Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

DJWindsurfer 2007. december 11. 914 hozzászólás 403.
Egyszer volt, régen volt, a Mikulás karácsony elÕtt észrevette, hogy a 4 manósegédje megbetegedett. De a segédmanók nem tudtak olyan gyorsan csomagolni, mint az igazi manók. A sok baj közepette Mikulásné bejelentette, hogy az édesanyja velük fogja tölteni a Karácsonyt. Szegény meggyötört Mikulás ennek hallatán kiment a szánhoz, de szomorúan vette tudomásul, hogy az 5 ból 3 vemhes, 2 meg ismeretlen helyre távozott a kerítésen átugorva. Ezek után a teljesen összetört Mikulás bement a házába, hogy igyon egy kis pálinkát, de azt látta, hogy a segédmanók már mindet megitták. Erre olyan mérges lett, hogy a kezében tartott poharat összetörte. Mikor össze akarta söpörni a szilánkokat, rájött, hogy az egerek régen megették a seprût. Ekkor csöngettek, és a lelkileg meggyötört Mikulás ajtót nyitott. Az ajtóban egy angyalka állt, kezében karácsonyfával. Az angyalka így szólt: - Hát nem csodálatos a mai nap? Így alakult ki az a szokás, hogy a karácsonyfa csúcsára angyalkát húznak... :D :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
rambo6 2007. december 10. 203 hozzászólás 1713.
Egy férfi egy idegen városban felkeresi a nyilvános házat. Kellemesen eltölt egy órát, majd távozás elõtt megkérdezi, mennyivel tarozik. A lány nem válaszol semmit, csak odaad a férfinek 200 dollárt. Így megy ez következõ este is, a férfi felkeresi ugyanazt a lányt, és újra 200 dollárral a zsebében távozik. Harmadik este ismét együtt vannak, a férfi megint kérdezi, hogy mivel tartozik, a lány pedig azt feleli: 300 dollár. A férfi nem érti a dolgot: - Hogy-hogy? Tegnap meg tegnapelõtt is én kaptam 200 dollárt, most meg fizessek 300-at? Miért? - Ma nem volt filmezés
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SzuL 2007. december 10. 1411 hozzászólás 235.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#12956): sztem szar mindkettõ :$
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
bW-kNigHt 2007. december 10. 140 hozzászólás 2275.
Hy! 1.: Találkozik a francia, a német és a cigány a jótündérrel. Mindenki kivánhat egyet, de csak ha futtok közbe, mibe tegyelek benneteket!-mondja a tündér Francia futva azt mondja én sörbe akarok esni! És oda is esik Német : én pénzbe akarok esni! Oda is esik Cigány megbotlik egy fába és azt kiabállja: A g*cibe ! :P Írországba volt hawerom és õ mesélte: 2. Két alkoholistaember hajótörést szenved és hánykolódnak a mentõcsónakban. Találkoznak a jótündérrel, és azt mondja nekik: Kívánjatok egyet, mi történjen veletek! Rávágja az egyik: Legyen az egész óceán Guiness(egyik legjobb sör-Írországban). Azzá is változik. Rákiált az egyik! TE HÜLYE MOST HUGYOZHATUNK A CSÓNAKBA! OMG:D
DesZkA, sC pOw^
SzuL 2007. december 9. 1411 hozzászólás 235.
Válasz rambo6 üzenetére (#12954): volt már, de rohadt nagy :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
rambo6 2007. december 9. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Reaper üzenetére (#12953): ez tetszik :kira Egy nõ a supermarketben vásárol, és lassan oda ér a pénztárhoz. A pénztárnál egy férfi áll mögötte a sorban. A férfi leszólítja a nõt: - Elnézést hölgyem ön ugye egyedülálló? - Igen, de honnan tudja? Abból amit vettem? - Nem, azért mert ronda vagy bazzeg...
Reaper 2007. december 9. 259 hozzászólás 1431.
