Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Revolution 2009. november 27. 971 hozzászólás 374.
Csörög a telefon a KGB központjában: - Szeretném bejelenteni, hogy Igor Szergejevics a rendszer ellensége. Gyémántokat rejteget a tûzifájában! A KGB azon nyomban kiszáll Szergejevics házához, felforgatják a pincét, gyémántokat nem találnak. Hogy biztosak legyenek a dolgukban, egyesével átnézik a tûzifát, sõt mindegyiket széthasogatják, hátha azokban rejtették el a gyémántokat. Mivel semmit sem találnak, elnézést kérnek, majd elvonulnak. Kis idõ múlva csöng a telefon Igor Szergejevicsnél: - Halló, Igor? - Igen. - Volt nálad a KGB? - Igen. - Felvágták a tûzifát? - Igen. - Akkor most te telefonálsz, fel kéne ásni a kertemet...
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
alburnus 2009. november 24. 0 hozzászólás 59065.
Elmegy a cigány a nemibeteg gondozóba... - Doktor Úr! Tessen már megnézni, valami baj van a szerszámmal! Az orvos megvizsgálja, majd így szól: - Hát bizony ez tripper... - Most tessék mondani! Az ember már a saját anyjában sem bízhat?!
dexkill 2009. november 24. 1403 hozzászólás 240.
Válasz alburnus üzenetére (#13616): cigányos vicc nem létezik. Az mind igaz történet... :confused :kira
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Nadril 2009. november 24. 1032 hozzászólás 344.
Válasz alburnus üzenetére (#13616): szabad
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
alburnus 2009. november 23. 0 hozzászólás 59065.
Válasz Pezsmapatkany üzenetére (#13615): Nem, hanem cigányosat.
Válasz alburnus üzenetére (#13614): olyat ahol a medve megveri nyuszikat?
alburnus 2009. november 22. 0 hozzászólás 59065.
Szabad írni rasszista viccet?
Válasz rambo6 üzenetére (#13612): második :kira
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
rambo6 2009. november 15. 203 hozzászólás 1713.
Egy furcsa fickó megy be a nyilvános WC-be, bénán maga elõtt tartott karokkal, merev ujjait széttárva, és odaszól a mellette álló férfinek: - Uram, ne haragudjon, lenne szíves lehúzni a cipzárat a nadrágomon? A férfi megsajnálja, segít lehúzni a sliccét. - Kérem, segítene, hogy el tudjam végezni a dolgomat? - Hát, jó - válaszolja, és tartja neki, amíg nem végez. - Akkor még legyen szíves vissza is tenni a helyére! - kéri a merev kezû. A férfi ebben is segít. Végül megszólal a „béna”: - Nos, köszönök mindent! Már meg is száradtak a körmeim! ------------------------- Lány és fiú beszélgetnek: Fiú: - Mi a foglalkozásod? Lány: - Az EDS Hungary EMEA North-Central HUB Központjában az ABN AMRO Team-hez tartozó Workplace Services - Service Deskjén vagyok Chat Support Agent. És neked? Fiú: - Ács ------------------------ Kezdõ utaskísérõt tanít be idõsebb társa a hálókocsis vonaton. Benyitnak egy fülkébe, ahol egy meztelen nõ öltözködik éppen. Az idõsebb utaskísérõnek a szeme sem rebben, nyugodtan megkérdi: - Uram, teát vagy kávét kér? A nõ meglepodik, majd kávét kér. Amikor becsukják az ajtót, a fiatalabb megkérdi: - Hát nem láttad, milyen bombanõ volt? Te meg "Uram"-nak szólítottad?! - A diplomáciai érzék a legfontosabb, fiam! - mondja az idõsebb. Így, hogy uramnak szólítottam, a hölgy azt gondolhatta, hogy nem vettem észre, hogy nincs rajta ruha, így nem érezte megalázva magát. A fiatalabbnak felcsillan a szeme: - Aha, értem. A következõ fülkében hadd beszéljek én! Benyitnak a következõ hálófülkébe, ahol egy férfi szerelmeskedik a feleségével. A fiatal utaskísérõ megkérdi: - Uram, teát vagy kávét parancsol? - Teát - feleli döbbenten a férfi. - És a bátyjának? ---------------------------- - Mi az ellenállás mértékegysége? - Partizán/négyzetméter
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Nadril 2009. november 13. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Caleb üzenetére (#13607): lol fel atad ?
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
WannaB 2009. november 12. 236 hozzászólás 1534.
nem spam volt .-.. épp harcsáztam igen is odaillõ vicc volt rohadjmeg nem az né hibám hogy nem ismered!!!! :ehh
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
na remélem végtelenciklusba futottatok
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Nadril 2009. november 12. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Caleb üzenetére (#13607): nem veszek neked sört baszd-meg! [i][szarráverlek bo11-ben, ha mégegyszer beleszerkesztesz a kommentembe, öcsém - Caleb][/i] [nem volt elég 3 éve a 6-0? - nad] [i][régen volt az már, azóta sok víz folyt le a dunán, meg sok szesz a beledbe, öreg vagy, remeg a kezed, szóval én viszem a prímet - Caleb][/i] [téged még így is megverlek - nad]
Caleb 2009. november 12. 3855 hozzászólás 42.
mondtam, hogy megy a figyu @];-Ð (valójában mégse, mert már van 2 és nem akarlak megfosztani életed értelmétõl) [i][ne adj figyut mert banollak másik accomról - Caleb][/i] [a szabályzatban le van írva, hogy csak egy accod lehet, szal töröltetem azt is (nekem 3 van(vagy 4?:O)) - nad] [i][sc2-n van accom haver, és onnan picsánrúghatlak! de errõl nem kell tudnia senkinek - Caleb][/i] [uh látom még mindig menõ vagy, kár hogy az elsõ pár átszerkesztést visszatöröltük, ott még vicces is voltál - nad]
global moderator
WannaB 2009. november 12. 236 hozzászólás 1534.
[i][spam - kaleb][/i] [i][szerk: nemoff hanem spam csak másnapos vagyok azt elbasztam - kaleb][/i]
Kairi 2009. november 12. 0 hozzászólás 58826.
tehát harcsát gergõnek hívják.. ez nagyszerû!
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
Revolution 2009. november 7. 971 hozzászólás 374.
Válasz rambo6 üzenetére (#13603): looooooooool :D
rambo6 2009. november 7. 203 hozzászólás 1713.
bash: barci madafaka (L) norbi G üzenete: mesélte btom, h egyik ismerõsének a haverja mentõs. és kihívta a mentõket két fiatal, egy srác meg egy csaj. meztelenek vtak. a csajnak égési sérülési vtak, a srác farka meg vérzett. megkérdezték a mentõsök, h mi történt. palacsintát csináltak meztelenül. a csaj szopta a srácot miközbe a srác forgatta a palacsintát. a forró olaj a csajra ment, és ráharapott a srác farkára. a srácot annyira hirtelen érte, h elkezdte ütögetni a forró serpenyõvel a csajt *anyám : O gergo_ gorgeous says (23:46): *XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
rambo6 2009. november 4. 203 hozzászólás 1713.
Válasz DuKe üzenetére (#13601): ez gecijo :D
DuKe 2009. november 4. 341 hozzászólás 1124.
- Surround ZH-t írtam. - Az milyen? - 5 pont 1-es.
DonnieDarko 2009. október 29. 106 hozzászólás 2743.
Arra vártam, h írjon valaki, de mivel senki, átmentem w3 ra...ezt találtam : Villáminterjú az atlétikai VB. nõi 800-m en gyõztes Caster Semenyával: - Mit üzen azoknak, akik megkérdõjelezik nõi mivoltát? - Leszophatnak! :D
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Nadril 2009. október 6. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#13598): nekem a harmada pont jól jönne hétvégére :D
Gumikacsa 2009. október 6. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Sync üzenetére (#13590): a 99es harmadik helyezett az kemeny 34 sor 4 bourbon es 17 tekila az faj
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
deekin 2009. október 4. 337 hozzászólás 1141.
Válasz Kairi üzenetére (#13594): Csá a film durvás király volt még jó hogy írtál feliratot mert nem nagyon tudok angolul én és a barátnom másodjára fejeztük bé a nekrofilés cimu film fordítás felirat készítményedet és nem láttunk a semmit a filmbol elsore de levágtuk a sztorit csuklóból simán. Kár hogy a babát nem feliratoztad, így fontos dialógusokról maradtunk le sajni a baba és a fo zonbi között mivel nem értünk zonbiul. Vágod. A kedvenc részem az volt amikor a sátoroztak a réten ahol nincs fa az erdoben és a tag feltolta a sátorra seperc alatt hogy slut vérrel bár nem tudom mit jelent de ez a kedvenc szavam lett igaz hogy nem fordítottad, le, oszt a srácot is elintézte se perc, alatt. Az is tetszett, mikor még nem volt meg a ventillátor és bedarálta a lengoajtót a ablakpárkányról. Vagy az nem ebben volt! Na, mindegy? Valamikor azért sexelhetnénk.. A képen a szemüveges vagyok. Szia!!!!!
life is balanced L2P @];-Ð
Destrojer 2009. október 4. 57 hozzászólás 3910.
akkó még diszkó se volt...neoltsál
Aláírás: (max 200 karakter)
Bludger 2009. október 3. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Destrojer üzenetére (#13589): mondjuk ez a mondás kb 150 éves :)
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Kairi 2009. október 3. 0 hozzászólás 58826.
ezt most találtam ki tuti írni fog vmi dekkin de senki ne figyeljen rá mert elég kezdõ még játék közben (elalszik)
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
Kairi 2009. október 3. 0 hozzászólás 58826.
nekem az tetszett mikor nem voltak még meg a ventilátorok és bedarálta a lengõajtó az ablakpárkányt meg a fõ zonbit és ráfolyatták a fülzsírt vagy az nem abba volt! na mindegy?
Sync 2009. október 3. 151 hozzászólás 2126.
nekem a pisztollyal üvegbetörõs teccett
NEKED A DIVAT MONDJA MEG HOGY KI VAGY
WannaB 2009. október 3. 236 hozzászólás 1534.
petárdás srác elég kemény :D jól megtréfálta õket :DD
Sync 2009. október 3. 151 hozzászólás 2126.
http://rfl.hu/szorakozas/humor/darwin-dij.html
NEKED A DIVAT MONDJA MEG HOGY KI VAGY
Destrojer 2009. október 3. 57 hozzászólás 3910.
mer discoba megyek vele nem bálba...a bál az nem menõ, a disco igen...ajj ennyire gyerekek vagytok még? :(
Naib 2009. október 3. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Destrojer üzenetére (#13586): Most ezt nem értem, ne haragudj de tényleg ilyen hülye vagy? :D
Every man lives - not every man truly dies!
deekin 2009. október 3. 337 hozzászólás 1141.
mérne mennél vele bálba mindenkinek olyan nõ kell miafasz elõbb legyen kurva aztán utána lehet nagy melle kk
Destrojer 2009. október 3. 57 hozzászólás 3910.
Válasz Bludger üzenetére (#13584): de akinek olyan nõ kell aki kurva az ágyban azzal tuti nem megy bálba szal hülye mé azt kívánja kívánja inkább azt hogy legyen nagyobb csöcse v vmi
Kairi 2009. október 1. 0 hozzászólás 58826.
nah ezt neh
Bludger 2009. szeptember 30. 2524 hozzászólás 97.
Válasz mt üzenetére (#13581): az uccsó eredetileg úgy van, hogy egy nõ legyen díva a bálban, szakács a konyhában és kurva az ágyban ^^
Kairi 2009. szeptember 30. 0 hozzászólás 58826.
hét azért szerintem jobban passzol a személyiségéhez mint mondjuk egy raxos vicc
WannaB 2009. szeptember 30. 236 hozzászólás 1534.
a facos vicc még peznek is rosszul áll :D
mt 2009. szeptember 30. 0 hozzászólás 59159.
3 féle nõ létezik. A facér, a nagyon facér, és aki él-hal a ... kis költészet: "Egy Nõ legyen gyengéd És legyen durva A konyhában tündér Az ágyban ..."
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Pezsmapatkany 2009. szeptember 16. 229 hozzászólás 1568.
On September 11 2009 20:26 Afasia wrote: oh the irc [14:23] Is it wrong to call it a 9 hatch when you gf gets pregnant? [14:25] 9 hatch isnt viable, your family's economy will suck tlnetrol :)
Bludger 2009. szeptember 16. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Revolution üzenetére (#13578): lol, azt hittem azért írsz dzsin-t, mert nem tod, hogy írják, aztán megnéztem és tényleg így van magyarul... Válasz mt üzenetére (#13576): ezek nem rosszak, a nyuszikás tetszett fõleg :kira
Revolution 2009. szeptember 16. 971 hozzászólás 374.
Egy Magyar, egy cigány, és egy zsidó sétálgat a Margitszigeten, amikor megjelenik egy dzsinn. Azt mondja a dzsinn. -Na, mindenki kívánhat egyet, azt én teljesítem. Megszólal a cigány: -Te dzsinni, én csak annyit szeretnék, hogy gyûjtsed összeje a világ összes cigányát, telepítsed le õkete a india környékén, és hagy élhessünk mi ottan békességben, gazdagságban, szeretetben… -Jól van, elintézem. -Mondá a dzsinn. Megszólal a zsidó: -Dzsinn, nekem is hasonló kérésem lenne. Az összes zsidót tereld egy helyre a világból, Izraelben élhessünk, és békességben szomszédainkkal.. -Ez is rendben lesz. Hát te, Magyar? -Te dzsinn. Ez most azt jelenti, hogy az összes zsidó és cigány eltûnt ebbõl a gyönyörû országból? -Igen, azt jelenti. -Akkor én csak egy kávét kérnék két cukorral, és egy kis tejszínnel… Szerk: A rasszizmust természetesen megvetem, de ez a vicc tetszett, nem olyan durva ez szerintem :)
WannaB 2009. szeptember 15. 236 hozzászólás 1534.
ez a nehogy megedd ez egy fasz vicc mindig bejön :D
mt 2009. szeptember 15. 0 hozzászólás 59159.
