Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. február 28. 5151 hozzászólás 21.
az az avatar egy gosu :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
iko 2004. február 28. 976 hozzászólás 371.
Válasz aGonY üzenetére (#848): nOja avatárján 1 szatir van =]
Loading...
balu 2004. február 28. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#843): :kira :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu 2004. február 28. 4397 hozzászólás 31.
Válasz p1N üzenetére (#845): Nem mondod komolyan... :o :o :o
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz aGonY üzenetére (#848): kuvva vagány az avatárod grat! :sor :sor :sor :sor :sor :sor :sor
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
p1N 2004. február 28. 184 hozzászólás 1843.
Válasz moszkito üzenetére (#850): .... moszkito te jöttment nimand buta vagy
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
moszkito 2004. február 28. 96 hozzászólás 2920.
Válasz armithis üzenetére (#843): sztem jó volt :kira Válasz p1N üzenetére (#844): ez most vallás vagy vicc topic?
"Stop the World! I Want to get off."
Válasz p1N üzenetére (#844): te se tudtam leírni a nevemet :)
2004. február 28. hozzászólás .
Válasz p1N üzenetére (#844): én mohamedán vagyok nem tudhatom :o
Aradebil 2004. február 28. 860 hozzászólás 429.
Válasz p1N üzenetére (#844): :ehh Te kis rabbi :yes
iko 2004. február 28. 976 hozzászólás 371.
Válasz osiris üzenetére (#826): az nem de elaludtam a suliban :sleep
Loading...
Válasz balu üzenetére (#832): és balu. a te vicced is hiteltelen mivel a férfiak 300000 évesen is képesek egészséges gyereket nemzeni míg a nõk egy bizonyos korhatár felett már valszeg korcsot fognak tojni
Válasz armithis üzenetére (#843): ARTIMISZ NEM HITELES A VICCED!!!!!! NEM IS OLVASOM TOVÁBB.... MAGADAT JÁRATOD LE EZZEL HOGY HITELTELEN VICCET IRSZ BE IDE. MICSODA DOLOG EZ. LEGALÁBB NÉZZ UTÁNNA. MÓZES TÁBLÁJÁN NEM 5-5 HANEM 3-7 PARANCSOLAT ÁLT. 3 FÕ PARANCSOLAT(1.URADAT ISTENEDET IMÁDD ÉS CSAK NEKI SZOLGÁLJ, 2. az úr nevéd a szádra hiába ne vedd, 3. az úr napját szenteld meg!!!!) és utánna a maradék 7. ENNYIT NEM TUCC TE POGÁNY FAJANKÓ TE OSTOBA, TE SENKI NULLA
armithis 2004. február 27. 5151 hozzászólás 21.
Felvételi vizsgakérdések szõkék számára Név (a tiéd):________________________________ Az eredményes felvételi vizsgához legalább 3 (három)** helyes válasz szükséges. ** A három egész szám, kettõnél nagyobb, de négynél kisebb. 1) Mi Franciaország hivatalos nyelve. 2) Mondjon pár szót az ókori Babilóniáról, különös tekintettel az építészetre, az irodalomra, a törvényekre és a társadalmi viszonyokra vagy határozza meg Petõfi Sándor keresztnevét. 3) Mit csinált William Shakespeare? (a) hidat épített (b) világutazó volt (c) hadvezér volt (d) színdarabokat írt (e) metrót tervezett. 4) Milyen vallású a Pápa? (csak egy választ fogadunk el!) (a) zsidó (b) katolikus (c) buddhista (d) ateista (e) vudu. 5) Mértékegység átváltás: hány milliméter 0 méter? 6) Mennyi az idõ, ha a nagymutató 12-n, a kismutató 5-ön áll? 7) Megközelítõleg hány parancsolatot hozott az embereknek Mózes, ha tudjuk, hogy az egyik táblán 5, míg a másikon szintén 5 parancsolat állt? 8) Politika: Betûzze le a következõ USA elnökö nevét: Bush, Carter, Clinton. Bush:___________________________________ Carter:__________________________________ Clinton:_________________________________ 9) Egy barna hajú nõ 12 naranccsal rendelkezik. Valakitõl kap még 10 darabot. Akkor most: (a) a hölgy örül (b) a hölgy ügyes (c) nics egyetlen narancsa sem, mert mindet megette (d) nem tudom pontosan, valahol 15 és 99 között (e) a narancsokat nem lehet összeadni. 10) Angliának hat György nevû királya volt. Az utolsót VI. (hatodik) Györgynek hívták. Hogy hívták az elõzõket? 11) El tudja magyarázni Einstein relativitás elméletét? (a) igen (b) nem. 12) Mire valók a ruhafogasok? 13) Melyik földrészen található az Amerikai Egyesült Államok? 14) Magyarázza el Chatelier dinamikus egyensúlyi törvényét VAGY írja le a nevét nagybetûkkel. 15) Hol található egy négyemeletes ház elsõ emelete? 16) Hol található az USA legnagyobb narancstermõ vidéke? (a) Medellin, Kolumbia (b) Florida, USA (c) Montreal, Kanada (d) Róma, Olaszország (e) Mexikóváros, Mexikó 17) Matematika: ha három almád van, akkor hány almával rendelkezel? 18) Melyik városban található a Budapesti Mûszaki Egyetem? 19) Mikor alapították a Budapesti Mûszaki Egyetemet (körülbelül)? (a) idõszámítás elõtt (b) idõszámítás után. bocsa regényért : ): ): ): :):
MaDEyE 2004. február 27. 1654 hozzászólás 193.
