Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

PhArAo 2004. szeptember 23. 2737 hozzászólás 85.
Válasz armithis üzenetére (#3258): :vigyor kösz ez így suli elõtt pont jól esett :vigyor
RIP Ödi
armithis 2004. szeptember 23. 5151 hozzászólás 21.
Vicclpa hírtlevél, bocsi aradebil... :( Üdv mindenkinek! A múltkori levélben olvasható vallási témájú vicc miatt érkezett néhány észrevétel, miszerint bunkók voltunk. Megsérteni senkit nem állt szándékunkban, elnézést mindenkitõl, aki magára vette. Legközelebb jobban vigyázunk. Temetés Amikor a temetésen a pap beszédében ahhoz a részhez ér: - ...és sosem fog olyan férfit találni, mint az elhunyt... Az özvegy felkiált: - És mibõl gondolja, hogy keresnék? Kinder A kisfiúk ugyanazon okból vesznek Kinder tojást, mint amiért a férfiak vásárolnak nõi fehérnemûket. Nem igazán a termékre van szükségük, inkább a meglepetésre, ami bennük van... Vasút Egy nem túl példás életû férfiú megy át a vasúti átjáróban, amikor véletlenül beszorul a lába a sínek közé. Elkezdi rángatni, de semmi eredmény. Aztán zajt hall, és meglátja a közeledõ vonatot! - Istenem, segíts, és abbahagyom az ivást! - kiáltja. Az eredmény semmi. - Istenem, segíts, és leszokom a dohányzásról! Ugyanaz. A vonat elkezd dudálni. - Istenem, ha segítesz, leszokom az ivásról, a dohányzásról, és a feleségemet sem csalom meg többet! Ekkor hirtelen lazul a szorítás, emberünk lába kiszabadul és az utolsó pillanatban elugrik a vonat elõl Leporolja magát, az ég felé néz és így szól: - Köszönöm Istenem, de megoldottam egyedül! Férfi-nõ Ha egy férfit akarsz boldoggá tenni, akkor nagyon meg kell értened, és egy kicsit szeretned. Ha egy nõt akarsz boldoggá tenni, akkor nagyon kell szeretned és meg sem próbálnod megérteni. Felvilágosítás Szexuális felvilágosítás órán dolgozatot írnak a diákok. A tanár feladja a kérdést: - Rajzoljatok le egy nõi nemi szervet! Az egyik lány szégyenlõsen lesüti a szemét, mire a mellette ülõ srác felkiált: - Tanárnõ, ez nem ér! Tetszik látni, hogy puskázik? Rokon szakma Egy kis faluban a város rendõre egyúttal állatorvos is. Egyik éjszaka cseng a telefon, a feleség veszi fel. A másik oldalon egy izgatott nõi hang: - Elnézést, beszélhetnék a férjével? - Igen, milyen ügyben keresi? Rendõrségi vagy állatorvosi? - Mindkettõ. A kutyánk nem tudja kinyitni a száját, és egy betörõ van benne... :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Mort_4ce 2004. szeptember 22. 808 hozzászólás 463.
Armi, én értettem, de úgy sem találtam viccesnek. :P
"Morituri Nolumus Mori!"
Cedric 2004. szeptember 22. 8720 hozzászólás 5.
Ez ma jutott eszembe sztem kurva jo :E : -Hogy köszönjünk Toss-assnek? -Üdvözlégy Marián! :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Delux 2004. szeptember 22. 2106 hozzászólás 135.
Válasz armithis üzenetére (#3252): Maradjunk a hátramenet szónál... :) A szó német eredetije: rückwärts, vagyis visszafelé...
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Naib 2004. szeptember 22. 5216 hozzászólás 19.
Válasz zOne üzenetére (#3219): old:)
Every man lives - not every man truly dies!
PhArAo 2004. szeptember 22. 2737 hozzászólás 85.
Válasz armithis üzenetére (#3245): =]
RIP Ödi
armithis 2004. szeptember 22. 5151 hozzászólás 21.
héj nem értitek látszik, berAKJA ROKETTÁBA RAKÉTÁBA VAGYIS LÜKVERCBE :) tudjátok R-betu :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Mort_4ce 2004. szeptember 22. 808 hozzászólás 463.
