Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

BirdDog 2004. szeptember 19. 328 hozzászólás 1163.
Válasz Delux üzenetére (#3108): kösz :E de azért ne offolj, mert jön naib és lesz kapsz! :P ;)
Delux 2004. szeptember 19. 2106 hozzászólás 135.
Válasz BirdDog üzenetére (#3107): Ez egész egyszerûen szívszakasztóan gyönyörû volt :hehe :nyes Azt hittem elolvadok miközben végigolvastam soraidat :aha :]
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
BirdDog 2004. szeptember 19. 328 hozzászólás 1163.
Nem látjátok ezt a mesteri kifinomultságot és a hatalmat ami belõle árad? Kurázsi már eljutott oda ahol még a madár se jár! :hehe Egész famíliájával egyetemben (értsd LiLZs2 meg a t. szülõk :ravasz) és persze még a kutyájuk is kétszer többet ér mint mi együttvéve. Veletek van az erõ, én érzem! :worship Nem vagyunk rátok méltók, egyszerûen senkik vagyunk, nem érdemeljük meg... úgyhogy húzzatok a retkes ...-ba! :nyes
armithis 2004. szeptember 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#3099): elnézõ vagyok
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz Kurazsi.R.e üzenetére (#3102): nem
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz balu üzenetére (#3099): Khm. Helyesen: Én kérek elnézést... :yes :vigyor
Wulfi 2004. szeptember 19. 102 hozzászólás 2806.
szánlak te szerencsétlen, 10éves patkánykölyök :ehh
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Kurazsi_R_e 2004. szeptember 19. 34 hozzászólás 5139.
jó mi?
single tank is jó egység
[Spam - balu]
single tank is jó egység
[Spam - balu]
single tank is jó egység
balu 2004. szeptember 19. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#3094): Uhhh elnezest, ezt elfelejtettem, hajnalban mar nem jut eszembe minden.:)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
szabzero 2004. szeptember 19. 1631 hozzászólás 198.
:hello : :aha ß)
dehogyis már nem is játszok
Naib 2004. szeptember 19. 5216 hozzászólás 19.
Ez jó:):kira
Every man lives - not every man truly dies!
PhArAo 2004. szeptember 19. 2737 hozzászólás 85.
Szerelem elsõ látásra: Egy rab megszökik a börtönbõl, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nõt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdõszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének: - Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó idõt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nõt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak csináld amit mond neked, elégítsd ki. Ez az ember veszélyes ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erõs, szeretlek! A feleség erre azt mondja: - Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nõt évek óta, de õ nem a nyakamat csókolta meg az elõbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon szexinek talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdõszobában. Légy erõs drágám! Én is szeretlek. :yes :yes
RIP Ödi
DaVkOv 2004. szeptember 19. 2174 hozzászólás 125.
Válasz balu üzenetére (#3093): :D :E :kira :kira
this is FleSs YES?
armithis 2004. szeptember 19. 5151 hozzászólás 21.
a sasos vicc beüt, miértnem írztad hogy favicc arminak? :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. szeptember 19. 4397 hozzászólás 31.
