Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Obnoxious 2008. január 15. 781 hozzászólás 481.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#13059): lol:D miért nem csukta be inkább?
DEATHGUN 2008. január 15. 422 hozzászólás 949.
Egyik haverom mestélte(de télleg igaz)hogy info órán egy gyerek gépezett és odamenthozzá a tanár, hogy zárd be az ablakot, erre a gyerek felállt és bezárta az ablakot :D szerk(lehet ikább vicces történetek story, de most nem hozom fel a topicot)
Szeretet és Béékee!!
DEATHGUN 2008. január 15. 422 hozzászólás 949.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#13057): csak sajnos õk már meghaltak :D
Szeretet és Béékee!!
Gumikacsa 2008. január 15. 5422 hozzászólás 15.
Válasz ther üzenetére (#13056): tevedes caleb sok embert szeret
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
ther 2008. január 15. 3121 hozzászólás 65.
[quote]Teljesen mentes vagyok mindenféle elõítélettõl. Mindenkit egyformán utálok. [/quote] Ez full caleb :D
o_O
rambo6 2008. január 15. 203 hozzászólás 1713.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13054): vannak újak nekem :kira
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Shirak! Néhány alapigazság, kicsit régiek, de jó volt ujra olvasni õket :) Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért! Jézus, ki vagy a mennyekben, én is kivagyok itt a földön! Ha a munkavégzés olyan egészséges, miért nem a betegekkel csináltatják? Ha nem mész el mások temetésére, õk sem mennek el a tiédre. Azok a nõk, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek! A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Káma Szútra pedig megmagyarázza, hogyan. Az italt elhagyni jó dolog... Sokkal rosszabb viszont, ha már nem emlékszel, hol hagytad el. Azt mondják, a férfiak állandóan a szexre gondolnak. Ez nem igaz, sokszor jut eszükbe a sör is. Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai. Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá. Azt hiszem, felkötöm magam. Persze, csak ha minden kötél szakad. Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tûnés a járdáról! Hölgyeim! Ha már megkedvelték a koffeinmentes kávét és teát, a cukormentes kólát, a nikotinmentes cigarettát, miért nem kedvelik az impotenseket? Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerû. Fiatalabb koromban utáltam esküvõkre járni. Állandóan jöttek a nagynénik, nagymamák és más vénasszonyok, böködtek az ujjukkal és hülyén vigyorogva, azt mondogatták: "Na, lehet, hogy te leszel a következõ!" Azóta szoktak csak le róla, mióta én is ugyanezt csinálom velük – CSAK A TEMETÉSEKEN... Igen, én kértem a jeget, de ez egy kis túlzás! (a Titanic egyik utasa) A múltkor megkérdezték tõlem, mit kérek a 87-ik születésnapomra. Azt mondtam: egy apasági pert. Teljesen mentes vagyok mindenféle elõítélettõl. Mindenkit egyformán utálok. Nem aggódom az adósságom miatt. Elég nagy ahhoz, hogy tudjon magára vigyázni. A feleségem anyja gyakran mondogatja, hogy nõies vagyok. Nem zavar, mert hozzá képest tényleg. A tizedik sörömet iszom, mert összevesztem a feleségemmel. Hihetetlen, mibe kerül ez a nõ... Sikeres férfi az, aki többet keres, mint amennyit a felesége el tud költeni. Sikeres nõ az, aki talál ilyen férfit. Az opera az, amikor egy fickót hátba szúrnak, és az nem vérzik, hanem énekel. A feleségemmel mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol valamit. Gyerekkorom óta rajongok Michael Jacksonért. Igaz, gyerekkoromban még õ is rajongott értem. Egy papban és a karácsonyfában az a közös, hogy a golyók csak dekorációk. Kurvára megy a pénz! - mondogatta apám is, anyám is, csak más-más hangsúllyal. Nem tudom, mit kezdenék a feleségem nélkül. De akkor is olyan jó rágondolni. Fiatalabb koromban 4 hajlékony tagom volt és 1 merev. Ma négy merev és egy hajlékony tagom van. Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
NaLex3s 2008. január 10. 26 hozzászólás 5858.
[quote=DEATHGUN írta(#13046)]Vonaton a kiskölykök mutogatnak a vészfékre, hogy ki meri meghúzni. Erre odamegy egy székely és úgymegrántja hogy leszakad Vörös fejjel berohan a kalauz: -Ki húzta meg? Székely büszkén: - Én félkézzel! elmondva viccesebb de én beszartam rata ^^[/quote] :] ez tényleg jó. :kira
Válasz Koriko üzenetére (#13051): :D
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
Koriko 2008. január 9. 7 hozzászólás 10059.
Éjjel hazatántorog a férj, felesége korholja: - Szégyelld magad, Géza, azt mondtad, hogy leugrasz a kocsmába, megiszol egy sört és tízre itthon vagy. - Nem azt mondtam, hogy megiszom tíz sört és egyre itthon vagyok? :D
"Gondolkodó ember azért indulatos néha, hogy pihentesse az agyát."
Válasz Bade üzenetére (#12992): áááá :DDDD
,, A billentyûleütés hatalmasabb a tollnál! És ez az én JÁTÉKOM! "
Marriage is a three-ring circus: Engagement ring, wedding ring, and suffering. :$
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
rambo6 2008. január 6. 203 hozzászólás 1713.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#13047): de ez joo igy is :kira
DEATHGUN 2008. január 6. 422 hozzászólás 949.
Vonaton a kiskölykök mutogatnak a vészfékre, hogy ki meri meghúzni. Erre odamegy egy székely és úgymegrántja hogy leszakad Vörös fejjel berohan a kalauz: -Ki húzta meg? Székely büszkén: - Én félkézzel! elmondva viccesebb de én beszartam rata ^^
Szeretet és Béékee!!
TaVa 2008. január 6. 311 hozzászólás 1219.
Válasz Saturas üzenetére (#13043): ment az ötös! :D :kira
nagyi 2008. január 6. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Vektor13 üzenetére (#13044): hát elég konnyen feladta:)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Vektor13 2008. január 6. 1178 hozzászólás 298.
inkább történet mint vicc de egyik ismerõsöm tanyán lakik volt haverja aki meg akart dugni nagyon egy lányt és estére kicsábította a szénásba. csak feküdtek egymás mellett és a csávó nem tudott mit mondani, ezért aztmondta "szép csillagos az ég, hugyozok oszt hazamék" és elment haza :DD
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Saturas 2008. január 5. 717 hozzászólás 531.
Válasz rambo6 üzenetére (#13041): Nagyon jó!!!!! A részeg hugyozik a parkban. Meglátja egy csinos hölgy és így szól: - Micsoda állat! - Nyugi, nyugi két kézzel fogom! :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Vektor13 2008. január 5. 1178 hozzászólás 298.
Székely iskolában a mondatokról tanítanak a gyerekeknek épp a felszólító meg a kijelentõ mondatoknál tartanak. a tanárnéni fel is rakja a kérdést: -na szerintetek hogy lesz ebböl felszólító mondat: "a szekér elindult" ? áronka rávágja: -gyû tee! két székely ül a szobában. egyszer csak valami kurva büdöset éreznek. megszolal az egyik: -te fingottal? -en ugyan nem. -én sem. hát akkor ki? -biztos a bodri. -az nincs is benn.. -ozt? majd begyün! :D
rambo6 2008. január 5. 203 hozzászólás 1713.
Ez iszonyat old, de meg mindig röhögök rajta: Bemegy az indián hosszú idõ elteltével a városi kocsmába mire ezt mondja a csaposnak: - Te csapos! Sört, bort, pálinkát, nõt. - Hát sört, bort, páleszt tudok adni, de a nõ, az csak a Béla van. - Á! Nem vagyok én olyan. Kimegy az indián majd 3 év elteltével ismét bemegy ugyanabba a kocsmába. - Te csapos! Sört, bort, pálinkát, nõt. - Hát sört, bort, páleszt tudok adni, de a nõ, az csak a Béla van. - Á! Nem vagyok én olyan. Ígyhát megint úgy jár az indián, hogy inni ivott, de dugni nem tudott. Kicsit vár, majd ismét 3 év elteltével bemegy a kocsmába. - Te csapos! Sört, bort, pálinkát, nõt. - Hát sört, bort, páleszt tudok adni, de a nõ, az csak a Béla van. - Á! Nem vagyok én olyan. De mivel kezd hatni a pia azt mondja, hogy rendben belemegy, de ne tudja már meg senki, mert õ tényleg nem olyan, csak nagyon kell neki a szex. Mire a csapos ezt mondja az indiánnak: - Jó, senki nem fogja tudni, csak te, én, a Béla, meg az a 6 ember, aki a Bélát lefogja, mert a Béla sem olyan.
armithis 2008. január 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13025): ez jo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
NaLex3s 2008. január 5. 26 hozzászólás 5858.
[quote=rambo6 írta(#13014)]Pistike sétál a nagyapjával a parkban. Egyszercsak meglátnak két kutyát, amint szerelmeskednek. - Mit csinálnak a kutyák? - kérdezi Pistike. - Tudod, most csinálják a kiskutyát. - feleli a nagyapja. Késõbb mikor hazamennek, Pistike meglátja a szüleit, amint éppen d*gnak. - Hát ti mit csináltok? - Tudod, csinálunk egy kistestvért neked! - Nem lehetne inkább hátulról? - Én sokkal jobban szeretnék egy kiskutyát.[/quote] :] :kira
DEATHGUN 2008. január 3. 422 hozzászólás 949.
Sedo says: ma mesélte, szomszédjában van 3 (kis)gyerek, és elszaródott a hûtés a videókártyájuk Sedo says: és fagyott mint a szar Sedo says: és azt csinálták hogy 1 gyerek játszott a másik kettõ szívószálon keresztûl fújta a kártyát úgy hûtötte XD Sedo says: üllõ baszod XD Zelmor says: ez erosen bash.hu material (16:20:21) (+mate0212) de mennyi legyen az arányom max (16:20:35) (@TrustNoOne) MIN 0.3 (16:21:04) (+mate0212) akk még is kell feltölteni (16:21:05) (+mate0212) ? (16:21:31) (@TrustNoOne) miközben letötesz wmit a kliensed tölt is fel a többi embernek (16:21:53) (+mate0212) ki a kliensem? (16:22:19) (@TrustNoOne) a bash.hu kész vége :D ennyi elég ahhoz hogy kórházba vigyenek! :D
Szeretet és Béékee!!
SzuL 2008. január 3. 1411 hozzászólás 235.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13036): nagyon sokszor volt :)
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
nemtom volt e, ha igen sorry: Egy nap 24 óra, egy ládában 24 sör... ez nem lehet véletlen.
Válasz Vektor13 üzenetére (#13033): hehe ^^ teccik
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
SzuL 2008. január 2. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Vektor13 üzenetére (#13033): jó :D
Vektor13 2008. január 2. 1178 hozzászólás 298.
Egy nagyvállalat alkalmazottja felveszi a telefont, tárcsázza a recepciót, hogy a küldönccel beszéljen és ezt mondja: - Hé Bélus, mozgasd a seggedet, hozz fel nekem egy kávét és két szendvicset, de fürgén, egyik lábad ott, a másik itt legyen! A vonal másik végén megszólal egy férfihang: - Idióta! Eltévesztetted a melléket, tudod, kivel beszélsz? - Nem... - A vezérigazgatóval beszélsz, te hülye! Mire a mi emberünk: - Ahhh! Hát aztán? És te szarcsimbók, te tudod, hogy kivel beszélsz? A vezér meglepõdve feleli: - Nem. Az alkalmazott halkan feleli: - Hûûû... de jó! - és leteszi. :kira
DEATHGUN 2007. december 30. 422 hozzászólás 949.
ja csak nem esett le de mostmár értem:D nem rossz
Szeretet és Béékee!!
Revolution 2007. december 30. 971 hozzászólás 374.
Ja sry picit gyenge vagyok angolból a pontos jelentése a bassza meg.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Nem, ez nem "nyuszika megy az erdõben és fotel" kategória :hey
rambo6 2007. december 30. 203 hozzászólás 1713.
Válasz sweeping üzenetére (#13028):a f*sz szerintem Di-böl lett volna :hey
Revolution 2007. december 30. 971 hozzászólás 374.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#13027): Csupán csak ennyi a lényege, Fu-ból fuck lett volna ezért inkább hazament :) Igazából ez szerintem sem egy nagy poén, de azért mosolyra csalta a számat egy pillanatra :)
DEATHGUN 2007. december 30. 422 hozzászólás 949.
[quote=cNd.Red_BennY írta(#13025)]Három kínai, Bu, Chu és Fu munkát kerestek az USA-ban, de új név kellett. Buból Buck lett, Chuból Chuck, Fu hazament. ^^[/quote] ez ilyen abszolute humor vagy csak nem értem a lényeget?
Szeretet és Béékee!!
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13025): ez joo :D
Három kínai, Bu, Chu és Fu munkát kerestek az USA-ban, de új név kellett. Buból Buck lett, Chuból Chuck, Fu hazament. ^^
SzuL 2007. december 30. 1411 hozzászólás 235.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#13022): ja ez old, de nagy ^^
nagyi 2007. december 30. 4567 hozzászólás 27.
Válasz rambo6 üzenetére (#13021): 1. arminak ajánlva:)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
DJWindsurfer 2007. december 30. 914 hozzászólás 403.
A 3-as tanuló Pistike levelet ír a Jézuskának. elkezdi írni: (1)-Jézuska én egy jól tanuló, rendes gyerek vok... ááá ez nemjó - mondja hirtelen összegyûri és kidobja a szemetesbe. NEkifog egy másodiknak.: (2)Jézuska én egy aránylag jó gyerek vagyok és azért tanulgatok is.... ezt is összegyûri és kidobja. Felmegy benne a pumpa, felkapja a kabátját és elmegy a templomba. Leakaszt a falról egy Szûz Mária képet és hazaviszi, amint hazaér bezárja a spájzba a szentképet. Önelégült tekintettel nekifog egy 3. levélnek: Jézuska! Anyád túsz, biciklit kérek.!! :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Két szú beszélget: -Mondja, kolléga úr, miért nem jön át ebbe a remek bükkbe? -Nem tehetem-felelte a másik-, a feleségem cserben hagyott! ------------------------- Nagy protokoll vacsora, magas rangu vendégek az ország minden tájáról. Némi idõ elteltével a hangulat egyre oldottabbá válik. Két úr, aki csak itt, a fehér asztal mellett melegedett össze, koccintások közepette beszélgetni kezd. - Pajtikám, látod ott azt a két nõt? - kérdezi egyikük a terem másik vége felé intve. -A barna a feleségem, a szõke a szeretõm! - Bizalomért bizalmat! - válaszol az újdonsült ismerõs. - Nálam ugyanez a helyzet, csak fordítva.
Siriam 2007. december 29. 1018 hozzászólás 353.
-mi a különbség a terrorista és egy menstruálo nö között? -? -a terroristával lehet tárgyalni:D
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
nagyi 2007. december 28. 4567 hozzászólás 27.
Válasz leo25 üzenetére (#13016): lol
Saturas 2007. december 28. 717 hozzászólás 531.
Válasz rambo6 üzenetére (#13015): Nagyon ütõs!! :D :kira
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
:D
leo25 2007. december 28. 0 hozzászólás 56908.
Cigány bámulja a juhászt amint az jóízûen szalonnát eszik a mezõn. Egy idõ után megkérdezi a juhász: - No cigány, kérsz egy harapást? Cigány: - Igen Juhász: Bodri! Csibész!
rambo6 2007. december 27. 203 hozzászólás 1713.
Pistike sétál a nagyapjával a parkban. Egyszercsak meglátnak két kutyát, amint szerelmeskednek. - Mit csinálnak a kutyák? - kérdezi Pistike. - Tudod, most csinálják a kiskutyát. - feleli a nagyapja. Késõbb mikor hazamennek, Pistike meglátja a szüleit, amint éppen d*gnak. - Hát ti mit csináltok? - Tudod, csinálunk egy kistestvért neked! - Nem lehetne inkább hátulról? - Én sokkal jobban szeretnék egy kiskutyát.
Koriko 2007. december 27. 7 hozzászólás 10059.
Két rendõr megy a vasúti sínek között: - Te, hogy ez a lépcsõ milyen hosszú! - Ja! És a korlát is nagyon alacsony! - Nem baj, hallom már, hogy jön a lift! -------------------------------------------------- Rendõr az igazoltatni kívánt páciensekhez: - Rakják a földre a személyi igazolványukat, jogosítványukat és a gépjármû forgalmi engedélyét! - De biztos úr, csupa sár a föld! - Csönd legyen, csinálják, amit mondtam. A törzsõrmester úr azt mondta nekem, hogy vegyem fel az adataikat! -------------------------------------------------- Egy rendõr levelet ír. A társa megkérdi: - Kinek írod? - Magamnak. - És mit írsz benne? - Honnan tudjam, még nem kaptam meg... -------------------------------------------------- Kovácsékhoz becsenget egy hölgy gyûjtõívvel a kezében. - Kérem, ajánljon fel valamit az elhagyott nõk menhelye számára! - Várjon egy kicsit, - mondja Kovács úr - mindjárt hozom az anyósomat! ----------------------------------------------------------- A bánatos Kovácsot megkérdezi a barátja: - Miért szomorkodsz? - Tudod, tegnap az anyósom autóbalesetet szenvedett. - Atyaúristen! És? - Megmenekült.
Revolution 2007. december 27. 971 hozzászólás 374.
Én sosem verem meg a kiskutyámat. Ha büntetni akarom, szájkosarat teszek rá, és bezárom a kolbászok közé.
Bludger 2007. december 26. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Koriko üzenetére (#13011): az ucsót az a zsaruörökmozgó :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Koriko 2007. december 26. 7 hozzászólás 10059.
- Honnan ismered fel a szõke kalózt? - Mindkét szemén kötés van. -------------------------------------------------------------------------------------- - A szõke nõkkel az égvilágon bármit meg lehet tenni, kivéve egy dolgot! Tudjátok mi az? Agyoncsapni õket. -------------------------------------------------------------------------------------- - Miért nem vesznek fel szõkéket liftkezelõnek? - Mert mindig elfelejtik az útvonalat. -------------------------------------------------------------------------------------- Mivel lehet egy rendõrt több órán keresztül lefoglalni? ??? Egy darab papírral, amelynek mindkét oldalán ez áll: FORDÍTS!