Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. április 19. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#1406): Old, es mar itt is volt... :P
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. április 19. 5151 hozzászólás 21.
najó egy fát gyorsan: Miaz forgács a sarokban? ??? Pinokió odahányt! :) :nyes
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz balu üzenetére (#1404): megéríntetted a szívemet! :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Es meg 1-2 fa arminak: - Miért nem fut a csiga? - Mert lobogna a szeme... - Hogy fog kinézni Tarzan, ha nekimegy a fának? - Torzan. - Milyen a jó ellenõr? - Lekezelõ. Es egy morbid: - Üvegbura alatt kis halom hamu, mi az? - Zárlatos inkubátor...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
A szõke nõ odamegy a benzinkutashoz és így szól: - Elnézést, de a pumpa nem ér el a kocsiig! Mire a benzinkutas: - Túl messze van, álljon közelebb! Erre a szõke nõ odasimul teljesen a benzinkutashoz. - Elnézést, de a pumpa nem ér el a kocsiig! Székely bácsi bemegy a kocsmába, és egymás után kéri a feleseket, és közben hajtogatja: - Vannak megmagyarázhatatlan dolgok, vannak megmagyarázhatatlan dolgok... A kocsmáros megkéri, hogy ugyan mondja már neki el, hogy mi az, amit nem tud megmagyarázni: - Hát képzelje: fejem kinn a tehenet az istállóban, erre a tehén rúg egyet, kiborítja a kannát. Mondom, nem fogsz itt nekem szórakozni, és kikötöttem a lábát, amelyikkel rúgott. Fejem tovább, de az a piszkos tehén most a másik lábával rúg egyet, ismét felborítja a kannát, a tej meg kiborul. Erre kikötöttem a másik lábát is, és fejem tovább. Hát az a mocsok tehén most csap egyet a farkával, és megint felborított mindent. Na, gondoltam, akkor felkötöm a farkát a gerendára. Felállok a fejõszékre, és mivel nem volt kéznél kötél, kirántottam a gatyamadzagomat. Az persze lecsúszott. Ebben a pillanatban lépett be a feleségem az ajtón. Hát vannak megmagyarázhatatlan dolgok.
Válasz KaDkA üzenetére (#1394): Majka egy segg. :noo Amugy a vicc old, de a kutyas az jo. :aha
Válasz KaDkA üzenetére (#1396): Miert van benne ennyi <>, meg {}?!... :hey
Válasz armithis üzenetére (#1397): Ezt ajanlom az [b]M[/b] es [b]A[/b] betusok figyelmebe... :ehh
Válasz armithis üzenetére (#1398): Hulye vagy. :nyes
ezen viccet képzeljétek el szóköz nélkül! :)) Kicsit hoszú görgetõsáv volt alúl :)
armithis vicc: START HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA HeEhAeHahaA armithis vicc: END ha ezen röhögsz akkor vicces volt... :) :aha :vigyor :aha :vigyor :aha :vigyor :aha :vigyor :aha :vigyor :aha
KaDkA 2004. április 19. 1553 hozzászólás 211.
A romacsavo beviszi a feleseget a szuloszobaba: - Na kezdhetjük a beavatkozást {Mondja az orvos} elmegy az áram - Gazsi van nálam egy zseblámpa tartsd amíg vissza nem jön az áram {Orvos} - Gazsi megjött az 1. - Dejóóó hát ennek aranyélete lesz mindent megadok maj' neki - Gazsi jön a 2. - - Gazsi jön a 3. - - Háde' mit fogok én maj' csinalni ennyi gyerkocc.c... - Gazsi jön az 4. - Orvosurambacsi elnézést nem lehetne kikapcsolni a lampat ugy laccik ezek a fenyre gyünnek! :finom :O
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
Válasz zOne üzenetére (#1386): ezt bemasoltad vagy eddig szarakodtal?:D
Hogyugatjak meg Jaszladanyban a kuyták a postást?: Hádeváuuu! :sir CSabika neked miért van zongora fejed? - mert szules kozben ramestett 1 zongora - rám egy lemezjácco esett születésem közben még sem vagyok lemezjácco fejû... lemezjáccó fejû... lemezjáccó fejû... lemezjáccó fejû (bY:Majka-papa ) :kira
2004. április 19. hozzászólás .
