Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. augusztus 28. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#2804): :yes :nyes
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
BirdDog 2004. augusztus 28. 328 hozzászólás 1163.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#2804): állat! ez haláli! :yes [b]legjobb:[/b] [quote=Pharao_PcI írta(#2804)]- A bolgárok hosszú percekig nézték a végtelen óceánt, majd újabb hosszú percekig szemlélték a bolgár nõt, végül úszni kezdtek. [/quote] :nyes :nyes :nyes
Sped 2004. augusztus 28. 1 hozzászólás 23826.
Ez qrva jó! :kira
2004. augusztus 28. hozzászólás .
;) ez jó
PhArAo 2004. augusztus 28. 2737 hozzászólás 85.
Egy csodásan magányos szigetre a következõ embercsoport vetõdik egy hajótörés miatt: két olasz, két francia, két német, két görög, két angol, két bolgár, két kínai, két amerikat és két ír férfi, továbbá minden nációból egy nõ. Egy hónap elteltével a semmi közepén lévõ magányos kis szigeten a következõ furcsaságok észlelhetõk: - Az egyik olasz férfi legyilkolta a másikat az olasz nõ miatt. - A két francia férfi pikáns hármast alakított a francia nõvel. - A két német pontos heti idõbeosztás szerint, felváltva hál a német nõvel. - A két görög pasas egymással hál, a görög nõ pedig fõz rájuk. - Az angol férfiak azóta is várják, hoy valaki bemutassa õket az angol nõnek. - A bolgárok hosszú percekig nézték a végtelen óceánt, majd újabb hosszú percekig szemlélték a bolgár nõt, végül úszni kezdtek. - A kínaiak alapítottak egy vegyesboltot (mosodát, étkezdét, ...) és teherbe ejtették a kínai nõt, hogy legyen elég személyzet. - A két amerikai férfi az öngyilkosság határán van, mert az amerikai nõ folyamatosan azon nyavalyog, hogy nem tudja megvalósítani önmagát, nem beszélhet a pszichoterapeutájával, fel szeretné végre dolgozni az anyjával való kapcsolatát, és kövérnek látszik a pálmafák mellett, és ezen az sem változtat, hogy itt nem kell adót fizetni. - Az írek felosztották a szigetet északi és déli részre, valamint lepárolót építettek. Nem emlékeznek szexre, mert a kókuszpálinka némi homályosodást idéz elõ az agyukban, de boldogok, mert az angolok nem érzik jól magukat. (az angolos rész kurvanagy sztem :yes)
RIP Ödi
armithis 2004. augusztus 28. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Imrood üzenetére (#2800): izmos :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Imrood 2004. augusztus 27. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Wulfi üzenetére (#2801):thax Dzsordszo Ármani csinálta nekem:)
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Wulfi 2004. augusztus 27. 102 hozzászólás 2806.
Válasz Imrood üzenetére (#2800): Jó a zakód te kis görcs :yes :yes :yes :yes :yes
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Imrood 2004. augusztus 27. 284 hozzászólás 1325.
- Minek a rövidítése az IFA? - ??? - Ideiglenes Forgalmi Akadály. :yes Rájöttem, hogy én vagyok az Isten, mert ha imádkozom, én hallom. :hey :worship
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Wulfi 2004. augusztus 27. 102 hozzászólás 2806.
Válasz balu üzenetére (#2797): balu, hiányolom az alkoholt a viccbõl :hehe :hehe
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
2004. augusztus 27. hozzászólás .
old ~|
balu 2004. augusztus 27. 4397 hozzászólás 31.
Ez kesz bazze: A cowboy odamegy az indiánhoz, aki épp birkát legeltet: Cowboy: - Szia Indián! Beszélhetek a kutyáddal? Indián: - Kutya nem beszélni. Cowboy: - Szia Kutyus, mizujs? Kutya: - Semmi különös. (Indián ledöbbent arccal néz.) Cowboy: - Ez az indián a gazdád? Kutya: - Jaja. Cowboy: - És jól bánik veled? Kutya: - Nagyon jól. Kétszer megsétáltat, jó kajákat ad és heti egyszer elvisz a tóhoz játszani. (Indián teljes hitetlen arccal néz...) Cowboy: - Indián, beszélhetek a lovaddal? Indián: - Ló nem beszélni. Cowboy: - Helló Ló, hogy vagy? Ló: - Királyul. (Indián teljes sokkban...) Cowboy: - Ez az indián a gazdád? Ló: - Ja. Cowboy: - És hogy bánik veled? Ló: - Egész jól, lovagol velem, lecsutakol és istállóban tart, amikor rossz az idõ. (Az indián teljesen elképed.) Cowboy: - Indián, beszélhetek a birkáddal? Indián: - Birka hazudni... :aha
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
sashee 2004. augusztus 27. 13 hozzászólás 8059.