Válasz balu üzenetére (#837):Ezt ugy ismerted hogy: Nyuszika Megy az erdõben , osz rotátor! :D
Aki hüJe hallyon meg oké?
jajaja ma ilyen napom van/volt ez már mámma nem fog megváltozni (lehet, hogy vki már ezt is hozzászólta :))
Aradebil 2004. február 27. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#836):mindkettõt irtam,de én tudom hogy csak felfrissittted(lásd linkek topik) :peace
Válasz balu üzenetére (#837): úthenger rulz
balu 2004. február 27. 4397 hozzászólás 31.
Válasz SiTe üzenetére (#835): Jujj de jo lesz!!! Tapsikolok oromomben. :E
Válasz armithis üzenetére (#836): :E Nyuszika megy az erdoben, es uthenger.
a nyuszika meg a medve megy az erdõben. A medve a tisztáshoz ért a nyuszika meg a villanyszereléshez. Ja és még 1 Nyuszika megy az erdõ szélén és egyszer csak leesik! :)
SiTe 2004. február 27. 505 hozzászólás 774.
Válasz balu üzenetére (#832): Jólvan balu, semmi baj, nemsokára itt lesznek a kigyúrt bácsik fehér köpenyben vörös színû kereszttel a vállukon és Mindent el fognak hinni neked, Mindent! :E Amúgy jók a viccek :aha
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Válasz balu üzenetére (#832):pfff piff pufff :] :aha :P ;) :) :E :D ß) :hello
deszarok :) jórtéelembe grat teccenek! :)
- Hogy néz a gázpalack? - ??? - Bután. - Doktor úr! Jó a svédcsepp a meddõség ellen? - Attól függ, hogy hány éves a svéd... Két bolha beszélget egymással. Az egyiknek szép arca van, nyugodt a másiknak kiszáradt a bõre, ráncos fáradt. Mondja a nyugodt arcú a másiknak: - Te nem is tudod hogyan és hol kell meghúzodni? - Mindig rosszul járok, vagy kiráznak, vagy kidobnak. - Na, elmondom mit kell tenned: Keresel egy jó nõt felugrassz a lábszárára, majd lassan, óvatosan mászól felfelé a lábán egészen addig amíg elérsz egy meleg, szõrös helyre, ahol leheveredsz. Másnap a találkozásnál a peches bolha reszket, fázik és még rosszabul néz ki. - Nem azt csináltad amit tanácsoltam? - Dehogynem. - Ééés? - Ma reggel egy motoros bajszán ébredtem, aki 150-nel száguldott. Nemzetközi orvoscsoport pszichológiai tanulmányt végez három szigeten. Az elsõ szigeten csak angolok, a másodikon csak franciák, a harmadikon pedig csak oroszok vannak. Egy hónapig magukra hagyják õket, majd egy hónap múlva visszajönnek tanulmányozni a fejleményeket. Az elsõ szigeten a franciáknál nagyban folyik a kefélés. A második szigeten az angol nõk és férfiak elkülönülve vannak. Az orvoscsoport érdeklõdik az egyik férfitól: - John, mi történt? - Én egy angol úriember vagyok, és nekem nem mutatták be a hölgyeket. A harmadik szigeten az orosz nõk szintén elkülönülten vannak a férfiaktól. A pszichológusok megkérdezik az egyik nõtõl: - Szonja mi történt itt? - Az elsõ nap mindegyikünket megkeféltek. A második nap megalakították a pártot. A harmadik nap pedig kizártak minket kurválkodás miatt. Na mara ennyi, mert mergezest kaptok! :E
Válasz armithis üzenetére (#830): :aha
legalább megpróbálta BIP!
moszkito 2004. február 27. 96 hozzászólás 2920.
Jah :D nemtudtam vagy két hónapja nem jártam rs.hun
Válasz moszkito üzenetére (#827): Ez mar volt nehany napja, bocs. :(
Asszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami ha valaki hazudik, akkor sípol. A gyerek hazaér az iskolából: - Hányast kaptál fiam? - Ötöst anyám! Bíííííííííííííííííp - Hármast! Bíííííííííííííííííp -Jó...egyest. Anya: - Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! Bíííííííííííííííííp Apa: - Bezzeg amikor én iskolába jártam... Bíííííííííííííííííp - Apa, nem jártál iskolába? - Ne szemtelenkedj fiam, az apád vagyok! Bíííííííííííííííííp :E :E :E most kaptam mailbe...
Válasz osiris üzenetére (#825):höhö,ezt elmondom anyunak hátha többet gépezhetek :aha iko:--> x|
osiris 2004. február 27. 330 hozzászólás 1152.
Válasz iko üzenetére (#824): csak ovatosan. mer maj eccer iszonyatos nyomást érzel a fejedben aztan szétpukkan mintegy tulerett gorogdinnye. igérd meg, h ha az inteligenciakvociensed eléri a 666-ot +változtatod a neved iko-rol iku-ra :)
iko 2004. február 27. 976 hozzászólás 371.
Válasz osiris üzenetére (#822): jó van má :D tanultam nem is aludtam :P
Loading...
Válasz balu üzenetére (#818): :E Jajó aszem elirtam :E
osiris 2004. február 27. 330 hozzászólás 1152.
04:37 vazz^^
errõl van szó :sor :E
Loading...
Válasz iko üzenetére (#819): Ja, ahogy a macska siman lemegy a daralon, a mak meg ubolt, mint a faba szult fereg. :E
Válasz balu üzenetére (#818): de ha elképzeled a szitut ugy vicesseb :E
Loading...
balu 2004. február 26. 4397 hozzászólás 31.
Válasz moszkito üzenetére (#815): [quote=moszkito írta(#815)] Mi a különbség a macska és a mák közt? A macska nem ordit ha ledarálják. [/quote] Ezt olvasd at megegyszer! :P :E :hello Amugy kiralyak, volt amit nem is ismertem. :yes :E :kira :kira :kira ß) :E
Aradebil 2004. február 26. 860 hozzászólás 429.
:nem :noo :ehh
moszkito 2004. február 26. 96 hozzászólás 2920.
:nuke
moszkito 2004. február 26. 96 hozzászólás 2920.
Mi a különbség a macska és a mák közt? A macska nem ordit ha ledarálják. A rendõr megállít egy autót, négy idõs hölgy ül benne. - Asszonyom - szól a vezetõhöz -, kérem, ne hajtson 20-szal, akadályozza a forgalmat. - Én csak betartottam a 21 kilométeres ajánlott sebességet. - A 21 nem az ajánlott sebesség, hanem az út száma. - Ja, köszönöm. Feltûnik a rendõrnek, hogy milyen csönd van a kocsiban. - Modja, asszonyom, miért ülnek ilyen dermedten az utasai? - Ó, ne is törõdjön velük, mindjárt rendben lesznek. Most kanyarodtunk le a 210-es útról. Mi a különbség a fasz és az ablaküveg között? Verd ki mindkettõt és megtudod Mikor adta fel a kaméleon? Mikor találkozott a skót szoknyával.. Egy férfi kétségbesetten áll az utcán, mobiltelefonnal a fülén. Egyszercsak elmegy mellette egy fiatal nõ, mire a férfi megszólítja: - Ne haragudjon hölgyem, de a feleségemnek ma van a születésnapja és éppen parfümöt rendelnék neki ajándékba, de megéreztem az ön illatát. Megmondaná milyen parfümöt használ? - Latros-t - valaszolja a nõ büszkén. A férfi ismét a füléhez emeli a telefont és beleszól: - Oké! Bármi lehet csak ne Latros, mert az rohadt büdös. A kormány új adót akart kivetni a számolni nem tudó emberekre. Aztán rájöttek, hogy ilyen már van: a lottó.. - Ez a csigapástétom az étlapon, tényleg teljesen csigából van? - Hát, az igazat megvallva, van benne disznóhús is. - És mennyi? - Fele-fele, egy csiga, egy disznó. - Hogy hívják azt a magyaros ételt, amit a kanibálok is szeretnek? - Töltött papprita. Pistike és a barátai elmennek Mórickához, hogy kihívják focizni. Móricka anyja nyit ajtót. - Csókolom, Móricka kijöhet focizni? Erre az anya: - Dehát Móricka meghalt. - Nem baj, azért a labdát elkérhetjük? Én nem félek a cápátol, csak attól, hogy megharap. A zsiráf és a nyuszika beszélgetnek. -Mond nyuszika! El tudod képzelni az milyen jó, hogy valakinek 4 méter hosszú nyaka van? -Eltudod az képzelni, hogy, forró nyári napokon a fagyi 4 méteren keresztül hûti a torkodat. -Nem zsiráf, nem tudom. -És azt el tudod képzelni, hogy hideg téli estéken a whisky 4 méteren keresztül, melegíti a torkodat? -Nem zsiráf, nem tudom. -De mond zsiráf, hánytál már?
