Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

paradoX 2008. március 5. 4067 hozzászólás 37.
Válasz nagyi üzenetére (#13158): jóhát neked leeseett ez elsöre? :D bash.hu "[00:28:12] szerencsére meg sem közelítem a te fogyatékosságodat [00:28:19] <[gihi]> [00:28:21] nah hálaistennek [00:28:23] az hát a a gihi egy ********** [00:28:30] <[gihi]> hja [00:28:32] <[gihi]> de azt nem otm [00:28:35] waroznék msg me ! [00:28:40] te már tudsz írni [00:28:44] <[gihi]> ki a g*ci kért meg titeket hogy beszélgesstek velem? [00:28:47] paradx kussolj nem látod h vita megy? [00:28:51] [00:28:53] én [00:28:54] he? [00:28:59] hova? [00:29:14] DDDDDDDDDD omg"
MinD You!
nagyi 2008. március 5. 4567 hozzászólás 27.
Válasz paradoX üzenetére (#13157): néha olvasom w3as vicctopikot is kerress vissza:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
paradoX 2008. március 4. 4067 hozzászólás 37.
Válasz nagyi üzenetére (#13156): ezmiféle oltáspróba volt? :D
MinD You!
nagyi 2008. március 4. 4567 hozzászólás 27.
Válasz paradoX üzenetére (#13155): áh dehogy, sztem csak nem érted (eztse:D)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
paradoX 2008. március 3. 4067 hozzászólás 37.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13154): jógyenge :D
MinD You!
saját: (mai) -Miért hord szemüveget a jós? -Mert elõrelátó ß)
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
SosMogyi 2008. március 3. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#13152): ez tök jó :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
rambo6 2008. március 3. 203 hozzászólás 1713.
Az opera szabályai: 1. Az operában végig énekelnek, ha valaki abbahagyja akár egy pillanatra is, hálából rögtön meg kell tapsolni. 2. Az operák alaptörténete a következõ: két kövér ember szerelmes egymásba és a végén egyikük vagy mindkettõ meghal. Õket kell a leghangosabban megtapsolni. Ha nem halnak meg, vígoperáról beszélünk. 3. Az operák általában nem szinkronizáltak, de a szereplõk gesztusaiból is kitalálható a történet. - Ha mellükre szorítják a kezüket, mint Lajcsi, szerelmesek, - ha a plafonra néznek: boldogok, - ha a padlóra: szomorúak, - ha pedig a kardjukat csapkodják: kardozni akarnak valakivel. - a gonosz általában gonoszan néz, vagy ki van vastagítva a szemöldöke. 4. Aki a legmagasabb hangon énekel, az keresi a legtöbbet, mind a férfiaknál mind a nõknél. 5. Mivel az operákat régen írták, a szövegírók többsége szerencsére már nem kap pénzt az idióta dalszövegekért. 6. A jó és a gonosz kövér nõket a ruhájukról lehet megkülönbözetni: a jó kövér nõnek ugyanis általában jobban kivan a melle. 7. A zenészek nem azért vannak egy árokban, mert szar számokat fognak játszani, hanem azért, hogy látsszanak az énekesek. 8. Ne aggódjunk, senkit sem ölnek meg annyira, hogy a halála elõtt ne tudjon még tíz percet énekelni.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
DonnieDarko 2008. február 20. 106 hozzászólás 2743.
Válasz zimp üzenetére (#13145): LOLKA :D tetszettek :kira
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
SosMogyi 2008. február 20. 3354 hozzászólás 54.
Válasz zimp üzenetére (#13145): :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
bW-kNigHt 2008. február 20. 140 hozzászólás 2275.
:D:D kár hogy csak 14 éves vagyok, csak 2unokatesom jár oda meg tesóm ,,fog" :d
DesZkA, sC pOw^
Kasas 2008. február 19. 860 hozzászólás 428.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#13147): itt kezdõdnek a "barátságok" :D :D :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
bW-kNigHt 2008. február 19. 140 hozzászólás 2275.
Hányadéves vagy? és milyen szakra jársz?
DesZkA, sC pOw^
Joy0 2008. február 19. 1666 hozzászólás 190.
Válasz Antares üzenetére (#13144): Joy0 BME-s:) De amúgy van vagy 50 vietnámi a BME-n, úh nem is olyan ritka^^
khong sao
zimp 2008. február 19. 160 hozzászólás 2054.
Apácák vallják a bûneiket a Plébánosnak. Az elsõ: - Hát, bevallom atyám... én már érintettem AZT... - Mártsd az ujjaidat a szenteltvízbe lányom... A második: - Bevallom atyám, én meg is szorongattam AZT... - Mossál kezet a szenteltvízben lányom... Nagy tolakodás hátulról... - Engedjetek gyorsan, hadd öblítsem ki a számat, mielott Gréta nõvér belemossa a seggét! Két rendõr utazik egy helikopteren. Azt kérdezi az egyik: -Te, mi ez itt felettünk? -Valószínûleg a légkondícionáló. Amióta nem pörög, nagyon izzad a pilóta. Two old ladies are outside their nursing home, having a drink and a smoke, when it starts to rain. One of the old ladies pulls out a condom, cuts off the end, puts it over her cigarette, and continues smoking. Maude: What in the hell is that? Mabel: A condom. This way my cigarette doesn't get wet. Maude: Where did you get it? Mabel: You can get them at any drugstore. The next day, Maude hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The pharmacist, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely (she is after all, over 80 years of age), but very delicately asks what brand of condom she prefers. "Doesn't matter Sonny, as long as it fits on a Camel." The pharmacist fainted. Ha ezt a sort nem olvasod el, kapsz 10 millió forintot!!! Elolvastad... Rábasztál!!!:D
zimpügynök
Antares 2008. február 19. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Obnoxious üzenetére (#13143): tényleg vannak. egyet ismerek is személyesen :) de joyo nem eltés?
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Obnoxious 2008. február 18. 781 hozzászólás 481.
<@Potyi> szobatársam szerint azért zsíír a bme, mert magyarország minden részérõl vannak tanulók. pl. még vietnámból is :D :D arc lehet bash.hu bazz joyó hires vagy:D:D::D:D
-De szép gyerek! Milyen nemû? -Majd eldönti, ha nagy lesz
Vektor13 2008. február 15. 1178 hozzászólás 298.
ez old de kurva jó :)
If i can make scars, do i have the power to heal them?
nagyi 2008. február 13. 4567 hozzászólás 27.
old de jo:) CIA bérgyilkost keresett alkalmazásra. A háttér ellenõrzések és próbák után három jelölt maradt, két férfi és egy nõ. A végsõ teszt volt csak hátra. Az egyik férfit egy fémajtó elé vezették, és egy pisztolyt adtak a kezébe. - Nekünk tudnunk kell, hogy ön minden parancsunkat végrehajtja, akármik is a körülmények. Az ajtó mögött lévõ szobában a felesége ül egy széken .Magának meg kell ölnie õt. - Maga komolyan beszél? - hitetlenkedik az elsõ férfi - Én sosem tudnám megölni a feleségemet. Az ügynök erre így szól: - Akkor maga nem a megfelelõ ember ehhez a munkához. A második férfinak ugyanezeket az instrukciókat adták. Õ elvette a fegyvert és bement a szobába. Sokáig csend volt. Aztán úgy öt perc múlva a jelölt könnyes szemekkel kijött. - Én megpróbáltam, de nem tudom megtenni - mondta. - Magában nincs meg, ami ehhez kell - így az ügynök - vigye a feleségét és menjenek haza. Végül csak a nõ maradt hátra. Neki a férjét kellett volna megölnie. El is vette a pisztolyt és bement a szobába. Lövések hallatszottak, egyik a másik után. Aztán sikoltozást hallottak, csattanásokat, döngéseket. Néhány perc eltelte után csend lett, majd az ajtó lassan kinyílt, és a nõ állt a küszöbön. Megtörölte verejtékezõ homlokát s aztán így szólt : - Fiúk, nem mondtátok, hogy a pisztolyban csak vaktöltények vannak! A székkel kellett agyonvernem ...
DonnieDarko 2008. február 11. 106 hozzászólás 2743.
Válasz Bludger üzenetére (#13138): jaja, ismerem, ez is jóféle ^^
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Bludger 2008. február 11. 2524 hozzászólás 97.
Válasz BrianBishop üzenetére (#13137): -Juliska, gyere, basszunk a bokorban! -Áh, értem én a célzást! :kira
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
DonnieDarko 2008. február 11. 106 hozzászólás 2743.
-Juliska, gyere be velem a szobába -Dehogy megyek! -Miért nem? -Mert megbaszol! -Dehogy baszlak! -Akkor miért menjek? :]
rambo6 2008. február 10. 203 hozzászólás 1713.
a föcit én is csíptem, a tanárnéninek eszméletlen lábai voltak :)
Vektor13 2008. február 10. 1178 hozzászólás 298.
Válasz Bludger üzenetére (#13131): nem tanulok földrajzot :D rajzolok rajta elvégre föld rajz, de én csak a rajz részét figyelem. de már majdnem egy egész füzet teli van mindenféle rajzzal :)
Revolution 2008. február 10. 971 hozzászólás 374.
Hansú, Hokkaidó, Kjúsú, Sikoku és kicsivel több mint 3000 szigetbõl áll.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
SosMogyi 2008. február 10. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Vektor13 üzenetére (#13130): 4 fõ sziget, több kisebb is tartozik hozzá :)
rambo6 2008. február 9. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Vektor13 üzenetére (#13130): jaja, sorold is fel gyorsan hogy hívják õket.....
Bludger 2008. február 9. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Vektor13 üzenetére (#13130): most tanúltad földrajzból? :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Vektor13 2008. február 9. 1178 hozzászólás 298.
japán az több sziget :kira (4)
de japán is egy sziget. meg elvileg minen földrész. sõt :kocka de a lakatlan (1fõs) sziget helyénvaló ^^
Dominator 2008. február 8. 1010 hozzászólás 356.
Válasz rambo6 üzenetére (#13125): Akkor már szigeten :kira
Ketrecet épits or ban!
msn42 2008. február 8. 31 hozzászólás 5374.
jaaa ez nem így vann bocsy :o
kibszott kemény 9. kerületi gettobóy vagyok futkosok a folyoson a wcajtókat telegrafitizem nem iszom meg az iskolatejet leribizem a matek tanárnénit és van már egy csomo intöm is
msn42 2008. február 8. 31 hozzászólás 5374.
mit mond a farkas piroskának mielött megeszi? Gyere piroska száljunk be a batmobilba!
kibszott kemény 9. kerületi gettobóy vagyok futkosok a folyoson a wcajtókat telegrafitizem nem iszom meg az iskolatejet leribizem a matek tanárnénit és van már egy csomo intöm is
rambo6 2008. február 7. 203 hozzászólás 1713.
Attól, hogy homokba dugod a fejed, az élet még seggbeb@sz. Csernus doktor -------------------------- Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember. Galla Miklós
Vektor13 2008. február 7. 1178 hozzászólás 298.
Válasz msn42 üzenetére (#13120): nyugi õ is élvezte :kocka
Válasz msn42 üzenetére (#13120): topic címe: "viccek". A " Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek."-ben keresd az aljsas meg igaz dolgokat ß)
rambo6 2008. február 6. 203 hozzászólás 1713.
Válasz sweeping üzenetére (#13119): naggyon old Alkohol -> Magyar (fonetikus) -> Magyar (értelmezés) - Méezsör. -> Még egy sört. -> Szeretnék még egy (utolsó) sört kérni. - N'düzed. -> Van tüzed? -> Kérem adjon tüzet, legyen szíves. - Gyogizsdzsaj. -> Jó kis csaj (vagy)! -> Nagyon vonzónak találom Önt, kisasszony. - Möfaszan. -> Mi a f@sz van? -> Bocsánat, nem értettem amit mondott. - Huubaze. -> Hú, b@zeg ! -> Sajnos úgy érzem, hogy rövidesen rosszul leszek. - Jjjjjaaaa. -> Jaj! -> Meglehetõsen fáradtnak érzem magam, talán jobb lenne ha valaki segítene hazamennem. - Pisaba. -> A p*csába. -> Megígérem, hogy többé nem fogok ennyi alkoholt fogyasztani. - Amásziki. -> Adj már egy cigit! -> Legyen szíves engem is kínáljon meg a cigarettájából! - Fiszk. -> Fizetek. -> Fõúr, kérem a számlámat, legyen szíves!
Gandal-f 2008. február 6. 2474 hozzászólás 104.
