Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2004. január 16. 4397 hozzászólás 31.
Na, ez nem vicc, hanem egy vicces sztori, de kurva jo, ugyhogy berakom. Tessek: Srac osszejott egy lannyal a diszkoban, persze megfelelo alkoholos befolyasoltsag alatt. A csajban is tobb volt egy atmoszferaval, ugyhogy felajanlott a pasinak egy ejszakat. El is mentek a lanyhoz, hatalmas emeletes csaladi kegli. A csaj bejelentette, hogy elmegy zuhanyozni, krapekre meg rajott a szaras... Mivel nem akart bemenni a csaj melle kabelt fektetni, kiment az erkelyre, ahol raszart egy ujsagpapirra, majd egyszeruen lehajitotta az erkelyrol. Szerencsejere talalt legfrissitot is, gyorsan fujkalt egy kicsit, hogy ha esetleg az erkelyen folytatodna az est, ne legyen semmi kellemetlen szag. Vegul az agyban kotottek ki, hatalmas kufirc. Masnap reggel erdekes latvany tarult az ebredo lany szeme ele. Az erkely szunyoghalojan egy szetpaszirozodatt szarhurka, lefujva ezust szinu hoallo festekkel... :E :E :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Na meg egy, nagyon belejottem! :yes A medve találkozik a nyuszikával. - Mit csinálsz nyuszika? - Elásom ezt az üveg pálinkát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni! Másnap ugyanitt a rókával találkozik, aki szintén egy gödröt ás. - Mit csinálsz rókakoma? - Elásom ezt az EDDA kazettát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni! Harmadnap a két betemetett kupac mögött egy harmadik kupacot lát a medve, tetején a vakond énekel részegen: - A köööörr kö--özepééén állok...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Na itt van meg egy: Vadnyugaton: - Kapitány úr! Jönnek az indiánok! - Barátok vagy ellenségek? - Szerintem barátok, mert együtt jönnek! U.i.:irjon mar mas is vicceket!!! :hello
Válasz Aradebil üzenetére (#501): LUMMA!!! :teve :teve :teve Amugy kosz a bokot. ;) :kocc
Aradebil 2004. január 16. 860 hozzászólás 429.
BaluWiccek Powa :yes Itt egy old de jó: Áhh elfelejtettem bazz :sleep :teve :sleep
Elõször jöttek a dohányosok és beperelték a dohánygyárakat, mert tüdõrákot kaptak a cigarettázástól. Aztán jöttek a kövérek, akik beperelték a gyorséttermeket, mert elhíztak az ételtõl. Azt hiszem, én meg beperelem a Gyõri Szeszfõzdét az összes ronda nõért, akikkel lefeküdtem... :yes
balu 2004. január 15. 4397 hozzászólás 31.
Na, zaklatom meg egy kicsit a jonepet a vicceimmel. :E Ime: - Doktor úr, az a beteg, aki éppen most távozott a rendelésröl, összeesett a kapu küszöbén. Mit csináljak? - Fordítsa meg, hogy úgy nézzen ki, mintha csak most jönne!
Válasz balu üzenetére (#497): :E :kira
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
A fiatal cowboy áll a nagyapjával a kocsmában. - Te, nagyfater! Mit csináljak, hogy én legyek a legjobb lövész? - Hát, fiam, az övedet kicsit ferdítsd el, hogy jobban kézreálljon a pisztoly! Az unoka elferdíti, majd kikapja a pisztolyt és ellövi a zongorista nyakkendöjét. - Na, öreg, most már én vagyok a legjobb lövész? - Nem, fiam. Vágd ki a pisztolytáska tetejét, hogy a kaKas ne akadjon bele! A srác kivágja. Elörántja a fegyvert és lelövi a zongorista fejéröl a kalapot. - Már biztos én vagyok a legjobb lövész, igaz, nagyfater? - Még nem, fiam. Menj ki! Az ajtó mellett van egy bödön zsír, mártsd bele a pisztolyod! - A csövét vagy a markolatát? - Az egészet jól nyomd bele! - Akkor én leszek a legjobb lövész? - Nem, fiam, de ha feláll Wyatt Earp a zongorától, és feldugja a seggedbe, nem fog fájni annyira.
romulan 2004. január 15. 35 hozzászólás 5027.
