Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

proadam 2007. november 21. 32 hozzászólás 5289.
honnan lehet tudni hogy szõke nõ ûlt a számító gép elött?? -sajt van az egér elõtt -tele van hibajavitozva a képernyõ -rúzsos a joystick :D XD
eX 2007. november 21. 4277 hozzászólás 32.
Válasz dada007 üzenetére (#12858): az esernyõ alatt... x|
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Nadril 2007. november 21. 1032 hozzászólás 345.
Nekem tetszenek, de lehet faradt vagyok. :)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
rambo6 2007. november 20. 203 hozzászólás 1714.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12860): Válasz BrianBishop üzenetére (#12861): ja de tenyleg nem a legjobbak
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SosMogyi 2007. november 20. 3354 hozzászólás 54.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12860): Válasz BrianBishop üzenetére (#12861): ezek rosszak és gyengék :(
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DonnieDarko 2007. november 20. 106 hozzászólás 2748.
[bocs, akadt még1] Szól az orvos vizsgálat után a beteghez: - Ica néni, az a helyzet, hogy el kell távolítani a szívérõl a daganatot, és be is írom önt mûtétre. Ne pityeregjen, minden rendben lesz, elaltatjuk önt. - Nem az a baj, doktor úr, csak úgy a szívemhez nõtt! :D
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
DonnieDarko 2007. november 20. 106 hozzászólás 2748.
Pista elmegy egy barátjához vendégségbe. Belép az ajtón, és egybõl belerúg egy nagyot a vendéglátója kutyájába. A barátja elámul: - Magadnál vagy? - Nem. Nálatok. :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
SosMogyi 2007. november 19. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#12855): az utolsó aranyos :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
dada007 2007. november 19. 194 hozzászólás 1784.
Mit csinál Rihanna az esõben? ELLÁzik
dada007 2007. november 19. 194 hozzászólás 1784.
Válasz rambo6 üzenetére (#12855): túléltem a rohadákokat! nagyonnagy :kira
DJWindsurfer 2007. november 19. 914 hozzászólás 405.
"Hiába ütögetem a páncélos autót a heréimmel, ha egyszer golyóálló "
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
rambo6 2007. november 18. 203 hozzászólás 1714.
ÉRETTSÉGI TÉTELEK 2085-BEN 1. Fekete Pákó betelepülése, majd kiûzetése Magyarországról! 2. Gyõzike vagyonosodása és az etnobiznisz összefüggései. 3. Fejtse ki részletesen, hogyan "kúrta" el Magyarország sorsát Gyurcsány Ferenc miniszterelnök!? 4. Ismertesse részletesen a századforduló médiájának egyetemes kultúrtörténeti alkotásait (Big Brother, Való Világ, Fókusz, Aktív, Dáridó, Fásy Mulató, és azok pozitív hatásait a kor társadalmának szellemiségére, intelligenciaszintjére. 5. Anettka és a kozmosz közti viszony a XXI-ik században. 6. Döntse el melyik évben volt nõ, és melyik évben volt férfi Terri Black!?! 7. Magyarország "sztárjai" a XXI. Században: Fekete Pákó, Gyõzike. Jelölje térképen, mely kontinensre kellett volna visszavándorolniuk? 8. Balázs Vs. Mónika show. Melyiknek volt a nagyobb nézettsége, és közerkölcsformáló hatása? 