Hali mindenki! Sztem nem hulyeseg ez a forum, ha azlenne, nemirna senki:) Nah, irok mar enis egy viccet: Marson Két ûrhajós egykedvûen áll a Marson. Egymásra néznek, azután lepillantanak a Földre. Majd az ûrhajóra és megint a Földre, megint ûrhajóra, végül ismét egymásra. - Ne nézz így rám! Nem én zártam be a kulcsot...
armithis 2004. augusztus 27. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2787): ahány ember annyiféle vicc :) de :peace
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
PhArAo 2004. augusztus 27. 2737 hozzászólás 85.
Válasz zOne üzenetére (#2793): ebben valljuk be van némi igazság(én ikrek vagyok) :azzaz =]
RIP Ödi
2004. augusztus 27. hozzászólás .
Bûnügyi horoszkóp Halak (Pisces) (február 21-tôl március 20-ig) Többnyire iszákos alaptermészetû, aki nemegyszer eltéveszti a kellõ mértéket, a bûncselekményeit is gyakran követi el ittas állapotban, és ilyenkor hajlamos arra, hogy hülyeségeket csináljon, mindenfelé árulkodó nyomokat hagyjon. Ha nem vigyáz, könnyen válhat kábítószerfüggõvé is. Amennyiben elkapják, képes rendkívüli fantáziával különféle hazugságokat kieszelni, és azokat még a gyakorlottabb kihallgatóival is elhitetni. Erõsen vallásos és babonás, hisz abban, hogy az általa megölt emberek szellemei visszajárnak. Nem mintha félne tõlük, inkább csak az zavarja kissé, hogy rendesen meg sem tudja õket rugdosni. Kos (Aries) (március 21-tôl április 20-ig) Nagyon jó szervezõ, határozott, másoktól, de önmagától is szigorúságot követelõ, vagyis igazi maffiafõnök típus. Hibája, hogy esetenként meggondolatlan, könnyen eljár a keze, sõt a revolvere. Szeret a tûzzel nemcsak átvitt értelemben is játszani, gyakori a kosok között a piromániás és a robbantgató. Óvakodjék a hétfõi tárgyalásoktól és kihallgatásoktól, ezek nem hoznak számára szerencsét! Ugyanígy a félszemû rendõrök sem... Különösen öregkorában vigyázzon az egyenruhásokkal, mert nagy esélye van arra, hogy az akasztófán végzi, vagy az élete utolsó napjait rács mögött tölti. Bika (Taurus) (április 21-tôl május 20-ig) Kiegyensúlyozott, a keze nyugodt. A bikák a legjobb mesterlövészek és mackósok, ráadásul gyakran rendelkeznek abszolút zenei hallással, ami nemcsak a zenekari árokban, de a számkombinációs trezorok kinyitásánál is nélkülözhetetlen adottság. A megszerzett pénzt nem herdálja el, inkább a családjára költi. Nem iszik, nem dohányzik, ideális családapa lenne, csak sajnálatosan a foglalkozása éjjelente gyakran elszólítja otthonról. Túlzott féltékenysége viszont nem egyszer sodorja bajba. Az élete párját szinte a tulajdonának tekinti és ha valaki õt el akarja venni tõle, ezért még ölni is képes. Ikrek (Gemini) (május 21-tôl június 21-ig) Közöttük találhatók a legügyesebb, legrafináltabb szélhámosok és ügyvédek, akiket igen jó üzleti érzékkel is megáldott a sors. A másoktól kicsalt pénzt hatékonyan tudják forgatni, gyarapítani. Nagydumások, hajlamosak a bigámiára, házasságszédelgésre, és nem ritka közöttük a selyemfiú sem. Gyöngéjük az arany és a drágakövek, ezek miatt hajlamosak néha túl nagy kockázatra is. Jó érzékük van a bélyeghamisításhoz, a hamis-pénz elõállításához, a fiktív okiratok, igazolványok gyártásához, de sikerrel próbálkozhatnak még a zsebmetszéssel is. Idõsebb korukban viszont már általában a bûn ostorozói, a magasztos erkölcsi elvek hangoztatói, nemegyszer vallási célzatú bõkezû adakozók, sõt humanitárius alapítványok létrehozói is. Rák (Cancer) (június 22-tôl július 22-ig) Nehezen