Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2007. október 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12758): áaáaáaáaáa û:D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Mit csinál a cigány ha befejezte az egyetemet? -Átmegy egy másik építkezésre. ß)
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
armithis 2007. október 29. 5151 hozzászólás 21.
latom raaltal az anyosokra ^^:D jok amugy
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SosMogyi 2007. október 28. 3354 hozzászólás 54.
Válasz CreatureOfTheNight üzenetére (#12755): egész jók :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
A rendörök az országúton leintenek egy Ladát. Látják hogy a hátsó ülésen három birka utazik, a roma soför pedig nagy zavarban van. - Nem lopta ezeket a birkákat? - kérdik a tõle. - Há' dehogy loptam én, ük akartak velem gyönni! - Hogy-hogy? - Megkírdeztem tülük: beszálltok-e, mire aszondták hogy: beee. *************************************************************************** A bankvezér felesége befekszik a kórházba szülni. Az elnök úr a nagyobbik gyerekkel kint várja türelmetlenül az eredményt, de egyelõre hiába. - Apu - kérdezi a gyerek -, mit csinál anyuci olyan sokáig ott bent? A bankár válasza: - Kamatozik, kisfiam. *************************************************************************** - Mihez hasonlít az anyós halála? - ??? - A cseresznyepaprikához. - ??? - Csípi a szemet, de belül nagyon jól esik. *************************************************************************** - Melyik az a szent, akit az anyósával együtt ábrázolnak? - ??? - Sárkányölö Szent György! *************************************************************************** - Miért viszik az anyóst a hátso kapun a temetöbe? - ?????? - Mert elöl ki van irva: "FELTÁMADUNK" *************************************************************************** Kohn és Grün elmennek a rabbihoz tanácsot kérni. Grûn : - Rabbi, ön szerint a fehér az egy szín? Rabbi: - Szerintem igen, hiszen a menyasszony fehérbe öltözik az esküvön. Grûn : - És a fekete is szín? Rabbi: - Szerintem igen, mert a temetésen a gyászoló család feketébe öltözik. Erre Grün Kohn-nak: - Na látod, te marha, mondtam, hogy színes a tévé, amit eladtam neked!
,, A billentyûleütés hatalmasabb a tollnál! És ez az én JÁTÉKOM! "
armithis 2007. október 28. 5151 hozzászólás 21.
ma beszelgettem egy kozel 70 eves jogasszal. Mar regota szakmaban van es meselt regi jogasz torteneteket. nagyon vicces szakma, bar nem lennek jogasz :). Na szoval ennyit mara.
Revolution 2007. október 28. 971 hozzászólás 374.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12751): De volt még elötte valami nem?
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Scarface 2007. október 28. 657 hozzászólás 567.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12751): az lesz az
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
756Zogya 2007. október 28. 573 hozzászólás 690.
tevedni emberi dolog mondta asüni, es lemaszott a wckeferol
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Bludger 2007. október 28. 2524 hozzászólás 97.
Válasz normal üzenetére (#12745): volt egy pár homályos tekintet ^^
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Revolution 2007. október 28. 971 hozzászólás 374.
Régebben halottam egy remek viccet a fix.tv-n Kurva jó volt, még a müsorvezetõk se tudták türtõztetni magukat , én is döltem a nevetéstõl. A vicc tartalma: Van egy süni meg egy wc kefe, vagy egy sima kefe már nem tudom pontosan, és a vége úgy fejezõdik be hogy: és a süni visszamászott a kefére/wc kefére. Na és most azt szeretném ha ezt valaki leírná hogy hogyan is szól ez a vicc. Olyan kommenteket nem kérek hogy: Honnan a .... kéne tudnom b*zdmeg. Az válaszoljon rá aki tudja, valaki biztos tudja mert van itt 1-2 ember aki nagyon sok viccet olvas. Elõre is köszi ^^
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
SosMogyi 2007. október 27. 3354 hozzászólás 54.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12747): :kira
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Shirak! A nyúl a legerõsebb jellem! - Egész nap a fûben ül,mégsem szívja el! Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
DonnieDarko 2007. október 27. 106 hozzászólás 2743.
Válasz Dominator üzenetére (#12743): Ne magadból indulj ki! :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
normal 2007. október 27. 721 hozzászólás 529.
Mondi gets raped : [url=http://www.youtube.com/watch?v=XyZV1YjtXmY]ToT LoL[/url]
Dromedar 2007. október 26. 1571 hozzászólás 210.
Válasz Dominator üzenetére (#12743): biológiai oldalról is hagy kifogásolni valót maga után :)
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
Dominator 2007. október 26. 1010 hozzászólás 356.
Csak egy baj van vele, a terjedési sebessége, amíg az elektronok soktízezer km/s körül mozognak, addig errõl nem mondtható el ez :D
Ketrecet épits or ban!
