Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2004. január 29. 5151 hozzászólás 21.
armithis vicc: armi megy és elesik, mert belerugott vmibe... áááá és orra esik :(
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. január 29. 4397 hozzászólás 31.
Aranylakodalmat ünnepel a házaspár. A vacsora után megkérdi a férj: - Leéltünk egy életet egymással, áruld már el, hü voltál-e hozzám? - Most már elárulhatom, háromszor megcsaltalak, de mindig a te érdekedben. - mondja a feleség. - Igen? Ez becsülendö. Elmeséled öket? - Talán emlékszel, amikor 35 éves voltál, éppen nem volt munkád, szerettél volna a banktól hitelt kérni. Mivel a bank nem akart hitelt adni, bevetettem magam az igazgatónál, és mindjárt megkaptad a pénzt. Ebböl beindítottad a vállalkozásodat, és biztonságos egzisztenciát teremtettél. - Igen, emlékszem. Ez nagyon rendes volt töled. És mi volt a második eset? - Amikor 40 éves voltál, a sok munkától meg a stressztöl szívbetegséget kaptál. Olyan bonyolult volt a mütét, hogy egyik orvos sem vállalta, de aztán elõkerült egy híres szívsebész, és rendbe hozott. Nos, a szívsebész is ajánlatot tett, amit kénytelen voltam elfogadni, hogy megmentselek. - Ó, ez nagyon rendes volt töled. Nem is tudtam, milyen önfeláldozó feleségem van, soha nem fogom tudni megköszönni. És mi volt a harmadik eset? - Emlékszel, amikor pár éve nagyon szerettél volna a golfklub elnöke lenni, és még hiányzott 17 szavazat? Két labdarúgó játékvezetõ találkozik egy éjszakai bárban. Záróra után megbeszélik, hogy felmennek egyikükhöz egy italt meginni. Csöngetnek, de az asszony ordibálva kidobja öket. Mire a másik felajánlja, igyák meg az italt náluk. Csöngetnek, a feleség ajtót nyit, lesegíti a kabátjukat s bevezeti öket a szobába: - Mit hozhatok drágám? Sört, bort vagy valami röviditalt? Éhesek nem vagytok? Gyújtsatok rá nyugodtan, majd szellöztetek. Mikor kimegy az asszony a konyhába, a vendég megkérdezi a házigazdát: - Hogyan érted el, hogy a nejed hajnali 2 órakor ilyen kedvesen fogad minket? - Hát az úgy volt, hogy vett egy kutyát és betanította, hogy harapjon meg, ha részeg vagyok. Na, jövök éjszaka haza egy kissé dülöngélve, a kutya pedig belémharap. Adtam neki egy sárgalapot. Másnap megint este késön érek haza, a piaszagra újra belém mar a kutya. Felmutattam neki ismét egy sárgalapot, majd amikor harmadszor is ugyanez megismétlödött, levittem a pincébe a kutyát és lelöttem. - Jó, jó, de hogy jön ez a történet most ide? - Hát csak úgy, hogy a feleségemnek már két sárgája van.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Kashuka üzenetére (#607): Ez jó! =]
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
MOLOCH 2004. január 29. 560 hozzászólás 711.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#605): nebasz neked nem itt a helyed
The world is mine!
Aradebil 2004. január 29. 860 hozzászólás 432.
nah még iylet az iylet szeretem Lábam szõrös, Hajam dús, Én vagyok a rántotthús! Málló falak, kopott lépcsõ, rozzant spájzban lopott képcsõ locsolóversek: x| Az én versem nagyon durva, meglocsollak büdös k*rva. Kék erdõbe jártam, Zöld ibolyát láttam, Holnap megyek szemészetre. Piros tojás, hímes tojás Jó kocsordi ízzel, Meglocsollak téged, Oxigéndús vízzel! Ha kölnim nem elég jó A magácska hajára, Locsolja meg húsvétkor, Árpi hidraulikája! Zöld erdõben kék ibolya, Hol a tojás? Hol a pia? Zöld erdõben jártam, Össze-vissza csavarkulcs, Szabad-e locsolni? Zöld erdõben jártam, döglött nyulat láttam, kint volt a bele, megetetlek vele. mára enyit lol :ehh
Kashuka 2004. január 29. 5349 hozzászólás 17.
Srác fekszik a csajjal az ágyon. Srác: De szexin néz ki a piros tangád... Csaj: Uhhh.kösszzz.És ha tudnád mennyi tampont spórolok meg vele !?! :yes
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
Megszületett, virágzott, eltemették, kimászott. :azzaz Kösöznjük lefáradhat a szinpadról....
Értem már! Tehát a favágó ment az erdõben és azért voltak látomásai mert már a másvilágon volt.
Ez kul!Kvadra powa :teve
Quadra_slam 2004. január 29. 543 hozzászólás 727.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#602): 2 hangya megy a sivatagban. Mar nagyon reg ota mennek , csak mennek , mennek mar majdnem ehenhalnak mire szomjanhalnak. Na ez a lenti rovidebb valtozata kevesbe nagy es latvanyos szereplokkel, kevesebb figyelemelterelo esemennyel, es kevesebb potyogo loval.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Válasz Mr.x_Lp üzenetére (#597): Ezt most tényleg nem értem.Valaki magyarázza el pls. :ehh
armithis 2004. január 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#600): ehh :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. január 28. 4397 hozzászólás 31.
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnö felrajzol egy uborkát a táblára, mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárno bepipul és rászól Pistikére: - Szerinted mit rajzoltam a táblára? - Egy faszt. A tanárnö teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba: - Gyerekek, mi ez a rendbontás, és ki rajzolta ezt a faszt a táblára? A cigany elmegy gyonni: - Mi a bunod fiam? - En megbasztam az anyamat! - Hat fiam, ez nagyon sulyos bun! Menj hatra a templomkertbe, es vagd ki azt a nagy tolgyfat! Talalsz ott fejszet is. - mondja neki a pap, mert tudja, hogy a cigany ugysem tud egyetlen zsoltart sem. A fejsze kicsi is, eletlen is, a fa meg jo nagy, igy a cigany nem halad a favagassal. Egy ido utan visszamegy a paphoz: - Tudja mit atyam? Bassza meg maga is az anyjat, aztan van ott hatul egy harcsafuresz, azzal ketten 10 perc alatt kivagjuk a fat!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu 2004. január 28. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Mr.x_Lp üzenetére (#597): Ismertem, es ez meselve, kicsit ittasan az igazi! :azzaz
NeCro_TNT_ 2004. január 28. 260 hozzászólás 1425.
:dread
fakk
Mr_x_Lp 2004. január 28. 77 hozzászólás 3293.
Gizdázik a favágo az erdõbe. Süt a nap, csicseregnek a madarak, szép idõ van. Bennjár a sürûbe, amikor egyszercsak a fejére esik egy ló. Megy tovább, megint fejére esik egy ló, el is terül. Feltápászkodik, nagyon nem érti, csóválja a fejét, érzi h rohadtul nem stimmel valami. Mendegél, hát megint... jo megvakarja a fejét sehogy nem érti, már kezdi is megelégelni. Kiér a rétre és lát egy embert aki lovakat dobál. - Hé köcsög ember te dobálsz lovakkal? - ÉN :yes :yes
balu 2004. január 27. 4397 hozzászólás 31.
Válasz aGonY üzenetére (#593): :E
[b]A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL[/b] [i]Szombat este:[/i] A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plaza kávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnökkel, gondoltam, hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végülis nem mondott semmit. Csak nem alakult a beszélgetés, egész idö alatt csendben ült. Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez sem segített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös. Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem,kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra. Otthon is éreztem, hogy egész idö alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni. Csak kornyadozott a TV elött, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze... Végülis felmentem lefeküdni. Kis idö mulva követett. Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a símogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álombasírtam magam. Nem tudom mit csináljak. Most már egészen biztos, hogy van valakije. Az egész életem egy katasztrófa.... [b]A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL[/b] [i]Szombat este:[/i] A Fradi kikapott. De este egy jót húztunk...
fiR 2004. január 27. 1306 hozzászólás 265.
egon eze' megutlek
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
2004. január 27. hozzászólás .
Ottó, a gyogyós kisgyerek ül a szobájában. Anyukája bekiabál neki: -Ottó etté'? -Ottó két té!
Na ezeket irtam veleltlenul a [b]MIVAN AZ OFFTOPICCAL?[/b]-ba: Egy hosszú repülöút közepén az egyik pilóta elkezd rémülten ordítozni: - Ó, istenem! Nézd a jelzést! Kifogyott az üzemanyag! MINDANNYIAN SZÖRNYET FOGUNK HALNI! - Hülye barom, ez a lámpa csak azt jelzi, hogy hallanak minket az utasok... Bemegy a lány egy üzletbe. Vesz magának egy fogkefét, egy fogkrémet, egy liter tejet, egy fél kilo kenyeret, 15 dkg felvágottat és egy sonkás fagyasztott pizzát. Beáll a pénztárhoz fizetni. A pénztáros srác belenéz a kosárba, majd ránéz a lányra: - Ugye neked nincs barátod? - Nincs. De mibol jöttél rá? - Hát, mert baromi ronda vagy! - Józsi bácsi, honnan van magának mindig annyi pénze? - Ne árulja el senkinek, de zsidókat bújtatok a pincémben. - Na de a háborúnak lassan 60 éve vége! - Én tudom... Egy kisfiú a szobájában játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát: - Héé, f*szfejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák a belüket! Azok a seggfejek meg akik fel akarnak szállni mozogjanak, mert indulni akarunk! Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohan a nappaliba és ráförmed a fiára: - Ebben a házban nem beszélünk így, fiatalember! Most pedig felmész a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden! A kisfiú felment a szobába, majd 2 órával késöbb visszatért és újra játszani kezdett a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat újra megállt és a fiú így szólt: - Azoknak akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük hogy velünk utaztak. Akik most szállnak fel, kérem tegyék csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk. Az anya rettentöen büszke volt, a fiú pedig folytatta: - Azok pedig akik ki vannak akadva a kétórás kibaszott késés miatt, keressék fel a büdös kurvát a konyhában!
Válasz Quadra_slam üzenetére (#588): Eljen, eljen!!! :azzaz
Válasz Dylan üzenetére (#589): :aha :E :aha
Dylan 2004. január 27. 2494 hozzászólás 101.
A processzorok füsttel mûködnek! Ha kijön belõlük a füst, akkor nem mûködnek tovább. :E
Quadra_slam 2004. január 27. 543 hozzászólás 727.
Válasz balu üzenetére (#584): Éljen Hofi...
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Dylan 2004. január 26. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#578): lol! :E :E A #584 is lol, nameg amit noia bemásolt az is. :E :E
balu 2004. január 26. 4397 hozzászólás 31.
Válasz aGonY üzenetére (#585): Ez :aha, en vmi forumon mar lattam, csak nem volt kedvem beirni, mert osszevissza kellett volna szerkesztgetni. :azzaz :hello
2004. január 26. hozzászólás .
E-mailben kaptam, így nem az igazi, de azért megteszi: Floridában vagy.... pontosabban mondva Miamiban... egy orkán utáni szökoár okozta káosz kellos közepén találod magad... hihetetlenül sok víz, amerre csak látsz... és Te a CNN fotoriportere vagy... és ennek az egészen tragikus katasztrófának a kellos közepén vagy... A helyzet az abszolut reménytelenség határát súrolja... A leglátványosabb fényképeket iparkodsz készíteni ... körülötted, a hihetetlen árban házak pusztulnak, emberek vesznek oda... A természet nagy erovel tombol, feltartoztathatatlanul... és mindent magával ragad... Hirtelen egy férfit pillantasz meg, aki négykerék meghajtású jármüvet vezet... kétségbeesetten harcol a természettel, hogy a víz- és iszaptömegek ne sodorják ot magukkal ... Közelebb mész... valahogyan fontosnak tunik az a férfi... és akkor felismered: G.W. Bush!! És látod, hogy a sebes ár mindjárt hullámsírba viszi majd ot -- végérvényesen... Két lehetoséged van: Vagy megmented ot, vagy pedig ÉLETED NAGY FÉNYKÉPFELVÉTELÉT készítheted el!!!! Azaz: Vagy mented az életét, vagy olyan fotót készítesz, amelyért Pulitzer-díjjal tüntetnek ki!!!! Egy olyan fotóért, amely a világ egyik legfontosabb emeberének halálát ábrázolja... És most a kérdés (válaszolj oszintén): matt vagy fényes papírra??? :azzaz
A sánta meg a púpos hallanak egy temetöi szellemröl, éjfélkor jelenik meg és csodákra is képes. Összeszedik minden bátorságukat, mit is veszthenek, majd éjfélre odamennek a temetöhöz. Nem nagyon mernek bemenni, sorsot húznak, aztán elindul a púpos. Fél erösen, de ha már itt van csak megy tovább. A megadott helynél hall egy kísérteties hangot: - Áááúúúh! Van púpod? - Igen - rebegi félve, aztán hopp, eltûnik a púp! Jön kifelé délcegen, mutatja a társának mi is történt vele. A sánta is elindul, határozottan amerre kell, meg is hallja a hangot: - Áááúúúh! Van púpod? - Nincs - feleli zavartan. - Nesze egy...!
MOLOCH 2004. január 26. 560 hozzászólás 711.
kockásfülû nyúl
The world is mine!
p1N 2004. január 26. 184 hozzászólás 1847.
izzik a galagonya ruhááááááááááááááája
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
KaDkA 2004. január 26. 1553 hozzászólás 211.
te hulye... :) aGonY = nOia :dread :]
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
iko 2004. január 26. 976 hozzászólás 372.
agony miert foglalod nOia avatárját? :[
Loading...
Aradebil 2004. január 26. 860 hozzászólás 432.
Válasz balu üzenetére (#575): kira :kira nojja átvedlettél glalgonyába? :hey
:aha Most a reakciokon rohogok. :aha Tul kulturaltak vagytok sracok... :] Na, kiengeszteleskeppen: - Kedves asszonyom, van egy nagyon jó hírem az ön számára - mondja az orvos. - Kérem, ne szólítson asszonyomnak! Még lány vagyok! - Ah, akkor inkább rossz hírem van...
2004. január 26. hozzászólás .
Válasz balu üzenetére (#575): hányok x|
SiTe 2004. január 26. 505 hozzászólás 778.
broáf :sir
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Jancsi és Juliska mennek az erdöben, Jancsi elkezd próbálkozni. - Juliska, feküdjünk le egy kicsit, nagyon elfáradtam. - Nem lehet, apukám azt mondta! Mennek tovább. Kicsit késöbb... - Juliska, üljünk le ide a fa tövébe egy kicsit, nagyon elfáradtam! - Nem lehet, apukám azt mondta! Mennek tovább. Kicsivel késöbb... - Juliska, guggoljunk akkor legalább egy kicsit, nagyon elfáradtam! - Na jó, apukám azt nem tiltotta meg. Le is guggolnak, Jancsi keze Juliska szoknyája alá téved és nagyot csodálkozik. - Juliska neked ugyanolyanod van mint nekem?! - Á dehogy, csak gondoltam, ha már guggolok szarok egyet...
MOLOCH 2004. január 25. 560 hozzászólás 711.
Válasz balu üzenetére (#572): Heil! :E
The world is mine!
MOLOCH 2004. január 25. 560 hozzászólás 711.
Válasz moszkito üzenetére (#562): qrva yo
The world is mine!
balu 2004. január 25. 4397 hozzászólás 31.
Ocseeeeeem, most esett le!!! Ez egy naci smiley! Nezd meg a karlenditest--->:hello, ha beszelni tudna, azt mondana: "Heil Hitler!!!"... :noo :o :dread De szalutalasnak is felfoghato, akkor meg rohadt militarista geci! x| :noo =]
Válasz iko üzenetére (#570): Elvileg integet, de olyan otletet is irt valaki, hogy a sajat fejet utogeti. Mindenesetre a kodja az elsot igazolja... :azzaz :hello
iko 2004. január 25. 976 hozzászólás 372.
:hello <-- de ez mitcsinál? :hey
Loading...
Válasz Aradebil üzenetére (#568): Olvas a halal, inkabb elhiszem! :yes Amugy nem tetszhet minden vicc mindenkinek... :azzaz :hello <--- Ez meg kibaszott aranyos, nekem is kurvara tetszik!
Aradebil 2004. január 25. 860 hozzászólás 432.
Válasz balu üzenetére (#567):nem a szökenõseket,hanme a szar viceket..olvass vissza én irtma egy csomó szökenõset :teve :hello ez a legkulabb szmájli :hello :hello :hello
Válasz Aradebil üzenetére (#566): Nem csiped a szokenos vicceket? :hey De hat izlesek... :hello
Aradebil 2004. január 25. 860 hozzászólás 432.
Válasz balu üzenetére (#565):elsõ három rulz de többi elég gagyi... :teve
balu 2004. január 24. 4397 hozzászólás 31.
Na, a mai vicc-adag: - Milyen lenne, ha az estét a lakásomon töltenénk? Meghallgatnánk néhány lemezt. - Megígéred, hogy csak lemezeket fogunk hallgatni? - Meg van ígérve. - És ha nem tetszenek a lemezek? - Akkor felöltözhetsz és elmehetsz. :hello Egy örmester politikai oktatást tart a hetvenes években: "A Szovjetunió eszméi olyan erösek, hogy jelenleg a világ egyhatodát uralják. De eljön majd az idö, amikor a világ egytizedén, söt, végül majd az egyszázadán is uralkodni fognak!" :hey Pszichológusnál: - Nézze, véleményem szerint ön nem szenved nagyzási hóbortban, megalomániában, vagy szerepzavarban. Önnek szerintem nincsenek identitás problémái. - Értem, de megkérném, hogy álljon fel a székemböl, és feküdjön át a díványra, hogy folytathassuk a terápiát. :azzaz Szöke nö a pszichológusnál: - Doktor úr, engem mindenki ostobának tart. - Értem a problémáját. Mondjon el szépen, lassan mindent az elejétöl. - Dok-tor úr, en-gem min-den-ki os-to-bá-nak tart... :yes Pszichológusnál: - Csak úgy tudok segíteni, ha szépen elmond mindent a legelejétöl kezdve. - Jó. Tehát, kezdetben teremtettem az eget és a földet. :azzaz
Válasz moszkito üzenetére (#562): :kira, csak linkesre szerkeszd at, mert szetkurta a topicot! :ehh :hello :kocc
Válasz osiris üzenetére (#556): Jaja, en mar lattam elobe is ilyen Starcraftos hajot, nagyon teccett. :yes