KaDkA 2004. február 26. 1553 hozzászólás 211.
Válasz balu üzenetére (#813): pff :D
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
balu 2004. február 26. 4397 hozzászólás 31.
Jajj, en kb altisi harmadikban rohogtem ezeken. :noo Amugy meg: - Mi a kulonbseg a baratno es a feleseg kozott? - 45 kg. :azzaz :yes :E Egy szép napon beállít a kacsa egy falusi kocsmába. - Egy korsó sört kérek! A csapos csodálkozik, hogy beszélõ kacsa, de végül csak kiszolgálja. Így megy ez nap-nap után, beszélgetnek, össze is barátkoznak. Kiderül a kacsa a szomszéd építkezésen dolgozik, mint komuves, a fárasztó nap után jólesik neki a sör. Aztán egy nap cirkusz érkezik a faluba, a cirkuszosok is megjelennek a kocsmában, a csapos beajánlja õt, a cirkuszigazgató beleegyezik. Másnap megnézi a kacsát és ha igaz amit a csapos mond óriási karrier várhat rá a cirkusz világában. Este jön a kacsa a szokásos söréért, a kocsmáros lelkendezve újságolja neki a nagy hírt, biztosan alkalmazni fogja õt a cirkuszigazgató, a kacsa bejárhatja a világot a cirkusszal, óriási karrier, rengeteg pénz. Mire a kacsa kissé tamáskodva: - Oké, az építkezésen lassan már végeztem, szívesen dolgoznék cirkuszban, de árulj már el valamit te csapos: mit kezdenek a cirkuszosok egy komuvessel? :hey :o :E Az illuzionista egy hajon dolgozott. Minden heten tartott bemutatot. Mindig mas volt a kozonseg, igy megengedhette, hogy mindig ugyanazt a musort adja elo. Az egyetlen problema a kapitany papagaja volt. Egy ido utan musor kozben bekiabalt es elarulta a titkokat: - Aaaaa nezzek, ez egy masik kalap! - Aaaaaaaa nezzek, a virag az asztal alatt van eldugva! - Aaaaa... van egy kartya a kabatujjaban! Az illuzionistat bosszantotta, de nem volt mit tegyen. Egyszer baleset tortent es a hajo elsullyedt. Nem maradt eletben csak az illuzionista meg a papagaj. Nehany oran at egy deszkan uszkalva, szotlanul, ellensegesen meregettek egymast. Vegul a papagaj megszolalt: - Oké, feladom! Hol a hajo? :o :dread :hey :E
NeCro_TNT_ 2004. február 26. 260 hozzászólás 1423.
-Milyen mely a pina? -fasz tudja..
fakk
Kasas 2004. február 26. 860 hozzászólás 428.
Miért nincs a pinában áram???? -Mert kibaszták!
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
MOLOCH 2004. február 26. 560 hozzászólás 709.
Válasz balu üzenetére (#804): nagyon ott van :) :E :E ß)
The world is mine!
Kasas 2004. február 25. 860 hozzászólás 428.
Móricka ül a buszon.Egy öreg cigányasszony felszáll a következö megállónál,kezében görbebottal.Míg odaér Móricka közelébe végigkopácsolja a botjával a buszt. Móricka odaszol neki:mama, mér nem húz gumit a végére, hogy ne kopogjon. Erre a vénasszony: húzott volna apád gumit a faszára és akkor lenne ülõhelyem!! :E
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Aradebil 2004. február 25. 860 hozzászólás 429.
Válasz romulan üzenetére (#805):jihááá :D
balu 2004. február 25. 4397 hozzászólás 31.
Válasz romulan üzenetére (#805): Pfff :E