Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. augusztus 11. 4397 hozzászólás 31.
Válasz ther üzenetére (#2506): Az elsot ismertem, de a masik ketto :kira :D
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
ther 2004. augusztus 11. 3121 hozzászólás 65.
az õ betûk elé mért tesz nekem egy & jelet? :hey
o_O
a [url=http://www.gumicsizma.hu]gumicsizma.hu[/url]-ról találomra néztem ezeket, de nagyon bejönnek nekem :nyes :hehe Az autóbuszban egy apácát molesztál egy skinhed. Nem sokáig tûri az apáca és odamegy a buszvezetõhöz, hogy állítsa le a skinhedet, mert hát õ mégiscsak apáca. Odainti magához a buszvezetõ a skinhedet és mondja neki: - Állítsd le magadat skinhed, mert ez megiscsak egy busz ez pedig apáca, de adok én neked egy tanácsot. Az apáca minden éjjel kimegy a temetõbe imádkozni Jézushoz. Te öltözz be Jézusnak es õ megtesz neked mindent. A skinhed megfogadja a tanácsot és Jézusnak beöltözve várja az apácát következõ éjjel a temetõben. Meg is érkezik az apáca és így szól: - Itt vagyok Jézus és megteszek mindent, amit csak akarsz, de ha lehetne, akkor hátulról csináljuk... Miután megtörténik a dolog, a skinhed leveszi az álarcot és így szól: - He-he-he, én nem is Jézus vagyok, hanem a skinhed! Mire az apáca is leveszi az álarcot: - He-he-he, én meg nem is apáca vagyok, hanem buszvezetõ.... Egy fiatal nõ elmegy az orvoshoz: - Kérem, doktor úr, a hét végén lesz az esküvõm, s mert eléggé tapasztalatlan vagyok, kérdeznék ezt-azt, és ön felvilágosíthatna. - Örülök, hogy bizalommal van az orvostudomány iránt... Nos, mi a problémája? - Úgy vettem észre, a võlegényem lába között van egy valami... - Igen, kislány. A tudományos neve pénisz.... - Megjegyzem, doktor úr... Nos, ennek az izének a végén van egy kis bunkóféleség. - Igen... Ennek a neve makk. - Igen, doktor úr, de a võlegényemnek ettõl a makktól visszafelé vagy huszonöt-harminc centire van két aranyos kis gömb. Ezek micsodák? - Az attól függ, kisasszony - gondolkodik el az orvos. - Nekem például a seggem. Este az idõs mama bebújik a papa mellé, és elkezd matatni... Képrdezi a mama: - Na papa, mit fogok, mit fogok? Erre a papa: -Mit fogsz, mit fogsz b'azzeg, aludni fogsz!!!
o_O
balu 2004. augusztus 11. 4397 hozzászólás 31.
Válasz ther üzenetére (#2504): Nekem is, ha ez eddig nem lett volna nyilvanvalo. :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz balu üzenetére (#2503): :E nekem bejönnek a zsidós/cigányos/hitleres&lenines viccek :D
o_O
balu 2004. augusztus 10. 4397 hozzászólás 31.
Isten osztja az orrokat. Elõször a fehérember kerül sorra: - Hát, én közepes orrot szeretnék, se kicsit se nagyot, se keskenyet se széleset. Megkapja. Utána a néger következik: - Én széles lapos orrot szeretnék. Õ is megkapja. Jön a kínai: - Én kicsi keskeny orrot akarok. Megkapja õ is. Majd a zsidó kerül sorra: - Mennyibe kerül? - Ingyen van. - Akkor a legnagyobbat! Én ezt máshogy ismerem, de most nemtom begépelni majd késõbb most egy másik: Skinhead felvesz egy stoppost, aki nagyon fáradt, szal elszundít. 3 negy puffanásra ébred és megkérdi a skinhead-et h mi volt ez. Erre skinhead: - Semmi különös, csak elütöttem véletlenül egy cigányt... - Ez volt 3 puffanás???-kérdi az utas - Aha, 1:fel a járdára, 2:elütni a cigányt, 3:le a járdáról.... 2 cigány megy egy építkezés mellett. Egyszer csak az egyik beleesik egy meszes gödörbe és kiszól a társának: - Te gazsi adj már egy lapátot! - Meg vagy huzatva?? 2 perce letté fehér oszt már is dolgozni akarsz????? Cigány megy a munkaküzvetítõbe: - Elnázást munkát szeretnék vállalni! Erre a munkaközvetítõ: - Van egy tökéletes munkánk az Ön számára:reggel mennek önért egy limuzinnal 10 felé, délben hazaviszik és 10.000.000/nap a fizetés! Mire a cigány - De kisasszony, ne vicceljen má velem! - Mért?? Maga kezdte! Megy a skinhead a kocsival meglàt egy cigànyt gondolja, hogy elgàzolja. ùgy is tesz. De valaki kihìvja a zsarukat. Jön a zsaru, leveszi a sapkàjàt, az is skinhed. Azt mondja: - Ilyen csùnya öngyilkossàgot mèg nemlàttam. A cigány sétáltatja a kutyáját a parkban. Arra megy egy szkinhed, és odamegy a cigányhoz, és modja. - Miért sétáltatod ezt a büdös dögöt? Mire õ: - Hát, néha megkell õket is sétáltatni! Mire a szkinhed: - KUSS nem hozzád szóltam. Lenin meghal megy a pokolba. Már egy jó ideje ott van és az Ördögöt teljesen kikészíti. El is megy az Ördög az Istenhez. - Jaj Isten Úr kérlek segíts. Leninnel nem lehet bírni, prédikál az embereknek már mindenki az õ oldalán van és már épül a pártház! - Semmi baj küld fel hozzám majd én helyrerakom! Eltelik 1 hónap megy az Ördög Istenhez. - Na Isten Úr jutottál valamire? - Elõször is nem Isten Úr hanem Isten Elvtárs, másodszor pedig nincs is Isten! Felborul a négercsókos autó amikor arra jár két cigány és elkezdik falni észnélkül a földön szétszóródott édességet. Arra jön két szkínhed, meglátja az egyik odaszalad és eszeveszetten elkezdi taposni a négercsókokat. mire társa megkérdezi: - Mit csinálsz haver? Mire a másik: - Ne kérdezõsködj, inkább gyere segíts! Kettõ már kikelt. Skinhead találkozik az utcán egy kínaival mire megszólal: - Ne hunyoríccsá cigány!!!! Cigány ül a padon erõsen fogja a fejét. Odamegy hozzá egy skinhead. -Mit csinálsz cigány? -Koncentrálok. -Gyere velem most csinálunk egy ilyen tábort. Na, mara ennyi. :)
armithis 2004. augusztus 10. 5151 hozzászólás 21.
mondok egy viccet huzd le a slicced :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
756Zogya 2004. augusztus 10. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#2499): loller: 2milla hadifogoly :worship :worship
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2004. augusztus 10. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2499): ez a csigás nagyon király baze :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Két csiga bemegy a kortsmába, kikérnek két sört, de eszükbe jut, hogy nincs náluk lóvé. Kitalálják, hogy az egyik hazamegy pénzért, és az, amelyik hazamegy, megkéri a másikat, hogy addig ne igyon má a sörbõl, hanem várja meg. Na ezt megbeszélik, és elindul a csiga. A másik üldögél a sörök felett, eltelik 10 perc, eltelik egy fél óra, egy fél nap a csiga sehol. Na már kezd nagyon mérges lenni, dehát a fogadalom az fogadalom. Eltelik egy hét, egy hónap, a csiga még mindig nem ivott a sörbõl, de már nagyon unja. Eltelik egy fél év, aszongy, hogy õ má nem bírja tovább, és mohón a szájához emeli a korsót. Ekkor a másik csiga megszólal az ablakból: - Kukucs! Ha csalsz, el se indulok! -Halló, bin Laden úr? Paddy vagyok