Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. június 23. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ELiTe_MaRinE üzenetére (#2007) pacsi elite :):
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Na én is megerõltettemmagam. Az aberdeni villamosmegállónál a skót felszól a kalaúznak : -Mnnyibe kerüla az utazás innét az állomásig ?? -Nény penny -És Félúttól? Két penny. Akót trmészetesen nem száll fel, hanem rohan a villamos után. Amikor már 4 - 5 megállónyit végig szaladt, ismét megkérdezni a kalauzt. Most mennyibe kerül ? Most 6 penny. Hát ozt miert azt mondta fél úttól csak 2 penny! Igen de az ellenkezõ irányba van az állomás :) Az öregedõ cigány asszony megkérdi a vajdát : És mondd, nagy bûn az, ha én otthon mesztelenre vetkõzöm és a tükörbe gyönyörködök magamban? Nem bûn az hanem tévedés :vigyor Orsóné jajveszékelve rohan a rendõrörsre JAJA segícség ELTÜnt a férjem, már egy hete. -És miért csak most jelenti be ?? Csak most vettem észre :nyes :hello
Hmmmm NeGaTiVe.
2004. június 23. hozzászólás .
ezt egyszer küldtem el :hey
Válasz Dylan üzenetére (#2003): pedig dylan a halálát jósolta... jeeee 2004. komment, milyen misztikus megyek veszek egy varázsgömböt is
Válasz Dylan üzenetére (#2003): pedig dylan a halálát jósolta... jeeee 2004. komment, milyen misztikus megyek veszek egy varázsgömböt is
Dylan 2004. június 23. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#1998): Lol, jóók!!! :) :worship Hihetetlen milyen népszerû lett ez a topic. :) :aha
höö tényleg tényleg :) dejo ebben van a legtöbb igaz?
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. június 23. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#2000): 2000. komment jeeeeeee! Gosu topic. :azzaz
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
"Az elet olyan mint egy ego cigi: egyszer-ketszer jol megszivod es mar vege is..." ez a legjobb :) ): :) :) :): ): :) :) :
balu :kira :yes
Székely bácsi meg a fia egész napi munkából jönnek haza a szekéren. Beérnek a faluba, az öreg megállítja a lovakat a kocsma elott: - No, jövök mindjárt. Bemegy, a gyerek meg vár, vár, aztán 2 óra múlva elokerül az öreg. - No, induljunk. Mennek, mendegélnek, a gyerek egyszercsak azt mondja: - Édesapám, tudja-e milyen maga? - No. - Mint a kutya fasza. - Hogyhogy? - Könnyen megy be, aztán nehezen jön ki... Az öreg gondolkodik erosen, mit mondott neki a gyerek. Ej, csak vissza kéne mondani valamit. - Fiam aztán tudod-e te milyen vagy? - Milyen, édesapám? - mint az anyád picsaja. - Aztán miért? - Minél idosebb, annál kevesebb az örömem benne... :P Az oroszlán, a krokodil és a béka ülnek a folyóparton. - Oroszlán: Csináljunk bulit. - Béka: Igeeen! Lesz buliiii! - Krokodil: Hozok kaját! - Béka: Yess! Lesz buliiii, lesz kajaaa!! - Oroszlán: Hozok piát! - Béka: Micsoda party! Lesz kaja, lesz pia!!! - Krokodil: Hozok nõket! - Béka: Yessssssssss! Lesz buli, lesz kaja, pia, és nõk! - Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg jól itthagyjuk! - Béka: És nem jön a krokodíííííííííííl! :E Fõnök a titkárnõjének: - Gizike! Miért javította ki az "e" betût "a" betûre? - Miért? Mi értelme van annak, hogy "feszmérõ"? :yes Anya beszelget a kamasz fiaval: - Na, es a kis baratnodet megpusziltad mar? - Igen anya. - Es mit szolt hozza? - Azt nem hallottam, mert a fulemre szoritotta a combjat! :] - Hogyan sikerult Kovacs ormesternek Einstein relativitas-elmeletenek legcsekelyebb ismerete nelkul egyesitenie a ter es ido fogalmat? - ???? - "Katonak, kezdjenek el asni a keritestol delig!" :azzaz "Ertesitse a csapatokat, hogy megszakadt veluk minden kapcsolatunk..." :o "Az elet olyan mint egy ego cigi: egyszer-ketszer jol megszivod es mar vege is..." :ravasz Atilla egy atmulatott ejszaka utan karikas szemekkel lep ki a jurtabol: - Hun vagyok? :hey
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz armithis üzenetére (#1996): Csak sajnaltalak. ;)
Válasz balu üzenetére (#1993): miért nem tetszik? :( :( :) :( :) :(
MaDEyE 2004. június 23. 1654 hozzászólás 193.
Kegyetlen jók :) Volt 1-2 amit még nem ismertem :kira
Aki hüJe hallyon meg oké?
pedig ez ígyvan ám :)
balu 2004. június 22. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#1992): ;( ;( ;(
armithis 2004. június 22. 5151 hozzászólás 21.
fuj ha nem megy a tv 10 percig a szobábam mindig felmegy a pumpa bassza m,eg elvagoyk zárva a világtol!!! Komolyan
2004. június 22. hozzászólás .
Válasz balu üzenetére (#1989): én sem
iko 2004. június 22. 976 hozzászólás 371.
Válasz zOne üzenetére (#1983): jók :nyes
Loading...
Válasz armithis üzenetére (#1988): En nem nezek TV-t. ;)
armithis 2004. június 22. 5151 hozzászólás 21.
na balu én ezt ismertem háá :) még Jákso mondta hetihetesben
Válasz NeCro[TNT] üzenetére (#1985): 3. kiraly. :E
Imrood 2004. június 22. 284 hozzászólás 1325.
Válasz balu üzenetére (#1981): :nyes :nyes :nyes :nyes
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
NeCro_TNT_ 2004. június 22. 260 hozzászólás 1423.
Férj: - Hmmm, Édesem, mi lenne, ha ma este pozitúrát váltanánk? Feleség: - Jó. Akkor te állj a mosogató mellé, én meg majd a kanapéra ülök és fingok. --- Székely és a fia elmennek fát vágni, a gyerek azonban megunja apja folytonos okoskodását és kötekedését és belevágja a fejszét az apja hátába. Az öreg összeesik, vergõdik, majg utolsó erejét is összeszedve megkérdezi fiát: - Fiam, ez direkt vót, vagy csak úgy viccbõ? - Ez direkt volt, édesapám - mondja a gyerek. - Akkor jóvan, me viccnek eléggé dúrva lett vóna. --- Feleség levágja a férje faszát és kidobja az ablakon, gyerek arra jár az apjával kérdi töle: -Apa mi repül ott?? -Ööö.. ..lódarázs! -És ekkora fasza van? :sir :sir :sir
fakk
balu 2004. június 21. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#1983): Ezeket ismertem sajna. :( [quote=zOne írta(#1983)] - Mi fut át a ferraris agyán, ha 180-nal nekimegy a falnak? - ??? - A hátsó lökhárító. [/quote] Ezt ugy ismertem, hogy: - Mi az elso dolog, ami atvillan Max agyan, mikor frontalisan utkozik a bulldozerrel? - A szelvedo. Igazi CarmaGeddon-os poen. :E
2004. június 21. hozzászólás .
Brezsnyev, Kádár és Ceaucescu meghal. Magához szólítja õket az Isten, majd így szól Brezsnyevhez: - Ismersz engem? - Ismerlek, te vagy az Isten! - Jól van! - hangzik a válasz - Ülj ide a jobb oldalamra. A következõ Kádár: - Ismersz engem? - Ismerlek, te vagy az Isten! - Rendben! Ülj ide a bal oldalamra. Végül Ceaucescunak is felteszik a kérdést: - Ismersz engem? - Ismerlek, csak nem tudom, hogy miért ülsz a helyemen? A hegymászó megcsúszik. Sikerül megkapaszkodnia a sziklaperemben. Amikor fogytán van az ereje, kétségbeesetten felnéz az égre, és így kiált: - Van ott fenn valaki? - Igen - hangzik a válasz. - Mit tehetnék? - Bánd meg a bûnödet, imádkozz, és engedd el a sziklát! A hegymászó kicsit vár, azután újra az ég felé kiált: - Nincs ott még valaki? Két idegenbeszakadt hazánkfia üldögél egy párizsi kávéház teraszán. Beszélgetnek, kinek hogyan alakult a sorsa azóta, hogy elhagyták hazájukat. Kihozza a pincér a kávéjukat, az egyik révedezõ tekintettel belekortyol a kávéjába, majd a szemét elfutja a könny. A másik észreveszi ezt, megkérdezi. - Mi a baj, János? - Hát, tudod Sándor, csak eszembe jutott az én drága jó édesanyám, akit már oly régóta nem láttam, és aki egyedül van az õ távoli otthonában.....mi lehet vele.... Csendben üldögélnek tovább, majd a másik is belekortyol a kávéjába, az õ szemét is elfutja a könny. - Mi van veled Sándor - kérdezi részvéttel a barátja. - Hát tudod - szólal meg emez leküzdve könnyeit - nekem is eszembe jutott a te drága jó édesanyád, amiért nem szóltál, hogy ilyen kurva forró ez a kávé! Az apa várakozik a kórházban, mivel gyermeke született. Jön ki az orvos a mûtõbõl mire az apa rögtön megrohamozza: -Doktor úr,doktor úr mondjon már valamit, fiú lett vagy lány? -Miért hát nem abortusz volt?! A mindentudó varázstükör a nagy varázsló várában található. Babszem Jankó, Hófehérke és Quasimodo kipróbálnák a tükröt, de a szobába csak egyenként mehetnek be. Bemegy Babszem Jankó, majd nemsokára boldogan kijön. - Én vagyok a világon a legkisebb! Hurrá, gratulálnak a többiek. Bemegy Hófehérke, és pár perc múlva múlva boldogan mondja: - Én vagyok a legszebb világon! A többiek gratulálnak. Bemegy Quasimodo, majd egy jó fél óra múlva dühösen bukkan fel: - Áruljátok már el, hogy ki a fene az a Zámbó Jimmy???!!! Egy asszony az elsõ gyerekét várja. Az orvos mondja neki, hogy nyomja. Egyszer csak kirepül a gyerek, neki a falnak és meghal. Ugyanez a nõ mikor a második gyerekét várja, az orvos odaküld egy focikapust, hogy elkapja. A nõ megint nyom, a gyerek kirepül kipattan a kapus kezébõl, meghal. A harmadik gyerekénél az orvos egy rögbi játékost küld a falhoz. Az asszony nyom, a gyerek kirepül, a játékos elkapja, majd ledobja a földre és hangosan ordít: - Touch down!! Egy nõ albérletet keres. Meg is találja az igazit, olcsó is, kényelmes is, csak egy nagy folt van a plafonon. Megkérdi a nõt, aki ki akarja neki adni a szobát. - Mi az a folt a mennyezeten? - Hát, tudja, itt ön elõtt egy kémiaprofesszor lakott, aki mindenféle vegyszerrel kísérletezett. - Ja, akkor az egy vegyszer! - Dehogy! Az a professzor. - Mi fut át a ferraris agyán, ha 180-nal nekimegy a falnak? - ??? - A hátsó lökhárító. - Látom jól breakel a fiad! - Dehogy... csak a tolókocsiját keresi
armithis 2004. június 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1981): ezt kibazsir !!: (:):):):):)):
Válasz StarnGeR.SG üzenetére (#1980): Ja, ehhez hasonlo, hogy: - Kicsi, piros, es nem tud megfordulni a sikatorban, mi az? - Ovodas, dardaval a melleben... :E
Imrood 2004. június 21. 284 hozzászólás 1325.
Ja a legnagyobb vicc::: de ezt ugyis mindenki ismeri de nembaj ezért leirom: Mért nem sírt a kislány mikor elesetta biciklijével??? Merta kormány átszurta a tüdejét :ravasz :ravasz
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Válasz zOne üzenetére (#1977): :aha :E EZ kira! :D
Válasz zOne üzenetére (#1977):te barom :aha
Hmmmm NeGaTiVe.
Két légy ácsingózik egy nagy adag lócitromon. Az egyik szellent egyet. Erre a másik ránéz: - Ne gusztustalankodj már itt nekem! Nem látod, hogy eszem?
Anyuka reggel így fordul a kisfiához: - Kisfiam, álmomban megjelent Szent Péter, és azt mondta, ha felmegyünk ma a Gellért-hegyre, leülünk egy padra és erõsen koncentrálunk, látni fogsz. Anyuka összeszedi a kisfiát, felmennek a Gellérthegyre, leülnek egy padra. A kisfiú becsukja a szemét, és koncentrál. Tíz perc múlva kinyitja: - Anyu, nem látok. - Folytasd, kisfiam, meglátod, sikerülni fog. A kisfiú újra becsukja a szemét, és koncentrál. 5 perc múlva kinyitja: - Anyu, még mindig nem látok. - Folytasd, kisfiam, meglátod, sikerülni fog. A kisfiú becsukja a szemét, koncentrál, két perc múlva kinyitja: - Anyu, még mindig nem látok! - Tudom, kisfiam, április elseje van...
Válasz Naib üzenetére (#1973):De szándékozom csak szarr a billem
- Kislanyom, azt mondtam, hogy a hazassag elott nincs szeretkezes! - Igen, anyuka. - De ma is rajtakaptalak a Janival. - Jaaaa, az nem szeretkezes volt, csak dugas. :finom :ravasz :] Ketfele ember letezik: - Az egyik mindig megmondja, mit gondol. - A masiknak vannak baratai. - Nyitották már rád a spájzajtót, mikor éppen a farkadat ráztad? - Még soha. - Na ugye milyen jó kis hely az? :nyes
Naib 2004. június 21. 5216 hozzászólás 19.
Te Starn nem akarsz megtanulni írni?:)
Every man lives - not every man truly dies!
Válasz StarnGeR.SG üzenetére (#1970): Mindketto volt mar, de a masodik az tenyleg kurva jo... :E
[Spam. - balu]
2 legnagyobb vicc: Két öregur beszélget a parkban s közben sopánkodnak hogy mivé fajult eza mai világ! S a velük szmben ülõ fiatalokat hozzák fel éldaként hogy cserencsétleneknek annyi pénzük sincs hogy vegyenek1 doboz cigit hanem 1 szállat adnak körbe s mégis hogy vigyorognak :nyes :nyes :nyes :nyes
Eszembe jutottaka legjobb viccek a világon :nyes :nyes 1:Isten meg Jézus beszélgetnek hogy mitol boldogok az emberek! Jézus leküldi a tanitványait a förldre hogy dericcsék ki. Jönnek vissza szépen sorbans kérdi tõlük Jézus hogy mit hoztak:az egyik hozott haskát yamaicábol, a másik babit hollandiábol, van aki heroint amcsibol, stb stb stb végül jö Judás Kérdi tõle Jézus : Mit hoztál Judás??? Erre aJudás kezek fel F.B.I :E :E :E :E :E :E
Mistake történt két komment erejéig mennyetek a surf topicba véletlen oda írtam két viccet :)
Joy0 2004. június 21. 1666 hozzászólás 190.
Válasz zOne üzenetére (#1963): :aha Ez tetszett! :kira
khong sao
balu 2004. június 20. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#1963): Egyebkent ez is volt mar, ha jol emlexem. :P
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1962): Ohh, akkor elnezest kerek. :dread ;)
armithis 2004. június 20. 5151 hozzászólás 21.
jok :))
2004. június 20. hozzászólás .
Egy autós az országúton haladva megpillant egy autót, ami nekiszaladt egy fának, és az egyik barátját, aki az út mellett sírva ül a földön. Megáll és odamegy a barátjához: - Öregem, mi történt? Az rámutat a roncsra: - Nézd! - Ugyan már, ne sajnáld azt az autót, veszel majd egy másikat, a fõ hogy élsz! - Nem, nézz a kocsiba! - Ugyan már, tényleg nagyon sajnálom haver, de találsz majd egy másik szõkét is! A barát egyre jobban sír: - Nézz a szájába!
Kisgyerek kerdezi az apjat: - Apu, a lanyok micsodaja hogy nez ki? - Tudod, kisfiam, szex elott az olyan, mint az eppen nyilo, rozsaszin, harmatos virag. - Aha. Es szex utan hogy nez ki? - Hat, kisfiam, nem is tudom, hogy mondjam. Lattal mar buldogot majonezt enni? Ez már volt egy párszor :ehh De azé még jó :finom
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
armithis 2004. június 20. 5151 hozzászólás 21.
fuu zone ime itt van :) joneked :)
2004. június 20. hozzászólás .
:vigyor
Válasz StarnGeR.SG üzenetére (#1958): :D:D:D