Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. augusztus 13. 5151 hozzászólás 21.
ne debrecen elárasztotta a viccek topicot JEEE! :)))
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
2004. augusztus 13. hozzászólás .
Válasz Wulfi üzenetére (#2555): tényleg lehetne néhány új, mondjuk egy sóhajtós pontideillene
balu 2004. augusztus 13. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Wulfi üzenetére (#2554): :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Wulfi 2004. augusztus 13. 102 hozzászólás 2806.
Válasz balu üzenetére (#2553): Rágjuk Dylan fülét és lesznek újak :finom :finom
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
A horgász megházasodik. Az esküvo másnapján kérdi tole a haverja: - Jó volt a nászéjszaka, megdugtad az asszonyt? - Á, nem lehetett, mert tripperes... - Leszopott? - Herpesze van... - Legalább megmatyizott? - Ekcémas a keze... - Áruld már el, akkor miért vetted el? - Mert isteni gilisztákat szarik! :hehe :hehe :hehe
Az életem nem habostorta... =) - Madár vagyok, fagyott szárnnyal, várom a meleget minden éjjel!
Válasz Wulfi üzenetére (#2549): Minimum... :) Kar hoyg vedelos smiely nincs... :vigyor
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Wulfi üzenetére (#2550): Kiraly. :E
Felesleges smájlikat kéretik figyelmen kivül hagyni :hello
Kis versikét nem tudtam kihagyni: :aha 1. Ötödéves öreg csókák mennek fel a Várba. Irinyitõl a Hiltonig Buda le van zárva. ||: A Dunántúl összes borát meg fogjuk ma inni, Mocsárrészeg lesz a banda, úgy kell hazavinni. :|| 2. Elsõ évben nem tudtuk még, hol mérik a jó bort, Másodévben felfedeztük a Fekete Hollót. ||: Harmadévben, negyedévben fokoztuk a tempót, Ötödévben alig bírjuk emelni a korsót. :|| 3. Ötödéves öreg szarok mennek fel a Várba, Azok élik világukat, akik ritkán hánynak. ||: Lám én szegény .....-éves elég gyakran hányok, Mégis azon csodálkozom, szeretnek a lányok. :|| 4. Hatodéves villanymérnök ballag be a gyárba, Egész nap a diódákat válogatja párba. ||: Munka után felesége albérletben várja; Kocsi és az öröklakás totál ki van zárva. :|| 5. Tizedéves villanymérnök nem ballag már gyárba, Egész nap a seggét veri, a segélyre várva. ||: A kevéske fizetésbõl piára is futja, Detoxból a temetõbe vezet majd az útja. :|| 6. Huszadéves villanymérnök koporsóba zárva, A sírhalmát körülállja a rendezõgárda. ||: Könnycsepp helyett vörösborral locsolják a sírját, Azután meg addig isznak, ameddig csak bírják. :|| hehe :hehe :hehe
Válasz balu üzenetére (#2548):Alakul a molekula :kocc :kocc Aztan majd a finom sörnek a habját :finom
Válasz Wulfi üzenetére (#2542): En sztem megyek, es szivesen beszallok a buliba. ;) :]
Válasz Wulfi üzenetére (#2537): Ezt ismertem, de ez jo, es igaz. :azzaz :E
Imrood 2004. augusztus 13. 284 hozzászólás 1325.
Válasz ther üzenetére (#2543):Ther akkor kezelésbe veszunk Wulfival,,, rendes ember lessz belõled és bolldog mig debrecenben vagy :kocc :worship
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Válasz Wulfi üzenetére (#2541): melette :nyes :nyes :nyes
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Válasz ther üzenetére (#2543): :kira
ther 2004. augusztus 13. 3121 hozzászólás 65.
Válasz Wulfi üzenetére (#2542): messze van az néköm meg van minden más hülyeség! ;( :| majd én itt fogok :sor sz: de ha lesz debreceni lan, arra szívesen leugrok! :D
o_O
Válasz ther üzenetére (#2540): Gyere le EQ-ra, elsö 3 stádiumot át is ugordjuk :kocc :kocc
Másik jó vicc: Imrooddal egyszer elmentünk 1 kocsma mellett ... :hehe :hehe
Válasz Wulfi üzenetére (#2537): a vége a legjobb :D
o_O
2004. augusztus 13. hozzászólás .
Válasz Wulfi üzenetére (#2537): jó :kira
:kocc :kocc
Kicsit hosszú, meg lehet volt is, de tessék : Az alkohol fogyasztásának szembeötl? szakaszai és azok strukturális jellemzése 1. stádium: Enyhén spicces Tünetek: Csillogó szemek, néha egy-egy, váratlan kurjantás. Fogyasztás: Négy-öt sür vagy nagyfröccs. Pályagörbe: Egyenes. 2. stádium: Félspicces Tünetek: A szemek még jobban csillognak, heveny nótázási inger, a beszéd felgyorsul, minden 10. szó után egy elfojtott böffentés. Fogyasztás: Két fél rum és négy üveg sör. Pályagörbe: Egyenes, itt-ott gyorsan korrigált oldalirányú billenés. 3. stádium: Spicces Tünetek: A szem csillogás marad a vigyorgás konstans és infantilis jelleg?, a beszéd érthet?ségi foka csökken, kezd megsz?nni a különbség a zöngés és zöngétlen mássalhangzók között. Fogyasztás: Egy dl pálinka és hat üveg sör. Pályagörbe: Kissé hiperbolikus, illemhelyre történ? távozás közben ötletszer? megkapaszkodás különböz? tárgyakban, az egyik ilyen a pincérn? bal melle. 4. stádium: Kótyagos Tünetek: A szem fénye megtörik, trágár kifejezéseket használ, minden böffentés után folyamatos fals éneklés. A "Bodri kutyát bottal verik" közben egy könnycsepp jelenik meg az arcon. Fogyasztás: Sok sör. Pályagörbe: Ciklikus ívekkel tarkított parabola. 5. stádium: Enyhén részeg Tünetek: Az arc vonásai plasztikussá válnak, a mimikai izmok nyersgumiszer?en funkcionálnak, a beszédben gargalizáláshoz hasonló szavak t?nnek fel, diszkrét vádaskodás a pincér hátsó felének és a ló nemi szervének feltételezett kapcsolatáról. A sótartó reflexszer? ellopása. Fogyasztás: Három fél rum, egy fél vodka, négy üveg sör és három nagyfröccs. Pályagörbe: Ilyet az ökör is csak vágtában vizel. 6. stádium: Félrészeg Tünetek: A szem fénytelenül mered el?re, a tekintet gy?r?z? pocsolyához hasonlatos, beszédében furcsa mondatok és érzelmes türkesztán pásztorbeszéd részletek keverednek. A WC-ben vizelés közben obszcén ódáknak a falra firkálása reszketeg bet?kkel mint pl: "Ha rövid a farkad közelebb kell állni, nem kell a budiból Balatont csinálni!" Fogyasztás: Két dl rum, nyolc üveg sör, fél liter bor. Pályagörbe. Átmegy térgörbébe, amely va lépcs?n való leguruláskor Archimdes-csavarra emlékeztet. 7. stádium: Részeg Tünetek: A szem teljesen csukva, csak akkor nyílik ki amikor a lekókadó fej felborít két üveg sört, halk sírdogálás, az arcon megjelennek au örökölt degeneráltság koravén ráncai, illemhelyre bezuhanás a csukott ajtón keresztül. Fogyasztás: Három dl vodka, tíz üveg sör és tíz nagyfröccs. Pályagörbe: Matematikaileg leírhatatlan, négydimenziós mozgás, a negyedik dimenziónak ugyanis bejön a DELIRIUM TREMENS. 8. stádium: Mattrészeg Tünetek: A szem szinte állandóan csukva, ha néha nyitva is van, akkor csak a fehérje látszik. Ezen keresztül látható a "Kóma kalandjai", az érzékszervek teljesen pertubáltak, se kép, se hang, halk hörgés, id?nként a bal orrlyukon történ? hányás. Minta zárójelentésb?l kiderül, a detoxikáló állomáson a "Filmszakadás" cím? film megtekintése. Fogyasztás: Nagyjából annyi mint egy kozák lovasezred a lovakkal együtt. Pályagörbe: Nincs leírható mozgás, csak apró rezonatív helyzetváltozások csuklás közben. ;)
Válasz Wulfi üzenetére (#2534): én már ismertem :)
o_O
Válasz Wulfi üzenetére (#2534): :aha ez kiraly :D
Wulfi 2004. augusztus 12. 102 hozzászólás 2806.
Beteg a pszichiáternek: - Doktor úr segítsen! Minden éjszaka, amikor elalszom, az álmomban megjelenik egy törpe, és azt mondja: MOST PISILÜNK! És ekkor én mindig ágyba vizelek. Mondja meg, mit csináljak! - Egyszer?! Ha újra megjelenne a törpe, mondja azt: MOST NEM PISILÜNK! A beteg hazamegy, este 10-kor lefekszik aludni, és már jön is a törpe. A beteg összeszedi a bátorságát, s ezt kiáltja: - MOST NEM PISILÜNK! MOST NEM PISILÜNK! - Hát most nem is - mondja a törpe. - MOST KAKILUNK!!! :hehe :hehe :hehe :hehe sry ha már volt
balu 2004. augusztus 12. 4397 hozzászólás 31.
Válasz nOia üzenetére (#2532): ja? :D
2004. augusztus 12. hozzászólás .
Válasz balu üzenetére (#2521): jujj?
ther 2004. augusztus 12. 3121 hozzászólás 65.
Válasz SiTe üzenetére (#2514): ehh :D Válasz balu üzenetére (#2519): ehh :)
o_O
756Zogya 2004. augusztus 12. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#2520): Sztem IZOMÁLLATKIRÁLY!!!