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1392): sorry :)
zone azt a szaunás viccet már Necro leírta :boxer
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
2004. április 18. hozzászólás .
Válasz iko üzenetére (#1389): :aha
armithis 2004. április 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz iko üzenetére (#1389): :aha :aha :aha :aha :aha :aha
iko 2004. április 18. 976 hozzászólás 371.
armi és jancsi az ovodában : -armi gyere! nyulj a gatyámba -belenyúltam -érzed milyen vastag? -igen -érzed milyen hosszú? -igen -érzed milyen meleg? -igen -na ez mind én kakájtam! :E :teve
Loading...
balu 2004. április 18. 4397 hozzászólás 31.
GG az utobbi ket nap termesehez minden kedves olvasonknak. :worship :kocc
armithis 2004. április 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz iko üzenetére (#1381): :aha :aha :worship :worship :kocc :hello :yes :yes :yes :nyes :nyes :hehe :E :E ß) ß) :kira :kira :azzaz :sor :sor :azzaz =]
Móricka úgy gondolja,hogy egyszer kipróbál valami jó kis füvet a szaunában.Elmegy a drogdíleréhez és mondja neki hogy adjon valami jó kis ütõs anyagot. A díler ad is neki egy jó kis cuccot,megesküszik,hogy ez a legjobb a piacon.Móricka el is megy a szaunába,ahol elkezdi szívni a füvet. Eltellik fél óra a fû nem üt be, Móricka bepöccen.Visszamegy a dílerhez,és megfenyegeti,hogy most azonnal adjon valami jó kis füvet a pénzéért,vagy szétveri. A díler mentegetõzik,de ad neki a másik anyagból azzal a felszólalással,hogy most már tényleg ez a legjobb anyag. Móricka visszatér hát a szaunába,és ismét elszívja a füvet.Fél óra múlva sehol semmi hatás,Mórickának felmegy az agyvize,fogja magát és visszamegy a dílerhez. A díler,amint meglátja elkezd menekülni, hatalmas üldözési jelent veszi kezdetét,a díler elköt egy kocsit és kifelé tart a városból,Móricka kiránt egy nyanyát a kocsijából és 150-es sebességgel tép a díler után.Órákon keresztül üldözik egymást, vagy tíz rendõrautó utánuk, míg végül a díler nekimegy az út széli korlátnak.Móricka röhögve odafut az eszméletlen dílerhez és mivel nagy átverés áldozata lett,gondolja odapisál a fejére.Elõ is veszi a lompost,mire megszólal egy hang: -Nem húgyozunk a szaunában!!!!! A tanár matematika órán megkérdezi az osztálytól: -Ki tudná megmondani, hogyha péntek reggel a buszról leszáll az utasok 5/9-ed része, akkor hány éves vagyok én??? Móricka jelentkezik: -Tanár bácsi kérem pontosan 42. -Hogyan számoltad ki Móricka? -Hát van egy fivérem, 21 éves és fele ennyire hülye... ez kicsit old, de nem rossz ;) Ellenõrzõi beírások: "Szellemessége és feltûnési viszketegsége a pofátlanság határait súrolja." "Fia a szünetben sztrájkot szervezett. Letörtük." "Nem elég, hogy a szünetekben állandóan krétacsatákat vív osztálytársaival, ráadásul mindig veszít." "Tûvel látta el barátait, hogy osztálytársait szúrkálják." "Gyermeke azt mondta, hogy szerinte jó gondolat lenne az egyik osztálytársát bántalmazni, ezért figyelmeztetem. " "T. szülõ, a gyereke állandóan tõlem kér tollat. Lássa el otthon írószerrel." "Tájékoztatom, hogy gyerekének egy ideje átható kénszaga van." És egy pár méltó szülõi viszontválasz: "Fia az órán szöllõt (így!!!) evett." "Kedves tanárnõ, október van, mit egyen a gyerek, banánt?" "Kedves szülõ, tájékoztatom, hogy Péter az étkezdében többször is kézzel evett evõeszköz helyett." "Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is." "A fiú túl sokat foglalkozik a lányokkal." "Tanárnõ, kövezzen meg, de én ennek inkább örülök!" "Jancsika rendszeresen nem issza meg az iskolatejet." "Kivégzésérõl gondoskodom." "Fia az órán állandóan beszél!" "Szerintem az anyjától tanulta. Mindkettõnek ellátom a baját!" "Értesítem a T. szülõket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll." "Ellenõriztük, valóban." "Katika nem tud olvasni!" "Ha tudna, nem járatnám iskolába." "T. Szülõ! Leánya irodalomórán vihogott. Tanárnõ" "Megdorgáltam. Akkor is vihogott." "T. szülõ, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem." Szülõi válasz: "Engem?" "Megkérném önöket, hogy ismertessék meg gyerekükkel a kulturált vécéhasználat alapjait!" Szülõi válasz: "Laci szerint ezt ön neki kevésbé cizelláltan mondta: "Ne szarj az ülõkére, te hülye!" Ez kulturált viselkedés???"
Válasz Quadra_slam üzenetére (#1384): bazdmeg baszottúl szar
Quadra_slam 2004. április 17. 543 hozzászólás 724.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#1383): Baszod ez tényleg kibaszottjó. Basszameg, nekem is eszembejuthatott volna, csak elbasztam, mert basztam ilyenekkel baszakodni. Na basszus mostmár baszhatom. :E :E :E :E :E :E :E
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
zSiVaNy 2004. április 17. 595 hozzászólás 654.
A magyar nyelv szépségei +okfejtés: "Fiatal lány enyeleg fiatal fiúval. A háttérben figyeli õket a fiú egyik barátja. Mihelyst a lány egy pillanatra eltávozik, a két fiú között a következõ párbeszéd alakul ki: - Baszod, mi? - Á! - Át akarsz baszni, mi? - Ne basztass már! Basznám, baszod, de rábasztam: baszik baszni, baszd meg! - Ez bebaszott! - Ezt kibaszottul elbasztam! Bassza meg! ---- - Lefeküdtél vele, mi? - Á! - Becsapsz, mi? - Ne kínozz! Szívesen magamévá tenném, elhiheted, de kudarcot vallottam: nem hajlandó szeretkezni, az ördög vinné el! - Ez aztán a váratlan fordulat! - Ugyancsak alaposan melléfogtam! A fene egye meg! Nem vitás, a kis példa rendkívül élesen világít rá hétköznapi nyelvünk sorvadására, elszegényesedésére. Ugyanakkor nem tudok szabadulni egyfajta torz büszkeségtõl sem: Lám, még nyomorában is milyen kifejezõ, milyen hajlékony a nyelvünk! Nem ismerek egyetlen nyelvet sem, amely ehhez hasonló bravúrra lenne képes: ugyanannak az alapszónak pusztán tizenháromféle ismétlésével (többé-kevésbé) értelmes mondat alakítható ki! Külön fel szeretném hívni a figyelmet a "baszik baszni" fordulat rendkívüli finomságára. Ha például felcseréljük a szórendet, menten micsoda merõben más értelmet nyer a kifejezés! ("Baszik baszni" = "Nem hajlandó szeretkezni", de "Baszni baszik" = "Nemi életet él ugyan... " [és úgy folytatódhatna például: "... csak épp nem énvelem"] Micsoda különbség!)
2004. április 17. hozzászólás .
Válasz iko üzenetére (#1381): :aha
iko 2004. április 17. 976 hozzászólás 371.
miaz? szeretia dnb-t és fáj ha a szemedbe megy? -ARMI!
Loading...
armithis 2004. április 16. 5151 hozzászólás 21.
off end...
2004. április 16. hozzászólás .
jah, sok jó könyv van, de nem hiszem, hogy azt hittétek ezeket én találtam, gondolom nem kell idézõjel, amúgymeg ilyen szermpontból harmadkézbõl van, és fogalmam sincs, kitõl származik ß) thx az infót :hello
armithis 2004. április 16. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scottie üzenetére (#1376): hát még Clive Barker! Apám az az ember olyan könyveket írt, hogy öröm olvasni/újraolvasni mindet
iko 2004. április 16. 976 hozzászólás 371.
Válasz zOne üzenetére (#1372): tudod segbekuki =]
Loading...
Scottie 2004. április 16. 15 hozzászólás 7594.
Zone, hamár idézel (merthogy rentgeteg ezek közül idézet), akkor illik idézni! Steven Wright-tól van elég sok a felsoroltakból. Amúgy hozzáteszem óriási az az ember, érdemes olvasni tõle.
balu 2004. április 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#1373): Ez jo, akadtak benne ujak is. :) :worship :kocc
balu 2004. április 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zOne üzenetére (#1372): Nem baj. :P :aha
- A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. - A Föld IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá. - A gargarizálás kitûnõ módja annak, hogy megállapítsuk, szivárog-e a nyakunk. - A pulóver az a ruhadarab, amelyet a gyereknek haladéktalanul fel kell venni, ha fázik a mama. - A szemránckrém az ujjaidat simítja ki. - Akasszuk fel a szélsõségeseket! - Amikor megszülettem, annyira meglepõdtem, hogy másfél évig meg se tudtam szólalni. - Amit magadnak kívánsz, ne tedd azt embertársaidnak, hátha más az ízlésük. - Az a baj a tényekkel, hogy nagyon sok van belõlük. - Az állam megtartja, amit ígér. Ha pénzt ígér, azt is megtartja. - Az angol ülve gondolkodik, a francia állva, az amerikai járkálva, a magyar utána. - Az idõ az, ami megakadályozza, hogy a dolgok egyszerre történjenek. - Az idõ minden sebet begyógyít, de nem végez plasztikai mûtétet. - Az nem paranoia, ha tényleg el akarnak kapni. - Az okosság 90%-a az, ha tudod, mihez vagy teljesen hülye. - Az öngyilkosság az önkritika legõszintébb formája. - Az ûrtávcsõ egy fekete lyukat fedezett fel a Szûz-csillagképben. - Azért vannak a tengerek, hogy a szárazföldek között hajózni lehessen. - Deja vu érzésem és amnéziám van egyszerre. Azt hiszem, ezt már elfelejtettem egyszer... - Divatos az, amihez közönséges halandó sohasem jut hozzá, mert mire összegyûjti a rávalót, az rég kiment a divatból. - Egy könyvnek mindig az utolsó oldalát olvasom el elõször, hogy ha esetleg meghalnék közben, legalább tudjam mi a vége. - Egyszer egy olyan múzeumban voltam, ahol azokat a karokat és lábakat állították ki, amik más múzeumokban lévõ szobrokról hiányoznak. - Elméletileg nincs különbség az elmélet és a gyakorlat között, gyakorlatilag viszont... - Emlékszem, amikor elraboltak. Az ujjam egy darabját küldték el az apámnak. Azt mondta, több bizonyítékot akar. - Én nem szeretem az uborkát, és nagyon örülök, hogy nem szeretem, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom. - Érdekes arca van. Érdekes, hogy ez egy arc. - Ez az elv olyan tökéletesen általános, hogy nem is lehetséges speciális alkalmazása. - Földön kívüli