Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. február 25. 4397 hozzászólás 31.
Válasz romulan üzenetére (#805): Pfff :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. február 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Tot üzenetére (#801): Lajos vicc rulz ez kira grat :)) :): :) :): ): :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
romulan 2004. február 25. 35 hozzászólás 5027.
Na: Magy a gyerek az orvoshoz: -Doktor bácsi, az apámnak kellene valami, mer már nem megy neki úgy a mamával. -Itt van, de mond meg neki, hogy ez nagyon erõs, el ne felejtsd, 10 naponta csak egy szem engedélyezett! Persze a gyerek összekeveri, s azt mondja otthon, hogy egy napon 10-et kell bevenni. Egy ht múlva találkozik a gyerek a dokival. -Na, fiacskám, bevállt apádnak a szer? -Be. Anyám meghallt, a nõvérem terhes, nekem fáj a hátsóm, a kutyánk meg nem mer hazajönni! :azzaz
Iskola a hetvenes evekben. A fiatal tanitono eszreveszi, hogy Moricka nem figyel az oran. Felszolitja: - Moricka mennyi ketto meg ketto? - Mit tudom en. Menjen maga a p*csaba! A felhaborodott tanitono a fulenel fogva vonszolja be Morickat az igazgatohoz: - Igazgato ur, ez a gyerek azt mondta nekem, hogy menjek a picsaba! - Micsodaaaa?! Nem felsz, te kis szemtelen hogy elevenen megnyuzlak?! - kiabal az igazgato Morickara. - Maga pofazik?! Maganak budos a laba! - Hoooogy?! Mit mereszelsz, te?! - ordit az igazgato -. Ki a te apad, mi?! - Parttitkar. - Hm. Es a kedves mama? - Az is parttitkar. Elgondolkodik az igazgato, majd a tanitonohoz fordul: - Nezze kollegina, en most elmegyek labat mosni, maga meg tenyleg menjen a picsaba!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Tot üzenetére (#801): XIV. Lajos arab szammal, lol!!! :aha :aha :aha Amugy jok csak ismertem oket. :hello
Naib 2004. február 24. 5216 hozzászólás 19.
Ismertem de azért jók:) tot powa! ToT)Tot(13
Every man lives - not every man truly dies!
Tot 2004. február 24. 973 hozzászólás 373.
Na írok én is pár viccet: Kisgyerek áll pöcegödör szélén zokogva. Odasiet a szomszéd. -Mi bajod fiam? -Beleesett az anyám a pöcegödörbe!!! Az hapsi azon nyomban beleveti magát, párszor lebukik, keresgél, majd kicsit késöbb elkeseredetten visszajön. -Fiam, sehol sem találtam az anyád! -Akkor már a csavar sem kell!!!! (és beledobja az emésztõbe) 14. Lajos áll a tükör elött. Néezegeti a szemét. -Hmmm a szemem az anyám... Megpöcköli a fülét. -A fülem.... ...a fülem pedig apám. Megvakarja az állát -Az állam én vagyok! Csákó bemegy az urológiára: -Doktor úr. Adjon valamit, korai impotenciával küszködöm és nem áll fel. -Tessék itt van ez a zöld por, nedvesítse be, és kenje a farkára. Úgy menni fog. 2 nap múlva visszajön a fazon. -Doktor úr, nem segített, csináljon már valamit! -Najó, akkor itt van ez a piros por, szintén nedvesítse be, majd dörzsõlje be a péniszét vele. Így már menni fog. Szintén 2 nap múlva jön vissza a hapsi. -Doktor úr, így sem megy. -Akkor nincs más választás, itt van ez a fehér por, ezt is nedvesítse be, majd kenje be a falloszát, garantált a siker. Eltelik 1 hét, 2 hét, mire a csákó visszajön. -Hihetetlen doktor úr, mûködik!!! -Hát igen... ...a gipsz az gipsz!!!!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
armithis 2004. február 24. 5151 hozzászólás 21.
figy a család fán vannak kapcsolatok meg hát rokon meg teso szal nehuzdki a gyufát basszus
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Aradebil 2004. február 24. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#798):akkor ezeket vki msá küldte rám :scatter
Válasz Aradebil üzenetére (#797): figy ezek nem hívnak hanem kopogás közben lyukasztják az ajtót és téged ha nincs pokoli öszötönöd, hogy itt az Ukrán mafia :) picim szal tedd össze a kezde, hogy még élsz :)
Válasz armithis üzenetére (#796):bazz itt voltak....aszondtam téves hívás :aha
nope, akkor szolok a maffiának ,hogy felejtsenek el téged! :):):):):)
amugy az nem egy :ezt akart lenni hanem: válasz......: ezt láttam :sir
Válasz Nickhos üzenetére (#791): Addig kerüld a munkát amíg van mit!
balu 2004. február 24. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#789): :E
Válasz Aradebil üzenetére (#790): oszt mittugyam én ezt te... :)
Nickhos 2004. február 24. 136 hozzászólás 2310.
