Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

MaDEyE 2004. július 17. 1654 hozzászólás 193.
Munkahelyi tízparancsolat: 1.) Ne kívánd fõnököd halálát. Segíts neki, hogy önmaga kívánja. 2.) A lustaság TISZTA egészség. 3.) Ha egy munkatársad dolgozik, az még NEM ok arra, hogy te is így cselekedj! 4.) Amit ma megtehetsz, azt ne halaszd holnapra. Hagyd holnap utánra, mert addigra már nem lesz rá szükség. 5.) A feladat, ami nem oldódik meg magától 30 nap alatt, az nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. 6.) A munkahely nem kocsma, hogy egész nap ott tartózkodj, de Isten háza sem, hogy vasárnap odamenj! 7.) A munka nemesíti az embert, de a mi társadalmunknak nincs szüksége nemesekre. 8.) Aki nem dolgozik, az nem hibázat, ha pedig nem követ el hibát, megérdemli a jutalmat. 9.) Mindenkinek kell legyen hobbia, de nem feltétlenül szükséges, hogy a munka legyen az. 10.) A munka élteti az embert, de a pihenés sem ölt még meg senkit. KÖVETKEZTETÉS: Mi nem félünk a munkától, mert tudjuk, hogy miként tarsuk magunkat távol tõle. Ha valaki már ismerte akkor elnézést.
Aki hüJe hallyon meg oké?
balu 2004. július 17. 4397 hozzászólás 31.
En ismertem oket, de a komives az tenyleg :boxer. :E Ja Zogya, ha tobb viccet irsz, akkor maskor ird 1 kommentbe plz, hogy ne kelljen annyit gorgetni. ;)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
756Zogya 2004. július 17. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#2305): Ja kössz, ilyen hirtelen nem számítottam gratulációra:)
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2004. július 17. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#2303): EZ KURVAJÓÓÓÛ
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Piacon pista bács: -Kérek tojást -Hányat -Ja, akkor egyet se Régi vicc, de nekem teccik
mit mond kõmíves kelemen a fiának?? Mennyél, anyád már vár
Válasz armithis üzenetére (#2299): :kira, de ismerem oket. ;( :P
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz armithis üzenetére (#2297): Ne csaljal, en ezt mar beirtam eccer regen. Ez az egyik orokervenyu, minden alkalommal elsutott faviccem. ;) :P
Válasz ther üzenetére (#2295): Ezt ismertem, de kiraly. :D
armithis 2004. július 16. 5151 hozzászólás 21.
A rendõr a fejét csóválva mondja a szõkének. - Asszonyom, 5 gyalogost gázolt el, ez azért már sok! - Miért, mennyit szabad? A szõke nõ naplót ír a hajókiránduláson: 1. nap: a kapitány olyan helyes és sármos... 2. nap: a kapitány megfenyegetet hogyha nem fekszem le vele, akkor elsüllyeszti a hajót... 3. nap: ma már háromszor mentettem meg az utasok életét... DE ezek is jok... :nyes :kira :kira
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
ez MEGKIRÁLYÜBER FASZA :) [Mass smiley. - balu]
FA FA FA FAFA FA FA FAFA FA FA FAFA FA FA FAFA FA FA FA Két tükörtojás fekszik a serpenyõben. Megszólal az egyik: - Te, milyen baromi meleg van itt! Mire a másik: - Segítség, egy beszélõ tükörtojás! FA FA FA FAFA FA FA FAFA FA FA FAFA FA FA FAFA FA FA FA
Válasz ther üzenetére (#2295): vagyis nekem nem. Mi az? :)
ther 2004. július 16. 3121 hozzászólás 65.
System of a Down funoknak és Rokkereknek ajánlott! :D [url=http://ther.try.hu/allat.avi]>>>EZT NÉZD MEG!<<<[/url]
o_O
ther 2004. július 16. 3121 hozzászólás 65.
