Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

osiris 2004. január 23. 330 hozzászólás 1152.
starcraft a hajo gyártoja... nem fanatik :E a feliratnak a hajo oldalan semmi koze a jatekhoz.. [url]http://boats.iboats.com/starcraft/aluminum_boats--100002/[/url]
moszkito 2004. január 23. 96 hozzászólás 2920.
nem mert vicces kép :yes
"Stop the World! I Want to get off."
iko 2004. január 23. 976 hozzászólás 371.
ez inkább faxa linkekbe nem? :nem
Loading...
Naib 2004. január 23. 5216 hozzászólás 19.
Válasz moszkito üzenetére (#551): höhö, fanatikus :D
Every man lives - not every man truly dies!
Aradebil 2004. január 23. 860 hozzászólás 429.
Válasz moszkito üzenetére (#551): :kira :kira :kira
moszkito 2004. január 23. 96 hozzászólás 2920.
ezt kuksi! [url]http://www.michigansportsman.com/StarCraft.JPG[/url]
"Stop the World! I Want to get off."
balu 2004. január 22. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Dylan üzenetére (#549): Levlistarol (HIX Moka), meg leginkabb mas forumokbol, meg netrol + azert hallok is idonkent ujakat a kocsmaban. :azzaz :kocc
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Dylan 2004. január 22. 2494 hozzászólás 101.
Lol! Honnan szeded ezeket? :E Király. :E :kocc
Egy srác üldögél otthon, épp tekeri a jointot, egyszer csak csöngetnek. Kiszól: - Ki az? - A halál vagyok, érted jöttem! Hát a srác nem tud mit csinálni, ajtót nyit és ennyit mond: - Hát ha menni kell, menni kell, de legalább elötte szívjuk el ezt a dzsoját, ha már megtekertem. A halál rááll, beszívnak mint a dög, röhögnek, kivannak. Eltelik az idö, a halál megszólal: - Miért is jöttem? - Nem tudom - így a srác. - Na mindegy, megyek, késöre jár. A halál elmegy, másnap megintcsak kopogtat az ajtón, a csávó megintcsak épp tekerésben van. - Hát Halál, látom megint jöttél, vigyél, nem bánom, de azért ezt a cigit még tegyük el. A halál megint rááll a dologra, nem siet, amúgy is bejött neki a dolog. Elszívják a cigit, megintcsak kutyául kilesznek. Eltelik az idõ, megkérdi a Halál: - Minek is jöttem? - Fogalmam sincs. - Akkor megyek, nagyon eltelt az idõ. A Halál elmegy, ám másnap megint kopogtat hösünk ajtaján, aki hogy, hogynem, ezúttal is épp a napi cigijét sodorja. A Halál megszólal: - Na szívjuk el azt a cigit, azt már itt se vagyok.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
KaDkA 2004. január 22. 1553 hozzászólás 211.
old: mi lesz a trabantbol ha nekibaszodik 1 fahoz? PORSE ! x| :sor
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
Aradebil 2004. január 22. 860 hozzászólás 429.
Válasz balu üzenetére (#545): =] :sleep =]
- Hogy hivjak a 2 kipufogos trabantot? - Talicska... :E
iko 2004. január 22. 976 hozzászólás 371.
vaz ilyen késõn?
Loading...
balu 2004. január 21. 4397 hozzászólás 31.
Nyuszika bemegy a boltba. - Ecetet kérek! - Sajnos nyuszika mi nem tartunk ecetet, ez egy festékbolt. - Mondom, ecetet kérek! - Nyuszika, ez egy festékbolt! - Jó, akkor mondom másképp: kérek egy pamacot! A szöke nö leszáll a buszról, és kilóg a bal melle. Egy férfi szól neki udvariasan, mire a szöke nö: - Basszus, a gyereket a buszon hagytam! Kedves gyerekek! A ma esti viccet hallottatok, mossatok szepen fogat, es mindenki menjen aludni! :E
armithis 2004. január 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz romulan üzenetére (#540): ;) :aha :ezt
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. január 21. 4397 hozzászólás 31.
Válasz romulan üzenetére (#540): :aha :aha :aha :E :yes :kira
romulan 2004. január 21. 35 hozzászólás 5027.