Na, ejszakai vicckoktel: -Miért repül a sas a hegyek felett? -hm???? -Mert alatta nem tud. - Mi a szeretkezés? - Amit a nõk csinálnak, amíg a férfiak kefélik õket. - Ne haragudjon, uram, hogy megszólítom, de feltehetnék Önnek két kérdést? - Kérem! - Ha egy kempingben, egy sátorban, reggel, egy féktelen éjszaka után arra ébred, hogy sajgó végbelébõl egy használt óvszer lóg ki, ezt késõbb kinek mesélné el? - Uram, úgy gondolom senkinek! - Nos, a második kérdésem: eljönne velem kempingezni? Brodar, a vikingek vezére lelkesítõ szózatot intéz embereihez: - Vikingek! Nemsokára kikötünk, és lerohanjuk ezt a kis falut itt a parton! - Éljen Brodar! - kiáltják lelkesen az emberei. - Aztán a férfiakat lemészároljuk! - Éljen Brodar! - üvöltik a vikingek. - Aztán megerõszakoljuk az asszonyaikat! - Éljen a bölcs Brodar! - kiáltják a vérszomjas vikingek. - És vikingek! Aztán nehogy megint összekeverjétek! Fiatal nö elmegy az orvoshoz, mert a hétvégén lesz az esküvõje és szeretné, ha a doktor felvilágosítaná erröl-arról. Belép a rendelõbe a Doktor pedig kérdezi, hogy mi a panasza, mire a nö: - Elég tapasztalatlan vagyok és szeretném ha válaszolna néhány kérdésemre! - Örülök, hogy bízik az orvostudományban, kérdezzen nyugottan! - Hááát, úgy vettem észre, hogy a võlegényem lába között fityeg valami... - Igen hölgyem, ennek orvosi neve a pénisz... - És ennek a valaminek a végén van egy ilyen bunkószerû képzõdmény... - Igen hölyem, ez a makk.... - És attól a makktól olyan 30-35 centire hátra van két egyforma gömböcske, az micsoda?? A doki elmereng, elmélyülten bámul maga elé, gondolkozik, majd így szól: - Az attól függ, nekem például a seggem!!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. szeptember 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz wilo üzenetére (#3087): pff
PhArAo 2004. szeptember 18. 2737 hozzászólás 85.
bizony:) õ a drága Fenix
RIP Ödi
Delux 2004. szeptember 18. 2106 hozzászólás 135.
Válasz zOne üzenetére (#3089): Pffh, hogy nem lehet felismerni egy Fenixet... :ehh
2004. szeptember 18. hozzászólás .
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#3079): ez nem hkk-s avatár?
BirdDog 2004. szeptember 18. 328 hozzászólás 1163.
[b]ALIEN MÁJUS ELSEJE![/b] - ismeretlen fórumozó, AvP fórum :E
Mi a jó Starcraft játékos vegyjele? Cam-Ion :hehe
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Wulfi 2004. szeptember 18. 102 hozzászólás 2806.
1. :kira
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
balu 2004. szeptember 18. 4397 hozzászólás 31.
A tündérszép királykisasszony elhatározza, hogy férjhez megy. El is mondja apja urának, hogy hirdesse szét heted-hét országra. De csak ahhoz megy, aki kiállja a próbát. Kihirdeti a király, s özönlenek a hercegek, grófok, válogatott cigánylegények. Igen ám, de sorra megbuknak a vizsgán!!! Egyszer arra jár a szegény vándorlegény, és beáll a sorba õ is, szerencsét prób álni. Nevetik is a hercegek, grófok, válogatott cigánylegények, hogy mit akar itt ez a csóró, szerencsétlen, hiszen õk sorban kudarcot vallottak. Mivel azonban mindenki próbálkozhat, egyszer a vándorlegény is sorra kerül. - Menjünk ki, sétáljunk egyet a tündérkertben! - invitálja a királylány. Kimennek, és elmennek a csilingelõ aranyalmafa alatt, átmennek a szólószõlõk kö zött, és elérnek az ezüstpatak partjára. Ott a tündérszép lány lehúzza az ujjáról a gyémántokkal ékesített aranygyûrûjét , és bedobja a patakba, majd ezt mondja a legénynek: - Vedd ki, és add a kezembe! A szegény vándorlegény úgy tesz, ahogy a királykisasszony kérte, mire az megszólal: - Ez a sok idióta meg mind a patakba ugrott! Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik: - Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal elõbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipõmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az elõszobában levetkõzõm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid. - Mert nem jól csinálod, barátom!- feleli a másik. - Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna. Drágám, mondjál nekem valami szépet! - kéri a feleség a férjétol. - Olyanok a fogaid, mint a csillagok. - Jaj, édesem, ennél szebb bókot életemben nem hallottam. Folytasd! - Sárgák és messze vannak egymástól.
Sped 2004. szeptember 18. 1 hozzászólás 23826.
Válasz Wulfi üzenetére (#3081): És nekem ezt még személyesen is át kell élnem, örülj hogy te csak virtuálisan kapod az adagokat. :|
RaVE 2004. szeptember 18. 3931 hozzászólás 39.
Az apa vár a kórházba. Éppen születendõ fiáról várja a híreket. Egyszer csak kijön az orvos: -Megszületett -Nagyszerû !! Láthatnám -Hát sajnos van 1 rossz hírem. A gyereknek nincs lába Az apa ezután kicsit szomotú lesz de nem lankad elvégre az õ gyereke, nem baj haza viszi felneveli vidáman. Az orvos közli vele hogy sajnos keze sincs. Az apa megint szomorú de tovább él benne a boldogság hisz ez az õ gyermeke. Az orvos megint megszólal a gyereknek sajnos teste sincs. Az apát már nem érdekli õ ma csak boldog lehet. Megfogja a fejet és hazaviszi. 10 év múlva karácsonykor a fej pattog le a lépcsõn oda pattog az ajándékhoz és szét kapja szájjal az ajándékot mire megszólal: -BAZDMEG MEGINT SAPKA !!!! :nyes
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
756Zogya 2004. szeptember 18. 573 hozzászólás 690.
sztem jó:)
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Wulfi 2004. szeptember 18. 102 hozzászólás 2806.
Válasz armithis üzenetére (#3080): Én is sírok, csak a fájdalomtól ~(
armithis 2004. szeptember 18. 5151 hozzászólás 21.
tegnap a painkillerezés és Doom3 miatt nemvolt idõm rshura, pedig tegnap sírtam a vicceken a suliban. :) lássuk csak... Faszi megy az orvoshoz és halálosbeteg. - Jónapot doktor úr, halálosbeteg vagyok, mit lehet tenni? Gondolkozik majd megszólal a doki: - Agyagpakolás!!! - És az mire jó? - Szokja a földet! :yes :yes :yes Tarzan megy a buszon. Jónapot jegyeket bérletek! Tarzanhoz odamegy a ellenõr: - Hol a jegye? - Tarzannak sohasem kell jegy! megbünteti. Másnap megint megbüntetik... 3. nap megint. Hol a jegye? - Tarzannak nem kell jegy! Van bérlet! :boxer :boxer :boxer
PhArAo 2004. szeptember 18. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Wulfi üzenetére (#3077): tényleg jó, de nemrég volt :kocc
RIP Ödi
DJWindsurfer 2004. szeptember 17. 914 hozzászólás 403.
Válasz Wulfi üzenetére (#3077): :E:E:E :kocc ez qrva jóóóóó!!!! :kira
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Wulfi 2004. szeptember 17. 102 hozzászólás 2806.
Cigányasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami ha valaki hazudik, sípol. A gyerek hazaér az iskolából: - Hanyast kaptá fiam ? - Ötöst anyám ! BIP - Hármast ! BIP - Jó...egyest. Anya: - Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest ! BIP Apa: - Bezzeg amikor én iskolába jártam... BIP - Apa, nem jártál iskolába ? - Ne szemtelenkedj fiam, az apád vagyok! BIP :hehe :nyes :hehe
PhArAo 2004. szeptember 17. 2737 hozzászólás 85.
Válasz p1N üzenetére (#3074): :yes
RIP Ödi
szabzero 2004. szeptember 17. 1631 hozzászólás 198.
én moderátor akarok lenni nincs idõm bohóckodni ez kemény munka:)
dehogyis már nem is játszok
p1N 2004. szeptember 17. 184 hozzászólás 1843.
azthiszem akkor még mindig egyértelmû hgoy ki az rshu bohóca...
