Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Delux 2004. július 4. 2106 hozzászólás 135.
Bocs, nem volt idõm/kedvem lefordítani, meg így egyébként is jobbak (angolul tudók elõnyben :E) * A writer mustn't shift your point of view. * About them sentence fragments. * As far as incomplete constructions, they are wrong. * Check to see if you have any words out. * Don't abbrev. * Don't use commas, which aren't necessary. * Don't use no double negatives. * Don't write a run-on sentence you have to punctuate it. * Each pronoun agrees with their antecedent. * In a letter themes reports articles and stuff like that we use commas to keep a string of items apart. * It is important to never ever under any circumstances split an infinitive. * Its very important that you use apostrophe's right. * Join clauses good, like a conjunction should. * Just between you and I case is important. * Last but not least, avoid cliches like the plague. * Never use a long word when a diminutive one will do. * Never use a preposition to end a sentence with. * The active voice is preferred. Use of the passive voice is to be avoided. * Verbs has to agree with their subjects. * Watch out for irregular verbs which have crope into our language. * When dangling, don't use participles. * Don't use no double negatives * Don't never use no triple negatives. * No sentence fragments * Complete sentences: important. * Stamp out and eliminate redundancy. * Avoid cliches like the plague. * All generalizations are bad. * All statements must be specific. * Never listen to advice. * Take care that your verb and subject is in agreement. * A preposition is a bad thing to end a sentence with. * Down with categorical imperatives. * Avoid those run-on sentences that just go on, and on, and on, they never stop, they just keep rambling, and you really wish the person would just shut up, but no, they just keep going, they're worse than the Energizer Bunny, they babble incessantly, and these sentences, they just never stop, they go on forever... if you get my drift... * Never contradict yourself always. * You should never use the second person. * When dangling, watch your participles. * Never go off on tangents, which are lines that intersect a curve at only one point and were discovered by Euclid, who lived in the sixth century, which was an era dominated by the Goths, who lived in what we now know as Poland... * As Ralph Waldo Emerson once said, "I hate quotations." * Excessive use of exclamation points can be disastrous!!!!! * Remember to end each sentence with a period * Don't obfuscate your theses with extraneous verbiage. * Never use that totally cool, radically groovy out-of-date slang. * Avoid tumbling off the cliff of triteness into the black abyss of overused metaphors. * Keep your ear to the grindstone, your nose to the ground, take the bull by the horns of a dilemma, and stop mixing your metaphors. * Don't use question marks inappropriately? * Avoid those abysmally horrible, outrageously repellent exaggerations. * Avoid any awful anachronistic aggravating antediluvian alliterations. * Prepositions are not words to end sentences with. * It is wrong to ever split an infinitive. * And don't start a sentence with a conjunction. * Parenthetical remarks (however relevant) are (usually)unnecessary. * Analogies in writing are like feathers on a snake. * Resist hyperbole; not one writer in a million can use itcorrectly. * Who needs rhetorical questions? * Puns are for children, not groan readers. * Go around the barn at high noon to avoid colloquialisms. * Use the apostrophe in it's proper place and omit it when its not needed. * Understatement is always the absolute best way to put forthearth shaking ideas.
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz balu üzenetére (#2105): Jah jólvan. Csak ismerõs volt már.
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
balu 2004. július 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Delux üzenetére (#2104): Kb ott, es oda is en irtam, #teleki-be :E :hello
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz armithis üzenetére (#2103): Ez már volt... Bár lehet, hogy csak irc-n... :confused
armithis 2004. július 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#2102): érdekes :) :) :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. július 4. 4397 hozzászólás 31.
[url]http://img12.exs.cx/img12/3193/smokewarning11.jpg[/url]
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Aradebil üzenetére (#2100): mik a gázok? met a szintelen agyhalál az két sor annak a feleugyebár egy sor :) ez gyötört meg?
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Aradebil 2004. július 4. 860 hozzászólás 429.
MI az nagy sárga és kéáros az egészségre? ??? Villamos =] Armi ezek naon gázak:D felénél abbahagytam:sir
mi az? szintelen és árt az embernek? ??? agyhalál!
ez a topic zuhan...
armithis 2004. július 3. 5151 hozzászólás 21.
:) heheh :)
balu 2004. július 3. 4397 hozzászólás 31.
"Szívem, menj ki a kertbe, nézd meg mit csinálnak a gyerekek, és szólj rájuk, hogy nem szabad." - Nem szép tõled, hogy a két rántotthús közül nagyobbat veszed ki! Ha én választhattam volna, a kisebbet veszem. - Mit akarsz? Ott van. - Te is bölcsész vagy? - Áááá, nem, csak elbambultam... Moricka megy a Rakoczi teren, szembejon egy no. Moricka odaszol neki: - Kurva neni, tessek mondani, hany ora van? - Az anyad mindenit, te kolyok, engem ismersz, de az orat nem?
álom rulez! :)
balu 2004. július 3. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#2092): Kiralyak. :)
szemezgessetek
vicclapok hirlevél ujabb száma. Per Egy társasházban nem férnek meg egymással a nõi lakók, így per lesz a vége. A tárgyalóteremben aztán mindannyian egyszerre kezdenek vitatkozni, kiabálni, a vélt igazukat bizonygatni. A bíró meglégeli, és így szól: - Hölgyeim, ez így nem mehet tovább! Valami rendszert vigyünk a felszólalásokba! Ezentúl mindig a legidõsebb szólalhat meg elõször! Ezután néma csendben folyt a tárgyalás. Perverz Válóperes tárgyaláson egyszer csak felpattan a feleség: - Ez kérem nem igaz! A férjem hazudik, amikor azt állítja, hogy frigid vagyok! Igenis szeretem a szexet, de ez a perverz disznó négyszer-ötször is akarja évente! Mérnökök - Mi a különbség a mérnökök és a normál emberek között? - ??? - Ha egy berendezés minden funkciója mûködik, akkor a normál emberek azt gondolják, semmit sem kell vele tenni. Ha egy berendezés minden funkciója mûködik, a mérnökök azt gondolják, hogy a berendezésnek egyszerûen nincs még elegendõ funkciója, tehát tovább kell fejleszteni. Muskátli - Sajnos jelenleg éppen nincsen muskátlink - mondja a virágárus a vevõnek. - Nem lesz jó helyette afrikai viola? Az is nagyon szép. - Nem, nekem csak muskátli jó. A feleségem egy hete elutazott, és megbízott azzal, hogy rendszeresen öntözzem. Ön szerint hogy magyarázzam meg neki, hogy egy hét alatt violává változott a muskátli? Évforduló Ötvenedik házassági évfordulójukon így szól a feleség a férjéhez: - Gondoltad volna, hogy így elszáll ez az 50 év? - Pedig mintha csak 5 perc lett volna... - mondja a férj. A feleségnek könnybe lábad a szeme, de a férj hozzáteszi: - ... a víz alatt... Ügyfél A nagykereskedõ felkeresi az egyik régi ügyfelét: - Mr Smith, azt kívánom, bárcsak 20 ilyen ügyfelem lenne, mint Ön! - mondja neki. - De hát tudja, hogy mindig alkudozom, és állandóan késve fizetek! - válaszolja meglepetten az ügyfél. - Igen, tudom! De azért lenne jó, ha 20 ilyen ügyfelem lenne, mert most sajnos 200 ilyen van... Öregkor Jelek, amik arra utalnak, hogy megöregedtél: - A helyi temetkezési vállalkozás vezetõje felhív, és hosszas kérdezõsködésbe kezd az egészségi állapotodról. - A napod legkellemesebb részét mindig a vekker szakítja félbe. - Az az õsz hajú néni, akit átsegítettél az úttesten - a feleséged. - A kedvenc témád a barátaiddal a mûfogsorragasztók minõsége. - Másnaposnak érzed magad, pedig elõzõ este nem is voltál sehol. - Érdekesnek találod a hashajtó reklámokat. - Meglátogatod a barátodat a kórházban, és az ápolónõk tolószékkel fogadnak. - A reggeli az ágyban inkább szükségszerûség, mint luxus. - Belemélyeszted a fogaidat a sült húsba, és benne maradnak. - Nem veszel biokajákat, mert még szükséged lehet a tartósítószerekre. - Mindened megvan, de nem emlékszel, mit kell velük csinálni. - Az újságban a kedvenc rovatod a "25 éve történt". Geometria Egy középiskolai diák kifakad matematika órán: - Szeretem az algebrát, szeretem a trigonometriát, szeretem a statisztikát, de a geometria az, ahol meghúzom a vonalat! Szerencse Két barátnõ beszélget: - Józsi és Béla is üldöz a szerelmével, de nem tudom, melyiket válasszam - panaszkodik az egyik. - Szerinted melyikük legyen a szerencsés? - Legyen Béla a szerencsés - mondja a másik. - Ezért válaszd Józsit! Foghúzás A fogorvos mondja a betegnek: - Sajnos ki kell húznom ezt a fogat. Adok egy injekviót, és semmit sem fog érezni belõle. - Azt már nem - kiált fel a páciens. - Irtózom az injekciós tûtõl! - Akkor elaltatjuk, mire felébred, már nyoma sincs az egésznek. - Az lehetetlen! - mondja ismét a beteg. - Az altatástól napokig kába vagyok, azt nem szeretném. - Akkor viszont adunk magának egy adag Viagrát! - próbálkozik az orvos. - És attól nem fogok érezni semmit? - De igen, viszont legalább lesz mibe kapaszkodnia, amikor kirántom a fogát! Esküvõ Egy részeg filozofál a kocsmában: - Pontosan emlékszem arra, mikor nõsültem. Arra is kiválóan emlékszem, hol nõsültem meg. Arra a dologra viszont egyáltalán nem emlékszem, miért is nõsültem meg? Nyaralás Kovács úr bemegy a kedvenc utazási irodájába, és így szól a tulajhoz: - Nyaralásról lenne szó, de most valami mást szeretnék, mint eddig! - Igen? És mire gondoltál? - Emlékszel, amikor pár éve Hawaii-t ajánlottad, és a feleségem terhes lett közben? - Igen. - És azt, amikor a Bermudákra beszéltél rá, és a feleségem teherbe esett alatta? - Igen, arra is. - Na, most valami olcsóbbat ajánlj, hogy õt is magammal vihessem... Árlista Biztos mindenki ismeri az önkiszolgáló áruházakban tévelygõ vevõk viszontagságait, akik egy kicsit is hozzáértõ eladót próbálnak elõkeríteni. Valószínûleg ezen lehetne változtatni, például plusz bevétel reményében, valahogy így: "Kedves Vásárlóink! Tekintettel alkamazottaink egyre fokozódó terheire, áruházunk a következõ díjakat vezeti be vásárlóink számára: Egyszerû válasz a vásárló kérdésére: 100 Ft Értelmes válasz a vásárló kérdésére: 200 Ft Becsületes válasz: 1000 Ft Válasz egy hülye kérdésre: 2000 Ft Vállvonogatás: 200 Ft Hülyén nézés: 400 Ft Nagyon hülyén nézés: 500 Ft Az osztályvezetõ odahívása: 2500 Ft Természetesen a vevõk levegõnek és hülyének nézése továbbra is ingyenes!" Álom A feleség reggel így szól a férjéhez: - Egész éjszaka engem szidtál álmodban! Mire a férj: - Honnan veszed, hogy aludtam közben? Kommunista Sztálin az 50-es években meglátogat egy vidéki tanyán élõ családot, ahol a szülõkön kívül hat gyerek lakik. - Ugye Borisz elvtárs, mind a hat gyerek jó kommunista? - kérdi Sztálin. - Igen Sztálin elvtárs, kivéve a kis Ivánt. Õ már tud olvasni.
zSiVaNy 2004. július 3. 595 hozzászólás 654.
Mit mond Stohl András Survivor Tündének szopás elött??? -Tünde! Gong az eleje gong a vége!
PhArAo 2004. július 3. 2737 hozzászólás 85.
- Mi a külömbség ha valaki a 10.-rõl vagy az 1.-emeletrõl ugrik ki? - ??? - Hát ha a 10.-rõl akkkor úgy csinál hogy ááááááááááááááá puf! Hogy ha meg az 1.-rõl akkor pedig: puf ááááááááááá. :yes
RIP Ödi
Aradebil 2004. július 2. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#2088):marine?a törzsvendégnek meg afõ hülyének?Ki itt az admin?:)
balu 2004. július 2. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Dyno üzenetére (#2083): aaaaa-paccs :o :E
Válasz Aradebil üzenetére (#2085): Forum-rangok, bizonyos kommentenkent jobb egyseget kapsz. Fajt meg be lehet allitani beallitasoknal.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#2079): :aha :aha :aha
Nem tok modositani mer 404...ugyhogy sorry moderatorok:( Mi ez a marine meg defi meg ling rendszer?
Válasz Dyno üzenetére (#2083): armoval megcsókolhatjátok egymást.De csak utánnam:P :yes István kira naon kira!(hu de vicces vok ma) Na hogy ne off: Mér jó a hummer? Há mer jó fFergeteges vok..minnyá sirok
Dyno 2004. július 2. 51 hozzászólás 4181.
Válasz ther üzenetére (#2082): Terminátor: Rosszul céloztam volna? Hogy hívják az ejtõernyõs indiánt? aaaaaa-paccs
ther 2004. július 1. 3121 hozzászólás 65.
rakok egy szart mán: Egy egyszerû kérdés, és a válaszok. Miért ment át a csirke az utcán? :hey :sir :confused Óvónõ: Hogy a másik oldalra jusson. Pláton: "A közjó érdekeben." Arisztotelész: "Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton." Karl Marx: "Történelmi szükségállapotból." Saddam Hussein: "Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzuk magunkat, hogy 50 tonna ideggázt dobjunk a csirkére." Ronald Reagen: "Elfelejtettem..." James T. Kirk: "Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt." Hippokrátész: "A hasnyálmirigyeben termelõdõ váladék miatt." Martin Luther King: "Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie." Mózes: "És leszállt Isten a mennyekbõl és imigyen szóla a csirkéhez: 'Bizony mondom neked, kelj át az úton!' És a csirke általkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben." Fox Mulder: "Saját szememmel láttad, hogy átment az úton. Még hány csirkét kell látnod ahhoz, hogy elhidd??? Egyébként meg azért, mert õ már tudja, hogy az igazság odaát van" Richard M. Nixon: "A csirke NEM ment át az úton! Machiavelli: "Igaz, a csirke átment az úton. Ki törõdik vele, hogy miért? A tény, hogy végül átjutott, igazolja minden cselekedetét." Bill Gates: "Most fejeztuk be az új Csirke 2000-t, amely nemcsak átmegy a túloldalra, de tojást tojik, nyilvántartja fontos iratait és kezeli könyvelését." Bill Clinton: "Fontos bejelentésem van! És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt kapcsolatom azzal a csirkével! Nem volt..."
o_O
armithis 2004. július 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#2079): :) ez jo :)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
zSiVaNy 2004. július 1. 595 hozzászólás 654.
Földönkívüli volt Szt. István! Valószínûleg egy másik Naprendszerbõl érkezett Magyarország területére István király, földönkívüli nevén Vajk. Magyar tudósok szerint mi sem bizonyítja jobban István (és népünk) földönkívüli származását, mint az István, a király c. rockoperában elhangzó Felkelt a mi napunk, István a mi urunk rímpár, mivel ez is arra utal, hogy István egy új naprendszerbe vezette népét, ahol azután felkelt az õ napjuk. Koppány, aki megpróbált küzdeni a földönkívüliek ellen, elbukott, olyannyira, hogy testét négy részre szakították, a korábbi feltevésekkel ellentétben lézerkarddal. Azt a feltételezést, miszerint Istvánról nevezték volna el a vajkrémet is, egyelõre nem sikerült megerõsíteni, de nagy erõkkel folyik a kutatás ilyen irányban is. (Népünk földönkívüli származásáról további információk találhatók keretes írásunkban.) Megdönthetetlen bizonyítékok, hogy Magyarország történelmében döntõ szerepet játszottak és játszanak az UFÓ-k! 1. Vajon honnan vándoroltunk oda, ahonnan elkezdtünk vándorolni? Csak az ûr jöhet számításba. 2. A Parlament kupolája rakétasiló, ahonnan még mindig érkeznek újabb asztro-magyarok. Minek lenne egyébként akkora kupola? 40 évig azért nem jöttek csak újabb ufók, mert nem tudtak leszállni a vörös csillagtól. 3. A Korona repülõ-csészealj formájú, a jogar pedig egy Jedi-kard, na és hol van a korona? A Parlamentben, ami rakétasiló. 4. Mátyás fekete serege nem volt más, mint a korai Men in Black. És vajon miért járt Mátyás király is állandóan álruhában? Mert õ is földönkívüli volt. 5. Magyarország neve M-A-val kezdõdik, mi kezdõdik még így? A Mars. Lehet ez véletlen? És akkor Marsi Anikóról még nem is beszéltünk! 6. Egy Székelyföldön talált UFÓ-ban állítólag rovásírással volt felírva, hogy benzinpumpa. Véletlenül? 7. Vajon miért akar Anettka annyira az ûrbe jutni? Mert találkozni akar a rokonokkal, mi másért. 8. Hova tûnt vajon Petõfi Sándor, hogyha Szibériában sincs? Na, hova?