válik bûnözõvé, inkább sértettnek alkalmas alany. Ám, ha sikerül megnyerni a jó ügynek, megbízható társra lelhetsz benne. Bûnsegédként, orgazdaként vagy bûnpártolóként a legjobb, de elsõrangú tippadó is válhat belõle. A megérzései kiválóak, és ha elkapják, nyugodt lehetsz, soha nem fog beköpni. A társai viszont gyakran kihasználják, becsületességével, egyenességével visszaélnek és rákenik a balhét. Nincs szerencséje a hatóságokkal sem, a rendõrök gyakran ok nélkül is bántalmazzák. A bíróságokon is általában súlyosabb büntetést kap, mint amit megérdemelne. Oroszlán (Leo) (július 23-tôl augusztus 23-ig) Általában magányos farkas, aki agglegényként éli le életét, de a sarki hölgyek mindig számíthatnak rá, mint olyan lovagra, aki megvédi õket a részeg, vagy kábítószeres huligánoktól, továbbá természetesen önzetlenül vigyáz a pénzükre is (akár óhajtják ezt a sarki hölgyek, akár nem). Kiváló tehetséget árul el kocsmai, vagy utcai verekedésekben, pofonjait méltán szokták emlegetni jobb vendéglátós körökben. Nagy ereje ellenére ritkán öl meg bárkit is, legfeljebb enyhébb mértékben nyomorékká tesz. Szûz (Virgo) (augusztus 24-tôl szeptember 23-ig) Racionális egyéniségük miatt közülük kerülnek ki a legjobb zsernyákok. Jó megfigyelõképességgel rendelkezik, egyúttal logikus gondolkodású, mindemellett rendszeretõ. Az üzleti érzéke is jobb az átlagosnál, ezért ritkán jut eszébe holmi lótifuti õrmestert játszani egy lepusztult kerületi rendõrségen. A belüggyel legfeljebb többnyire csak úgy kerül kapcsolatba, mint az útlevélosztály vagy a központi nyilvántartó hivatal vezetõje. Nyomozó parancsnoknak ugyanis sohasem neveznék ki, ahhoz túl jó eszû. Amennyiben bûnözõ pályára lép, igen ritkán bukik le, de ez esetben is megússza felfüggesztettel. Mérleg (Libra) (szeptember 24-tôl október 23-ig) Leginkább a gazdasági bûncselekmények - a fehér-galléros bûnözés - területén érhet el számottevõ eredményeket. Családszeretõ, a börtönbe zártságot igen nehezen viseli, ezért sajnos viszonylag könynyen rávehetõ a beismerõ vallomásra, sõt bizonyos körülmények között még a spicliskedésre is. Jó kézügyességgel rendelkezik, ezért a zsebmetszésben is sokra viheti. A gagyizást (hamis arannyal üzletelést) viszont nem neki találták ki. Feltétlenül óvakodjék a vörös hajú bírónõktõl! Skorpió (Scorpio) (október 24-tôl november 22-ig) Intelligenciaszintje igen magas, másokkal nem szívesen társuló típus. Közülük kerülnek ki a legjobb bérgyilkosok, mert igen nagy önfegyelem, bátorság és még nagyobb pénzéhség a fõ jellemzõjük. Nagy érzéke van az elõre kitervelt hidegvérû gyilkosságok precíz végrehajtásához. Bankfõkönyvelõként akár milliárdokat is el tud sikkasztani, a lebukás veszélye nélkül. Gyakorta jellemzõje viszont a szexuális szabadosság, ezért ha nem fékezi ösztöneit, könnyen követ el ilyen jellegû bûncselekményeket is, például megrontást, szemérem elleni erõszakot. Nyilas (Sagittarius) (november 23-tól december 21-ig) Aszokványos bûnözést nem neki találták ki, hiányzik belõle a kitartás, jellemzõje viszont a rögtönzés, a kapkodás, ezért könnyen hagy a helyszí-nen mindenféle árulkodó nyomokat. A fantáziája viszont rendkívüli, ezért az intellektuális bûnözés - csalás, befolyással üzérkedés - fekszik neki, ahol a kriminalisztikának nincs akkora jelentõsége, inkább a pénzügyi, computer-technikai ismereteknek. Ha megfelelõen képezi magát, kiváló hacker válhat belõle, és képes a legnagyobb pénzintézetek legtitkosabb