Talán mert ez sem viccesebb, mint a fák voltak... :hehe
"Morituri Nolumus Mori!"
PsCyHoMaN 2004. szeptember 22. 206 hozzászólás 1692.
Hmm lehet ,hogy én vagyok a hülye de nemértem :nyes vki elmagyarázná??? :hey
Woodoo 2004. szeptember 22. 2351 hozzászólás 111.
Válasz armithis üzenetére (#3248): :nyes :nyes :nyes
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
na egy szokatlant tõlem. Vagyis egy 3 sornál hoszabb vicc ami nem fa :) najo akkor már idevág: :) mi az? szokatlan és armithistol van :) több mint 3-os vicc :) ------------------------------ na akkor. Cigány nyer a lottón. Veszi a mercit. szervizbe viszi, mert lefulladt. ok másnap megint elviszi a szervizbe mert megint baja van a kocsiknak.. Ok megvan madj harmadnak megint szervizbe viszi a kocsit. Mondja a szervizes faszi: magának miért robban le a kocsija mindig. Beülök magamellé és megnézem hogyan vezet. :) mennek, mennek. nem történik semmi. Majd egyszer mondja cigo :) elõsször is gáz, kuplung és kettes majd megint gáz. utánna gáz kuplung és hármas, majd négyes és ötös. utánna gáz és kuplung majd hatos utánna meg hirtelen bevágom Rokettába :) :worship :yes :yes
Válasz Delux üzenetére (#3246): danke
Delux 2004. szeptember 22. 2106 hozzászólás 135.
Válasz armithis üzenetére (#3245): Az elsõ azért elég jó :)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
na akkor tovább emelné ma szintet, mert mingya minuszban leszünk szl: Két cigány megy a sivatagban. Melyik hal meg hamarabb? Nem mindegy? :yes :worship :boxer Lehet hogy voltmár ez a fa, de azért belököm az a biztos: Hogy tud meghalni a rendör tejivás közben? Rádõl a tehén. :worship :yes :yes
2004. szeptember 21. hozzászólás .
Válasz Delux üzenetére (#3243): mert amúgy csak kétszer szerepelt volna a viccem :yes
Delux 2004. szeptember 21. 2106 hozzászólás 135.
Válasz zOne üzenetére (#3241): Minek kell az egészet visszaidézni? :hey ~|
PhArAo 2004. szeptember 21. 2737 hozzászólás 85.
Válasz zOne üzenetére (#3241): gyang.. bocs nem láttam :vigyor Válasz zOne üzenetére (#3240): hátõõõ :sor :)
RIP Ödi
[quote=zOne írta(#3219)]A fickó bemegy a bankba és mondja a hölgynek: - Szeretnék nyitni egy kurva bankszámlát. - De uram, hogy beszélhet így? - Nem érdekel, egy kibaszott bankszámlát szeretnék nyitni. - Uram, ezt nem tûröm tovább, szólok az igazgatónak. Az igazgató: - Mi a probléma, uram? - Nyertem a lottón százmillió forintot, és el szeretném helyezni egy mocskos kibaszott bankszámlára. Erre az igazgató: - És ez a büdös kurva akadékoskodik? :E[/quote] tudom én is melleslegrõl szedtem ^__^
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#3239): 500-ast adhatsz nekem is! :kocc
ma adtam egy zenésznek a kálvin téri aluljáróban egy ötszázast.. olyan jól gitározott, egyszerûen feldobta a hangulatomat (épp hazafele mentem matektanártól) tom h nem ide kéne irni de egy kis off nem árthat :sleep
RIP Ödi
Na akkor essen tovább: A fickó bemegy a bankba és mondja a hölgynek: - Szeretnék nyitni egy kurva bankszámlát. - De uram, hogy beszélhet így? - Nem érdekel, egy kibaszott bankszámlát szeretnék nyitni. - Uram, ezt nem tûröm tovább, szólok az igazgatónak. Az igazgató: - Mi a probléma, uram? - Nyertem a lottón százmillió forintot, és el szeretném helyezni egy mocskos kibaszott bankszámlára. Erre az igazgató: - És ez a büdös kurva akadékoskodik?
