Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. szeptember 6. 4397 hozzászólás 31.
[quote=Pharao_PcI írta(#2907)]- Kedves utasaink! Most értük el az 500 km/h-s sebességet, de mûszaki okok miatt nem tudunk felszállni! [/quote] Ez kiraly :kira, a tobbi old. :(
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
PhArAo 2004. szeptember 6. 2737 hozzászólás 85.
Apáca utazik a buszon,leül mellé egy skinhead. Elkezdi molesztálni az apácát, mire az apáca feláll, és szól a sofõrnek, hogy ugyan, fegyelmezze már meg a skinheadet, nem hagyja Õt békén. A sofõr magához hívja a skinheadet, és ad neki egy tippet: - Figyelj, te skinhead, hagyd most békén az apácát, mégis buszon vagunk, nyilvános hely, meg minden... de tudod mit?Tudom, hogy az apáca minden este 8-kor kimegy a temetõbe imádkozni. No ha most te is odamész, és beöltözöl mondjuk Jézusnak, biztos azt fogja csinálni, amit csak akarsz tõle! A skinhead belelkesedik, megköszöni a tippet és leszáll. Este elmegy a temetõbe Jézusnak öltözve, ott van az apáca is, éppen imádkozik. - Apáca, én vagyok a te Urad, azt teszed, amit mondok! - Jó, de hátulról jobban szeretem. A skinheadnek hótt mindegy, megtörténik hátulról, majd a végén lerántja magáról az álszakállat és felröhög: - Én voltam a skinhead! Erre az apáca lerántja magáról a ruhát: - Én meg a sofõr! :sir :sir :sir Sírfeliratok: "Rövid az élet hosszú a sír, mindenki b@sszon ameddig bír!" ;) "Az emberiség olyan mint a krumpli: a java a föld alatt van." x| "Fatal error. System shut down." :nuke "Voltam, mert lettem, untam hát mentem." :sleep "Megszületett, virágzott, eltemették, kimászot." =] :O "A bal kezem halálos,a jobbtól még én is félek..." - Kedves utasaink! Most értük el az 500 km/h-s sebességet, de mûszaki okok miatt nem tudunk felszállni! :yes Egyik este a fiúkkal voltam bulizni. Megígértem a feleségemnek, hogy éjfelre itthon leszek... esküszöm! Az órák gyorsan múltak, a sör jól csúszott le. Hajnali három felé, tökre bemákolva, hazaindultam. Épp az ajtón belül voltam, amikor az elõszobában a kakukkos óra beindult és háromszor kakukkolt. Hirtelen, mivel tudtam hogy a feleségem valószínû felébred, kakukkoltam kilencszer. Igazan büszke voltam magamra, hogy ilyen gyors és eszes megoldást találtam, még részegen is, hogy egy esetleges veszekedést elkerüljek. Másnap reggel a feleségem megkérdezte mikor értem haza, erre én mondtam hogy 12-kor. Nem látszott felindultnak egyáltalán. - Mázlim van! - gondoltam. Viszont megjegyezte hogy új kakukkos órát kell szereznünk. Mikor kérdeztem tõle miért, így felelt: - Hát, tegnap éjjel kakukkolt 3-szor, majd azt mondta "a kurva életbe!", aztán még 4-szer kakukkolt, majd megköszörülte a torkát, kakukkolt még 3-szor, kuncogott egy darabig, majd kakukkolt még 2-szer... és aztán egy nagyot fingott. :teve :dread
RIP Ödi
756Zogya 2004. szeptember 6. 573 hozzászólás 690.
A szõke nõ egy iskolában, mint pszichológus kap állást. Rögtön az elsõ napon meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi: - Jól érzed magad? - Jól. - Akkor miért nem futkározol a többi fiúval? - Mert én vagyok a kapus...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Aradebil 2004. szeptember 6. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#2903): :yes ezek kulak!Töri a nápolyit :nyes
Naib 2004. szeptember 5. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Delux üzenetére (#2892): a ghosté is úgy néz ki :]
Every man lives - not every man truly dies!
balu 2004. szeptember 5. 4397 hozzászólás 31.
- Honnan lehet felismerni a falusi olaszt? - Töri a nápolyit. - Mi a különbség a között, ha egy no azt mondja "AHHH.." vagy "OHHH.."? - 2,5 - 3 cm. - Mit vet a kövér paraszt? - Jó nagy árnyékot.... - Mi a különbség szúnyog és nõ között? - A szúnyogot nem kell simogatni amikor szív.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Sped 2004. szeptember 5. 1 hozzászólás 23826.
- Miért hagyta ott Fazekas 3 óra után a doppingvizsgálatot? - Mert már nagyon kellett neki pisilni. :vigyor
armithis 2004. szeptember 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2896): az a verzió nagyon sántít megint :) :( :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. szeptember 5. 4397 hozzászólás 31.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2896): Feminista sicc. :boxer
armithis 2004. szeptember 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2894): még nem reagáltam ballu szal ez fasza kcisit sántit de jo. :hello :worship
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Nearby 2004. szeptember 4. 594 hozzászólás 658.
mivan zsogya feminista vagy?
Tel: 0670 5092483
Delux 2004. szeptember 4. 2106 hozzászólás 135.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2896): És nem véletlen, hogy eddig nem emlegettük. köszke :)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
756Zogya 2004. szeptember 4. 573 hozzászólás 690.
[quote=balu írta(#2894)] - Hogyan teremtette az Isten a nõt? - ??? - Elõször megteremtette a tyúkot, a libát, és akkor elfogyott a toll. .[/quote] Sajnos ennek van egy fordídott változata van... Hogy teremtette a nõT? -Elõször jött a férfi, aztán gondolt egy jobbat....
[quote=balu írta(#2894)]"Miután felhagytál a dohányzással, az ivással és a szexszel, tulajdonképpen nem igaz, hogy tovább élsz, csak úgy tûnik!"[/quote] Mivel én nem dohányoztam, de fölhagytam az ivással, akkor már csak félig élek, de nem úgy tûnik :E
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
balu 2004. szeptember 4. 4397 hozzászólás 31.
A farmer egy napon egy zebrával állít be a farmra. Mivel a zebra eddig vadon élt, nem ismer senkit, nekilát az ismerkedésnek.Odamegy a tyúkhoz: - Te ki vagy és mit csinálsz itt? - A tyúk vagyok és én adom a gazdának a tojást. Majd a tehenet faggatja: - Te ki vagy és mit csinálsz itt? - A tehén vagyok és én adom a gazdának a tejet. Végül odamegy a bikához: - Te ki vagy és mit csinálsz itt? - Vedd le a pizsid, majd megtudod! - Figyelj, hamarosan új szavakat tanulunk! - mondja Móricka az öccsének. - Miért? - Apu focimeccset akar nézni, de rossz a tévé. "Miután felhagytál a dohányzással, az ivással és a szexszel, tulajdonképpen nem igaz, hogy tovább élsz, csak úgy tûnik!" - Hogyan teremtette az Isten a nõt? - ??? - Elõször megteremtette a tyúkot, a libát, és akkor elfogyott a toll. Es egy ajandek arminak: :yes - Mi lesz a patkányból, ha falhoz baszod? - Pacckány.
Válasz Naib üzenetére (#2891): Az elsõdlege IDE csatorna az a szoftverkomponens, ami gyakorlatilag összeköti a vinyót a gép többi részével. Ez soha a büdös életbe nem kell piszkálni, teljesen fölösleges.