programjaiba is behatolni, és azok mûködését a saját javára befolyásolni. Bak (Capricornus) (december 22-tôl január 20-ig) Alaptermészete, hogy bár igen könnyen alakít ki baráti kapcsolatokat, mégis indulatos, akaratos, ezért gyakran követ el erõszakos cselekedeteket, sõt meglehetõsen bosszúálló is, és ha kell, a céljai elérése érdekében a különféle mérgek alkalmazásától sem riad vissza. Szeret dicsekedni bûnözõi voltával, gyakran és szívesen nyilatkozik a bûnügyi magazinoknak. Ha börtönbe zárják, könnyen lép társaival homoszexuális kapcsolatba, még akkor is, ha korábban nem voltak ilyen hajlamai. Vízöntõ (Aquarius) (január 21-tôl február 20-ig) Ô az, akit akármennyit vernek a rendõrök, nem tesz beismerõ vallomást. Pókerarccal képes elviselni azt is, ha sorsdöntõ bizonyítékokat raknak az orra elé. Igen változatos módon bûnözik, ezért leleplezni is roppant nehéz, mert a módszereit variálja, pontosabban folyamatosan fejleszti. Szociális érzékenységgel áldotta meg a sors, olyan mint Rózsa Sándor, a szegényeket ritkán rabolja ki, inkább a gazdagokra utazik. Az egyenruha látványa irritálja, ezért hajlamos a hivatalos személy elleni erõszakra. A természetet viszont nagyon szereti. Különösen a drágább tengerpartokat.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#2790): Ejnye. :E
Na, ma jo "termes" volt PunkForumon... :yes - Közúti ellenõrzés. Kérem a jogosítványát! - Cseszd meg! ...hukk... Nálatok van. "A dédanyám oiyan öreg volt,hogy mikor rászóltam,viselkedjen a korához illõen: meghalt." - Minek a rövidítése az IFA? - ??? - Ideiglenes Forgalmi Akadály. Interjú: - Uram, ön hogyan mûveli a földet? - Irodalmat tanítok neki Két mentös beszélget: - Te, a múltkor volt egy szörnyü esetünk. A templomból hívtak minket, hogy mise közben az egyik idös úr meghalt, és azt kérték, hogy diszkréten vigyük el, hogy a többi hívöt ne zavarjuk meg. - És ebben mi volt a szörnyü? - Öt másik öregurat is kihoztunk, mire megtaláltuk azt, aki tényleg meghalt. - Mi a különbség a nõ és a gyufa között? - Semmi. Mindkettõnek van feje, nincs agya és ha benedvesedik akkor baszhatod. Piroska megy az úton, és egyszercsak elé ugrik a farkas. - Mit csinálsz itt Piroska? - Farkas, ha nem hagysz békén elevenen megnyúzlak, és kiraklak a nagymama ágya elé lábtörlõnek. - Ezzel bosszúsan továbbál. Mire a farkas: - Jé, hogy megváltozott ez a mese. Egy nagymellû nõ autója elromlik, felnyitja a motorháztetõt, belehajol, piszkálja. Megáll mellette egy férfi és kiszól az autóból: - Asszonyom, hiába szoptatja, úgyse indul el! "Anyósomnak tegnap beleállt a fogpiszkáló a szemébe, ennek örörmére szeretném kérni K. Minouge - It's in your eyes... címû számát..." - Mikor mondja azt a kutya, hogy eNYAAAAUUUU? - ??? - Ha befagyasztod, és beteszed a körfûrész alá! Egyik Concorde-pilóta mondja a másiknak: - Mit szólnál este egy kis piáláshoz, csajozáshoz? Mire a másik: - Á, ma nem. Holtfáradt vagyok, megyek és bezuhanok a szállodába... - Hogyan lehet felismerni a terroristát? - ??? - A repülõgépre szakaszjegyet akar venni. Két gyerek beszélget: - Bi bi bi, új biciklim van! - Bi bi bim nem vagyok rákos, úgy mint te! Két horgász ül a vízparton és meredten bámulja a vizet. Egyszercsak arra megy egy halottasmenet, mire az egyik horgász feláll, leveszi a kalapját, merengõn maga elé bámul egy percig, majd visszül a botja mellé. A másik ránéz: - Nem is tudtam, hogy ilyen együttérzõ vagy! - Hát tudod, azért mégis harminc évig a feleségem volt.