armithis 2004. június 30. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Delux üzenetére (#2073): hehe delus király avatár vmikor én is csináltam ilyet :) :)
Delux 2004. június 30. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Aradebil üzenetére (#2074): Alany-állítmány egyeztetés :hello
balu 2004. június 30. 4397 hozzászólás 31.
Válasz ELiTe_MaRinE üzenetére (#2075):ûû BAzze! :D :E :aha :nyes :yes
Nah ezt figyu ELiTe_Marine : nincs mindere lóvém 100 a jogsi is bazz :O atryl : nkem BMW m van :E ELiTe_Marine : És Jogsid ????? atryl : minek ahhoz Jogsi :ravasz BUSZ - METRÓ - VILLAMOS :yes :worship :kocc :hehe :vigyor :] Ez kész :sir
Hmmmm NeGaTiVe.
Aradebil 2004. június 29. 860 hozzászólás 429.
engem és környezetem nem?:)
Delux 2004. június 29. 2106 hozzászólás 135.
Ezek a viccek súlyosan károsítják én és a környezetem egészségét
armithis 2004. június 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#2069): puszi drága ez kegyetlen! :) ):
zSiVaNy 2004. június 29. 595 hozzászólás 654.
A fiú bemutatja új barátnõjét a szüleinek, akik szívélyesen meghívják õt, vacsorázzon náluk. Leülnek az asztal köré, kutya az asztal alatt; elkezdenek kajálni. A félénk lány egyszercsak úgy érzi, muszáj eleresztenie magát; tartja-tartja, de nem megy tovább, reccsen egy nagyot. - Maszat! - kiált fel az apa összevont szemöldökkel, és az elvörösödött lánynak hatalmas kõ esik le a szívérõl: mindenki azt hiszi, a kutya volt. Kajálnak tovább, de egy idõ után megint érzi a kínzó ingert, ha egyszer bejött, most is bejön, gondolja, és elfingja magát. - Maszat! - hörren fel ismét az apa. Esznek tovább, a lány kis idõ múlva úgy érzi, megint kell, és most már viszonylag fesztelenül ereget egyet. Erre az apa: - Maszat, vigyázzá má onnan, mert rádszarik!!
balu 2004. június 29. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Cedric üzenetére (#2068): Jujj. :aha
Aradebil 2004. június 29. 860 hozzászólás 429.
rere kira az uj dizájn...most találtam meg hol kell loginolni x| Nha csak hogy ne offoljak: Mit lehet csinálni egy nõi agybol és 2 férfi herébõl? ??? Csörgõt....arminak szeretettel :hello
Cedric 2004. június 29. 8720 hozzászólás 5.
- Hogy hívják a hosszuhaju sz@rt? - Copfos :E :E :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Delux 2004. június 28. 2106 hozzászólás 135.
Válasz ELiTe_MaRinE üzenetére (#2066): Ja hát az az upgraded ellentét vagy mi :)
Válasz Delux üzenetére (#2057): degraded :yes :vigyor :aha
Hmmmm NeGaTiVe.
balu 2004. június 27. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#2060): Ohh, elnezest, azt hittem ez mar magatol ertetodik. :dread :)
armithis 2004. június 27. 5151 hozzászólás 21.
:)
Dylan 2004. június 27. 2494 hozzászólás 101.
[quote=balu írta(#2056)] - Oregem, tegnap ettunk csernobili harcsat! - Finom volt? - Igen, kulonosen a combja. :nuke [/quote] Ez kész. :E :nem :worship
õõ izé. ja :)
Delux 2004. június 27. 2106 hozzászólás 135.
Válasz armithis üzenetére (#2060): LOL :kira Én is küldtem egyet :)
kedves balu lemaradt hogy sok szeretettel armithisznak!!!!!! ~|
Delux 2004. június 27. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#2058): Mondom, tisztára behaltam tõle...
balu 2004. június 27. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Delux üzenetére (#2057): :E Ugye milyen jo az a vicc? :D