Írországból, a Harp sörözõbõl, és be szeretném jelenteni, hogy hadat üzenünk magának! -Hát, Paddy - mondja bin Laden -, ez aztán a hír! Jó, hogy szólt! Ha szabad tudnom, mekkora a hadseregük? - Hm - mondja Paddy kis számolgatás után -, vagyok én, aztán az unokatestvérem, Sean, meg Seamus a szomszédból, meg az egész darts-csapat. Az összesen nyolc ember! -Nos, Paddy, az az igazság, hogy nekem egymillió emberem van, akik csak a parancsomra várnak, és akár meghalni is készek értem! -mondja bin Laden. -Azt a mindenit! -mondja Paddy. -Várjon egy kicsit, ezt meg kell beszélnem, visszahívom! Valóban, másnap megint csöng a telefon. -Minden rendben bin Laden úr, még mindig áll a háború! Szereztünk némi gyalogsági harceszközt! -Aztán milyen fegyverük van, ha szabad tudnom? -kérdezi bin Laden. -Két kombájn, meg egy bulldózer, meg Murphy traktora! -Paddy, meg kell, mondjam, hogy nekem 16 ezer tankom van, és 14 ezer páncélozott jármûvem -mondja bin Laden. -Aztán meg mióta utoljára beszéltünk, a hadseregem 1,5 millió fõre nõtt. -Te jó ég! -mondja Paddy. -Ezt meg kell beszélnem a többiekkel! Visszahívom! És tényleg, másnap Paddy ismét jelentkezik. -Bin Laden úr, a hadüzenetet nem vonjuk vissza! Már légifegyverünk is van, mert a Harrigan permetezõjét átalakítottuk, és a pilótafülkébe betettünk pár puskát! És a Shamrock sörözõbõl is jön egy pár fiú! -Tudnia kell, Paddy, hogy nekem 10 ezer bombázóm van, és 20 ezer harci repülõgépem -sóhajt bin Laden. -És amióta utoljára beszéltünk, a hadseregem létszáma 2 millióra nõtt! -Azt a nemjóját! -mondja Paddy. -Várjon egy kicsit, visszahívom! Másnap Paddy telefonál. -Jó reggelt, bin Laden úr. Sajna az a helyzet, hogy le kell fújnunk a háborút. -Nocsak, Paddy, hát miért gondolta meg magát ilyen hirtelen? -Átgondoltuk a dolgot a fiúkkal néhány sör fölött, és úgy látjuk, kizárt dolog, hogy kétmillió hadifoglyot etetni tudnánk...
Válasz 756Zogya üzenetére (#2495): Hehe :aha
Válasz ther üzenetére (#2493): Ja ezt nem vettem észre :worship :worship
ther 2004. augusztus 10. 3121 hozzászólás 65.
úgylátom zogya nem változtál a nyaralás alatt :D
o_O
Ez lemaradt. A francia válogatott csúnyán leszerepelt, Zidán megérkezik Párizsba, gondolja, beöltözik koldusnak, hogy ne vegyék észre. Fel is veszi a szakadt ruhát, kis mocskot ken az arcára és elindul. Egyik sarkon felkiált egy idõs néni: - Szia Zizu! Gyorsan visszafordul, majd beöltözik rabbinak fekete ruha álszakáll, elindul, de a néni a sarkon megint hozzászól: - Szia Zizu! Ismét visszaszalad, beöltözik nõnek, magas sarkú, szoknya, de a néni ismét felkiált: - Szia Zizu! Odamegy hozzá: - De nénike, hogy-hogy mindig felismer, hisz háromszor is beöltöztem? - Ne bassz Zidán, hisz én vagyok, Barthez.
Megül a nagy meleg utcán s udvaron, csak a legyek dongnak néhány kutyaszaron. A virág is kókadt, fán a gyümölcs aszott, árnyékban egy macska alszik, egész éjjel baszott. Forgalmas a budink, Mert romlott a puding. Stevie Wonder találkozik a neves golfbajnokkal, Tiger Woods-szal, és megemlíti neki, hogy õ is remekül golfozik. Tiger kissé kételkedik a vak zenész golftudásában, de udvariasságból inkább nem szól semmit. - Mielõtt elütöm a labdát - magyarázza Stevie -, megkérek valakit, hogy álljon a lyukhoz, és kiáltson egyet. A hallásom annyira kifinomult, hogy egészen pontosan tudok célozni. Tiger elámul, Stevie pedig azt javasolja, hogy játsszanak egy meccset. Amikor Tiger belemegy, a zenész megkérdezi: - Mit szólnál, ha 100 ezer dollár lenne a tét? A golfozó nem akar pénzért játszani, de Stevie addig erõsködik, amíg elfogadja ezt a javaslatot is, majd megkérdezi: - Na jó, és mikor játsszunk? - Nekem bármelyik éjszaka megfelel - feleli Stevie. Két homokos focista arról beszélget, hogy ki minek örül a legjobban. - Én annak - kezdi az elsõ -, ha gólt rúgok. Egyszerre tíz játékos csókolgat. - Én meg annak - mondja a másik - , ha kimarad egy gólhelyzetem és tizenötezer szurkoló ordítja egyszerre: "Kapd be!" na hazajöttem a nyaralásból, külddök pár viccet...
