Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. március 18. 5151 hozzászólás 21.
LOL :) balu kira :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. március 18. 4397 hozzászólás 31.
A szleng es a "kulturalt" beszed kapcsolata: [i]Kulturált forma[/i]: Meggyõzõdésem, hogy ez nem valósítható meg. [i]Szleng[/i]: Lófaszt! [i]Kulturált forma[/i]: Tényleg? [i]Szleng[/i]: Megint baszogatsz? [i]Kulturált forma[/i]: Én nem vettem reszt a projektben. [i]Szleng[/i]: Közöm, bazdmeg!?!? [i]Kulturált forma[/i]: Ez érdekes! [i]Szleng[/i]: Mi a fasz? [i]Kulturált forma[/i]: Igyekszem beszorítani a munkarendembe. [i]Szleng[/i]: A faszomé csak most szólsz? [i]Kulturált forma[/i]: Még nem sikerült teljesen megismerkednie az üggyel. [i]Szleng[/i]: Baszik rá. [i]Kulturált forma[/i]: Azt hiszem, nem érted a lényeget. [i]Szleng[/i]: Anyáddal szórakozz! [i]Kulturált forma[/i]: Szeretem a kihívásokat! [i]Szleng[/i]: Szarok az egészre. [i]Kulturált forma[/i]: Igen, ezt tényleg meg kellene beszélnünk. [i]Szleng[/i]: Kurvára leszarom. [i]Kulturált forma[/i]: Talán egy kicsit érzéketlen. [i]Szleng[/i]: Egy hülye fasz. [i]Kulturált forma[/i]: Talán nem ártana meg egy kis gyakorlás. [i]Szleng[/i]: Bazdmeg, vállalat helyett háztartást vezessé köcsög.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Kisfiu megkerdi kaloz apukajat: - Apu, neked miert van fabol az egyik labad??? - Tudod kisfiam, egyszer regen volt egy nagy utkozet, elvesztettem a fel labam, es csak ezt talaltuk a hajon. - Apa, es miert van kampokezed??? - Tudod kisfiam, ez egy masik nagy utkozeten tortent, mikor elvesztettem a fel kezem, es csak ezt talaltuk a hajon. - Es miert van csak fel szemed??? - Tudod kisfiam, egyszer egy muslinca szallt a szemembe es megfeledkeztem uj kezemrol...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz nagyi üzenetére (#1053): Rediek, de jok. :yes Azert mondjuk nem artott volna, ha tagolod... :ehh
nagyi 2004. március 18. 4567 hozzászólás 27.
Na idézek sztem jo viceket az Unikumnevü szinvonalas lapbol :D -Mindenki jo valamire. Ha másra nem hát elrettentõ példának. -A/4 -es fehér lapom hasonlo típusú Audira cserélném. -Két PC beszélget: -Tudtad hogy mi konpatibilisek vagyunk? -Tessék? -Rövid leszek - mondta a kígyó és a vonat elé vetette magát. -Én teljesen normális vagyok és a hangok is ezt mondják. -Száguldás az élet - mondta a csiga és bedölt a kanyarban. -Mindenki aki hisz a parajelenségekben emelje fel a kezém. -Mi a nõi megérzés? A logoka hiányának diplomatikus megfogalmazása. -Elnézést, maga itt a tánctanár? - Lóf*szt és az illemtanár vagyok! -Találtak 1 afgán nyuszit, de nem tudják, ingyom -bingyom, vagy tálib-e?! -Mi 8 hobbit? - 1 hobbyte!
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Ket pilota iddogal... Az egyik kozli, hogy mar joforman vak, a masik remulettel veszi tudomasul ezt. - Te alig latsz, es meg REPULSZ???!? - Hogyisne. - Hogy mereszelsz?! Ennyi ember elete... - Baj egy szal se... A lanyom kivisz a repterre, a gephez el tudok jutni, nincs problema. - Na ne... Hogy jutsz be a kabinba? - Roppant egyszeru: latok annyit, hogy tudjam hol a gep, a gepen csak keresztulmegyek es beulok a szekbe - hiszen az robotpilota csinalja az egeszet... - Na es a felszallas?! Taxizol 180 csomoval, NEKED kell tudnod, mikor emeled fel az orrat! - Az a legegyszerubb! Akkor emelem fel, amikor a masodpilota elorditja magat, hogy "NEKIMEGYUNK BAZZEG!!!"
Válasz armithis üzenetére (#1047): Old... ~| :| :P :aha
Válasz Tot üzenetére (#1049): :E :E :E Ejjo. Hallottam mar, de valahogy megis leestem a szekrol. :aha
Tot 2004. március 18. 973 hozzászólás 373.
Ómagyaros: Két ómagyar beszélget: -Te! Énnekem mán nem mögy az szeksz! -Hát az nyalást próbáltad mán??? -Az segít? -Nem, az pináját!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Naib 2004. március 18. 5216 hozzászólás 19.
Válasz armithis üzenetére (#1047): :kocc :yes :aha
Every man lives - not every man truly dies!
armithis 2004. március 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Naib üzenetére (#1046): ja :) Válasz balu üzenetére (#1044): Székely vicc powaa na lökö akkor én is egyet :) Az öreg székely a városi rokonoktól dobozos sört kap ajándékba. Elõveszi a bicskáját, körbevágja a dobozt és megissza a sört. Mondja neki a rokon: - Nem úgy kell azt bátyám! Majd megmutatja egy másik dobozon, hogy kell felbontani. - Úgy is lehet, akinek nincs bicskája! :yes
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Naib 2004. március 18. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Dylan üzenetére (#1045): Utolsó elõtti a legjobb:D
Dylan 2004. március 18. 2494 hozzászólás 101.
Válasz zone üzenetére (#1043): eheh.;) Válasz balu üzenetére (#1044): prímás a legjobb. ;)
Re, sracok. :) Latom, azert jottek jo viccek nelkulem is. =] Lehet, jobb ha nem vagyok neha, mert igy mindenki mer viccet irni. :aha Mindenesetre, hogy legyen vicc is: - Melyik nõt tartják a férfiak könnyûvérûnek? - ??? - Azokat akik úgy gondolkodnak a szexrõl mint õk. A fõpincér kétségbeesetten könyörög az új felszolgálónak: - Béla, vegye végre tudomásul, hogy egy nemzetközi gyors étkezõjében dolgozik, és ne hajigálja ki az ajtón a részeg vendégeket! A prímás látva a politikában végbemenõ folyamatokat, elhatározza, hogy kéri felvételét a kommunista pártba. El is megy a párttitkárhoz s bejelenti szándékát. - Aztán miért döntöttél így, prímás? - kérdezi a párttitkár. - Hát rájöttem, hogy kommunisták akarják a legjobbat, s a marxizmus-leninizmus a legkiválóbb eszme. - Jól van, épp most ülésezik a vezetõség, majd megtárgyaljuk a kérelmedet, addig várj itt kinn. Jó félórányi várakozás után kijön a párttitkár és közli a prímással: - Sajnos, nem vehetünk fel a pártba. - Aztán miért nem? - Tudod, amikor 1944 õszén a nyilasok kerültek hatalomra, Szálasiék ünnepséget rendeztek a Várban, és ott te húztad nekik a talpalávalót. - Hát bizony ez így volt - ismeri be a prímás, és lógó orral távozik. Otthon a felesége megkérdezi tõle: - Na Zsiga, fölvettek a pártba? - Nem a csuda vigye el! - feleli búskomoran a prímás. - És miért nem? - A vezetõség azért utasított el, mert 44-ben, amikor a nyilasok ünnepséget rendeztek a Várban hatalomra kerülésük örömére, én húztam nekik a talpalávalót. - Te szerencsétlen, hát miért nem tudtad ezt letagadni a vezetõség elõtt? - Nem lehetett, mert mind ott volt! - Hogy hivják azt a helyet, ahol a romantika megelõzi a szexet? - ??? - Szótár. Két székely beszélget: - Hé szomszéd, mér van annak a disznónak három lába??? - Mit gondol kend, majd levágom az egészet egy bableves miatt! Na, ma reggelre ennyit, majd kesobb meg lehet, hogy irok. :hello
2004. március 17. hozzászólás .
- Apa! A suli elõtt azt mondta egy bácsi, hogy kapok egy pár új cipõt, ha orálisan kielégítem. - Milyen cipõt? - Hát ezt e.
armithis 2004. március 17. 5151 hozzászólás 21.
levgayokszarvebmegdeszarnekembazdmeg:(
Naib 2004. március 17. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Tot üzenetére (#1026): háháháhá:D
Dylan 2004. március 17. 2494 hozzászólás 101.
Válasz Tot üzenetére (#1026): Lol! :E :E :aha
Dylan 2004. március 16. 2494 hozzászólás 101.
eheh :) :E
armithis 2004. március 16. 5151 hozzászólás 21.
Nyuszika bemegy a boltba és kérdi a medvétõl: - Van-e ketchupos mustár? - Nincs Nyuszika másnap újból elmegy és ketchupos mustárt kér, de a medve ismét nem tud neki adni. Harmadnap a medve felkészül a nyuszi jöttére és összekever mustárt ketchuppal. Nyuszika meg is érkezik és kérdi: - Van-e ketchupos mustár? A medve boldogan válaszol: - Van! - És ki az a hülye aki ezt megeszi? Pistike sétáltatja új kutyáját, amikor találkozik Robival: - Szia! Meg szeretnéd simizni? - Nem harap? - Én is ezt szeretném megtudni! :kocc :yes :aha :yes :yes :kocc :aha :] :yes :yes
Válasz Quadra_slam üzenetére (#1036): értsd jol bmeg :)
Quadra_slam 2004. március 16. 543 hozzászólás 724.
Válasz armithis üzenetére (#1032): "Te rohadj segg"??
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
2004. március 16. hozzászólás .
Válasz aGonY üzenetére (#1034): :aha
2004. március 16. hozzászólás .
Válasz Tot üzenetére (#1026): Tot add meg az orvosod számát pls =]
iko 2004. március 16. 976 hozzászólás 371.
Válasz armithis üzenetére (#1032): :E
Loading...
2 buzi veszekszik: - Te szemét! --Te rohadj segg! - Te köcsög geci! --Kapd be a faszom! Tudtam hogy kibékülünk! :)
Aradebil 2004. március 15. 860 hozzászólás 429.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#1030):azis old :yes
Én még mindig ott röhögök hogy majonézes bulldog.
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
MaDEyE 2004. március 15. 1654 hozzászólás 193.
Válasz Tot üzenetére (#1026): Kira!!!!! :D :aha
Aki hüJe hallyon meg oké?
armithis 2004. március 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Tot üzenetére (#1026): ismertem de joo :)
zSiVaNy 2004. március 15. 595 hozzászólás 654.
Válasz Tot üzenetére (#1026): ez saját élmény volt igaz? ;)
Tot 2004. március 15. 973 hozzászólás 373.
Elmegy a fazon az orvoshoz, hogy AIDS-tesztet csináltasson. Kitölti a kérdoívet és leadja a vért. Néhány nap múlva jön az eredményekért és kérdezi: -Nos, doktor úr, hogy alakult a vizsgálat? -Hát rossz hírem van, a teszt pozitív lett. Hosünk összeomlik, és kérdi, nincs-e véletlenül valami kísérleti módszer, ami esélyt adhat a gyógyulásra. -Azt írja itt a kérdoívben, hogy Ön homoszexuális, igaz? -Hát igen, az vagyok. -Hm, ez várható volt. De segíthetünk a bajon: Tegyen ki két liter tejet a napra, majd két nap után igya meg egyszerre az egészet három záptojás kíséretében. Fogyasszon hozzá fél kiló rothadó zöldséget. Ezt a kúrát 20 napon át szigorúan tartsa be, akkor megmenekülhet. A beteg megköszöni, és boldogan távozik. Miután odébbállt, az egészségügyi Nõvér kérdon fordul az orvoshoz: -Miért nem mondta meg, hogy a teszt negatív? -Tudja meg a köcsög buzi, mire való a lyuk a seggén! - feleli a doktor.
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Válasz armithis üzenetére (#1024):ismertem kuva jó
Két székely barkóbázik :) :) - Tekeredik? - Igen. - Söndörödik? - Igen. - Pöndörödik? - Igen. - Rákérdezhetek? - Igen. - Csak nem a dezoxiribonukleinsav? :yes
MEDÁJ megájj!! mer baj lesz!! :) =] :aha ;)
Válasz armithis üzenetére (#1021):énis...azért dadogok :fear
Válasz MaDEyE üzenetére (#1019): delol :) nemis ovlstam vissza azt az utolsót :) amúgy télleg gyorsabban gondolkozok, mint ahogyan leírnam a dolgokat. Válasz iko üzenetére (#1020): :sor
iko 2004. március 15. 976 hozzászólás 371.
na 1 ideig helyettesítem Balut tehát: Kohn elhatározza, hogy túlad a család egy régi gyûrûjén. Inasával elküldi a Grün ékszerésznek. Nem is olyan sokára csörög a telefon Kohn házában. - Szervusz Kohn! Szép ez a gyûrû, adok érte 40 ezer forintot. - Nem megy kedves Grün, én ezért a gyûrûért 50 ezret szeretnék kapni. - 45? - 50. - 47? - Mondom: 50. - Esetleg 48? - Nem érted, hogy 50 ezer alatt nem adom? - Ugyan Kohn! Add oda 49 ezerért! - 50 ezernél egy fillérel sem kevesebb! - Akkor visszaküldöm - így Grün. Lecsapják a telefont. Valamivel késõbb csengetnek Kohnnál. Grün inasa jön, hoz egy apró csomagot és egy kísérõ levelet. Kohn elveszi a kísérõ levelet, ezt olvassa benne: "Kedves Kohn! Ha meggondoltad magad és mégis eladod nekem a gyûrût, adok 49.500-at, te pedig ne bontsd fel a csomagot, hanem küldd vissza!" Kohnt majd szétveti a méreg, összetépi a levelet, kikapja az inas kezébõl a kis csomagot, de legnagyobb meglepetésére a gyûrû helyett csak egy újabb levelet talál benne: "Na jó, legyen 50 ezer." Két jógi ül a fa alatt, versenyeznek koncentrációs képességükben. Az egyik azt mondja: - Bebizonyítom, hogy én vagyok a jobb. A szemközti ház 3. emeletén egy ember ki fogja nyitni az ablakot, kinéz és becsukja az ablakot. Elkezd koncentrálni, így is történik - Én jobbat tudok, mondja a másik, a negyediken egy ember mindjárt kinyitja az ablakot és kidob egy tévét. Elkezd koncentrálni, a negyediken kinyitják az ablakot, kinéz egy ember, majd becsukja az ablakot. - Látod jógi, nem tudsz te semmit! - mondja a másik. A jógi még egyszer megpróbálja, megint csak kinéz az ember. Harmadjára is megpróbálja, az ember kinyitja az ablakot, kiordít a jógiknak: - Hagyjanak már békiben, nincs is tévém! :D
Loading...
MaDEyE 2004. március 14. 1654 hozzászólás 193.
Válasz armithis üzenetére (#1018): Ja ha ittvagy legalább a helyesírásodon röhögünk :] :peace
Aki hüJe hallyon meg oké?
armithis 2004. március 14. 5151 hozzászólás 21.
ne essen már a hanguélat bazze ha nem vagoky nincsenek jo viccek :)Ö (egp rulez :)))
szabzero 2004. március 14. 1631 hozzászólás 198.
Mit csinálnak a férfiak ha kihallnak a nõk? Keresnek egy új állatfajt.
dehogyis már nem is játszok
szabzero 2004. március 14. 1631 hozzászólás 198.
Miért jó a csigának? Nem is jó neki. Mi az szõke nõ fejében 2 golyó? Csörgõ.
dehogyis már nem is játszok
iko 2004. március 14. 976 hozzászólás 371.
Válasz balu üzenetére (#1008): neeeeeee ;(
Loading...
Naib 2004. március 14. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Cedric üzenetére (#1011): ÁÁááááá de rossz :aha :E :kocc
Aradebil 2004. március 14. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#1012):armi köszönjük,lefáradhat a színapdról :P amugy kira,és szándékosan lettem 999 mert balunak szántam az ezrediket
armithis 2004. március 14. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Cedric üzenetére (#1011): ez jóó :) apropó számítógép: Hol alszanak az álmos bitek? ??? Hálókártyán.
Cedric 2004. március 14. 8720 hozzászólás 5.
2 programozó beszélget: - tudsz kölcsönadni 500 ft-ot ? - tessék 512 csak azért, hogy kerek szám legyen.
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
armithis 2004. március 13. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#1008): addig árasztok sok fát! :)
Kashuka 2004. március 13. 5349 hozzászólás 17.
Válasz balu üzenetére (#1008): szedj ösze pár ujat adig:D
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
balu 2004. március 13. 4397 hozzászólás 31.
Hajnalban egy par napra elhuzok snowboardozni, szoval valahogy eljetek tul addig a vicceim nekul. :] Csutortokon vagyok ujra. :azzaz :yes :hello