Na, a rövidebb viccek kedvelõinek: -Drágám., fordítva vetted fel a bugyid! -Miért, hátul van a csipke? -Nem, kívül szaros.
Dylan 2004. január 20. 2494 hozzászólás 101.
Lol! :E :E :E
Aradebil 2004. január 20. 860 hozzászólás 429.
=] :sor =]
balu 2004. január 20. 4397 hozzászólás 31.
Na tolok meg, most talaltam eleg jokat. Nyuszika megy az erdoben, egyszer csak talál az út mellett 1 méter elonyt. "Milyen jó lesz ez, ha majd kerget a róka." - gondolja. Felveszi, hogy hazavigye. Megy tovább, egyszer csak meglát egy fának támasztva 2 méter elonyt. "Hát ez király! Ha kerget a róka már 3 méter elonyöm lesz" -gondolja. Sétál hazafelé, cipeli az elonyöket egyszer csak elotte az úton keresztben fekszik 3 méter elony. "Azta! Már 6 méter elonyöm lesz a rókával szemben." Ezt is felveszi. Hazaér, és elkezdi becipelni a házába az elonyöket. Beviszi az 1 méterest, neki támasztja a falnak, majd beviszi a 2 méter elonyt. Azonban a 3 méteres sehogy sem akar beférni az ajton, mire felkiált: - Vazzz! Behozhatatlan elonyre tettem szert! :E
- Mi az: nagy, és két szürke és két barna lába van? - Hasmenéses elefánt. - Szeretkeznek-e a halottak? - ??? - Nem lehet tudni. De az hogy szaporodnak, az biztos. Jézus ki van feszítve a keresztre. Arra jár egy ember, és kihúzza az egyik kezéböl a szöget. Jézus: - Áldott légy fiam! Kis idö múlva arra jár még egy ember, és kihúzza a másik kezéböl is a szöget. Jézus: - ÁÁÁ! A KURVA ANYÁDAT!!!
Na egy vicc is legyen: Egy kozepkoru no rancfelvarrast szavaz meg maganak a szuletesnapjara. Ugyan 5000 dollart fizet a mutetert, de ugy erzi, hogy megerte, nagyon szep, fiatalos lett. Tesztelni akarja az eredmenyt, elmegy tehat a varosba setalni. Megall egy ujsagos standnal, es vasarlas kozben megkerdezi az eladot: - Remelem, nem erti felre a kerdest, de hany evesnek tippel? - Kb. 32 lehet. - jott a valasz. - Pontosan 47 eves eves vagyok - valaszolja a no boldog mosollyal. Kicsivel kesobb bemegy egy McDonaldsba, es ugyanezt a kerdest teszi fel a penztaros lanynak. - Ugy 29-re saccolom - valaszolja az. - Nem, nem, en 47 eves vagyok. Egyre jobban erzi magat a boreben. Bemegy a bankba penzt kivenni, es nem tudja megallni, a tisztviselot is megkerdezi. - Mit gondol, hany eves vagyok? - Talan harminc lehet - valaszolja. Buszken valaszol a no: - 47 vagyok, de nagyon kedves ontol. A buszmegalloban egy oregurral egyutt varakoznak a buszra. A bacsinak is felteszi az ominozus kerdest. Az a kovetkezot feleli: - Holgyem, en 78 eves vagyok, es nagyon megromlott a latasom mar. Azonban, amikor fiatal voltam, egy bizonyos dologbol teljesen pontosan meg tudtam allapitani, hogy hany eves egy no. Szemtelensegnek fog hangzani, de az kell hozza, hogy megengedje nekem, hogy megfogjam a mellet. Abbol teljesen pontosan meg tudom allapitani, hogy hany eves on. A no korulnez, az utca tok ures, o meg nagyon kivancsi, azt mondja hat: - Az ordog vigye, miert ne?! Az oregur mindket kezet becsusztatja a no bluza ala, es tapogatni kezdi lassan, ovatosan. Par perc mulva a no nem gyozi turelemmel: - No, akkor meg tudja mondani, hogy milyen idos vagyok? - Persze holgyem, on pontosan 47 eves. - Hihetelen!! Honnan a csudabol tudja? - kerdezi a csaj elkepedve. - Maga mogott alltam a McDonaldsban...
Válasz Aradebil üzenetére (#531): Ezt sztem mindenki ismeri, aki elmult mar 14 eves... :ehh Jo egyebkent, csak nagyon regi.
zSiVaNy 2004. január 20. 595 hozzászólás 654.
ez már 50éve is régi volt
nme állom meg hogy ne irjam le:) . ének Ég a napmelegtõl a kopasz tyúk szarja, Miklós retkes tökét ugyancsak vakarja. Mérges lapostetvek csípik ahol érik, Kormos seggepartján sütkéreznek délig. Amott a kútágas alatt áll egy némber, Vízmerítés helyett jobbágyfaszra kémlel. Nincs egy árva szõrszál a pinája ráncán, Az utolsót is tegnap vesztette el kártyán. Vályúnál az ökrök szomjasan delelnek, Bokrok tövén pesztrák, s béresek tekernek. A zsombékok tövén, hol füves az árok, Vígan enyelegnek üzekedõ párok. Egy, csak egy legény van, aki nem hág: Toldi, Bár hatalmas faszát talicskán kell tolni. Legénytoll sem fedi hatalmas nagy pöcsét, Egyensúlyoz rajta három tonna rõzsét. Malomkövet zúz szét iszonyú dorongja, Vadállatok futnak elõle morogva. Egy krónikás írja, mit szemével látott: Duhaj kedvében egy megyét meghágott. Delelõn az ipart agróban ûzi, Faszára a nõket huszasával fûzi. Amint vakaródzik, s a semmibe réved, Lát felé ügetni nyalka hadfi népet. Megjött immár Toldi rókalelkû bátyja, Viszeres seggén lóg szattyánbõr gatyája. Kókadt kanócpöcse gubbaszkodva hallgat, Nem kér õ már pinát, csupán csak nyugalmat. Valaha egykor õ volt a kuplerájok bakja, Most csúfosan lóg le bús, penészes makkja. S ha egyszer mégis üzekedni merne, Duhaj kedvében nagyokat tekerne. De hiába nógatja azt a fonnyadt tököt, Sunyin és unottan mond az csütörtököt. Ezért rút irígység bántja Györgynek szívét, Látja testvéröccse duzzadó nagy pöcsét. S gondolata támad, mely aljas és kajla: "Majd elintéz téged a királyi szajha!" II. ének Fel van lobogózva õs Budavár tornya, Dicsõ lovagoknak áll itt hõsi torna. Lajos királyunknak nemi kedve fogyó, Elégedetlen már a királyi lotyó. Kihirdette tehát hetedhét országba: Jelentkezzék lovag, ki nejét meghágja. Nem könnyû feladat, nem mindenki bírja, És aki nem bírja ásva annak sírja. Hét numerát kíván a királyi némber, Ki sem véve a faszt, egyben végezvén el. Akinek hét után úgy áll, mint a szálfa, Annak Aranybullát vernek a faszára. Jött is Csáktornyáról jó Bükköny Levente, Állati nagy faszát ürüzsírral kente. Nekifohászkodott, szólt: "Dupla vagy semmi!" De az ötödiknél nem tudott már menni. Fogcsikorgatva jött Kont a kemény örmény, Megcsóválta farkát, s támadt nagy légörvény. Dölyfösen rikoltott: Kilencszer verem be! Ám hét után nem állt, s tették hûs verembe. Riszálja valagát Johanna, az álnok, Mert izgatja peckét egy kiherélt pohárnok. S míg trágár apródja szívja keble halmát, Beugrat pejlován Vazul, a hõs dalmát. Mered nagy kopjája dicsõségre várón, Ám csakhamar kidõl, s viszik ki hordágyon. Sok ledér lovag jött, felcsigázva kedvük, De hiába folyt el drága életnedvük. Senkinek sem állt föl öt után, hiába, Vonták a várkastélyt gyászdrapériába. III. ének Mint dámszarvas, kit seggbelõtt az ármány, Fut sötét erdõbe szegény Miklós árván. Együgyü szívében csak egy terv világol, Hogy a nehéz versenybõl gyõztesen kilábol. Ösztökélte bátyja, - minden szava lépes: Most mutasd meg öcsém, dákód mire képes! Ravaszul beszél, véka alá rejtve Csúf terve, hogy öccsét elveszejtse. A hold meszes segge felkúszott az égre Mire Miklós felért Buda alá végre. Öklözi a kaput, rúgja, veri, rázza, Míg durván ráförmed a királyi strázsa: Hé paraszt! Süvölvény! Ez királyi porta! Nem zsellér fickónak áll itt hõs lovagi torna! Én paraszt? Füstölög és fogat csikorgat, Iszonyú hímtagja vészjóslón horkad. S mintha vasból volna ágyékának kincse, Tajtékzó dúvadként csap le a kilincsre. Lesúlyt hõs Botondként, képes volna ölni, Röpköd az ércforgács, támad rés ökölnyi. Iszonyút rikoltva ugrik be a résen, S siet, hogy a nemes harcból le ne késsen. Amíg a várkertet fürkészve átszelte, Látta Lajos királyt, ki tökét jegelte. Meglepte õt Miklós, keservesen nyögött, "Ha kedves az életed, baszd meg azt a dögöt!" Voltam én is egykor délceg, ifjú, nyalka, Most búsan ténfergek rossz picsákat nyalva. Ha kedves az életed, gondold meg a dolgot, S ványadt pöcsét rázva keservesen morgott, Megköszönte Miklós a király tanácsát, Felfeszíti faszával a bejárat rácsát. Ezt látja Johanna, s felsóhajt epedõn: Remélem nem visznek ki téged is lepedõn. Miklósnak dermeszti szívét, amit látott, Eléje Johanna nagy picsája tátog. Bozontos szõrök közt, mint egy mérges kígyó, Kígyózva tekereg a vérvörös csikló. Ásítva szürcsöl hatalmas puncija, Melynek ûrmértéke úgy harminchat uncia. Nem szívbajos Miklós, legény õ a talpán, Be is veri tüstént nagy husángját nyalkán. Ökleli Johannát az abnormis karó, Ugy dolgozik benne, mint a cséphadaró. Tíz kopasz csillagjós számolja egy gépen, Már a hetes turnus át van hágva régen. Szívós a királyné, a huszat is állja, Segge a Lohengrin nászdalt trombitálja. Ám harminc után már hervad a lotyó, Bár Miklós még serényen dorongol. Elalélt Johanna, nem bírja már szusszal, Zsémbeskedik Miklós, megtoldja még hússzal. Meghalt a királyné! - sikoltják a vének, Lerángatják Miklóst szerecsen pribékek. Taszigálják, rúgják valagba és hasba, Diadalmas pöcsét verik nehéz vasba. Lõdörög Miklós, mint lófasz a lébe, Megkötözve viszik a király elébe. Trónján ül Lajosunk, vidor most a kedve, Podvás seggét nyalja idomított medve. A halálhírt egy szolga nagy sietve hozta: Úrnõnket e paraszt, a halálba baszta! Felujjong a király - Lovaggá lesz ütve! Igy szóla Miklósnak, ki áll szemlesütve. Kívánsz szûz leánykát? Telt valagút? Ringót? Minden a tied, mert megölted a ringyót! Mert a szerelmet ajzó szél, ha eljöve tavasszal A fél világ nem tudta õt ellátni fasszal. De te méltó voltál a királyi dögre Dicsõ magyar faszod álljon mindörökre! :teve :azzaz :teve
ezek jók énis olvastam,és most egy két vers =] Karom erõs, szívem bátor. Szülõhelyem: inkubátor! Gondolnám õsz van, a hulló levelekrõl, Pedig csak a postás esett le az emeletrõl Ég a napmelegtõl az ojjektum sarka, Tikkadt hidralika, mittudomén rajta; Hõs okszigén csillan a tartály mélyében, Harmincezer litér van a bendõjében. Vagy háromszázezer? Sándor nem is tudja, Koncentrál erõsen, homlokát ráncolja; Jó munkásember-e Árpád? Fogarasi? A nõvérje, Malvin - kérem kapcsojja ki! Megvan toldi is teljes ha akrjátok bekopizom =]
És itt egy röviedebb: Két Windows beszélget: - Mi ugye kompatibilisek vagyunk? - Mit mondtál? :E :E
Talán kicsit hosszú lesz, de érdemes elolvasni. ;) A Windows 95/98/00 egy vírus, mert: - Beírja magát a Boot Sector-ba, és csak a Format-tal lehet onnan kiírtani (vagy azzal se). - Boot lemezeket is megfertõz, sõt! Képes saját lemezt kreálni! - Nem lehet Uninstallálni, csak brutális módszerekkel. - Több milliárd mutációja létezik, nincs két azonos méretû Windows95. - A fertõzött fájlok különös ismertetõjele, hogy a 8 karakteres filenév utolsó két karaktere: ~1, ~2, ~3, stb... - Véletlenszerû idõközönként lefagyasztja, vagy legalábbis mûködésképtelenné teszi a rendszert. - Más vírusokkal ellentétben a Windows95 minden nap pusztít! - A megfertõzött file-ok indításkor a következõ üzenettel állnak le: "This program requires Microsoft Windows", vagy a magyar változatban: "A program indításához Microsoft Windows szükséges". - Sokszor adatvesztést okoz, az el nem mentett információk elvesznek (ezt néha elõre jelzi, de ekkor már nyúlhatunk a kalapácsért), az elmentett információkhoz pedig többé nem lehet hozzáférni... - Vajon miért "Year 2000 Ready" a Wírus? Akkor fog fertõzni? - Programhibákat okoz. - Átveri a víruskeresõ programokat, mivel egyik sem tudja detektálni! - Felismeri a Plug and Pray hardware-eket, és automatikusan telepíti a hozzájuk szükséges vírusmodulokat. A Windows95/98/00 még vírusnak se jó, mivel: - Csak "bika" (erõmû) gépeken fut kifogástalanul, mert elég nagy a gépigénye. - Egy vírus sohasem hibás. - Egy vírus sohasem hibázik. - Egy vírus igyekszik kis méretû lenni, hogy minél jobban elrejtõzhessen. - Egy vírust nem írnak évekig. - Egy vírushoz nem adnak ki javító patch-okat. - Mindig frissítik, egy jó vírusnak csak egy verziója van. - Egy vírus rezidens, futása közben más programok is futhatnak. Ugyanez nem mondható el a Windows95-rõl. - Futása közben egyidejûleg több vírus is futhat multitask-ban. Egy jó vírus nem tûr meg riválisokat. - Egyre több helyet zabál meg a HDD-rõl. - Egy jó vírus nem igényel rendszeres karbantartást. A Win95 azonban kényes, akár egy tamagocsi. Meghal, ha nem foglalkozol vele eleget! - Nem értem, miért fordítanak le egy vírust több nyelvre. - Nem értem, miért adnak egy vírushoz leírást? - Nem értem, miért kell egy vírust regisztrálni! - Egy vírus nem fut csökkentett módban, és nem okoz hardware ütközést.
balu 2004. január 19. 4397 hozzászólás 31.
Ezt a rovid es velos kis sztorit kb 5 perccel ezelott olvastam, most keltem fel a padlorol. :aha Tehat: Egy srac meg akarta nezni, milyen, amikor fingik. Odaallt a tukor ele, gatya le, es... lefosta a tukrot! :E
Szerelem reggel, szerelem délbe, szerelem este, szerelem egész nap... azt a kibaszott vízcsapot
VIGYÁZAT!! Ha az idõutazást valaha felfedezik, akkor már most is van! Rám csak egyessel szabad szavazni!!, de én is csak egyessel fogok. Célom hogy elérjem az egy csillagot!!!
Válasz nOia üzenetére (#522): :yes :E :aha :E :yes Vegre nem csak en irok vicceket! :azzaz :kira
iko 2004. január 19. 976 hozzászólás 371.
:E
Loading...
SiTe 2004. január 19. 505 hozzászólás 774.
Válasz nOia üzenetére (#522): pff :E
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Dylan 2004. január 19. 2494 hozzászólás 101.
Válasz nOia üzenetére (#522): Lol. :E :E
2004. január 19. hozzászólás .
Az eszkimó és az amcsi elmennek jegesmedvére vadászni. Találnak is egyet, az eszkimó megijeszti, mire a medve elkezdi õket kergetni. Elkezdenek futni mint az õrült. Már vagy egy rája futnak, amikor az amcsi megszólal: -Hé te hülye szkimó, minek futunk, ha van puskánk is? Megfordul letépi az eszkimóról a puskát, durr lelövi az állatot. Mire az eszkimó: -Jól van bazmeg, akkor most húzd haza!! :E
Válasz Cumi üzenetére (#519): En se tudom... :hey ;)
Válasz Dylan üzenetére (#518): Van meg! :E - Melyik az idealis vasutas hazaspar? - Eva Peron és Charlie Sheen. Egy etiop beleesett a krokodiloktol hemzsego folyoba. Harmat megevett, mire sikerült kihuzni...
Cumi 2004. január 19. 3114 hozzászólás 66.
Nem tudom Balu irta-e mar de: Ket pogacsa beszelget: - Kepzeld, jelentkeztem az egyetemre. - És felvettek? - Hülye vagy, egy pogácsát?! :yes
Dylan 2004. január 19. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#517): Jujj ezt jó h tegnap nem olvastam el, mer akkor mai vizsgára agyhalál lettem volna. :E :E :E Ez a legjobb: [i]Ket perec beszelget: - Perec? - Peretlek![/i] :E :E :aha
balu 2004. január 18. 4397 hozzászólás 31.
Na, meg egy csokor farasztas estere: - Kicsi, zold, gurul es femesen csillog, mi az? - Egy jol elbaszott, nagy, kek fakocka. - Zold, a teton van es vonzza a magnes, mi az? - Grün, a badogos. Ket perec beszelget: - Perec? - Peretlek! - Miert orul a nyul? - Mert ket fule van, es megsem szatyor... Na, ma ilyen napom van, jo leepulest mindenkinek! :E
Dylan 2004. január 18. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#515): :nem :sleep :E
Na, most faradt vagyok, ugyhogy jojjon egy lefarasztos poen, csak most, csak nektek: Ket tukortojas a serpenyoben: - Huu, bazmeg, de kurva meleg van itt! - URISTEN, BESZELO TUKORTOJAS!!! :E
Válasz Dylan üzenetére (#513): Hat ez abszolut. :E Ez tenyleg igy van, es nem csak a szoke nok ilyenek, hanem az OSSZES!!! :aha
Dylan 2004. január 18. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#512): :E :E :E Igazi életbõl vett tapasztalatok. :E :kocc
balu 2004. január 17. 4397 hozzászólás 31.
Na, itt egy ujabb gyongyszem: Szituáció: egyik nõ éppen a fodrásztól jön. Találkozik barátnõjével. A párbeszéd: - Ó! De csini vagy! - Tényleg? Még nem néztem meg magam a tükörben, így nem tudom, sikerült-e a frizurám. Nem gondolod, hogy kicsit túl göndör lett? - Ugyan már! Tökéletes lett. Én is szeretnék ilyen frizurát, de azt hiszem, az arcom túl széles hozzá. Pedig nagyon tetszik. - Viccelsz? Szerintem nagyon is szép, hosszúkás arcod van. Neked jól áll a sima, rövid haj is. Én is lenyíratnám rövidre, de túl hosszú a nyakam. - Á, semmi baja a nyakadnak, én is boldog lennék egy ilyennel. De az én fejem a vállamból nõtt ki. - Ne viccelj már! Minden barátnõm irigykedik a nyakadra. Rajtad minden a helyén van. De nézz csak rám: túl rövidek a karjaim. Ha nem ilyen drabális vállaim lennének, lenne a méretemre rendes ruha (stb... stb...) Szituáció: egyik férfi éppen a fodrásztól jön. Találkozik a haverjával. A párbeszéd: - Nyiratkoztál? - Ja.
balu 2004. január 17. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#510): Sajnos nem. ;( Pedig buszke lennek ra... :yes :yes :yes
Válasz balu üzenetére (#505): Ez jó :kira Balu ez személyes élmény? Mondd meg nyugodtan :E
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
balu 2004. január 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz SiTe üzenetére (#508): Kossz! ;) :kocc En is betegre rohogtem magam rajta... :aha
SiTe 2004. január 16. 505 hozzászólás 774.
Válasz balu üzenetére (#505): B+ ! Ez a legjobb, amit valaha hallottam :E kapsz is egy ötöst :kocc :E
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
balu 2004. január 16. 4397 hozzászólás 31.
Válasz NeCro[TNT] üzenetére (#506): :E :E :E Szokenos viccek powa! :yes