Válasz msn42 üzenetére (#13120): aha megtörtént.. tök durva nem? Ennyibõl áll a mai világ...
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
msn42 2008. február 6. 31 hozzászólás 5374.
az elsõ tényleg megtörtént? ez elég aljas dolog én nem röhögtem hanem szhomorú lettem hogy átverték szegény lányt :(
Revolution 2008. február 6. 971 hozzászólás 374.
Jancsi és Juliska Juliska, a gyönyörû fiatal lány kapál a TSZ földjén. Arra megy Jancsi és megszólítja: - Te Julis, olyan gyönyörû vagy, úgy megfognám azokat a telt kebleidet. - Mégis mit képzelsz, Jancsi! - Te Julis, adok 5000 Forintot, ha megfoghatom! - Hát, ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van. Jancsi adja a pénzt, megtörténik a dolog. Jancsi folytatja: - Olyan kívánatos vagy, megsimogatnám ott a lábad között, adok megint 5000 Forintot! - Ha adsz 5000 Forintot, akkor jól van, csak gyere menjünk oda a bokorba. Jancsi adja a pénzt, megsimogatja, és folytatja tovább: - Te Julis, mostmár annyira kívánlak, úgyis itt vagyunk a bokorban, adok 30000 Forintot, ha magamévá tehetlek. - Jól van akkor, ha adod a pénzt. Megtörténik a dolog. Jancsi megszólal: - Na jól van, mostmár megyek. Juliska megigazítja a szoknyáját és folytatja a kapálást. Nem sokkal késõbb arrajön a TSz-elnök: - Juliska, láttad erre a Jancsit? - Igen, láttam. - Kiküldtem vele a fizetésedet, odaadta? _________________________________________________________________ Fogadás Az idõs kis hölgy egy nap bement a kanadai nemzeti bankba egy táskányi pénzzel. Ragaszkodott hozzá, hogy a bank elnökével kíván beszélni számlanyitással kapcsolatban, mondván: "Sok pénzrõl van szó!" Kevés hümmögés és hezitálás után a bank személyzete odakísérte az elnök irodájához az asszonyt. Az elnök megkérdezte, mennyit is szándékozik a bankban letétbe helyezni. - 165.000 dollárt - felelte a hölgy, és a táskájából kiborította a pénzt az íróasztalra. Az elnök természetesen rögtön kíváncsi lett, honnan származik a pénz, és megkérdezte: - Asszonyom, meglepett mekkora összegû készpénzzel rendelkezik... Megtudhatnám, honnan van a pénz? - Fogadésokból - felelte az asszony. - Miféle fogadásokból? - kérdezte az elnök. - Hát, például fogadok Önnel 25.000 dollárba, hogy az Ön heréi szögletesek. - felelte az idõs hölgy. - Hahaha - nevetett az elnök. - Ez egy idióta fogadás. Ilyen fogadást az életben nem nyerhet meg. - Tartja esetleg a fogadást? - kérdezte kihívóan a hölgy. - Persze! Fogadok 25.000 dollárba, hogy a heréim nem szögletesek! - Mivel jelentõs összegrõl van szó - mondta az idõs hölgy - lehetséges, hogy holnap reggel 10 órára visszatérjek az ügyvédemmel, mint tanúval? - Természetesen - felelte az elégedett elnök. Aznap este az elnök rendkívül ideges volt a fogadás miatt, jelentõs idõt töltött a tükör elõtt, ellenõrizve golyóit, forgatva jobbra - balra, újra meg újra. Gondosan ellenõrizte mindaddig, amíg teljességgel meg nem gyõzõdött arról, hogy semmiképp sem lehetnek szögletesek a golyói, és meg fogja nyerni a fogadást. Másnap reggel pontosan 10 órakor az idõs kis hölgy megjelent az elnök irodájában az ügyvédjével. Bemutatta az ügyvédet az elnöknek, majd megismételte a fogadást: - 25.000 dollárt arra, hogy az elnök golyói szögletesek! Az elnök elfogadta a fogadást, majd a hölgy megkérte, hogy vesse le a nadragját, hogy mindannyian láthassák. Az elnök megtette. A kis idõs hölgy egész közelrõl rámeredt a herékre, majd megkérdezte, hogy lehet-e megfognia? - Nos, rendben - felete az elnök. - 25.000 dollár nagy pénz, és szeretném, ha abszolút biztos lenne a dolgában. Ekkor vette észre, hogy a hölgy ügyvédje csendben elkezdi verni a fejét a falba. - Mi a fene van az ügyvédjével?- kérdezte az elnök. - Semmi - felelte a hölgy. - Kivéve azt, ahogy tegnap fogadtam vele 100.000 dollárba, hogy ma reggel 10 órakor a kanadai nemzeti bank elnökének a golyói a kezemben lesznek.
