Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. augusztus 23. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Delux üzenetére (#2705): nme ez jo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. augusztus 23. 4397 hozzászólás 31.
Jajj, a kedvenc topicom... ;( Latszik keveset vagyok mostanaban. NA mindegy, majd mindjart viszunk egy kis szint ujra a topicba ;)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Delux 2004. augusztus 23. 2106 hozzászólás 135.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2704): Old, és egyébként nem is így van :)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
756Zogya 2004. augusztus 23. 573 hozzászólás 690.
rasszista fiú megy a parton. Egy gyerek fürdik a vízben: -Másszki onnan, mérgezõ a víz! -Én nem érteni, mert lenni arab diák. -ja, csak annyit mondani , hogy lassan inni meert hideg a víz...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Válasz Dylan üzenetére (#2702): Hát igen. Nah lassan összeszedem magam és megint írok színvonalasabb vicceket, aadig is nyissunk az ilyeneknek egy új topikot "Játszótér" vagy "Dühöngõ" címmel :ehh :boxer
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Dylan 2004. augusztus 23. 2494 hozzászólás 101.
ahh elrontjátok ezt az egykor virágzó topicot a sok hülyeséggel... :( ;(
:ehh ~|
Válasz Pektor üzenetére (#2699): najo eztfigy az armithis benne van pl a Magyarmithisország-ban is! lássa?
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Pektor 2004. augusztus 23. 108 hozzászólás 2699.
Válasz armithis üzenetére (#2697): nem a teljes neved van benne thernek viszont igen. Imrood te meg NESZÓLJÁBEEEEE
Én nem hazudok csak gyorsan változik a véleményem!
Válasz ther üzenetére (#2693): figy teso :) két bizbasz megy az erdõben. aszonyja Bisz: - basz? erre Basz: Te bizbasz... nabaszmeg.... :yes :yes
Válasz Pektor üzenetére (#2694): de armikus hamarm marhaarm, zenearm, villarm jobbagyarm, látjátok benne van sokmindenben a nevemarm.
ther 2004. augusztus 23. 3121 hozzászólás 65.
Válasz Pektor üzenetére (#2694): aham, 1-2t már hallottam bneten is :)
o_O
Imrood 2004. augusztus 23. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Pektor üzenetére (#2694):pfffffffffffffff :(
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Pektor 2004. augusztus 23. 108 hozzászólás 2699.
Jolvan ha favicceket akartok...... ther rokonsága: therrorista, panther, theritõ, father, muther, bakther, éther, enther, unther, therefere, therka, tantherv, thervezet, therepjáró, theregetõkötél, theréz, theregörcs, és most ennyi jutott eszembe, a többeik neve meg nemjó ehhez :D
ther 2004. augusztus 23. 3121 hozzászólás 65.
Válasz armithis üzenetére (#2692): :ezt :E na akkor énis fázok mostmár egy kicsit: Két csirke megy a sivatagban: -Hé, te csirke vagy? -Igen! -Akkor bazdmeg!
o_O
Két tükörtojás fekszik a serpenyõben. Megszólal az egyik: - Te, milyen baromi meleg van itt! Mire a másik: - Segítség, egy beszélõ tükörtojás! erre emlékeztek? :yes :worship :yes :worship :yes
de azért Mit csinálnaegy bálna? KIABÁLNA!! ez még üt sztem nagoyn mert még minidg röhögök ezen :) :boxer
na de ha az én viceimen röhögtök emg fáradtok az nekem jo, mert teccik :) akkor lenne baj ha a vicceimre válaszként fenyegtéseket kapnék. :yes
Aradebil 2004. augusztus 23. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#2687): armi tuggyuk hogy te találod ki,láccik is :yes Eccer irtam de ezekbe csak aza pojén hogy nincs:)
PhArAo 2004. augusztus 23. 2737 hozzászólás 85.
Válasz armithis üzenetére (#2687): én próbáltam már, de igazából sosem tudtam vicce kitalálni :nem nameg igaz: BALU!! kérünk megint sok fasza viccet!! :hehe armithis: te meg találj ki vmi jót :kocc
RIP Ödi
armithis 2004. augusztus 22. 5151 hozzászólás 21.
aradebil miaz tán beakarsz hozni? akkor saját vicceket irj be mert ide szinte a vicclapokon kivul csak saját agyszüleményeket nyomok :) "erõltesd" meg az agyad :) ez kb majdnemszarvolt :) :) :) :) :nyes :ravasz :yes :scatter :kocc
Aradebil 2004. augusztus 22. 860 hozzászólás 429.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2683): a tied se verdesi a "kurva jó viccek"-t kategoriáját ~|
Delux 2004. augusztus 22. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Aradebil üzenetére (#2682): Itt én szoktam nyomni "jó" vicceket? :) Ooh köszi :kocc :yes Egyébként elég keveset írok ide, de azt azért megválogatom :E
2004. augusztus 22. hozzászólás .