9. A Barátok közt szappanopera 102542. részének részletes bemutatása a XXI-ik század végén! Ismertesse bizonyos szereplõk sorozatbéli életrajzát. Mint pl. a Tilda-karakter evolúciója (1-51-ig) 10. Miért részesíti elõnyben a roma többségi társadalom az idegen hangzású keresztneveket? (Eszmeralda, Rozalinda, Izaura, Pamela, Szamanta,ill. Vinettú, Szándokán, Hoszéármándó, Ronáldó, Maradona) 11. Ki volt Kiszel Donatella édesapja? Válassza ki, és húzza alá a megfelelõ személy nevét: - Mr. Sylvester Stallone - Kondor Csaba Úrhölgy - Az ismeretlen katona ("akcióban eltûnt") - Az igazi Fantomas 12. Kelemen Anna metamorfózisának ismertetése, munkásságának kultúrtörténeti elemzése. 13. Ismertesse Kocsor Zsolt (egykori mûvésznevén: Kozsó) nemzetközi elismertségének (Nobel-békedíj, Grammy-díj, Szívárvány Zászló-érdemrend) okait és pályafutásának fõbb állomásait. 14. Mikor csatlakozott Magyarország államadóssága a "Fejlõdõ Országok" elitcsapatához? A: 2007 B: 2008 C: 2009 15. Melyik hazai mestermû vált a világörökség részévé a XXI. század közepén? - Kiszel Tünde "Donatellácska" naptársorozata - A 4-es metró frissen átadott, Panama-díjas elsõ szakasza --------------------- A ronda leányt meglátogatja a jótündér, három kívánságát teljesítendõ. Az elsõ két kívánság (boldogság, biztos anyagiak) után a leánynak eszébe jut, hogy õ bizony nem túl szép: - Jó tündér, harmadjára olyan külsõt kívánok, hogy egyetlen férfi se tudjon nekem ellenállni! Így esett, hogy a jó tündér a ronda leányt csapolt sörré változtatta... --------------------- Az istentisztelen a lelkész a megbocsátásról prédikál, majd a végén megkérdezi a gyülekezetet: - Hányan bocsátottatok meg az ellenetek vétkezõknek? Mindenki feltartotta a kezét, kivéve egy törékeny idõs hölgyet. - Jones asszony!? Ön elzárkózik attól, hogy megbocsásson ellenségeinek?! - Nekem nincs egyetlen ellenségem sem - mondta kedvesen mosolyogva az apró hölgy. - Asszonyom, ez igen szokatlan. Megkérdezhetem, mennyi idõs is Ön? - Kilencvennyolc múltam - felelte az õsz matróna. - Kedves asszonyom, megkérhetem, hogy jöjjön ki ide a gyülekezet elé, s mesélje el nekünk, miképpen lehetséges, hogy valaki majdnem száz éves, és nincs egyetlen ellensége sem! Az aranyos néni kitotyogott a lelkész mellé, szembefordult a gyülekezettel, és csak ennyit mondott angyali mosollyal: - Túléltem a rohadékokat! :D
Caleb 2007. november 18. 3855 hozzászólás 42.
Válasz normal üzenetére (#12848): aztakurvaeget:D:D:D
global moderator
triAz_ 2007. november 17. 1069 hozzászólás 328.
Válasz normal üzenetére (#12847): áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :kira
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
SosMogyi 2007. november 17. 3354 hozzászólás 54.
Válasz normal üzenetére (#12848): :kira
rambo6 2007. november 16. 203 hozzászólás 1714.
Három jó barát együtt síelt a hétvégén, hazafelé úton a nagy hóesés miatt kénytelenek megszállni egy motelben. Sajnos egyetlen szoba van csak egy hatalmas ággyal, ott kell mindhármuknak aludni. Másnap reggel felébrednek, megszólal sugárzóan a bal oldali: - Fiúk! Iszonyú jó álmom volt az éjjel! Egy dögös szõke pipit gyömöszöltem, húúú, nagyon tuti volt! - Érdekes - mondja a jobb oldali - én meg egy észvesztõen szexi fekete nõvel hemperegtem. - Jó nektek! - mondja nyúzottan a közepsõ - én egész éjjel csak síeltem, síeltem...
dexkill 2007. november 15. 1403 hozzászólás 240.
Válasz Ummagumma üzenetére (#12849): ne itt kommentelj b@zmeg, hanem készülj a vizsgákra, hogy dec közepén ne akadályozzon a lanozásban! :)
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Ummagumma 2007. november 15. 45 hozzászólás 4442.
Válasz normal üzenetére (#12848): ááááá! nagyon jó :]
normal 2007. november 15. 721 hozzászólás 532.
