Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Aradebil 2004. január 12. 860 hozzászólás 429.
ez sértés? Mit csinálsz ha aszökenõ megdob egy kézigránáttal? Kibiztositod és visszadobod.. Lehe thogy már írtam... MI az?Szökenõ mellet egy szalmaszál? Külsö tápegység :yes Lehet hogy má ez is volt lol
armithis 2004. január 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#453): ez rád val grat :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Aradebil 2004. január 12. 860 hozzászólás 429.
Mi történik a szõkenõvel ha leeseik a lóról? Beveri a fejét a szekrénybe... Háháháhá.. :kocc
armithis 2004. január 12. 5151 hozzászólás 21.
old re: Mi van aszõkenõ sirjára írva? Elõsször fekütt le egyedül :kira :kira :kira :kira
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2004. január 12. 4397 hozzászólás 31.
- Mi a zsömle és a kifli ellentéte? - ??? - A zsömfel és a befli.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2004. január 11. 5151 hozzászólás 21.
ja én is láttam
Aradebil 2004. január 11. 860 hozzászólás 429.
Szuzuki votl hetihetesben lol :teve
armithis 2004. január 11. 5151 hozzászólás 21.
:|
Cedric 2004. január 11. 8720 hozzászólás 5.
-Mi a különbség a sas és a szálloda között? -Hogy a sas szállide szálloda, de a szálloda nem saside sasoda. :E -Mi a különbség a vidra és a hydra között? -Hogy a vidra felmegy a hidra, de a hydra nem megy a vidra. :E Muhahaha mekkora poénok te jó ég :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
KaDkA 2004. január 11. 1553 hozzászólás 211.
Naib = KaDkA szolgája =]
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
armithis 2004. január 10. 5151 hozzászólás 21.
balu: :yes
balu 2004. január 10. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#442): En se szoktam, de erre emlekeztem, emrt en irtam. :E ;) Amugy meg azert, hogy nehogyma' itt learasd a baberokat! :yes :hello :kocc
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz armithis üzenetére (#438): :E :E :E :E :E :E Ultra-combo! :kira
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
armithis 2004. január 9. 5151 hozzászólás 21.
lol balu! télleg bocs, amugy ne hogy azt hid hogy visszaolvasok ha élpp hallok egy jo viccet, hogy ott volt-e már! :|
ja, akkor se teccet, most se :noo
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
balu 2004. január 9. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#438): Nezd meg a #331-es kommentet, bitte! :hello :ehh
tesó rulz :)
Az iskolaév elsõ napján egy amerikai középiskolában a tanárnõ új diákot mutat be: Sakiro Suzukit Japánból. Kezdõdik az óra: "Lássuk, ki tud többet Amerika történelmébõl." Mondja a tanárnõ. "Ki mondta: 'Szabadság vagy halál!'" Síri csönd az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: " Patrick Henry 1775 Philadelphiában." "Kiváló Suzuki, és ki mondta: 'Az állam a nemzettel egyenlõ, ezért a nemzet nem halhat meg." Suzuki feláll: "Abraham Lincoln 1863 Washington." A tanárnõ végigméri az osztályt és így szól: "Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika történelmét, mint ti!" Hátulról egy csendes hang: "Nyald ki a seggem, büdös Japó!" "Ki volt az?" kérdi a tanárnõ. Suzuki jelentkezik és mondja: "McArthur tábornok 1942 Guadalcanal-nál, és Lee Iacocca 1982 a Chrysler cég közgyûlésén." Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: "Elhányom magam!" A tanárnõ kiabál: "Ki volt az!" Suzuki azonnal válaszol: "idõsb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió 1991." Az egyik diák feláll és unottan odaveti: "Szopjál le!" A tanárnõ hisztérikusan: "Elég! Ez most ki volt?" Suzuki rezzenéstelen arccal: "Bill Clinton Monica Lewinsky-nak, 1997 Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda." Még egy diák feláll és elordítja magát: "Ez a Suzuki egy nagy rakás szar!" Suzuki ismét nyugodt hangon: "Valentino Rossi 2002 Brazil Motoros Nagydíj." Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnõ elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: "Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!!" Suzuki: "Medgyessy Péter, László Csaba pénzügyminiszternek a Költségvetés benyújtásakor, Budapest 2003."
balu 2004. január 9. 4397 hozzászólás 31.
Egy amerikai turista Spanyolorszagban jart es betert egy kis vendeglobe a varosnezes utan. Mig italat szurcsolgette, eszrevette, hogy a szomszed asztalnal egy sercego, etvagygerjeszto etelt szolgalnak fel. Nemcsak hogy nagyon finomnak latszott, de isteni illata volt. Megkerdezte a pincert : - Mondja kerem, mi volt az amit eppen felszolgalt ? - Ah, senor - felelte a pincer - maganak kivalo izlese van! Azok kerem a ma reggeli bikaviadal bikajanak a herei voltak. Igazi inyencseg ! Az amerikai egy pillanatra megrokonyodott, de aztan igy szolt : - Usse ko, elvegre vakacion vagyok. Hozzon kerem nekem is egy adagot ! - Nagyon sajnalom, senor - mentegetozott a pincer - de egy nap csak egy talat tudunk felszolgalni mert csak egy viadal van minden reggel. Ha holnap koran reggel bejon es megrendeli az etelt, mi orommel elmentjuk maganak ezt a csemeget ! Kovetkezo reggel az amerikai visszatert, leadta a megrendelest, es mikor aznap este visszatert a nap egyetlen es kizarolagos csemegejet neki szolgaltak fel. Nehany harapas utan a tanyerja tartalmat vizsgalgatta majd magahoz intette a felszolgalot: - Ez nagyon finom, de sokkal kisebbek mint azok, amiket tegnap lattam felszolgalva! A pincer sajnalkozva szettarta a karjait, es igy szolt: - Igaza van, senor. De neha a bika nyer...
p1N 2004. január 7. 184 hozzászólás 1843.
Válasz Simple_CyBeR üzenetére (#428): :peace písz!
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
armithis 2004. január 7. 5151 hozzászólás 21.
jeeee Etiop családkép? ??? vonalkód odla de kira :aha :aha :aha :aha :aha
:E:E:E :yes ez kiba jó, az ilyeneket szeretem :sir ;)
armithis 2004. január 7. 5151 hozzászólás 21.
Etiop gyerekek bujocskáznak: - megvagy, látlak, a seprûnyél mögött! - nem ér as többiek kilöktek! :yes :yes :kocc :kira :azzaz
Naib 2004. január 7. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#431): váháhá ez jó:) és nemis ismertem :E :kira
Every man lives - not every man truly dies!
balu 2004. január 7. 4397 hozzászólás 31.
- Mi a hasonlosag a tangabugyi es a lancfuresz kozott? - Egy rossz mozdulat, es megy az ujjad a picsaba... :E
balu 2004. január 7. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Simple_CyBeR üzenetére (#428): Ismertem, de :kira! :kocc :E
Dylan 2004. január 7. 2494 hozzászólás 101.
Lol. :E :E :E
az amcsi seriff elfogta a mexikói gangstert, nem értik egymás nyelvét, ezért tolmácsot hivtak. Seriff: -Hova rejtetted el a pénzt? Tolmács: -Azt kérdezi, hova rejtetted el a pénzt Gangster: -Nem mondom meg :ezt Tolmács: -Aszongya nem mondja meg. Seriff: -Aha, akkor viszont felakasztunk Tolmács: -Azt mondja, hogy akkor felakasztat. Gangster: -Jóvan. A templom mögé ástam. Tolmács: -Azt mondja, válalja a halált. :E:E:E
Dylan 2004. január 7. 2494 hozzászólás 101.
Ezt ismertem, de az elõzõ vicced lol! :E :E :E
romulan 2004. január 7. 35 hozzászólás 5027.
Höhö. Nemtom, ismeritek-e: Batman és Spiderman beszélgetnek. Batman: -Képzeld, múltkor repülök Gotham City felett, mikor az egyik háztetõn egy meztelen nõt láttam szétterpesztett lábbal vonaglani. -Na és mit csináltál? -Rögtön rávetettem magam. -Ééés?-kérdezi Spiderman izgatottan. -Hát, a láthatatlan ember nagyon meglepõdött. ß)
Aradebil 2004. január 6. 860 hozzászólás 429.
:yes
:E:E:E:E:E
balu 2004. január 6. 4397 hozzászólás 31.
- 7 ujja van, es 10 gyereke, mi az? - Asztalos, aki nem tudott vigyazni.
Hm ezt mintha láttam volna a tvben. Sõt biztos,h onnan van.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
fiR 2004. január 6. 1306 hozzászólás 264.
nem képzeled hogy elolvasom
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
iko 2004. január 6. 976 hozzászólás 371.
:D
Loading...
romulan 2004. január 6. 35 hozzászólás 5027.
Smith család évek óta hiába várja a gyermekáldást, így nehezen arra az elhatározásra jutnak, hogy fogadnak egy BÉRAPÁT. A nagy nap reggelén Mrs. Smith idegesen várja a jelentkezõt. Eközben egy házaló fotós csenget be az ajtón, hátha sikerül egy kis munkát találnia. Mrs. Smith ajtót nyit. - Jó reggelt asszonyom, azért jöttem... - Oóó, tudom miért jött. Már nagyon vártam - mondja Mrs. Smith. - Tényleg? - lepõdik meg a fotós. - Nagyon jó. Tudja, a gyerekek a specialitásom. - Ebben bíztunk a férjemmel. Jöjjön be és foglaljon helyet! Hamarosan Mrs. Smith a tárgyra tér: - Nos, akkor hol kezdjük? - Bízzon csak mindent rám! Azt hiszem, kettõt csinálnék a fürdõkádban, egyet a kanapén és talán néhányat az ágyon. Esetleg a nappali is mókás lehet... - Fürdõkád, nappali? Nem csoda, ha a férjemnek nem sikerült eddig. - Nos, asszonyom, senki nem tud minden alkalommal tökéletes dolgokat produkálni. De ha kipróbáljuk több pozícióban, különbözõ irányokból, biztos vagyok benne, hogy elégedett lesz az eredménnyel. - Úristen, az nagyon sok... - sóhajtja Mrs. Smith. - Asszonyom, az én szakmámban az embernek muszáj idõt szánnia a munkájára. Meg tudnám csinálni öt perc alatt is, de biztos vagyok benne, hogy elégedetlen lenne vele. - Hát, nem is tudom... - motyogja Mrs. Smith. A fotós elõveszi a tárcáját és kihúz belõle egy sorozatot a legjobban sikerült gyerekfényképeibõl. Megmutatja az elsõt: - Nézze csak, ezt például London belvárosában, egy busz tetején csináltam! - Úristen! - kiált fel Mrs. Smith elõhúzva zsebkendõjét. - És ezek az ikrek is elég jól sikerültek, pedig az anyjuk nagyon megnehezítette a dolgomat. - Megnehezítette? - Igen. Végül ki kellett mennünk a Hyde parkba, egyébként nem is sikerült volna. Képzelheti, milyen nehéz volt ott a sok ember között. Annyian jöttek oda, hogy négy-öt sorban is lökdösték egymást. - Négy-öt sorban? - kérdezi Mrs. Smith tágra nyílt szemmel. - Igen - mondja a fotós. - Az anyjuk nagyon hisztis volt. Több, mint három óra hosszat sikítozott folyamatosan. Gondolhatja, milyen nehéz volt koncentrálnom. Aztán besötétedett, úgyhogy a végét már sietve kellett ellõnöm. Amikor meg a mókusok elkezdték rágcsálni a felszerelésemet, csomagoltam és hazamentem. - Azt mondja, tényleg megrágcsálták a, hmm... felszerelését? - hajol elõre Mrs. Smith. - Igen, így volt. Nos, asszonyom, ha készen áll, akkor behoznám az állványomat. - Állványát? - Persze. Szükségem van rá, a felszerelés olyan nagy, hogy nem tudom sokáig tartani. Asszonyom? Asszonyom?... A fenébe, hát nem elájult? ;)
romulan ez tényleg [b] nagyon [/b] durva volt.De jó :E :E :E :E :E :E
balu 2004. január 5. 4397 hozzászólás 31.
Ja igen, majd' el felejtettem! Szoval meg egy 5-os! :hello
2004. január 5. hozzászólás .
Cserébe romulan kapott egy 5öst ;)
balu 2004. január 5. 4397 hozzászólás 31.
Válasz romulan üzenetére (#414): Ez kemeny, 5/5-os vicc! :yes :kocc Kar hogy a vicceket nem lehet pontozni... ;(
romulan 2004. január 5. 35 hozzászólás 5027.
Ha már viccek, engedtessék meg: A szamár és a róka úgy döntenek, kipróbálják a homoszexet. Elõbb a róka mászik rá a szamárra. A szamár mindent meg is tesz, hogy élvezetessé tegye a róka kalandját, enyhén puccsít, stb. Végül a róka el is élvez. Ezután a szerencsétlen szamár próbálkozik, de a róka nem tesz semmi olyat, ami kellemesebbé tenné az együtlétet, csak áll, mint egy szikla. Nagy nehezen azért õ is elmegy. Felháborodottan fordul a rókához: -De szemét vagy te róka, én mindent meg teszek érted, riszálom magam, stb. te meg nem is viszonzod? Mire a róka: -Figyelj, szamár! Ha 20 centivel kintebb húzod a f*szod, akkor is csak a fejemet tudtam volna mozgatni! Kicsit dúrva, de remélem, tetszett. Egyébként csõ. :hello
Aradebil 2004. január 5. 860 hozzászólás 429.
SZÓTAGOLÁS POWA :nuke
aha...hl lácc t eitt betüket? :hey
Igaz az hogy a Keresztesháborúban a maga családja egyhén szólva hiányos volt? Igen! Sõt! 4 generáción át a családom teljesen ki volt irtva!:D
iko 2004. január 5. 976 hozzászólás 371.
mégvicesseb lenne nem 23473284328541754814 helyesírási hibával köszönöm
Loading...
:D S most egy klasszikus de örök vicc... medve és a róka elhatározzák hogy kibasznak a nyuszikával.Ha van rajta sapi azért ha nincs rajta azért verik meg. Találkonak a nyuszikával,nincs rajta sapka jól elverik. Másnap megint összebeszélnek.Cigit kérnek tõle.Ha hosszuszûlut ad azért, ha rövid szárut ad azért verik meg.... Találkoznak nyuszival és megkéárdezik van e cigije. Persze milyet kértek?Hosszu szálut vagy rövid szálut? Ejnye bejnye nyuszika már megint nincsen rajtad sapka x| :sir :aha :hello
2004. január 5. hozzászólás .
Nagyon régi vicc, de nagyon zúzós! Róka megy az erdõben egy nagy domb mellett, egyszer csak megpillantja a sast, amint egy nagy szikláról leveti magát... zuhan... zuhan... zuhan... utolsó pillanatban kitárja a szárnyait és felkapja a levegõ. Róka odamegy hozzá, megkérdi: -Hé sas mit csinálsz? -Lazulok - mondja a sas. -Kipróbálhatom én is? -Persze! Gyere ugorj velem. Leugranak... zuhannak... zuhannak... egyszer csak róka megkérdi: -Te sas mi ebben a laza? -Tudsz repülni róka? -Nem én! -Hûûûû de lazaaaaaaaaa! :aha
UFO-t már láttak :E
Kulonbseg? Kerdezzuk meg a mindenttudo strcmp fuggvenyt es az megmondja.
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.