RIP Ödi
[quote=armithis írta(#3236)]na esik a szint. [/quote] kösz a figyelmeztetést :)
armithis 2004. szeptember 21. 5151 hozzászólás 21.
na esik a szint. A Cigány vezetni tanul. Elsuhannak egy 30-as tábla mellett 50-el. Majd mondja a oktató: Uram, ez milyen tábla is volt? Hát izé, alumínium, menjünk vissza érte? :worship :boxer :worship
Válasz BirdDog üzenetére (#3232): madárkutya ;) mer az a kutyus hozza vissza a lelõtt madarat :) én olvastam a történetet :] Válasz wilo üzenetére (#3228): :D
PsCyHoMaN 2004. szeptember 21. 206 hozzászólás 1692.
Bizony bizony :nyes :nyes
balu 2004. szeptember 21. 4397 hozzászólás 31.
Válasz BirdDog üzenetére (#3232): Azert nem is olyan jo... :P :aha
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
BirdDog 2004. szeptember 21. 328 hozzászólás 1163.
Válasz wilo üzenetére (#3228): te és a [b]többi[/b] buta ember aki annyit se tud angolul, hogy ismerje a "bird dog" kifejezést és "madárkutyának" hiszi ezt a nick-et, csak gratulálni tudok. :yes Intelligenciátok akkora, hogy még reklámozzátok is. Sok :teve Pedig aki veszi a fáradtságot, még nickek-eredete topicban is megtalálhatja a magyarázatot. Persze ne várjunk ekkora megerõltetést és gondolkodási képességet átlaglúzerek... izé átlagjúzerektõl. :nyes :ravasz ONTOPIC Egy igazi fa SW rajongóknak. ;) "Itt Palpatine császár üzenetrögzítõje beszél... éppen a lázadók leigázásával foglalatoskodom... az R2-es sípjele után hagyja meg nevét, csillag-koordinátáit és búcsúüzenetét a Halálcsillag célzórendszere számára..." Azért nem olyan rossz. :E
Wulfi 2004. szeptember 21. 102 hozzászólás 2806.
Válasz nuthead üzenetére (#3230): régi, de jó :kira
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
nuthead 2004. szeptember 21. 39 hozzászólás 4777.
na: [b][i]A falu legnépszerûbb embere Béla bácsi, akinek még 80 évesen is nagy sikere van a nõknél.[/i][/b] [b][i]Egyszer megkérdezték, hogy hogyan csinálja, de Béla bácsi nem válaszolt semmit, csak diszkréten megnyalta a szemöldökét![/i][/b] :vigyor :vigyor
"Kiss Béla Cászár- és Királyi Mozdonyvezetõ parancsra jelentkezem..."
Wulfi 2004. szeptember 21. 102 hozzászólás 2806.
Az egy róka. :E
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Az ott az avatarodon a madár és a kutya keverére?
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
BirdDog 2004. szeptember 21. 328 hozzászólás 1163.
Válasz balu üzenetére (#3226): :kira chaten írtam melyikek a legjobbak :E
balu 2004. szeptember 21. 4397 hozzászólás 31.
