Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

osiris 2003. december 18. 330 hozzászólás 1152.
ehh wilo...
2003. december 18. hozzászólás .
[quote=SiTe írta(#300)] -Mit mond a pedofil, nekrofil? -??? -Na hol van itt a kutya elásva? Valahol olvastam, egy igen jó megoldást a cigány problémára miszerint: Szedjük össze az össze cigányt, és támadjuk meg velük Erdélyt. Ha nyerünk, mienk Erdély, ha vesztünk mienk Magyarország.[/quote] 1. a pedofilnak mi köze a kutyákhoz? 2. A MEGOLDÁS! GOGO Hungary :yes
SiTe 2003. december 18. 505 hozzászólás 774.
Kashuka: csak most tudtam meg, sry :fear Én a cigányt azokra értettem, akim ott punnyadnak az utcán, és verik a gyerekeket. Szal nehogy magadra vedd!
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
wilo?!?!?! Ha valakit megbántottam volna elõre is sry :dread
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
A vicc jó de én kérek elnézést Kashukától Site nevében.
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
-Mit mond a pedofil, nekrofil? -??? -Na hol van itt a kutya elásva? -Miért piszkálták bottal Zambó Jimmy-t kiskorában? -??? -Mert nem tudták mi az! -Mit mondott a golyó amikor átment Zámbó fején? -??? -Mhm, ez király volt! :E -Mi az, fekete pont a holdon? -??? -Egy cigány! -Mi az, rengeteg fekete pont a holdon? -??? -A megoldás!!! :yes Valahol olvastam, egy igen jó megoldást a cigány problémára miszerint: Szedjük össze az össze cigányt, és támadjuk meg velük Erdélyt. Ha nyerünk, mienk Erdély, ha vesztünk mienk Magyarország.
osi_face 2003. december 18. 12 hozzászólás 8090.
Apropo lemegyek oszt veszek egy kilo csirkebelet nincs is jobb a bélíznééé... :kocc
oSi.faCe -=( faceclan.uw.hu )=- Nem a gyõzelem, a részvétel, hanem a fontos!
:E :E :E :E LMAO...Totally Agree!
osi_face 2003. december 18. 12 hozzászólás 8090.
a halálról jut eszembe, sztem egy férfinek ott kell meghalnia ahol született NÕI LÁBAK KÖZÖTT, NÕI SIKOLYOK KÖZT. :yes
oSi.faCe -=( faceclan.uw.hu )=- Nem a gyõzelem, a részvétel, hanem a fontos!
Ronda mint Joe Cocker Rekedt hangú mint a Charlie
iko 2003. december 17. 976 hozzászólás 371.
:sleep
Loading...
SiTe 2003. december 17. 505 hozzászólás 774.
:aha
Overlord 2003. december 17. 2084 hozzászólás 136.
Lehet már volt, lehet már régi, ezek a kedvenceim: 1. Amputáljuk a beteg bal lábát.. mondom a balt... mondom a lábát.... mondom a betegét!! 2. Úgy szeretnék meghalni mint a nagyapám: csöndben, nyugalomban, álmomban... Nem ordítozva, pánikban félve, mint az utasai...
The Black Sheep, the part of the Starcraft history -http://www.sclegacy.com/features/pimpestplays_2004.php
IgNiTiOn 2003. december 17. 83 hozzászólás 3160.
:E
balu 2003. december 16. 4397 hozzászólás 31.
Orosz panaszkodik a haverjanak, hogy nemsokara megszuletik a fia, es nincs penze babakocsira. Erre a haver: -De Szergej, te babakocsigyarban dolgozol, miert nem lopsz egyet?! -Aaa, nem lehet, tul feltuno lenne... -Akkor lopd el darabonkent, aztan rakd ossze otthon! -Ezzel mar en is probalkoztam. Elloptam egy csomo alkatreszt a gyarbol, de mikor osszeraktam, mindig tank, vagy geppisztoly lett belole...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
p1N 2003. december 16. 184 hozzászólás 1843.
miaz feldobod zöld leesik piros? görögdinnye HÁHÁ :sir
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
armithis 2003. december 16. 5151 hozzászólás 21.
Eltöröm a lábad, kinyomom a szemed, aztán mehetsz amerre látsz!
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Dylan 2003. december 16. 2494 hozzászólás 101.
[quote=NeCro[TNT] írta(#286)] Na és ezt ismeritek? szakállas de zsir: -Melyik aza Microsoft termék amivel garantáltan nem fogsz szivni?? -???? -Microsoft Porszivó... [/quote] LoL! :E :E :E Milyen igaz!!! :E :E :E :kocc
Windows 95 lényege: -A felhasználók 95%ának kell hardverbõvítés hogy elinduljon. -Az idõ 95%-ában a hibaüzeneteket olvasgathatod. :E
NeCro_TNT_ 2003. december 16. 260 hozzászólás 1423.
Na és ezt ismeritek? szakállas de zsir: -Melyik aza Microsoft termék amivel garantáltan nem fogsz szivni?? -???? -Microsoft Porszivó... :E
fakk
KaDkA 2003. december 16. 1553 hozzászólás 211.
[quote=balu írta(#283)] -Fekete, es nekimegy a mikorofonnak, mi az? -Stivi Wonder(Balazska utan szabadon )... [/quote] :D :D :D :D
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
KaDkA 2003. december 16. 1553 hozzászólás 211.
Minél inkább skótwiszki annal inkább Gruppenszex :scatter
balu 2003. december 16. 4397 hozzászólás 31.
-Fekete, es nekimegy a mikorofonnak, mi az? -Stivi Wonder(Balazska utan szabadon :yes)... :E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Balazska 2003. december 16. 0 hozzászólás 32921.
Mit mond a hülye gyerek az anyjának? ??? Apa Mit mond Stivi Wonder (rosszul irtam, sorry) a koncerten? ??? Nem látom a kezeket!
Cedric 2003. december 16. 8720 hozzászólás 5.
válasz #259 : Már megin kikaptam süsütõl BAZMEG!!! (Fir)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Dylan 2003. december 15. 2494 hozzászólás 101.
Hehe kira. :E :E :kocc
balu 2003. december 15. 4397 hozzászólás 31.
Ha tavaly vettél volna Nortel Networks részvényeket 1000 euró értékben, ma lenne 59 euród. Ha tavaly vettél volna Lucent Technologies részvényeket 1000 euró értékben, ma lenne 70 euród. Ha tavaly vettél volna Alcatel részvényeket 1000 euró értékben, ma lenne 170 euród. DE: Ha tavaly :sor-t vettél volna 1000 euró értékben, majd mindet megiszod, és ma visszaviszed az üres üvegeket, lenne 380 euród!!! Tehat sracok, mi a legjobb befektetes? ;) :yes
Dylan 2003. december 14. 2494 hozzászólás 101.
[quote=moszkito írta(#275)] Dylan! Mi a fax ez??[/quote] Mi? :E
:fear :E
balu 2003. december 14. 4397 hozzászólás 31.
Mi a különbség a nõ és a víziló között? - ??? - Az egyik nagyon nagyra tudja tátani a száját, hogy beleférjen minden, és baromi nagy a segge. A másik meg aranyosan tudja mozgatni a fülét, amikor kijön a vízbõl.
moszkito 2003. december 13. 96 hozzászólás 2920.
Dylan! Mi a fax ez??
"Stop the World! I Want to get off."
2003. december 13. hozzászólás .
fiR =]
KaDkA 2003. december 13. 1553 hozzászólás 211.
Hogyugat a ciganykutyaja? hádeváuuu!!! :yes
Frog 2003. december 13. 1 hozzászólás 23771.
-Mikor legokosabb a nõ? -??? -Kefélés után, miután jutott bele egy kis értelem. (Made by Áron and Frog :) )
fiR 2003. december 13. 1306 hozzászólás 264.
vicc: süsü megy az erdõben fejbelövik meghal :DD
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
NeCro_TNT_ 2003. december 13. 260 hozzászólás 1423.
Mi az abszolút letargia? -??? -Az, mikor van mivel, van kivel, van hol, de minek? :kira :nem
fakk
KaDkA 2003. december 12. 1553 hozzászólás 211.
[quote=p1N írta(#265)] hogyhivják a kinai vécépucolot? matata kakiban [/quote] SZAKALLAS SZAKALLAS :nem
KaDkA 2003. december 12. 1553 hozzászólás 211.
:sleep <-- Zs.k.
SiTe 2003. december 12. 505 hozzászólás 774.
[quote=iko írta(#266)] Dylan írta(#2): Ehhh nemááá. Menjetek inkább akkor vicclap.hu ra és oda irjátok be... Ez annyira szánalmas.... aahah [/quote] iko mhm te azokat olvasod? :nem
iko 2003. december 12. 976 hozzászólás 371.
[quote=Dylan írta(#2)] Ehhh nemááá. Menjetek inkább akkor vicclap.hu ra és oda irjátok be... Ez annyira szánalmas.... [/quote] aahah :yes
Loading...
p1N 2003. december 12. 184 hozzászólás 1843.
hogyhivják a kinai vécépucolot? matata kakiban :sir
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
balu 2003. december 12. 4397 hozzászólás 31.
-Hallo, ez a 453-2878? -Igen-igen-nem-igen-nem-nem-nem!
Noia: ja, nekem kevés vicc tetszik, de ez nagyon :E
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Cedric 2003. december 12. 8720 hozzászólás 5.
a nõi halak öltözõjének ajtajára mi van irva? Hal kan gyere be
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
2003. december 12. hozzászólás .
Attól függetlenül a hasamat fogtam, úgy röhögtem :)
:E copypaste :E
2003. december 11. hozzászólás .
GG CyBeR! :E
A világ leghíresebb BAZMEG-jei -Hol ez a kurva agancsos BAZMEG ? (Hunor) - Na végre, már nem fázom BAZMEG ! (Néró) -Hány kibaszott lyukat kell még fúrnom BAZMEG ? (Búvár Kund) -Simán elfoglaljuk Angliát BAZMEG ! (William Wallace) -Na, ha ezt elore tudom, el se indulok BAZMEG ! (Colombus) -Hova futtok, tetvek ? Még csak most kezdünk belejönni BAZMEG ! (Dobó István) -Hát nem pont a fejemre esett BAZMEG ? (Newton) -Ez vaddisznó ? Szerintem szelíd ez BAZMEG ! (Zrínyi Miklós) -Hát ez a kibaszott sok rézboru meg hogy kerül ide BAZMEG ? (Custer tábornok) -Kurvára utálok levelet írni BAZMEG ! (Bell) -Mi a franc csilloghat abban az emeleti ablakban BAZMEG ? (J.F. Kennedy) -Honnan a jófaszból jön ez a sok víz BAZMEG ? (egy utas a Titanicról) -Mondtam, hogy ne engedd oda a not BAZMEG ! (a Challenger másodpilótája) -Nézdmá', hát nem bekapcsolta a prést BAZMEG ? (Terminator) -Hát ezeket az undorító tojásokat meg miféle urstrucc szarta ide BAZMEG? (Thomas Kane - a Nostromo másodkapitánya) -De utálom ezt a kurva EROT BAZMEG ! (Anakin Skywalker) -Mi a faszom az a Mátrix BAZMEG ? (Neo) -Ki a retkesfaszú gyomorigbaszott portásivadék nyúlta le a pakkomat BAZMEG?" (Nyilas Mihály) -Unatkozom. Szopassunk labancot BAZMEG ! (Eke Máté - a Tenkes kapitánya) -Mámegin harangozni ko BAZMEG ! (Quasimodo) -Csak ezt az egy betut ismerem BAZMEG ! (Zorro) -Heuréka BAZMEG ! (Arkhimédesz) -Muszáj kimennem oda BAZMEG ? (N.Armstrong) -Öreg, tartsál már meg, há leesek BAZMEG! (Dugovics Titusz) -Milyen fáról ettél?? Hülye picsa BAZMEG! (Adám) -Hé srácok, nem innen indultunk BAZMEG? (Magellán) :yes
Dylan 2003. december 11. 2494 hozzászólás 101.
-Hogy készül a mákosbab? -??? -Kettõt lapozol a szakácskönyvbe. :E
:nem