Válasz balu üzenetére (#2291): hátez fos. :D
o_O
Válasz balu üzenetére (#2291): EZ VAZÁÉÉÁÁÁÁÁ GECIJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Ó Ó Ó Ó Ó :) :) :):) :yes :yes :yes
Aradebil 2004. július 16. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#2291): :worship :worship :worship :yes :yes
balu 2004. július 16. 4397 hozzászólás 31.
Na, egy nagyon szar, armi hadd oruljon. :E Két kannibál beszélget. - Apa finom volt a misszionárus, jó volt az háta. Te mijét etted? - Az arcát. - Kaphatok belõle? - Hülye vagy fiam?! Hátra arc? :o :yes
balu 2004. július 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz nagyi üzenetére (#2285): :E :E :E
Válasz nagyi üzenetére (#2286): ez jó
Válasz Aradebil üzenetére (#2287): hohohohohoohohhoho balhééeéeéeé lesz
Aradebil 2004. július 16. 860 hozzászólás 429.
Válasz nagyi üzenetére (#2284):köszi de priviben mer armi féltékenykedni fog,és nem akarok jelenetet :vigyor
nagyi 2004. július 16. 4567 hozzászólás 27.
ja ez old de jo: Hitler az egyik kõbányában odaszól a zsidóknak: -Srácok ma este buli lesz a kohónál! -Igen és ki játszik?? -Hát a 100 fok celsius
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
hát ilyen is van =] Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegõt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt mondtam: - Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!! Egy közeli autó vezetõje, látva hogy szõke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt: - Csak be kell húznia a kéziféket!
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz Aradebil üzenetére (#2276): ezek negyon kulok :) :) :) kapsz 1 puszit :DDD
armithis 2004. július 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2282): ez b azzeg :)
balu 2004. július 14. 4397 hozzászólás 31.
Egy kamionos halad az országúton, mikor észreveszi, hogy az út közepén ott van egy rakás kõ, és közötte egy lámpa világít. Mérgesen fékez, és a kupachoz megy, hogy eltakarítsa az útból. Egyszer csak elébe áll egy ember, mire a kamionos dühösen megkérdezi tõle: - Miért van itt ez a lámpa? - Hogy megvilágítsa a köveket, és ne menjen neki senki. - És miért vannak itt a kövek? - Azok tartják a lámpát. :yes
armithis 2004. július 13. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2280): hhe :) részegen minden vicc jo :)
balu 2004. július 13. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#2279): Ha nem ismernem, most biztos elsirnam magam. :E Egyebkent ezeket a fakat kocsmaban, reszegen kell meselni olyanoknak, akik ismerik oket, es kurva jokat lehet rajtuk rohogni. :yes
Õ mi a vampírok kedvenc sportága? ??? Véraláfutás! :worship :yes :worship :hello :kocc :scatter :nyes :vigyor :kira :hehe
Válasz Aradebil üzenetére (#2276): Asszem volt mar, de tenyleg jo. :) :P
Porta_ 2004. július 13. 521 hozzászólás 751.
:aha
Defeat is glory.
Aradebil 2004. július 13. 860 hozzászólás 429.
z alábbi sorok az Axelero segélyvonalára beérkezett arany köpések gyûjteményébõl adnak némi ízelítõt! Júzer: "Kattintok a csatlakozási ikonra. Feljön az ablak, és sohasem tudok felcsatlakozni, pedig mindig a Mégse gombra kattintok." HD: "Magyar nyelvû a program?" Júzer:"Nem tudom." HD: "Mit írt be az email címhez?" Júzer:" 1023 Budapest..." HD: "Milyen Windóza van?" Júzer: "Mindjár lehasalok és megnézem." HD: "Menjünk be a Saját gépbe." Júzer: "Jaj, de ez nem az én gépem..." Júzer:"Az a problémám, hogy már beszéltem Önökkel korábban is." Júzer: "Tudna nekem segíteni, hogy fel tudjak telepedni?" HD: "Milyen modemje van?" Júzer: "Jó!" HD: "Analóg vagy ISDN?" Júzer: "Laptop." HD: "Mi a jelszava?" Júzer: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor úttörõ voltam, de már nem emlékszem rá..." Júzer(Nõ): "Aszt mongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Béla!" HD: "Milyen levelezõ programja van?" Júzer: "Kitekintõ Gyorsvonat." HD: "Az meg miféle?" Júzer: "Hát az Outlook Expressz." Júzer: "Itt alul megjelent két emberke ikonban..." HD: "Igen az az MSN messenger, az Outlook Express indítja el magától..." Júzer:" Tõlem????" Júzer: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!!" Júzer: "Az Entert ütni kell vagy írni?" Júzer: "Start gomb csak az irodai vindózókon van, de nekem otthoni van..." Júzer: "Most nyertem egy Netquicket és azt szeretném megkérdezni, hogy a 25 órát 1 nap alatt kell elhasználni?" HD: "Most nyomja meg az OK-ot!" Júzer(hosszú csend):"...de itt nincs OK..." HD: "DE, lennie kell." Júzer(keres vadul,majd):" ...de nincs, kétszer is megnéztem!" HD: "Rendben, akkor mit lát a képernyõn?" Júzer:" Jaaa, ott..." Ha szar az ekezet sry,majd moderaljatok pls mer nme meg y szerkesztésem(404) Amugy szentme kul :kira
Válasz balu üzenetére (#2273):sok kis nyelvvizsgás ;(
ReD_faCe 2004. július 13. 311 hozzászólás 1216.
balu ez ténleg jó (mondjuk ha tudnék angolul és legalább a felét érteném lehet teccene....)
egy insomniásnak látomás a világ...
BAAAAZZE, ezen kikeszultem! :E :aha Angoltudas szukseges: The Cork radio station was running a competition - words that weren't in the dictionary yet could still be used in a sentence that would make logical sense. The prize was a trip to Bali. DJ: "96FM here, what's your name?" Caller: "Hi, my name's Dave." DJ: "Dave, what's your word?" Caller: "Goan... spelt G-O-A-N, pronounced 'go-an'." DJ: "... You are correct, Dave, 'goan' is not in the dictionary. Now, for a trip to Bali: What sentence can you use that word in that would make sense?" Caller: "Goan fuck yourself!" The DJ cut the caller short and took other calls, all unsuccessful until: DJ: "96FM, what's your name?" Caller: "Hi, my name's Jeff." DJ: "Jeff, what's your word?" Caller: "Smee... spelt S-M-E-E, pronounced 'smee'." DJ: "... You are correct, Jeff, 'smee' is not in the dictionary. Now for a trip to Bali: What sentence can you use that word in that would make sense?" Caller: "Smee again! Goan fuck yourself!" :yes [EDIT - idezojelek]
Válasz armithis üzenetére (#2271): GG, jok! :)