Na, itt van még egy: Idõs bácsi nõre vágyik, felmegy Pestre. Beül a taxiba, mondja a sofõrnek: -Vigyen engem oda, ahol nõ van! -Ugyan, ma már nem divat a nõ! -Hát mi a divat? -Hát a Nyúl! Idõs bácsi nem érti, de csak elviteti magát oda, ahol nyúl van. Bekísérik egy szobába, odaadnak neki egy nyulat. Elõször csak tapogatja, simogatja, majd egyre jobban belejön... Két hét múlva már nyúlra vágyik, ismét felmegy Pestre, beül a taxiba, mondja a söfõrnek: -Vigyen engem oda, ahol nyúl van! -Nem divat már a nyúl! -Hát mi a divat? -A PeepShow! Idõs bácsi nem érti, elviteti magát a PeepShowba. Bekísérik, nyílik egy ablak, hát ott egy ember épp egy kecskét dzsömöszöl. Felháborodva rohan ki: -Milyen undorító hely ez, itt egy ember egy kecskéval? Mire a szomszédos fülkébõl: -Az semmi, látta volna két héttel ezelõtt az öreget a nyúllal! :o
És Jézus szóla: - Ki vagyok én? És a hívek felelék: - Te vagy hitünk eszkalatikus manifesztációja, a kerigma, melyben interperszonális kapcsolataink új értelmet nyernek. És Jézus szóla: - Mi van?
armithis 2004. január 15. 5151 hozzászólás 21.
najó azér ájjnuk le! :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. január 14. 4397 hozzászólás 31.
Mindenkinek kosz a bokokat! ;) :kocc
Válasz balu üzenetére (#487): :E :kira :E :kira :E :kira :E :kira :kira :E :kira :E :kira :E :kira :E
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Dylan 2004. január 14. 2494 hozzászólás 101.
Válasz balu üzenetére (#487): Lol! :E :E :E :kocc
Naib 2004. január 14. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#487): Höhö, ez powa :kocc
Every man lives - not every man truly dies!
MOLOCH 2004. január 14. 560 hozzászólás 709.
balu bazeg ez üt :) :kira :]
The world is mine!
armithis 2004. január 14. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Hand_of_Zso üzenetére (#486): heh :aha :yes :yes
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Az irakban szolgalo amerikai katona levelet kap kedvesétöl: "Kedves Joe! Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévö távolság egyszerüen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyüjtsék össze neki valamennyi fényképüket, amin nök szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, növéreikröl, barátnöikröl, nörokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következö levelet küldte hozzá: "Kedves Nicole! Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszek rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe"
:E pin-okio :D Szép volt armithis. Bocs pin de ezt nem hagyhattam ki :hello
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
mi az fürészpor a sarokban? pinokio oda háynt :) már nemtudtam mit irni kinomban
Válasz armithis üzenetére (#483): Kossz! ;) :kocc
Válasz balu üzenetére (#482): nekem mondták tovcább adtam és hurrá de thx és riszpekt! :) :peace :sor
Válasz armithis üzenetére (#481): En ugy ismerem, hogy: A krokodil ugyebar hosszaban is zold, meg keresztben is, de csak hosszaban hosszu. Ebbol az kovetkezne, hogy a krokodil zoldebb mint hosszu. DE! A krokodil a hasi oldalan is hosszu hosszaban, viszont a hasan egyaltalan nem zold! Igy tehat a krokodil hossz+szelesseg mertekben zold, es 2xhossz mertekben hosszu. Feltetelezve, hogy a krokodil szelesebb, mint amilyen hosszu, a krokodil tehat [b]hosszabb, mint zold![/b] :E :E :E :hello
Válasz balu üzenetére (#473): a krokodil az hosszab, mint a zöld :)
RAMorYan 2004. január 13. 327 hozzászólás 1168.
és igy képzeld el ahogy ramy igy nyomja ETO meccsen, hogy láncon fogja a tipromenyétet, lobogtatja a shadleki láncos buzogányát, hátán ott figyel az ubuk dobónyila és az övén ott lobálja a SZÕRÕS (nem kopasz!!!) vasalt (nem ám gyûrött!!!) bunkóját és bömböli, hogy GÖRBE!!!!!! JÖTTÜNK ÉRTED!!!! :)))) és a szájából egy kurvanagy spangli lóg és kontaktlencséjén megcsillan az alábuko nyugati nap utolsó sugara! Bazd meg.:))) Ennyit a chat-es barátaimról. :aha :yes
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
balu 2004. január 13. 4397 hozzászólás 31.
Melyik a kakukktojas az alabbiak kozul? Kakukktojas, kakukktojas, uthenger, kakukktojas.
Dylan 2004. január 13. 2494 hozzászólás 101.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#474): Lol! :E :E :E :yes :aha :kocc
Quadra_slam 2004. január 13. 543 hozzászólás 724.
Fúziós reaktor nincs.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Melyik a kakukktojás? Maghasadás, gyorsneutron, részecskegyorsító, fúziós reaktor, kakukktojás.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#474): :yes Mondjuk mar ismertem, de ez :kira! :aha
Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy manus, és odasúgja a pultosnak: - Te, ez nem Bush meg Powell? - De, õk azok. Ide járnak. Erre a manus odamegy az asztalukhoz és így szól: - Helló fiúk, mit csináltok itt? - Épp a III. világháborút tervezzük. - Igen? És mi a terv? - Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást. - Egy biciklis postást? Miért? Erre Bush odafordul Powellhez: - Ugye mondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem érdekel?
[quote=armithis írta(#471)]mi a külömbség és a krokodil? Hosszabb mint zöld! [/quote] Ezt tudod bizonyitani is? Mert en igen... ;) :yes :hello
Válasz MOLOCH üzenetére (#467): Nem, hanem mert a sas szall ide-szall oda, de a szalloda nem sas ide-sas oda! :E :hello
armithis 2004. január 13. 5151 hozzászólás 21.
mi a külömbség és a krokodil? Hosszabb mint zöld! Ha egy terepákos refere rááll a tunyára, akkor mennyi turumos cickafarok képzõdik?
Aradebil 2004. január 13. 860 hozzászólás 429.
végre vki mellettemm...vagy csak fiR ellen? :hey
Kashuka 2004. január 13. 5349 hozzászólás 17.
:hey :dread :hey :dread :o :hello :kira :azzaz
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
2004. január 13. hozzászólás .
Rájöttem geci! fiR izomból kocka!! És miért? Mert LEGO!
MOLOCH 2004. január 13. 560 hozzászólás 709.
sass nevû szálloda van,de szálloda nevû sas nincs :ezt ß) :E ß) x| :dread
The world is mine!
fiR 2004. január 13. 1306 hozzászólás 264.
Benjamin lükébb, mint Zakariás. Zakariás éppoly gyagya, > mint Teofil. Zeno tök zokni Taksonyhoz képest. Taksony totál hülye. > Teofil > es Zeno együtt dilisebb, mint Zakariás. Viszont Benjamin egyedül is hót > dinka. > > Ki a legagyalágyultabb a társaságban? naná hogy radon
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
Irja le a különbséget a sas és a szálloda között! a sasban nem lehet inni
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
Tot összeveszett Lepkével ;)
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Tot 2004. január 13. 973 hozzászólás 373.
Srácok íkúú teszt! Csináljátok végig! Név (ahogy hívják):............ > Cim (ahol lakik):.............. > Kor (ahány éves):.............. > Magasság (ahány centire van a feje teteje a padlótól):...... > Súly (ahány kilogramm az Ön súlya):........ > > 1. Ön > > a. igen > b. nem > > 2. Szereti-e hogyha > > a. nem > b. igen > c. nemigen > > 3. Biztos-e benne, hogy.? > > a. hogy? > b. hogy mi? > c. Hogyne > > 4. Ez az utolsó kérdés? > > a. igen > b. nem > c. a helyes valasz a 'b' > > 5. Ha öt tehén fél óra alatt 57621 füvet harap le, akkor > 57621 füvet öt tehén hány fél óra alatt harap le? > > a. egy > b. nem egy > c. hülye vagyok, nem tudom > > 6. A macska legfõbb ismérve: > > a. van > b. mindig lábbal lefelé áll > c. hét élete van. Mégis megbotlik > > 7. Mije volt a Kõszívû Embernek? > > a. Neolit pészmékerje > b. Jókedve > c. 27 sora > > 8. Melyik a kakukktojás? > > a. tyúktojás > b. Kinder tojás > c. Tükortojás > d. Kakukktojás > e. Datolyás > > 9. Benjamin lükébb, mint Zakariás. Zakariás éppoly gyagya, > mint Teofil. Zeno tök zokni Taksonyhoz képest. Taksony totál hülye. > Teofil > es Zeno együtt dilisebb, mint Zakariás. Viszont Benjamin egyedül is hót > dinka. > > Ki a legagyalágyultabb a társaságban? > > ...................... > > 10. Mi a különbség a krokodil közt? > ...................... > > 11. Melyik értelmes üzbég szót lehet kirakni az alábbi > betûkbõl? uucijocuxz - ................ > 12. Egészítse ki: > > A spenót az a bokszkesztyû számára, mint a tintahal a .............. > számára. > > 13. Karikazza be az x-et! > X > 14. Most ikszelje be a karikát! > O > 15. Mi az a REM fázis? > ...................... > > 16. Akar-e belõle? > ...................... > > 17. És ha nem, hányat nem? > ...................... > > 18. Janinak 10 sütije van. Négyen jönnek vendégségbe. Józsi > erõsebb, mint Csaba, János gyorsabban fut, mint Géza, viszont Janinak > kék > szeme van, és csak Peti szemüveges. Hány süti jut Gézának? > > ...................... > > 19. Honnan korlátos a banán görbületi jellege? > > a. felülrõl > b. alulról > c. görbül a banán? > > 20. Szereti-e Janó Évát, mint kacsa a nokedlit? > > a. jobban > b. csakúgy, mint > c. hátha nem is > > 21. Vegyen elõ zsirkrétát es itatóspapirt! > 22. Elteheti. > 23. Soroljon fel 10 indiántörzset! > ............................................. > és még ötöt! ................................ > gyorsabban! ................................. > > 24. Irja le a különbséget a sas és a szálloda között! > .............................. > > 25. Saját értékelése szerint milyen az IKUJA? > > a. jó > b. kiváló > c. hálistennek negativ!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
:ezt Nme trom mibajod velem de szertném ha tisztáznád :peace
aradebil kiesik az elsõ emeletrõl és meghal mé? me szar
Szõkenõ leugrik egy 10emeletes ház tetejérõl.mért nem esik le? Mert a negyediknél eltévedt :yes
- Szoke haj barnara festve? - Mesterseges intelligencia.
armithis 2004. január 13. 5151 hozzászólás 21.
feketérõl a szõkére át ugrik egy bolha mia aZ? átvitt érteleem! :hello
balu 2004. január 12. 4397 hozzászólás 31.
[quote=Aradebil írta(#455)]ez sértés? Mit csinálsz ha aszökenõ megdob egy kézigránáttal? Kibiztositod és visszadobod.. [/quote] Ezt en ugy ismertem, hogy: - Mit csinalj, ha egy szoke no megdob egy szeggel? - Fuss, mert a granat mindjart robban a szajaban! :kocc :hello
armithis 2004. január 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#455):nem séréts volt csak a vicc szintje vall rád :) ami nem baj mert ilye abszolut fárasztokrq is vna szükség! Ez a gránátso full riszpekt! grat