Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. március 30. 5151 hozzászólás 21.
Válasz MaDEyE üzenetére (#1162): hahahah :)) ez kiba jo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
MaDEyE 2004. március 30. 1654 hozzászólás 193.
Hapit elkapja egy csávó alagútba. -Na most nem menekülsz te szerencsétlen, megbaszlak, mert buzi vagyok! De lásd, jószivû vagyok, választhatsz, kenyõccsel, vagy anélkül! -hapi gondolkozik hát ha már nemtud menekülni, akkor inább kenyõccsel... -Erre hátraszól a buzi egy nagydarab embernek: "Hallod Kenyõcs, jöhecc teis!!!" :peace
Aki hüJe hallyon meg oké?
armithis 2004. március 30. 5151 hozzászólás 21.
:) Wilo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz armithis üzenetére (#1154): Az eddigi legjobb ;)
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
MOLOCH 2004. március 30. 560 hozzászólás 712.
Még mindíg az epilepsziás mosónõnél tartok gecc! vadállat :) :E
The world is mine!
balu 2004. március 30. 4397 hozzászólás 31.
- Mit mond a hülyegyerek az apjának? - ??? - Anyu.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. március 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1155): dejo! :aha
balu 2004. március 29. 4397 hozzászólás 31.
Na, Deberecen utanra nehany alkoholos/kocsmas vicc: :E Igor és Szása vesznek egy üveg vodkát. - Figyu Szása! Most a hátam mögé teszem, és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk. Ha nem, akkor összetörjük és leszokunk. Na, melyik kezemben van? - Bal! - Gondolkozz Szása! Gondolkozz! Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát: -Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel ha nem hagyod abba az anyázást. Pincér, a bécsi szeletem tiszta alkoholszagú! A pincér hátralép két lépést, majd megkérdezi: - Most is? - És mit gondol az igazi angol sörrõl? - kérdezik a cseh turistát Angliában. - Hát, - feleli a turista - szerintem úgy, ahogy van vissza kellene önteni a lóba.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz armithis üzenetére (#1154): Nem. :ehh
Annyira teli zabáltam magam, hogy migyá hányok... Ez jó vicc? :)
kusk usk usk uksu sk uskusksusku kusk usk usk
Válasz armithis üzenetére (#1149): Lofaszt! :E
Válasz armithis üzenetére (#1150): Me johogy latta, oda is irta, hogy: [quote=osi.face írta(#1145)]Hátha vki nem látta a heti7est: ... [/quote] :hello
Válasz osi.face üzenetére (#1145): látom láttad a hetihetest :) de attolm g jo kis történet :)):
Válasz balu üzenetére (#1148):bekus a vicc így is jó % :)
Válasz armithis üzenetére (#1144): - Tul sokat tudott! Bazmeg, meg egy viccet se birsz rendesen elmondani... :ehh :aha
Válasz balu üzenetére (#1137): Hhööhööhö na ez jó volt ß)
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
osi_face 2004. március 29. 12 hozzászólás 8131.
Ha már itt vagyok? Mér piros a golya csõre?? Mert úgy égett amikor téged hozott! :yes
oSi.faCe -=( faceclan.uw.hu )=- Nem a gyõzelem, a részvétel, hanem a fontos!
osi_face 2004. március 29. 12 hozzászólás 8131.
Hátha vki nem látta a heti7est: Asszony naplója: Szept 29 szerda: ma az uram, olyan más. Szomorú, nincs semmi hangulata. kicsit megváltozott, mióta nem dohányzik. Kérdeztem mi baja, erre SEMMI!, kérdeztem kére valamit, erre NEM KELL!, hát gondoltam, felvidítom. Szeretkeztünk, bár nem volt olyan mint régen szept 30 csüt: Ma reggel, olyan egykedvû volt, alig szólt hozzám... A FÉRJ NAPLÓJA: szept 29, szerda: ma lesz a meccs szept 30, csütörtök: Tegnap kikapott a fradi, de legalább b*sztunk egy jót az asszonnyal... :sor
oSi.faCe -=( faceclan.uw.hu )=- Nem a gyõzelem, a részvétel, hanem a fontos!
