Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. április 25. 5151 hozzászólás 21.
Két giliszta zoknit heggeszt a pincében! Melyik lány? ??? Nincs lány giliszta :nyes :hehe :nyes :hehe :nyes :hehe :nyes :hehe :nyes
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
zSiVaNy 2004. április 25. 595 hozzászólás 654.
Nyelvtudás szükséges a megértéséhez.. After trying for several months, the seven dwarfs finally get to see the Pope......One of them asks the Pope: Sanctity....here in Vatican.....are there any dwarf-nuns? The Pope:No as far as i know there aren't any... The other six dwarfs start to whisper things behind him... The dwarf asks again: Sanctity.......Are there any dwarf-nuns in Europe? The Pope: No, as far as i know, there aren't any dwarf-nuns in Europe.... One of the other six dwarfs starts luaghing out loud but the others calm him down.... So, the dwarf,in desperation, asks again: Sanctity, i understand that there are no dwarf-nuns in Vatican, i understand that there are no dwarf-nuns in the whole Europe....but there must be one dwarf-nun in the world........no ? The Pope: I am sorry, but as far as I know there aren't any dwarf-nuns in the whole world.... Now, the other six dwarfs start rolling on the floor laughing their ass out.... The Pope asks: What happened? Why are u all laughing??? HE FUCKED A PENGUIN!!!!
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1500): ez jo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz balu üzenetére (#1503): :) NBa fát kérek szépen
balu 2004. április 24. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#1501): Ez nem kepezi vita targyat. :ehh
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1500): Lol. :D
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. április 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1494): 2 sor nemsok. 3 sor igen+! :)
Bemegy egy fickó a kocsmába:"Adjanak nekem egy italt és mindenki másnak is mert amikor én iszom akkor mindenki iszik!" Kiosztják az italt. Amint felhörpinti újra:"Adjanak nekem egy italt és mindenkinek aki itt van mert amikor én iszom akkor mindenki iszik!" Újra kap mindenki. Odadob egy kis pénzt a pultra:"És amikor én fizetek akkor mindenki fizet!"
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
2004. április 24. hozzászólás .
:hello
Válasz zOne üzenetére (#1497): :] :ravasz :aha
Válasz balu üzenetére (#1496): az old viccekkel mindig rád emlékezem ;)
Válasz zOne üzenetére (#1489): :aha :nyes :aha Az uccsok oldak(:ehh), de az elso ketto NAGGYON KIRALY! :kira :worship zOne :worship
Válasz Aradebil üzenetére (#1493): Nemtom, de ismertem. :P Egyebkent kira, de foleg reszegen. :E
Válasz armithis üzenetére (#1492): Pedig nehanyan mar kaptak emiatt. Mindegy, nem fenyegetni, meg "alazni" akarok, csak mondom, hogy ovatosan. Az egy dolog, hogy sok szmajlit hasznalsz, de 2 sor szmajli az mindenkepp tul sok. :hello armithis :hello
Aradebil 2004. április 24. 860 hozzászólás 429.
Nah csitu piszvan bazee...hogy énse maradjak ki: Nyuszika megy az erdõben és össze-vissza csavarkulcs.....már volt? :dread
Válasz balu üzenetére (#1484): ajjajjájjájj balunak van Mje azt mopst aláz mindenkit. Eddig is sok szmájlit használtam egy commentben és még meg sem "fenyegettek" hogy figyut kaphatok :)
moszkito 2004. április 24. 96 hozzászólás 2920.
Válasz balu üzenetére (#1487): Ez krisztinás.... :D
"Stop the World! I Want to get off."
:hehe
balunak: Egy férfi panaszolja az orvosnak: - Doktor úr, a feleségem már hét hónapja nem feküdt le velem! - Küldje be, majd beszélek vele. - Másnap bemegy a feleség, és az orvos kérdésére elpanaszolja: - Az a helyzet, hogy reggelente mindig elalszom, ahhoz, hogy el ne késsek, fognom kell egy taxit. Mivel taxira nincs pénzem, a taxis azt szokta kérdezni: - Fizet vagy megoldjuk másként? A „megoldjuk másként"-et szoktam választani. Emiatt rendszeresen elkésem, a fõnököm mindig megkérdi: - „Adjak fegyelmit vagy megoldjuk másként". - Mivel ekkor is a „megoldjuk másként"-et választom, késõn tudok elindulni haza, emiatt ismét taxival kell mennem. A taxis ismét „fizet vagy megoldjuk másként" válaszút elé állít, így mire hazaérek, annyira elfáradok, hogy semmihez sincs kedvem. Az orvos elgondolkodik, majd megkérdi: - Most ezt elmondjam a férjének vagy megoldjuk másként? A repülõgép légörvénybe kerül, kigyullad az egyik motor. A repülõgép szép lassan elkezd veszteni a magasságából. Mivel az óceán felett repülnek, a legközelebbi leszállópálya több órára van, így a pilóta szózatot intéz az utasokhoz: - Hölgyeim és uraim! Sajnos le fogunk zuhanni, amennyiben nem szabadulunk meg egy kis túlsúlytól. A stewardessek már kidobtak minden felesleges tárgyat, de ez is kevés volt, így az utasok közül is fel kell áldoznia magát néhányuknak. Van önkéntes jelentkezõ? Néma csend. - Akkor valamilyen tulajdonság alapján kell választanunk. Mivel szeretnénk elkerülni a rasszizmus látszatát is, ezért ABC sorrend szerint fogunk választani. Kérem, álljanak fel az afro-amerikaiak! Nem áll fel senki. - Akkor kérném a barna bõrûeket! Ekkor egy kis színes bõrû fiú megkérdi az apját: - Apa! Én eddig úgy tudtam, hogy mi afro-amerikaiak vagyunk. A bõrünk is barna, miért nem jelentkeztél? - Kuss, kisfiam! - mondja az apja. - Mi itt most niggerek vagyunk, menjenek a hülye kínaiak elõbb! Papa, hogy van az, hogy nálunk mindenki olyan korán meghal? Papa? Papa?! Pedofil sétál az erdõben éjjel, kézenfogva egy kislánnyal. Azt mondja a kislány: -De bácsi, én fééélek!!! -Te beszélsz? Nekem kell egydül hazamennem... Orvos az újdonsült anyukához: - Mondja hölgyem, volt önnek a férjén kívül mással is sexuális kapcsolata? Mire a nõ: - Miért, nyerít?! Apa és lánya beszélget: - Apa, elvihetem a kocsit? - Jó, de csak ha leszopsz! - De apa, muszáj elvinnem... - Mondtam... - Hát jó. Kisvártatva: - Apa, neked szaros a farkad! - Várjál, most jut eszembe, hogy a bátyád már elkérte a kocsit!
Válasz balu üzenetére (#1487): Hey, ez lol. :D Megszerkesztettem a sajat kommentemet, es nem irja ki, hogy "Szerkesztette:...". :E
[i]Az alkoholtartalmú italok címkéin a következo feliratokat kellene elhelyezni a cigaretták mintájára:[/i] Figyelem! Az alkohol fogyasztásának hatására azt gondolhatja, hogy suttog, pedig ez nem biztos! Figyelem! Az alkohol fogyasztása a legfõbb oka annak, hogy úgy táncol, mint egy idióta! Figyelem! Az alkohol fogyasztása okozhatja, hogy a barátait állandóan biztosítani próbálja a ragaszkodásáról! Figyelem! Az alkohol hatasára azt gondolhatja: tud énekelni! Figyelem! Az alkohol fogyasztása elhiteti önnel, hogy az exbarátja/barátnõje majd meghal az ön telefonhívásáért hajnali háromkor! Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy értelmes társalgásba tud bocsátkozni az ellenkezõ nem bármelyik tagjával! Figyelem! Az alkohol hatására gondolhatja, hogy önnek misztikus kung-fu tudása van, minek következtében jól elláthatja mások baját! Figyelem! Az alkohol hatására reggel az ágyban a másik oldalára fordulva valami nagyon ijesztõt láthat! Figyelem! Az alkohol hatására az az illúziója lehet, hogy ön okosabb, ügyesebb és sokkal szebb is bármely más embernél! Figyelem! Az alkohol hatására az gondolhatja, hogy ön láthatatlan! Figyelem! Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy az emberek önnel együtt nevetnek! Figyelem! Az alkohol hatására törés keletkezhet a tér-idõ kontinuumban, minek hatására az idõ szó szerint eltûnik! Figyelem! Az alkohol terhességet okozhat!
Válasz moszkito üzenetére (#1485): :E Ja, van egy csomo dokis vicc. :)
[quote=balu írta(#1483)]Válasz moszkito üzenetére (#1482): - Doktor ur, senki nem figyel ram! - Elnezest, mit mondott az iment? :yes[/quote] :E LOL Csinánunk kellene egy doktor úr gyüjteményt. :D
Válasz armithis üzenetére (#1477): Maskor ovatosan a szamjlikkal mert figyu lesz... =]
Válasz moszkito üzenetére (#1482): - Doktor ur, senki nem figyel ram! - Elnezest, mit mondott az iment? :yes
- Doktor úr, mostanában olyan bizonytalan vagyok... Vagy nem is ??.... :hehe
Válasz Mmax üzenetére (#1480): hát ez a kutyás nem nagy
Mmax 2004. április 24. 162 hozzászólás 2032.
Azt mondják a kutyámra, hogy nem ré. Pedig ré :nyes
Szotyizik a kígyó. Arra megy a nyuszika és mondja: - Kígyó addj 1 marékkal!
iko 2004. április 24. 976 hozzászólás 371.
fax másín
Loading...
armithis 2004. április 23. 5151 hozzászólás 21.
najó németórát ezzel szakította meg a tanár. :) Szõkenõtöl megkérdezik. Önnek mennyi az évi fizetése? Ki az az Évi? :hehe :nyes :ravasz :aha :] :vigyor :worship :vigyor :nem :nyes :hehe
armithis 2004. április 23. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1474): - Hogyan készül a túró? - ??? - Nem adnak inni a tehénnek. :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes
balu 2004. április 23. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1475): Muha! :aha :E
A túrista elér egy útkeresztezõdéshez melynél van egy tábla.Balra mutat egy nyíl rajta a felirat:"A nagy fehér tóhoz" Jobbra is mutat egy nyíl,ezen is van felirat:"A nagy fehér tóhoz" Odamegy egy helybélihez:"Most akkor mindegy hogy merre megyek?" A válasz:"Nekem teljesen" :E
balu 2004. április 23. 4397 hozzászólás 31.
Lekerult ez a topic a fooldalro, milyen dolog ez?! Nem figyelek egy pillanatig, es tessek... :ehh Na, visszatereskent itt van nehany fa (kulon ajanlom arminak :)): - Hogyan halt meg Pinokkio? - Olyan hevesen maszturbalt, hogy tuzet fogott! - Miert vigyorog a kerti torpe? - Mert csiklandozza a fu a hereit. - Miert nem hasznal Torpilla OB tampont? - Mert mindig ralepne a madzagjara! - Mi az: a sivatag közepén egy 2*2 méteres elkerített rész? - ??? - Homokozó. - Hogyan készül a túró? - ??? - Nem adnak inni a tehénnek.
2004. április 22. hozzászólás .
Válasz armithis üzenetére (#1465): armi a barátnõm! :hello
Válasz moszkito üzenetére (#1471): arkhívum odabasz
moszkito 2004. április 22. 96 hozzászólás 2920.
Valami vicc arkhívum féleségben találtam de kurva jó. :E Éreztem, nedves a lábam között. Õ közeledett, és mikor felém nyújtotta kezét, már tudtam mit akar. Átkarolt, az ölébe vett."Nem lesz semmi baj", duruzsolta a fülembe. Óvatosan a hátamra fektetett, vetkõztetni kezdett. Ott feküdtem meztelen, szétterpesztett lábakkal, és tudtam, fantasztikus lesz. Nagy érzés, melyre régóta vágytam, és mégis örökkévalóságnak tetszett. Most végre elérkezett a pillanat : a tiszta pelenka.
moszkito 2004. április 22. 96 hozzászólás 2920.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1469): Most õszintén: te hülye vagy?? :D
Azt a mindenit! Hónapok óta elõször lekerült ez a topic a fõoldalról. ;( Na egy vicc: Miért nem lehet Mae West egy telefonfülkében a mikulással? Mert a mikulás nem létezik! váááááááááááááááááááááááááá YeeeeeEEEEEEEEEEeeeeEEEEEEeEEeEeEeEeEe OOOOHhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuu :] :] :] :] :]
Válasz armithis üzenetére (#1467): jó tudni :finom :finom ;)
armithis 2004. április 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zOne üzenetére (#1466): igen :)
Válasz armithis üzenetére (#1465): drágám? már ilyen jó viszonyban vagyunk, bébi? :finom
egy a ráadás drágám...
Válasz armithis üzenetére (#1463): :aha kettõ is elég lett volna ;)
- Ki az abszolút sovány? - Aki becsukja a szemét és felreped a hátán a bõr. Három kukac megy libasorban a sivatagban. Megszólal az elsõ: - Elõttem a sivatag, hátam mögött két kukac. Megszólal a második: - Elõttem egy kukac, mögöttem egy kukac. Megszólal a harmadik: - Elõttem két kukac, mögöttem is két kukac. Hogyan lehetséges ez? Megfejtés: a harmadik kukac egy kicsit hazudós. - Hogy jön le az elefánt a fáról? - ??? - Ráül egy levélre és megvárja az õszt. :hehe :hehe :hehe :hehe :hehe :hehe :hehe :nyes :nyes :nyes :nyes :nyes
természetesen olvastam ;) amúgy két fa rendel, armi :vigyor
Két lila loharapás kekszet kaszál a réten. Megkérdezi az egyik: - Te! Tudod miylen nehéz a víz alatt szembeszéllel lekvárt kaszálni? - Tudom, tegnap lesz a szülinapom. - Mi ebbõl a tanulság??? - ??? - Aki másnak kerve kerész, annak fitymereg a nyetütü! Zone ezt te kitaláltad vagy vhol így volt leírva, mert ilyen kaliberû vicceket szoktam kitalálni ha erõssen iluminált állapotban vagyok... Ez a vicc egy isten!!!!! ZOZOZEOZNEOZNENE :worship :worship :worship :worship :worship :worship :worship :worship :worship :worship
Válasz balu üzenetére (#1459): hát akkor még egyszer el kellett olvasnotok, szar ügy :]
balu 2004. április 22. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#1456): :o, sztem ezek mar voltak. :hey
balu 2004. április 22. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#1457): :E Cicciolinas uj volt. :aha Ja, a hulyegyerekes egyebkent nagyon odabasz. :boxer :nyes