Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

NaLex3s 2008. február 5. 26 hozzászólás 5849.
[quote=Ellentengernagy írta(#13113)]A paraszt bácsi elmegy Pestre egérfogót venni, mert sok az egér a házban. Ajánlanak neki egy faegeret, amit le kell tenni a földre és eltûnnek az egerek. Megveszi, majd otthon leteszi a padlóra. Reggel megdöbbenve látja, hogy a faegér mellett van egy kupac döglött egér. Megint felmegy Pestre a boltba. - Miért jött bácsi, nem használt a faegér? - De, nagyon jól mûködik. Azt szeretném kérdezni, hogy facigányuk nincs-e? :o[/quote] lol :kira (igaz, nem szép dolog egy szoért komentelni, de muszály.)
rambo6 2008. február 4. 203 hozzászólás 1713.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13110): mar volt de ott van :kira
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
A paraszt bácsi elmegy Pestre egérfogót venni, mert sok az egér a házban. Ajánlanak neki egy faegeret, amit le kell tenni a földre és eltûnnek az egerek. Megveszi, majd otthon leteszi a padlóra. Reggel megdöbbenve látja, hogy a faegér mellett van egy kupac döglött egér. Megint felmegy Pestre a boltba. - Miért jött bácsi, nem használt a faegér? - De, nagyon jól mûködik. Azt szeretném kérdezni, hogy facigányuk nincs-e? :o
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
VOoRTex 2008. február 4. 308 hozzászólás 1235.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13110): wtf:D ez kész
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
SosMogyi 2008. február 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13110): komoly :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
>>> > >> Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy >>> > >> felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy >>> > >> ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték >>> > >> 20 évvel azelÕtt. >>> > >> >>> > >> Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási >>> > >> idÕpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következõ napon >>> > >> repült Minneapolisbó l Floridába. >>> > >> >>> > >> A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy >>> > >> számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelÕtt, és eldöntötte, >>> > >> hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az >>> > >> e-mail címbÕl egy betût, s anélkül, hogy észrevette volna a >>> > >> tévedést, elküldte a levelet a rossz címre. >>> > >> >>> > >> Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje >>> > >> temetésérÕl érkezett haza, akit az Úr hazahívott az õ dicsÕségébe, >>> > >> egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a >>> > >> barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az >>> > >> üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a >>> > >> földön találta, >>> > >> majd felpillantott a képernyÕn található szövegre: >>> > >> >>> > >> >>> > >> Szeretõ feleségemnek >>> > >> >>> > >> IdÕpont: 2005 okt.13, péntek >>> > >> >>> > >> Tárgy: megérkeztem! >>> > >> >>> > >> >>> > >> Drága szerelmem, >>> > >> >>> > >> Tudom, meg vagy lepÕdve, hogy üzenetet kapsz tÕlem. >>> > >> Már számítógépük is van >>> > >> az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni. >>> > >> >>> > >> Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elõ van készítve a >>> > >> holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk. >>> > >> >>> > >> Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém. >>> > >> >>> > >> PS.... Tényleg nagyon meleg van idelent!!! ^^
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
VOoRTex 2008. február 4. 308 hozzászólás 1235.
Hogy hívják a buzi indiánt? ?? Melegszem
Válasz Gumikacsa üzenetére (#13106): ezzel a szöveggel én egy egész kis táblácskát kaptam.... karácsonyra.... családtagtól... x| ezért költöttem át :]
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
paradoX 2008. február 4. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#13106): :D:D:D: 5ös :kira
MinD You!
Gumikacsa 2008. február 4. 5422 hozzászólás 15.
az alkohol nem ad valaszt a kerdesekre de elfelejted a kerdeseket:D
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
az alkohol nem oldja meg a problémát, de egy pohár tej sem :kira
Válasz Obnoxious üzenetére (#13103): keke^^
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Obnoxious 2008. február 2. 781 hozzászólás 485.
Kis tengeralattjáró részegen megy haza a buliból. Édesanyja mondja neki, óó fiam, hogy süllyedhetdél ilyen mélyre. Aki egész életében a sátor tetején volt, annak a sátor alja új hely. Miért van a répának levele? Mert írtak neki. Maksa - Rádiókabaré 2008 Február.
rambo6 2008. február 2. 203 hozzászólás 1713.
Válasz nagyi üzenetére (#13101): teherautót vagy repülõt.........ez így teljes
nagyi 2008. február 2. 4567 hozzászólás 27.
"Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, felhívtam a Lelki Segély vonalat. Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt. Mondtam, hogy öngyilkos leszek. Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni..." iwiw üzifalon irta vki hülye:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz BrianBishop üzenetére (#13099): pont most akartam én is belinkelni :D szóval ezt a kommentet ne olvassátok, egyel alattam
http://index.hu/tudomany/pun080201/ Egy cikk az indexen: viccek, szóviccek
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
SzuL 2008. február 1. 1411 hozzászólás 235.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13097): mastercarddal.. :)
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
1 kg paradicsom - 200 Ft. Tokio Hotel koncertjegy - 10000 Ft. Megdobálni õket - felbecsülhetetlen. sry többre nem futja :D
:kira
rambo6 2008. január 31. 203 hozzászólás 1713.
- Mit csinál a gazda a földjén? - ??? - Szánt szándékkal. -------------------------- Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó. --------------------- - Anyu, vegyél nekem fagyit!!! - Aranyom, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak szólítanod! - Akkor hogy szólítsalak??? - Normálisan, mondd, hogy Józsi!
rambo6 2008. január 31. 203 hozzászólás 1713.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13093): a baj az hogy vagy old vagy szar, amit talál az ember, sztem ezzel a legtöbben így vannak :(
rambo rég voltál dolgozni, hiányoznak a jo viccek :dread
rambo6 2008. január 30. 203 hozzászólás 1713.
Válasz tapsifules üzenetére (#13091): teccik :kira
tapsifules 2008. január 30. 11 hozzászólás 8408.
"A szakmámat illetõen kõmûves vagyok. A balesetnapján egyedül dolgoztam egy hatemeletes épület tetején.A munkát befejezve észrevettem,hogx maradt még egypár tégla ,amelyneksúlya a késöbbi mérés szerint 110kiló volt.Mivel nem akartam kézben lecipelni,elhatároztam,hogy az épület oldalához erõsített hatodik emeleti csigán egy hordóban leengedem õket. Lent a földszinten rögzítettem a kötelet,visszamentem a tetõre,behuztam a hordót és beleraktam a téglát.Ezután lementem,kioldoztam a kötelet és erõsen megmarkoltam,hogy szép lassan leengedjem a téglát.Mint a baleseti jegyzõkönyvbõl kiderül éncsak 63 kiló vagyok.Meglepetésemben,hogy ilyen gyorsan felránt a súly,elfelejtettem elengedni a kötelet és gyorsan repültem felfelé a fal mentén. A harmadik emelet táján találkoztam az ugyanolyan sebeséggel lefelé tartó hordóval.Ez magyarázza a baleseti formanyomtatvány 3.részében szerepeltett koponyatörést,kulcscsonttörést és kisebb zúzódásokat.Az ütközéstõl nemigen lassultam le és csak akkor álltam meg amikor a jobb kezem ujjai két izületnyi mélységben beszorultak a csigába,ahogy az említett jegyzõköny 2.részében leírtam.Szerencsére ekkora már visszanyertem a lélek jelenlétemés a rendkivül erõs fájdalom ellenére is képes voltam kapaszkodni a kötélbe. Nagyjából ugyanekkor ért földet a téglákkal teli hordó és kiszakadt a feneke.Maga a hordó téglák nélkül kb 22 kiló ,és itt újra felhívnám szívesfigyelmét a testsúlyomra.Mint bizonyára sejti,gyors ütemben indultam lefelé a fal mentén. A harmadik emelet magasságában találkoztam a felfelé tartó hordóval.Ez magyarázza a két törött bokát,a kitört fogakat,valamint a lábamon és az altestemen a horzsolásokat. Ezzel egyébként kissé jobbra fordult a helyzetem mert a találkozás némileg lelassított.ezért a téglákra zuhanva nem szenvedtem olyan súlyos sérüléseket és csak három csigolyám törött el.Sajnálattal jelentem,hogy a ahogy a fájdalomtól mozdulin sem tudva hevertem ott a téglákon észrevettem a fejem fölött hat emelet magasan függõ hordót,megint elvesztettem az önuralmamat ,hidegvéremet és eleengedtem a kötelet...."
korai magömlés
Dominator 2008. január 30. 1010 hozzászólás 357.
Jónak jó, de már old nagyon.
Ketrecet épits or ban!
toma 2008. január 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz rambo6 üzenetére (#13085): áááh ez tetszett :D:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Shirak! "Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, felhívtam a Lelki Segély vonalat. Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt. Mondtam, hogy öngyilkos leszek. Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni..." Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
rambo6 2008. január 28. 203 hozzászólás 1713.
Válasz BrianBishop üzenetére (#13086): azt hittem átb*szta a fõbök, ilyen "kisfiam nézd meg hogy a kertben vagyok-e" jelleg jolvan tudom x|
Válasz rambo6 üzenetére (#13085): de miért? te mit olvastál? :D
rambo6 2008. január 27. 203 hozzászólás 1713.
- Igazgató elvtárs - ront be a párnázott ajtón a vállalati rendész -, eltûnt a fõpénztáros! - Végünk van! - kap szívéhez az igazgató. -Tudja, mit? Most rögtön nézze meg a széfet! Tíz perc múlva sápadtan visszajön a rendész: - Abban sincs. (bazz en 2 percig röhögtem ezen mer felreertettem a vicc poenjat)
pgy2 2008. január 25. 2 hozzászólás 16837.
következõ vicccpackom: hol él az eszkimó? otthon! miért nem zongorázik a putris cigány? mert nincs zongorája! honnan tudod hogy a hajléktalan hajléktalan? onnan hogy haj-lék-tal-lan XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mennyibe kerül két kiló döglött lepke? nem tudom még sose vettem 2 kilónyit!
rombolobot 2008. január 25. 10 hozzászólás 8750.
Válasz pgy2 üzenetére (#13082): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
pgy2 2008. január 25. 2 hozzászólás 16837.
miért tart zsíros kenyeret a rendõr a párnája alatt???? mert hülye! mit szed az almeszedõ öregasszony? almát! hogy hívják janit? jani! miért nem szereti a piros színt csipkerózsika? mert 200 éve meghalt jó billentyûcsapkodást :D :kocka
Saturas 2008. január 25. 717 hozzászólás 534.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13080): - Néhány napja vásároltam Önöknél egy alsónadrágot, amely elszínezõdött. - Kedves Vásárlónk! Mindenkivel elõfordulhat ilyen baleset, köszönjük, hogy megosztotta velünk ezt a titkát. Neee!! :D :kira
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Panaszkönyvi bejegyzések Néhány panaszkönyvi bejegyzés: - A napokban vásároltam a fényképezõgépemhez vakut, de nem mûködött. - Kedves Vásárló! Megvizsgáltuk a készüléket, nekünk mûködött, igaz, mi tettünk bele elemet. - Vitába keveredtem a szerviz egyik dolgozójával, aki rövidlátónak nevezett, és ki akarta tépni a kezembõl a panaszkönyvet. - Kedves Ügyfelünk! Figyelmeztettük munkatársunkat, hogy máskor legyen udvariasabb, és ne avatkozzon közbe, ha valaki össze akarja firkálni a Kincses Kalendáriumot. - Önöknél vásároltam egy "Roberto" márkanevû pantallót, és nembírom felhúzni a cipzárját. - Kedves Vásárló! Mi sem bírtuk, mégsem panaszkodunk. -A Gazdálkodj okosan! társasjátékban nem volt annyi játékpénz, hogy az egész családunk, azaz négy fõ játszhasson. - Kedves Vásárló! Nagyon sajnáljuk, de a játék tervezõi - mint az a dobozon is olvasható - bevallottan az életszerûségre törekedtek. - Én egy kiló zselés szaloncukrot vásároltam, de a fele kókuszos volt. - Kedves Vásárló! Legyen kedves majd 145 forintot fizetni, az árkülönbözet miatt. - A feleségem által vásárolt vibrátor nem vibrál, és hamar túlmelegszik. - Kedves Uram! Vibrátort nem tartunk, de a felesége által vásárolt hotdog-sütõ munkatársaim szerint kifogástalanul mûködik. - Tisztelt Uram! Az Önöknél vásárolt kínai úti hajszárítót nem tudom használni, mert a készülék kábelét már a kimenetnél elvágták. - Kedves Uram! Az említett hajszárító érintésvédelmét csak így tudtuk az európai szabványoknak megfelelõen megoldani. - A postán küldött fogyasztóportól habzik a szám és kihullott a hajam! - Tisztelt Fogyasztó! Amennyiben visszaküldi a megmaradt Super Polish autópolírozó vegyszert, korrigáljuk a sajnálatos kézbesítési hibát. - Néhány napja vásároltam Önöknél egy alsónadrágot, amely elszínezõdött. - Kedves Vásárlónk! Mindenkivel elõfordulhat ilyen baleset, köszönjük, hogy megosztotta velünk ezt a titkát.
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
VOoRTex 2008. január 23. 308 hozzászólás 1235.
2 romaelvtárs megy a parkolóban mire az egyik: - Na komám melyiket? -Azt ott ni mutat a piros ladára Mire a másik meglendít egy téglát üveg törik,a társa visít: De mit csinálsz jóember?!!?!?hát ez az enyimmm
bW-kNigHt 2008. január 22. 140 hozzászólás 2268.
ja 4 napja kezdtem ujra :D
DesZkA, sC pOw^
Revolution 2008. január 20. 971 hozzászólás 375.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#13076): Te még bw-zel egyébként? (Csak úgy kiváncsiságból kérdem, mert érdekel)
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
bW-kNigHt 2008. január 20. 140 hozzászólás 2268.
Válasz Saturas üzenetére (#13075): áááá ez jó:D:D:D
DesZkA, sC pOw^
Saturas 2008. január 19. 717 hozzászólás 534.
Válasz rambo6 üzenetére (#13074): Úristen, a második mekkora jó!!! :D :D ------------- Két mókuscsempész sétál az országúton. A gatyájukban csempészik a mókusokat. Az egyik hirtelen elõveszi a gatyájából az egyiket és felpofozza. - Miért pofoztad fel? - kérdi a másik. - Mert a s*gglyukamat odúnak nézte. Mennek tovább, kis idõ múlva megint megáll az elõbbi és megint felpofozza a mókust. - Most miért pofoztad fel? - Azért, mert a tökömet mogyorónak nézte. Mennek tovább és megint megáll, de most már agyonüti a mókust. A másik: - Te nem vagy normális, mennyit küzdöttünk, hogy ellopjuk... - Nem elég, hogy a s*gglyukamat odúnak nézte, a tökömet meg mogyorónak. A mogyorót be akarta vinni az odúba... :DDD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
rambo6 2008. január 19. 203 hozzászólás 1713.
idõsebb kollégákat lehet küldeni munkahelyen: - Nyuszika megy az erdõben és kiabálja: "ORGAZMUS, ORGAZMUS, ORGAZMUS..." ismered? - Nem. - Pedig elég jó érzés... ------------------------- -Két busz áll a határnál egymás mellett igazoltatásra várva, az egyikben a k*rvák,a másikban a buzik ülnek. Mirõl beszélnek a k*rvák? -Nemtudom -Persze mer a buziknál ülsz!
DEATHGUN 2008. január 19. 422 hozzászólás 952.
Nyuszika godol 1-et és elmegy elkérni medvétõl a fünyírót. Elidnulás elõtt azonban eszébejut ,hogy nem biztos odaadja ,mert multkor nem köszönt neki, de azért elindul.Megy tovább utánna eszébe jut, hogy a legutóbb amikor el akarta kérni a metszóollót akkor azt válaszolta ,hogy nincs neki és másnap kint vágott vele a kertben és lehet kiszúrta és berágott, de azért még lehet hogy ad. Már csak 20 méter mire eszébe jut ,hogy fix nem adja oda mert egyszer leüvöltötte a gyerekét mert rálépett a füvére,szóval tuti nem adja oda. Már kopogna amikor eszébe jut ,hogy tutiszáz nem adja oda szóval fölösleges becsengetni de azért bekopog. Medve nyitja az ajtót széles vigyorral: -Szia Nyuszika mit szeretnél? -Tudod mit bazdmeg dugd fel magadnak a fûnyírót! :D
Szeretet és Béékee!!
NaLex3s 2008. január 17. 26 hozzászólás 5849.
[quote=NAggyonGonosz írta(#13053)]Shirak! Néhány alapigazság, kicsit régiek, de jó volt ujra olvasni õket :) Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért! Jézus, ki vagy a mennyekben, én is kivagyok itt a földön! Ha a munkavégzés olyan egészséges, miért nem a betegekkel csináltatják? Ha nem mész el mások temetésére, õk sem mennek el a tiédre. Azok a nõk, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek! A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Káma Szútra pedig megmagyarázza, hogyan. Az italt elhagyni jó dolog... Sokkal rosszabb viszont, ha már nem emlékszel, hol hagytad el. Azt mondják, a férfiak állandóan a szexre gondolnak. Ez nem igaz, sokszor jut eszükbe a sör is. Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai. Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá. Azt hiszem, felkötöm magam. Persze, csak ha minden kötél szakad. Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tûnés a járdáról! Hölgyeim! Ha már megkedvelték a koffeinmentes kávét és teát, a cukormentes kólát, a nikotinmentes cigarettát, miért nem kedvelik az impotenseket? Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerû. Fiatalabb koromban utáltam esküvõkre járni. Állandóan jöttek a nagynénik, nagymamák és más vénasszonyok, böködtek az ujjukkal és hülyén vigyorogva, azt mondogatták: "Na, lehet, hogy te leszel a következõ!" Azóta szoktak csak le róla, mióta én is ugyanezt csinálom velük – CSAK A TEMETÉSEKEN... Igen, én kértem a jeget, de ez egy kis túlzás! (a Titanic egyik utasa) A múltkor megkérdezték tõlem, mit kérek a 87-ik születésnapomra. Azt mondtam: egy apasági pert. Teljesen mentes vagyok mindenféle elõítélettõl. Mindenkit egyformán utálok. Nem aggódom az adósságom miatt. Elég nagy ahhoz, hogy tudjon magára vigyázni. A feleségem anyja gyakran mondogatja, hogy nõies vagyok. Nem zavar, mert hozzá képest tényleg. A tizedik sörömet iszom, mert összevesztem a feleségemmel. Hihetetlen, mibe kerül ez a nõ... Sikeres férfi az, aki többet keres, mint amennyit a felesége el tud költeni. Sikeres nõ az, aki talál ilyen férfit. Az opera az, amikor egy fickót hátba szúrnak, és az nem vérzik, hanem énekel. A feleségemmel mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol valamit. Gyerekkorom óta rajongok Michael Jacksonért. Igaz, gyerekkoromban még õ is rajongott értem. Egy papban és a karácsonyfában az a közös, hogy a golyók csak dekorációk. Kurvára megy a pénz! - mondogatta apám is, anyám is, csak más-más hangsúllyal. Nem tudom, mit kezdenék a feleségem nélkül. De akkor is olyan jó rágondolni. Fiatalabb koromban 4 hajlékony tagom volt és 1 merev. Ma négy merev és egy hajlékony tagom van. Dumak![/quote] :kira ezek jok, néhányat ismertem de még igyis rohogtem.
Válasz Naib üzenetére (#13070): ÁÁÁÁÁH :D ez kömény :]
Naib 2008. január 17. 5216 hozzászólás 19.
A legnépszerûbb porszívó a 60-as években az Erika volt. Az elsõ televíziós reklámszlogen is ez volt: Ne verje ki, ne rázza ki, Erikával szívassa ki! /Dr. Kaposi Zoltán/ Pécsi egyetemi tanárok rulez.
Every man lives - not every man truly dies!
Válasz rambo6 üzenetére (#13067): Válasz Saturas üzenetére (#13068): jójó, nem para :dread nem vagyok az a....az a sértõdõs típus :sleep (--> :D)
Saturas 2008. január 16. 717 hozzászólás 534.
Válasz BrianBishop üzenetére (#13066): Nem tudtam megállni, bocs... :D :D
rambo6 2008. január 16. 203 hozzászólás 1713.
Válasz BrianBishop üzenetére (#13066): most mivan Brájen, ez csak egy szimpla kérdés volt, Saturas küldi itt a hülyeséget :D