Egyik évben szilveszteri partira indultunk a férjemmel. Felöltöztünk, mindent elrendeztünk a házban, bekapcsoltuk az üzenetrögzítõt, beállítottuk az automata éjjeli világítást, majd hívtunk egy taxit. A macskát kivittük a kertbe, mert ha bent hagyjuk, mindig megpróbálja megenni a papagájt. Amikor be akartam zárni az ajtót, a macska hirtelen visszaosont az ajtó résén a házba. A férjem utána ment, hogy elkapja, én pedig beültem a taxiba. - A férjem is jön azonnal, csak még felszaladt elköszönni anyámtól. - mondtam a taxisnak, mert nem akartam, hogy megtudja, üresen hagyjuk a házat. Kis idõ múlva jött is a férjem, kifulladva vágódott be a kocsiba, és ezt lihegte: - Bocs, hogy ilyen soká jöttem. Felloholtam a lépcsõn, sehol senki, végül megtaláltam az ágy alatt. Egy vállfával tudtam csak kipiszkálni onnan. Utána meg nyakon kellett csípnem, mert ki akart ugrani a kezeim közül. Végül rádobtam egy pokrócot, hogy meg ne karmoljon. Nagy nehezen lecipeltem a kövér seggét a lépcsõn, és kihajítottam a kertbe. Erre a taxis jelentõségteljesen hátranézett ránk, majd elindultunk. :D:D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Lord 2007. december 9. 187 hozzászólás 1828.
Válasz SosMogyi üzenetére (#12946): te gyakran szoktál a mûködõ fûnyíró alá nyúlni? sanszosabb a láncfûrész, mert az közelebb van az ujjadhoz:) Válasz Saturas üzenetére (#12942): ez jóóóó:)
Let your heart beat for the Revolution!
kalanyos 2007. december 9. 27 hozzászólás 5741.
Válasz Dominator üzenetére (#12945): hát ez így nagyon gyenge de a rendes verzijója is elég old
te mirõl beszélsz, ezek mind ugyanolyan
rambo6 2007. december 9. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Ezekiell üzenetére (#12949): nemtom, ez igy nagyon mittomen........... :confused
Ezekiell 2007. december 9. 2392 hozzászólás 108.
Válasz rambo6 üzenetére (#12930): ez valójában így van: Miért jobb az Alzheimer, mint a Parkinson? Inkább felejtsem el, hogy mennyit ittam, mint h kilötyköljem a piám! De majdnem :)
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
NaYaToss 2007. december 9. 47 hozzászólás 4362.
[i][flame - Caleb][/i]
paradoX 2007. december 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz armithis üzenetére (#12941): :D:D:D::D:D
MinD You!
SosMogyi 2007. december 8. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Lord üzenetére (#12938): fûnyíró/láncfûrész nemmind1?:P Válasz Saturas üzenetére (#12942): vicces :)I
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Dominator 2007. december 8. 1010 hozzászólás 356.
Háhá, ez jobb. Az eleje már nem tudom, hogy van. ... - Most jövök az anyósom temetésérõl. - És miért vagy úgy összekarmolva? - Mert védekezett.
Ketrecet épits or ban!
rollder 2007. december 8. 4 hozzászólás 13107.
Két barát beszélget: - Mondd, miben halt meg az anyósod ? - Gombamérgezésben. - Ezt nem értem. Én úgy hallottam, hogy tele volt zúzódásokkal. - Tudod, az Istennek sem akart enni...
rambo6 2007. december 7. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Saturas üzenetére (#12942): Joo :)
Saturas 2007. december 7. 717 hozzászólás 531.
A fiatal cowboy áll a nagyapjával a kocsmában. - Te, nagyfater! Mit csináljak, hogy én legyek a legjobb lövész? - Hát, fiam, az övedet kicsit ferdítsd el, hogy jobban kézre álljon a pisztoly! Az unoka elferdíti, majd kikapja a pisztolyt és ellövi a zongorista nyakkendõjét. - Na, öreg, most már én vagyok a legjobb lövész? - Nem, fiam. Vágd ki a pisztolytáska tetejét, hogy a kakas ne akadjon bele! A srác kivágja. Elõrántja a fegyvert, és lelövi a zongorista fejérõl a kalapot. - Már biztos én vagyok a legjobb lövész, igaz, nagyfater? - Még nem, fiam. Menj ki! Az ajtó mellett van egy bödön zsír, mártsd bele a pisztolyod! - A csövét vagy a markolatát? - Az egészet jól nyomd bele! - Akkor én leszek a legjobb lövész? - Nem, fiam, de ha feláll Wyatt Earp a zongorától, és feldugja a seggedbe, nem fog fájni annyira.
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
armithis 2007. december 7. 5151 hozzászólás 21.
mi a kulonbseg a repulo es a radir kozott? ??? a repulo lezuhan a radir meg nezne ha lenne szeme sziasztok :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
rambo6 2007. december 1. 203 hozzászólás 1713.
Piroska kint ül a ház elõtt nagy terpeszben, szoknyában, bugyi nélkül és eszi a dinnyét. Pista bácsi elmegy a ház elõtt, és észre veszi, hogy Piroskán nincs bugyi. - Te Piroska, nincs rajtad semmi. - Tudom, de legalább nem a dinnyére mennek a legyek... --------------------------- Egy férfi belép a kocsmába és leül kényelmesen egy asztalhoz, jön a kocsmáros, mire ez: - "Egy rántotthúst meg egy sört! A BMW-s rohadt kurva anyját - Pfuj!" - és köp egy csulát. A kocsmáros meglepödik, de felveszi a rendelést. Míg ez a rendelésére vár folyamamtosan csak ismételgeti: - "A BMW-s rohadt kurva anyját - Pfuj!" - és köp mindig hozzá egy jókora csulát a földre. A többi vendég egyre idegesebb lesz, mire a kocsmáros odamegy a köpködöshöz: - Na, legyen már szíves és hagyja abba a káromkodást meg a köpködést. A végén még elüzi az összes vendégemet! De ez csak egyre tovább: - "A BMW-s rohadt kurva anyját!" és csak tovább köpköd: "Pfuj! Pfuj!" A kocsmáros idegesen: - "Hagyd már abba! Mi a fasz ütött beléd!?" Mire ez: - "Hát ide figyelj! A BMW-s rohadt kurva anyját! Pfuj!" Köp. - "Ma reggel a 40 tonnás pótosommal megcsúsztam és beszálltam az árokba. Kijönni semmi esély - A BMW-s rohadt kurva anyját! Pfuj!" Köp. "És ekkor egyszer csak megáll egy X5-ös BMW-s a rohadt kurva anyját! Pfuj!" Köp. "Kihúzzalak?" Mire én: "Ha sikerül bazd meg, esküszöm leszoplak!"
rambo6 2007. november 30. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Max_Power üzenetére (#12928): nyugi, en ismertem igy is :)
Lord 2007. november 30. 187 hozzászólás 1828.
Válasz SosMogyi üzenetére (#12937): sztem meg láncfûrész és tanga
Let your heart beat for the Revolution!
SosMogyi 2007. november 30. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Max_Power üzenetére (#12928): az a fûnyíró és a tangával van igazából
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Protexinke 2007. november 30. 219 hozzászólás 1623.
-
Bludger 2007. november 30. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#12933): ez simán lehet, hogy megtörtént, nem is egyszer :)
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
eX 2007. november 30. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Max_Power üzenetére (#12928):jájjj ez nagyon nem így van :S
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
rambo6 2007. november 29. 203 hozzászólás 1713.
Fiatal üzletkötõ srác elõször van üzleti úton. A cég, mivel neves nagy cégrõl van szó a hiltonban foglal neki szobát természetesen.A srác nagyon megvan elégedve a munkahelyével, majd hogy napi fáradalmait kipihenje egy kis sexre támad kedve. Rögtön nyúl is a telefonkönyvhöz, majd tárcsáz. A telefonban egy kellemes hangú hölgy szólal meg: -Jóestét kívánok kedves uram, miben segíthetek önnek? -Heló szivi, na jól figyelj, ecsetelem mire gondoltam.Szóval az a helyzet hogy miután kinyaltalak a bugyidból bekaphatnád de úgy tövig, majd úgy a fél órás cumi után megdolgoznám a p*ncidat, valamint a popsidat is kezelésbe venném, ezekután nyomhatnánk úgy is hogy kétkézen állsz én pedig az ágyról fentrõl tollak kifordítva, majd ha esetleg elégedett leszek a szolgáltatással megihatunk egy üveg champagne-it a fürdõkádban! Mikor érsz ide? -Elnézést kérek, de a teendõim a recepcióhoz kötnek, javasolnám hogy kimenõ hívás esetén a nullát tárcsázza elõre! Köszönöm! :D
Bludger 2007. november 29. 2524 hozzászólás 97.
Híres amerikai riporter felszed egy jó kis csajt, már felkerülnek a szobába, mikor a csávó megkérdi: -Mondd csak szivi, hány éves vagy? -13 -Mennyi?! -Mi van, csak nem vagy babonás? :P
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Hendrix88 2007. november 29. 18 hozzászólás 6972.
Válasz rambo6 üzenetére (#12930): :)
rambo6 2007. november 29. 203 hozzászólás 1713.
- Melyik a jobb, az Alzheimer vagy a Parkinson? - ??? - Az Alzheimer, mert jobb elfelejteni fizetni, mint kilötykölni a sört.
Dominator 2007. november 29. 1010 hozzászólás 356.
Válasz rambo6 üzenetére (#12921): Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12922): Egyik gagyibb mint a másik :) Számomra ezaz örök, miért jobb a modem az asszonynál: -Türelmesen vár a telefon mellett -Nem bánja ha más modemekkel tartasz fent kapcsolatot -Nem bánja, ha a gép elõtt ülsz -Van hozzá kezelési útmutató
Ketrecet épits or ban!
Max_Power 2007. november 29. 1055 hozzászólás 333.
Mi a hasonlóság a hentes és a nõgyógyász között? ??? Nem figyelsz 2 ujjad megy a picsába :kocka
Welcome to Jamrock!
SosMogyi 2007. november 29. 3354 hozzászólás 54.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12920): Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12922): vicces, de kikérem magamnak a legtöbb pont a gitárral nem igaz ami hátrányként/elõnyként van felsorolva!:)
rambo6 2007. november 28. 203 hozzászólás 1713.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12925): akkor lenyomtalak kreativitásban :D
Válasz rambo6 üzenetére (#12924): ezeket nem én találtam ki :O
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
rambo6 2007. november 28. 203 hozzászólás 1713.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12922): jóvvan, ezek jobbak:D nekem csak másfél perc kellett kitalálni, neked? PI:egyebkent az elsõ kanyar nagyon szarra sikeredett LOL, azért is irtam ráá
Hendrix88 2007. november 28. 18 hozzászólás 6972.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12922): Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12920): :D Ezek sokkal jobbak, mint amiket rambo küldött.
akkor folytatom :D Miért jobb a nõ a gitárnál? A nõ szórakoztatóbb, mikor kimegy az áram. A gitár nem lesz tõled nedves. A gitár bemenete csak 9mm-es. A gitáron játszhatsz foggal, de nyelvvel nem. A gitárok nem elég agresszívek. A gitárt csak két kézzel tudod sikításra bírni. A gitár nem visz haza, ha sokat ittál. A gitárt nem érdelkli, ki játszik rajta. Nem tudsz egyszerre két gitáron játszani. Sokkal érdekesebb a nõt vetkõztetni, mint a gitár húrjait leszedni. A gitár tanulás nincs ingyen, és kevésbé érdekes. Ha kis gitárokat akarsz, meg kell venned õket. Nem vehetsz feleségül egy gazdag gitárt. Még a legjobb gitár sem tart egy életen át.
rambo6 2007. november 27. 203 hozzászólás 1713.
Miért jobb a nõ a gitárnál: 1. Egy gitárba sohasem leszel szerelmes 2. Egy gitár sohasem fog lecumizni focimeccs nézés közben 3. Egy gitáron csak az ujjaiddal játszhatsz 4. Egy gitár nemfogja neked a kedvenced, babgulyást fõzni ebédre 5. Egy gitár nemfoja megmasszirozni a hátadat egy nehéz nap után 6. Egy gitárt megszerzésében nincs semmi kihívás, csak bemész és megveszed 7. Egy gitárnak nincs apja, akivel esténként snapszerezhetsz pár üveg sör mellett 8. Egy gitár nemtudja, hogy mûködik a mosógép 9. Egy gitár minden nap ugyanúgy néz ki 10. Egy gitár nem lep meg születésnapodon sexy tangával az ágyban :D
Miért jobb a gitár a nõnél ? 1 A gitáron van hangerõszabályozó gomb. 2 A gitárt olyan hangosan nyekeregteted, ahogy akarod. 3 A gitárt bármikor kikapcsolhatod. 4 A gitárt órákig birizgálhatod anélkül, hogy többet is akarna. 5 Más is játszhat a gitárodon anélkül, hogy megsértõdne. 6 A gitáron közönség elõtt is játszhatsz és nem haragszik meg. 7 Olyan színû gitárod lehet, amilyet akarsz, és nem szól érte senki. 8 Ha a gitárod nem úgy szól, ahogy akarod, visszaviheted. 9 A gitáron egyszerre négy ujjal is játszhatsz. 10 Szerezhetsz olyan gitárt, amit PONTOSAN neked készítettek. 11 A gitárboltban ingyen kipróbálhatod az összes gitárt. 12 Anélkül tanulhatod, hogy kell a gitáron játszani, hogy zavarba jönnél. 13 Anélkül kölcsönözhetsz gitárt, hogy aggódnod kellene, ki vette ki elõtted. 14 A gitár nem viszi el mindened felét, mikor eladod. :dread
RHCPgergo 2007. november 27. 809 hozzászólás 460.
Válasz Mate009 üzenetére (#12915): :D megy az ötös!
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
nagyi 2007. november 27. 4567 hozzászólás 27.
énis
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
freelander 2007. november 27. 1999 hozzászólás 145.
csak azért írok hogy ne ezi legyen felül.
Pez: "születtek nagy deffek"
Ezekiell 2007. november 26. 2392 hozzászólás 108.
Válasz rambo6 üzenetére (#12905): Az elsõ nagyon szar, de a második jó! :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Mate009 2007. november 26. 470 hozzászólás 830.
Válasz Mokamester üzenetére (#12914): Ottvan a galériában gondolom én de 1ébként ott nemis BC ket lehet venni hanem az egy vegyesbolt
2007. november 26. hozzászólás .
Válasz Mate009 üzenetére (#12912): hovatünt a bc áruházas képed?
DaVkOv 2007. november 26. 2174 hozzászólás 125.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#12911): sztem elégszar
this is FleSs YES?
Mate009 2007. november 26. 470 hozzászólás 830.
Válasz koppans üzenetére (#12907): Úgytûnik az RSL selejtezõk c. hírnél már rászántad magad, ezúton is szeretnék gratulálni, csak így tovább :kira
bW-kNigHt 2007. november 26. 140 hozzászólás 2275.
Gusztustalan de rohatt jó:D Nyuszika találkozik a jótündérrel: -Nyuszika ! Jó napom van kivánj 3mat. -Jó legyen az elsõ az, hooooogy , megvan ! Legyen szaros a seggem -Huh, hát legyen, mi a 2.? -Legyen még szarosabb -Oké és milegyen a 3.? -Nyald ki! :D
DesZkA, sC pOw^
rambo6 2007. november 26. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Mokamester üzenetére (#12906): jaj