ther 2004. augusztus 10. 3121 hozzászólás 65.
Mondások: Úgy gépel, mint a villám ... néha lecsap. A hardver az, amibe bele lehet rúgni. Ha az isten számítógépes szakembernek teremtette volna az embert, akkor 16 ujjunk lenne. Aki tudja, csinálja, aki nem tudja - rendszergazda. Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor. Apu, tudtad, hogy a mágnes nem vonzza a floppy-jaidat? 3M = Meglátni, Megvenni, Megbánni Számítógéppel sokkal könnyebben oldhatók meg azok a feladatok, amiket nélküle nem is kellene megoldani. Az egyetlen plattform, amin a win95 stabilan üzemel, az a marketing-részleg írásvetítõje. ..... Felülírtam, nagy baj? (I/N) Ha sebességiszonyod van, használj Windowst! Amiga készlet tart... Ha az építészek úgy dolgoznának, mint a programozók, akkor egy harkály egész városokat dönthetne romba.
o_O
armithis 2004. augusztus 9. 5151 hozzászólás 21.
:nyes
nagyi 2004. augusztus 9. 4567 hozzászólás 27.
Válasz balu üzenetére (#2483): ez jo lehetett kár hogy nincs meg videon :nyes
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
De =]
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
balu 2004. augusztus 8. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#2488): Szora sem erdemes... ;)
armithis 2004. augusztus 8. 5151 hozzászólás 21.
köszönöm hogy életben tartatok :)) :) :) :) :) :)
Válasz balu üzenetére (#2485) :) :
milyen buli van az intenzivosztályon? Eszméletlen :))
Válasz ther üzenetére (#2484): Nincs, legalbbis nekem nincs. :) Fak nelkul meg armi meghalna, es azt nem vennem a lelkemre... :hehe :D
ther 2004. augusztus 8. 3121 hozzászólás 65.
Válasz balu üzenetére (#2483): ez nincs meg aviban? a fák amúgy ócskák már :)
o_O
Réges régen, a TV hoskorában esténként még a nok olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondóno rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra. - Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendoen az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operator megbillenti a statívot a röhögéstol. A mesélo, nagydarab szakállas figura folytatta: - ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstol. Utolsónak az operator maradt, aki a következo mondat után hagyta el a stúdiót: - ...és a fészekbol kilóg a szép villás farkam... :nyes Es fak, arminak, aradebilnek sok szeretettel: - Miben van 10000 kalória? - 5000 szem Tic-Tacban. - Mi az, fán ül 100 tonna és csipog? - két 50 tonnás veréb.
ther 2004. augusztus 8. 3121 hozzászólás 65.
Akkor vagy igazán alkoholista, ha...: Elveszted a vitát, amelyet mozdulatlan tárgyakkal folytatsz. Kapaszkodnod kell a padlóba, hogy le ne zuhanj a Földrõl. A munka zavar az ivásban. Az orvosod vérnyomokat talál az alkoholkeringésedben. Fejed hátsó részén a WC ülõke pihen. Õszintén hiszed, hogy az alkohol az ötödik nagy élelmiszercsoport. Felismered, hogy 24 óra egy napban, 24 üveg sör egy ládában. Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással! Félszemmel jobban tudsz fókuszálni. A parkoló arrébb ment, amíg a bárban voltál. Mindenkinek van egy ikertestvére. Leesel a padlóról... Nem eszel, mert 5 sörben ugyanannyi a kalória, mint egy hamburgerben! Az üveg mindig elhibázza a szádat. A vámpírok dülöngélni kezdenek, miután megtámadtak téged. Az Anonim Alkoholisták gyülésén így kezded: "Helló, az én nevem... izé..." A mértékletesség számodra a kevesebb só használatát jelenti. A hálószobában ébredsz, az alsód a fürdõszobában van, felöltözve aludtál el... hmmm. A négy alapvetõ élelmiszercsoport szerinted a Koffein, Nikotin, Alkohol és a Nõk. Minden éjszaka jobban és jobban vonzódsz szobatársad macskájához. "Helló tiszt úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett." "Nem én vagyok részeg, te vagy túl józan." Feleségedet csak söröskorsó alján keresztül ismered fel. Az a nyomorult rózsaszín elefánt megint követett egész hazáig. A másnaposság egy vonzó alternatív életstílussá kezd válni. A bokor berug a gyakori levizeléstõl.
o_O
ha igen akkor lámakommenteltem egyet :)
ezt a vicclapot még asszem nem raktam be... Politikusok Kutatók érdekes kísérletet végeztek a férfiúi gondokra gyógyírt jelentõ csodaszerrel. Az eredmények azt igazolták, hogy a kísérletben részt vevõ férfiak többségének nemi élete jelentõsen javult. Jelenleg annak magyarázatát keresik, hogy a kísérleti alanyok közt elõforduló politikusok a várt hatás helyett miért nõttek nagyobbra... Házassági kedv - Miért megy egyre kevesebb nõ férjhez manapság? - Mert jobb szeretik a szalonnát a hûtõben, mint egy disznót a nappaliban. Fotós A híres fotóst vendégségbe hívják. A vacsora után a háziasszony beszélgetésbe elegyedik vele: - Gratulálok a képeihez, nagyon impozánsak! Biztosan jó fényképezõgépe van. Erre a fotós: - Gratulálok a vacsorához, nagyon finom volt! Biztosan nagyon jó fazekai vannak... Bíró Az ügyvéd így szól a tanúhoz: - Kérem, hölgyem, szó szerint ismételje el, mit mondott a vádlott! A hölgy kicsit habozva így szól: - De kérem, ha szó szerint elmondom, az minden tisztességes embert sérteni fog. - Akkor - szól az ügyvéd - egyszerûen csak súgja a bíró úr fülébe. PC Vettem egy új számítógépet, amely sokkal gyorsabb, mint a régi. A régivel 30 perc kellett, hogy teljesen elkeserdjem a saját bénaságomon, az újjal elég 5 perc is. Skót Egy holland, egy ír és egy skót házaspár elmennek golfozni. A holland felesége lehajol egy labdáért, és egy lágy szellõ fellebbenti a szoknyáját, láthatóvá téve, hogy nem visel alsónemût. - Asszony, te meg miért nem hordasz bugyit? - kérdi döbbenten a férj. - Olyan kevés pénzt adsz a háztartásra, hogy nem jut belõle fehérnemû vásárlására - mondja az asszony. - Tessék, itt van 50 dollár, szaladj, és vegyél magadnak fehérnemût - mondja a férje. Folyik tovább a játék, ezúttal az ír feleség szoknyája fedi fel a titkot: itt is hiányzik az alsónemû. - Drágám, ez meg mi? - kérdi döbbenten a férj. - Tudod, olyan kevés pénzt adsz, hogy erre már nem jutott belõle. - Tessék, itt van 20 dollár, vegyél egy bugyit magadnak! - mondja a férj. A következõ ütésnél a skót feleségének szoknyája libben fel, láthatóvá téve, hogy itt is hibádzik a bugyiviselet. - Asszony, rajtad meg miért nincs bugyi? - horkan fel a skót férj. - Annyira fukar vagy, hogy a konyhapénzbõl nem jut fehérnemûre - méltatlankodik a feleség. - Tessék - mondja a férj - itt egy fésû, legalább fésüld meg egy kicsit...
armithis 2004. augusztus 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz szabzero üzenetére (#2475): ez a csiga nagyon nagy!!!! :)) na akkor egy oldat :) Két giliszta zoknithegeszt a pincébe... a jok tugyják a befejezést. :yes
ther 2004. augusztus 7. 3121 hozzászólás 65.
Válasz szabzero üzenetére (#2474): nézd meg a GYIK-ot, levan írva! ottvan az oldal legalján! :D
o_O
balu 2004. augusztus 7. 4397 hozzászólás 31.
Válasz szabzero üzenetére (#2474): 80 kommentnel kapsz rint, BC-t(ami = a kerrierrel) meg 1640-nel. Most 43-ad van... :] ;)
Válasz szabzero üzenetére (#2475): :) Azt inkabb ne ird le, en is ismerem... :hehe
szabzero 2004. augusztus 7. 1631 hozzászólás 198.
na szal hova megy a csiga? -haza ez az egyetlen vicc amit most tudok de tudom a 10-20 perces törpike óriás viccet is:D
dehogyis már nem is játszok
szabzero 2004. augusztus 7. 1631 hozzászólás 198.
jaj de most ez olyan vicces :D még mindig scv vagyok? balu te admin vagy te biztos tudsz tenni valamit a carrierért:D használd az erõdet :D
dehogyis már nem is játszok
Válasz armithis üzenetére (#2467): Erre van a Teszt topic... :ehh
Válasz ther üzenetére (#2459): Azert vannak kozte jok is. :kocc ;)
bakker erre nem is gondoltam :) de jo vicc volt nem? :)
Válasz ther üzenetére (#2469): :nyes :kira :sleep :kira :vigyor :) ;) :aha :aha
ther 2004. augusztus 7. 3121 hozzászólás 65.
Válasz armithis üzenetére (#2464): Válasz armithis üzenetére (#2465): Válasz armithis üzenetére (#2466): Válasz armithis üzenetére (#2468): ügyes vagy armi, h fél oldal rózsaszín kutyával ajándékoztál meg minket! :nyes :peace
o_O
jesz és siekrült :)
na bocsi de ez teszkomment
ez bugos bze
köszi :) ígyvan :)(:)=(:)=(:):=()):)
bakker takarodjál innen!
2004. augusztus 7. hozzászólás .
Válasz Kurazsi.R.e üzenetére (#2461): BANBANBAN
ther 2004. augusztus 6. 3121 hozzászólás 65.
hát ez se nagy farok......
o_O
Kurazsi_R_e 2004. augusztus 6. 34 hozzászólás 5139.
[Mass smiley. - balu]
single tank is jó egység
Kurazsi_R_e 2004. augusztus 6. 34 hozzászólás 5139.
jó volt :vigyor :vigyor :vigyor :finom :D :hello :kira :ezt :noo :boxer :yes :yes
single tank is jó egység
ther 2004. augusztus 6. 3121 hozzászólás 65.
Ez egy kicsi gyökerebb, dehát ezvan :| Humoros történetek: Tanári szövegek: - Nem tetszem nektek? Pedig legalább olyan szép vagyok, mint amilyen okosak ti. - Nekem nem volt ilyen jó tanárom, mint nektek! - Amikor én még diák voltam, tiszteltük tanárainkat! Nekünk még volt kitõl tanulni! - Neked van valami papírod arról, hogy normális vagy? - Ha hittanórán azt halljátok, hogy Jézus él, akkor sem kell félni, húsvéti szünet mindig lesz! - Egyszerre csak egy ember vitatkozzon! - Akinek a nevét mondom, jön az ellenõrzõjével, és kap egy autogrammot, fölötte egy kis szöveggel. - Csend legyen, mert olyat mondok, hogy dolgozat lesz belõle! - A fáraó a múmia alapanyaga. - Ha nem tudod megjegyezni, akkor tanuld meg! - Az IQ-d mint a gyémánt. Olyan mélyen van. - Elõre beírhatom az 1-est, vagy kínlódsz 10 percet a tábla elõtt? - Hát te mit csinálsz? Írsz a táblára, vagy díszíted? - Húzd végig a törtjelet, mert beáznak a számok! - Akik nincsenek itt, azok betegek, vagy arra számítottak, hogy én leszek beteg? - Gyere, ülj ide a tábla elé! Igaz, sok a krétapor, legalább ragad rád valami! - A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet. - A múlt órán hiányoztál, Karcsi fiam, tudsz róla?
o_O