Válasz 756Zogya üzenetére (#2683): hát ja x| kurva old
756Zogya 2004. augusztus 22. 573 hozzászólás 690.
Válasz Aradebil üzenetére (#2682): bocs hogy ezt mondom, de ezt ritka sz*r...
Aradebil 2004. augusztus 22. 860 hozzászólás 429.
ki ez asok ujonc aki nyomja aszar vicceket?se balu se delux se armi se senki nme nyomott vicceket a távollétem alatt:( Ezta viccet arminak szeretettel: MIért nem tudja a zsaru ugy inni a kávét hogy benne vagy akanál? ??? Mert kiszúrná a szemét x|
Válasz armithis üzenetére (#2680): áh, pedig ez fa!
armithis 2004. augusztus 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zOne üzenetére (#2679): ez szar ebe nincs fa ez szar :) :( :)
-Minek örül legjobban a halott kisfiú? -??? -A döglött kiskutyának! =]
armithis 2004. augusztus 21. 5151 hozzászólás 21.
_::): :): ))::):)
balu 2004. augusztus 21. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#2668): Ez nem igaz, csak eleg sokat. :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
2004. augusztus 21. hozzászólás .
Válasz Delux üzenetére (#2675):ehe
Delux 2004. augusztus 21. 2106 hozzászólás 135.
Válasz armithis üzenetére (#2674): Ismét befigyelt a válasz-után-szóközt-illik-tenni-hiba ;)
Válasz zOne üzenetére (#2671):DETEKUSBAZEM ?)
Pektor 2004. augusztus 21. 108 hozzászólás 2699.
Ez legyen a legnagyobb gondod pharao :D
PhArAo 2004. augusztus 21. 2737 hozzászólás 85.
500-ból azért marha sok hamu lenne...még úgy se férnének be :hey :P
RIP Ödi
Válasz armithis üzenetére (#2670): de zogyáé jobb :]
amguy as zsiodsat már ellöttme egszer csak igy. Hogy fér be 500 zsido a limuzinba? Hamutálon.
vudielen aranyköpései: -Egy alapvetoen hülye családból származom. Az apám színbolond volt. Egy bankban dolgozott, de elkapták, ahogy A4-es papírokat lopott. -Egy alapvetoen hülye családból származom. Az apám színbolond volt. Egy bankban dolgozott, de elkapták, ahogy A4-es papírokat lopott. - Öregapám az Észak - Dél elleni háborúban a Nyugat-ért harcolt. - Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: "Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát." - Az anyám nem akart még szoptatni sem engem. Azt mondta, hogy csak mint barátot szeret. - Amikor keresztelni vittek a templomba, a pap így szólt: "Most keresztelni hozták, vagy feláldozni?" - Amikor még kisebb gyerek voltam, le akartak fényképezni, és egy reklámot csinálni fogamzásgátló tabletta propagálására. Úgyhogy volt egypár élményem. - Mondhatnám, hogy a szüleim nem szerettek. A kádban általában hajszárítóval és rádióval játszottam. - Egyszer emberrablók raboltak el, és elküldték apámnak az egyik ujjamat. Azt üzente vissza nekik, hogy neki több bizonyíték kell! - Gyerekként egy esetben elvesztem. Megláttam egy rendort, és megkértem öt, hogy segítsen megkeresni a családomat. Ezt mondtam: "Gondolja, biztos úr, hogy valaha is megtalálom oket?" Erre o ezt válaszolta: "Nem tudom, fiam. Van egy pár hely,ahova elbújhattak." - Amikor farsang van, a szülok úgy próbálják beöltöztetni a gyerekeiket, hogy úgy nézzenek ki, mint én. Tavaly az egyik gyerek megpróbálta letépni a pofámat. - Dolgoztam már állatkertben is. A vendégek azt kérdeztek, hogy mennyit fogok még nõni. - Amikor apám szeretkezni akart, anyám mindig megmutatta neki a fényképemet "...a lélek halhatatlan, és a test elenyészte után is él, de ha a lelkem a testem nélkül létezik, meggyozodésem, hogy minden ruhám lötyögni fog rajtam." "A pénz jobb, mint a szegénység, legalábbis anyagi szempontból." "Nem vagyok egy bajnok. Rosszak a reflexeim. Egyszer elütött egy autó, amit két pasas tolt." " Az egyetlen bajom az életemmel, hogy nem valaki más vagyok." " A nagyapám amúgy igen jelentéktelen ember volt. A temetésén a halottaskocsi ment leghátul." " Az élet dolgait két részre osztom: rettenetesre és kibírhatatlanra." "És együtt alszik majd a bárány és a farkas, de a bárány nem alszik majd jól. /bibliájának egy részlete/" "Sohasem akartam a karrierje útjában állni. Hogyan