Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Hogy Hívják a tranzfesztita ZerG uralkodót ?:D TeRRyGeN :E
Hmmmm NeGaTiVe.
Dylan 2004. március 22. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#1104): lol ez elsõ!!! :E
balu 2004. március 22. 4397 hozzászólás 31.
Magyar katona, orosz katona, meg egy anya a 18 éves lányával utaznak a vonaton egy kupéban. Egyszercsak jön egy alagút, majd a sötétben hallatszik egy cuppantás és egy csattanás. Gondolja a mama: "Valamelyik katona biztosan megpróbálta megcsókolni a lányomat, az meg jó szájon vágta." Gondolja a lány: "Valamelyik katona engem akart megcsókolni, de a sötétben az anyámat csókolta meg, az meg jól szájon vágta." Gondolja az orosz katona: "A magyar katona megcsókolta a lányt, az meg a sötétben engem vágott szájon." Gondolja a magyar katona: "Hehe! Jól kitoltam az orosszal! Cuppantottam, és jól szájon vágtam!..." Két katona nagy ládát cipel a faluban. Odamegy hozzájuk egy öregasszony, és megkérdezi: - Mi van a ládában? - Nem mondhatjuk el, hadititok!!! - De azért látom, hogy jó nehéz lehet! - Hogy ne lenne nehéz bazmeg, tele van rakétákkal! Es egy fa arminak: A kistáska és a nagytáska bevonulnak katonának. Egy éjjel aztán együtt kerülnek õrségbe. Megszólal a kistáska: - Figyelj már, nagytáska, én olyan álmos vagyok! Erre a nagytáska: - Ne aggódj, mindjárt jön a váltáska!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu 2004. március 22. 4397 hozzászólás 31.
Na ezt a kepet nezzetek meg kockak! :azzaz :E http://free.x3.hu/box/geekjoke.gif Be kell copyzni, mert nem megy ha linkelem. :hello
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. március 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1101): :) jo ez sztem már favicc! de eze klkellenek! MÉGM GÉM GÉMG ÉGM É :yes
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. március 21. 4397 hozzászólás 31.
Ket katona barkochbazik: - Gondoltam valamire. - Pina? - Az...
mostani hetihetes nagyáboli tartalma: A harc hát legyen harc! - mondta a csiga és felmászott a sínekre! :kir (bár old) Baleseti helyszinelõk Egy vastag guminyom az úton! - igen egy vastag guminyom az úttesten. Továbbá visszapillantótükör darabok a felezõvonalon! - igen visszapillantótükör darabok a felezõ vonalon. És lökhárító a járdaszegélyen! - Õ uram a járdaszegély az "J" vagy "LY"? Õõõ, (lerugja a lökhárítót a járdáról) Faszom tudja írd azt hogy a bozótban! :] :] töbire nememlékszem, pedig felvettem de lustaság rulez :hey :( :(
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz balu üzenetére (#1097): VASALÓÓÓ :)) hah jok!
Naib 2004. március 21. 5216 hozzászólás 19.
Válasz KaDkA üzenetére (#1085): :ezt :E
Every man lives - not every man truly dies!
Na, akkor meg 1-2 morbid: - Mivel elõzhetjük meg a rákot? - ??? - Szívinfarktussal. - Miért van 3 hajlítás a skinhead bakancsán? - Hogy a hátsó fogakat is elérje. - Agyon lehet-e ütni az anyóst egy törülközõvel? - ??? - Persze, csak jól bele kell csavarni a vasalót.
Válasz Dylan üzenetére (#1094): Válasz MOLOCH üzenetére (#1093): Orulok, hogy tetszett. :)
zSiVaNy 2004. március 21. 595 hozzászólás 654.
Náthás kisebbségiek csókolóznak: - Te Juci, há bocsi, lenyeetem a rágóódat! - Te Gázsi, há niccs is rágóóm!
Dylan 2004. március 21. 2494 hozzászólás 101.
[quote=balu írta(#1089)] - Mit kell csinálni az epilepsziással, ha rohama van? - ??? - Bevágni egy kád vízbe, mosószert, szennyest melléje, azt' hadd menjen. [/quote] LOL! :E :E :E :yes
MOLOCH 2004. március 21. 560 hozzászólás 709.
Válasz balu üzenetére (#1089): - Mit kell csinálni az epilepsziással, ha rohama van? - ??? - Bevágni egy kád vízbe, mosószert, szennyest melléje, azt' hadd menjen. GECIIIIIII spitz :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :E ß) wááááááááá :aha :aha :kira
The world is mine!
zSiVaNy 2004. március 21. 595 hozzászólás 654.
