Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. augusztus 17. 4397 hozzászólás 31.
Válasz szabzero üzenetére (#2606): gyere fel chatre valamikor, aztan eligazit vki :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
szabzero 2004. augusztus 17. 1631 hozzászólás 198.
ja és ha valaki dc++ t tud kezelni szójjón má hö mer nekem nem megy elakadtam ott hogy hub:D
dehogyis már nem is játszok
szabzero 2004. augusztus 17. 1631 hozzászólás 198.
na leirom csak elõtte negedélyt kérek balutól nehogy moderáljon:D mert ugyey ez a szöveg olyan :hello
armithis 2004. augusztus 17. 5151 hozzászólás 21.
cigáynos is kira hé gazsi jobb vagy mitn a fater... :) :) M:) :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Zone ez a vicc akkora hogy bebindeltem Codba :) :) :) :) :) :) :):
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz NeCro[TNT] üzenetére (#2597): JEEEEE NECRO kibaszotFASZA
PhArAo 2004. augusztus 17. 2737 hozzászólás 85.
Válasz NeCro[TNT] üzenetére (#2597): :confused
RIP Ödi
2004. augusztus 17. hozzászólás .
:ehh
Válasz NeCro[TNT] üzenetére (#2597): egyszerû kommentlámulás :E a viccedrõl meg akkor nem mondok semmit
Delux 2004. augusztus 17. 2106 hozzászólás 135.
Válasz NeCro[TNT] üzenetére (#2597): :nem :nem :nem Ez Stirlitzes vicc!!! :ehh
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
NeCro_TNT_ 2004. augusztus 17. 260 hozzászólás 1423.
mióta van viccek topik, azóta nem értem h mi értelme ide irni azt, h "hû ez de kafa vót" :hello :nem de végülis demokráciában élünk, mindenki azt csinál amit akar :azzaz :sor dehogy legalább én ne offoljak : Kohn megitatja a macskát benzinnel. A macska megy két métert és összeesik, mire Kohn: -Kifogyott a benzin... :kocc
fakk
a knézis jó
PhArAo 2004. augusztus 17. 2737 hozzászólás 85.
csemegéztem kicsit melleslegrõl, sry ha már voltak: Cigánygyerek b@ssza a húgát. Egyszercsak megszólal a leány: - Há Gazsi! Te jobb vagy mind a fater! - Tudom! Mondta a muter! "Már akkor tudtam, hogy nemkívánt gyerek vagyok, amikor hajszárítóval kellett játszanom a kádban!" Az ezredi gyengélkedõn reggeli szemlére kerül sor. Megkezdõdik a szemle, öt katona áll sorba. -Nos, hadd haljam, mi a panaszuk? -Fáj a fogam. -feleli az elsõ. -Kihúzzuk! -Feldagadt a bokám. -Levágjuk! -Szemölcs nõtt a hónom alatt. -Lemetsszük! -Azt hiszem vakbélgyulladásom van.... -Kivágjuk! Az ötödik katona mélyen hallgat. -És magának mi a panasza? -A fejem fájt. De...már elmúlt... "És jön a magyar zászló. Felül a piros, alatta a fehér, a legalsót nem látom..." (Knézy az olimpián) Nóé a bárkán, félúton: "Ba***a meg a harkályt otthagyhattuk volna!" SÍR FELIRAT: "Itt nyugszom én, Olvasod te, Bár olvasnám én, S nyugodnál te!" A cigány Tanul vezetni: Elmennek egy tábla mellett: - Cigány tudod milyen tábla volt az? - Alumínium, vissza menjünk érte? "Okos enged, hamár szenved..."
RIP Ödi
PhArAo 2004. augusztus 16. 2737 hozzászólás 85.
rózsaszín pitbull nagyon állat) :nyes
RIP Ödi
balu 2004. augusztus 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Imrood üzenetére (#2592): Thx. Alomjargany. :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Imrood 2004. augusztus 16. 284 hozzászólás 1325.
Válasz balu üzenetére (#2590):jo az avatarod¢¢ :kira
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Delux 2004. augusztus 16. 2106 hozzászólás 135.
Mondok egy jó viccet: Épp önéletrajzot próbálok írni x|
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz Imrood üzenetére (#2589): Tobbek kozott... :) Nagyon kesz az a zenekar. :D
Imrood 2004. augusztus 16. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Delux üzenetére (#2587):az a durva a rószaszin pitbullnak mikor a csávo beszorula zetorba :yes
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Válasz szabzero üzenetére (#2586): Csak nem Rozsaszin Pitbull? :yes
Delux 2004. augusztus 16. 2106 hozzászólás 135.
Válasz szabzero üzenetére (#2586): Ne kímélj minket :)
szabzero 2004. augusztus 16. 1631 hozzászólás 198.
leírjam ide a béla bátyám a vadnyugaton címû dal szövegét? nagyon nagy akkorát röhögnél rajta:D
szabzero 2004. augusztus 16. 1631 hozzászólás 198.
a homokozós jó volt:D
Válasz nOia üzenetére (#2582): Pektort szidjatok... :E Egyebkent en a csehesen meg a perzsaszonyegesen behaltam, sztem azok nagyon jok...:nyes
ther 2004. augusztus 16. 3121 hozzászólás 65.
Válasz balu üzenetére (#2581): én most túl zsibbadt vok, h ezeket megértsem... 1-2 leesett, a többi nem :D azért gj, balu! :D
o_O
2004. augusztus 16. hozzászólás .
Válasz balu üzenetére (#2581): brezsnyeves jo tobbi kicsit santit x|
Na, ezeket ma irta chaten Pektor: - Mi az: sivatagban kis beton négyszög? - Homokozó - Melyik a három legnagyobb zsidó ünnep? - ??? - A Hanuka, a Yom Kippur és az Oscar-díj kiosztó. Két temetõõr beszélget: - Te képzeld, új zombi költözött a temetõmbe! - Te marha, az nem zombi hanem Zámbó - Pistike ne játssz a késsel! Kis idõ múlva. - Pistike szedd össze magad és menj be a szobába! - Brezsnyev elvtárs, mi a hobbija? - Saját magamról szóló vicceket gyûjtök. - És mennyit sikerült összegyûjtenie? - Három láger már tele van. Egy nõ bemegy egy perzsaszõnyeg boltba és ahogy lehajol megsimogatni egy szõnyeget kiszalad egy puki. Rákvörösen néz körbe hogy hallota-e valaki. Persze a tulajdonos ott áll mögötte, és megkérdezi: - Miben segíthetek? - Ö... ööö... azt szeretném tudni, hogy mennyibe kkerül ez a szõõ...szõnyeg. - Hát hogy is mondjam asszonyom, ha már a simogatásától elfingotta magát akkor az árától be fog szarni. - Hogy hívják a fején pörgõ bekát? - Breaka. - Melyik az a két sport, ami legjobban megmozgatja az agyat? - A sakk és a box - Mi lesz ha elültetik a pinaszõrt? - Mufkátli Ha a csehek dobogóra kerülnek az olimpián, kapnak néhány bónusz magánhangzót... - Mi az? A cipõboltban áll és énekel? - Szandi
ther 2004. augusztus 15. 3121 hozzászólás 65.
Válasz balu üzenetére (#2577): egész jók :kira
o_O
armithis 2004. augusztus 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2572): etiop rulz :yes
nagyi 2004. augusztus 15. 4567 hozzászólás 27.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2576): jok bár az utsot Jákshow mondta már régen heti7etesban
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
balu 2004. augusztus 15. 4397 hozzászólás 31.
Na meg egy "adag": :) Van 1-2 regi is, meg az uccso asszem talan volt is mar, de azert fogadjatok szeretettel. :) - Miért van a harkálynak csöre? - Hogy ne verje be a fejét A turista bemegy a kovácsmûhelybe, ahol a mester éppen lerakott egy forró patkót hûlni. A turista kezébe veszi a patkót, de nyomban le is teszi. - Megégette magát? - kérdezi aggódva a kovács. - Á, dehogy! Csak kurva gyorsan meg tudok nézni egy patkót. Az autós áthajt a piroson. Megállitja a yard. -Nem látta a piros lámpát? -De láttam. -Akkor miért nem állt meg? -Mert magát nem láttam! Matek órán kérdezi a tanító néni, hogy ki hogyan spórol otthon? - Na Juliska te, hogyan spórolsz? - Hát én elmegyek a zöldségeshez veszek egy diót megeszem a belsejét és a héját. - Ötös! - Na Pistike? - Én elmegyek a henteshez veszek egy hurkát megeszem a belsejét a bûrkéjét felhasználom kotonnak, utána beleszarok, visszaviszem a hentesnek és megmondom, hogy romlott volt a hurka és visszakapom a pénzt. Tanítónéni azt adja házifeladatnak, hogy a gyerekek írjanak arról fogalmazást, hogy anya csak egy van. Pistike arról ír , hogy amikor beteg volt, anyuka ápolta, etette: anya csak egy van ! Józsika arról ír, hogy amikor elesett, anyukája bekötötte a sebét: anya csak egy van ! - Hát te Móricka mirõl írtál? - Tegnap este hazamegyek megkérdem: van valami kaja ? mire anyám: - Ott van két melegszendvics a sütõben. Odamegyek, kinyitom a sütõt: - Anya, csak egy van ! - Mi az, reggelente korán kel, kenyeret süt, es nem a pék az? - ??? - De a pék az...
756Zogya 2004. augusztus 14. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#2572): A 2. IZOMÁLLATKIRÁLY
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
ther 2004. augusztus 14. 3121 hozzászólás 65.
Válasz balu üzenetére (#2572): elsõ rox második elmegy harmadik rox negyedik ismertem úgyhogy: :kira
o_O
Wulfi 2004. augusztus 14. 102 hozzászólás 2806.
Válasz balu üzenetére (#2572): :kira
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
PhArAo 2004. augusztus 13. 2737 hozzászólás 85.
Válasz balu üzenetére (#2572): vámpíros nagyon kira :hehe :hehe :hehe
RIP Ödi
balu 2004. augusztus 13. 4397 hozzászólás 31.
A családdal együtt fürdik a kislány. Megkérdezi az apját: - Apuu! nekem mikor lesz olyan a lábam között? - Amint kimegy az anyád. - Mért marad fenn a vizen az etióp? - Mert szálka ment a körme alá! Vampir szalad az utcan, a hona alatt egy kilo kenyerrel. Megallitja a rendor: - Hova sietsz azzal a kenyerrel? - Baleset volt a sarkon, es megyek martogatni... :yes - Melyik a legbüdösebb állat? - A pók mert 8 hónalja van.
Válasz armithis üzenetére (#2570): Az ugyvedes kiraly, meg az idezetek is jok. :)
armithis 2004. augusztus 13. 5151 hozzászólás 21.
Üdv mindenkinek! Talán páran észrevettétek, hogy újraélesztettük a programok rovatot. Sajnos a vírusok inváziója miatt a futtatható programokat a jövõben mellõzzük, de helyette az online játszható Flash programocskákat igyekszünk rendszeresen frissíteni. Hamarosan új rovatok is indulnak, az õsz közeledtével igyekszünk visszaállni a sûrûbb és rendszeres frissítésekre. Addig is mindenkinek további kellemes nyarat! Udvarias - Anyu, ma a buszon Apa rám szólt, hogy adjam át a helyem egy néninek! - meséli a kisfiú az anyukájának. - Nagyon helyes, ilyen udvariasnak kell lenni mindig! - mondja az anyja. - De Anyu, én Apu ölében ültem! Haláleset Egyik férfi a másiknak: - Hallom, meghalt a feleséged. Fogadd részvétem! - Köszönöm, nagyon megrázott ez a baleset. - És hogyan halt meg? - Egy fejessaláta ölte meg. - Micsoda? - Hosszú történet. Szegény a zöldségesnél vásárolt egy fej salátát. Megkérdezte a zöldségest, hogyan lehet megõrizni a frissességét. Erre az a barom meg azt tanácsolta neki, hogy dugja egy nejlonzacskóba a fejet, zárja le légmentesen és rakja be a hûtõbe... Ügyvédek Tárgyaláson a bíró így kezdi a mondókáját: - Sajnos egy roppant kellemetlen esettel kell kezdenem: az igazság az, hogy Smith ügyvéd úr megpróbált engem megvesztegetni 10000 dollárral! Néma csend a teremben. A bíró folytatja: - Azonban az még szomorúbb, hogy Leon ügyvéd úr, a másik fél védõje szintén megpróbált megvesztegetni 15000 dollárral. Így aztán arra a döntésre jutottam, hogy Leon ügyvéd úrnak visszaadok 5000 dollárt, és pártatlanul fogom tárgyalni az ügyet... Internet Egy felmérés szerint az Interneten ismerkedõ, és a partnerrel a valóságban is randevúzó hölgyek 61%-a mondta azt, hogy kellemes élmény volt a valóságban is találkozni. A maradék 39%-ot még jelenleg is keresik... Zuhany Tornaóra után a tanár döbbenten látja, hogy az egyik srác alsógatyában zuhanyozott. Odamegy hozzá, és megkérdi tõle: - Fiam, otthon is gatyában szoktál zuhanyozni? - Nem, tanár úr, de otthon 10 másik pucér sráccal sem szoktam zuhanyozni. Apu A kisfiú megkérdi az anyukájától: - Anyu, ugye Isten adja meg a napi kenyerünket? - Igen, kisfiam. - És anyu, ugye a Jézuska hozza a játékokat? - Igen, kisfiam. - És anyu, akkor Apu mi a francot csinál egész nap? Idézetek Ma egy nagyon eseménytelen nap volt, így amikor a mai beszédtémát kerestem, végül erre bukkantam: 1492-ben, ezen a napon indult Columbus Európából, hogy elhajózzon Indiába - és végül Amerikában kötött ki. Ironikus módon, ha manapság megpróbál valaki Európából felhívni egy amerikai céget, végül Indiában köt ki a hívása. - Jay Leno A legnehezebb évek az életben a tíz és a hetven közöttiek. - Helen Hayes Harmincöt év az a kor, amikor fejben már egyben vagy, de a tested kezd szétesni. - Caryn Leschen Az a kifejezés, hogy "dolgozó anya" szóismétlést tartalmaz. - Jane Sellman Ha egy nõ azt mondja neked, hogy 20, és 16-nak néz ki, akkor biztos lehetsz benne, hogy még csak 12. Ha egy nõ azt mondja, 26 és 26-nak néz ki, biztos közel van a 40-hez. - Chris Rock Bush elnök leesett a biciklijérõl egyik nap, miközben a birtokán kerekezett. Az illetékesek szerint egyik fontos testrésze sem sérült meg, ami azt jelenti, hogy csak a fejét üthette be. - Jake Novak Ne légy szerény, nem vagy te annyira nagy ember. - Golda Meir A Holdraszállás 30-ik évfordulója alkalmából Bush elnök találkozott Neil Armstronggal. Egyetlen fura pillanata volt csak a találkozónak, amikor Bush elnök azt mondta: "Úgy hallottam, jól szerepelt a Tour de France-on". - Conan O'Brien szivesen :) ...
maizhogy tesom regje ez baze :)
Sped 2004. augusztus 13. 1 hozzászólás 23826.
Válasz iko üzenetére (#8): old ez az én viccem bze!
ther 2004. augusztus 13. 3121 hozzászólás 65.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2561) 5/3 :)
o_O
Válasz 756Zogya üzenetére (#2561): :D :D :D
Imrood 2004. augusztus 13. 284 hozzászólás 1325.
Válasz Wulfi üzenetére (#2564):sztem meg qrva joooo csak ne gondlkodj vulgárisan s tecceeni fog :yes
Wulfi 2004. augusztus 13. 102 hozzászólás 2806.
Válasz Imrood üzenetére (#2562): Ez a vicc nagyon gáz :]
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Delux 2004. augusztus 13. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Imrood üzenetére (#2562): Ooooold :)
Kopognak a zsidó nénike ajtaján: Kik vagyotok? Jo barátok! :nyes Hányan vagytok? Fünf :yes :yes
756Zogya 2004. augusztus 13. 573 hozzászólás 690.
n ah már Debrecen:) Csörög a telefon a KGB központjában: - Szeretném bejelenteni, hogy Igor Szergejevics a rendszer ellensége. Gyémántokat rejteget a tûzifájában! A KGB azon nyomban kiszáll Szergejevics házához, felforgatják a pincét, gyémántokat nem találnak. Hogy biztosak legyenek a dolgukban, egyesével átnézik a tûzifát, sõt mindegyiket széthasogatják, hátha azokban rejtették el a gyémántokat. Mivel semmit sem találnak, elnézést kérnek Igor Szergejevicstõl, majd elvonulnak. Kis idõ múlva csöng a telefon Igor Szergejevicsnél: - Halló, Igor? - Igen. - Volt nálad a KGB? - Igen. - Felvágták a tûzifát? - Igen. - Akkor most te telefonálsz, fel kéne ásni a kertemet...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Válasz armithis üzenetére (#2558):Tod CIvisVáros a Legjobb! :kira
Wulfi 2004. augusztus 13. 102 hozzászólás 2806.
Válasz armithis üzenetére (#2558): :yes
ne debrecen elárasztotta a viccek topicot JEEE! :)))