SzuL 2008. február 6. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NaLex3s üzenetére (#13116): ott van a válasz gomb, használd már pls, had ne legyen ilyen láma-fórum feelingem
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Revolution 2008. február 6. 971 hozzászólás 374.
A székely elmegy a hegyekbe kirándulni a fiával. Rájuk esteledik és megszállnak egy erdészházban. Éjszaka felébred a székely és azt kérdi a fiától: - Mit csinálsz fiam? - Maszturbálok apám. - Na, és hogy haladsz, fiam? - Még nem sokra haladtam apám. - Na, akkor most már próbálkozz a sajátoddal!
NaLex3s 2008. február 5. 26 hozzászólás 5858.
[quote=Ellentengernagy írta(#13113)]A paraszt bácsi elmegy Pestre egérfogót venni, mert sok az egér a házban. Ajánlanak neki egy faegeret, amit le kell tenni a földre és eltûnnek az egerek. Megveszi, majd otthon leteszi a padlóra. Reggel megdöbbenve látja, hogy a faegér mellett van egy kupac döglött egér. Megint felmegy Pestre a boltba. - Miért jött bácsi, nem használt a faegér? - De, nagyon jól mûködik. Azt szeretném kérdezni, hogy facigányuk nincs-e? :o[/quote] lol :kira (igaz, nem szép dolog egy szoért komentelni, de muszály.)
rambo6 2008. február 4. 203 hozzászólás 1713.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13110): mar volt de ott van :kira
A paraszt bácsi elmegy Pestre egérfogót venni, mert sok az egér a házban. Ajánlanak neki egy faegeret, amit le kell tenni a földre és eltûnnek az egerek. Megveszi, majd otthon leteszi a padlóra. Reggel megdöbbenve látja, hogy a faegér mellett van egy kupac döglött egér. Megint felmegy Pestre a boltba. - Miért jött bácsi, nem használt a faegér? - De, nagyon jól mûködik. Azt szeretném kérdezni, hogy facigányuk nincs-e? :o
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
VOoRTex 2008. február 4. 308 hozzászólás 1225.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13110): wtf:D ez kész
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
SosMogyi 2008. február 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13110): komoly :)
>>> > >> Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy >>> > >> felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy >>> > >> ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték >>> > >> 20 évvel azelÕtt. >>> > >> >>> > >> Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási >>> > >> idÕpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következõ napon >>> > >> repült Minneapolisbó l Floridába. >>> > >> >>> > >> A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy >>> > >> számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelÕtt, és eldöntötte, >>> > >> hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az >>> > >> e-mail címbÕl egy betût, s anélkül, hogy észrevette volna a >>> > >> tévedést, elküldte a levelet a rossz címre. >>> > >> >>> > >> Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje >>> > >> temetésérÕl érkezett haza, akit az Úr hazahívott az õ dicsÕségébe, >>> > >> egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a >>> > >> barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az >>> > >> üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a >>> > >> földön találta, >>> > >> majd felpillantott a képernyÕn található szövegre: >>> > >> >>> > >> >>> > >> Szeretõ feleségemnek >>> > >> >>> > >> IdÕpont: 2005 okt.13, péntek >>> > >> >>> > >> Tárgy: megérkeztem! >>> > >> >>> > >> >>> > >> Drága szerelmem, >>> > >> >>> > >> Tudom, meg vagy lepÕdve, hogy üzenetet kapsz tÕlem. >>> > >> Már számítógépük is van >>> > >> az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni. >>> > >> >>> > >> Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elõ van készítve a >>> > >> holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk. >>> > >> >>> > >> Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém. >>> > >> >>> > >> PS.... Tényleg nagyon meleg van idelent!!! ^^
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu