Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

2003. november 13. hozzászólás .
zergling=kisbéka DT=K ügynök muta=drágám[li][/li]Stella Art[b]nOia[/b]s
balu 2003. november 13. 4397 hozzászólás 31.
Igen, altalaban. De azert elofordul ilyen, hogy "Ezaz baby, lojed, loooooojjjjjeeeeeeeddd!" :yes :aha :E Miert, te hogy hivod oket? :kocc
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
MOLOCH 2003. november 13. 560 hozzászólás 709.
te unitnak hívod õket? :P :E :kocc
The world is mine!
En necces helyzetben mindig buzditom a unitjaimat. "EZAZ, MEG EGY LOVEEEES, IGGGEEEEEN, JO VOLT!" :aha
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Sexelsz a baratnoddel, es a neve helyett azt sugod a fulebe, hogy "Oh, Kerrigan"! :E
osiris 2003. november 13. 330 hozzászólás 1152.
szoktak válaszolni is? :E én unitokkal nem beszélgetek max alykat szidok masszivan. + üvöltözök^^
Miert sracok, oszinten vallja be, aki meg sose beszelt a unitjaival! :E :aha :E
:) de ami leginkább üt belöle az a police helicopter vs scourge=] + a unitokkal beszélgetés :|
SiTe 2003. november 13. 505 hozzászólás 774.
Van még, csak angolban, here you are: [url]http://www.starcraftsector.com/2muchsc.shtml[/url] Szentem vannak be jók, pl a házadat Nexusnak hívod :E[li][/li]tEam paRa [url]http://teampara.uw.hu[/url]
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
2003. november 13. hozzászólás .
osiris bajban vagyok... :E[li][/li]Stella Art[b]nOia[/b]s
Dylan 2003. november 13. 2494 hozzászólás 101.
osiris ez cool volt :E :E :E :E :E :E
MOLOCH 2003. november 13. 560 hozzászólás 709.
http://www.digitalage.hu/erdekes.html ~| nagy szar,nekem sem stimmel egyik sem
The world is mine!
hehh [b]Biztos lehecc benne, hogy tul sokat, és tul régóta sc-zel ha felfedezed magadon a következõ tünetek valamelyikét[/b] :) ha szembetalálkozol egy pitbullal, azon kezdesz gondolkodni vajon lehetne e upgradelni guardianná ha fél órája szívsz a városi dugoban és azon kezdesz morfondírozni, hogy lehetne siege modba tenni az autod ha végre összejön a randid a rég vágyott nõvel, õ hirtelen +csókol, mire te igy reagálsz "hej baby montam hogy nincs russ!" ha a haverod hátso kertjében sétálva az jut eszedbe wow dejokis ladder map lehetne ebbõl ha e-mailt küldesz billgétsznek és a build ordere felõl érdeklõcc ha egy partyn vagy, ahol senkit sem érdekelsz, észre se vesznek azon gondolkozol, nem felejtetted e rajta a cloakingot ha a cd olvasod már csak a starcraft cd-t hajlando beolvasni mer a többit már elfelejtette hogykell ha amikor fellépsz a battlenetre a server személyes "WELCOME" üzenettel üdvözöl ha a kutyádat hydrának, a macskádat zerglingnek hivod ha véletlenul bekeverecc egy quake gamebe egyböl "NORUSH!" al inditasz ha afelõl érdeklödsz a fõnöködnél, nem tudná e a fizetésed ezentul mineralban adni ha játék közben beszélgecc a unitjaiddal :E ha a reptéren azt kérdezed, mikor indul a következõ overlord ha az autodat "Ready to roll out" felkiáltással inditod be ha látsz egy rendõr helikoptert egybõl a scouge-jaidat keresed :aha ha 3 saját hypotézised van arrol, hogy a gua mitõl repül ha minden felszini egyenetlenség alatt burrowed zerget sejtesz ß)
cabala 2003. november 13. 823 hozzászólás 452.
http://www.digitalage.hu/erdekes.html nekem semmi nem jött be... 6 F, zöld láncfûrész...[li][/li]----------- -Cabala- -----------
----------- Cabala ----------- "Ha nekem ment éveken át egyedül, akkor nektek is KELL hogy menjen."
familyfrost :E :) :E :sor
RAMorYan 2003. november 12. 327 hozzászólás 1168.