DJWindsurfer 2007. október 26. 914 hozzászólás 403.
1. Az emberi DNS 75MB-nyi genetikai információt tartalmaz. 2. Egy spermium (mivel a hímivarsejtböl származik az utódláshoz használt info fele) így 37.5 MB-ot 3. Egy milliliterben 100 millió spermium van. Általánosságban egy férfi alkalomanként 2.25 mililitert lõ ki 5 másodperc alatt. Így a pénisz "sávszélessége": (37.5MB x 100M x 2,25)/5 = ( 37.500.000 x 100.000.000 x 2.25)/5 = 1 687 500 000 000000, avagy: 1687,5 TeraByte/s. Tehát ez orgazmusonként több mint egymilliárd floppy, vagy 2 millió CD lemez/sec. Én láttam egyszer egy "informatikai oktatófilm"-et, ahol egy hölgy egyszerre három interface-en fogadott ilyen mértékû információhalmazt...
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
bW-kNigHt 2007. október 26. 140 hozzászólás 2275.
Válasz Bludger üzenetére (#12740): :kira :)
DesZkA, sC pOw^
Bludger 2007. október 26. 2524 hozzászólás 97.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#12739): ja, ez olyan mint: Hitler a zsidóknak: -Srácok, ma lesz egy jó kis koncert a gettóban! -Igen?! És ki játszik? -A száz fok celzius!
bW-kNigHt 2007. október 26. 140 hozzászólás 2275.
Hát már elég old de jó szerintem :) A jó és a rossz viccröl jutott eszembe. Hitler aztmondja a zsidóknak: Fiuk van egy jó és egy rossz hírem, melyikkel kezdjem ? A zsidók egyértelmûen jóra szavaznak Hitler: a Vacsora után hazamehettek. És mi a rossz?-kérdezik Hitler: az hogy nem lesz vacsora :) :kira
DesZkA, sC pOw^
DEATHGUN 2007. október 24. 422 hozzászólás 949.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12737): most igazad van :D
Szeretet és Béékee!!
756Zogya 2007. október 24. 573 hozzászólás 690.
sztem is szar
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
2007. október 24. hozzászólás .
Válasz feketenindzsa üzenetére (#12735): jajj ez nagyon jó [nana, nyelvezetre figyelni]
miért buta a reaver? mert rea-ver(i) (a fejét) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
HÓDOLJATOK BE TOSAN HERCEG ELÖTT!!!
rambo6 2007. október 23. 203 hozzászólás 1713.
Indiánok ülnek a sátor elõtt. A fiatalabbik megkérdezi az idõsebbiket: - Mondd, Szárnyaló Sas, a mi népünk emberei hogyan kapnak nevet maguknak? - Amikor az ifjú indián megszületik, a törzsfõnök kimegy a sátrából, és az elsõ dolog amit meglát odakint, az lesz az ifjú indián neve. De miért kérdezed, Kefélõ Kutyák???
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
DaVkOv 2007. október 23. 2174 hozzászólás 125.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12731): lóling :D
this is FleSs YES?
SosMogyi 2007. október 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#12728): jók :)
DJWindsurfer 2007. október 22. 914 hozzászólás 403.
Két cigány elmegy Egyiptomba nyaralni. A piramisoknál elverik összes pénzüket, ezért már szállásra nem marad. Kifekszenek hát a Nílusparta éjszakára aludni. Egyszer csak egy krokodil kimászik a vízbÕl és elnyeli az egyiket. Erre Gazsi megszólal: -Héjj, te ****! Mióta van neked Lacoste-hálózsákod?!!! :D :D ---------------------------------------- A székelyek és a kínaiak háborúzni akarnak egymással. - Aztán hányan vagytok? - kérdezik a kínaiak. - Nyolcvanezren - felelik a székelyek -, és ti? - Egymilliárdan. - Baj van János bácsi - szól hátra a székely vezér - hova temetjük ezt a sok kínait? :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
leo25 2007. október 20. 0 hozzászólás 56892.
Feltaláltak egy új eszközt, amitõl az autó belsejében 95%-kal csökken a zajszint. És ráadásul pontosan illeszkedik az asszony szájába...