Válasz Naib üzenetére (#2890): Nemá :) Mellesleg tökmindegy, meg amúgysem játszom sokat single-ben. Mindenesetre úgy néz ki a lövése mint a tanké :D
Naib 2004. szeptember 4. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Delux üzenetére (#2889): Biztos csak én nem értek a gépekhez, azért kínai:D
Válasz Delux üzenetére (#2887): 20 és normal sztem mer a linget 2 lövésbõ szedi:) Vagy ha nem normal, akkor concussive (mint ghost) akko meg szintén:D
Nah feldobom a hangulatot egy technikai jellegû viccel, avagy mekkora gyökérségeket mûvelhetünk a számítógéppel... DCn történt: [12:12:27] <[HUN]GUM®> XP-ben eltávolítottam az Elsõdleges IDE csatornát, hogy miért azt nem részletezném, de nem tudja visszatelepíten. Help!! [12:12:50] <[HUN]wad> gum: nem telelpul vissza magatol? mondjuk egy restart utan [12:13:09] <[HUN]GUM®> Nem. Azt mondja h nem megfelelõ platform.
Válasz armithis üzenetére (#2886): nem baj, majd /ignore :E
Válasz Naib üzenetére (#2885): De az nem olyan jó mert csak 20 dam és explosion tehát a linget nem irtja jól :vigyor
armithis 2004. szeptember 4. 5151 hozzászólás 21.
naszal ezek nyugi ezek a vicclap hírlevelébõl származnak. Ha megfigyelted van egy mélypontom amikor bevágom ide a hírlevelet, és utánna jön a faviccTERROR!!! :boxer :boxer :boxer
meg lõni is tud:)
Delux 2004. szeptember 3. 2106 hozzászólás 135.
Válasz szabzero üzenetére (#2882): Alapból az sem jár egyébként :) Nem látszik, de a junitom egy Tassadar, 400 pajzs meg 300 élet, 2 armor és az alapból kap minden ilyen vackot :]
szabzero 2004. szeptember 3. 1631 hozzászólás 198.
mindjá 3000 emléxem 2000 et elvettem balutól bocs:(
dehogyis már nem is játszok
storm nemjár ht-hez max az a izé szem golyó de az is jó mert tudsz ileyn clónokat nyomni:)
Válasz szabzero üzenetére (#2880): De a storm begyakja a linget és a rívert is MWAHAHAHAHA :E :vigyor
Válasz Aradebil üzenetére (#2878):azér mer egy kukacnak nemtetszik egy lingnek még el megy:D
756Zogya 2004. szeptember 3. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#2874): :kira
Aradebil 2004. szeptember 3. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#2874): mi ez a szenny? ~|
Válasz armithis üzenetére (#2874): ROTFL :vigyor Pedig ilyen színvonalasakat nem vártam tõled :E :yes
balu 2004. szeptember 3. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#2874): Ezek jok. :kira :kocc :)
Dylan 2004. szeptember 3. 2494 hozzászólás 101.
Válasz armithis üzenetére (#2874): Huhh jó hosszú volt, de az eleje meg a vége király! ;) [quote=armithis írta(#2874)] 7. Kész a zászló, és ezektõl a zsírpárnáktól még lobog is. 8. Ön ha elront valamit zárójelbe teszi, vagy áthúzza? 9. Hoppá... meg ezis lol :E - Az úgy volt, hogy anyád és én egy chat szobában ismerkedtünk meg. Ezután találkoztunk egy internet kávézó mosdójában, ahol feltöltést kezdeményeztem anyád szerverére. Utána vettük észre, hogy anyád nem használt tûzfalat, így megtörtént a baj: kilenc hónap múlva letöltõdött a vírus. Hát ez vagy te. [/quote] :worship
armithis 2004. szeptember 3. 5151 hozzászólás 21.
Esküvõ után Újdonsült férj odadobja a nadrágját a feleségnek: - Tessék, itt a nadrágom, próbáld fel! Az asszonyka felpróbálja. - Ez nagyon nagy rám! - Így van - feleli a férj. - Jusson eszedbe minden alkalommal, ebben a családban ki hordja a nadrágot! Erre az asszony leveszi a bugyiját, és odaadja a férjének: - Tessék, próbáld fel! A férfi próbálkozik, de nem megy. - Ez lehetetlen! Nem tudok bebújni a bugyidba. - Igen, és ez így is marad, ha nem változtatsz a pökhendiségeden! Tetkó Mondatok, amiket nem szeretnél hallani egy tetováló mûhelyben: 1 SAS? Nem azt mondta, hogy pasas? 2. Kifogytunk a vörös tintából, ezért rózsaszínt használtam. 3. Önt keresték telefonon Remélem, hamarosan találkozik még valakivel, akit Kolompár Pamelának hívnak... 4. Ember, hogy utálom ezt a rohadt csuklást! 5 Nem akar még valamit íratni a hátára? Most látom, hogy egy csomó hely van még itt. 6. Most már elárulhatom, hogy még sosem csináltam ilyet ezelõtt. 7. Kész a zászló, és ezektõl a zsírpárnáktól még lobog is. 8. Ön ha elront valamit zárójelbe teszi, vagy áthúzza? 9. Hoppá... Kisbabák Két kisbaba egymás mellé kerül a boltban, és babanyelven szóba elegyednek: - Téged is szoptat még a mamád? - kérdi az egyik. - Igen, de nagyon nem szeretem. - Miért, hiszen az nagyszerû dolog! - Ja, feltéve ha nem olyan valakivel kell megosztanod, aki dohányzik... Kutya A mézeshetek után normál kerékvágásba terelõdik az élet. Egyik nap megy haza a férj, és azt látja, hogy a felesége a lpcsõn ül, és keservesen sírdogál. - Mi történt? - kérdi tõle. - Jaj, úgy szégyellem magam! Finom vacsorát fõztem neked, de a kutya mind megette. A férj összeráncolja a szemöldökét: - Cseppet se búsulj! Ha megdöglene, majd veszünk egy másikat! Baleset Egy autós elgázol egy gyalogost, aki súlyosan megsérül. Pár hónap múlva a bíróságon, az áldozat által indított kártérítési perben találkoznak. - Tisztelt bíróság - kezdi az autós védõügyvédje. - Kérem, vegyék figyelembe, hogy ügyfelem harminc éve vezet balesetmentesen! Erre feláll a felperes ügyvédje: - Tisztelt bíróság! Ha ennyit számít a gyakorlat, kérem vegyék figyelembe, hogy ügyfelem már ötven éve gyalogol balesetmentesen! Bérgyilkosok Két szõke bérgyilkost felbérelnek, hogy intézzenek el egy dél-amerikai diktátort. A bûnözõk egy hétig követik, feltérképezik minden mozdulatát, és arra a következtetésre jutnak, hogy a legalkalmasabb idõpont a merényletre délelõtt tízkor van, amikor a diktátor kocogni megy, mindig ugyanazon az útvonalon. A merénnylet napján el is helyezkednek a megfelelõ helyen, megtöltik fegyvereiket és várakoznak. Eljön a szokásos futóidõ, de a diktátor nem jön. Eltelik fél óra, még mindig semmi. Ekkor megszólal az egyik bérgyilkos: - Ember, vajon miért nem jön? Remélem, nem esett baja! Számítógépes Modern kori történet... A kisgyerek kérdi az apját: - Apu, én hogyan jöttem a világra? Az apa belekezd: - Az úgy volt, hogy anyád és én egy chat szobában ismerkedtünk meg. Ezután találkoztunk egy internet kávézó mosdójában, ahol feltöltést kezdeményeztem anyád szerverére. Utána vettük észre, hogy anyád nem használt tûzfalat, így megtörtént a baj: kilenc hónap múlva letöltõdött a vírus. Hát ez vagy te. Fogorvos Elmentem a fogorvosomhoz, és amikor befejezte, így szóltam: - Doktor úr, ez most egy kicsit fájni fog. Nem tudom kifizetni a kezelést.. mint ahogy szoktam
armithis 2004. szeptember 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Imrood üzenetére (#2870): bla bla bla... vmi újat mongy :)
Dylan 2004. szeptember 3. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#2869): Kismalacos LOL! :E :E Az elsõ se rosz. Az uccsót ismertem. :)
Imrood 2004. szeptember 3. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Wulfi üzenetére (#2862):Ezeket neki irják :P
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Imrood 2004. szeptember 3. 284 hozzászólás 1325.
Válasz armithis üzenetére (#2861): .... Armithis nem akarsz nyugdijba menni?:)
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
balu 2004. szeptember 3. 4397 hozzászólás 31.
A feleseg beter a konyhaba es latja a ferjet egy legycsapoval. - Mit csinálsz? - Vadaszom a legyeket - valaszol a ferj. - Es milyen sikerrel? - Eddig 3 himet , és 2 nostenyt utottem le. - Es honnan tudod, melyik volt him es melyik nosteny? - kérdezi a feleseg csodalkozva. Igy a ferj: - 3 a sorosuveg szajan volt, 2 pedig a telefonon. A gonosz kismalac odamegy a vasúti pénztárhoz, és így szól: - Egy retúrt kérek! - És hova? - HÁT IDE! Egy angol, egy amerikai, egy német meg egy francia nõtõl megkérdezték: ""Mit tenne ön, ha hajótörést szenvedne, és egy olyan szigetre vetõdne, ahol egy tengerészezreden kívül más nem tartózkodik?"" Az angol nõ némi gondolkodás után így válaszolt: - Elbújnék. Az amerikai nõ: - Az ezredparancsnok védelme alá helyezném magam. A német: - A tengerészezred minden bizonnyal egész nap gyakorlatozna, így nem érnének rá velem foglalkozni. A francia nõ meg azt mondta: - A kérdést értem. De mi a probléma?
Aradebil 2004. szeptember 3. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#2865): diákaradebil? :hey :nyes
Delux 2004. szeptember 2. 2106 hozzászólás 135.
Válasz armithis üzenetére (#2861): :sir ~| Bár jellemzõ, és szóltál is elõre :yes :vigyor :aha
Dylan 2004. szeptember 2. 2494 hozzászólás 101.
Válasz armithis üzenetére (#2861): LOL. :E :E
armithis 2004. szeptember 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#2864): ez több szempontból is nagyon vág!! :)) hute ez kibaszott fasza!!! elismerés kedves diákaradebil :)
Aradebil 2004. szeptember 2. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#2861): :yes :yes :yes de jó hogy én csak itt kommentelek és benyalok:) ezért már volt de leszarom: Minek meg Esmeralda az erdõbe? ??? Fának =]
Válasz Wulfi üzenetére (#2862): úgy adta az ég, hogy idiota osztálytársbol tele vagyok és egymást szórakoztatjuk fákkal. Nyár alatt meg sok hülyeség meg ragadt... :hello
Wulfi 2004. szeptember 2. 102 hozzászólás 2806.
Válasz armithis üzenetére (#2861): ezeket a hülye "vicceket" honnan vezsed? :confused
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
-fa---FA---fa--fa---FA---fa- Mit mond a repper kacsa? HIP-HÁP -fa---FA---fa--fa---FA---fa- :kira
2004. szeptember 2. hozzászólás .
Válasz szabzero üzenetére (#2859): shad(0)w igen furcsa szemszögbõl látja a világot
szabzero 2004. szeptember 2. 1631 hozzászólás 198.
az ucsó nagyon király!:D amugymeg zón madaras repülõs cuccában szerintem értelmetlen :D a madarak indulás elõtt nem indulnak el 1-2 hónapig? nekem ez jött le :yes :peace :hello