Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

iko 2003. november 6. 976 hozzászólás 371.
:aha[li][/li]:hey"Cogito ergo sum":hey
Loading...
osi_face 2003. november 6. 12 hozzászólás 8090.
Néger kisgyerek rohangászik a búzamezõk közt, majd rálép egy taposóaknára, és BUMMMM!....... így lett a chocapic!!! :nuke[li][/li]oSi.faCe -=( faceclan.uw.hu )=-
oSi.faCe -=( faceclan.uw.hu )=- Nem a gyõzelem, a részvétel, hanem a fontos!
iko 2003. november 6. 976 hozzászólás 371.
nem értem magyarázd már el![li][/li]:hey"Cogito ergo sum":hey
Loading...
Csörög a telefon! "Jónapot kívánok! Miért vagyok én ennyire hülye?" "Azért mert te vagy wilomacho" "Köszönöm" :E
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
iko 2003. november 5. 976 hozzászólás 371.
én nem veszek!! najó de csak azért mert olyan jól állnak =)[li][/li]:hey"Cogito ergo sum":hey
Loading...
zSiVaNy 2003. november 5. 595 hozzászólás 654.
- Vennél-e magadnak cipõt ha nem lenne lábad? - Nem. - Akkor minek veszel melltartót? :aha
2003. november 3. hozzászólás .
Ez sérti a személyiségi jogaimat. ~|[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
A rendõr megállít az utcán! Letartóztatom: A vád Divatcsövesség!!!!!! :dread Az ítélet egy darad 20 perces Vilómacsós replay megnézése! ~( Halmazati büntetésként még egy-egy Haunting Andzselos és Ekzekutoros visszajátszást is meg kell nézni. Na és ez miylen? :o Egyészen a mai napig azt hittem hogy az ally mining az ha 2v2-ben egy helyrõl bányász a 2 szövetséges játékos :|
zSiVaNy 2003. november 2. 595 hozzászólás 654.
Székely gyerek az apjának: - Édesapám! Szerelmes lettem! - Oszt kibe, fiam? - Egy lóba. - És kanca vagy mén az a ló, fiam? - Hogy kérdezhet ilyet idösapám? Azt hiszi, valami ferde hajlamom van? Hát persze, hogy kanca
zSiVaNy 2003. november 2. 595 hozzászólás 654.
Kedves Technikai Segítség! Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam, hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, amik pedig kifogástalanul mûködtek a Barát 5.0 alatt. Ezen túlmenõleg a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et, ám telepített olyan alkalmazásokat, mint a Bajnokok Ligája 4.1 és a Fradi 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem mûködik, és ha Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer. Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül. Mit tegyek? Elkeseredett Kedves Elkeseredett! Elõször is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be a következõ parancssort: C:>Azt hittem, szeretsz [Enter] Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amivel telepítheti a Bûntudat 3.0- át! Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6 alkalmazásokat. Kérem figyeljen oda,hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori, vagy egyidejû futtatásával, mert ez esetben elõfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd 2.3-at, vagy a Kocsmázás 7.0-át, ami által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1 támadásainak. A Sör 6.1 kártékony program, mely HangosHorkolás.wav fájlokat hoz létre a merevlemezen. Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnõim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha elõtte telepítette az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt! Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 mûködésében, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át, és ne telepítsen új Barát programot se! Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek. A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetõségei vannak, valamint nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetariánus Étel 4.3). Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítõ szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemû 7.7-et ajánlom. A legjobbakat: Technikai Segítség
RAMorYan 2003. november 2. 327 hozzászólás 1168.
Ez mind igaz, de a ling még mindig csak 50 forint? :yes[li][/li][url]http://ramoryan.uw.hu[/url] Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
Quadra_slam 2003. november 2. 543 hozzászólás 724.
Persze h gázos elmondani társaságban, mert manapság nem divat kitûnni olyan dologgal amit a padok mögül megtanulhat az ember, mert akkor csak stréber kocka lehetsz.[li][/li]"De a ling csak 50 forint!!"
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
suliban padra irta vki, sztem nagyon nagy :): "én mentes vagyok az elõitéletektõl, én mindenkit egyformán utálok" és "vidd távol a véres torkodat a késemtõl" :yes :yes :yes[li][/li]-= Simple_CyBeR =- The most lamer BW player, you have ever seen
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
ezt a viccet modjuk élõben mondani elég gázos sztem :)[li][/li]-= Simple_CyBeR =- The most lamer BW player, you have ever seen
RAMorYan 2003. november 1. 327 hozzászólás 1168.
Na ez a vicc lol. De azért :yes[li][/li][url]http://ramoryan.uw.hu[/url] Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
thx[li][/li]-= Simple_CyBeR =- The most lamer BW player, you have ever seen
:E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E ez kira :D[li][/li]-= Simple_CyBeR =- The most lamer BW player, you have ever seen
iko 2003. november 1. 976 hozzászólás 371.
na szal 31 okt azaz oktális számrendeszer az = dec azaz decimális számrendszer 25 :yes[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
én se vágom mondja már el valaki[li][/li]-= Simple_CyBeR =- The most lamer BW player, you have ever seen
2003. november 1. hozzászólás .
Számolj! Matek fakt rulah :aha[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
zSiVaNy 2003. november 1. 595 hozzászólás 654.
én ezt a viccet nem értem
Naib 2003. november 1. 5216 hozzászólás 19.
Quadra_slam írta: [Miért keverik az informatikusok a karácsonyt a hallowennel? Mert okt 31 = dec 25"De a ling csak 50 forint!!"] Jáááj ez jóóóóóóóóóó :E Nagyon teccik :aha :][li][/li]Nem NaíV, NaiB!!
Every man lives - not every man truly dies!
Quadra_slam 2003. november 1. 543 hozzászólás 724.
Ezt a feladatot egy Közgázos jegyzetben találtam, érdemes elolvasni...: "A közgáz szekció tivornyára készül. Jó közgazdászokhoz méltón kedvezményesen szerezték a hozzávalókat. Így csupán 380Ft-ot költöttek. Mibõl mennyit vettek, ha haszonmaximalizálók és a ropi 10Ft/csomag, a bor 50Ft/üveg, a teasütemény 20Ft/csomag stb." No comment... :)[li][/li]"De a ling csak 50 forint!!"
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
p1N 2003. november 1. 184 hozzászólás 1843.
ez szar
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
iko 2003. november 1. 976 hozzászólás 371.
heheh :aha de lehet hogy van akinek nem esik le ~| én értem![li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
Köszi, van még ha kell.[li][/li]"De a ling csak 50 forint!!"
Húúú ez jo volt :aha[li][/li]"De a ling csak 50 forint!!"
Miért keverik az informatikusok a karácsonyt a hallowennel? Mert okt 31 = dec 25[li][/li]"De a ling csak 50 forint!!"
Egy férfi bemegy egy étterembe: Kérek egy süteményt! OH máris! Itt a specialitásunk. Elkezdi enni.Nagyon finomnak találja majd egy szõrszálat talál.A pincér mentegetõzve:Hozok máskat. De abban is van.Sõt a harmadikban és a negyedikben is. Hátramegy a férfi a konyhába és látja hogy a szakács a faszával keveri a tésztát! Mi az nincs fakanál? Az még hagyján de túró sincs!
2003. november 1. hozzászólás .
-Hol van a férfiak G-pontja? -A nõk szájpadlásán. ß)[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
A szovjet katona éjjel õrségben áll, majd egyszer csak mocorgásra lesz figyelmes. Lekapja az õr a válláról a puskáját, majd óriási sorozatot lõ a gyanús hely felé. A lövések befejezése után a következõt kérdezi: - Kik voltatok? :yes[li][/li]Ez nem az, amit vártál? Ha kiváncsi vagy, mit rejt e hideg szempár, Tíz körmöddel tépd le rólam az álcát...
VIGYÁZAT!! Ha az idõutazást valaha felfedezik, akkor már most is van! Rám csak egyessel szabad szavazni!!, de én is csak egyessel fogok. Célom hogy elérjem az egy csillagot!!!
Nadril 2003. október 29. 1032 hozzászólás 344.
:[ :O :P[li][/li]- Mit csinal a Firebat a Hydraliskbol? - Szenhidrat.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
:O :fear :] :o :nuke :fear :yes :kocc :kocc :kocc ;) ß) :peace :[ :| ;([li][/li]- Mit csinal a Firebat a Hydraliskbol? - Szenhidrat.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Blood_Puppy 2003. október 29. 21 hozzászólás 6491.
:) :E[li][/li]Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
Tudok egy viccet. :sor[li][/li]Mit csinal a Firebat a Hydraliskbol? Szenhidrat.
Blood_Puppy 2003. október 29. 21 hozzászólás 6491.
( nyitnék ) lol[li][/li]Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
Terran Protoss két jó barát eggyütt ölik zergek hadát, de a Zerg ezt nem engedi és mind a kettõt szarrá veri!!!
p1N 2003. október 29. 184 hozzászólás 1843.
hé ghoulface obi mi az a V betu a neved mellett majomházi?nekem is kell
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
moszkito 2003. október 29. 96 hozzászólás 2920.
Süleyestormaster: te tudod :yes[li][/li]:nuke "Stop the World! I Want to get off." :nuke
"Stop the World! I Want to get off."
Drag 2003. október 29. 18 hozzászólás 6848.
Panaszkönyvi bejegyzések és válaszok - A Gazdálkodj okosan! társasjátékban nem volt annyi játékpénz, hogy az egész családunk, azaz négy fo játszhasson. - Kedves Vásárló! Nagyon sajnáljuk, de a játék tervezoi - mint az a dobozon is olvasható - bevallottan az életszeruségre törekedtek. - Én egy kiló zselés szaloncukrot vásároltam, de a fele kókuszos volt. - Kedves Vásárló! Legyen kedves majd 145 forintot fizetni, az árkülönbözet miatt. - A feleségem által vásárolt vibrátor nem vibrál, és hamar túlmelegszik. - Kedves Uram! Vibrátort nem tartunk, de a felesége által vásárolt hotdog-süto munkatársaim szerint kifogástalanul muködik. - Tisztelt Uram! Az Önöknél vásárolt kínai úti hajszárítót nem tudom használni, mert a készülék kábelét már a kimenetnél elvágták. - Kedves Uram! Az említett hajszárító érintésvédelmét csak így tudtuk az európai szabványoknak megfeleloen megoldani. - Néhány napja vásároltam Önöknél egy alsónadrágot, amely elszínezodött. - Kedves Vásárlónk! Mindenkivel elofordulhat ilyen baleset, köszönjük, hogy megosztotta velünk ezt a titkát... :)[li][/li]The life begin at 130km/h
The life begin at 130km/h 150Db
Drag 2003. október 29. 18 hozzászólás 6848.
Az öreg házaspár a mennybe kerül. Körülnéznek, csodálatos minden, csiripelnek a madarak, ragyog a nap, kék az ég, álmodni sem lehetne szebbet. Az öregúr egy hirtelen mozdulattal lecsavar egy fülest az asszonynak. - Ezt most miért kaptam? - Ha nincs az a hülye diétád, már két éve itt lehetnénk![li][/li]The life begin at 130km/h
The life begin at 130km/h 150Db
Obi 2003. október 29. 39 hozzászólás 4774.
Rájöttem hogy fir egy hendikepp,daxli és szellemi fogyatékos!! Bár ez nem vicc....
SiTe 2003. október 29. 505 hozzászólás 774.
yeeehaaa:)[li][/li]tEam paRa [url]http://teampara.uw.hu[/url]
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
VaniliaIce 2003. október 29. 131 hozzászólás 2378.
Jó Dumák: 1. Cukor ment a szemembe? Vagy tényleg ilyen édesen nézel ki? 2. Nézem az anyósom, hogy várja a tavaszt, s a távcso alatt lassan meghúzom a ravaszt. 3.V-Tech volt veled összejönni,de nem szabad sírni ha fáj,és ha mégis visszahúz a szíved,vétkezz velem éjfél után! 4.Mit ér a pénz a ruha,ha az ember fasza puha,inkább vagyok szegény,de a faszom KEMÉNY! 5.-Svéd gomb van? -Svéd gomg nincs. -Finn gomb van? -Finngom sincs. 6.Az elso ütést még védtem az arcommal... 7.Meghalt az anyósom. Eszébe jutott a balta! 8.Jobb, ha az állapotod ideális, mintha az ideálod állapotos. 9.Inni csak mértéktartóan lehet. Mérték a vödör, tartó az asztal. 10.Egy hely van ahol a romantika megelozi a szexet: a szótár!! 11.Kértem Istent adjon tüzet,adott gyufát.Kértem fát,adott egy erdot.Kértem mutasson egy nagy faszt,erre nem megadta a számodat!? 12.védd a fákat,egyél harkályt! 13.Bocsánat, de egy nap csak egy emberhez tudok kedves lenni. És ez nem a te napod, SEGGFEJ! 14.miért igazoltatja a rendor a kukoricát?mert csoves 15.Olyan büdös a szád, hogy a görény könyörög a receptért! 16.Mi az: Sarkon áll és fehér??? Kurvára esik a hó 17.neked is négy csillag a pin-kódod? 18.Apám kinai anyám japán én meg nem látok. 19.Kérlek mostantól ne telefonálj, ne írj, ne keress! Énekelni tanulok, király kell az országnak. 20.Jó napot! Ön nyert egy román gyereket és ha nem veszi fel, az egész családot küldjük. Gratulálunk!!!![li][/li]Bandi vagyok a Mátrix utcából... Üzenem Sanyinak,hogy nem hajolok el többet a golyói elõl...:E
VaniliaIce 2003. október 29. 131 hozzászólás 2378.
CvG kira volt :E :E :E[li][/li]Bandi vagyok a Mátrix utcából... Üzenem Sanyinak,hogy nem hajolok el többet a golyói elõl...:E
Hidd el moszjító felfogtuk :[ :[ :[ :[
SiTe 2003. október 28. 505 hozzászólás 774.
Nem, nincs igazad, mindengyik kuva jóóóó :yes :aha :aha[li][/li]tEam paRa [url]http://teampara.uw.hu[/url]
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Dylan 2003. október 28. 2494 hozzászólás 101.
Höhh ez a vicc cvgt, kira. :E :E :E Legjobb ez: (P) A jobb fõfutón olajszivárgásra utaló egyértelmû bizonyíték. (M) Bizonyíték eltüntetve. :E :E :E
SiTe 2003. október 28. 505 hozzászólás 774.
CvGt te nagyon lol vagy :aha :P :aha :aha :aha :aha :aha :aha[li][/li]tEam paRa [url]http://teampara.uw.hu[/url]
Hogy hívják a Transzfesztita ZerG uRalKoDóT ?????? TeRriGeN :yes
A "Squawk"-ok a U. S. Air Force pilótái által a földi mûszaki személyzet számára feljegyzett problémák, amelyeket a következõ repülésre ki kell javítaniuk. Néhány aktuális feljegyzett hiba és a karbantartó személyzet válaszfeljegyzései: (P) = Probléma (M) = Megoldás (P) A fõfutó bal belsõ gumiköpenye majdnem cserére érett. (M) A fõfutó bal belsõ gumiköpenye majdnem kicserélve. (P) Teszt repülés OK, kivéve, hogy a landoló automatika igen durva. (M) Landoló automatika nincs a gépen. (P) 2. sz motor üzemanyag fogyasztása magas. (M) 2. sz motor üzemanyag fogyasztása normális - 1. 3. és 4. motor üzemanyag-fogyasztása alacsony. (P) Valami meglazult a mûszerfalon. (M) Valami meghúzva a mûszerfalon. (P) A jobb fõfutón olajszivárgásra utaló egyértelmû bizonyíték. (M) Bizonyíték eltüntetve. (P) A DME hangereje hihetetlenül nagy. (M) A hangerõ beállítva hihetõbb szintre. (P) Robotpilóta magasságtartás üzemmódban 50m/perces süllyedést produkál. (M) Hibát a földön nem sikerült elõidézni. (P) IFF nem mûködik. (M) IFF soha nem mûködik OFF (kikapcsolt) állapotban. (P) Gázkar rögzítõ használatakor a gázkar beragad. (M) Ezért van.[li][/li]Ez nem az, amit vártál? Ha kiváncsi vagy, mit rejt e hideg szempár, Tíz körmöddel tépd le rólam az álcát...
VIGYÁZAT!! Ha az idõutazást valaha felfedezik, akkor már most is van! Rám csak egyessel szabad szavazni!!, de én is csak egyessel fogok. Célom hogy elérjem az egy csillagot!!!