Válasz balu üzenetére (#2788): HAJJJAJAJ! tudom hogy folyó de mivel ctrl c ctrl v vel másoltam ki, megmondom õszintén fel se tûnt.. :hello
RIP Ödi
A kis David Beckham éppen matekórán ül az iskolában, mikor felszólítja a tanárnõ : David, kérlek számoljál el 1-tõl15-ig! - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,13,14,15. - Na de kisfiam, nem felejtettél ki valamit?! - A francba, már megint kihagytam a 11-est! - A börtönben az idõd nagy részet egy 2.5 x 3 méteres cellában töltöd. A munkahelyen idõd nagy részét egy 2 x 2.5 méteres irodában töltöd. - A börtönben naponta háromszor kapsz ételt. A munkahelyen egyszer ehetsz, akkor is fizetned kell érte. - A börtönben enyhítik a büntetésedet, ha jól viselkedsz. A munkahelyen ha jól viselkedsz, meg több munkát kapsz. - A börtönben az õr nyitja, zárja az ajtót neked. A munkahelyen mindenféle kulcsokat meg kódkártyákat kell magaddal vinned, az ajtókat is nyithatod egyedül. - A börtönben nézheted a tévét és játszhatsz másokkal. A munkahelyen megszidnak, ha tévét nézel vagy másokkal játszol. - A börtönben saját WC-d van. A munkahelyen meg kell osztanod másokkal. - A börtönben meglátogathat a családod és az ismerõseid. A munkahelyen rosszallva néznek rád, ha a családdal vagy ismerõseiddel beszelsz. - A börtönben az ellátásodat az adófizetõk fizetik, míg neked dolgoznod sem kell. A munkahelyen mindenért fizetned kell, míg az általad befizetett adóból tartják el a börtöntöltelékeket. - A börtönben a börtönigazgató a szükségesnél többször szadista. A munkahelyen az a különbség, hogy ott az ilyeneket menedzsernek hívják.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#2783): fo[b]j[/b]ó?! :nem :o :noo Egyebkent oldak picit. ;)
756Zogya 2004. augusztus 27. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#2782): nem is így van az eleje:) hanem: A TÜRELEM RÓZSÁT TEREM, NEM TEREM RÓZSA TÖVIS NÉLKÜL, ÉS A TÖVISÉVEL KIVÁGJA A ZSEBÉT a vége stimm de egyébként ez 100% ami vicc :nyes
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
szabzero 2004. augusztus 27. 1631 hozzászólás 198.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#2783):ezek jók:D
dehogyis már nem is játszok
Aradebil 2004. augusztus 27. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#2782):én a végét jaguárral ismertem:bepattansz aJaguárba és elsuhansz:)
szabzero 2004. augusztus 27. 1631 hozzászólás 198.
Válasz armithis üzenetére (#2782):ez gagyi és old
dehogyis már nem is játszok
Két roma beszélget: - Képzeld, megkaptam a jogsit. - Kajakra? - Nem, kocsira. - Miböl veszi észre az indián, hogy kiszáradt a fojó? - ??? - Porzik utána a kenu. :yes Válasz armithis üzenetére (#2782): :dread :confused
RIP Ödi
armithis 2004. augusztus 26. 5151 hozzászólás 21.
na hallotam tankönyvkiosztáson egy kibaszott ütõs viccet. Igazi armistílus. Szal: Hogy menekül meg az ember a zsebébevarrt almával a sivatag közepén a rá vicsorgó oroszlántól? Elösször is [b]farkas[/b]szemet nézett az oroszlánnal, majd a farkas karma kivágta a zsebét és kiesett az alma. Ugyebár az [b]alma[/b] nem esik messze a fájától. Felmászott a fára, és [b]lóvátette[/b] az oroszlánt és elnyargalt. :boxer :worship :yes :boxer :worship :yes
Aradebil 2004. augusztus 26. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#2779): 3old de kúl! :kocc
Imrood 2004. augusztus 26. 284 hozzászólás 1325.