Nah van egy pár nagyon ütõsöm: A nagypapám nemrég hunyt el. Úgy ment el, ahogy minden férfi szeretne: szex közben. Nagymamám zokogva mesélte, hogy vasárnap reggel nekiálltak a dolognak, mert nagypapának a templomtorony harangja segített ritmust tartani. Máig élne, ha nem jött volna arra a Family Frost. :o :E Egy olasz a kisfiával bemegy a kalaposhoz. Odaszól az eladónak a gyerekre mutatva: - Tudna egy kalapot adni Luiginak erre a nagy bazi fejére? - és ezzel jól fejbeveri szegény gyereket. Az eladó eltûnik, és hoz egy kalapot, a gyerek felpróbálja, de kicsi neki. Az apja megint kiabál: - Nem érti, hogy egy kalapot akarok Luiginak arra a nagy bazi fejére? - és megint kétszer jól fejbeveri a gyereket. Egy ottani vevõ nem bírja megállni, és megkérdezi tõle, hogy mit vetett szegény Luigi, hogy ilyen csúnyán bánik vele. Erre az olasz felháborodva: - Maga ezt nem érti. Senki sem érti. Tíz évvel ezelõtt beleszerettem egy angyalba. Két évig könyörögtem neki, mire hozzam jött feleségül. Gyönyörû szõke haj, égszínkék szemek, darazs derék, szûk punci. És akkor - megint fejbeveri a gyereket - jön Luigi azzal a nagy bazi fejével. :fear :E Nah hirtelen ennyi, de ez kész. És mindenki csinálja meg ezt: [url] http://www.digitalage.hu/erdekes.html [/url][li][/li][url]http://ramoryan.uw.hu[/url] Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
balu 2003. november 12. 4397 hozzászólás 31.
Na itt van egy jo kis recept. Kicsit hosszu, de nagyon kira. Tehat az unicumos pulyka receptje: 1. Vegyünk egy pulykát! 2. Egy pohár unicum. 3. Tegyük a pulykát a sütobe! 4. Még két unicum. 5. Allítsuk a hofokot 190 sütore! 6. 3 unicum további. 7. Süssük a kapcsot be! 8. Most még tovum 4 univáb. 9. Pulykázzuk meg a zsírt! 10. Unicumot a másik palackot még. 11. Dugjunk pulykákat a homérumba! 12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe! 13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..." 14. Pulykáljuk meg az puha unicumját! 15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból! 16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..." 17. "Kiskút, kerekes kút..." 18. Szeletum a pulyák darabbal többe! 19. Pusztuljunk tásztátum 20. Palackoljunk még egy unicum vevétet! 21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..." 22. Allítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket! 23. Leterít az unipulyák, és fogyjunk el!
Rami :nuke :E Pedig en is punk-koncertre jaro tag vagyok, aztan megis ilyen viccet irok, mert ez sok punkra es sok punkzenekar zenejere sajnos maximalisan igaz. ;( Nade legyen vicc is: Yoda mestert kerdezik a gyerekek: - Mester! Hogyan kezdodott a jedi karrierje? - Hat, az ugy kezdodott, hogy kibasztak a babszinahazbol...
RAMorYan 2003. november 12. 327 hozzászólás 1168.
LOL!!! Csak vigyázzatok ilyen rocker viccekkel, mert nOia mindenkit inactivál. :yes De egyébként kurva jók! :kocc[li][/li][url]http://ramoryan.uw.hu[/url] Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
moszkito 2003. november 12. 96 hozzászólás 2920.
következtetés: piát a népnek hagy vegyék a sok szart :)[li][/li]:nuke "Stop the World! I Want to get off." :nuke
"Stop the World! I Want to get off."
Necro_Z írta: [és van azis, hogy : Mit mond a raszta ha megyki a fü? -??? -Mi ez a sz*r zene?!?!] Ez joß) :aha, en egy masik verziojat ismertem: Punkkoncerten elfogy a pia, egy feloraval kesobb valaki megszolal: Mi ez a szar zene? :E :kocc
moszkito 2003. november 12. 96 hozzászólás 2920.
osiris írta: [Srác otthon unatkozik, elhatározza hát, hogy kimegy az erkélyre és elszív egy dzsointot. Így is tesz, kiül a mûanyagszékére, elõszedi a cuccot, beintézi meggyújtja,...] kuva jo ROFL[li][/li]:nuke "Stop the World! I Want to get off." :nuke
SiTe 2003. november 12. 505 hozzászólás 774.
:E :aha :E[li][/li]tEam paRa [url]http://teampara.uw.hu[/url]
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
NeCro_TNT_ 2003. november 12. 260 hozzászólás 1423.
azok mar kemenyen bevannak lassulva...
fakk
osiris 2003. november 12. 330 hozzászólás 1152.
az igazi rasta minimum twenty blunts a day :) ottmá nemnagyon van klír pillanat, amiko feleszmélne^^ :sor
osiris 2003. november 12. 330 hozzászólás 1152.
:aha
és van azis, hogy : Mit mond a raszta ha megyki a fü? -??? -Mi ez a szar zene?!?!
fakk
osiris ß) :sor bár én ezt igy ismerem: Gyerek elmegy a dílerhez az meg mondja neki: -Te figyu, itt egy új cucc, az a neve, h sötét-világos. Próbáld be tuti anyag! Gyerek +veszi, hazaviszi, gondolja kiül az erkélyre, ott majd +tekeri a sztáffot. Elnyoma, vár 1 kis ideig majd hirtelen minden elsötétül majd kivilágosodik, Aztán megint sötét lesz megint világos majd megint sötét-világos-sötét-világos-sötét-világos-sötét-világos-sötét-világos-sötét-világos. Múlik a szer hatása gyerek kezd ébredezni, gondolja: Hû ez télleg fasza volt megyek veszek még 1 adaggal. Megy be a lakásba szembejön az anyja: -Kisfiam mitcsinaltal?? -Hátcsak kiültem kicsit azerkélyre pihengetni... -Najó, de 1 hétig???? :kocc
fakk
:E :E
fakk
MOLOCH 2003. november 12. 560 hozzászólás 709.
2003-11-11 20:34 :D
The world is mine!
p1N 2003. november 11. 184 hozzászólás 1843.
willo megy az erdõbe és halomra szop mindenkit. egyszercsak a fejére kell rugdosni mer moho. erre beszakad a homloka ß)
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
osiris 2003. november 11. 330 hozzászólás 1152.
Srác otthon unatkozik, elhatározza hát, hogy kimegy az erkélyre és elszív egy dzsointot. Így is tesz, kiül a mûanyagszékére, elõszedi a cuccot, beintézi meggyújtja, beleszív, letüdõzi... Aztán várja a hatást. Egyszercsak elhúz egy bazinagy tûzgömb keresztbe a szeme elõtt. - Hú, ez aztán a cucc! - Megtetszik neki a dolog, hátha lesz még más is, szív még egy nagy slukkot... Elhúz megint egy hatalmas nagy tûzgömb..- Jó, jó, tényleg király anyag, de azért már kezd unalmassá válni. - Node még egyszer azért beleszív.... Marha nagy tûzgömb süvít keresztbe ismét. Na, megunja, elnyomja hát a csikket, bemegy a lakásba. A nappaliban szembe jön vele az anyja. - Hát hol voltál kisfiam? - Áá, csak kint cigarettáztam az erkélyen.. - Na jó, de három napig!?
KaDkA 2003. november 11. 1553 hozzászólás 211.
moszkito írta: [KaDka: <--- ez meg én vagyok tehát ha javasolhatom: "Stop the World! I Want to get off." ] ^^[li][/li]KaD- Az életem egy kalapszar lenne? KaD2 - hát kb KaD - És hol basztam volna el? KaD2 - 1989 . 10 . 20. kb hajnali öt fele :aha
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
p1N 2003. november 11. 184 hozzászólás 1843.
slipnél a pont. willo télleg 1re nyomorékabb!
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
moszkito 2003. november 11. 96 hozzászólás 2920.
tudod a foszforeszkálok sötétbe[li][/li]:nuke "Stop the World! I Want to get off." :nuke
moszkito 2003. november 11. 96 hozzászólás 2920.
KaDka: <--- ez meg én vagyok tehát ha javasolhatom: x|[li][/li]:nuke "Stop the World! I Want to get off." :nuke
na Szlipnél 1 pont mer ottaz igasság lebuktam :( nagyon nagy a hasonlosag köztünk tudom... szipp... dehat mit tegyek még is hogy lehetek ilyen szép? mit tegyek szted Szlip barátom? talan.. :nuke esetleg.. x| vagy? =] :O[li][/li]KaD- Az életem egy kalapszar lenne? KaD2 - hát kb KaD - És hol basztam volna el? KaD2 - 1989 . 10 . 20. kb hajnali öt fele :aha
zSiVaNy 2003. november 11. 595 hozzászólás 654.
Kadka azért vicc, mert igazából ez a húgod és nagyon hasonlítotok egymásra
<<--- Õ A CSAJOM!! :nuke a hét vicce :][li][/li]KaD- Az életem egy kalapszar lenne? KaD2 - hát kb KaD - És hol basztam volna el? KaD2 - 1989 . 10 . 20. kb hajnali öt fele :aha
2003. november 11. hozzászólás .
Én nem vagyok nagy név. Nekem csak az O betû nagy a nevemben.[li][/li]Stella Art[b]nOia[/b]s
Nekem az tetszik hogy megemlít engem is olyan nagy nevek mellett mint dexy haunting tankpeti noia és õmaga. wilo te egyre nyomorékabb vagy
-Hókefélke, mindjárt megrakom a kádat! -Ó édes szép hercegem, milyen kádat? -Azt a büdös, sajtszagú redves puncikádat!
fiR 2003. november 11. 1306 hozzászólás 264.
szar[li][/li]obi 1 csubáklámaszar
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
pin szeretlek kutyuli mutyuli-.Ez az igazi vicc. De komolyan
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
BW "gamerek" beszélgetnek: Szia oaaayeeee pfffff(fingik),nah jáccunk Jani,Ok de most ne LANon hanem NETen,azzz miii?,jajj de hülye Lan az helyi hálózat a Net meg internet nemzetközi kábel,aha most mi az mé kell várni?,Kuss Géza te ehhez nem értesz! a szerverre kell várni,olyannn mint az observer mely a robotiksz faszilitibõ jön ki rejtõzködve?,Nem ! Ez központi nagygép . Biztos Mekkintoss , Annak Slip a szakértõje , Kuss Géza te ehhez nem értesz , Jaja kik is vannak fenn Slip az nagyon tud , Lássuk Tankpeti! az viszonylag gyenge verem 3-ból 2* , huhu Haunting-Angel az naggyonnn tudddd má 4 éve jáccik 2000 game igazi profi , de anyázni szokták nem? , Kuss Géza te ehhez nem értesz , Nézd itt van Vilómacsó az kira veri Hauntot simán , De õneki nem is volt nõje 8 éven keresztül?! nem? , Kuss Géza te ehhez nem értesz , Ooo it van Executor vagyois para)Noia egy szinten wiloval , hu itt a legjobb Lucky.Dexstar! agyon gyors mint a motolla , veri mindet! , nade az országos versenyen legjobb 16-be se jutott be nem? , Kuss Géza te ehhez nem értesz , na mára ennyi jó éjt
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
2003. november 7. hozzászólás .
Egy kis életkép iRC-rõl: fogadd kecseg :) péengé legjobb formátum fogadom bázeeee télleg? miért? aztakurva Sztem egész jó :D[li][/li]Stella Art[b]nOia[/b]s
Blood_Puppy 2003. november 7. 21 hozzászólás 6491.
[url] BUZIKÖCSÖGMALACKA [/url] megy az erdõben vele jön szembe a jótündér: -malacka van egy kívásnságot -Jó akkor [i] DÖGÖLJ MEG [/i]!!!!!!!!!! =] =] =][li][/li]Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
[b][i] hát lehet mondok még [/i][/b] :|[li][/li]Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
-Apa, apa van egy jó rendõrviccem... -De fiam én is rendõr vagyok!!! -Nem baj majd lassaban mondom! :D -Mit tud csinálni a börtömben a szõke nõ 2 vas golyóvakl??? -Az eggyiket elhagyja,, a másikat elrontja :D[li][/li]Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
KaDkA 2003. november 6. 1553 hozzászólás 211.
1.A roma csalad megy az uton... A z1ik ifju romagyerek bele esik a pocsojaba Na 'sszony kimossuk vagy csinaljunk 1 ujat??? 2. A roma csalad magyar akar lenni Isten hangját meghallják... Cigok akkor lehettek magyarok ha átusszátok a Tiszát jovan... apa átussza követi az anya majd kiusznak magyaron a z1ik ifju romagyerek megakad a közepen - Anya apa segiccsetek -(anya, apa) Kusss büdös CiGÁNY!!!! PS.: Nemvok rasszista csak az ember színe fehér, ÉS HAJRÁ FRADI :scatter[li][/li]"Baz'd a tanulás elnyom a pia meg benyom" (KaD szavai szolnoki enciklopedia 1780. szabály) :E