Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

2004. április 4. hozzászólás .
Válasz moszkito üzenetére (#1211): nagyon :kira :D :worship :vigyor :aha :aha
balu 2004. április 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz moszkito üzenetére (#1211): Szakaaaaaaall, de kurva jo! :nyes :aha
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
moszkito 2004. április 4. 96 hozzászólás 2929.
egy ezer éves vicc :E :nyes Egy ember odaül a pulthoz, és azt mondja a csaposnak: - Fogadjunk 100 dollárba hogy meg tudom harapni a bal szememet! Csapos beleegyezik, erre a fazon kiveszi a bal üvegszemet, és megharapja. A csapos mérges lesz hogy igy átrazták, de az emberünk újabb fogadással áll elõ: - Fogadjunk 200 dollárba hogy meg tudom harapni a jobb szememet is! Csapos gondolkodik, ha mindkét szeme üvegb_l lenne, akkor nem látna, beleegyezik a fogadásba. Emberünk kiveszi a protkoját, és megharapja a jobb szemét is. Iszonyú mérges lesz a fogadós hogy megint igy átrazták, de az emberünk felajánl egy újabb fogadást: - Felteszem az eddig nyert 300 dollárt arra, hogy maga végigszalad a pult mellett belül, a pulton tol egy söröskorsot, én a pult túloldalán szaladok, és belepisilek, de úgy hogy egy csepp sem megy mellé! Er_sen gondolkodik a csapos, dehát sehogy sem tudja elkepzelni hogy lehet ezt megcsinálni, ugyhogy belemegy a fogadásba. Vegigszalad a pult mellett, tolja a korsot a pulton, melette a fazon, de össze-vissza pisál, semmi nem megy a korosóba. Nagyon megörül a csapos, hogy végre visszanyerte a pénzét, de észreveszi hogy a másik sem buslakodik, meg is kérdezi tõle: - Miért mosolyogsz? - Látod azt az embert a sarokban? Fogadtam vele 1000 dollárba, hogy vegigpisálom a pultot, és maga még örülni is fog neki!
"Stop the World! I Want to get off."
armithis 2004. április 4. 5151 hozzászólás 21.
jajj :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. április 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1208): Korulbelul... :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Thx no.Azóta már rájöttem. :hello Tomi sztár egy mosópor és a zsidók a gázkamrában szappaná olvadtak.
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
balu 2004. április 3. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1206): Auuuuuuu. :o Akkor megirjam neked is priv-be? :hey
Akárcsak iko én sem értem a hitleres viccet.
Válasz moszkito üzenetére (#1203): Kiralyak, az elso nekem is uj volt. :aha :aha :E :yes :nyes
Dylan 2004. április 3. 2494 hozzászólás 101.
Lol a Tsibo-s az cool :D
moszkito 2004. április 3. 96 hozzászólás 2929.
-Mit szednek a terroristák fejfájas ellen? -Túszokat. A bíróságon ítéletet hirdetnek. A bíró sorolja az ítéleteket: -Harmadrendû vádlott 10 év szabadságvesztés, másodrendü vádlott 20 év szabadságvesztés, elsõrendû vádlott Tsibo. -De Bíró úr, mi az a Tsibo ?? -A legtöbb, ami adható. :E A pap és az autóbuszsofôr egyszerre érkeznek a menyország kapujához. Szentpéter elôször a buszsofôrt hívja. Erre a pap: - Szentpéter, hogy lehet, hogy egy buszsofôr elôbb megy be mint én ? - Úgy, hogy amíg te prédikáltál mindenki aludt, de amikor a sofôr vezetett mindenki imadkozott. :E :E
"Stop the World! I Want to get off."
Dylan 2004. április 3. 2494 hozzászólás 101.
lol :nyes :hehe :nyes
armithis 2004. április 3. 5151 hozzászólás 21.
:aha :vigyor :aha :vigyor
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
iko 2004. április 3. 976 hozzászólás 372.
GECIJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :nyes :vigyor :] :aha
Loading...
Na, most egy igazan tenyleg nagyon-nagyon kurvajo vicc: Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amcsi fõnök. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfelé, egyszercsak megszólal a boss: - Hát a Kovács Béla merre van? Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Béláért. Boss: - Hi Béla, jó látni téged, este lesz egy kis muri nálunk, küldöm érted limuzin, te jönni el. Másnap a Béla elkésik a munkahelyérõl, jön az üzemvezetõ: - Béla, te miért késtél? - Hát tudod fõnök, tegnap a boss-szal kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni. Fõnöke felméri az erõviszonyokat és inkább hallgat. Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszercsak megszólal a president: - Hát a Kovács Bélát merre találom? Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért. - Hi Bélám, hogy te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikopter, te jönni el. Másnap a Béla megint elkésik. Fõnöke dühöng, hogy a Béla tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi: - Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert? - Én még a Pápát is ismerem - mondja Béla. Fõnöke elfehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülõre ülteti a fõnökét és elrepülnek a Vatikánhoz. Megállnak elõtte és azt mondja a Béla: - Én most bemegyek, és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a fõnök felnéz az ablakban és tényleg ott a Béla az ablakban a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a fõnököt, aki nagy nehezen magához tér. - Mi történt magával? - kérdezik a japánok. A fõnök értetlenül mutogat az ablak felé: - Látják... azt... ott fenn... Japánok felnéznek és megszólal az egyik: - Jééé... ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett? :yes :E :yes
armithis 2004. április 3. 5151 hozzászólás 21.
Megöregedtél, ha: - még képes vagy rá, de már senki sem kíváncsi rá. - olyan hangokat kezdesz kiadni magadból, mint a kávéfõzõd. - ha az áruházban nem veszel tartós élelmiszereket. - a szombat esti láz helyett csak hõhullámokat érzel. Székely bácsi kérdezi a fiától, hogy mennyi az idõ. - 10 perc múlva kettõ - feleli az, mire kap egy taslit. - Ezt miért kaptam? - kérdi, mire a válasz: - Nem azt kérdeztem, hogy 10 perc múlva mennyi idõ lesz.. :azzaz
IgNiTiOn 2004. április 3. 83 hozzászólás 3142.
Hitler odamegy egy zsidó kisfiúhoz, és ezt kérdezi: - Hogy hívnak fiam? - Tomi. - Gyere, sztárt csinálok belõled! :worship :aha :nyes :hehe :hehe
IgNiTiOn 2004. április 3. 83 hozzászólás 3142.
Válasz Nickhos üzenetére (#1190): rakás szar
iko 2004. április 2. 976 hozzászólás 372.
sztárt nem értem küldhetitek privibe nehogy elrontsuk a viccet :finom
Loading...
armithis 2004. április 2. 5151 hozzászólás 21.
favicc rulez :finom
balu 2004. április 2. 4397 hozzászólás 31.
Bemegy a matektanár a Fotexbe. - Ezt a tekercs filmet szeretném elõhívatni. - 9x13? - 117, miért? - Mi a bátorság? - Bátorság az, amikor egy férfi tok részegen, éjjel 4-kor hazamegy, belepve az ajtón a kezében seprüt tartó, tomboló feleségét megpillantva azt meri kérdezni, hogy: "Takarítasz vazze, vagy ma meg elrepülsz valahova?" - Miért jó a falábúaknak? - ??? - Mert mezítláb is tudnak diót törni. Hitler odamegy egy zsidó kisfiúhoz, és ezt kérdezi: - Hogy hívnak fiam? - Tomi. - Gyere, sztárt csinálok belõled! A férj és a feleség vásárolnak. A feleség megkérdezi a férjet: - Drágám, holnap lesz anyukám születésnapja. Mit vegyünk neki? Valami elektromos dolgot szeretne. - Mit szólnál egy székhez?
Válasz armithis üzenetére (#1189): Muhaha! :yes
Válasz Nickhos üzenetére (#1190): :aha :aha :aha :kira
Nickhos 2004. április 2. 136 hozzászólás 2320.
Frissen lezuhanyozva állok a tükör elõtt és panaszkodom a férjemnek, hogy kicsi a mellem. Ahelyett, hogy határozottan azt mondaná, hogy ez nem igaz, kissé habozva elõáll egy javaslattal: "Ha azt akarod, hogy megnõjön a melled, tegyél egy kis darab WC-papírt közé és néhány másodpercig dörzsölgesd közötte, minden nap!" Mivel bármit hajlandó vagyok kipróbálni, megyek, és hozok egy darab WC-papírt, és a tükör elõtt állva dörzsölgetem a melleim között. "Mennyi idõ múlva hat ez?"-- kérdezem. "Pár év alatt megnõ." Válaszolja a férjem. Abbahagyom. "Gondolod, hogy ha mindennap WC-papírt dörzsölgetek a mellem közöttl, attól megnõ néhány év alatt?" Szemrebbenés nélkül válaszolja: "Te is tudod, hogy a seggedre bevált" :peace
No deal! No ally! GL KB
armithis 2004. április 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1188): Két tehén ruhát köt az erdõ közepén: Megszólal az egyik: - Bõõõõõõ... Erre a másik: - Kurva istenit még fel se próbáltad! :hehe :hehe :hehe
Atilla kimegy a sátrából: - Hun vagyok? :hey :E
armithis 2004. április 1. 5151 hozzászólás 21.
ikonak szülinapja van agonnyal együtt! :)
balu 2004. április 1. 4397 hozzászólás 31.
Rendor elviszi a kisgyerekét Párizsba, hadd lásson világot a srác. Felmennek az Eiffel-torony tetejébe, s apuka büszkén mutat körül: - Látod, fiam, innen egész Párizs látszik! - Nem is igaz! Hol az Eiffel-torony?
Válasz iko üzenetére (#1183): Thx. :kocc Te is kaptal egy 5-t a szulinapodra. ;)
Kos 2004. április 1. 155 hozzászólás 2100.
számít a csillag egyáltalán?? :sir
iko 2004. április 1. 976 hozzászólás 372.
balu megadtam az ötödik csillagod! :kocc
Loading...
Válasz Dylan üzenetére (#1181): Koszi, koszi... :kocc :yes
Dylan 2004. április 1. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#1180): Lol, na ez egy jó vicc! :E :E
Válasz iko üzenetére (#1179): Csessz, raadasul en irtam... :o :o :o Hiaba, csak szorom a vicceket, es most hiba csuszott a rendsterbe... :E
iko 2004. március 31. 976 hozzászólás 372.
Válasz balu üzenetére (#1060): :E #1060 2004-03-19, 07:14
Loading...
iko 2004. március 31. 976 hozzászólás 372.
jó rég :)
Loading...
balu 2004. március 31. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1176): Sorry, reg lehetett... :(
"Szociális munkások tapasztalatcserét folytatnak, hogyan lehet a fiatalokat leszoktatni a kábítószerrõl. - Én a múlt héten tíz gyereket szoktattam le. Rajzoltam két kört. Rámutattam a nagyra, "Ekkora az agyatok a kábítószer szedése kezdetén", majd a kicsire mutattam, "és ekkora lesz késõbb." - Én kétszázat szoktattam le. Rajzoltam két kört, egy kicsit, és egy bazi nagyot. Rámutattam a kicsire: "Ekkora a segglyukatok, amikor bementek a börtönbe..." " ---Ez már volt =]
balu 2004. március 31. 4397 hozzászólás 31.
A buszsofõr fia tûnõdik: - Ha van helyi érzéstelenítés, akkor van távolsági is? - Pincér! Egy légy van a levesemben! - ??? - Pszt! Ott a pók a tányér szélén, mindjárt elkapja! - Hogy hívják a részeges indiánt? - ??? - Hosszúlépés! Szociális munkások tapasztalatcserét folytatnak, hogyan lehet a fiatalokat leszoktatni a kábítószerrõl. - Én a múlt héten tíz gyereket szoktattam le. Rajzoltam két kört. Rámutattam a nagyra, "Ekkora az agyatok a kábítószer szedése kezdetén", majd a kicsire mutattam, "és ekkora lesz késõbb." - Én kétszázat szoktattam le. Rajzoltam két kört, egy kicsit, és egy bazi nagyot. Rámutattam a kicsire: "Ekkora a segglyukatok, amikor bementek a börtönbe..." A jogi egyetem záróvizsgáján az utolsó két diák izzad a kihúzott tétele felett. - Jöjjön kolléga! - szólítja az egyiket a professzor. - Na kolléga... Tudja a tételt? - Háát... Nem jut eszembe semmi. - válaszol a nebuló. - Hát kolléga, akkor maga nem lesz kolléga. - Professzor úr! Lehet egy ajánlatom? - Halljuk! - Ha fel tudok Önnek tenni egy olyan jogi jellegû kérdést, amire nem tud válaszolni, beírja az ötöst? - Ilyen pofátlan kérés 40 éves tanári pályafutásom alatt nem volt, de lássuk! - Rendben. Mi az ami egyben törvényes, de nem jogos, jogos de nem törvényes, és se nem törvényes, se nem jogos? Pörögnek a kódexek, izzad a professzor úr, de nem tudja a választ. - Rendben, megfogott, itt az ötös és takarodjon innen! - Na, halljuk az utolsó mit produkál! - szólítja az utolsó diákot. - Professzor úr... Én sem tudom ezt a tételt... - Hát mi van ma itt? - fortyan fel a professzor. - Rendben... Hallotta az elõzõ diák által feltett kérdést? - Hallottam - felel a diák. - Rendben. És tudja rá a választ? - Tudom. - Tudja? Akkor ha megmondja, átengedem egy kettessel. - Rendben. Szóval az, hogy a professzor úrnak van ugye egy 20 éves felesége, az törvényes, de nem jogos. Azt, hogy a feleségét az elõzõ diák kefélgeti, az jogos, de nem törvényes. Az pedig, hogy ezért Õ most ötöst kapott, én meg kettest, az se nem törvényes, se nem jogos...
armithis 2004. március 31. 5151 hozzászólás 21.
no problem :)
Cedric 2004. március 31. 8720 hozzászólás 5.
Válasz zOne üzenetére (#1168): mivel ctrl+c ctrl+v volt ezért a hibát nem ÉN követtem el !!!
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
armithis 2004. március 30. 5151 hozzászólás 21.
hah ez viccek topic :)
2004. március 30. hozzászólás .
HAHA, EZ KURVA NAGY!!! [url]http://sc.replays.hu/gallery.php?galp=6&pic=5[/url]
Válasz armithis üzenetére (#1169): más helyesírási hibát nem találtam :D
armithis 2004. március 30. 5151 hozzászólás 21.
ajjejje bejnye puff.... :)
Válasz Cedric üzenetére (#1166): a 2. rész végén csak két "." van az idézõjelek elõtt... micsoda szarvashiba, ezt nem gondoltam volna rólad x| :hello
balu 2004. március 30. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Cedric üzenetére (#1166): :E :yes
Cedric 2004. március 30. 8720 hozzászólás 5.
Cigánybiblia 1. "... dzsávelták á zenészek messze fõdre, vezette õket á Lákodálmás Mózes. Há elértek nágy fojóhoz, háde dikmá nem vót se híd, se pálló, még egy kis deszká se. Há rodáztak ám mer se nem úsznák, se nem ákárnák fürõdni, á hegedû meg nem ájja á vízet. Há fogták mágukát oszt mondja nékik á Lákodálmás Lágzi Mózes, ehátení, sutty oszt odálegyintett a vízre. Dikmá há kettévát á víz, á sok zenész meg romá átháládt, száráz lábbál kéltek át á nágy fójón, ázótá se vót ijent csodá!..." 2. "... vót egy csávó dikmán á Fehérember fõggyén, hítták õtet Lákátos Sámsonnák. Jajj, nágy hosszú hájá vót néki, ásztát mondtá néki áz ásszonya, "De dikmá' Láksi aveljunk mán bé áz ágybá " - dikhel. Háde ugrott ám á csóká és ráztá á csóveszt, delláztá á macát, de nem tudtá, hogy á sápádtárcúák megbábonázták á luvnyát, áki míg fárádtán feküdt levágtá neki 7 õles hájászálát e. Á csorró meg - Devlá! -, úgy meggyengûtt, hogy á beretvát se bírtá elõkápni, amikó á sok fehír pátkán kájákrá ment vélle. Vót ám nágy ûnnepelés á fehérek kõzött. De megnõtt á hájá osz rájuk rogyisztottá á házukát.." 3. "... vót nágy víz, avelt le á hegyekbûl! De ákkor Kolompár Noé drábárolt a fehírektõl nágy hájót, vót péze á fémhulládék árusításábú. Há megpákoltá á hájót á sok kis pulyával, rokonnál, oszt átvészelték á nágy vízet..." :E :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
BirdDog 2004. március 30. 328 hozzászólás 1168.
Válasz MaDEyE üzenetére (#1162): :kira :yes
balu 2004. március 30. 4397 hozzászólás 31.
Negy szovjet katona elfog egy nemetet, es jol elkapjak hatulrol. A nemet ordit: - Vazelin! Vazelin! Mire az egyik orosz: - Nyet Vazelin! Vaszilij! =]