Válasz balu üzenetére (#2779): noi mell :))
balu 2004. augusztus 26. 4397 hozzászólás 31.
A nõi mell olyan, mint a villanyvonat. Mindkettõt a gyermekek számára készítették, és a felnõtt férfiak élvezik az örömeit. - Mi a különbség a fogpiszkáló és a nõi mell között? - ??? - Az egyik fogvájó, a másik fogva jó. Raccsolós nõ bemutatkozik: - Vanda vagyok. Válasz: - Meg öveg is...
Gumikacsa 2004. augusztus 25. 5422 hozzászólás 15.
sry:)
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
balu 2004. augusztus 25. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Gumikacsa666 üzenetére (#2776): Maskor ne ide pls. De azert alairtam :)
Gumikacsa 2004. augusztus 25. 5422 hozzászólás 15.
tom h nem ide tartozikde: http://www.petitiononline.com/atti0007/petition.html nezzetek meg es irjatok ala :kocc
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Válasz armithis üzenetére (#2773): Hatja :D
Válasz Delux üzenetére (#2772): Hat ja, olyan ez is, minthogy a vegetarianus egy osi sziu indian szo, jelenetese "bena vadasz". :yes
armithis 2004. augusztus 25. 5151 hozzászólás 21.
egy bölcsesség: Honnan tudjam, hogy kifogyott a láthatatlan tintám?
Delux 2004. augusztus 25. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#2771): Hát ennek a viccnek van némi igazságtartalma :E
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
A vegetarianus ebedhez keszulodik. Kitesz az asztalra egy tál bimbóskel-levest, a buzacsira müzlit leönti rebarbara-lével, odakésziti a sárgarépa tortát és kitesz egy kis szója-kenyeret. Ezután elkezdi az asztali áldást mondani: - Gyere Jézus, légy vendégem... - ekkor megnyilnak a fellegek, megjelenik egy arc és undorral igy szól: - Erre??!
Válasz armithis üzenetére (#2769): 3. meg az uccso kiraly. :yes
armithis 2004. augusztus 25. 5151 hozzászólás 21.
Benzinkút Egy nyári napon a benzinkútnál egy pap tankolás után fél órát várakozik a pénztárnál. Mikor sorra kerül, a pénztáros mentegetõzni kezd: - Elnézést atyám, de ilyenkor, a nyári szabadságok idején mindenki a hosszú utazás elõtt, az utolsó pillanatban jön. - Tudom mire gondol - mondja a pap. - Az én szakmámban is így van ez... Csõtörés Egy orvosnál csõtörés van, így hát hív egy vízvezeték szerelõt. A szerelõ ki is jön, egy fél óra alatt kicseréli a hibás csõszakaszt, majd benyújtja a számlát 30000 forintról. Az orvos teljesen elképed: - Ez hihetetlen! Ennyit én, mint elismert orvos sem keresek! A szerelõ csak mosolyog: - Tudom, én sem kerestem ennyit, amíg orvos voltam! Elítéltek Három kubai elítélt beszélget a cellában: - Én azért kerültem ide, mert elkéstem a munkából - mondja az elsõ. - Azt fogták rám, hogy szabotálom a szocialista ipar termelékenységét. - Az semmi, én azért kerültem ide, mert túl korán jártam be dolgozni - mondja a második. - Azt mondták, biztos kapitalista vagyok, azért iparkodok így. - Én bezzeg mindig pontosan jártam be dolgozni, se korábban, se késõbb - sóhajt fel a harmadik. - Aztán lecsuktak, mert szerintük amerikai órám van, azért vagyok olyan pontos. Depresszió A férj bánatosan mondja a feleségének: - Drágám, olyan depressziós vagyok! Úgy érzem, teljesen magányos és használhatatlan vagyok! - Ugyan már - válaszol a feleség. - Ne érezd magad magányosnak! Rajtad kívül még egy csomóan érezzük úgy, hogy használhatatlan vagy! Bacilusok Pistike kenyeret majszol, amikor véletlenül elejti azt. Mikor felveszi, és már éppen harapna bele, az anyja rászól: - Ugyan Pistike, ne egyél belõle! Teli van bacilusokkal! Pistike elkezdi nézegetni a kenyeret, majd megszólal: - Persze, a Jézuska, a Télapó meg a bacilusok! Mindig beszéltek róluk, de még egyiket se láttam! Ügyesebb Nagyapja ölében üldögél egy kislány, és az öreg ráncait nézegeti. - Mik ezek az arcodon, nagyapa? - kérdi. - Ráncok. - És ezeket Isten adta neked? - kérdi a kicsi. - Igen, engem még nagyon régen teremtett. A kislány végigsimítja saját arcát: - És engem is Isten teremtett? - Igen, de téged még nem olyan rég. - Akkor ezek szerint Isten most már sokkal ügyesebb, nemde? Horgászok Két horgász beszélget: - Képzeld, a múltkor magammal vittem a két fiamat horgászni, de aztán nagyon megbántam! - Miért, valamit rosszul csináltak? - Mindent rosszul csináltak! Állandóan beszéltek, pedig az elriasztja a halakat. Állandóan himbálták a csónakot, pedig az is elriasztja a halakat! Folyton rossz csalit használtak, de ez még mind semmi! Sokkal több halat fogtak, mint én!!!
2004. augusztus 25. hozzászólás .
amiss :]
2004. augusztus 25. hozzászólás .
amiss :]
Imrood 2004. augusztus 24. 284 hozzászólás 1325.
Válasz armithis üzenetére (#2765):Armi Imádlak! :( na jo nem :)
armithis 2004. augusztus 24. 5151 hozzászólás 21.
köszönöm köszöönm :) :) :) :) :) :):
balu 2004. augusztus 24. 4397 hozzászólás 31.
Koszi sracok. :vigyor
756Zogya 2004. augusztus 24. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#2760): :worship
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
PhArAo 2004. augusztus 24. 2737 hozzászólás 85.
Válasz balu üzenetére (#2760): marha jók :kira :kira
RIP Ödi
Imrood 2004. augusztus 24. 284 hozzászólás 1325.
BALU ÁÁÁ az elso nagyon komoly:)
A részeg ember betántorog a kocsmába, és elkurjantja magát: - Boldog új évet kívánok! A mellette álló férfi rászól: - Augusztus végén? A részeg zavaros tekintettel ránéz: - A feleségem kinyír - motyogja. - Ilyen késõn még sose mentem haza. Modern stilusban rendezte meg "Shakespeare: Julius Caesar" cimu dramajat a szabadteri szinpadon Hack Elek. A merenylet-jelenetben a romai polgarok TabletPC-ik tollaival dofkodik halalra a nagy hadvezert, aki ketsegbeesetten igy kialt fel: - Te is fiam Bluetooth?! Tekintettel az olimpiai versenyszamok maris tulzott szamara, a 2008-as pekingi esemenyen osszevonnak es atalakitanak egyes sportagakat. A kalapacsvetes, diszkoszvetes es a sulylokes csapatsportok lesznek, mivel egybeolvad veluk a skeet-loveszet. A lovesz egy masik orszag doboatletajanak sportszeret igyekszik leszedni a levegobol, ha sikerul akkor ove a korong, ha nem sikerul, akkor a doboatletae lesz a dobott meter. Az adott orszag loveszenek es dobojanak osszesitett eredmenye alapjan osztanak ermeket. A valtoztatastol egyben a tevekozvetitesek hatekonysaganak noveleset es a sportagak baseball-szeruen izgalmassa tetelet is remelik. Tervezik a gerelyhajitas hasonlo atalakitasat, ennek az otletnek a fo szponzora a raketa-elharito rendszereket gyarto Raytheon-Elbit cegcsoport. A sikfutas es a futovad-loveszet osszevonasan jelenleg kiserletezik a Du Pont ceg, a golyoallo mellenyek "kevlar" alapanyaganak eloallitoja. A 2012-es Olimpian mar ejszakai versenyszamok is lesznek (fekvenyomas, talicskazas, kama-szutra). Mindez valoszinuleg villa-rendszerben valosul meg, akit kiszavaznak, az nem kap ermet.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2756): Volt mar ;)