Bludger 2007. október 20. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#12728): kurva jók :kira az utcánkaban van egy "vigyázat a kutya harap!" tábla az egyik házon, felette meg a család nevük "Jámbor"...
rambo6 2007. október 20. 203 hozzászólás 1713.
kutya harap feliratok: 1. Nem harap a néni!!! 2. Ha nem vigyázol könnyen puhára pácol vigyázvelem te is mert az életedel játszol! 3. Felfogadtak a (vezeték név)mivel e házukat egykuya sem õrzi rég!Ha jön a betörõ éjszaka vadászni, nekem kell a kopasz mukit lerázni! 4. Ugatom a házam, ha valami gázvan! Buldog vagyok végre, az éhínségnek vége! 5. Töpörtyû és Füles két jó barát, de ha bejössz csengetés nélkül, nem ismer majd rád az anyád! 6. Távozz tõlem sántán! Üdv. a kutya! 7. Nadrágszabást és alakformázást vállalok! Gyere be csöngetés nélkül! Atlasz(tényleg így hívom!) 8. Nyugi, a kutya csak megkóstol! 9. A betörõkre lövünk. A túlélõkre újralövünk. -szabadfordítás az Intruders will be shot, survivals will be shot again-bõl 10. A kutya nem kérdez, harap, de be van oltva. 11. Ha ön gyûlöli az erõszakot, ne jöjjön be csöngetés nélkül. A további következmények tekintetében kérdezze sebész ismerõsét. 12. Vigyázz! Az anyósom és a kutyája vendégségbe jöttek! 13. Harapós kutya (és az illetõnekspancija van) 14. És most Mirci cica megismerkedik Brutus kutyussal! 15. Vigyázat! Kutya nincsen...de az anyósom itthon van! 16. Ha nem mész el a helyemrõl harap a kutya lessz 17. A kutyám ma még nem kefélt 18. A ktyám kónás mindenhol csontot lát VIGYÁZZ! 19. A kutya átharapja a fémrácsot! Óvakodj tõle! 20. Vigyázat! A kutya nem harap, viszont eléggé nyal...........(ép bõrrel nemúszod meg) 21. Szeretjük az ügynököket! a kutyakajaúgyis drága. 22. Vigyázz! Kutya ugyan nincs, de megesz a macska (ez nem vicc) 23. Vigyázat a kutya ma még nem evett! 24. Vigyázz! A kutya parlamenti hozzászolást olvas fel! 25. Vigyázz! A kutya fogatlan. Viszont szellent! 26. Kerítésen tábla, a kutyanincsenzárva, harapós is, sunyi, na meg randa, mégis át-átmásznak rajta.Vésd végre az agyadba: akerítésen belül én vagyok a gazda! 27. Ha a kapuban állsz, és nem ugat a kutya ahátad mögött van! 28. Killer, köpöd ki a nagymamát! (BG) 29. Vigyázat, a kutya arab... ( BG) 30. Vigyázz megcesztem! Megeszlek vacsira!
Válasz DaVkOv üzenetére (#12726): szerintem meg jo csak eppen old, de sebaj
DaVkOv 2007. október 20. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#12725): ez elég szar szvsz :D
this is FleSs YES?
Válasz Bludger üzenetére (#12724): tudod, mikor mi az aktualis" Az országúton lerobban Kovácsék kocsija. A férj próbál rajta bütykölni valamit, de nem találja a hibát. Szerencséjükre arra jön egy teherautó. A sofõrje vállalja, hogy bevontatja õket a legközelebbi városba, de nem ingyen. Ezer forintot kér a szívességért. Felteszik a vontatókötelet és elindulnak. Megszólal Kovácsné: - Azért pofátlan alak ez a sofõr! Egy ezrest volt képes leakasztani tõlünk. - Ne félj semmit - szól Kovács -, kiszúrtam vele! Behúzva hagytam a kéziféket.
Bludger 2007. október 19. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#12722): hehe, ez egy 7-8 éve simán politikussal volt, majd egy 2-3 éve már MSZP-s poltikussal, most meg már Fletóval ^^
Nadril 2007. október 19. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Obnoxious üzenetére (#12721): gratulalok, felnottel :dread
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
rambo6 2007. október 19. 203 hozzászólás 1713.
Gyurcsány Ferenc meghal és felkerül Szent Péter elé. Ott állnak két ajtó elõtt, majd Szent Péter megkérdezi: - Na Ferikém, melyiket választod, a Mennyek kapuját, vagy inkább a Pokolba vágysz? Gyurcsány gondolkodik, mire Szent Péter megszólal: - Tudod mit, Ferikém?! Nézd meg mind a kettõt! Egy hétig menj le a Pokolba, majd egy hétre menj fel a Mennyekbe! Aztán újra felteszem a kérdést. Gyurcsány beleegyezik. Lemegy a Pokolba, ahol látja hogy minden tök király. Pia, csajok, buli. Ki sem akar jönni onnan. Letelik az 1 hét, Szent Péter jön érte és felkíséri a Mennyekbe. Ott dögunalom van, se pia, se csajok, se bulik. Alig várja, hogy kijöhessen onnan. Végre letelik az 1 hét. Szent Péter megjelenik elõtte és megkérdezi újból: - Na Ferikém, most már tudsz dönteni? Hova szeretnél menni? Gyurcsány rávágja: - A Pokolba! Erre Szent Péter: - Biztos vagy ebben? Jól végig gondoltad? Gyurcsány bólogat. Szent Péter lekíséri a Pokolba, és gyorsan bezárja utána a kaput. Gyurcsány bemegy, de nem látja sehol a csajokat meg a bulit, csak azt látja, hogy tömött sorokban állnak az emberek egy kályha elõtt. Erre megkérdezi Lucifert: - Egy hete voltam itt és akkor tele volt minden csajokkal, bulizott mindenki, tök király volt minden. Hova tûntek az emberek? Erre Lucifer így szól: - Ferikém az a kampány volt, ez meg most a reform... ß)
Obnoxious 2007. október 19. 781 hozzászólás 481.
mi a kulonbseg a gennyes huvelyvaladek, es a dobokocka kozott? -a dobokockaval nem lehet gargalizalni.
DaVkOv 2007. október 17. 2174 hozzászólás 125.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12717): volt már de üt =)
this is FleSs YES?
toma 2007. október 17. 4782 hozzászólás 22.
Válasz rambo6 üzenetére (#12704): :DDDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
SzuL 2007. október 17. 1411 hozzászólás 235.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12717): jaj.. :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
DJWindsurfer 2007. október 16. 914 hozzászólás 403.
Pokoli fejfájás... A doktor azt mondta: - Joe, a jó hír az, hogy meg tudom gyógyítani a fejfájását. A rossz hír az, hogy ehhez kasztráció szükséges. Ön egy nagyon ritka állapotban van, amelynek az az oka, hogy a heréi nyomják a gerincét, és a nyomás okozza a pokoli fejfájást. A nyomás megszüntetésére az egyedüli mód a herék eltávolítása. Joe döbbent és komor volt. Ezek után lesz még miért élnie? Nem tudott elég ideig koncentrálni a válaszhoz, úgy döntött, nincs más választása, mint menni a kés alá. Amikor elhagyta a kórházat, 20 év óta elÕször nem fájt a feje, de úgy érezte, hiányzik egy fontos része. Ahogy ment az utcán, rájött, hogy más személyiségnek érzi magát. Új kiindulásból új életet kezdhet. Meglátott egy férfiruházati boltot, és azt gondolta: - Ez az, amire szükségem van! Egy új öltöny. Belépett, és mondta az eladónak: - Szeretnék egy új öltönyt. Az idÕsebb szabó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 44-es méret. Joe nevetett. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Joe felpróbálta az öltönyt. Tökéletesen állt. Mialatt Joe csodálta magát a tükörben, az eladó megkérdezte: - Mi a véleménye egy új ingrÕl? Joe egy pillanatig gondolkodott, aztán azt mondta: - Igen. Az eladó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 34-es ujj és 16-1/2-es nyak. Joe ismét meglepÕdött. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Joe felpróbálta az új inget. Tökéletesen állt. Mialatt a gallért igazgatta a tükörben, az eladó megkérdezte: - Egy új cipÕt? Joe lendületben volt: - Igen! Az eladó megnézte Joe lábát. - Lássuk csak ... 9-1/2 E Joe elámult. - Igaz! Honnan tudta? - 60 éve vagyok az üzletben! Joe felpróbálta az új cipÕt. Tökéletesen illett a lábára. Kényelmesen lépegetett körbe az üzletben; az eladó megkérdezte: - Mit szólna egy új alsóhoz? Joe gondolkodott egy másodpercet, aztán azt mondta: - Igen! Az eladó hátralépett, megnézte Joe csípÕjét. - Lássuk csak ... 36-os méret. Joe nevetett. - Most megfogtam! 18 éves korom óta 34-est hordok! Az eladó a fejét csóválta. - Nem hordhat 34-est! Egy 34-es alsó felnyomná a heréit a gerincéhez és pokoli fejfájást okozna!
Antares 2007. október 16. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Mokamester üzenetére (#12715): öregszel HK, nincs mese :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
2007. október 16. hozzászólás .
oké a rumot értem de amúgy tényleg nem valaki magyarázza el (tényleg néznem kellett vagy 10 másodpercig mi az a grum, szóval légyszi figyeljetek már oda miket gépeltek el, mert másodperceket vesztek el emberek százainak életébõl)
Gyurmi 2007. október 16. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Mokamester üzenetére (#12713): az öreg Mókamester ismét nem hazuttolta meg önmagát Válasz rambo6 üzenetére (#12704): Hírtv...neee..csak azt ne....:D
vaktabletta kapható , receptér'!
2007. október 15. hozzászólás .
mi az a grum? ezt nem értem
kösz:D
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
SzuL 2007. október 15. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Ellentengernagy üzenetére (#12710): viszont jó látni hogy fejlõdsz, ez legalább nem olyan szar mint a többi :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
akkor bocs :)
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !