Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

ther 2004. július 27. 3121 hozzászólás 65.
valaki nemtud egy olyat, amin lehet egy jót röhögni?
o_O
ther 2004. július 27. 3121 hozzászólás 65.
Válasz armithis üzenetére (#2361): ismerõs, de más verzijjóba hallottam. demár nemtom hogyvolt az ;)
o_O
armithis 2004. július 27. 5151 hozzászólás 21.
ez nem fa nem mondhatjátok. :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2004. július 27. 5151 hozzászólás 21.
itt is re, akkor mondanák egyet, egy lightosat csak mert ennyire telik hé! 3 sündiszno megy az erdõben és fasza. Beborul az ég és vihar kerekedik mire egy nagy levél alá belapulénak és várnak hogy elmenjem a vihar. Arra jár egy jótündér és mondja: - Mindenkinek van egy jo kivánsága mondjátok! elsõ süni, én fászok és félek anyukámat szeretném látni! Hopp eltünik és már otthon is van. második süni, én félek és fézok és apukámat szeretném látni! Hopp eltünik éás már otthon is van. harmadik süni, én fázok és félek de a barátaimat szeretném látni! :kira :kira :vigyor :nyes :yes :hello
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
LtShadow 2004. július 27. 945 hozzászólás 389.
Csõre tölti a légpuskát.... Valami jókis félautomata légpuskája lehet. Ahelyett hogy duplacsövû durva sörétes (lehet lefûrészelt :)) vadásszal nyomná...
HF ALL
756Zogya 2004. július 26. 573 hozzászólás 693.
Jóképû 20 éves srác bemászik az idõs néni kertjébe és mohón elkezdi dézsmálni a gyümölcsöt. A néni kimegy egy légpuskával: -Fiatalember! Most gondolom meg fog erõszakolni engem. -Jajj, dehogyis, hovágondol néni Az néni erre csõrre tölt: -Márpedig muszáj lesz...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
ther 2004. július 25. 3121 hozzászólás 65.
Válasz Blackdrone üzenetére (#2355): [url=http://www.pwned.nl/ ]http://www.pwned.nl/ [/url] linkeltem :)
o_O
Naib 2004. július 25. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Blackdrone üzenetére (#2355): ez régi de jó:)
Every man lives - not every man truly dies!
756Zogya 2004. július 25. 573 hozzászólás 693.
Mi a villamos szék öccse?? Elektromos kisülés
Blackdrone 2004. július 25. 425 hozzászólás 939.
http://www.pwned.nl/ muha
hehe ez jó ez a supersonic mar lattam kurva régen egyik clantarsam descjébe volt ez a hivatalos oldala még tolteni se kell http://www.hugi.is/hahradi/bigboxes.php?box_id=51208&f_id=1075 hf :)
- Miért nem megy a róka tavasszal az erdõbe? - Mert már ott van. :kira
Naib 2004. július 25. 5216 hozzászólás 19.
Juj ez súlyos:)
Gumikacsa 2004. július 25. 5422 hozzászólás 15.