Rómeó és Júlia Erkélyjelenet Szín: Erkély Júliáék házában. Sûrû kert, nagy fák, kis bokrok, pókok, hangyák nagy számban. Júliáéban fogsor. Tücsökszó hallik. Júlia is hall. Nagyot. Ezért Rómeó nem is bújkál a kertben, hanem nyíltan és ittasan közelít. Júlia sápadtan és másnaposan megjelenik az erkélyen. Júlia: De szép holdas ma az éj ! Hányingerem nem csekély... Pálinkára nagyfröccsök, Ettõl mindig kidöglök. Úgy inni, mint egy tróger Egy nõnél ez nem jó jel, Pedig én ma vedeltem, Asztal alatt hevertem. ( csóválja a fejét ) Emlékszem egy alakra , Letepert a pamlagra. Engem persze nem zavart, Az nyúlt hozzám ki akart. De úgy emlékszem ... A szemét !!! Nem használta óvszerét ! Ha terhes leszek az dráma: Nem járhatok kocsmába. Rómeó elõlép a bokorból. Lovát orránál fogva vezeti. Csont józan. Rómeó: Köszöntelek, Júlia ! Szép vagy, mint egy múmia. Haragszom, mert ma este Beleittál serembe. Júlia: Üdvözöllek, szép lovag, Látom De luxe a lovad. Hasonlítasz rá te is: Szépségedre vall ez is. Rómeó: Onnan jöttem, hol a bor Támogatott alkohol. Apám meghalt egy éve: Kiakadt a gégéje. Bocsáss meg, hogy zavarok: Feleséget akarok. Vonzó tested kell nekem: Sápadt kislány, légy nejem ! Júlia: Merészséged imponál, De péniszed nagy, ha áll ? Mert ha slagnak csak fele: Múzeumba menj vele ! Rómeó: Büszke vagyok rá nagyon: Kis hazámban etalon. Pontos mását rég gyártják: Mélyfúrásra használják. Júlia: Ez a méret oly remek... Most azonnal lemegyek ! És tudod mit ? Emlékül: Megfogom, hogy elkékül. ( Júlia lemegy. Megfogja. Elkékül. ) -- függöny --
iko 2004. március 21. 976 hozzászólás 371.
meg a MOTOROLA
Loading...
iko 2004. március 21. 976 hozzászólás 371.
és a kõolaj? :yes
Loading...
Srác bemászik az idõs néni kertjébe és buzgón dézsmálja a gyümölcsöt, mikor a néni megjelenik egy vadászpuskával a kezében: - Gondolom, most meg fog engem erõszakolni, fiatalember! - Ááá, dehogy, hová tetszik gondolni. A néni erre csõre tölt: - Márpedig muszáj lesz! - Miért megy a szoke a villanyoszlopra? - ??? - Hogy megbassza az áram... - Mit kell csinálni az epilepsziással, ha rohama van? - ??? - Bevágni egy kád vízbe, mosószert, szennyest melléje, azt' hadd menjen. A kukoricaolaj kukoricából készül, a napraforgóolaj napraforgóból, a mogyoróolaj mogyoróból, a babaolaj...
Válasz armithis üzenetére (#1086): Vagy esetleg BIP! :aha
Válasz Naib üzenetére (#1084): :E
Válasz Naib üzenetére (#1084): na ezek az igazi faviccek ezeket szeretem! GJ naib vagy esetleg NIB? :)
KaDkA 2004. március 21. 1553 hozzászólás 211.
:noo
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
Naib 2004. március 20. 5216 hozzászólás 19.
Na itt 1 fárasztó hogy én is írjak vmit: -Hogy mondják másképpen a fûszergörbítést? -SÓHAJTÁS! [...no comment...] :] :aha :E :D
Every man lives - not every man truly dies!
armithis 2004. március 20. 5151 hozzászólás 21.
elsõ jó a többi kicsit gyengécske, de még határteset balukapitány! :hello
balu 2004. március 20. 4397 hozzászólás 31.
Na vazze ne offoljunk itt! ~| Tehat: Mi a külömbség egy barna titkárnõ és egy szõke titkárnõ között? A barna azt mondja: - Jó reggelt, igazgató úr! A szõke azt mondja: - Reggel van, igazgató úr! Kezdõ ejtõernyõs meséli a barátjának: ...és akkor felszálltunk a repülõgéppel X magasságig, erre az oktató azt mondta ugorjon ki mindenki a gépbõl. Mondtam neki, hogy nem merek. Mire õ azt mondta, hogy ha nem ugrok, hátulról a magáévá tesz. - És ugrottál? - Hát... az elején egy kicsit. - Miért volt jó a magyar foci 1956-ban? - ??? - Mert minden sarkon egy Puskás Öcsi állt!
armithis 2004. március 19. 5151 hozzászólás 21.
nemkérek figyelmeztetést, mert nem írtam 3456723 smylie-t
2004. március 19. hozzászólás .
Válasz Dylan üzenetére (#1041): nahugye? ;)
Válasz Dylan üzenetére (#3): :aha :aha hogy változik a világ :aha :aha
:scatter
Aradebil 2004. március 19. 860 hozzászólás 429.
Válasz zOne üzenetére (#1076):na bazz ;)
:peace :D jó volt az :aha :aha :aha
Válasz zOne üzenetére (#1074): ~(
annyira nem tetszett, csak gondoltam, legyen egy jó napod :[
:ezt
balu 2004. március 19. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Aradebil üzenetére (#1071): Pont. :E
azá van különbség 6 meg 30 között..... :ezt
AZZAZ :azzaz
RAMorYan 2004. március 19. 327 hozzászólás 1168.
1061-hez akkor te is kérsz egy figyelmeztetést armi? Hagy röhögjön már a gyerek! :azzaz
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
Válasz zOne üzenetére (#1066): egy is mutatja, hogy tetszett, nem kell itt elleni bmeg! Ez már túl sok smylie miatt minimum egy figyelmeztetõ
Gandalf megy az erdõben,eccer csak kiér egy tisztáshoz,s látja hogy 2hobbit jáccik a fûben,mire megszólal: De jó nektek.hisz a munkátok a hobbitok :dread Lap alján lévõ szösszenetekhez: 1,5szobás lakás utcáranézõ nagyival eladó Alig használt óvszer eladó Reccs :O
:aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha :aha
Szabó egyik este,a kocsmában iszogatva szabadjára engedi az indulatait a barátai elôtt és kijelenti: - Minden ügyvéd gazember. Aszomszéd asztalnál üló férfi odazól neki: - Uram, halottam, amit mondott és meg kell mondanom, hogy mélyen megsértett vele. - Miért! Maga ügyvéd? - Nem, én gazember vagyok. Egy pali a kocsmából hazafelé menet, jó részegen "szétcsúszva" elesik, kúszik, mászik, míg egy vasúti sínhez nem ér. Jön az expressz ezerrel, s hopp, levágja mindkét lábát. Erre a pali egyszer csak beszól: - Mi van bazdmeg, a faszom nem kéne?!
Válasz zOne üzenetére (#1063): Tobb oldalrol, meg lev-listarol szedem oket. :P Azert nem linkelem ki, mert azt ugyse nezegetne senki 1-2 nap utan, igy meg kapjatok adagolva folyamatosan a vicceket. ;) :]
de az is jó, ha kimásolgatod :kira :hello
egyszerûbb a fasza linkekhez rakni az oldalt, ahonnan gyûjtöd :D
Válasz balu üzenetére (#1059): de szar! de a fáradozást díjjazom :) :kocc :kocc :kocc :kocc :kocc :kocc
iko 2004. március 19. 976 hozzászólás 371.
Válasz balu üzenetére (#1059): :E
Loading...
Báli készülõdés közben anyukája kíváncsian megkérdezi Pistikét, milyen jelmeze lesz. - Az idén lónak fogom álcázni magam. - És hogy fogod ezt csinálni? - Hát... Egyelõre gyakorolom. Trappolás közben már tudok kakálni, de a farkammal még nem tudom elhesegetni a legyeket... :yes - Magát miért ítélték el nyolc évre? - Felvágtam valakit a 16-oson belül. - Ember, egy rúgásért nem jár börtön! - De én a bírót vágtam fel, késsel! :azzaz Szociális munkások tapasztalatcserét folytatnak, hogyan lehet a fiatalokat leszoktatni a kábítószerrõl. - Én a múlt héten tíz gyereket szoktattam le. Rajzoltam két kört. Rámutattam a nagyra, "Ekkora az agyatok a kábítószer szedése kezdetén", majd a kicsire mutattam, "és ekkora lesz késõbb." - Én kétszázat szoktattam le. Rajzoltam két kört, egy kicsit, és egy bazi nagyot. Rámutattam a kicsire: "Ekkora a segglyukatok, amikor bementek a börtönbe..." :O :] Es egy 'fa', arminak kulon szeretettel: Nyuszika meg a róka mennek az erdõben. A nyuszika a tóhoz ért, a róka a villanyszereléshez, de nem nagyon... :kocc
2004. március 18. hozzászólás .
:kocc
armithis 2004. március 18. 5151 hozzászólás 21.
LOL :) balu kira :)