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
Delux 2004. szeptember 17. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#3072): Nem volt, de szerintem ez nem is túl jó... (bár az utolsó azért jópofa) :|
balu 2004. szeptember 17. 4397 hozzászólás 31.
NEm emlekszem volt-e mar, ha igen akkor sry. :hey Miért jó atomerõmû közelében lakni: 1.Nem kell mikrohullámú sütõ. Az ételt egy fazékban, az erõmû felõl fújó szél irányába kell rakni és percek alatt kész a kaja! 2. A közeli tónál télen is kellemes strandidõ van! 3. Nem nõ a parlagfû! 4. Háború esetén nem kell rettegni, hogy vajon minket is bombáznak-e! 5.Olcsó az ingatlan, de nem veszi meg senki sem! 6. Izgalmasabb a kertészkedés, a hat lábú kutyánkkal még a Fókuszba is benne lehetünk! 7. Sohasem fogy ki a melegvíz! 8. Ha nincs TV mûsor, akkor is sugároznak valamit!
Válasz Mort_4ce üzenetére (#3070): Nem tudsz olvasni? :E :aha [En meg irni... :o]
Mort_4ce 2004. szeptember 17. 808 hozzászólás 463.
két egymás melletti bordélyszékben... :E
"Morituri Nolumus Mori!"
BirdDog 2004. szeptember 17. 328 hozzászólás 1163.
Válasz balu üzenetére (#3068): 1. :kira 2. :kira :nyes :E :nyes
Két egymás melletti borbélyszékben borotválkozik Kohn és Grün. Amikor Grünnel végez a fodrász, udvariasan megkérdezi: - Kölnit parancsol az arcára? - Elegem van a maguk kölnijébõl! Valahányszor bekennek vele, otthon a feleségem mindig azzal fogad, hogy "fiacskám, már megint olyan illatod van, mintha a BORDÉLYHÁZBÓL jöttél volna". Közben Kohn borotválkozását is befejezi a borbélya. Azt is megkérdezi: - Parancsol kölnit? - Nekem adhat - mondja flegmán Kohn - az én feleségem nem tudja, milyen illat van a bordélyházban! Fickó bent ül a kocsmában, hátán felirat: "Dögöljön meg az összes dakota!" A kocsmába betéved egy hatalmas darab dakota, és kérdõre vonja: - Mi van a hátadra írva? - Ezt utalom bennetek. Még olvasni sem tudtok. - Mit mondtál? - Meg süketek is vagytok. - Na gyere ki! Kimennek. A dakota elõrántja a bicskáját. - Meg mindig kést rántatok, mikor lövöldözés lesz.
DaVkOv 2004. szeptember 17. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#3057): :hey ~|jó de még lehet h fogsz és izé :ehh na mind1 akkor is klántársad vagyok és ezt nem tudod letagadni :D :azzaz
this is FleSs YES?
Wulfi 2004. szeptember 17. 102 hozzászólás 2806.
Inkább olyan jó vicceket írjál mint balu :finom
armithis 2004. szeptember 16. 5151 hozzászólás 21.
na majd holnap hozok néhány szarfaviccet hogy emeljem ezt a alacsony szinvonaalt :)
balu 2004. szeptember 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Delux üzenetére (#3063): Az (c)Peti, bocs :P
Delux 2004. szeptember 16. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#3062): Várjunk csak... Van még (C) Ewing... Pl. a Dragoon magyar fordítása sárkáány :vigyor Azon görbére rögögtük magunkat egy az átbulizott éjszaka után :yes
Válasz Delux üzenetére (#3061): Akkor mar "Mindennek van ellenszere, de csak a zergnek van ensnare-e!" (c)Ewing :azzaz
Delux 2004. szeptember 16. 2106 hozzászólás 135.
De szerintem akkor is a legjobb a "kevés vagy mint archon ellen a massling" volt :E :worship
Válasz Aradebil üzenetére (#3055): GUT! :kira :E