is kívánhatnám egy hozzá fogható szépségu lánytól, hogy otthagyja a roncsderbit?" " Osztrigat pedig nem eszem. Az én ételem legyen halott - ne beteg, ne sebesült - halott!" ""Erdekes arca van. Erdekes hogy ez egy arc." " ...az arca olyan volt, mint Louis Armstrong hangja." "Gyerekkoromban egyszer eltuntem pár napra otthonról. A szüleim azonnal reagáltak, kiadták a szobám." "Hogy higgyek Istenben, mikor pont a múlt héten egy villanyírógép billentyuje becsípte a nyelvemet..." "Már hetedik éve, hogy anyósom átjön karácsonykor. Idén újítunk. Beengedjük." "Részt vettem egy gyorsolvasó-tanfolyamon. A Háború és békét nem egészen 20 perc alatt olvastam el. Az oroszokról szól." "Sohasem lennék egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagjának." " Nem az a kérdés, hogy van-e mennyország, hanem az, hogy hányig van nyitva, és melyik busszal lehet odajutni." " Aki korán kel, az igen." " Az hagyján, hogy nincs Isten, de próbálj meg vasárnap vízvezetékszerelot találni !" " Megkérdezték tolem, hogy szeretnék-e tovább élni az emberek emlékezetében, de én tulajdonképpen a saját nappalimban szeretnék tovább élni." "Szép dolog a szerelem egy férfi és egy no között...feltéve ha a megfelelo férfi és a megfelelo no közé kerül az ember." " Szeretem ezt az aranyórát. Apám a halálos ágyán adta el nekem." "Az agyam a második legkedvesebb szervem." " A pénz jobb, mint a szegénység, már csak anyagi szempontból is." " Az egyetlen bajom az életemmel, hogy nem valaki más vagyok." " A feleségem alapjában véve gyerekes. A múltkor is bejött a fürdoszobába és elsulyesztette a papirhajócskáimat." ". Valószínûleg túl lassú vagyok. Nemrég elütött egy autó, amit két ember tolt." " Könnyû boldognak lenni, ha semmi más gondod nincs az életben, minthogy mennyi nyálat eressz ki a szádon." " Utáltam és bántam minden napot, amelyet az iskolában kellett töltenem. Azt akartam, hogy tanítsanak meg írni-olvasni, és aztán hagyjanak békén." " Beültem egy étterembe, ahol minden fogást M.E.F. áron számláztak: Más Emberek Fizetése szerint." "Chaplin, indulásából következöen, fantasztikus akrobata képességekkel érkezett a filmiparba. Nekem nincs ilyen hátterem. Nekem a szöveg az erösségem - a bemondásaim valószínüleg jobbak, mint Chaplinéi." " A kenyérpirítóm gyülöl engem..." " Ha újra születnék, inkább néger kosárlabdázó szeretnék lenni." " Egy bizonyos nötípus kedvel engem Az a típus, aki legalább egyszer már felvágta az ereit. A nökre tett hatásom egyenesen arányos azzal, ahányszor már öngyilkosok akartak lenni." "A szüleim egyszerü emberek voltak. Hittek Istenben és a padlószõnyegben." " Negyedórán belül el akartam venni feleségül... Fél órán belül már eszembe se jutott, hogy ellopjam a retiküljét." " Kiraboltam egy hentesüzletet, száztizenhat borjúszeletet zsákmányoltam, de aztán neki kellett vágnom, hogy köretet is szerezzek." " A fiúk napjában egyszer kaptak meleg ételt: egy kondér gõzt." "Rosszabb dolgok is vannak a halálnál: aki valaha is együtt töltött egy estét egy biztosítási ügynökkel, tudja, hogy mire gondolok." " Mi vár ránk a halál után? A mennyország? A pokol? És lányok lesznek ott?" " A föiskolán a metafizika órán puskáztam: belenéztem a mellettem ülö fiú lelkébe." " Soha életemben nem keveredtem bajba, mindig az alkalomhoz illö ételeket ettem." " Vajon van-e túlvilág? És lehet-e ott zuhanyozni?" " Vajon miért mondja minden nö, hogy csapnivaló szeretö vagyok? Hogy tudnak ilyen végleges álláspontra helyezkedni 3 perc alatt?" " Oldószert?... Talán inkább biboldószert!" . "Nevetés nélkül ilyen jót még nem mulattam.(a szexrõl...)" "Volt már, hogy gondoltam az öngyilkosságra - de amilyen szerencsém van, az én esetemben ez is csak átmeneti megoldásnak bizonyulna. " "Sokkal inkább, mint valaha, az emberiség válaszút elõtt áll. Az egyik ösvény kétségbeeséshez és végsõ reménytelenséghez vezet. A másik a teljes pusztuláshoz. Imádkozzunk, hogy bölcsen a helyes utat válasszuk."