Na egy kis nevetni valo a sok feszultseg utan :): Tanár aranykopesek: "Most képeket olvasok fel!" Ez nem képtelenség! "Ebbõl a kisérletbõl nagy robbanás keletkezhet. Gyetrek közelebb, hogy követni tudjátok!." Amatõr öngyilkos merénylõ. "A puska átbaszósdi, engem itt ti félretájékoz, de most ezt el hess-hess" Kapcs ford. "Azt mondtam rajzolj egy kört. Nem muszáj olyan kurva nagyot!" Tanár úr kérem, gond van a körítésével! "Tessék írni ezt a rajzot!" Kódolt üzenet "Vetkõzik a pucér faszi." Abszulút sztriptíz "Ninsca nagysága és iránya, csak nagysága van..." ...meg iránya "Beteg a kutya? És adtatok már neki állatorvost?" Igen, de nem ízlett neki. Diák aranykopesek: "Ezután behozzák a halott Melindát, aki öngyilkos lesz" ...amíg még nem késõ "Egyiptom a Föld egyik legérdekesebb folyója" Az biztos! "A naprendszernek 9 nagy és 10000 kisbolygó tartozik" Vajon mikor adják meg szegény Naprendszernek? "Azt mondtam egésznap tanulni fogok, de nem fogtam" ...madarat örömömben "Felvettem egy tizennyolc oldalú háromszöget" Ügyes vagy. "622-ben született, 630-ban lerohanta Afrikát" Korán érõ típus "Katona József: Báng Báng..." Bánk Bán akcióváltozat - Beng Beng!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu 2004. szeptember 20. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#3219): Ezt ismertem, de mar reg hallottam es nagyon jo. :aha :kira
balu 2004. szeptember 20. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#3221): 1-2 napja volt annyi modositassal, hogy nem cigyany volt, hanem dakota. :hello
2004. szeptember 20. hozzászólás .
Válasz Delux üzenetére (#3222): sorry, nem láttam :dread
Delux 2004. szeptember 20. 2106 hozzászólás 135.
Válasz zOne üzenetére (#3221): Volt, méghozzá szerintem tegnap...
gondolom ez volt, de nem zavartatom magam :] Skinhead ül a kocsmában, a kabátja hátuljára fel van írva: "Utálom a cigányokat". Odalép hozzá egy kigyúrt cigány: -Mi van a kabátod hátuljára írva, te mocsok? -Ez az elsõ dolog amit utálok bennetek: nem tudtok olvasni!-feleli a bõrfejû -Mi van? Mi van? gyere ki, rendezzük le! -Ez a második dolog amit utálok bennetek: süketek vagytok! Kimennek a kocsma elé, a cigány rögtön elõránt egy kést: -Na most legyen nagy a szád! -Ez a harmadik dolog amit utálok bennetek: mindig kést vesztek elõ, mikor lövöldözés lesz!
Woodoo 2004. szeptember 20. 2351 hozzászólás 111.
Válasz zOne üzenetére (#3219): :aha :aha :aha Qrva jó! :worship
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
A fickó bemegy a bankba és mondja a hölgynek: - Szeretnék nyitni egy kurva bankszámlát. - De uram, hogy beszélhet így? - Nem érdekel, egy kibaszott bankszámlát szeretnék nyitni. - Uram, ezt nem tûröm tovább, szólok az igazgatónak. Az igazgató: - Mi a probléma, uram? - Nyertem a lottón százmillió forintot, és el szeretném helyezni egy mocskos kibaszott bankszámlára. Erre az igazgató: - És ez a büdös kurva akadékoskodik? :E
TrAkToR_ 2004. szeptember 20. 204 hozzászólás 1704.
Bezzeg ez nem off mi balu. Na gyere flame topicba ott kapsz majd.
"Ha nem vigyázol és rossz leszel akkor megheggesztelek csudálatos gyémántborítású fúziós hegesztõvágópisztolyommal!" -egy magányos SCV naplójából-
Válasz Wulfi üzenetére (#3215): ja és thx :kocc
Válasz Wulfi üzenetére (#3215): észre se vettem.. :( hydrát kérem vissza!!
Wulfi 2004. szeptember 20. 102 hozzászólás 2806.
grat a lurkihoz :hello
Válasz Wulfi üzenetére (#3213): hát igen, aki tud, az tud :P
lol bassza meg, erre nem gondoltam... zOne :worship
Válasz Wulfi üzenetére (#3211): a vicc lényege: kurt meghalt, és amikor a tanárnéni kört mond, akkor a kislánynak eszébe jut a nirvana énekese ;) remélem érted
hát nem azé sírja el magát a kislány , mert a táblánál mintha hullát rajzolna körül... Halljon is meg aki saxofonnak néz 1 vadászpuskát ( vicc :hehe )
Quadra_slam 2004. szeptember 20. 543 hozzászólás 724.
Válasz Wulfi üzenetére (#3207): Ez jobb volt mint a vicc :D
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.