3 béka ül a sínen. Megszólal az elsõ: - Brekk! Megszólal a második: - Brekk! Megszólal a harmadik: - Brekk, Brekk! A második lelövi a harmadikat, majd megszólal az elsõ: - Te, miért lõtted le? Erre a második: - Túl sokat mondott! Ezen röhögtem én akkorát! :) :yes :] :aha :P :yes :kocc :yes
armithis 2004. március 28. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1142): :E :) :aha :yes :yes :)
balu 2004. március 28. 4397 hozzászólás 31.
- Honnan lehet felismerni a falusi olaszt? - ??? - Töri a nápolyit.
2004. március 28. hozzászólás .
Válasz balu üzenetére (#1131): az elsõ kurva nagy :E :hello
armithis 2004. március 28. 5151 hozzászólás 21.
:) Én mondtam egy viccet csak nem hallotátok! De én jót röhögtem! :) :) :) :): ): ): :
Válasz Naib üzenetére (#1138): Bekuss! Nezzel te! =] :hello
Naib 2004. március 28. 5216 hozzászólás 19.
Ne vicceket írj hanem Debreceni eredményt nézz inkább :P :yes
Every man lives - not every man truly dies!
Parasztbacsi elmegy az orvoshoz. Megkerdezi a doktornot: - Mondja, elfogadjak a TB-kartyat? - Hogyne! Emberunk bemegy a rendelobe, majd megkerdezi a doktorno: - Mi a panasz? - Hat doktorno, kattog a nemiszervem. - Hogy mit csinal? - Kattog. - Ne vicceljen mar, ilyen nincs is. - De mondom, kattog. - Mutassa! - Azzal az oregnek kigombolja a sliccet, es elkezdi huzogatni. - Na, hallja? - Nem. - Csinalja gyorsabban. - a doktorno egyre gyorsabban huzogatja neki, de meg most sem hall semmit, mikor is az oreg elelvez. - Pfuj! Diszno! Ha csak ez volt a gondja, miert nem ment kuplerajba?! - mire az oreg: - Ott nem fogadjak el a TB-kartyat.
zSiVaNy 2004. március 27. 595 hozzászólás 658.
Móriczkáék osztályába tanfelügyelõ bizottság érkezik oroszórára. Beülnek Móriczka mögé az utolsó padba. Tanárnõ szûk szoknyában felír egy mondatot oroszul a táblára, majd megkérdezi az osztályt, ki tudná lefordítani? Móriczka jelentkezik: -Az van odaírva, hogy de kibaszott jó segge van a tanárnõnek. -Te szemtelen, mit képzelsz? Ülj le! Móriczka hátrafordulva odasúgja: -Mi a fasznak súgnak, ha nem tudják mit írt oda?
Aradebil 2004. március 27. 860 hozzászólás 432.
Válasz Dylan üzenetére (#1134):aszittem te is mész...akkor majd mesélünk egymásnak viccekete :yes
Dylan 2004. március 27. 2494 hozzászólás 101.
;) Én nem vagyok Debibe. De a legtöbben igen.
Aradebil 2004. március 27. 860 hozzászólás 432.
Reaktor mellet nem jó lakni Atomot kell hasogatni....... Csuhajja :D Amig mindneki debibe van én szórakoztatom azt itt maradt embereket....2napig nme fognak frissiteni :hello
NeCro_TNT_ 2004. március 27. 260 hozzászólás 1432.
ez most igen melyen megerintett (foleg az utolso) x|
fakk
balu 2004. március 26. 4397 hozzászólás 31.
Az õserdõben eltévedt férfi bolyong reménytelenül. Egyszer csak azt veszi észre, hogy dárdás bennszülöttek veszik körül. - Végem van! - kiált fel kétségbeesetten. - "Dehogy van véged!" - hallatszik hirtelen fentrõl egy hang. - "Vedd el a törzsfõnöktõl a dárdát!" A férfi gyorsan kikapja a törzsfõnök kezébõl a dárdát. - "Döfd le a törzsfõnököt!" A férfi minden erejét összeszedve döfi a dárdát a törzsfõnökbe. - És most? - "Na, MOST van véged." - Mit mond a hívõ, ha meggyullad a pap? - ??????? - ATYA ÉG! Két rák ül a tenger parton. Az egyik cigizik. - Zsiga, megõrültél?! Ettõl embert lehet kapni!!!
balu 2004. március 26. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#1129): :aha :aha :aha KIRALY!!! :E :kira
zSiVaNy 2004. március 26. 595 hozzászólás 658.
A matektanárnõ felír egy példát a táblára. Nagyon csinos, rövid szoknyát hord, és a nagy nyújtózkodásban a bugyija is kilátszik. Megfordul, látja, hogy Móricka nagyon mozgolódik a padban. - Na, Móricka, mennyi jött ki? - Ennyi - mutatja Móricka a tenyerét - de még jutott a padba is...
2004. március 26. hozzászólás .
:azzaz :hello
2004. március 26. hozzászólás .
:hey
armithis 2004. március 26. 5151 hozzászólás 21.
Bruce Willis rulez :)
balu 2004. március 25. 4397 hozzászólás 31.
- Miért nem játszott Bruce Willis a Titanicban? - ??? - Mert kimentett volna mindenkit. Hillary Clinton elmegy az orvosához, aki közli vele a hírt: terhes. Hillary egybõl felhívja Bill Clintont: - Bill, terhes vagyok! A vonal túlsó végén ijedt csend, majd bátortalanul: - Úristen ez szörnyû! De kivel beszélek? Jézus, Szent Péter és egy öregember áll egy folyó partján. Jézus átsétál a folyó túloldalára, majd Szent Péter is. Az öregember tûnõdik egy darabig, majd õ is megpróbálja, de elsüllyed. Szent Péter erre, azt mondja Jézusnak: - Nem kellett volna megmutatni az öregembernek, hogy hol vannak a cölöpök? Volt egyszer egy koldus, akinek mind két lába le volt vágva. Koldul... jaj, családnak viszem, családnak viszem... Egyszer csak odadob neki egy gazdag ember 10 dollárt, hogy vegyen magának egy pár cipõt. ...Egy csomó ideig szentségel a koldus emiatt a beszólás miatt. Következõ nap találkozik a haverjával. Elmondta neki a tegnapi gazdag emberes szívatását, de erre a haverje csak azt felelte: - Miért nem rugtad két lábbal segbe? Puff, erre elájult. ... Felébred a korházban. - Doktor úr, nem fogok meghalni? - Ne izguljon, egy-kettore talpra allitjuk! ... ÚÚÚÚÚ szívrohamban meghal. ..... Vár, vár, vár.... Végre Szent Péter elé kerûl: - Hé fiam, gyalog jöttél, hogy ilyen sokáig tartott? - Hogyan jutok el a vasútállomásra? - Autóval van? - Nem.. - Akkor gyalog...
armithis 2004. március 25. 5151 hozzászólás 21.
gyere üssünk geca! :) :) :) :(
Válasz armithis üzenetére (#1122): lol :aha
:( = :)
tesom mondot egy békás vicet majd beírom de fáraszt az 100! :((
Válasz Rio üzenetére (#1119): Ez egy forum csessz, nem egy viccportal... :P :E
Rio 2004. március 25. 2 hozzászólás 15683.
kevés a vicc és ez nem tetszik!!! :sleep :yes =]
Válasz zSiVaNy üzenetére (#1113): Aaaaaa, ezt mar marha reg hallottam, igy egeszen ujnak hatott. :kira :aha :E
2004. március 24. hozzászólás .
Válasz zOne üzenetére (#1116): nem ling, link, de lol vagyok :dread
a ling volt jó, nemtom hova tûnt :)
armithis 2004. március 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1111): ez tetszett, csak én utálok viccet irni azt mondani kell!! :)
Válasz zSiVaNy üzenetére (#1113): :aha :aha :aha