Egy fiatalember ajándékot szeretett volna vásárolni a kedvese születésnapjára, és mivel még csak rövid ideje jártak együtt, hosszas fontolgatás után úgy döntött, hogy egy pár kesztyû lenne a legmegfelelõbb: romantikus, de nem túl személyes. Kedvese húga elkísérte õt a Nordstrom áruházba, és megvettek a kesztyût. A húg bugyit vett magának. Csomagolás közben azonban az eladó összekeverte a ruhadarabokat és a húgé lett a kesztyû, a kedvese pedig a bugyi. A fiatalember ellenõrzés nélkül lezárta a csomagot és elküldte kedvesének a következõ kísérõlevéllel együtt: "Azért választottam ezt, mert úgy vettem észre, hogy nem szoktál ilyet viselni, mikor esténként találkozunk. Ha a húgod nem lett volna velem a hosszú gombosat választottam volna, de õ is rövidet visel, amit könnyebb levenni. Ez az árnyalat nagyon kényes, de az eladóhölgy megmutatta a sajátját, amit az elmúlt három hétben viselt, és alig volt még koszos. Felpróbáltattam vele a tiédet és igazán jól nézett ki benne. Bárcsak ott lehetnek veled, hogy én adjam rád elsõnek, mert nem kétséges, hogy más kezek is érinteni fogjak mielõtt még találkozhatnánk. Amikor leveszed, ne felejts el kicsit belefújni, mielõtt elteszed, mert a hordástól természetszerûleg kicsit nedves lesz. Gondolj csak arra, hányszor fogom megcsókolni az elkövetkezendõ évben. Remélem pénteken is rajtad lesz. Szeretettel... U.I.: A legutolsó divat szerint vissza kell hajtani, hogy kilátszon egy kis szõr." :] :D
DaVkOv 2007. november 14. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Ry0K3N üzenetére (#12844): old
this is FleSs YES?
rambo6 2007. november 14. 203 hozzászólás 1714.
sok a perverz erre fele ß)
Bade 2007. november 14. 174 hozzászólás 1920.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12840): -és azt tudod h a zsiráfnak miért hosszú a nyaka? -??? -Hogy mikor megsexuálod a bokorban,tudjon figyelni,h jön-e vki!
A tett halála az okoskodás!
Ry0K3N 2007. november 14. 76 hozzászólás 3337.
Figyelmeztetés! Ne higgyetek a bunkó reklámoknak!!!! Csak átverés!!!! Méghogy AXE Másnaposságûzõ Tusfürdõ!!!! Kamu! Ma is megittam belõle egy egész flakonnal, de csak rosszabbul lettem!!!! Vigyázzatok!!!!
They stand on the front lines of the final war, sacrificing themselves to buy their race a few more days or hours. Soon none will remain. /Immortals/ Avatar: Baby Toss :P
756Zogya 2007. november 13. 573 hozzászólás 693.
ocskaszarfos
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
rambo6 2007. november 13. 203 hozzászólás 1714.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#12837): jajnekem Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12840): a második nagyon ott van LOL :kira
SosMogyi 2007. november 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12840): ezek fájnak :o
Shirak! Hogyan tanítod meg a qtyát olvasni? - - - - Az öledbe veszed és betûzöl neki :):):) Tudod mért rövid a disznó nyaka?? - - - Hogy mikor megsexuálod, a fülébe tudd súgni, hogy szeretlek :):) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
bW-kNigHt 2007. november 12. 140 hozzászólás 2278.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#12838): :'(
DesZkA, sC pOw^
SzuL 2007. november 12. 1411 hozzászólás 235.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#12837): mind old és voltak is
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
bW-kNigHt 2007. november 12. 140 hozzászólás 2278.
Megint jönnek a nem mind1 hogy:P Nem mindegy, hogy kecsesen ringó fecske, vagy recsegve fingó kecske! Nem mindegy, hogy víz alatt szexelni, vagy szex alatt vizelni. Nem mindegy, hogy helyet cserélni, vagy csehet herélni. Nem mindegy, hogy a nyúl fingik, vagy a fing nyúlik ______________________________________________ A szerelem lépései: -Kéz a kézben. -Más a kézben. -Kéz a másban. -Más a másban. A fõnök aggódik a beosztottja miatt, mert 12-kor mindig elmegy valahova, 2-kor visszaérkezik és újra leül dolgozni. Felbérel egy detektívet, hogy kiderítse mit csinál közben. A nyomozó másnap jelenti: - Kovács úr ismét elhagyta az irodát, beült a kocsijába, a házához hajtott és bent lepihent. Utána megebédelt a hûtõjében talált ételbõl és lefeküdt a feleségével. Ezután elszívott egyet a legjobb szivarjai közül és visszajött dolgozni. - Én már azt hittem valami baj van. Ez nagyon egészséges! - Khm... Megengedi, hogy tegezzem? - Természetesen. - Akkor elmondanám még egyszer: Kovács úr elhagyta az irodát, beült a kocsidba és a házadhoz hajtott. Ott megebédelt a hûtõdben talált ételbõl. Ezután lefeküdt a feleségeddel, elszívott egyet a legjobb szivarjaid közül, és visszajött dolgozni. A Windows nem vírus! A vírusok csinálnak valamit... x|
DesZkA, sC pOw^
DaVkOv 2007. november 12. 2174 hozzászólás 125.