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2004. augusztus 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2521): :)))))))))))))))))))))))) köszike most megmentettél az éhhaláltól :yes
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Delux 2004. augusztus 12. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#2527): Uhh az szívás :]
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz Delux üzenetére (#2526): Nem mer meg azt hiszi beleszerettem, hogy csak neki kuldom. :D
Válasz balu üzenetére (#2525): Akkor küldd el neki privátban :E Lehet, hogy egyesék örülnének neki :hehe
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
En mondtam, hogy arminak van. O ertekelni fogja. :P
Válasz Delux üzenetére (#2523): kb
Válasz balu üzenetére (#2521): :noo
Válasz balu üzenetére (#2521): u
Es meg egy raadas arminak: Megyek a halpiacon, nézelödök: élõhal itt, élõhal ott... :yes
Válasz SiTe üzenetére (#2514): Bazze ez milyen regi, de nagyon jo. :worship :nyes
Egy ur utazik a vonaton, oleben kisfia ugral, szemben csinos holgy, nyari ruhaban. Egyszercsak kilatszik a holgy melltartoja a ruha alol. - apu, apu mi az ami a neninek kilatszik? - kisfiam, az ilyent nem szabad észrevenni, ugy kell tenni mintha nem latnad. Megszolal erre a holgy: - Uram, on nem jol neveli a fiat, a gyerek torest fog szenvedni ha nem az igazat mondjuk neki, es félrehuzva a ruhat megmutatja a melletartóját. Mennek tovabb, egyszercsak kilatszik a holgy bugyija. A gyerek ujra elkezdi: - apu, apu mi az ami a neninek kilatszik? Az apa ujra elmonja, hogy az ilyent nem szabad észrevenni, ugy kell tenni mintha nem latnad stb. Megszólal erre a holgy ismet, hogy uram on nem jol neveli a gyermeket a gyerek torest fog szenvedni ha nem az igazat mondjuk neki, és felhuzva a szoknyáját megmutatja rendesen az alsónemujet. Mennek tovabb, a gyerek ott ugrál az apja oleben, egyszercsak megszolal: - apu, apu mi mozog a fenekem alatt? - hogy torest ne szenvedjel, az apad fasza.
756Zogya 2004. augusztus 12. 573 hozzászólás 690.
Válasz SiTe üzenetére (#2514): ez IZOMÁLLTAKIRÁLY
armithis 2004. augusztus 12. 5151 hozzászólás 21.
site :vigyor :kira :yes :nem :hehe
nagyi 2004. augusztus 12. 4567 hozzászólás 27.
Válasz SiTe üzenetére (#2514): :aha :aha :aha
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
2004. augusztus 11. hozzászólás .
Válasz SiTe üzenetére (#2514): :hehe:hehe:hehe
SiTe 2004. augusztus 11. 505 hozzászólás 774.
A szadista és a homokos elhatározzák hogy, egy nap azt csinálnak a másikkal amit akarnak. Így is tesznek, kezd a homokos, gatyát le, egész nap csak k*féli a szadistát agyba-fõbe. Jön a szadista napja, elvezeti a b*zit egy vidéki pajtába, fogja a másik p*csét és belefogatja a satuba, a satu karját letöri, majd elõvesz egy kést, erre a homokos megrettenve: - Ugye nem akarod levágni??? - Óóó, én nem. Majd levágod TE, ha rádgyújtottam a pajtát!
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
756Zogya 2004. augusztus 11. 573 hozzászólás 690.
-Apa! Messze van még Amerika? -Nincs kisfiam. Kis idõ múlva -Apa, mEssze van még Amerika?? -Nincs kisfiam. ... -Apa messze van még Amerika? -Na most már qss, ússzál tovább!!
Delux 2004. augusztus 11. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#2509): Mûegyetemista... hmhm :E
PhArAo 2004. augusztus 11. 2737 hozzászólás 85.
Válasz balu üzenetére (#2503): :hehe :hehe :hehe
RIP Ödi
Imrood 2004. augusztus 11. 284 hozzászólás 1325.
Mamaaaa mi az az orgazmus?? Nem tom fiam kérdezzed apádat :nyes :nyes
balu 2004. augusztus 11. 4397 hozzászólás 31.
Lepusztult, neandervölgyi jellegû mûegyetemista száll fel a 7-es buszra. A sofõr nagyon menõ akart lenni, és kiszól a tolóajtón, jó hangosan: - Mi újság az õserdõben, öreg! A válasz gyors és meglepõ: - Anyád nem üzent semmit! Haverom hazafele jött a busszal, és egy alacsony növésû nénike jelezni szeretett volna, hogy le akar szállni. De mivel pici volt nyújtózkodnia kellett, és a nagy akarásnak púzás lett a vége. Erre egy csávó aki szinten végignézte a mûsort, odaszólt: - Ez az mama, ha nem éri el, lõje le! Es nehany infos vicc: - Mi az: kicsi, sárga, de mégis nagy hatalma van? - A ROOT kiskacsa... - Mi az? Sok hülye informatikus ideges, vitatkozik, ordibál? - Sok hülye informatikus gépet rak össze... - Mit csinálsz, ha már huszadszor fagy le a rendszer? - Control alt cipõtalp... - Hogyan lehet felismerni egy Internet kalózt? - Webhely van az arcán.