intelligencia? Elõször a Földön találjunk valamit... - Ha agyunk annyira egyszerû lenne, hogy megérthetnénk mûködését, mi magunk annyira egyszerûek lennénk, hogy nem lennénk erre képesek. - Ha az állatoknak volna eszük, ugyanolyan röhejesen viselkednének, mint az emberek. - Ha azt gondolod, hogy Oidipusznak problémái voltak, úgy emlékezz arra, hogy Ádám volt Éva anyja! - Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el. - Isten mindent a semmibol teremtett. A 'semmi' idõnként még kilátszik. - Két dolog van a világon, amit rettenetesen utálok: az egyik a fajgyûlölet, a másik a cigányok. - Kétféle sebtapasz van: amelyik nem akar ragadni, és amelyik nem akar lejönni. - Költészetnek azt nevezzük, ami nem ér ki a lap széléig a könyvben. - Könnyebb utolérni a hazug embert, ha sánta. - Követnem kell õket, mivel a vezetõjük vagyok. - Lassan írom ezt a levelet, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni. - Legnagyobb probléma az, ha a hülyeség akaraterõvel és szorgalommal párosul. - Légy kedves gyermekeiddel, hiszen õk választják ki neked a szociális otthont! - Már csak hányni jár belém a lélek. - Megszabadultam a gyerektõl; a macskám allergiás volt rá. - Megtisztel az irigységed, de nem tudom viszonozni. - Mikor a vitában már elbizonytalanodtál a saját igazadban, akkor ne mondj semmit. Csak üss! - Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentõ példának. - Mindenki, aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem! - Ne feledjük: a papír mindig a perforációnál a legerõsebb.
Válasz balu üzenetére (#1371): az elsõt nem értem :|
balu 2004. április 15. 4397 hozzászólás 31.
Válasz MaDEyE üzenetére (#1370): Bekapod... :nyes
MaDEyE 2004. április 15. 1654 hozzászólás 193.
Válasz balu üzenetére (#1368): Stilusoddal élve mondhatnám vigan: OLD :aha :vigyor :yes
Aki hüJe hallyon meg oké?
armithis 2004. április 15. 5151 hozzászólás 21.
nba ilyeneket sokat :)
- Mi a különbség a szakács és a buzi között? - A szakács a mai kaját kevergeti, a buzi a tegnapit. - Biro ur, nem lesz sok az az 5 ev?! - Mondom KOTEL!! - Miért jobbak a szõke nõk? - ??? - Mert könnyebb õket megtalálni a sötétben. 1-2 'kemenyebb' nigger-vicc, tovabbolvasas csak sajat felelossegre, a nem megutkozes vallalasaval. - Miért nem eszi meg a vizbe uszkálo niggert a cápa? - Mert azt hiszi hogy bálnaszar. - Mije fehér a nigger rabszolgának? - A gazdája.
armithis 2004. április 15. 5151 hozzászólás 21.
sztem sokan meg azt nemtudják, hogy ez :finom mit jelentene.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1363): Sztem ezt a temat ne fir-tassuk. :aha
MaDEyE 2004. április 15. 1654 hozzászólás 193.
Válasz Kashuka üzenetére (#1364): :finom :ravasz
Aki hüJe hallyon meg oké?
Kashuka 2004. április 15. 5349 hozzászólás 17.
Válasz iko üzenetére (#1362): iko én voltam nála de csak dugtunk semmi meleg dolog
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
a tej élet,erõ,egészség,együnk joghurtot sajtot ke-firt! :worship
iko 2004. április 15. 976 hozzászólás 371.
ezt én találtam ki: - Miben részesül az aki fiR-t meglátogatja - Meleg fogadtatásban :E :peace
Loading...
iko 2004. április 14. 976 hozzászólás 371.
ß) <- ez vak
Loading...
Dylan 2004. április 14. 2494 hozzászólás 101.
Hmm annyira nem jött be most ez a sorozat. ß)
armithis 2004. április 14. 5151 hozzászólás 21.
:boxer
Mi az az úthenger? :E