Válasz koppans üzenetére (#12835): a tieidnél jobbak :dread
this is FleSs YES?
koppans 2007. november 12. 36 hozzászólás 4970.
Válasz rambo6 üzenetére (#12831): fárasztó
DaVkOv 2007. november 11. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#12831): nekemis tetszenek :kira
this is FleSs YES?
DonnieDarko 2007. november 11. 106 hozzászólás 2748.
Válasz rambo6 üzenetére (#12831): nekem nem jönnek be.
SosMogyi 2007. november 11. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#12831): jók :kira
rambo6 2007. november 11. 203 hozzászólás 1714.
Epitkezesi viccek:hf :) A vállalkozó felmérésre érkezik egy lakásba. Az elsõ szobát a háziasszony kékre kéri festeni. A vállalkozó felírja a füzetébe, majd az ablakhoz megy, kinyitja és kikiabál: - A zöld fele legyen felül! A második szobát halvány sárgára rendeli a hölgy. A vállalkozó ismét jegyzetel, majd az ablakhoz megy és kikiabál: - A zöld fele legyen felül! A megrendelõ ezt furcsálja ugyan, de nem szól, hanem folytatja a harmadik szobával, amit rózsaszín árnyalatúra kér festeni. Az eset azonban megismétlõdik. Ekkor nem bírja tovább és megkérdezi: - Miért kiabál mindig ki az ablakon? - Elnézést kérek! A szomszédban gyeptéglát rak a szõke munkatársam. ---------------------- Egy szobafestõnek segédre van szüksége, így elmegy a munkaközvetítõbe. Ott kiderül, hogy nincsen szobafestõ, viszont van egy állástalan nõgyógyász. A szobafestõ jobb híján felveszi. Eltelik két hét, a szobafestõ ismét megjelenik az irodában, ezúttal azonban kifejezetten nõgyógyászt keres segédnek. Megkérdezi az irodavezetõ: - Uram, most van két profi szobafestõnk, miért nem õket alkalmazza? - Tudja, a múltkor kimentünk a lakáshoz, amit elvállaltam. A tulajdonos nem volt otthon, nálam nem volt kulcs, szóval pórul jártam volna, de a nõgyógyász benyúlt a postaláda résén és kifestette az egész lakást. ---------------------- Egy fõnök a másiknak: - Hogy csinálod hogy az embereid mindig pontosak? - Egyszerû: 30 munkás és 20 parkolóhely. ------------------- Tetõfedõként dolgoztam, amikor megtörtént velem az alábbi eset. Csavarhúzót kértem a csoportvezetõmtõl, aki egy kalapácsot nyomott a kezembe. - Nem. - mondtam - Egy csavarhúzó kellene. - Itt van. - válaszolta és nyújtotta a kalapácsot. - Nem. - erõsködtem - Nekem egy hosszú, vékony eszköz kell az egyik végén markolattal, a másikon ellapított véggel. - Ja! Kifelé akarsz csavarozni?! -------------------------- Csõtörés van egy orvos villájában. A doki telefonon hívja az ismerõs csõszerelõt: - Azonnal ugorj kocsiba, csõtörés van nálunk, a pincében már minden úszik! - Nem mehetek, tudod hogy ünnepelünk. Itt vannak a gyerekek, az egész rokonság, hívjál valaki mást. - Bezzeg mikor beteg valaki a családodból, mindig engem hívsz, és én mindig szó nélkül indulok. - Igazad van, már jövök is. A csõszerelõ megérkezik, kinyitja a pincébe vezetõ ajtót. A harmadik lépcsõfokról bedob a vízbe két aszpirint és így szól: - Ha hétfõig nem apad le, hívjál újra!
756Zogya 2007. november 11. 573 hozzászólás 693.
itt az oltas a legviccesebb:D^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
SosMogyi 2007. november 11. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#12821): jaj :D Válasz Mokamester üzenetére (#12828): úgylátszik ezt érdemled :kira
2007. november 11. hozzászólás .
Válasz SouLbacsi üzenetére (#12827): ez is szar volt :noo
SzuL 2007. november 11. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Mokamester üzenetére (#12826): bezzeg a tiéd, nagyon oltós volt, HÁNTÖRKILLER FOR PREZIDENT :kira:kira
2007. november 11. hozzászólás .
Válasz Dominator üzenetére (#12817): LOL ez szar volt :kira
SzuL 2007. november 11. 1411 hozzászólás 235.
Válasz leo25 üzenetére (#12824): ezt fordítva ismerem (férfi gyanakszik h megcsalja a felesége, és lerobban a motor amivel utánamegy)
leo25 2007. november 11. 0 hozzászólás 85227.
..avagy miért nem adnak tanácsokat a férfiak a noi magazinok levelezési rovatában Kedves Walter! Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni,a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami. Hazasétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor haza értem, nem hittem a szememnek. A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérnemuimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor igy lebukott, azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom. 6 hónapja bocsájtották el a munkahelyérol, és azóta teljesen a padlón van. Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá. Kérlek segíts! Köszönettel: Shaila Lusk Kedves Shaila! Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok hibája lehet. Eloször is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is muködik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegot, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam . Walter
koppans 2007. november 10. 36 hozzászólás 4970.
Válasz Bludger üzenetére (#12821): húúúúúú :D
rambo6 2007. november 10. 203 hozzászólás 1714.
Válasz Bludger üzenetére (#12821): teccik, birom a story-s vicceket :kira
Bludger 2007. november 10. 2524 hozzászólás 97.
Ír szellem történet: Szombat éjjel hatalmas vihar van, John áll az erdõ szélén, az elhagyott útnál stoppol. Több mint fél órája áll már ott, és egy lélek sem járt még arra, lassan élfej jön. Hírtelen két lámpa bukkan fel a ködben, majd szép lassan közeledki egy autó is. Hõsünk nagyon megörül és mindenféle kérdés nélkül beugrik a kocsiba. A kocsi elindul, lassan, de biztosan. Egy perce már mennek, mikor John észreveszi, hogy nincs vezetõ. Nagyon megijed, de nem mer kiszálni, mert megy a kocsi. Hírtelen az éppen nyitott ablakon benyúl egy kéz és kormányoz egy kicsit, majd eltûnik. John most már nagyon fél. Hirtelen meglát egy kocsmát a távolban, és mikor közel érnek, hõsünk hírtelen kiugrik a kocsiból és rohan egyenesen be az ivóba. Látja a csapos, hogy milyen zilált, így megkérdi, mi történt. John elkezdi mesélni, az elején még röhögnek csak rajta, de rájönnek, hogy õ nem részeg, így már õk is elkezdenek félni. Alighogy befejezi a mondandóját, két szintén zilált alak lép be az ajtón. Az egyik megszólal: -Te, itt van az a fasz, aki beült a kocsiba még mi toltuk... x|
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
rambo6 2007. november 10. 203 hozzászólás 1714.
Az emberiség olyan, mint a krumpli. A java a föld alatt van. Fürdõzõ a parton ülõkhöz: -Vannak erre cápák? -Nem, félnek a krokodiloktól.
bW-kNigHt 2007. november 10. 140 hozzászólás 2278.
Válasz Dominator üzenetére (#12817): OMG Dominator ez teccett :D
DesZkA, sC pOw^
DonnieDarko 2007. november 10. 106 hozzászólás 2748.
Nem egészen vicc, de vicces sztem: ^^ Magyar óra, dolgozat E.T.A. Hoffman Arany virágcserép c. mûvébõl. Feladat: Mutasd be veronikát! Mire az egyik osztálytársam ennyit ír a lapra. Veronika, Tanárúr. Tanárúr, Veronika. :]
Dominator 2007. november 10. 1010 hozzászólás 357.
Válasz Mokamester üzenetére (#12816): Mókamester : mekkora fogyi vagyok b+ !
Ketrecet épits or ban!