2004. augusztus 20. hozzászólás .
Válasz balu üzenetére (#2667): de te minden viccet ismersz :vigyor
balu 2004. augusztus 20. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#2666): Enmeg mind a 4-et ismertem. :dread
2004. augusztus 20. hozzászólás .
nekem a 3. tetszett :P
Woodoo 2004. augusztus 20. 2351 hozzászólás 111.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2664):Az 1. és a 4. nagyon cool :aha :aha :aha
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
756Zogya 2004. augusztus 19. 573 hozzászólás 690.
miért lila a pedofilfarka?? mert beszorult az inkubátorba. hitler fürdik, 1* csak kiesik aa kezébõl a szappan. Utána lõ egyet: -Büdös zsidó már megint szökni akarsz! hogy fér el tíz zsidó a kis polskiban?? 4 az ülésen, hat a hamutartóban. mikor lát a román kutya csontot?? ha nyílt törése van. ...
armithis 2004. augusztus 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2659): old :(
Wulfi 2004. augusztus 19. 102 hozzászólás 2806.
Válasz Imrood üzenetére (#2661): Ezt neked ecsém :yes :yes :yes :yes
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Imrood 2004. augusztus 19. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Wulfi üzenetére (#2660):bazzeg lusta vagyok elolvasni olvasom inkább tovább a titkos háborut mosst tok izgi pokember is megsebeslut benne hulk cipeli :(
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Wulfi 2004. augusztus 19. 102 hozzászólás 2806.
A prímás látva a politikában végbemen? folyamatokat, elhatározza, hogy kéri felvételét a kommunista pártba. El is megy a párttitkárhoz s bejelenti szándékát. - Aztán miért döntöttél így, prímás? - kérdezi a párttitkár. - Hát rájöttem, hogy kommunisták akarják a legjobbat, s a marxizmus-leninizmus a legkiválóbb eszme. - Jól van, épp most ülésezik a vezet?ség, majd megtárgyaljuk a kérelmedet, addig várj itt kinn. Jó félórányi várakozás után kijön a párttitkár és közli a prímással: - Sajnos, nem vehetünk fel a pártba. - Aztán miért nem? - Tudod, amikor 1944 ?szén a nyilasok kerültek hatalomra, Szálasiék ünnepséget rendeztek a Várban, és ott te húztad nekik a talpalávalót. - Hát bizony ez így volt - ismeri be a prímás, és lógó orral távozik. Otthon a felesége megkérdezi t?le: - Na Zsiga, fölvettek a pártba? - Nem a csuda vigye el! - feleli búskomoran a prímás. - És miért nem? - A vezet?ség azért utasított el, mert 44-ben, amikor a nyilasok ünnepséget rendeztek a Várban hatalomra kerülésük örömére, én húztam nekik a talpalávalót. - Te szerencsétlen, hát miért nem tudtad ezt letagadni a vezet?ség el?tt? - Nem lehetett, mert mind ott volt! ;)
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
756Zogya 2004. augusztus 19. 573 hozzászólás 690.
mi a külömbség beatlesben és jacksonban?? A beatles már szétesett....
balu 2004. augusztus 19. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Sped üzenetére (#2650): Jujj. :E