Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Aradebil 2004. január 29. 860 hozzászólás 429.
Megszületett, virágzott, eltemették, kimászott. :azzaz Kösöznjük lefáradhat a szinpadról....
Értem már! Tehát a favágó ment az erdõben és azért voltak látomásai mert már a másvilágon volt.
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Aradebil 2004. január 29. 860 hozzászólás 429.
Ez kul!Kvadra powa :teve
Quadra_slam 2004. január 29. 543 hozzászólás 724.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#602): 2 hangya megy a sivatagban. Mar nagyon reg ota mennek , csak mennek , mennek mar majdnem ehenhalnak mire szomjanhalnak. Na ez a lenti rovidebb valtozata kevesbe nagy es latvanyos szereplokkel, kevesebb figyelemelterelo esemennyel, es kevesebb potyogo loval.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Válasz Mr.x_Lp üzenetére (#597): Ezt most tényleg nem értem.Valaki magyarázza el pls. :ehh
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
armithis 2004. január 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#600): ehh :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. január 28. 4397 hozzászólás 31.
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnö felrajzol egy uborkát a táblára, mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárno bepipul és rászól Pistikére: - Szerinted mit rajzoltam a táblára? - Egy faszt. A tanárnö teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba: - Gyerekek, mi ez a rendbontás, és ki rajzolta ezt a faszt a táblára? A cigany elmegy gyonni: - Mi a bunod fiam? - En megbasztam az anyamat! - Hat fiam, ez nagyon sulyos bun! Menj hatra a templomkertbe, es vagd ki azt a nagy tolgyfat! Talalsz ott fejszet is. - mondja neki a pap, mert tudja, hogy a cigany ugysem tud egyetlen zsoltart sem. A fejsze kicsi is, eletlen is, a fa meg jo nagy, igy a cigany nem halad a favagassal. Egy ido utan visszamegy a paphoz: - Tudja mit atyam? Bassza meg maga is az anyjat, aztan van ott hatul egy harcsafuresz, azzal ketten 10 perc alatt kivagjuk a fat!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu 2004. január 28. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Mr.x_Lp üzenetére (#597): Ismertem, es ez meselve, kicsit ittasan az igazi! :azzaz
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
NeCro_TNT_ 2004. január 28. 260 hozzászólás 1423.
:dread
fakk
Mr_x_Lp 2004. január 28. 77 hozzászólás 3308.
Gizdázik a favágo az erdõbe. Süt a nap, csicseregnek a madarak, szép idõ van. Bennjár a sürûbe, amikor egyszercsak a fejére esik egy ló. Megy tovább, megint fejére esik egy ló, el is terül. Feltápászkodik, nagyon nem érti, csóválja a fejét, érzi h rohadtul nem stimmel valami. Mendegél, hát megint... jo megvakarja a fejét sehogy nem érti, már kezdi is megelégelni. Kiér a rétre és lát egy embert aki lovakat dobál. - Hé köcsög ember te dobálsz lovakkal? - ÉN :yes :yes
balu 2004. január 27. 4397 hozzászólás 31.
Válasz aGonY üzenetére (#593): :E
[b]A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL[/b] [i]Szombat este:[/i] A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plaza kávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnökkel, gondoltam, hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végülis nem mondott semmit. Csak nem alakult a beszélgetés, egész idö alatt csendben ült. Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez sem segített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös. Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem,kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra. Otthon is éreztem, hogy egész idö alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni. Csak kornyadozott a TV elött, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze... Végülis felmentem lefeküdni. Kis idö mulva követett. Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a símogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álombasírtam magam. Nem tudom mit csináljak. Most már egészen biztos, hogy van valakije. Az egész életem egy katasztrófa.... [b]A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL[/b] [i]Szombat este:[/i] A Fradi kikapott. De este egy jót húztunk...
fiR 2004. január 27. 1306 hozzászólás 264.
egon eze' megutlek
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
2004. január 27. hozzászólás .
Ottó, a gyogyós kisgyerek ül a szobájában. Anyukája bekiabál neki: -Ottó etté'? -Ottó két té!
Na ezeket irtam veleltlenul a [b]MIVAN AZ OFFTOPICCAL?[/b]-ba: Egy hosszú repülöút közepén az egyik pilóta elkezd rémülten ordítozni: - Ó, istenem! Nézd a jelzést! Kifogyott az üzemanyag! MINDANNYIAN SZÖRNYET FOGUNK HALNI! - Hülye barom, ez a lámpa csak azt jelzi, hogy hallanak minket az utasok... Bemegy a lány egy üzletbe. Vesz magának egy fogkefét, egy fogkrémet, egy liter tejet, egy fél kilo kenyeret, 15 dkg felvágottat és egy sonkás fagyasztott pizzát. Beáll a pénztárhoz fizetni. A pénztáros srác belenéz a kosárba, majd ránéz a lányra: - Ugye neked nincs barátod? - Nincs. De mibol jöttél rá? - Hát, mert baromi ronda vagy! - Józsi bácsi, honnan van magának mindig annyi pénze? - Ne árulja el senkinek, de zsidókat bújtatok a pincémben. - Na de a háborúnak lassan 60 éve vége! - Én tudom... Egy kisfiú a szobájában játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát: - Héé, f*szfejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák a belüket! Azok a seggfejek meg akik fel akarnak szállni mozogjanak, mert indulni akarunk! Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohan a nappaliba és ráförmed a fiára: - Ebben a házban nem beszélünk így, fiatalember! Most pedig felmész a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden! A kisfiú felment a szobába, majd 2 órával késöbb visszatért és újra játszani kezdett a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat újra megállt és a fiú így szólt: - Azoknak akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük hogy velünk utaztak. Akik most szállnak fel, kérem tegyék csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk. Az anya rettentöen büszke volt, a fiú pedig folytatta: - Azok pedig akik ki vannak akadva a kétórás kibaszott késés miatt, keressék fel a büdös kurvát a konyhában!
Válasz Quadra_slam üzenetére (#588): Eljen, eljen!!! :azzaz
Válasz Dylan üzenetére (#589): :aha :E :aha
Dylan 2004. január 27. 2494 hozzászólás 101.
A processzorok füsttel mûködnek! Ha kijön belõlük a füst, akkor nem mûködnek tovább. :E
Quadra_slam 2004. január 27. 543 hozzászólás 724.
Válasz balu üzenetére (#584): Éljen Hofi...
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Dylan 2004. január 26. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#578): lol! :E :E A #584 is lol, nameg amit noia bemásolt az is. :E :E
balu 2004. január 26. 4397 hozzászólás 31.
Válasz aGonY üzenetére (#585): Ez :aha, en vmi forumon mar lattam, csak nem volt kedvem beirni, mert osszevissza kellett volna szerkesztgetni. :azzaz :hello
2004. január 26. hozzászólás .
E-mailben kaptam, így nem az igazi, de azért megteszi: Floridában vagy.... pontosabban mondva Miamiban... egy orkán utáni szökoár okozta káosz kellos közepén találod magad... hihetetlenül sok víz, amerre csak látsz... és Te a CNN fotoriportere vagy... és ennek az egészen tragikus katasztrófának a kellos közepén vagy... A helyzet az abszolut reménytelenség határát súrolja... A leglátványosabb fényképeket iparkodsz készíteni ... körülötted, a hihetetlen árban házak pusztulnak, emberek vesznek oda... A természet nagy erovel tombol, feltartoztathatatlanul... és mindent magával ragad... Hirtelen egy férfit pillantasz meg, aki négykerék meghajtású jármüvet vezet... kétségbeesetten harcol a természettel, hogy a víz- és iszaptömegek ne sodorják ot magukkal ... Közelebb mész... valahogyan fontosnak tunik az a férfi... és akkor felismered: G.W. Bush!! És látod, hogy a sebes ár mindjárt hullámsírba viszi majd ot -- végérvényesen... Két lehetoséged van: Vagy megmented ot, vagy pedig ÉLETED NAGY FÉNYKÉPFELVÉTELÉT készítheted el!!!! Azaz: Vagy mented az életét, vagy olyan fotót készítesz, amelyért Pulitzer-díjjal tüntetnek ki!!!! Egy olyan fotóért, amely a világ egyik legfontosabb emeberének halálát ábrázolja... És most a kérdés (válaszolj oszintén): matt vagy fényes papírra??? :azzaz
A sánta meg a púpos hallanak egy temetöi szellemröl, éjfélkor jelenik meg és csodákra is képes. Összeszedik minden bátorságukat, mit is veszthenek, majd éjfélre odamennek a temetöhöz. Nem nagyon mernek bemenni, sorsot húznak, aztán elindul a púpos. Fél erösen, de ha már itt van csak megy tovább. A megadott helynél hall egy kísérteties hangot: - Áááúúúh! Van púpod? - Igen - rebegi félve, aztán hopp, eltûnik a púp! Jön kifelé délcegen, mutatja a társának mi is történt vele. A sánta is elindul, határozottan amerre kell, meg is hallja a hangot: - Áááúúúh! Van púpod? - Nincs - feleli zavartan. - Nesze egy...!
MOLOCH 2004. január 26. 560 hozzászólás 709.
kockásfülû nyúl
The world is mine!
p1N 2004. január 26. 184 hozzászólás 1843.
izzik a galagonya ruhááááááááááááááája
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
KaDkA 2004. január 26. 1553 hozzászólás 211.
te hulye... :) aGonY = nOia :dread :]
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
iko 2004. január 26. 976 hozzászólás 371.
agony miert foglalod nOia avatárját? :[
Loading...
Aradebil 2004. január 26. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#575): kira :kira nojja átvedlettél glalgonyába? :hey
:aha Most a reakciokon rohogok. :aha Tul kulturaltak vagytok sracok... :] Na, kiengeszteleskeppen: - Kedves asszonyom, van egy nagyon jó hírem az ön számára - mondja az orvos. - Kérem, ne szólítson asszonyomnak! Még lány vagyok! - Ah, akkor inkább rossz hírem van...
2004. január 26. hozzászólás .
Válasz balu üzenetére (#575): hányok x|
SiTe 2004. január 26. 505 hozzászólás 774.
broáf :sir
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Jancsi és Juliska mennek az erdöben, Jancsi elkezd próbálkozni. - Juliska, feküdjünk le egy kicsit, nagyon elfáradtam. - Nem lehet, apukám azt mondta! Mennek tovább. Kicsit késöbb... - Juliska, üljünk le ide a fa tövébe egy kicsit, nagyon elfáradtam! - Nem lehet, apukám azt mondta! Mennek tovább. Kicsivel késöbb... - Juliska, guggoljunk akkor legalább egy kicsit, nagyon elfáradtam! - Na jó, apukám azt nem tiltotta meg. Le is guggolnak, Jancsi keze Juliska szoknyája alá téved és nagyot csodálkozik. - Juliska neked ugyanolyanod van mint nekem?! - Á dehogy, csak gondoltam, ha már guggolok szarok egyet...
MOLOCH 2004. január 25. 560 hozzászólás 709.
Válasz balu üzenetére (#572): Heil! :E
The world is mine!
MOLOCH 2004. január 25. 560 hozzászólás 709.
Válasz moszkito üzenetére (#562): qrva yo
The world is mine!
balu 2004. január 25. 4397 hozzászólás 31.
Ocseeeeeem, most esett le!!! Ez egy naci smiley! Nezd meg a karlenditest--->:hello, ha beszelni tudna, azt mondana: "Heil Hitler!!!"... :noo :o :dread De szalutalasnak is felfoghato, akkor meg rohadt militarista geci! x| :noo =]
Válasz iko üzenetére (#570): Elvileg integet, de olyan otletet is irt valaki, hogy a sajat fejet utogeti. Mindenesetre a kodja az elsot igazolja... :azzaz :hello
iko 2004. január 25. 976 hozzászólás 371.
:hello <-- de ez mitcsinál? :hey
Loading...
Válasz Aradebil üzenetére (#568): Olvas a halal, inkabb elhiszem! :yes Amugy nem tetszhet minden vicc mindenkinek... :azzaz :hello <--- Ez meg kibaszott aranyos, nekem is kurvara tetszik!
Aradebil 2004. január 25. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#567):nem a szökenõseket,hanme a szar viceket..olvass vissza én irtma egy csomó szökenõset :teve :hello ez a legkulabb szmájli :hello :hello :hello
Válasz Aradebil üzenetére (#566): Nem csiped a szokenos vicceket? :hey De hat izlesek... :hello
Aradebil 2004. január 25. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#565):elsõ három rulz de többi elég gagyi... :teve
balu 2004. január 24. 4397 hozzászólás 31.
Na, a mai vicc-adag: - Milyen lenne, ha az estét a lakásomon töltenénk? Meghallgatnánk néhány lemezt. - Megígéred, hogy csak lemezeket fogunk hallgatni? - Meg van ígérve. - És ha nem tetszenek a lemezek? - Akkor felöltözhetsz és elmehetsz. :hello Egy örmester politikai oktatást tart a hetvenes években: "A Szovjetunió eszméi olyan erösek, hogy jelenleg a világ egyhatodát uralják. De eljön majd az idö, amikor a világ egytizedén, söt, végül majd az egyszázadán is uralkodni fognak!" :hey Pszichológusnál: - Nézze, véleményem szerint ön nem szenved nagyzási hóbortban, megalomániában, vagy szerepzavarban. Önnek szerintem nincsenek identitás problémái. - Értem, de megkérném, hogy álljon fel a székemböl, és feküdjön át a díványra, hogy folytathassuk a terápiát. :azzaz Szöke nö a pszichológusnál: - Doktor úr, engem mindenki ostobának tart. - Értem a problémáját. Mondjon el szépen, lassan mindent az elejétöl. - Dok-tor úr, en-gem min-den-ki os-to-bá-nak tart... :yes Pszichológusnál: - Csak úgy tudok segíteni, ha szépen elmond mindent a legelejétöl kezdve. - Jó. Tehát, kezdetben teremtettem az eget és a földet. :azzaz
Válasz moszkito üzenetére (#562): :kira, csak linkesre szerkeszd at, mert szetkurta a topicot! :ehh :hello :kocc
Válasz osiris üzenetére (#556): Jaja, en mar lattam elobe is ilyen Starcraftos hajot, nagyon teccett. :yes
moszkito 2004. január 24. 96 hozzászólás 2920.
egy Xtra lol kép: [url]http://www.portalsonic.com/concursos/powerhoaxes/fase1/h11.gif[/url] (Dylan: kövi után má figyut adok... Tanuljunk meg mostmá linkelni)
"Stop the World! I Want to get off."
p1N 2004. január 24. 184 hozzászólás 1843.
Válasz balu üzenetére (#548): ez jó =)
p1N 2004. január 24. 184 hozzászólás 1843.
Válasz balu üzenetére (#548): ez jó =)
armithis 2004. január 24. 5151 hozzászólás 21.
én sohasem fogok szürfölin. Amugy meg csak ugy spontán sem fogok venni magamnak hajot :) :E
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Dylan 2004. január 23. 2494 hozzászólás 101.
Attól még király kép! :E Ha lesz új szörföm én is vmi ilyet pingálok rá. ;)
moszkito 2004. január 23. 96 hozzászólás 2920.
:E :E :E
"Stop the World! I Want to get off."