felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyraországot meghódítsa.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
-Vezetékneve? - Kábel -Keresztneve? -Feszület -Magának mi baja? -Város
Bludger 2008. március 8. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#13167): hehe, jók :kira
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
rambo6 2008. március 8. 203 hozzászólás 1713.
Ellenõrzés a kórházban. A TB ellenõr benéz az elsõ kórterembe. A beteg az ágyon ül, és önkielégítést végez. Az ellenõr gyorsan becsapja az ajtót és felháborodva kérdezi a fõorvostól, hogy mit jelentsen ez. - Ennél a betegnél spermium túltengést állapítottunk meg és elrendeltük, hogy napi 5 alkalommal végezze el a terápiát - feleli a fõorvos. A másik nagyobb szobában szõnyeg és színes TV is van, éppen pornófilmet vetítenek, csak egyetlen ágy van, amelyen a pácienst 4 nõvér orális szexben részesíti. Az ellenõr, levegõ után kapkod és ismét magyarázatot kér a fõorvostól. A válasz: - Ez ugyanaz a diagnózis, csak más a biztosító... --------------------------------------- Egy asszony utazik a HÉV-en, és az újságban a halálozási statisztikákat olvassa. Odafordul a mellette ülõ férfihez: - Tudja, hogy valahányszor levegõt veszek, meghal egy ember? Mire a férfi: - A fogmosást próbálta már? -------------------------- -Telefonos Ügyfélszolgálat .. -Milyen ISDN végberendezése van? -Nézze,én egy 23 éves szõke nõ vagyok,tõlem ilyet ne várjon... ----------------------------------------------------------------------------------- -A megjelenítendõ nevéhez mit írjak? -A nevét... - Amit a MATÁV adott nekem? -Nem,amit a szülei adtak magának... -------------------------------------------------------------------------------- -Jó napot kívánok!Mennyibe kerül egy fül-orr-gége szett a Nokiámhoz? ------------------------------------------------------------------------------------ -Itt pecázgatunk a haverokkal,és mindegyik megkapja az SMS-t,csak én nem.Lehet,hogy amiatt,mert árnyékban ülök?... -------------------------------------------------------------------------------- Jó napot,én egy VIDAMAX-ot akarnákfõtõteni,de valami keresztet is kér,ami nincs rajta a kártyán,csak a sok szám... -A kettõskereszt billentyût kell megnyomni,ami a telefonján van.. -Jaaaa....de melyik?Ez a hópehely,vagy a létra? -------------------------------------------------------------- -Töröltem a hívásátirányítást a kóddal,de nem jó! -Milyen kóddal? -Rácsoslinzer,rácsoslinzer,002,rácsoslinzer és a küldés gomb. :)
nagyi 2008. március 7. 4567 hozzászólás 27.
Válasz paradoX üzenetére (#13164): na látod itt tévedsz mert azért be kell menni nem fogják kipostázni:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
toma 2008. március 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#13164): majd felszólok h lanra azért hozzák össze a dolgot ;)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2008. március 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz nagyi üzenetére (#13162): Még nem postázták ki sem a keretem se fehér botom :D
MinD You!
Gumikacsa 2008. március 6. 5422 hozzászólás 15.
Súlyos büntetést helyezett kilátásba egy francia falu polgármestere a helybéli lakosoknak arra az esetre - ha meghalnak. A temetõ ugyanis tele van, így nincs hol örök nyugalomra helyezni a "renitenseket". kosz
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
nagyi 2008. március 5. 4567 hozzászólás 27.
Válasz paradoX üzenetére (#13159): hát le:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
DEATHGUN 2008. március 5. 422 hozzászólás 949.
Válasz paradoX üzenetére (#13159): már olvastam de poénos :D
Szeretet és Béékee!!
SzuL 2008. március 5. 1411 hozzászólás 235.
Válasz paradoX üzenetére (#13159): juj :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."