Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. március 13. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#1006): Kac-kac. :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. március 13. 5151 hozzászólás 21.
tudom amúgy ezt most találtam ki :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz armithis üzenetére (#1004): 10/10 :E :aha
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
najo akkor elsõjubilálum alkalmából az 1004. komment viccet tartalmaz! Mér kék a bálna? ??? Csak! Mér, BAZMEG pirossan hogy nézne ki? :yes :yes über :) :yes :yes
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz SiTe üzenetére (#998): Sry, de tegnap koncerten voltam, es igy szabzero ovodas modon beirt egy szart ezrediknek. ;( :ezt Karpotlasul: Kerdezi a kissrac az apjat: - Apu, a lanyok puncija hogy nez ki? - Tudod, kisfiam, szex elott az olyan, mint egy eppen nyilo, harmatos, rozsaszi n virag. - Aha. Es szex utan milyen? - Hat, nem is tudom, hogy mondjam. Lattal mar bulldogot majonezt enni? - Miért mennek a sziámi ikrek Londonba? - ??? - Azért, hogy a tesó is tudjon vezetni. Az öreg székely sétál a fiával a gyümölcsösben. Megkérdi a fiú: -Idesapám, e milyen szilva? -Hát kék szilva. -S akkor mért piros? -Mert még zõd. Egy székely bácsi vizet húz a kútból, közben pipázik! Átszól neki a szomszéd: - Pistabá, bele fog esni a pipája a kútba! - ÁÁÁÁ! - Te Józsi! Képzeld, felörték a Pentagon számítógépes rendszerét. - Ne mondd, és hogyan? - Repülõvel. Na, mara ennyi, remelem mindenki talal benne kedvere valot, es karpotolja az elmaradt 1000. kommentert. :hello
de hülye vagy te arad, mert ha nembasztad volna el akkor meg az 1000. lett volna a mostani hozzászólásod :) muhavá na majd 2000-nél hajrá :)
SiTe 2004. március 12. 505 hozzászólás 774.
Válasz szabzero üzenetére (#1000): grat, ez aztán tiszteletreméltó volt...
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
szabzero 2004. március 12. 1631 hozzászólás 198.
ÉN VAOK AZ 1000. Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy szakmunkás... * Mi lessz egy lakatlan szigetbõl ha beköltöztetünk egy cigány családot? Lakatos!!! "DIREKT" olyan vicceket mondtam amik fél évesek :aha
dehogyis már nem is játszok
Aradebil 2004. március 12. 860 hozzászólás 429.
mér basztam el? :hey 999:D
Balu: az 1000. commentben ebben a topicban üdervicceket kérünk, értve?:)
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
armithis 2004. március 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#996): :aha - Mi lesz az apácából ha átmegy rajta az úthenger? - ??? - Szentkép. - Remélem, fiam, nem rúgtál be? - Honnan tudhatom én azt? - Ha majd a szomszéd asztalnál ülõ két vendéget négynek látod. - De apa, ott csak egy vendég ül! :yes :yes
balu 2004. március 12. 4397 hozzászólás 31.
Egy pasi taxin megy, megveregeti a taxis vállát, hogy kérdezzen tõle valamit. A taxis elordítja magát: - Ááá... - és majdnem nekimegy egy fának. - Jaj, bocsánat, nem akartam megijeszteni. - Ja, semmi baj. Én valójában csak a sógoromat helyettesítem, rendesen halottas kocsit vezetek. - Mi kell a babázáshoz? - ??? - Bab és viz...
Válasz Quadra_slam üzenetére (#993): Huuuu. :yes
Titi bácsi megy az erdõben.Utánaszólnak: ITT Nokia
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Quadra_slam 2004. március 12. 543 hozzászólás 724.
Kockavicc, csak felnõtt felügyelet mellett: -Hé Pista! CGA monitor? -Nem, ez az enyém.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Válasz balu üzenetére (#991): yes :azzaz
A székely család fát szállít egy szekéren. Felborul a kocsi és maga alá temet mindenkit a fa. Kis idõ múlva kimászik az apa és rágyújt. Egy óra múlva elõmászik a gyerek is, õ is rágyújt. Két óra múlva megszólal a gyerek: - Idösapám, idösanyámat nem szedjük ki a fa alól? Mire az öreg: - Minek? Úgyse dohányzik. A székelybácsi kimegy Magyarországra. A feleségét a komájára bizza, figyelje nehogy megcsalja. Egy pár nap után látja a koma, hogy Etel (a székelybácsi felesége) egy katonatisztel be megy a Hotelbe. Rögtön elrohan a postára , hogy távíratozzon Pityunak: - Kérem én sürgönyözni szeretnék! - Mi lenne a szöveg? - Kérem, gyorsan írja. Pityú gyere haza, mert a feleségedet dugják!!! - De kérem uram, ilyent nem lehet írni! Fogalmazza meg másképpen. - Na jól van. Akkor gyorsan írja! - Etel a Hotelbe, ül a fotelbe, katonatiszt ölébe, hatol be Etelbe, textil árú le, hentesárú be, szõrnemû összevissza, Pityú fiam, gyere vissza!!!!
armithis 2004. március 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#987): ezt én lóval ismerem :)
zSiVaNy 2004. március 11. 595 hozzászólás 654.
Válasz Aradebil üzenetére (#987): elbasztad a viccet
Aradebil 2004. március 11. 860 hozzászólás 429.
Válasz Aradebil üzenetére (#987):összenõnek szmájlik lol.....:D:E:hello:nem bocs off pifff x|
Aradebil 2004. március 11. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#986): :E :E most má énis mer régen irtam........ Herczeg elmegy a királyhoz(szándékosan cz:D) és mondja neki hogy szûz lányt szeretne magának. Bejön a legidõsebb,herceg elõveszi... Megkérdi:Ez mi? Nem tom Hát ez a broki,jó nme te kellesz..... Bejöna középsõ: Elõveszi,Ez mi? Ez a bráner. Nem ez broki.....nem kellesz Bejön a legkisebb,megint elõveszi: Ez mi? Há nem tom.... TE kellesz nekem. Herceg elveszi a legkisebbet,nászéjszakán megint elõveszi a herceg: Ez mi? Nem tom... Hát ez a broki... EZ broki?A sárkányé,na az broki :hello:E:D höhö x|
balu 2004. március 11. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#985): Hat ha ennyire akarod, nesze! :hello A székely fiú vacsora közben így szól az anyjához: - Idösanyám, nem elég savanyú ez a káposzta. - Fiam hát ez mákostészta. - Annak elég savanyú.
Balu mondj egy jó viccet!
armithis 2004. március 9. 5151 hozzászólás 21.
bbooio63
balu 2004. március 9. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#982): Meg van bocsajtva. :kocc
Válasz balu üzenetére (#981): mi még bírjuk :) és bocsika szõkésésrt :)
[quote=iko írta(#974)]kész :sleep[/quote] iko ugy lefaradt, elaludt mar delutan 6-kor. :E
Válasz armithis üzenetére (#977): Szekelyes kira! :aha
Válasz armithis üzenetére (#978): Irtad... :ehh ;) :hello
írtam már ebbe a topicba az ízig vérig 100% magus faviccet? Megy a szõkenõ a sivatagban és izomból beszopja a nagy FASZT! :kocc :yes :kocc :yes
Szegény fiú kérdezi az apjától: - Mikor lesz nekem édesapám félcipõm? Az apa felhuzza a homlokát és igy válaszol: - Majd ha féllábad lesz, fiam! A vasúti fülke ajtaját felnyitja egy városi úr. Bent nyolc székely néz föl egyszerre. - Van itt ülõhely? - Van. - Hol? - néz körül az úr. - Itt, alattunk. :aha
Dylan 2004. március 9. 2494 hozzászólás 101.
hehe, coool :E :E
Aradebil 2004. március 9. 860 hozzászólás 429.
:D:D:D
iko 2004. március 9. 976 hozzászólás 371.
kész :sleep
Loading...
Es hogy ma se hagyjalak benneteket vicc nelkul, itt egy kegyetlen zsido vicc: Kohn bacsi elmegy a New York-i Chase Manhattan Bankba: - Jo napot, Kohn ur! - koszonti ot tisztelettudoan a bank alkalmazottja. - Jo napot. Azert jottem, hogy 1 dollar hitelt kerjek. - 1 dollar kolcsont?! De Kohn ur, hisz ezt minden problema nelkul levonhatjuk az On barmelyik szamlajarol! - Nem, en hitelbe kerek 1 dollart, amit egy honapon belul megfizetek. Ha nem kapom meg ezt a hitelt, minden folyoszamlamat megszuntetem az onok bankjanal, minden ekszeremet elviszem, megszakitok onokkel minden kapcsolatot! - De Kohn ur!... Jo, ha igy akarja, akkor megadjuk ezt a hitelt. Itt vannak az alairando dokumentumok. - Mekkora a kamat? - Havi 3%. - Rendben, de itt akarom hagyni a BMW-met garancianak. - Nem, Kohn ur, erre tenyleg semmi szukseg! Az on szamlai elegseges garanciat nyujtanak szamunkra! - Ha nem fogadjak el a BMW-met garancianak, akkor megszuntetem az osszes szamlamat az onok bankjanal, viszem az osszes vagyonomat, ekszeremet! - Ertem. Nos akkor, Kohn ur, kerem hogy a BMW-jet garanciakent hagyja a Bank alagsori parkolojaban! -Tokeletes! Kohn hazamegy, es boldogan mondja a felesegenek: - Szalikam, most mar nyugodtan mehetunk nyaralni! Sikerult egy orzott parkolot szereznem havi 3 centert!
Válasz osi.face üzenetére (#970): Hat ez tenyleg old, de nem baj. Azert megprobaltad... :E :E :E
SiTe 2004. március 9. 505 hozzászólás 774.
Válasz osi.face üzenetére (#970): old ~|
osi_face 2004. március 9. 12 hozzászólás 8090.
Ismeritek, amikor kissrác megy haza, asszongya az apjának...Fater végre elveszettettem a szüzességem! Na gyerek, akkor gyere üljünk le egy sörre, ünnepeljük meg...Háát apám ülni azt még nem igen tudok... :o
oSi.faCe -=( faceclan.uw.hu )=- Nem a gyõzelem, a részvétel, hanem a fontos!
MaDEyE 2004. március 9. 1654 hozzászólás 193.
Ja jok....... És ismeritek azt a viccet amikor: A cigányasszony vesz egy hazugságvzsigálót .......... és BIP :aha :aha :yes :yes :teve
Aki hüJe hallyon meg oké?
armithis 2004. március 8. 5151 hozzászólás 21.
vahahaaa Ha süt a nap mivan feletted? - a nap És ha esik az esõ? - természetesen felhõ! Elbasztad mert esernyõ!
balu 2004. március 8. 4397 hozzászólás 31.
Válasz aGonY üzenetére (#964): Thx, thx. :kocc Meg at kell gondolnom, de ha csinaltok ilyen posztot, lehet, hogy elvallalom. :azzaz :aha
Aradebil 2004. március 8. 860 hozzászólás 429.
meg armit a nehezebb napokra(tod ha nincs otthon a barátnõd:D) Szegény armi....nojja menyasszonya leszel lol :] :aha :yes
armithis 2004. március 8. 5151 hozzászólás 21.
meg engem te szexplanéta :)Ö
2004. március 8. hozzászólás .
[b]BALUT AKAROM VICC ADMINNAK!!![/b]
iko 2004. március 8. 976 hozzászólás 371.
Válasz Naib üzenetére (#960): wilo sem modott hulyeseget mert arra folyik a nilus amerre alacsonnyabb a tengerszint feletti magasság... Válasz balu üzenetére (#962): :E
Loading...
Két kisegér szaladgál a hütö elött, megszólal az egyik: - Vigyázz mert rádesik a margarin! - Ráma-margarin?! - Ki jött rá elõször, hogy Duncan Mcload halhatatlan? - ??? - Az anyja a harmadik abortusz után. Brad Pitt az Orczy téren sétálgat. Odalép hozzá Lakatos Raffael: - Te csákó, ne jáccad itt az agyad, lehet hogy a Hetedikben te vagy a király, de a nyócadikban én... Egy magyar és egy amerikai a nemzeti büszkeségekröl beszélget: - We have George W. Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash! - We have Peter Medgyessy, No Wonder, No Hope and No Cash!!! - Minek megy a tûzoltó az erdõbe? - Fának.
Válasz Naib üzenetére (#960): Pontosan, a Nilus also folyasanal van Also-Egyiptom, a felso folyasnal Felso-Egyiptom. :azzaz Wilo :hello :P Amugy Ausztrianal azert tegyuk hozza, hogy Felso-Ausztria is az orszag E-i reszen van. Egyebkent ott a Duna folyasa a meghatarozo. :azzaz
Naib 2004. március 8. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#958): Nem tengerszint hanem a Nílus folyásiránya tudtommal. Az megy Délrõl Északnak.
Every man lives - not every man truly dies!
MaDEyE 2004. március 8. 1654 hozzászólás 193.
Válasz balu üzenetére (#956): :kira
Aki hüJe hallyon meg oké?
Ja VAnnak ilyenek,Pl sok hülye azt hiszi hogy alsó-Egyiptom Egyiptom déli részét jelenti.Pedig valójában ez nem égtájra utal hanem tengerszint feletti magasságra és alsó-Egyiptom északon van.(persze tudni kéne leírni heylesen is de nekem nem megy a helyesírás). Mintahogy alsó-Ausztia is Ausztria északi részén van. ;)