nah lámák most végetek! némi vicc..én nemolvasnám el...még1x csak erõs idegzetûeknek...18 éven felüieknek! lehet voltak má de nemfogok ennyi kommentet végigolvasni.. Mi az: nagy, zöld és nehéz kiszarni? Tank Meddig bírja a teve víz nélkül? Élete végéig Mi az, ugat és futballozik? Labdarúgó EB. Mi az, amikor a sünöknek nem kell iskolába menni? Sünidõ! Mi a mértékegysége az akvárium es az istalló közötti távolságnak? Hallótávolság. Hogyan hal meg a teniszezõ? Megáll benne az ütõ. Mi az? 5 lába van és ebbõl 2 szõrös? Kislány a zongoránál. Mi a különbség a víz és egy ikerpár között? A vízre azt mondjuk H2O, az ikrekre meg azt, hogy ó hát kettõ! Miért hívják az apát és az anyát szülõnek? Mert az anya szül, az apa meg lõ. Egyszer volt egy õsember és felkiáltott: - Hé víz!!! Azóta van ott Hévíz. Mi az: szem körül sok apró ételdarabka? - Szemrehányás... - Melyik a legrosszabb gyógyszer? - A kilenc. - Miért? - Mert fordítva hat... - Mi volt Zrínyi Miklós fiatal korában? - Kifutófiú. - Hogy jön ki a néger a Vörös-tengerbõl? - Vizesen! Miután a királylány megcsókolta a villamost, átváltozott BKV. - Milyen vasból van a Télapó szánkója? - Rém-szar-vasból. Michael Knight felcsenget egy lakáshoz. Kaputelefonon leszólnak neki: - Kit keres? Michael az órájához hajol: - Hé Kitt, valóban kerestél? - Milyen ipar van Lábatlanon? - Tolókocsi! Kõmûves Kelemen megy haza, és szól a fiának: - Menj fiam, anyád már vár! - Mit iszik a vámpír, ha ideges? - Csigavért! - A szúnyogok közül melyik a rendõr? - Az, amelyik nyakon csíp. - Melyik tyúk tojik kindertojást? - A kindermagos. - Mi a faszén? - Önkritika. - Mit mond Scully ügynök a szakadék szélén? - Fox, Mulder? - Hogy lesz a vakondból metró? - Jön a gonosz boszorkány, és átváltoztatja bkv. - A kocsmában ül és se keze se lába. Mi az? - Törzsvendég. - Piros és árt a fogaknak, mi az? - Tégla! - Miért nem megy a róka lövészetre? - Mert ott mindig meghúzzák a ravaszt. - Mi lesz, ha összekeverünk egy kígyót egy kenguruval? - Ugrókötél. - Mi az apácák kedvenc sorozata? - Barátok közt. - Miért nem játszik a tûzoltózenekar aszfalton? - Mert nincs olyan hangszer. - Miért nem megy a róka tavasszal az erdõbe? - Mert már ott van. - Mi Magyarország legihatatlanabb kávéja? - Hát a BKV. - Mi az összefüggés a lét és a tudat között? - Ha megiszod a lét, a tudat elmegy. - Hogy mondják az angolok hogy "haj van az autón"? - Harrison Ford! - Mi a rossz emésztés jele? - Fingom sincs. - Mi az, folyékony és banánízû? - Majomhányás. - Mi történik, ha a Mikulás karambolozik? - Szánja bánja... - Ha 5 percig alulról szagolod, meghalsz. Mi az? - Tavirózsa. - Mi a különbség a kígyó és a takarítónõ között? - A kígyó harap, de a takarítónõ Maris... - Hogyan kell 30-birkát 60-felé terelni? - Az M3-on... - Milyen a kocsmai sztriptíz? - A kocsmároslány lehányja a ruháját. - Miért nem vesz Józsi bácsi fél disznót? - Mert eldõlne az ólban! - Miért van a tengerben víz? - Hogy ne poroljanak a hajók! - Képzeld! Tegnap 20 percig ültem a villamosszékben! - Jézusom! És hogyan maradtál életben?? - Leszálltam a végállomáson. - Milyen szobák vannak a pók lakásában? - Csupa hálószoba! - Hol lakik a német medve? - Irgumburgban.
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
nagyi 2004. július 24. 4567 hozzászólás 27.
Válasz MaDEyE üzenetére (#2349): az nekem is megvan ugyanugy kaptam 1 emailbe csak hát ide csak a szöveget tudtam becopizni :) :kocc
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
MaDEyE 2004. július 23. 1654 hozzászólás 194.
Válasz nagyi üzenetére (#2336): Igen ezt én is ismertem, de nálam ehhez tartozott két eredeti kép is. Egy amin Bush katonai vezetõk között van és néz bele egy távcsõbe, aminek a végén ottvan az az eltakaró rész. Másik meg ahogy egy ovodában ül egy kislány mellett, kezében egy nyitott mesekönyvvel amit fordítva tart. :P
Aki hüJe hallyon meg oké?