Vicclap hírlevél... Pap A falu papja saját kezûleg javítgatja a templom padjait. Egy kisfiú leül vele szemben, és szótlanul figyeli. - Fiam, szeretnél velem beszélni? - kérdi a pap. - Nem, csak várok. - Mire vársz? - Szeretném megtudni, mit mond egy pap, amikor a kalapáccsal az ujjára csap... Tízparancsolat Hittanórán így szól a tanár: - Pistike, sorold fel tetszés szerinti sorrendben a Tízparancsolatot! Pistike: - Lássuk csak... Hatodik, ötödik, kilencedik, elsõ, harmadik, második, nyolcadik, negyedik, hetedik, tizedik... Szõke - Ez felháborító! - panaszkodik a szõke nagylány a barátnõjének. - Tegnap elmentem moziba, és ötször kellett másik székre ülnöm! - Miért? - kérdi a barátnõ. - Valaki fogdosott a sötétben? - Igen, az ötödik helyen végre nagy nehezen... Golf A golfpályán, a játék végén kifakad egy játékos: - Úristen, ez volt életem legszörnyûbb játszmája! A partnere felvonja a szemöldökét: - Ezek szerint már játszott korábban is? Navigátor A második világháborúban bevetésre indul egy bombázó. A pilóta indulás elõtt elõhúz egy 38-as pisztolyt és odaszól a navigátornak: - Tudod, ez mire való? - Nem, mire? - kérdi a navigátor. - Azoknak a navigátoroknak tartogatom, akik miatt eltévedünk! Erre a másik elõhúz egy 45-öst. - Az meg mire való? - kérdi a pilóta. - Hogy õszinte legyek, én elõbb fogom tudni, ha esetleg eltévednénk... Csúnya Egy nagyon csúnya nõ két gyerekkel sétál az utcán. Egy férfi odamegy hozzá, és megkérdi: - Ezek az Ön gyerekei? - Igen. - Ikrek? - Á, dehogy. Az egyik 12 éves, a másik csak hét. Mibõl gondolta, hogy ikrek? - Csak azért, mert maga olyan csúnya, hogy el se tudtam képzelni, hogy valaki kétszer is lefektesse... Vizsga Dolgok, amik negatívan befolyásolhatják a jármûvezetõi vizsgád eredményét: - Kérdezd meg, hogy bemutathatsz-e valamit, amit tegnap egy rajzfilmben láttál. - Tagadd meg a hátra rövid parkolást, mondván, hogy csak olyan helyre tervezel parkolni, ahova szembõl is be lehet állni. - Parkolj le egy kocsma elé, az irányjelzõ használata nélkül. - Kérj kölcsön a vizsgabiztostól egy kis pénzt marihuánára. - Lógasd ki a lábad az ablakon, "mert büdös". - Hajts 40-el a megengedett sebesség felett, engedd el a kormányt és kiáltsd: "Nézze, kéz nélkül is megy!" Indok Indokok, amiért a nõk megvásárolnak valamit: - Mert a férje nem engedné. - Mert kisebbnek látszik benne a feneke. - Mert egzotikus. - Mert a barátnõjének nincs ilyen. - Mert a barátnõjének ilyen van. - Mert kicsit más, mint a többi. - Mert csak. :peace :vigyor
Válasz ReD_faCe üzenetére (#2269): Uuuuu... :o :E
ReD_faCe 2004. július 13. 311 hozzászólás 1216.
errõl egy régi fábri vicc jut eszembe 2 gésa utazik a vonaton. az egyik a Gárdonyi Gésa, a másik a Jókai Mór.
egy insomniásnak látomás a világ...
Válasz Aradebil üzenetére (#2266): Azt majd megbeszelitek egymas kozott. :finom :ravasz
KUKAC JIHÁÁÁÁ :sir :sir :sir :sir :sir :sir
Válasz balu üzenetére (#2264):Szerkesud bele mer megsértõdik és felem fog kufircolni :ravasz
:) :nyes :ravasz
balu 2004. július 12. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#2263): Ja, tenyleg, oda akartam irni, hogy "ezt sok szeretettel arminak", csak aztan elfelejtettem. :nyes
armithis 2004. július 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2257): 2es király a sziontemen van balu hogy merészelted beírni ez ta viccet? :)))))
Válasz Aradebil üzenetére (#2261): En ezen konnyesre rohogtem magam. :vigyor :E
Aradebil 2004. július 12. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#2260): :kira :nyes :yes
A szöke nö egy iskolában, mint pszichológus kap állást. Rögtön az elsö napon meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi: - Jól érzed magad? - Jól. - Akkor miért nem futkározol a többi fiúval? - Mert én vagyok a kapus... :nyes [EDIT - hosszu ekezetek elszarodtak]
Válasz Aradebil üzenetére (#2258): Hat az a te bajod, ha nem erted. :E