Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

NeCro_TNT_ 2003. október 24. 260 hozzászólás 1423.
na ezt hallgassátok meg most hallottam :E :E : Jézus összehívja az apostolokat, hogy tartsanak egy gyûlést a világszerte jellemzõ magas drogfogyasztás miatt. Hosszas megbeszélés után arra jutnak, hogy jobban meg kell ismerniük a problémát. Ki kell próbálniuk magukon a drogokat, hogy el tudják dönteni, hogyan küzdhetnek ellenük. El is határozzák, hogy néhányan közülök leszállnak a földre, és beszereznek különféle drogokat. Így is történik, aztán letelik a három nap, és a tanítványok kezdenek visszaérkezni a mennybe. Jézus az ajtónál várakozik. Kopogtatnak. - Ki az? - Pál vagyok. Jézus kinyitja az ajtót. - Mit hoztál, Pál? - Hasist Marokkóból. - Nagyon jó, gyere be. Kopogtatnak. - Ki az? - Márk vagyok. Jézus kinyitja az ajtót. - Mit hoztál, Márk? - Marihuánát Kolumbiából. - Nagyon jó, gyere be. Kopogtatnak. - Ki az? - Máté vagyok. Jézus kinyitja az ajtót. - Mit hoztál, Máté? - Kokaint Bolíviából. - Nagyon jó, gyere be. Kopogtatnak. - Ki az? - János vagyok. Jézus kinyitja az ajtót. - Mit hoztál, János? - Crack-et New Yorkból. - Nagyon jó, gyere be. Kopogtatnak. - Ki az? - Lukács vagyok. Jézus kinyitja az ajtót. - Mit hoztál, Lukács? - Speed-et Amszterdamból. - Nagyon jó, gyere be. Kopogtatnak. - Ki az? - Júdás vagyok. Jézus kinyitja az ajtót. - Mit hoztál, Júdás? - Itt az FBI, ti rohadékok, mindenki álljon a falhoz =] =] :yes :kocc bocs ha hosszu dehat ez van :P
fakk
moszkito 2003. október 24. 96 hozzászólás 2920.
[i]Egy örök zöld (legalábbis számomra...):[/i] [b]Csatoran beállitás[/b] A nudista-telepen egy férfi odamegy egy nõhöz és csavargatni kezdi a melleit. -De uram! Mit csinál? -Ó, semmi, csak a Szabad Európát próbálom befogni... A nõ végig méri a férfit majd így szól: -Ezzel az antennával?[li][/li]:nuke "Stop the World! I Want to get off." :nuke
"Stop the World! I Want to get off."
NeCro_TNT_ 2003. október 24. 260 hozzászólás 1423.
nesze nektek vicc: Emberevõ sárkány érkezik a városba, és tizedeli a népet, meg mindent szétvág, szóval nagy genya. Összefog három srác, a heroinista, kokainista, és a füves, hogy megmentik a jónépet. Elmennek a sárkányhoz alkudozni, a sárkány megszabja a dolgokat: -Figyu srácok, ha valaki olyan cuccot mutat, amit még soha nem éreztem, annak meghagyom az életét, meg elmegyek világgá. Elsõnek a heroinista csinál egy fél kilónyi porból lét, betölti, aztán odaadja a méteres fecsit a sárkánynak. Belövi magát, totál kész van három nap három éjszaka, kicsit tisztul, és így szól: - Fasza volt haver, de két hete nyomtam ilyen szart, úgyhogy sorry....és már meg is ette. Jön a kokainista, kipenget neki egy méteres utcát, a sárkány feltolja az orrába porszívócsövel, elpörög tõle egy hétig, kissé tisztulva megszólal: -Öcsém ez már tényleg majdnem a topppp volt, de vagy egy éve beleszaladtam már ilyen finomságba. Sorry....és már meg is ette. Kezd beszarni a dzsangás gyerek, "Ej baszki, nincs más nálam, csak egy kis noname holland szar....nem baj, betekerem, aztán lesz ami lesz" Így is tesz, odaadja a spanglit a sárkánynak. A sárkány elszívja, totál kész van. Vörös a szeme, úgy röhög majd összefossa magát, áll a farka, hempereg jobbra-balra...szóval totálkár. Kicsit már múlik a hatás 10 óra múlva, megszólal a sárkány: -Nagykirály vagy haver....ennyire jót még sosehasználtam....kurva jó....azt se tudom, hol vagyok....,de ne haragudj, úgy megéheztem.......... :yes --- Nyugdíjasok beszélgetnek: -Ezek a mai egyetemisták milyen rendesek, öten szívnak egy cigit és mégis hogy örülnek neki! --- Egy srác elmegy a díleréhez, hogy megy szaunába, valami jó cuccot adjon neki, hogy jobban élvezze a dolgot. Megkapja, amit akart, elfogyasztja, elmegy a szaunába. Vár egy jó darabig, de nem történik semmi. Kicsit pipa, visszameg a díreléhez, hogy ez nem jött be, adjon neki valami keményebbet, ha kell többet is hajlandó fizetni. Ötezer forintos felárral kap egy dózist egy erõsebb szerbõl. Elpattintja, visszamegy szaunába. Megint vár, nem érez semmit, ismét visszamegy a dílerhez, hogy adjon valami erõsebbet. Ezt még eljátszák párszor, mire a srác begurul, és elhatározza, hogy vissszaköveteli zsét. Beül az autójába, visszahajt a dílerhez, aki észreveszi, hogy közeledik. Õ is beugrik a kocsijába és eszeveszett autós üldözés veszi kezdetét. A város felét lezúzzák, törik a kocsikat, egyszer csak kiérve a városból a díler nem tud bevenni egy kanyart, és egy szakadékba hajt, de az utolsó pillanatban kiugrik a kocsijából, és sikerül elkapnia egy faágat a szakadék oldalán, a kocsija meg lezuhanva felrobban, mint a filmeken. A szaunás srác lenéz a szakadékba, látja, hogy a díler ott lóg a szakadékban tiszta véresen. Gondolja most frankón bosszút áll, elhatározza, hogy rászarik a tehetetlenül, két kézzel kapaszkodó díler arcára. Letolja a gatyáját, és éppen odaguggol szakadék szélére, amikor valaki megveregeti a vállát : - Na-na fiatalember, nem szarunk a szaunában ! na nem vmi ujak de nekem régi kedvenceim :E :kocc
fakk
Noia: Ez még nem jeéen semmit. Én olyan láttam válogatott mecsen(ha jól emlékszem Brazília vs Németország) hogy miközben ment a csata az egyik helyen a masikon egy probe lebontott egy hatcheryt :) ;) :) Bocs az offert de erre válasolnom kellett Ui: -Nem Mynock
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
iko 2003. október 23. 976 hozzászólás 371.
Bemegy a pingvin a kocsmába és azt kérdezi a kocsmárostól: - Hé kocsmáros, nem láttad a testvéremet? - Hogy nézett ki? - Szerinted?[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
RAMorYan 2003. október 23. 327 hozzászólás 1168.
Nulla: Teljes mértékben egyetértek. De ne offoljunk.[li][/li][url]http://ramoryan.uw.hu[/url] Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
na kiderult hogy en vagyok a leggnagyobb kockafej köszöntem :kocc vicc: ulok a lukamon es nem esek bele :aha[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
2003. október 23. hozzászólás .
Na vicc, de kiba nagy: nézem WCG2003 repeket. ShamanOfDeath vs JohnnyRamBo, TvZ... egész szépen techel az az ostoba zerg, de aztán elbalfaszkodja. Nade! Nem is ez a lényeg, hanem Shaman-nak szinte a játék elejétõl bent volt egy SCV-je RamBo bázisában (mainben) és a játék végén, [b]2[/b] Evolution Chambert azzal az egy SCV-vel ölt meg =] Elgondolkodtató, kiket engednek a WCG-re :hey :E[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
Bojkottáld tovább, kösz.[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
grrr nulla hogy van batorsagod?[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
köszönöm[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
Nulla 2003. október 23. 10 hozzászólás 8858.
Hi all, az az igazsag en bojkottalom az oldalt, de mivel rts-t nem nezi senki ide irok. Paran tudjak hogy atnyergeltem war3-ra, tobb okbol is amit most nem reszletezek. Kb 2 honapot egyaltalan nem jatszottam felneztem bw europera... mit mondjak, ugyanaz az a kisszeru stilus anyazas, dedos dolog megy ott mint mikor befejeztem. Egymas kopkodese, sok suttyo mondvacsinalt "gosu" fikazza a masikat (es engem) -igaz alneven mentem. Semmi uj nincs a strategiakban, semmi fun... ugyanaz a szar mint 2 honapja es ami mar lassan 1 eve megy... 1-2 regi ismeros akit ha lat az ember, es meg ok akik probalnak jatszani. Jatszanit irtam nem nyernit, vagy kopkodni a masikat, mert nagyreszt ez megy... ez tenyleg vicc.... :(
Azt, hogy utánunk te dumálsz itt a legtöbbet... az pedig azt jelenti, hogy te figyeled egész nap a kommenteket :aha[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
hmm érdekes és ez mit jelent?[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
NeCro_TNT_ 2003. október 23. 260 hozzászólás 1423.
na igen de azert érdemes lenni vetni 1 pillantást a [i] Statisztikák[/i] -ra is ahol épp csak az adminok elöznek meg ikoza :yes
fakk
leirom wilo 1 napjat: 5:00 felkell, nem mos fogat mert nem szokta aztán felkapcsolja a monitort GO replays.hu 5:10 meg nézi hogy ki mi ujat ir 2:40 elmegy aludni... :yes[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
SiTe 2003. október 23. 505 hozzászólás 774.
Nyomorék...[li][/li]tEam paRa [url]http://teampara.uw.hu[/url]
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
palack 2003. október 23. 8 hozzászólás 9739.
az :]
Ez szar :][li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
A M.A.G.U.S -t én is szeretem. Különösen a aqril nyelven mondott hatalomszavakat! Titkos egyszók mind halálosak. Na de a vicc: Watcher Zsolt otthonában vagyunk: Apa: Fiam ne játsz már annyit a Starcrafttal! Tiszta kockafejed lesz ! Pici: Nem mindegy! Úgyis egy idiot baboo vagyok. (Apa baltával szétbassza a monitort) Neeeee! Wgtúron játszottam total! Apa: Õ Budaörsön van! Felejd el a netbarátságot! Pici: A szülinapomról nem feletkeztél el ami holnap lesz? Megvan mind a 12 gyertya? Apa: Megvan te gáj!
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
rami ez lol Loool rotfl :aha[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
RAMorYan 2003. október 22. 327 hozzászólás 1168.
Na hát szétcsúsztam mind a MAGUS vicceken, mind ikozander ökörségein. Én is feliratkozom a listára és egy LAN-on elhangzott aranyköpésgyûjteményt szúrok ide be: Most én érzem jobban legmagam! <--- Hooch (Eksztázisban:DDD ) Bazd... faszon! <--- ramy (Egymás után kétszer lõttek le és igy érdekes mondatot generáltam:D ) Meglõlek gépputyival! <--- ramy (A felcserélõdött magánhangzók egy új fegyver születéséhez vezettek:D ) Gyertek már RED-hez, itt már ketten vagyok! <--- ramy (Én egyedül szoktam team-elni:D ) Ott van... Isten! <--- ramy (Megláttam valamit... és lelõttek, érdekes mondat kerekedett ebbõl is) Magamat öli meg a quad! <--- ramy (öngyilok quad-dal, érdekes commenttel:D ) Daögölj már meg! <--- Hooch sponzored by: Radio C (Kis tájszólás?!:D ) Ez volt a kvékpernyõ elején pedig...! <--- Hooch (A quake hatása alatt!:D ) Bazze faszom, Hooch a faszom ki van veled! <--- Detox (Káromkodás a négyzeten) Akarsz 2v1? Hooch, én meg te! <--- Hooch (Hooch lehet egy kicsit skizofrén???:D ) Bozsó: Ha kiöntöd, akkor felnyalom veled! (Na ez az a bizonyos LOL) Bozsó: Ülj le és járkálj! (aha...) Ramy: Én a Tutuval és a Renivel vagyok! (ugyanaz az ember...) És még 1-2 ökörség: Akkor szeretném az anyósomat, ha olyan lenne, mint a csillár: Egyszerre lógna is, meg égne is. Nah remélem kurva erõltetett volt, mert az a ényeg. A többit meg rátok bízom. :yes Végre egy normális topic. :peace[li][/li][url]http://ramoryan.uw.hu[/url] Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
http://ramoryan.uw.hu Az elsõ magyar StarCraft paródia! By: ramy & daemon
SiTe 2003. október 22. 505 hozzászólás 774.
Azthittem leesek a székrõ vazz :E :E :E :E :E[li][/li]2003.10.22én éjjel nagy valószínûséggel karbantartást fogunk végezni az oldalon. Kb 24:00tól 3:00ig a replays.hu nem lesz elérhetõ!
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
VaniliaIce 2003. október 20. 131 hozzászólás 2378.
Itt van még néhány Mágus beszólás SiTe számára: Csata közben: - Nyugi, fiúk, holnap már tudok gyógyítani... - Mennyire vagy? - 30 méterre... de azért nem pontosan... plusz-minusz 30... KM:-S ekkor hirét veszed, hogy kitört a manifesztációs háború. JK:-Ah, nyomban rohanok északra! KM:-A háború délen van. JK:-Pont azért! NJK fogjul ejtése a cél: -Akkor gyengéden ütöm a shadleki buzogánnyal. JK:-Mivel harcolsz udvari ork? UO:-Mindennel, ami szembe jön! JK1:-Gondolod, hogy nyitott kapukkal várnak minket? JK2:-Dehát nem várnak minket! JK1:-Akkor lehet, hogy nyitva van...? Hátbaszúrt holttest felett tanakodó JK-k.(nem volt rögtön látható a seb) -Van olyan mérged, ami ezt okozza? -Mit, hogy hátbaszúrják? Km:-Mit teszel? Slan:-Feltartóztatom. JK:-Mért nem ütöd le? Slan:-Várom, mit csinál az Adron pap. Adron pap:-Leütöm a botommal. idiotizmus: Törpe: -Nem ütõembernek szerzõdtettek, ha harc van, én hátramaradok. Tharr-pap:-Nem tudsz annyira hátramaradni, hogy ne szúrhatnálak hátba. KM: - Ezt a helyet valamikor Menedéknek hívták... azóta az elnevezés nem változott... KM : -Tök büdös van a pajtában. JK1: -Háát... kitisztítok egy sarkot. JK2: -Élvezettel figyelem, ahogy az Adron-pap dolgozik. JK3: -Köszi, az a sarok jó is lesz nekem... És a végére még néhány Mágus karakter utsó szava(i): KM:-Igen erõs vihar tombol,villámok cikáznak,szakad az esõ. JK:-Van barlang a közelben? KM:-Nincs. JK:-Akkor ledõlök 1 fa alá. KM:-Igen erõs vihar tombol,VILLÁMOK CIKÁZNAK MINDENÜT!!! JK:-...:hey KM:-Dobj szerencsepróbát. JK:-Nem sikerült. KM:-... :ehh JK=Pirítós :E[li][/li],,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Galaxy in Chaos... The time for War has come... """""""""""""""""""""""""""""""""""""""
iko 2003. október 20. 976 hozzászólás 371.
na elalvás elõtt : családi pótlék Tisztelt Területi Egyeztetõ Bizottság ! =========================== Azzal a kéréssel fordulok a t. Területi Egyeztetõ Bizottsághoz, hogy családi pótlék ügyemben állást foglalni szíveskedjenek. 1962 - ben nõsültem. Özvegy asszonyt vettem feleségül, akinek volt egy felnõtt leánya. Apám gyakran ellátogatott hozzánk, minek az lett a vége, hogy feleségül vette mostoha leányomat. Ezek után természetesen mostohaleányom lett a mostoha anyám, az apám pedig a vejem. Apám feleségének, illetõleg a mostoha leányomnak, aki egyben az anyám, született egy fia, akinek ezek szerint a mostohatestvére vagyok, mivel a mostohaleányom anyjának vagyok a férje és így a feleségem lett a nagyanyám. Idõközben azonban a feleségemnek is született egy gyermeke, aki apámnak a sógora lett, nekem pedig a nagybátyám egy személyben, mert ha a mostohaanyám testvére a fiam, akkor magamnak az öreg apja vagyok. Kérem megítélni jár-e családi pótlék a gyerekemnek, illetõleg a nagybátyámnak?[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
VaniliaIce 2003. október 20. 131 hozzászólás 2378.
Örülök,hogy tetszet kinek a vicc kinek pedig aMágus beszólások. Site majd még írok pár Mágus beszólást de csak a te kedvedért. :E[li][/li],,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Galaxy in Chaos... The time for War has come... """""""""""""""""""""""""""""""""""""""
SiTe 2003. október 19. 505 hozzászólás 774.
Vaniliance: én játszottam mágus-t és nagyon jót röhögtem azon amit írtál :aha Még ilyet plz plz plz :sor[li][/li]2003.10.22én éjjel nagy valószínûséggel karbantartást fogunk végezni az oldalon. Kb 24:00tól 3:00ig a replays.hu nem lesz elérhetõ!
Dylan 2003. október 19. 2494 hozzászólás 101.
Na VaniliaIce és iko legutóbbi viccéért volt értelme ennek a topicnak. :E :E :E Nagyon lol! :E :aha :aha :aha
iko 2003. október 19. 976 hozzászólás 371.
Miért is dolgozunk? A halász hazatér fatörzsbõl vájt csónakján és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlõdõ országban dolgozik. A piackutató azt kérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról. * Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember. * Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág, és ezt mondja: * Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekrõl a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél. Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idõ, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló vonóhálós flottára. * És azután? - kérdezi a halász. * Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebbõl a porfészekbõl Cotonouba, Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tõzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne. * Mennyi idõ alatt tudnám ezt elérni? - érdeklõdik a halász. * Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató. * És azután? - folytatja a kérdezõsködést a halász. * Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távolesõ faluba költözhetne. * És azután mi lenne? - kérdezi a halász. * Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit.[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
iko 2003. október 19. 976 hozzászólás 371.
site de durva :D ice ehehe[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
VaniliaIce 2003. október 19. 131 hozzászólás 2378.
