Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Nickhos 2004. február 6. 136 hozzászólás 2310.
Válasz balu üzenetére (#655): :E
No deal! No ally! GL KB
balu 2004. február 6. 4397 hozzászólás 31.
- Apu, most jó?! - Nem kisfiam. - Apu, és most?! - Még mindig nem kisfiam! - És most jó, apu?! - NEM BAZDMEG, ÉS MOST MÁR TEDD LE AZT A KIBASZOTT RUBIK-KOCKÁT, EZT NEM VAKOKNAK TALÁLTÁK KI! :o Menö csávó az új kocsi átvételekor: - Valami egészen különleges rendszám kéne. Olyan, amiböl az egész országban csak egy van! - IHT-241 megfelel? - Biztos, hogy ilyen nincs másnak? - Szavamat adom rá. - Akkor jó lesz. :azzaz
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu 2004. február 6. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#653): :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. február 6. 5151 hozzászólás 21.
ha mar fajgyuloletnel jarunk akkor, :):) Hogy fér be 50 zsido egy limuzinba? ??? Hamutálon. habár nem is volt annyira fajgyülölet alul de közelít :) Ez viszont az :) Bocs majd moderaljatok ha nem illik ide :E
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
romulan 2004. február 6. 35 hozzászólás 5027.
Az megvan, hogy: Sztálint kérdezik: -Tud róla, hogy sok viccet terjesztenek önrõl? -Hogyne tudnék, gyûjtöm is õket! -Nemondja! -Dede! Már három gulág megtelt a terjesztõikkel!
armithis 2004. február 6. 5151 hozzászólás 21.
ehh :)) iko powwa ez felforduélt :))
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
???
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
SiTe 2004. február 5. 505 hozzászólás 774.
11:25:19 ik0: ûéf 11:25:36 ik0: hát igen ez smile akart lenni Grat iko :E
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Válasz armithis üzenetére (#647): én a tescosat vááááá ;)
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
armithis 2004. február 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#645): cápásat ismertem váááá :)
iko 2004. február 5. 976 hozzászólás 371.
Válasz balu üzenetére (#644): :sleep
Loading...
balu 2004. február 5. 4397 hozzászólás 31.
Ha a cápa a tenyeredböl eszik, a lábadból is fog... A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elö. Fogadd el: egyszer te vagy a galamb, egyszer meg a szobor. TESCO: Tudományosan Elcseszett Selejt Cuccok Osztogatása
balu 2004. február 5. 4397 hozzászólás 31.
T.szerkesztoség! Mélységesen felháborodtam az Önök által szerkesztett keresztrejtvényben szerepelt feladvány miatt: "A szerelem nyílása." A megoldás 4 betu, most nem írnám le. Ez egyszeruen gusztustalan. Nyilvános bocsánatkérést követelek a jó erkölcs nevében! A Megyés Püspök. A szerk. válasza: Tisztelt Püspök Úr! Elnézését kérjük, ha ez Önt felháborította. Azonban fel szeretnénk hívni a figyelmét egy kis apróságra. Az Ön megoldása a "pina" volt, melyet sajnos nem tudunk elfogadni. A feladvány ugyanis nem "A szerelem nyílása" volt, hanem "A szerelem nyilasa", amelyre a megoldás "Ámor" lett volna. Összesen 23465 megoldás érkezett be szerkesztoségünkbe. Ezek között mindössze 2 rossz megfejtés volt, egyik az Öné, másik az Érsek Úré, így ezúton üzenjük az Érsek Úrnak, hogy az Ö "segg" válaszát sem tudjuk elfogadni. A szerk.
balu 2004. február 2. 4397 hozzászólás 31.
Válasz p1N üzenetére (#642): Az volt benne a jo! :azzaz Amugy nalam a Kreten a favorit. :yes
p1N 2004. február 2. 184 hozzászólás 1843.
Válasz aGonY üzenetére (#640): igénytelen volt.
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
balu 2004. február 2. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#639): :E ;) Hajra!!!
2004. február 2. hozzászólás .
Morbid vitte a pálmát.
No igen! Most már szegény baluról fogunk viccet írni. :E Írjon más is!
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
balu 2004. február 1. 4397 hozzászólás 31.
Válasz iko üzenetére (#637): :o ;(
iko 2004. február 1. 976 hozzászólás 371.
jah kretén régen volt MAD is de most már nincs :sir
Loading...
Válasz Kashuka üzenetére (#635): :E Nem, ezeket mindig netrol szedem, mert azert nem kell penzt kiadnom, a Moricka meg draga. Egyebkent akkor mar inkabb Kreten... :azzaz :E
Kashuka 2004. február 1. 5349 hozzászólás 17.
Reggel felkelés után balu szarás közbe olvasgatja morickát aztán itt kiadja ami megmaradt
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
Aradebil 2004. február 1. 860 hozzászólás 429.
:yes
Bemegy egy fekete a kocsmába és kér egy sört. Ahogy iszik látja a kocsmáros, hogy az egyik füle fehér. - Mondja uram, ha meg nem sértem, mitöl fehér az egyik füle? - Hát azért kérem mert én bantu néger vagyok és nálunk ez törzsi jellegzetesség. Másnap megin bemegy egy fekete és kér egy sört. Ahogy issza látja a kocsmáros, hogy az orra fehér. - Mondja uram ha meg nem sértem ugye ön bantu? - Miböl gondolja? - Hát tegnap volt itt egy fekete és a füle fehér volt és ö mondta, hogy ez bantu törzsbeli jellegzetesség. - Ja, hát én tuareg vagyok és nálunk ez a törzsbeli jellegzetesség. Harmadnap megint bemegy egy fekete és kér egy sört. Ahogy issza hát annak meg a gyürüs és a középsö ujja fehér. A kocsmáros megint felteszi a kérdést: - Uram, ha meg nem sértem ön bantu vagy tuareg? - Mibõl gondoja? - Hát volt itt két fekete, az egyiknek a füle fehér volt ö bantunak vallota magát. A másiknak az orra volt fehér ö tuaregnek vallotta magát. Mindkettö azt mondta, hogy ez náluk törzsi jellegzetesség. Nos ön hová sorolja magát? - Ja ! Én csak egy kéményseprö vagyok és éppen most kísértem haza a takarítónöt.
MOLOCH 2004. február 1. 560 hozzászólás 709.
Válasz balu üzenetére (#628): uccso powa ß)
The world is mine!
MaDEyE 2004. január 31. 1654 hozzászólás 193.
Válasz balu üzenetére (#630): :aha
Aki hüJe hallyon meg oké?
balu 2004. január 31. 4397 hozzászólás 31.
Jaja, az nem lenne rossz. :) Apropo, hulye szavak: - Mit kell tenni ha a gázblömbében nem zlinyál a glogyó? - Ebben az esetben rebulgálni kell a hózentûdner csallóját.Namármost ha a birgli nem kallog akkor ott nagy a baj. Ilyenkor kiborgáljátok a káltavélte rippándékmányt, és akkor a rebula masszálni fogja a kilrogot. Ez utóbbi nagyon fontos, mert a hergyugák csak akkor zlinyálnak ha a palak mellett zerbitálod a pipitét. S itt a lényeg: A gázblömbe pipite nélkül mit sem ér! S a glogyó is zlinyálni kezd lassú marszodással.
Aradebil 2004. január 31. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#628):most uccsó vicc prwsident..kéne viccosztályzó izébizé péhápéértékmodulgenerálóbizbasz :aha
- Pistike! Megmondtam, hogy ne beszélj csúnyán és ne tegezd a tanárokat. Büntetésböl írd le 100-szor, hogy "az órán nem beszélek csúnyán és nem tegezem a tanárokat". - Jó - feleli Pistike. Hazamegy leírja 200-szor. Másnap: - Pistike miért írtad le 200-szor, mikor én csak 100-szor kértem? - Azért, hogy örüljél bazdmeg! - Mit csinál egy denevér a mikrohullámú sütöben? - ??? - Zenét hallgat. A nyuszi bekopog a medvéékhez. A kismedve nyit ajtót. - Kismaci, itthon van a papád? - Nincs. - Itthon van a mamád? - Nincs. - Akarsz egy pofont?! Két barátnö beszélget: - Igaz, hogy Feketéné erkölcstelen életet él? - Bizony, bizony. Gyakran találkozom vele olyan éjjeli mulatókban, ahová be sem tenném a lábam!
Aradebil 2004. január 31. 860 hozzászólás 429.
2. vicc for president :sleep
armithis 2004. január 31. 5151 hozzászólás 21.
- Mi lesz ha a szõke nõk is megöregszenek?? - ??? - Jobbnál jobb anyós viccek - Mit visz a szõke nõ egy lakatlan szigetre? - Lakatot. A szõke nõ pincérkedik. - Tessék itt van a pacal és a korsó sör. - Elnézést, de én nem ezt kértem, ezt a szomszéd asztalnál ülõ úr kérte. - Akkor cseréljenek gyorsan helyet!!
Válasz armithis üzenetére (#624): :E :aha
armithis 2004. január 31. 5151 hozzászólás 21.
Hogy hivják a halott kamion sofõrt? márTIR
armithis 2004. január 30. 5151 hozzászólás 21.
nembaj végül is ahány ember annyiféle képpen ad elõ egy viccet
balu 2004. január 30. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#621): Ezt en igy ismertem: Etiop kisgyerek kifogja az aranyhalat. - Ha visszado... [i]nyam-nyam-nyam[/i] :E Igazabol elmondva jo. :azzaz
Etióp kisgyerek horgászik és kifog egy aranyhalat. -Ne egyél meg, teljesítem 3 kívánságodat!!! Mire a kisgyerek: -Csak kettõt! Só és bors. :) :): ):):) ): ):):)
de nehoghy letörjünk mááán! :) ;) :P :aha :] :yes
Válasz Aradebil üzenetére (#617): köcce, hogy így érdekel a létem, csak beteg vagyok :(
iko 2004. január 29. 976 hozzászólás 371.
ki aza OR?
Loading...
Aradebil 2004. január 29. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#615):mi a baj armi? ;(
2004. január 29. hozzászólás .
Válasz armithis üzenetére (#615): ez megcsubbant
armithis 2004. január 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz armithis üzenetére (#613):armi vicc part 02. arra megy noia vállán ramy val és ráesnek armira... vááá jajdulnak fel és mindenki orra esett.. :(
:E ß) ;) :aha
armithis 2004. január 29. 5151 hozzászólás 21.
armithis vicc: armi megy és elesik, mert belerugott vmibe... áááá és orra esik :(
balu 2004. január 29. 4397 hozzászólás 31.
Aranylakodalmat ünnepel a házaspár. A vacsora után megkérdi a férj: - Leéltünk egy életet egymással, áruld már el, hü voltál-e hozzám? - Most már elárulhatom, háromszor megcsaltalak, de mindig a te érdekedben. - mondja a feleség. - Igen? Ez becsülendö. Elmeséled öket? - Talán emlékszel, amikor 35 éves voltál, éppen nem volt munkád, szerettél volna a banktól hitelt kérni. Mivel a bank nem akart hitelt adni, bevetettem magam az igazgatónál, és mindjárt megkaptad a pénzt. Ebböl beindítottad a vállalkozásodat, és biztonságos egzisztenciát teremtettél. - Igen, emlékszem. Ez nagyon rendes volt töled. És mi volt a második eset? - Amikor 40 éves voltál, a sok munkától meg a stressztöl szívbetegséget kaptál. Olyan bonyolult volt a mütét, hogy egyik orvos sem vállalta, de aztán elõkerült egy híres szívsebész, és rendbe hozott. Nos, a szívsebész is ajánlatot tett, amit kénytelen voltam elfogadni, hogy megmentselek. - Ó, ez nagyon rendes volt töled. Nem is tudtam, milyen önfeláldozó feleségem van, soha nem fogom tudni megköszönni. És mi volt a harmadik eset? - Emlékszel, amikor pár éve nagyon szerettél volna a golfklub elnöke lenni, és még hiányzott 17 szavazat? Két labdarúgó játékvezetõ találkozik egy éjszakai bárban. Záróra után megbeszélik, hogy felmennek egyikükhöz egy italt meginni. Csöngetnek, de az asszony ordibálva kidobja öket. Mire a másik felajánlja, igyák meg az italt náluk. Csöngetnek, a feleség ajtót nyit, lesegíti a kabátjukat s bevezeti öket a szobába: - Mit hozhatok drágám? Sört, bort vagy valami röviditalt? Éhesek nem vagytok? Gyújtsatok rá nyugodtan, majd szellöztetek. Mikor kimegy az asszony a konyhába, a vendég megkérdezi a házigazdát: - Hogyan érted el, hogy a nejed hajnali 2 órakor ilyen kedvesen fogad minket? - Hát az úgy volt, hogy vett egy kutyát és betanította, hogy harapjon meg, ha részeg vagyok. Na, jövök éjszaka haza egy kissé dülöngélve, a kutya pedig belémharap. Adtam neki egy sárgalapot. Másnap megint este késön érek haza, a piaszagra újra belém mar a kutya. Felmutattam neki ismét egy sárgalapot, majd amikor harmadszor is ugyanez megismétlödött, levittem a pincébe a kutyát és lelöttem. - Jó, jó, de hogy jön ez a történet most ide? - Hát csak úgy, hogy a feleségemnek már két sárgája van.
Válasz Kashuka üzenetére (#607): Ez jó! =]
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
MOLOCH 2004. január 29. 560 hozzászólás 709.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#605): nebasz neked nem itt a helyed
The world is mine!
nah még iylet az iylet szeretem Lábam szõrös, Hajam dús, Én vagyok a rántotthús! Málló falak, kopott lépcsõ, rozzant spájzban lopott képcsõ locsolóversek: x| Az én versem nagyon durva, meglocsollak büdös k*rva. Kék erdõbe jártam, Zöld ibolyát láttam, Holnap megyek szemészetre. Piros tojás, hímes tojás Jó kocsordi ízzel, Meglocsollak téged, Oxigéndús vízzel! Ha kölnim nem elég jó A magácska hajára, Locsolja meg húsvétkor, Árpi hidraulikája! Zöld erdõben kék ibolya, Hol a tojás? Hol a pia? Zöld erdõben jártam, Össze-vissza csavarkulcs, Szabad-e locsolni? Zöld erdõben jártam, döglött nyulat láttam, kint volt a bele, megetetlek vele. mára enyit lol :ehh
Kashuka 2004. január 29. 5349 hozzászólás 17.
Srác fekszik a csajjal az ágyon. Srác: De szexin néz ki a piros tangád... Csaj: Uhhh.kösszzz.És ha tudnád mennyi tampont spórolok meg vele !?! :yes
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
Megszületett, virágzott, eltemették, kimászott. :azzaz Kösöznjük lefáradhat a szinpadról....