756Zogya 2004. július 22. 573 hozzászólás 693.
Reagen meghívja Brezsnyevet. Gondolja, megtréfálja egy kicsit. Odaülteti egy zongorához, amin csak három bilentyû van - az egyik piros. Brezsnyev rögtön megnyomja. Hatalmas füst, durranás, a zongora felrobbant. Mindenki jót röhögött. Brezsnyev viszonozza a meghívást. Gondolja, õ is megtréfálja az elnököt. Odaülteti egy zongorához, amin csak három billentyû van - az egyik piros. - Micsoda fantáziátlan ez az orosz - gondolja Reagen -, még a poénjaimat is plagizálja. Mivel az õ viccének csak ártalmatlan puffanás volt a következménye, így gondolkodik: - Jól van bazmeg, megnyomom a pirosat. Így is tesz, de nem történik semmi. Megnyomja négyszer-ötször....semmi. - Na, ide figyelj, nem elég, hogy utánoztál, még a viccgéped se mûködik?! Elegem van! Haza megyek! Brezsnyev csendesen: - Nincs hova, bazmeg! Bemegy a szõke nõ a spermabankba, és beáll a sorba. Az elõtte álló férfi megszólítja: - De hölgyem, ez itt egy spermabank! Mire a nõ telepofával: - Ühüm!
Naib 2004. július 22. 5216 hozzászólás 19.
Amúgy a fasza linkek topicba való inkább:)
Naib 2004. július 22. 5216 hozzászólás 19.
Ez volt Dominator descjébe is, nagyon odavág:)
Nickhos 2004. július 22. 136 hozzászólás 2320.
[url=http://www.teampoison.net/etmovie/Elektronik_Supersonik.mpeg]http://www.teampoison.net/etmovie/Elektronik_Supersonik.mpeg[/url] Csak óvatosan! Nagyon üt! :peace
No deal! No ally! GL KB
iko 2004. július 22. 976 hozzászólás 372.
:P
Loading...
iko 2004. július 22. 976 hozzászólás 372.
na hát ez a "vatta" simán kicsinálja a csicskásodat...
Loading...
Pektor 2004. július 21. 108 hozzászólás 2699.
A vatta kussol :D :nyes :nyes :nyes
Én nem hazudok csak gyorsan változik a véleményem!
iko 2004. július 21. 976 hozzászólás 372.
több mint a fele már volt...
Loading...
756Zogya 2004. július 21. 573 hozzászólás 693.
A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk. Egy rendõr megállít egy autóst: - Uram, Ön átlépte a megengedett sebességhatárt! Ezért meg kell büntessem! - Jaj, biztos úr, nem volt az olyan sok! Adjon még egy esélyt! - Nos, ma jó napom van, ezért ha válaszol egy kérdésemre, akkor elengedem - mondja a rendõr. - Tegyük fel, éjszaka autózik, és meglát két világító pontot az úton. Mi lehet az? - Ez egyszerû - mondja felcsillanó szemmel az autós. - Egy szembejövõ autó! - Persze, de milyen autó? Volkswagen, Mercedes, Volvo? - kérdi a rendõr. - Sajnos nem sikerült, meg kell büntessem! - De biztos úr, fordítsuk meg a dolgot. Felteszek én egy kérdést, és ha tudja a választ, nem bánom, büntessen meg. - Jól van - egyezik bele a rendõr. - Az utcasarkon áll egy miniszoknyás, kifestett nõ, aki minden elhaladó férfinek ajánlatot tesz. Ki õ? - Ez nagyon egyszerû - mondja a rendõr. - Egy prostituált! - Persze hogy prostituált, de ki õ? A kedves édesanyja, a felesége, vagy a lánya? Három barát beszélget arról, hogyan változtak meg a feleségeik a jogosítvány megszerzése óta. - Az enyém úgy fogja meg a lényeget, mint a botváltót - mondja az egyik. - Az enyém pedig, ha jobbról közelítek hozzá az ágyban, elsõbbséget ad - így a másik. - Az enyém faksznizik. - meséli a harmadik - Hazajön, levetkõzik, négykézlábra áll és így szól: "Tele kérem!" Négy apáca egyszerre hal meg, és most ott állnak Isten elõtt a nagykapunál: - Lányaim, ha meggyónjátok összes bûneiteket, akkor bemehettek! - Isten, én egyszer láttam egy férfi nemiszervét. - Nem baj, kislányom, mosd meg a szemed és menj be! - Isten, én egyszer megfogtam egy férfi nemiszervét! - Jaj kislányom, na jól van, mosd meg a kezed és bemehetsz! Erre hirtelen megelõzi a negyedik apáca a harmadikat. - Kislányom, te miért tolakodsz ennyire? - Majd pont abba fogok beleinni, amibe õ a seggét öblögeti! Szaddám Husszein áll a kivégzõosztag elõtt, bekötött szemmel, egy fél cigarettával. Megszólal az itéletvégrehajtó: - Szaddám Husszein, eljött az ideje, most még van egy utolsó kívánsága! Szaddám: - Beckham lõjön!!!! Világméretû felmérést indított az ENSZ. A felmérésben egy kérdés szerepelt: "Kérem, mondja meg õszinte véleményét arra nézve, hogyan lehetne megoldani az élelmiszer hiányt a világ többi részén?" A felmérés nagy kudarccal vegzõdött: - Afrikában nem tudták, mit jelent az "élelmiszer". - Kelet-Európában nem tudták, mit jelent az "õszintén". - Nyugat-Europában nem tudták, mit jelent a "hiány". - Kínában nem tudták, mit jelent a "vélemény". - Közel-Keleten nem tudták, mit jelent a "megoldás". - Dél-Amerikában nem tudták mit jelent a "kérem". - Az USA-ban pedig nem tudták, mit jelent a "világ többi része". Az iskolaév elsõ napján egy amerikai középiskolában a tanárnõ új diákot mutat be: Sakiro Suzukit Japánból. Kezdõdik az óra: - Lássuk, ki tud többet Amerika történelmébõl - mondja a tanárnõ. - Ki mondta: 'Szabadság vagy halál!'? Síri csönd az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: - Patrick Henry 1775 Philadelphiában. - Kiváló Suzuki, és ki mondta: 'Az állam a nemzettel egyenlõ, ezért a nemzet nem halhat meg." Suzuki feláll: - Abraham Lincoln 1863 Washington. A tanárnõ végigméri az osztályt és így szól: - Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika történelmét, mint ti! Hátulról egy csendes hang: - Nyald ki a seggem, büdös Japó! - Ki volt az? - kérdi a tanárnõ. Suzuki jelentkezik és mondja: - McArthur tábornok 1942 Guadalcanal-nál, és Lee Iacocca 1982 a Chrysler cég közgyûlésén. Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: - Elhányom magam! A tanárnõ kiabál: - Ki volt az?!!! Suzuki azonnal válaszol: - Idõsebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió 1991. Az egyik diák feláll és unottan odaveti: - Szopjál le! A tanárnõ hisztérikusan: - Elég! Ez most ki volt?!! Suzuki rezzenéstelen arccal: - Bill Clinton Monica Lewinsky-nak, 1997 Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda. Még egy diák feláll és elordítja magát: - Ez a Suzuki egy nagy rakás szar! Suzuki ismét nyugodt hangon: - Valentino Rossi, 2002 Brazil, Motoros Nagydíj. Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnõ elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: - Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!! Suzuki: - Medgyessy Péter, László Csaba pénzügyminiszternek a költségvetés benyújtásakor, Budapest 2003. na ennyi elég egyelõre
756Zogya 2004. július 21. 573 hozzászólás 693.
Mit mondanak a nõk, amikor rajtakapják õket? Az angol: Darling, ha idõben tájékoztattál volna mikor jösz haza, elkerülhetõ lett volna ez a mindekettõnknek kínos helyzet. A német: Hans, ma a szokásosnál 4 perccel és 45 másodperccel korábban jöttél haza. Ezt meg kell magyaráznod! A francia: Jean, milyen jó, hogy jösz. Jacques már nem bírja tovább. A svéd: Te vagy az, Olaf? Én már ugyan kész vagyok, de Sven még szórakozna, csatlakozz. Az orosz: Iván, végre egy igazi férfi! Ez itt még fel sem pofozott elõtte. A zsidó: Izsák, te vagy? De akkor ki a fene fekszik rajtam? A román: Kedvesem, ne aggódj, elõre fizetett. A magyar (miközben kiugrik az ágyból): István, kinek hiszel jobban: nekem, vagy a szemednek? A cseh: Pepa, nyugodt lehetsz. Most tudtam meg, hogy õ lesz a fõnököd. A székely: Kend az összes pálinkát megitta, mi mással tudtam volna megkínálni? A cigány: Feri, itt marasztalom már 2 órája, hogy el tudd lopni a pénztárcáját! :)
Naib 2004. július 21. 5216 hozzászólás 19.
Hú baz mennyi DA természetfilmünk van itthon, van vagy 20-25 kazetta:D
nagyi 2004. július 21. 4567 hozzászólás 27.
ezis old de nekem teccett: HOVA TUNT DAVID ATTENBOROUGH ? - Az ember nem is gondolná, hogy ilyen közel engednek magukhoz ezek a hatalmas testû gorillák... - Szerencsére a nyársas antilop bikák a párviadal közben csak egymásra figyelnek... - A jóllakott oroszlán emberre sohasem támad... - Ennél a kialudt tûzhányó kráterénél... - A mindenevõ vándorhangyáknak talán egyetlen hibájuk a rossz látásuk, ezért nem is sejthetik, hogy a vonulási útjuktól csupán fél méterre állok... - A hírhedt emberevõ medvét éppen 5 éve lõttek ki, pont itt a barlang bejáratánál... - A kezemben tartott növényevõ lábatlan gyíkot, csak a szakemberek tudják megkülönböztetni a hasonló kinézetû szakállas viperától... - Ezek a jámbornak tûnõ hatalmas fókák a szárazföldön esetlenül mozognak... - Az uráli bagoly tojójáról sok véres történetet mesélhetnek a madarászok, de szerencsére ez itt most egy hím... - ... arra keressük a választ, hogy miért hagyja ott áldozatát az anakonda, ha ember jelenik meg a környéken...
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
nagyi 2004. július 21. 4567 hozzászólás 27.
meglehet old de jo: A legintelligensebb elnök Egy repülogép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtoernyo van! Az elso utas azt mondja: "Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabdajátékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék." Ezzel elveszi az elso ejtoernyot és kiugrik a gépbol. A második utas, Hillary Clinton azt mondja: "Az USA elozo elnökének vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb noje vagyok, New York szenátora és az USA talán leendo elnöke." Ezzel elvesz egy ejtoernyot és o is kiugrik. A harmadik utas, George W. Bush azt mondja: "Én vagyok az Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a polgáraimnak, hogy nem halok meg." Ezzel elvesz egy ernyot és kiugrik. A negyedik utas, a Pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: "Én már nagyon öreg vagyok. Eddig is jó emberként és papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyot. " Erre a fiú azt válaszolja: " Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtoernyonk. Amerika legintelligensebb elnöke az iskolatáskámat vitte el... :aha :aha :aha
756Zogya 2004. július 20. 573 hozzászólás 693.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#2332): kérlek szépen, ezt kigyûjtötte a haverom és csak 1* kellett ctrl+v-ni de mind1 :P
na ez rossz volt de van másik: -Apa! Kurvára fáj a fogam!! -Nekem is, de ne mond anyádnak
Nem tudom nézni, hogy már lassan 2 napja nem írtok semmit:( ezért gyosrsan megpróbálkozom 1 viccel: ez az õsrégi jutott eszembe: Piroska elé ugrik a farkas: -Én vagyok a gyorsankefélõ farkas! -És az fáj? -Miért, fájt?
"Olyan csúnya vagy, hogy mikor megszülettél, két hétig lapáton hordtak, mert nem tudták, hogy sz*r vagy ember? " ezt tényleg lehetne mostmár hanyagolni.Nem mintha rossz lenne de csak az elmúlt 1 hónap alatt volt 6* A Ctrl-c ctrl-v elég gyors de egy idõ után unalmas.Bár ha valaki szereti nyugodtan. Ctrl-c Ctrl-v Ctrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-v Ctrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-v Ctrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-v Ctrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-v Ctrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-v Ctrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-v Ctrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-vCtrl-c Ctrl-v Ugye milyen izgi? ;)
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
ha senki sem ír már másgfél napja, akkor felteszem: Leverlek, mint paraszt a mezsgyekarót. Leveri, mint vak a poharat. Levelezzen veled a Mailer&Daemon! Letöröm a kezed és a hátadba szúrom! Leruglak, mint lázas gyerek a takarót Lenyomta, mint Süsü a cölöpöt. Lefejelte, mint vak bálna a torpedót. Lefejelte, mint bálna a jéghegyet. Lefejelte, mint vakond a kútgyürüt. Lefejellek, mint kezdõ sáska a harangvirágot Lefejellek, mint gyalogbéka a földiepret Lefejellek, mint vasorrú bába a mágnesasztalt Lefejellek, mint vakond a rotaciós kapát Klassz a frizurád, még mindig a gyomírtót használod hajspraynek? Kiszúrom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz amerre látsz! Kirántalak, mint frutti a tömést! Kikészítelek, mint szûcs a nyersbõrt Ki mondta, hogy agresszív vagyok? Leharapom a fejét annak az állatnak! Kevés vagy, mint erdõtûzhöz a vízi pisztoly. Kevés vagy, mint lopótökben a bunözési hajlam Kevés vagy, mint lakatlan szigeten a tömegverekedés Kevés, mint a lókolbászban a patkódobogás Pezseg, mint aranyhal a királyvízben Öregem, Te egy igen komoly érv vagy az abortusz mellett Öld meg mind! Isten majd kivalogatja a jókat Olyan vagy mint egy csésze - aljas és nagyfülü Olyan szép a foga, hogy a kerítésen keresztül legelhet vele Olyan sötét vagy, hogy ha elrepül a vállad felett egy holló, azt hiszik villámlott Olyan sötét vagy, hogy a néger fasza hozzád képest neoncsö! Olyan sötét vagy, mint a vakond belsõzsebe Olyan sötét vagy, hogy a negró világít a szádban! Olyan seggfej, hogy ki kéne törölni Olyan ronda volt kiskorában, hogy szúnyoghálót raktak fölé, be ne köpjék a legyek Olyan ronda volt, hogy zsákban hordták óvodába Olyan ronda, hogy én még gázálarcban is szebb vagyok nála Olyan pofont kapsz, hogy a takony menetet vág a nyakadon Olyan lázad legyen, hogy a családodat melegen tartsa Olyan lassú vagy, mint a szabadnapos csiga! Olyan karika lába van, hogy bumerángon kell vasalni az alsógatyáját Olyan hülye vagy, hogy görbíted a teret! Olyan foga van, hogy kiharapná a sarokból a kaszáspókot Olyan egyszerû vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör! Olyan dagadt vagy, hogy légiképet kell csinálni rólad az igazolványodba Olyan csúnya vagy hogy kiskorodban csontot kötöttek a nyakadba, hogy legalább a kutya játsszon veled Olyan csúnya vagy, hogy mikor megszülettél, anyád parittyával etetett Olyan csúnya vagy, hogy mikor megszülettél, két hétig lapáton hordtak, mert nem tudták, hogy szar vagy ember? Olyan csúnya, hogy a bába inkább a méhlepényt rakta pólyába Olyan csúnya, hogy bottal forgatták az inkubátor alatt Olyan csúnya, hogy kiskorában kosarat kellett ráborítani, hogy a macska nehogy elvigye Olyan csúnya, hogy mikor lámpa alá értek vele az úton, szaladni kellett Olyan csúnya, hogy az anyja telefonon szoptatta Olyan csúnya, hogy amikor fényképét kirakták a tejesdobozra, a gyerekek rászoktak a sörre Olyan csúnya, hogy a pap vizipisztollyal keresztelte Olyan csúnya, hogy amikor keresztelni vitték, a pap azt hitte kóstoló Olyan csúnya, hogy az oroszlán is sírva enné meg Olyan büdös, hogy amikor keresztelték, lapáttal kellett a szenteltvízbe tolni Olyan büdös, hogy a görény sírva kérte a receptet! Olyan buta, hogy felfelé sikít a hullámvasúton Olyan a nyakad, mint a bivalyé, de nem olyan erõs, hanem olyan koszos Olyan a lábad, mint az õzé, de nem olyan kecses, hanem olyan szõrös biztos vcan olyan közte amit már ismeretetek, de hát ez van...
756Zogya 2004. július 19. 573 hozzászólás 693.
Válasz armithis üzenetére (#2329): Jajj, jajj:) Ja igen, 2 õsrégi trabantos vicc: Mi az, két ablaktörlõ száguldozik a sivatagban?? Trabant extrák nélkül. Mi lesz ha egy trabant neki megy a fának?? Porsche. Ja és feltehetek nényány beszólást? (ha estleg érdekel, van 1 kisseb gyûjtemémyem)
armithis 2004. július 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ther üzenetére (#2326): gondoltam nem is ugy akartam mondani, csak minidg mindenki mondja hogy old meg már írtam gondoltam akkor en is mondom, mert miért ne? :)
nagyi 2004. július 19. 4567 hozzászólás 27.
Válasz ther üzenetére (#2326): te lusta disznóóóóóó
Kos 2004. július 19. 155 hozzászólás 2100.
ehe végre latom az egész topicot!!EHE!! :nyes
ther 2004. július 19. 3121 hozzászólás 65.
Válasz armithis üzenetére (#2324): figyi nemfogok 2300üzit visszaolvasni :hello
o_O
Kos 2004. július 19. 155 hozzászólás 2100.
waw!!most meg mi van??? semmi se jott be csak a szöveg felyrat!! huu ha ez kirajjjlylylylylylylylylyosan nagyon gaz!! VaLoLn mar megynt mit cseszett el ez a nya... k... sza... progi!! :hey :fear x| na mindegy majd egyedül megrohadok itt a replays.hu-n és nézem a 60 % an hianyos képet!! ez tok jo!! ~|
Válasz ther üzenetére (#2318): már egyszer beírtam de nioncs harag :)
Válasz iko üzenetére (#2322): miért igazi FA :) ennél többet nem lehetne kívánni. sztem csak irigyek hogy õk nemtudnak ilyenekt kitalálni :) iok pacsi
iko 2004. július 19. 976 hozzászólás 372.
bár lehet hogy ugy hangzana hogy kárájából akkor simán kár :/
Loading...
iko 2004. július 19. 976 hozzászólás 372.
miaz nem teccik? :ravasz
Loading...
ther 2004. július 18. 3121 hozzászólás 65.
Válasz iko üzenetére (#2319): :noo :teve
o_O
iko 2004. július 18. 976 hozzászólás 372.
ezt most találtam ki! Órán a tanár azt mondja a gyerekeknek: - Vegyétek elõ a kárátokat ma abból fogunk tanulni. Pistike van kárád? - Van, de nem az enyém. - Miért nem a sajátodat használod? - Mert okos ember más kárából tanul! :teve
Loading...
ther 2004. július 18. 3121 hozzászólás 65.
-Kisfiam mit iszol? -Savat! -Mit? -HRRR!
o_O
iko 2004. július 18. 976 hozzászólás 372.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2316): na ez az addag jó volt :)... balu, konkurencia!
Loading...
756Zogya 2004. július 18. 573 hozzászólás 693.
Szõke nõért jön a halál: -Érted jöttem! -Értem? -Érted. -Nem értem... Szõke nõ a pszichológusnál: -Doktor úr! Engem mindenki ostobának tart! -hmmm. Mondjon el lassan, mindent az elejétõl. -Dok-tor úr, en-gem min-den-ki os-to-bá-nak tart (Nehézségeim támadtak azzal, hogyan lehet lassan írni, de végül is ezt a +oldást találtam, remélem érthetõ :scatter Skót kisfiú az apjához: -Apa! Mi lesz a karácsonyfa alatt?? -Parketta, kisfiam, parketta. Két ovis beszélget: -Te mit kérsz karácsonyra? -Egy tampont. -Az mi? -Nem tom, de lehet vele síelni, bungee jumpingolni, teniszezni, úszni, meg stb Két kigyó megy a sivatagban, az egyik balra, a másik kobra... Apróhírdetés: Fiatal, jó képû vagyok, anyagilag biztosítva, 6 kocsim, 3 mobilom, és 2 villám van (az egyik a Krétán). Senkit sem keresek, csak dicsekedni akartam. A pedofil +érkezik a mennyországba. Odalép Sz. Péterhez: -A kis Jézuska hol van??? Ja és Válasz armithis üzenetére (#2315): :kocc
armithis 2004. július 18. 5151 hozzászólás 21.
Vicclap következik :) Pikáns Megy az apáca az erdõben, amikor elkapja egy nagy vihar. Mivel nagyon fél a villámlástól, ezért letérdel a földre, a fejét pedig bedugja egy üregbe, hogy ne lásson, ne halljon semmit. A viharos szél fellibbenti a ruháját, láthatóvá téve a testének bizonyos, addig nem látható részeit. Arra jár az erdész, meglátja, és gondolja, hogy kihasználja a kínálkozó alkalmat. Mikor végez, felhúzza a nadrágját, és csendben továbbáll. Kis idõ múlva az apáca kihúzza a fejét az üregbõl, megigazítja a ruháját, és így szól magához: - Na, te puhány! Hogy féltél a vihartól, pedig milyen kellemes dolog az! Ügyvéd Bíróságon. Vádlott: Bíró úr, a kirendelt védõm helyett másik ügyvédet szeretnék. Bíró: Miért? Vádlott: Mert teljesen közömbös az ügyemben! Bíró: Ügyvéd úr! Mi errõl a véleménye? Ügyvéd: Tessék? Elnézést bíró úr, nem figyeltem... Fodrász A hosszú prédikációiról ismert pap mise közben odaszól a kisettenkedni igyekvõ férfihez: - Bocsásson meg, de mi olyan fontos? - Elnézést kérek, de fodrászhoz megyek. - És mise elõtt nem lehetett volna ezt elintézni? - Akkor még nem volt rá szükségem... Tûz Tûzvédelmi oktatáson kérdi Pistikét az elõadó: - Na, fiam, mit csinálnál, ha észrevetted, hogy kigyulladt a ruhád? - Egyszerû: nem venném fel - feleli Pistike. Sors Egy jól öltözött férfi kopogtat be a jótékonyságáról ismert grófnõhöz, és így szól: - Ó, grófnõ, kérem segítsen egy szegény sorsú családon! A családfõ tavaly meghalt, az asszony egyedül neveli három gyerekét. Ha nem fizetik ki a lakbért, hamarosan az utcára kerülnek. - Ez nagyon szomorú. Megkérdezhetem, honnan ismeri õket? - kérdi a grófnõ. - Ööö.... Én vagyok a fõbérlõ... :yes