Az erdõben sorozás van. A nyuszika nemigazán akarja,hogy elvigyék katonának,ezért elmegy a bagolyhoz tanácsot kérni. Azt mondja neki a bagoly: -Hát nyuszika neked hosszú a füled vágd le,és akkor nem visznek el katonának. A nyuszika úgy is tesz és megússza a katonaságot. :E :) Aztán a farkas is elmegy a bagolyhoz tanácsért. -Hát farkas neked hosszú a farkad vágd le azt és akkor nem visznek el katonának. A farkas úgy tesz ahogy a bagoly mondta és meg is ússza a katonaságot. :E :) Végül de nem utolsó sorban a medve is elmegy a bagolyhoz tanánért. -Hát medve neked nincs se hosszú füled se hosszú farkad...Vágd le a FA**OD és akkor nem visznek el katonának. A medve úgy is tesz,és elmegy az orvosi vizsgálatra... Megvizsgálja az orvos és így szól: -Medve te nem lehetsz katon...LÚDTALPAD VAN!!! :o :fear :nuke Asszem ez a vicc az abszolúlt SZÍVÁS kategóriában is indulhatna az elsõ helyért. :E[li][/li],,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Galaxy in Chaos... The time for War has come... """""""""""""""""""""""""""""""""""""""
2.ban Észreveszem után ? van :hey pardon[li][/li],,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Galaxy in Chaos... The time for War has come... """""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Kevésbé híres MÁGUS karakterek utsó beszólásaik,és más nyalánkságok: -Berúgom az ajtót... -Lerántom a takarót...(ami alatt egy boszorkány meg 1 varázsló volt) KM:-Mikozben ugranál le az átjáróba feléd lõnek 1 sorozatot. JK:-Észreveszem? KM:-Egy tûzgolyó szál feléd,mit teszel? JK:-ÖÖöö.. A kalandozóknak egy Ranagol szentélybe kellene bemmenijük. Darton pap:-Én vallási problémák miat nem mehetek be Ork harcos:-Engem meg nem engednek be JK3:-Én meg félek... KM:-Rádtámad négy harcos. JK:-Szétszéledek... Aggodalmas vezetõ épp a támadási stratégiát magyarázza már sokadjára,mire az csapat varázslója megszólal: JK:-Bazz 19-es inteligenciával ha már láttam egyszer akkor csak felismerem a lépcsõt...(gyengébeknek:19 nem= inteligenciahányados) Ennyit eggyelõre... Gondolom a banda 80% nemérti majd a leírtakat...[li][/li],,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Galaxy in Chaos... The time for War has come... """""""""""""""""""""""""""""""""""""""
SiTe 2003. október 18. 505 hozzászólás 774.
-Mi az, piros és roncsolja a fogakat? -??? -Traktor! -Mi az, sárga és fáj ha a szemedbe megy? -??? -Villamos! -Mi az, zöld és nem oldódik a vízben? -??? -Tank! -Mi az 120cm magas, és nem tud megfordulni a sikátorban? -??? -Kislány dárdával a hátában! :kocc[li][/li]tEam paRa [url]http://teampara.uw.hu[/url]
-Mér nem sír a biciklivel elesett kislány? -Mert a kormány átszúrta a tüdejét. ^^[li][/li]-= Simple_CyBeR =- The most lamer BW player, you have ever seen
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
2003. október 18. hozzászólás .
:aha :aha :aha :kocc[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
iko 2003. október 18. 976 hozzászólás 371.
- Hogy kell elhalgattatni a sámánt? - Halgassámán! - Hogy hívják a fázós nyomozókutyát? - ColdRex. - Milyen szobák vannak a pók lakásában? - Csupa hálószoba. - Hogy hívják a kopasz teherautót? - TarIfa! - Hol alszik a csap? - Csapágyban! - Hogy hívják a kommandós sünt? - Eksün. - Mi az: intelligens és eheto? - Okostojás. - Miért ütközik két repülo? - Mert egy nem tud. - Hogy hívják a hallássérült macskát? - Sücat. - Hogy hívják a kommunista légitársaságot? - ProletAIR. - Hogy hívják a külföldi birkapásztort? - Német juhász. - Hogy hívják az egzotikus prostituáltat? - Karibi. - Hogy hívják a hajlékony kisbabát? - Flexibilis. - Miért betegedett le a kispárna? - Mert huzatot kapott. - Milyen a nyugodt cippzár? - Nem lehet felhúzni. - Mi van az oroszlán fürdoszobájában? - Leokád. - Mi az? Ugat és focizik? - Labdarúgó EB. - Hogy hívták Ben Hur-t kiskorában??? - Hurka! - Mit csinál a béna origamis? - Mindig ugyanazt hajtogatja! :o[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
kösz annak aki tördelte a viccemet :kocc[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
Mi az: sárga, kicsi, és mégis nagy hatalma van? -??? -ROOT kiskacsa! :aha[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
Off-topic volt, ha ide írtad volna nem érdekelt volna. :P[li][/li]"Silent my voice, i've got no choice..."
zSiVaNy 2003. október 18. 595 hozzászólás 654.
én most írnék ide egy viccet ha noia nem törölte volna ki egy órás munkámat. Egyébként van még egy kurva jó viccem csak most nincs kedvem leírni. :D
fiR 2003. október 18. 1306 hozzászólás 264.
ne törd magad nem olvassuk el[li][/li]meleg vagyok baj?
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
Ön most egy "bosnyák vírust" kapott. Mivel mi Boszniában nem rendelkezünk programozói tapasztalattal, így ez a vírus a bizalom elvén mûködik. Kérjük Önöket, hogy töröljenek le minden állományt a merevlemezükrõl és manuálisan továbbítsák ezt a vírust mindenkinek az e-mail címtárukból. Köszönjük a bizalmat és az együttmûködést. --------------------------------------------- Ön most a bosnyák vírus javított béta verzióját kapta. Kérjük, elõször továbbítsa a levelet, és utána törölje a merevlemezt.[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
Gyûrûk Ura Kategória: Számtech Egy mai hobbit meséje... Nemrég meglátogatott egy barátom, aki hatalmas komputer-mágus, és sok titok tudója. Beszélgetés közben megemlítettem neki, hogy épp mostanában telepítettem egy Windows Rendszert. Megmutattam neki a telepítõ CD-t is, amely tökéletesen kerek volt és csodálatosan fénylett. A barátom arca elsötétedett, amikor meglátta a korongot. Megdöbbenésemre kikapta a kezembõl, és mielõtt tiltakozhattam volna, behajította a mikrosütõbe, majd a maximumon bekapcsolta a grillezést. Rémülten ugrottam volna a mikróhoz, de a komputermágus visszatartott. Bennakadt lélegzettel figyeltem, ahogy a CD a mikró belsejében forog. A mágus hirtelen kivette, majd a kezembe nyomta: - Egészen hideg! Fogd! A CD szemmel láthatóan sértetlen volt, hideg, és mintha megnõtt volna a súlya, ahogy a tenyeremen tartottam. - Tartsd fel! - szólt a mágus. - És nézd meg közelebbrõl! Szót fogadtam. Elõször semmi különöset nem láttam, de aztán mintha finom vonalak tûntek volna elõ, valamiféle finom, apró betûs írás, amely a CD központi lyuka körül húzódott. A betûk szemkápráztatóan ragyogtak, mégis messzirõl, mint valami feneketlen kútból. 4F6E65204F5320746F2072756C6 5207468656D20616C6C2C2 04F6E65204F5320746F2 066696E64207468656D2CDA4F6E65 204F5320746F2 06272696E6720746865 6D20616C6C20616E6 420696E2074686520646 1726B6E657373206269 6E64207468656D - Nem tudom elolvasni ezeket a lángoló betûket - rebegtem remegõ hangon. - Te nem - bólintott a barátom -, de én igen. A szöveg hexadecimális kódban van írva, régies írással, de Microsoft nyelven, amit most nem akarok használni. De a Közös Nyelven nagyjából ennyit jelent: "Egy Rendszer mind felett, Egy Rendszer kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen." E sorok csak részei egy versnek, amelyet már régóta ismer a Rendszergazda-tudomány: "Három Rendszert használjanak multik irodái, Hét teremjen Szilícium Völgyének mélyében, Kilencet a halandó dotkom cégek gépén csillantson a fény, Egyet kínáljon a Sötét Gates, programozónyájat terelõ, Redmond éjfekete földjén, sûrû árnyak mezején Egy Rendszer mind felett, Egy Rendszer kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen. Redmond éjfekete földjén, sûrû árnyak mezején" Elhallgatott, majd lassan, mély hangon folytatta: - Ez itt a Nagy CD, az Egyetlen, a Windows eredeti forráskódját tartalmazó. A gazdája elveszítette, miáltal jócskán meggyengült a piaci befolyása. Rettenetesen vágyik rá - de nem szabad visszakapnia. Némán, mozdulatlanul ültem. Mintha a félelem roppant árnya nyújtotta volna felém hatalmas, licencszerzõdést lobogtató kezét. - Ez a CD! -- dadogtam. - De hát hogy a csudába került hozzám?[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
HD: " Milyen levelezõprogramja van?" Júzer: "Kitekintõ Gyorsvonat" HD: "Az meg miféle?" Júzer: "Hát az Outluk Expressz" HD: " Milyen Windóza van?" Júzer: " Mindjárt lehasalok és megnézem." HD: " Menjünk be a Saját gépbe." Júzer: " Jaj, de ez nem az én gépem..." Júzer: " Az a problémám, hogy már beszéltem Önökkel korábban is." Júzer: " Tudna nekem segíteni, hogy fel tudjak telepedni?" HD: " Milyen modemje van?" Júzer: " Jó!" HD: " Analóg vagy ISDN?" Júzer: " Laptop" HD: "Mi a jelszava?" Júzer: " A jelszavam? Hát volt jelszó, mikor úttörõ voltam, de már nem emlékszem rá..." Júzer (nö): "Azt mongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Béla!" Júzer: " Itt alul megjelent két emberke ikonban..." HD: " Igen, az az MSN Messenger, az Outlook Express indítja el magától..." Júzer: " Tõlem????" Júzer: " Kattintok a csatlakozási ikonra. Feljön az ablak és sohasem tudok felcsatlakozni, pedig mindig a Mégse gombra kattintok." HD: " Magyar nyelvû a program?" Júzer: " Nem tudom." HD: " Mit írt be az emailcímhez?" Júzer: " 1023 Budapest ... " Júzer: " Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!!" Júzer: " Az Entert ütni kell vagy írni?" Júzer: " Start gomb csak az irodai vindózokon van, de nekem otthoni van..." Júzer: " Most nyertem egy Netquicket és azt szeretném megkérdezni, hogy a 25 órát 1 nap alatt kell elhasználni?" HD: " Most nyomja meg az OK-ot!" Júzer (hosszú csend): "... de itt nincs OK..." HD: " Dede, lennie kell." Júzer (keres vadul, majd): " ... de nincs, kétszer is megnéztem!" HD: " Rendben, akkor mit lát a képernyõn?" Júzer: " Jaaa, ott...[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
ez csak warmup :][li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
Dylan 2003. október 18. 2494 hozzászólás 101.
Ehh, eddig a legjobb a tyúkos volt, de az is 3 pont az 5bõl... ~|
Két süni beszélget egy dombon, aztmondja az egyik: - Te, guruljunk le és yo lesz. Legurultak és yo lett. :aha :aha :yes :aha :aha[li][/li]:nuke-iko-:nuke
Loading...
A baromfiudvarban fél kilós tojást tojik az egyik tyúk. Egy riporter megkérdezi tõle: - Megmondaná, hogy hogyan sikerült? - Ez családi titok. - Tervei a jövõre nézve? - Egykilós tojásokat tojni. A riporter faggatja a sikeres kakast is: - Megmondaná, hogy hogyan sikerült? - Ez családi titok. - Tervei a jövõre nézve? - Szétverem a strucc pofáját![li][/li]:yes-iko-:yes
Loading...
Egy részeg a kocsmában elkezd kötözködni. Azt mondja a másiknak: -Te tegnap együtt aldutam anyáddal. Semmi reakció a másik iszogat tovább.Pár perc múlva ismét elmondja. -Nemhallottad tegnap együtt aludtam anyáddal. A másik megfordul és így válaszol. -Apa te részeg vagy menj haza![li][/li]:yes-iko-:yes
Loading...