[i][off - Caleb][/i] A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak: - 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél és mind a hárommal közösültem. - És megbántad ezt a bûnt, fiam? - Miféle bûnt? - Hát milyen katolikus vagy te? - Zsidó vagyok. - Akkor miért mondod ezt el nekem? - MINDENKINEK elmondom! Este az ágyban a férj közelebb bújik a feleségéhez, mire az asszony megszólal: - Ma inkább ne, drágám, mert holnap nõgyógyászhoz megyek. - Rendben. - mondja a férj és a fal felé fordul. Kis idõ múlva azonban ismét közeledni próbál: - És mondd csak, fogorvoshoz nem mész holnap? A kígyó szotyizik a réten. Arra megy a nyuszika: -Te kígyó, adjál már egy marékkal! Másnap a kígyó megint szotyizik, arra megy a nyuszika: - Figyelj, tudom, hogy bunkó voltam. Béküljünk ki! - Háát, miért ne? Mire a nyuszika: - Akkor kezet rá! Az anya nyulat készített az újévi ebédre, amelyet az apa saját kezûleg vágott le. A gond csak az volt, hogy a gyerekek nagyon szerették a nyuszit, így nem mondták meg nekik az igazat. Ebéd közben megkérdezi a kisfiú, miközben jó ízûen eszeget: - Apa milyen hús ez? Az apa büszkén mondja: - Találd ki! Adok egy tippet! Anyátok néha így szokott becézni engem! Ekkor a kislányuk mindent kiköp a tányérba, es azt mondja a tesójának: - Te jó ég, nehogy megedd! Ez egy fasz! Férj: Ez volt minden álmom!! Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak? Férj: Dehogy. Ezt még egyszer meg ne halljam! Feleség: Szeretsz engem? Férj: Még jó hogy! Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni? Férj: Soha. Képtelen lennék rá! Feleség: Megcsókolnál szerelmem? Férj: Igen. Az arcod, a tested; mindenütt... Feleség: Képes lennél engem valaha megütni? Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok! Feleség: Bízhatok benned? Férj: Igen... Feleség: Oh, Kedvesem! Hét évvel késõbb Olvasd alulról felfelé!
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Kasas 2009. szeptember 15. 860 hozzászólás 428.
Szent Péter úgy dönt hogy lenéz a pokolba. Megbeszéli az ördöggel hogy vezesse körbe. Elérnek az elsõ üsthöz. Az üst elõtt fegyveres õrök állnak. Szent Péter kérdezi az ördögtõl, hogy ez meg micsoda? Azt mondja az ördög hogy, ezek itt az oroszok. Katonai nemzet. A fegyver szavára hallgatnak, ha vki megpróbál kimászni az üstbõl azt rögtön lelövik. Szent Péter csodálkozik, aztán mennek tovább. Elérnek a második üsthöz. Ki van téve egy "NE mássz ki" felirat. Szent Péter kérdezi hogy ez meg mi a búbánat? Az ördög azt mondja: ezek a németek. Szabálytisztelõ nemzet, ha kíírjuk hogy ne mássz ki, akkor egyszerûen betartják és nem másznak ki. Mennek tovább, elérnek a 3. üsthöz. Szent Péter csodálkozik, mert az üst elõtt se fegyveres õrök, se egy felirat. Ez meg mi? Az ördök: ezek a magyarok. Ha az egyik megpróbál kimászni a szarból, akkor a többiek úgyis visszahúzzák. :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
SosMogyi 2009. szeptember 15. 3354 hozzászólás 54.
Bálban -Asszonyom van partnere a következõ táncra? -Nincs, csillog fel a szeme. -Nagyszerû, akkor vigyázna a sörömre Egyetlen jó
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Bludger 2009. szeptember 15. 2524 hozzászólás 97.
Válasz mt üzenetére (#13570): a Mórickás meg az uccsó tetszett :kira
Nadril 2009. szeptember 15. 1032 hozzászólás 344.
Válasz mt üzenetére (#13570): 1. szar 2. majdnem 3. használj vesszõt 4. :S 5. ? 6. ?? 7. régi 8. ... 9. szintén 10. nemtom miért kommentelek 11. ez legalább paraszt^^ 12. ? 13. régi, de jó:) 14. jajj, de közönséges vagy! :O (a ? nem azt jelenti, hogy nem értem, hanem hogy nem értem hogy talál ki valaki ilyen szart)
deekin 2009. szeptember 14. 337 hozzászólás 1141.
mit mond az egyik leszbikus vámpír a másiknak? találkozunk egy hónap múlva