A Munka nem olyan mint a farok! Mingíg állhat!
No deal! No ally! GL KB
Válasz armithis üzenetére (#789):ezt a naplóban mesélte a noszály sanyi :aha
haver vicce! :) Vásárló a vadászboltban: - Van terepruha? - Van csak nemtaláljuk :) :kira :kira ß) :E :nem (fallen-ag thx)
Válasz balu üzenetére (#786): :kira :kira :kira
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Kashuka 2004. február 23. 5349 hozzászólás 17.
Válasz balu üzenetére (#786): :DD:D:D:D:D:D
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
balu 2004. február 23. 4397 hozzászólás 31.
A vadasz elmegy medvet loni. Odaall a barlang ele, lo nehanyat befele, elfogy a loszer. Kijon a medve, es azt mondja: - Ha leszopsz, megkimelem az eleted! A vadasz mit tud tenni, leszopik, majd masnap allig felfegyverkezve visszamegy. Bedob ket kezigranatot, majd kilo 3 egesz tarat a Kalasnyikovbol, aztan elfogy a municioja. A medve sertetlenul kijon, es megismetlodik az elozo napi incidens. Harmadnap a vadasz vallrol indithato raketaval, gepagyuval ter vissza. Megereszt befele egy raketat, majd a gepagyubol is kilovi befele az osszes toltenyt. Elul a por, kijon a medve, a fejet csovalva: - Vadasz, vadasz, te szopni jarsz ide... :yes :]
Válasz Simple_CyBeR üzenetére (#784): :E Szakallas, de kiraly. :kira
nyuszika talál az erdõben egy puskát, gondolja, hogy jól megszivatja a medvét. megy hozzá. -Hello Medve! DUR DUR DUR!!!! -Találtam egy nagy kupac szart! DUR DUR DUR!!!! -Gyere csak ide! DUR DUR DUR!!!! -Ha nyomban nem eszed meg ... kat kat kat -... akkor én eszem meg! :E
Armi, Ara lol :E, kar, hogy mindegyiket ismertem. ;( :hello
armithis 2004. február 23. 5151 hozzászólás 21.
jajaj !
NeCro_TNT_ 2004. február 23. 260 hozzászólás 1423.
aucs :sir :hello
fakk
Aradebil 2004. február 23. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#779):tudtam hogy mellettem fox állni ;)
arad ez színvonalon aluli :)
Aradebil 2004. február 23. 860 hozzászólás 429.
ugylátom mennek a gagyi viccek énse maradjak ki: Nyuszika megy az erdõbe.Találkozik a csirkecommbal Szija Nyuszika mehetek veled? Hát persze! Ketten mennek továbbb találkoznak a kanapéval: Szaiasztok mehetek veletek? Hát persze. Mennek tovább eccerre csak találkoznak a FARKASSAL ÉRTED A FARKASSAL A FARKASSAL VÁGOD HÁHÁ :noo :noo :noo :noo
Válasz balu üzenetére (#776): - Mit lehet leszedni a pucér titkárnõrõl? - A fõnökét. laposszar de jo :)
Válasz armithis üzenetére (#775): Persze! :azzaz :yes
Válasz balu üzenetére (#774): najo rögötnözzek gyorsan választ erre?
Válasz armithis üzenetére (#773): Na, akkor meg 2 hasonlo kaliberu: - Hogy hívják azt a sexet, amitõl lefogysz? - ??? - Fogyó kúrás. - Anya hányingerem van. - ??? - Mit tudom én kisfiam. :hello
Válasz Walkman_ üzenetére (#772): ez már nem normálin. ;)
Walkman_ 2004. február 23. 1289 hozzászólás 266.
- Hogy hívják a tanácstalan rovarokat? - Mitévõ legyek...
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
armithis 2004. február 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#770): nme feltétlen kell viszonozni :) csak okkal tedd az a lényeg.
zSiVaNy 2004. február 22. 595 hozzászólás 654.
huhúú köszi már 3 egészes az átlagom:D azt hiszem én már adtam egy 1es vagy 2est ebben a hónapban, szóval sajna nem tom viszonozni:E
armithis 2004. február 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#763): joooooooooo :))) egy 5-st kaptál is fiam
jaja, amúg y kira :kira :kira :kira :E hogy ne csak a magyar oktatást fikázzam :)
Quadra_slam 2004. február 22. 543 hozzászólás 724.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#763):10/10
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
balu 2004. február 22. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#763): Kiraly! :E :aha :E
Aradebil 2004. február 22. 860 hozzászólás 429.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#763): :E :) ;) :hello
ennyit a magyar oktatásról :sir
zSiVaNy 2004. február 22. 595 hozzászólás 654.
Eredeti helyesírással és fogalmazással gyerekdolgozatokból!! Mi a zsigerzacskó? Az a rész a csigának, amibe a beleit tartja. A zsigerzacskó ara való hogy abba szarjon a csiga és a csigaház alatt jön ki. Miért van Gárdonyi Géza sírjára az írva, hogy "Csak a teste" Mert a fejét levágták a törökök. Sorold fel a páros ujjú patásokat! Sertés, disznó, malac, mangalica Kik voltak a vándor énekesek? Nevezzetek meg egyet közülük! Kodály Zoltán. Sorold fel a vízpart növényeit! Vízi tündér. Jellemezd a vidrát! Teste: formás. Mi az ösföld? Ahol barna emberek és asszonyok laknak, és mindegyik feketehajú. Melyek hazánk természetes életközösségei? Magyar, német, finn. Jellemezd röviden kedvenc hösödet utazókról, felfedezökröl olvasott könyv alapján! Nekem Jean-Claude van Damme, mert bátran viselkedik és jó a mozgása. Mi a humusz? Elpuszlott állat. Ismerd fel rajzról az állatokat! Pézsmapocsék Mocsári patkány Írj magyarországi halakat! Potty, pngy, jégér, szálszalóka, légy, gólya Milyen betegséget lehet kapni a parlagfütöl? Energiát. Az oroszlán jellemzése. hangja: vastag, kitörö látása: gonosz A cápa jellemzése: Embert nem eszik, de nem lehet benne bízni. Milyen tápanyagokat ismersz? Sósav, színsav. Harmadikosak a csapadékképzödésröl: Ha a hideg levegö összeütközik a meleg levegövel abból lehelet lesz. Ha hajnalban kimegyünk, vizes lesz a papucsunk. A hódara káros, mert feldönti a kocsikat. Csapadékfajta: lisztharmat. A baktériumokról: Van mikroszkópikus ami kicsit nagyobb, mint ami mikroszkóppal látható. A középkorú lovagok a lovagi tornákon mindig egy hölgyet tuztek maguk elé. A nemzetiségi iskolákba több ajkú diákok járnak. Nyáron no a kalapos gomba, télen a kucsmagomba. Villon fo muve az Ótestamentum. A görög ábécé kezdete: alfa, béta, céda... II. József, a vaskalapos király Mária és Terézia fia volt. A fecske egy költözo madár, olyan mint agólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlit rá. Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elol maga a császár is csak álruhában tudott menekülni. Az éhenhalt sereg kitakarodott az országból. A harangvirág a bimbambuszok családjába tartozik. A végek vitézei többnyire nem éltek haláluk napjáig, mert már korábban elestek. Shakespeare vig nokkel élt Windsorban és tévedesbol vigjátékokat irt. Zrinyit a bécsi kamarilla által felbérelt ólmozott vadkan ölte meg. Az oserdo olyan terület, ahova emberi kéz még nem tette be lábát. A zsidó egyházi zene legismertebb tekintélye Palesztina volt. Kolombusz háromszor indult útnak, bár a második útján meghalt. Szulimant a szigeti ostromnal megölték, ezért egyelore felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghóditsa Ady Boncza Bertalant vette feleségül. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak. A Toldi olyan mu, amelyben a fohost feldolgozzák. A koolajat kövekbol sajtolták. Eötvös József többek között Budán született. A XVIII. századi fourak palotakertjei tele voltak szépen nyirt szökokutakkal. Anonymus III. Béla névtelen jegyese volt. Bibliát Guttenberg találta fel. A kutatók az oshazában megtalálták az osmagyarok hátrahagyott részeit. Akkor itt van egy c sebességgel mozgó ember... (gy.k. c =fénysebesség) A Magna Charta Libertatum kimondta, hogy ugyanazért a bunért senkit nem lehet kétszer megölni. Egyiptom oslakói a múmiák. Julius Ceasart a márciusi Idusok ölték meg. És akkor a költo megirta Szundi két apródja cimu versét.
Quadra_slam 2004. február 22. 543 hozzászólás 724.
A vers 10 pontos.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Newlocal2 2004. február 22. 792 hozzászólás 478.
tudjatok mi az a szex rodeo? - Megleped hatulrol az asszonyt es azt mondod neki hogy a kedvenc kurvad is ezt a pozt szereti, aztan 10 masodpercig rajta kell maradj =] :yes :yes :yes
Reach, Nal_ra , Rainbow Xellos, Boxer, GoodFriend Gorush, YellOw, a tobbi szutyok..:P
Aradebil 2004. február 22. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#759):az jobb hogy nem tom de szivesen dobálnám :yes
armithis 2004. február 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zSiVaNy üzenetére (#757):deszar :) ismerem miaz ha feldobják semmi leesik egy 5000-es? nemtom de nekem kell! :hello
fiR 2004. február 21. 1306 hozzászólás 264.
=)
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát